Автомобил-стайлинг за хечбек на Toyota Yaris 2015 2017 9-штучные светодиоди чипове led фарове за мъгла на светлината H11 H8 12V 55W халогенни фарове за мъгла

Автомобил-стайлинг за хечбек на Toyota Yaris 2015 2017 9-штучные светодиоди чипове led фарове за мъгла на светлината H11 H8 12V 55W халогенни фарове за мъгла

BGN 57.55

Брой продукти


Автомобил Стил 9-Парчиња Led Светла за Магла H11 H8 12 V 55 W Халоген LED Магла Главата Светилка
За Toyota Yaris 2015-2017
Појавување На Автомобил Модел Шоу
Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Пакет Вклучува : Еден пар на блиц Пред Магла Светло (Лево и Право) Големина : (Како на сликата прикажани) Боја : Црна Домување + Јасно Леќа Тип на LED : SMD 5050 ДОВЕДЕ Напон : 12 V Wattage : 4.5 W (лево или десно) Материјал : Висок Квалитет ABS Домување + Вистински Стаклена Леќа Тежина : 400g Функција : Направен од Високо-Квалитет Премиум Трајни ABS Домување . Јасно Леќи се направени од вистинско стакло. Доаѓа со 9 парчиња Супер Светло SMD 5050 Бела LED Подобра видливост. Обезбеди возачот безбедност во магла, дождливо, прашливи или снежните времето . Одговара H8/H11 оригинални сијалица штекер . Директна замена со никаква измена. Совршено се вклопуваат, лесна инсталација . * Имајте на ум : * Инсталација настава НЕ е вклучен во пакетот. * Професионална инсталација е препорачливо, мала промена може да ви треба за некои модели . * Ве молиме да ги прочитате сите опис & fitment пред да нарачате производот. * Вашето задоволство е наша најголема грижа. Ве молиме контактирајте со нас за решавање на секое прашање пред да замине било неутрален или негативен фидбек Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Светла за Магла Главата Светилка За Тојота Пакет : Suite A : 2x Бела Боја LED Магла Светилка Suite Б : 2x Жолта Боја Led Магла Светилка Suite C : 2x Сина Боја на Водена Магла Светилка Suite D : 2x Магла Домување (ОЕМ Дел) 2x H11 Халоген Светилки Suite E : 2x Магла Домување (ОЕМ Дел) 2x H11 Led Светилки (добил цел објект како стандард, и не може да биде ист светилки со слики) Посебно Внимание треба да Автомобил Светла : 1 : Магла Светилка доаѓа од по-пазар. не се оригинални автомобил дел. 2 : Со цел да се продолжи услугата време, кога автомобилот светилка е инсталиран. Ве молиме имајте на ум дека помеѓу интерфејсот и интерфејс со водоотпорен третман. Испорака Детали 1 : ве Молиме потврдете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ се carefull откако ќе се направи нарачка. Ние ќе ја испрати на производи за да можете веднаш по извршената уплата во рок од 2-5days. 2 : Објект се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната или e Packet;Стигнат до најголемиот број на земји во 20-35 работни дена . Блискиот Исток, Африка, Бразил, Чиле и така натаму земји можеби ќе треба подолго превозот време. 3 : ве Молиме контактирајте со нас ако не го примите производи во 45 дена . И ве молиме да ни даде 3 работни дена за проверка на undelivered пакет и причина . Ако тоа е нашиот проблем,ние ќе рефундирање на пари за вас. Плаќање Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Гаранција 1 : Што ќе се обезбеди една година гаранција.Повеќе од една година, доколку постои квалитетот проблем, може да се купи други додатоци од нашата продавница.


