2-в-1 led жълти сигнални светлини Бял COB Angel Eyes H11 55 W халогенни фарове за мъгла и броня проектор обектив за BYD E5 2015

2-в-1 led жълти сигнални светлини Бял COB Angel Eyes H11 55 W халогенни фарове за мъгла и броня проектор обектив за BYD E5 2015

BGN 185.00
-0 %
BGN 185.12

Брой продукти


Автомобил Стил 3-во-1 Белата Ангел Очи светилки drl Дење Работи Светла Жолта Сигнал Светлина H11 Халоген / Xenon E13 Светла за Магла со Проектор Леќа
За BYD E5 2015
Појавување На Автомобил Модел Шоу
Автомобил LED Ангел Очи светилки drl Халоген / Xenon Магла Светилка Светла за BYD E5 * Не само што е убава ангел очите на за-BMW-стил, но исто така, тоа е дење работи светла и може да помогне да се спречи 58% од несреќи. * Направете вашиот автомобил повеќе карактеристична; Изработка на вашиот автомобил поголема видливост на ден или нејасна временска прогноза!! * Директно замена со оригинални магла покрие без модификација е потребно. Пакет се Вклучени : Suite На : Халоген Светилки Комплет 2x Проектор Леќа (E13 сертификација) 2x Магла Светлина Браник Опфаќа (Собраа) 2x Магла Светлина (55w H11 Халоген Светилки Пре-инсталиран) 2x LED Ангел Очи (Пре-инсталиран) 2x LED Ангел Очи светилки drl Возачот 1x Ангел Очи светилки drl Жица Suite Б : Xenon Светилки Комплет 2x Проектор Леќа (E13 сертификација) 2x Магла Светлина Браник Опфаќа (Собраа) 2x Магла Светлина (35w H11 Xenon Светилки и Пре-инсталиран) 2x LED Ангел Очи (Пре-инсталиран) 2x LED Ангел Очи светилки drl Возачот 2x Xenon Баласт 1x Ангел Очи светилки drl Жица Ако вашата оригинална автомобил не магла Светилка. Со цел да се контролира магла светилка,ќе мора да ги купуваат нашите универзална магла светлина прекинувач и жица. само екстра долари 10. и врски, Изберете Ангел Очи во Боја Опција, Ќе Може да се Најде на 2-во-1 Боја Нова Функција Ангел Очи Посебно Внимание да Автомобил Светла : 1 : Магла Светилка доаѓа од по-пазар. не се оригинални автомобил дел. 2 : Со цел да се продолжи услугата време, кога автомобилот светилка е инсталиран. Ве молиме имајте на ум дека помеѓу интерфејсот и интерфејс со водоотпорен третман. Испорака Детали 1 : ве Молиме потврдете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ се carefull откако ќе се направи нарачка. Ние ќе ја испрати на производи за да можете веднаш по извршената уплата во рок од 2-5days. 2 : Објект се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната или e Packet;Стигнат до најголемиот број на земји во 20-35 работни дена . Блискиот Исток, Африка, Бразил, Чиле и така натаму земји можеби ќе треба подолго превозот време. 3 : ве Молиме контактирајте со нас ако не го примите производи во 45 дена . И ве молиме да ни даде 3 работни дена за проверка на undelivered пакет и причина . Ако тоа е нашиот проблем,ние ќе рефундирање на пари за вас. Плаќање Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Гаранција 1 : Што ќе се обезбеди една година гаранција.Повеќе од една година, доколку постои квалитетот проблем, може да се купи други додатоци од нашата продавница. 2 : Сите производи, пред пратката, сите преку нашите КК тим тест . Повратни информации 1 : Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее.


Подробности

Отделят Цвят:
Комплекти За Халогенни Лампи, Комплекти Ксеноновых Лампи
Цветна Температура:
4300K, 6000K
Вид На Материала:
ABS/ PC/ сплав
Диаметъра На Продукта:
0inch
търговска марка:
эмркэ
специални характеристики:
Бял DRL / жълт сигнал / халогенна ксенонова противотуманная на прожекторите
Тегло На Продукта:
1.8kg
Тип Елемент:
Противотуманная На Прожекторите В Събирането На
Сертифициране На Входящи Тестове:
ЭМАРК
Името На Модела:
EE-A2022
За Марки Автомобили / Модели:
Нисан
Източник фарове за мъгла лампи (по избор):
Халогенни / Ксенонови Лампи С Нажежаема Жичка
Цвят На Ангелското Око (По Избор):
2в1 бял/жълт, лилав, син, червен, ледено синьо, бяло
Обектив:
Включва
Напрежение:
DC 12V
Тип Лампа С Нажежаема Жичка.:
H11
Модел автомобил:
За BYD E5 2015

Избор на купувачи

Shinman 2pcs T15 W16W 2835 15smd 921 912 Car Bake up лампа за заден ход задна светлина ярки автомобилни аксесоари Led за Mazda 3 Axela
 • Новинка

Shinman 2pcs T15 W16W 2835 15smd 921 912 Car Bake up лампа за заден ход задна светлина ярки автомобилни аксесоари Led за Mazda 3 Axela

BGN 21.74

Описсветлината модел : T15led чипови : 2835 15 SMDцел : се Пече до сијалица Обратна Задните Светла светилкабоја : бела,жолта,сина,мраз синамоќност : 8 Wоперативен Напон : 12vКарактеристикиДолг Животен Век : До 50.000 Часови : Тоа е 510 пати работен век од традиционалните натриум или жива светилка.Огромна Заштеда На Енергија : Користење на висока осветленост LED извор на светлина и голема моќ ефикасност напојување,кој може да заштедите енергија 70% од конвенционалните натриум и меркур светилки.Зелена и заштита на животната средина : без олово, без жива, без загадувањето на животната средина.Лесен за инсталација : 1.Highbright : 2835 чип 0.2 w / еез,20~25 LM / еез2...

за VW Volkswagen Golf 7 Mk7 2014 2015 Right&Left Auto LED Side Mirror Car Lamp Rearview Mirror Turn Signal light
 • Новинка

за VW Volkswagen Golf 7 Mk7 2014 2015 Right&Left Auto LED Side Mirror Car Lamp Rearview Mirror Turn Signal light

59.17 BGN 53.00

за "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Голф 7 Mk7 2014 2015 2016 Право&Лево Авто ПРЕДВОДЕНА од Страна Огледало Светилка Автомобил Rearview Огледало Пак Сигнал светлина Fitment : за "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Голф 7 2014 2015 2016 година за "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Mk7 2014 2015 2016 годинаВе молиме бидете сигурни дека тоа е се вклопи во вашиот автомобил пред да го купите! Карактеристики : Тип : Rearview Огледало Пак Сигнал светлина 100% НОВ БРЕНД Водоотпорен Volts : 12 V DC Материјал : ABS+LED животниот век : Повеќе од 50,000 часот Висок квалитет и висок интензитет на Висока ефикасност и енергијазаштеда на отпорност на Корозија како и подолг сервисен живот Лесно и Едноставно да се инсталираПакет : 2 ПАРЧИЊА Rearview Огледало Пак Сигнал светлинаПревозот : 1.Објектот ќе биде предаден во 15 работни дена по приемот на плаќање2.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака / Кина Пост Регистрирани Воздухопловната / Epacket.3.Околу 1235 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.4.By експрес : Обично тоа ќе трае 37 работни дена.Враќање&гаранција : Ние обезбедуваме половина година гаранција...

Marloo 7 кръгли 75 W led светлини 4 30 W, led фарове за мъгла за 2007-2017 Jeep Wrangler JK TJ LJ Sport Rubicon Unlimited Sahara
 • Новинка

Marloo 7 кръгли 75 W led светлини 4 30 W, led фарове за мъгла за 2007-2017 Jeep Wrangler JK TJ LJ Sport Rubicon Unlimited Sahara