Подробности

Модел На Toyota:
Ярис
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
Ярис-Година:
2015
Името На Модела:
For_Toyota Yaris 2015-2017
специални характеристики:
Led противотуманная на прожекторите
Вид На Материала:
ABS/ PC/ сплав
търговска марка:
эмркэ
Тип Елемент:
Противотуманная На Прожекторите В Събирането На
Тегло На Продукта:
0.8kg
Диаметъра На Продукта:
9cm
За Марки Автомобили / Модели:
Тойота
Източник фарове за мъгла лампи (по избор):
Топки Галоида / Led
Люмены:
1600lm
Напрежение:
DC 12V
Тип Лампа С Нажежаема Жичка.:
H11
модел автомобил 1:
За Toyota Yaris 2015 2016 2017

Избор на купувачи

2 елемента 1156 BA15S 80W Cree Led чипове автомобили противотуманная крушка P21W лампа на колата мигач премахване на крайните спирачни светлини източник на светлина S25 r5w led D025
 • Новинка

2 елемента 1156 BA15S 80W Cree Led чипове автомобили противотуманная крушка P21W лампа на колата мигач премахване на крайните спирачни светлини източник на светлина S25 r5w led D025

40.00 BGN 30.00

2 ПАРЧИЊА 1156 BA15 S 80 W Кри Led Чипови ДОВЕДОА автомобил Магла Главата Сијалица P21 W Светилка Возила се Претвори Сигнал Опашка Кочница Светла автомобил извор на светлина S25 R5 W ledПакетот Вклучува : 2 парче LED сијалица.100% Сосема нов, со ВРВЕН квалитет, Лесно да го инсталиратеНова LED технологија ја намалува потрошувачката на енергија од 40% до 80%.За замена на Сигнал, Пак, Кочница, Паркинг, Опашка, светилки drl светла за Магла, итн.Компатибилен со : 1156 BA15 S 1073 1093 1129 1141 1159 1680 3497 5007 5008 7506 7527 ..(За повикување Само)LED чип Тип : Висока Осветленост 5 W Кри Led Чипови LED.(Светлината на 16 чипови е еднаква на онаа на 80 W сијалица.)LED чип П'ty : 16 чипови (околу 12 & 4 напред)LED боја : Чиста БелаПриклучок тип : BA15 S / 1156Напон : 12 V самоМоќност : 6 WТемпература на бојата : 6000 KПрозрачна флукс : 16002000 LMЖивотниот век : 60,000 часаТаму е искривено објективот на врвот, со функцијата на фокусирање светла.Со метална школка, ја прави сијалица работа под ниска топлина.Повеќе Попуст :

1 бр 12V 55W Super Canbus Slim Ballast Error Canceller Use For All HID Xenon kit H1,H3,H7,H11,H27, 9012...Никакво Затопляне
 • Новинка

1 бр 12V 55W Super Canbus Slim Ballast Error Canceller Use For All HID Xenon kit H1,H3,H7,H11,H27, 9012...Никакво Затопляне

BGN 36.61

1 buc 12 V 55 W Супер CanbТенок Баласт Грешка Canceller се Користи За Сите HID Xenon комплет H1,H3,H7,H11,H27,9012..Без ЗатоплувањеПакет : 1 BUC Оригинални CANBКРИЕШЕ Баласт 55 W Се Користи За : Сите HID Xenon сијалица : H1,H7.H3,H11,H8,H9,H27,880,881,9012,D2 H...ОписНапон на влез : DC 9 V16 V V...

FSTUNING T10 LED лампи Бял 168 501 W5W LED лампа T10 Клин 3030 вътрешно осветление на 12V 6000K Canbus Error Free Auto Parking Lights
 • Новинка

FSTUNING T10 LED лампи Бял 168 501 W5W LED лампа T10 Клин 3030 вътрешно осветление на 12V 6000K Canbus Error Free Auto Parking Lights

75.04 BGN 34.00

FSTUNING 2 парчиња CanbT10 W5 W 194 9 LED 3030 Автомобил Царинење Светла Паркинг светло За "ФОЛКСВАГЕН" ПОЛО, Голф 7 Passat B6 Jetta Бора T10 LED сијалицаСпецификација : 1.За 12 volts2.Број на Led диоди : 9 SMD со osram3030 LED Чипови3.LED Боја : Бела4.Прозрачна : 700lm5.База Дијаметар : 9mm6.Вкупната Височина : ~40mm7.Тежина : 5g8.Живот Време : + 50, 000 часа9...

10 бр 12V 20 SMD T10 1206 Dome Index led лампи автомобилен регистрационен номер светлина Клин Бяло 6000 До ширина лампи
 • Новинка

10 бр 12V 20 SMD T10 1206 Dome Index led лампи автомобилен регистрационен номер светлина Клин Бяло 6000 До ширина лампи

BGN 6.35

10 Парчиња 20 SMD T10 1206 Купола Индекс Автомобил LED Светилка Светилки Оптоварување Бела Светлина, DC12 VОбјектот спецификите• Предмет Тип : Светлосни Извори• Бренд Име : Нова• Напон : 12 V• Надворешни / Внатрешни Работи : Внатрешни Светла• Температура на бојата : 6000 K• Led Зрак Тип : Поплави• За Автомобил Светилка : Работа Светла• Светлосен Извор : LED• Автомобил Модел : СИТЕ• Предмет тип : Автомобил Оптоварување Светилка Светилки• Светла Боја : Бела• Новистари : 100% сосема нов• Земја на производство : Кина• LED Количина : 20 SMD Led диоди / еез• Пакување : 20 SMD Led диоди x 10 парчињаОпис На ПроизводотОписСосема нов и висок квалитетLED Количина : 20 SMD Led диоди / ЕезПакет се Вклучени : 20 SMD Led диоди x 10 парчињаСветла боја : БелаНапон : DC 12 VВнимание : Ако лампи не може да светне , се префрлат на сијалицата 180 степениПакување Детали• Одделение Тип : многу (10 парчиња / многу)• Пакет Тежина : 0.200 kg• Пакет Големина : 10cm x10cm x 8cm

Ownsun New Eagle Eyes LED DRL Bi-xenon обектива на проектора фарове за Ford Focus 2015
 • Новинка

Ownsun New Eagle Eyes LED DRL Bi-xenon обектива на проектора фарове за Ford Focus 2015

1439.98 BGN 1368.00

Сосема Нов Врвен Орел Очи LED светилки drl Bixenon Проектор Леќа Фарови За Форд Фокус 2015Стилски изглед : ефектот на целокупниот стил на оригиналната автомобил совршен фузија, на истакнување на оригиналниот автомобил личноста и темпераментот...

1 бр. десен страничен рефлектор задна броня противотуманная фара крушка 34500-T0A-H01 за Honda CRV 2012-2014
 • Новинка

1 бр. десен страничен рефлектор задна броня противотуманная фара крушка 34500-T0A-H01 за Honda CRV 2012-2014

52.78 BGN 45.00

1 Pcs Десната Страна Рефлектор Задниот Браник Магла Светлина Светилка 34500T0 AH01 За Хонда CRV 20122014Одговара на Хонда CRV 20122014Пакетот вклучува : 1 PCS задните магла светилкаБЕЗ СИЈАЛИЦА!ОЕМ замена за вашиот автомобил!ОЕМ : R : 34500T0 AH01Пред да нарачате, ве молиме љубезно ве молиме да го проверите делови број и автомобил модел внимателно.Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

H7 LED Head Light 2pcs H7 LED 30W 6000K 12V/24V 3600LM Car Xenon White Far Lamp High Low Kit Globes лампи с нажежаема жичка
 • Новинка

H7 LED Head Light 2pcs H7 LED 30W 6000K 12V/24V 3600LM Car Xenon White Far Lamp High Low Kit Globes лампи с нажежаема жичка

BGN 47.97

започнетекрајотFitment : H7 Главата Светлина Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Моќност(W) : 30 W (секој) Температура на Бојата : Белата 6000 K Работа Напон(V) : DC1224 Прозрачна Флукс(Lm) : Вистински 3600 LM / секој Агол на Гледање(θ) : 360 Материјал : Алуминиум Употреба : Раководител Светлината Карактеристики : Предностите на led авто главата светилка : IP68 Водоотпорен : уште работи добро под тешки услови...

2 бр. / лот от 6000 До Бяло супер ярък бял топ проектор 21-SMD H11 H8 led резервни крушки за фарове за мъгла фарове светлини
 • Новинка

2 бр. / лот от 6000 До Бяло супер ярък бял топ проектор 21-SMD H11 H8 led резервни крушки за фарове за мъгла фарове светлини