185.65 BGN 167.00

Marloo ТОЧКА 7 инчен LED Светла со 4" Светла за Магла Поставени Комплет Проектор За Jeep Wrangler JK, ЗАБ JKU TJ CJ Сахара Рубикон СлободаНашата Фабрика во Гуангжу, Контактирајте со нас ако сакате да знаете повеќе.Fitment : Одговара на сите возила со 7 инчи акции светлата, како што сеЗа Jeep Wrangler МоделиЗа 20072017 Jeep Wrangler Unlimited JK 4 ВратаЗа 20072017 Jeep Wrangler JK 2 ВрататаЗа 20042006 Jeep Wrangler, ЗАБ НеограниченЗа 19972006 Jeep Wrangler TJСпецификации : Излезна моќност : 75 W на Светлата / КРИ 30 W по Магла СветлинаНапон : DC 10 V30 V (Светла) / 1230 V (Магла Светлина)Лумен : 3800 LM на Светлата / 1800 LM по Магла СветлинаLED Боја : 6000 K Брилијантен БелаМатеријал : Diecast Алуминиумски Домување + Поликарбонат Леќа (УВ третираат)Водоотпорен Оценка : IP67Животниот век : 30000 час +DOT / SAE Одобрени​Она Што Ќе Добиете : 2 x 7 Инчи 75 W LED Фарови2 x 4 инчи Светла за МаглаИспорака Детална : 1.Следење на број ќе биде испратена до вас, откако ќе ја испраќаат вашата нарачка.Ако постои било одложување,може да биде предизвикана од лоши временски услови или прилагодено на инспекција.Ако сеуште не може да ги примите објект во рок од 20 Дена, ве молиме контактирајте со нас.2.Ние се обидуваме се потрудиме да се направи ќе се добие саканите производи, како е можно поскоро.Во случај да добие погрешен производи се должи на превозот грешка, ве молиме контактирајте со нас за размена или наплата.Ако е оштетен,ве молиме да одбие да acceot и контактирајте со нас што е можно поскоро.3.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса...

Tcart за chevrolet traverse аксесоари LED DRL дневни ходова светлина и мигач бял ксенон+кехлибар Безплатна доставка
 • Новинка

Tcart за chevrolet traverse аксесоари LED DRL дневни ходова светлина и мигач бял ксенон+кехлибар Безплатна доставка

61.89 BGN 40.00

Здраво пријатели, ви Благодариме за вашата цел во нашата продавница.пред донесувањето на купувачите,ве молиме comfirm вашиот turnlight штекер ...

skuer 55W 4 inch Off Road 6000K фокус hid ксенонови фарове Super bright off-road vehicle Фокус помощна лампа на покрива
 • Новинка

skuer 55W 4 inch Off Road 6000K фокус hid ксенонови фарове Super bright off-road vehicle Фокус помощна лампа на покрива

88.86 BGN 75.00

Карактеристики : • Леќа : Калено стакло • Рефлектор : Место светло • Сместување : Високо влијание ABS • Нерѓосувачки челик заграда • КРИЕШЕ Сијалица : H3 тип • 55 W Баласт изграден во •Осветленост : 3200lm •Температура на Бојата : 6000 K •Водоотпорен стапка : IP68 •Моќност : 9~15 V DC •Тековни цртање : 4.2 A •Големина : 4 инчен Пакет Содржина : •1 x КРИЕШЕ Off Road Светилка Место Светло w / Заштитник Покрие Апликации : •Применува за теренски возила, АТВ, камион, инженеринг возило (багер, treedozer, патот ролери, булдожер, кран и рударски камион), специјално возило (оган мотор, спасување возилото, комуникација возило) мотокар, воз, брод, автобус.

MyHung S1 автомобили на прожекторите 50 W 8000LM автомобилна лампа LED Light H4-H7 9004 9005 9006 9007 H10 H11 автомобилни аксесоари
 • Новинка

MyHung S1 автомобили на прожекторите 50 W 8000LM автомобилна лампа LED Light H4-H7 9004 9005 9006 9007 H10 H11 автомобилни аксесоари

46.61 BGN 40.00

My Hung S1 Автомобил Светла 50 W 8000 LM Автомобилот Сијалица LED Светло H7 9005 9006 H10 H11 Автомобил ДодатоциНа овој линк е само применливи за H7 9005 9006 9012 H10 H8 H11 PSX24 H16 P13 PSX26, висока брзина на LED фаровиАко вашиот број на модел не е соодветен за H7 9005 9006 9012 H10 H8 H11 PSX24 H16 P13 PSX26ние, исто така, имаат и други hi / lo позиционите : H4 H13 9004 9007...

2 бр 95 мм COB LED Angel Eyes DC 12V COB LED Светлини бял цвят Angel Eyes пръстен
 • Новинка

2 бр 95 мм COB LED Angel Eyes DC 12V COB LED Светлини бял цвят Angel Eyes пръстен