41.60 BGN 33.00

2x Супер Светло H11 H8 светилки drl Магла Светлина Замена 2835 21 SMD Доведоа Автомобил за Возење Дење Работи Xenon Светла Бела 6000 K DC 12 V 80 W ampada H11 21 Led Кри 3535 Чипови Neblina За Мицубиши L200 ТритонСупер Форте Led Кри Чипови Сад 840 Lumens 12v e 24v 5000 K 6000 K LED 21 SMD 3535 : 10 W 840 lumens (até 30% mais luminosidade) * Храбри unitário Стр roduct опис Големина : 2 парчиња H8(H11)Спецификации : База Тип : H8 H11LED Type : 2835 SMD (21 Led количина)LED Боја : БелаLED животниот век : 50.000 часовиМоќност : 80 WLumens : >600 LMОперативен Напон : 10 V16 VГолемина : 60 * 18mmPCB : Алуминиум супстратТемпература на бојата : 6500 KЗрак Агол : 360 степениТип : LED Замена на СијалицаСтандарди И Сертификати : CE / Ro HS СогласностКомпатибилен Листата : Одговара Акции H8 H11 H64211 PGJ192 халоген светилки за предните светла за магла.Примена : LED магла светлина врз Автомобил, Камион, ЏИП, Комбе, Мотор, Мопед, Приколка, RV, Брод, Морски, и др.Карактеристики : *Направени со висок квалитет SMDs, можат да го издржат тресење и вибрации.*360 степени агол на гледање елиминира жешки точки.*21 x Висока моќност 2835 SMD Led Сијалица е многу посветла од оригиналот на магла светилки, и мала потрошувачка на енергија.*Може да го замени повеќето Автомобил Светлината LED Сијалица со H8 H11 База.Answer : ___________________________ Note : Кога се користи LED светилки за возврат сигнал светлина, можеби ќе треба да користите 50 W 6Ohm оптоварување отпорник или декодер поставени за да се избегне хипер флеш или сијалица да се расипува.Ве молиме бидете сигурни дека вашата LED сијалица е H8 H11 Оптоварување Штекер пред цел.Ако се уште не се сигурни што LED Светло одговара на вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас за помош.Гаранција За Квалитет : *Строго тестирање пред превозот.*Професионални пакување.*Во рок од една години нема причина да се вратат.Пакет Се Вклучени : 2 парчиња Бела H8 H11 2835 SMD 21 LED Светилки1.Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас...

Tcart за chevrolet traverse аксесоари LED DRL дневни ходова светлина и мигач бял ксенон+кехлибар Безплатна доставка
 • Новинка

Tcart за chevrolet traverse аксесоари LED DRL дневни ходова светлина и мигач бял ксенон+кехлибар Безплатна доставка

61.89 BGN 40.00

Здраво пријатели, ви Благодариме за вашата цел во нашата продавница.пред донесувањето на купувачите,ве молиме comfirm вашиот turnlight штекер ...

July King LED Daytime Running Lights DRL LED Fog Lamp case for KIA Optima K5 2014+, LED Front Bumper Fog Lights светлини, пълен комплект
 • Новинка

July King LED Daytime Running Lights DRL LED Fog Lamp case for KIA Optima K5 2014+, LED Front Bumper Fog Lights светлини, пълен комплект

BGN 159.98

СуперСветли LED дневни работи светла светилки drl со магла светилка покритие, LED магла светилка случај за КИА Оптима K5 2014+ , 1 : 1 за замена, бесплатен превозотПл се провери вашиот автомобил Магла Светилка тип исто како на Денот, светлата за пред вашата цел .Кутијата за контрола и пристаништето може да се ажурира!Производ карактеристикиБоја Температура Опсег : 60006700 KЕнергија : единствен 1 WНоминална оперативни струја : помалку than150m AМоменталната стабилност : помалку од + 2m A (24 часа)Осветленост : 7090 LM ( лево и десно строги симетрична )Боја : БелаДетали за производот : Инсталација ефектПрименливи модели : случај за КИА Оптима K5 2014~НАLED индикатори на текстНоминална влезниот напон : 12 V БАТЕРИЈАНоминална Влезниот Струја : 0.8 На 1,2 А (во зависност од стилот и одлучи)Номинална моќност : 58 WТемпературата на работа 40 ~ 50 степенТемпература на чување 50 ~ 80 степенЗаштита карактеристики : обратна поларитетот заштита, отворено коло заштита.Водоотпорен тип на мерење : По дождот симулација тестови и immersionsimulation тестови.Сол спреј тест : донесе сол спреј тест.Ултрависока осветленост на светлата,направи вашиот луксузен автомобил е повеќе аристократски на интензитет, па домот, но не domineeringcar повеќе агресивни.ФункцијаМултифункција мултицел автоим помогне на илуминатор ноќ привлече бројни завидувам на ноќта е отворен, како одраз на ставовите на телото, за да се осигура дека пресекот на две автомобил безбедност, дожд магла е отворен, со подобра пенетрација.1, Алуминиум светилка сопственикот, ладење брзо, антиултравиолетово сенка, особено, процесот отвори (кој домашни фабрики не може да го направи)2, влијанието материјали3, водоотпорен дизајн4, висока осветленост, високаLED живот