40.00 BGN 25.00

Автомобили / Автомобил / Автомобили / Автомобил Дел / Автомобил Додатоци / Автомобил Стил / Топла Продаде / Ангел Око / Очи Ангел / LED Ангел Очи / LED Ангел Око / Очи Ангел Прстен / Ангел Очи Прстени / КОЧАН LED Ангел Очи / КОЧАН LED Ангел Око / КОЧАН LED Светла / КОЧАН LED Светло / Авто Светлина / Автомобил СветлинаИме на производ : 2 Buc 95 MM КОЧАН LED Ангел Очи DC 12 V КОЧАН LED Светла Бела Боја Ангел Очи ПрстенВовед : 1.Светла боја : Бела.2.Големина на : Надворешниот дијаметар : 95 MM.3.Количина : 2 парчиња.4.Извор на светлина : КОЧАН LED.5.Напон : DC936 V.6.Струја : 600 MA.7.КОЧАН LED светилка е 2 пати посветла од SMD 5050 светилка.8.Доаѓаат со Регулаторот.9.Животниот век : 50.000 часови.10.Супер светло.Функција : 1.DC936 V 600 MA постојан струја, антимешање, висока осветленост, повеќе од 2 пати повеќе светла од еквивалент CCFL ангел очи.2.Силна стабилност, светилка панел без отпор дизајн во голема мера да го намали ризикот од лошо.3.Направени од КОЧАН висока осветленост LED, high интеграција, без светлинана самото место, во споредба со традиционалните SMD LED, осветленост униформност и сјај за поинтензивна.Ве молиме Имајте предвид : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас...

за Toyota Reiz led drl дневни ходова светлина високо качество, лесен монтаж, ниска цена, бърза доставка
 • Новинка

за Toyota Reiz led drl дневни ходова светлина високо качество, лесен монтаж, ниска цена, бърза доставка

66.40 BGN 63.00

Profesional во светилки drlКонтактPls се чувствуваат слободни да контакт со нас секогаш кога и да било Ве молиме да ни остават 24 бизнис часа за да се одговори на вашата епошта на загриженост...

За lexus LS400 1998 1999 2000 Excellent angel eyes Ultra bright illumination CCFL Angel Eyes kit Halo Ring
 • Новинка

За lexus LS400 1998 1999 2000 Excellent angel eyes Ultra bright illumination CCFL Angel Eyes kit Halo Ring

BGN 52.29

За lexLS400 1998 1999 2000 Одлична ангел очи Ултра светла осветлување CCFL Ангел Очи комплет Ореол Прстен Нови светла за фарови, " Ангелски Очи ",кои ќе бидат видливи дури и кога ксенон...

1 чифт LED DRL дневни светлини противотуманная фаровете за покриване на 12V дневна светлина с жълти въртящи се светлини за Nissan X-Trail 2014-
 • Новинка

1 чифт LED DRL дневни светлини противотуманная фаровете за покриване на 12V дневна светлина с жълти въртящи се светлини за Nissan X-Trail 2014-

175.98 BGN 160.00

1 Pair LED светилки drl Дење Работи Светла за магла светилка покрие 12 V бел ден, со жолта вртење светла за Nissan XTrail 20142016Одговара За Nissan XTrail 20142016Боја : бела / жолтаПакет : 1pair во кутијаВе молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашите подолу слика пред купување на тоа,ви благодариме.Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

HochiTech за BMW X5 E53 1999-2006 Ултра ярка дневна светлина DRL CCFL Angel Eyes Demon Eyes комплекти топло бяло Halo пръстен
 • Новинка

HochiTech за BMW X5 E53 1999-2006 Ултра ярка дневна светлина DRL CCFL Angel Eyes Demon Eyes комплекти топло бяло Halo пръстен

32.00 BGN 30.00

Добра вест : Драги пријателе ,Само да ги купите овој производ, вие ќе добиете 1set "алуминиумско тркало на автомобилот воздух капи , испрати го запре имено, ве молиме да не ја пропуштајте оваа можност!Комплет Вклучува : • 4pcs или 2 парчиња CCFL Прстени (на фарови)• 2 парчиња или 4pcs Инвертери за CCFL Ангел Eeyes!• 1pc Детални DIY англиски Инсталирате Инструкции• некои 3 M Двојно Страна ЛентаНЕ Светла(s) и / или Foglight(s) вклучени!Соодветни модели : за БМВ Х5 E53 19992006Ве молиме бидете сигурни дека вашата светлата е иста како на сликаПовратни информации од КупувачотКупувачот Се Покаже

10 бр 12V 20 SMD T10 1206 Dome Index led лампи автомобилен регистрационен номер светлина Клин Бяло 6000 До ширина лампи
 • Новинка

10 бр 12V 20 SMD T10 1206 Dome Index led лампи автомобилен регистрационен номер светлина Клин Бяло 6000 До ширина лампи