4 инча 30 W, led фарове за мъгла проектор светлини бял / Амбър поворотник за Jeep Wrangler Dodge, Chrysler фарове предна броня
 • Новинка

4 инча 30 W, led фарове за мъгла проектор светлини бял / Амбър поворотник за Jeep Wrangler Dodge, Chrysler фарове предна броня

110.40 BGN 94.00

Пар 4 инчен 30 W LED foglights Проектор Возење светлина Бела / Amber Вртење сигнал за Jeep Wrangler Dodge Chrysler Предниот Браник светла4 Инчен 60 W Cree Led Светла за Магла за Jeep Wrangler JK TJ, ЗАБ за Магла Видливоста Состојба : 100% сосема нов Пакет вклучуваат : 2x 4 Инчен Светла за Магла за Jeep Wrangler Инсталација : Лесно за инсталација,За Plug and Play инсталација Големина : 4 инчен x 3.25 инчи Сијалица Тип : LED Боја температура : 6000 K Влезниот Напон Спектар : 1030 V DC Оперативен Напон : 13.5 V го Оценувате Моменталната : 0.75 На Wattage : 30 W Прозрачна флукс : 1800 LM Леќа Материјал : Hardcoated Поликарбонат Домување Материјал : УмреФрлија Алуминиум Работа Температура : 40'C~80'C Водоотпорен : IP67 Животен век : 50000hrs Школка во боја : Црна светилки drl Боја : Бела Вртење сигнал светла боја : Жолта 4" инчен 30 W LED магла светлина Возење светилка светилки drl за Jeep Wrangler За 20072015 Jeep Wrangler 2Врата (JK) За 20072015 Jeep Wrangler Unlimited 4Врата (JK) За 2009 година, Dodge Патување За 2005,2006,2007,2008 Dodge Магнум За 2006,2007,2008,2009,2010 Chrysler PT Cruiser За 2010,2011,2012 Dodge Патување За Dodge Magrum За 2006,2007,2008,2009,2010 PT Cruiser За 2011,2012 Jeep Grand Cherokee За 2011,2012 Dodge Полнач За 2005 Chrysler 300 4" led светла за магла за Jeep Wrangler Dodge Chrysler предниот Браник светла

за Toyota Reiz led drl дневни ходова светлина високо качество, лесен монтаж, ниска цена, бърза доставка
 • Новинка

за Toyota Reiz led drl дневни ходова светлина високо качество, лесен монтаж, ниска цена, бърза доставка

66.40 BGN 63.00

Profesional во светилки drlКонтактPls се чувствуваат слободни да контакт со нас секогаш кога и да било Ве молиме да ни остават 24 бизнис часа за да се одговори на вашата епошта на загриженост...

Triclicks 2x 7440 W21W T20 Canbus Error Free Resistor LED Decoder Warning Error Canceller за led лампа мигач за Audi VW Benz
 • Новинка

Triclicks 2x 7440 W21W T20 Canbus Error Free Resistor LED Decoder Warning Error Canceller за led лампа мигач за Audi VW Benz

11.01 BGN 10.00

Triclicks 2x 7440 W21 W T20 CanbГрешка Слободни Отпорник LED Декодер Предупредување Грешка Canceller За LED Пак Сигнал Сијалица Ауди "ФОЛКСВАГЕН" БенцКарактеристики : Овој тип на Грешка Слободни T20 декодер ќе ви овозможи да се инсталира на сите видови на T20 LED светилки без да се грижиш за предупредување порака менито што се нагоре на табла.Не сите Хипер Трепка проблем може да се реши, ве молиме да обрнете внимание, тоа само ги користите повеќето кога сте се сретнале со Неуспех кога вашиот обидете се да се конвертира вашата оригинална Халоген светилки да LED Светла, како што се на Оригиналната автомобил халоген светилка е 5 W, LED светилка само 13 W, на патниот компјутер ќе се провери од моќта не се совпаѓаат, што резултира во неуспех, не грее или флеш нема закон, тогаш ќе мора да го инсталирате LED декодер за да го откажете предупредувањето или hyper флеш на крајот јачина на светлината, итнСпецификации : Состојба : 100% Сосема НОВ и висок квалитетКрстот референца : 7440 T20Напон : 12 VМатеријал : Направени со висок квалитет материјал, отпорни на топлина.Боја:ЦрнаЗАБЕЛЕШКА : Со цел да се направи сијалица стабилен кога возење, па го приклучокот база е тесна...

2 бр 95 мм COB LED Angel Eyes DC 12V COB LED Светлини бял цвят Angel Eyes пръстен
 • Новинка

2 бр 95 мм COB LED Angel Eyes DC 12V COB LED Светлини бял цвят Angel Eyes пръстен

40.00 BGN 25.00

Автомобили / Автомобил / Автомобили / Автомобил Дел / Автомобил Додатоци / Автомобил Стил / Топла Продаде / Ангел Око / Очи Ангел / LED Ангел Очи / LED Ангел Око / Очи Ангел Прстен / Ангел Очи Прстени / КОЧАН LED Ангел Очи / КОЧАН LED Ангел Око / КОЧАН LED Светла / КОЧАН LED Светло / Авто Светлина / Автомобил СветлинаИме на производ : 2 Buc 95 MM КОЧАН LED Ангел Очи DC 12 V КОЧАН LED Светла Бела Боја Ангел Очи ПрстенВовед : 1.Светла боја : Бела.2.Големина на : Надворешниот дијаметар : 95 MM.3.Количина : 2 парчиња.4.Извор на светлина : КОЧАН LED.5.Напон : DC936 V.6.Струја : 600 MA.7.КОЧАН LED светилка е 2 пати посветла од SMD 5050 светилка.8.Доаѓаат со Регулаторот.9.Животниот век : 50.000 часови.10.Супер светло.Функција : 1.DC936 V 600 MA постојан струја, антимешање, висока осветленост, повеќе од 2 пати повеќе светла од еквивалент CCFL ангел очи.2.Силна стабилност, светилка панел без отпор дизајн во голема мера да го намали ризикот од лошо.3.Направени од КОЧАН висока осветленост LED, high интеграција, без светлинана самото место, во споредба со традиционалните SMD LED, осветленост униформност и сјај за поинтензивна.Ве молиме Имајте предвид : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас...

2017 DLT 12V AC 55W Premium Quick Start бързо ярка Цифров тънка подмяна на баласт блок запалване на реактор за ксеноновых лампи HID
 • Новинка

2017 DLT 12V AC 55W Premium Quick Start бързо ярка Цифров тънка подмяна на баласт блок запалване на реактор за ксеноновых лампи HID

44.78 BGN 43.00

2017 DLT 12 V AC 55 W Премија за Брз Старт Брзо Светла Дигитални Тенок Баласт Замена Реактор Палење Блок За Ксенон HID предните СветлаОвој вид баласт е брз старт вид, само треба земе 0.2 Секунда за да добие 80% светла, 2 Секунда за да се добие целосна светла,нормално криеше комплет треба потрае околу 510 Секунди.Карактеристики : Брз Старт, со Висок Квалитет, Голема Стабилност Помине CE и E13 Квалитет, Сертификација Интелигентна заштита на електричната енергија, поврзување и краток спој Започнете напон 23kv max Животен Век : повеќе од 3500 часа Работна температура : 40 105 степен centigrate Вистински 55 W, висока светлина ефикасност Вибрации отпор Доаѓа со mouting завртки и brakets Ние се надградува жици да shield жици кои можат да се очигледно намалување на заклучувањето на тековната, и на тој начин што на излез светла се повеќе стабилни, и не ќе влијаат на нормалната работа на автомобил радио / viedo.Пакетот Вклучува : 1 компјутер од DLT F5 Брзо Светла ПридушнициMouting BraketВнимание : Ова е само за 1 компјутер од баласт, ако треба еден пар, ве молиме цел 2 компјутери...