BGN 6.35

10 Парчиња 20 SMD T10 1206 Купола Индекс Автомобил LED Светилка Светилки Оптоварување Бела Светлина, DC12 VОбјектот спецификите• Предмет Тип : Светлосни Извори• Бренд Име : Нова• Напон : 12 V• Надворешни / Внатрешни Работи : Внатрешни Светла• Температура на бојата : 6000 K• Led Зрак Тип : Поплави• За Автомобил Светилка : Работа Светла• Светлосен Извор : LED• Автомобил Модел : СИТЕ• Предмет тип : Автомобил Оптоварување Светилка Светилки• Светла Боја : Бела• Новистари : 100% сосема нов• Земја на производство : Кина• LED Количина : 20 SMD Led диоди / еез• Пакување : 20 SMD Led диоди x 10 парчињаОпис На ПроизводотОписСосема нов и висок квалитетLED Количина : 20 SMD Led диоди / ЕезПакет се Вклучени : 20 SMD Led диоди x 10 парчињаСветла боја : БелаНапон : DC 12 VВнимание : Ако лампи не може да светне , се префрлат на сијалицата 180 степениПакување Детали• Одделение Тип : многу (10 парчиња / многу)• Пакет Тежина : 0.200 kg• Пакет Големина : 10cm x10cm x 8cm

Wooeight 1бр 81210-06052 предната дясна страна противотуманная фара крушка за Toyota Camry, Corolla, Yaris Prius и Lexus GS350 GS450h LX570 HS250h
 • Новинка

Wooeight 1бр 81210-06052 предната дясна страна противотуманная фара крушка за Toyota Camry, Corolla, Yaris Prius и Lexus GS350 GS450h LX570 HS250h

29.26 BGN 25.00

Wooeight 1 PC 8121006052 Пред Десната Страна Магла светлина Светилка За Toyota Camry е корола Yaris PriLexGS350 GS450h LX570 HS250h RX350Состојба : Нова Осветлување Боја : бела Производителот Дел Број : 8121006050 / 812100 D040 / 812100 D041 / 812100 D042 8121006052 Осветленост Дел Број : 3550257 L01 / 3550157 L00 / SC2592100 / 11650131 L Друг Дел Број : 812200 D040 / 812200 D041 / 812200 D042 / 8122006050 / 8122006070 / 8122006070 / 812200 D040 Објект се вклучени : Право на Магла light x 1Компатибилен Со : За Тојота : За Yaris 20062013За RAV 4 20062012За Camry / Camry Хибрид 20072013За Авалон / Highlander 20082010За Е Корола / Матрица / Venza 20092013За PriЗа Solara 20072008За Lex: За GS350 / GS450h 2013За HS250h 20102012 ГодинаЗа ЕF 20082013За LX570 20082011За RX350 / RX450h 20102013Карактеристики Висок квалитет Лесна инсталацијаAnswer : ___________________________ Note : Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.Производ Фото

Triclicks 2x 7440 W21W T20 Canbus Error Free Resistor LED Decoder Warning Error Canceller за led лампа мигач за Audi VW Benz
 • Новинка

Triclicks 2x 7440 W21W T20 Canbus Error Free Resistor LED Decoder Warning Error Canceller за led лампа мигач за Audi VW Benz

11.01 BGN 10.00

Triclicks 2x 7440 W21 W T20 CanbГрешка Слободни Отпорник LED Декодер Предупредување Грешка Canceller За LED Пак Сигнал Сијалица Ауди "ФОЛКСВАГЕН" БенцКарактеристики : Овој тип на Грешка Слободни T20 декодер ќе ви овозможи да се инсталира на сите видови на T20 LED светилки без да се грижиш за предупредување порака менито што се нагоре на табла.Не сите Хипер Трепка проблем може да се реши, ве молиме да обрнете внимание, тоа само ги користите повеќето кога сте се сретнале со Неуспех кога вашиот обидете се да се конвертира вашата оригинална Халоген светилки да LED Светла, како што се на Оригиналната автомобил халоген светилка е 5 W, LED светилка само 13 W, на патниот компјутер ќе се провери од моќта не се совпаѓаат, што резултира во неуспех, не грее или флеш нема закон, тогаш ќе мора да го инсталирате LED декодер за да го откажете предупредувањето или hyper флеш на крајот јачина на светлината, итнСпецификации : Состојба : 100% Сосема НОВ и висок квалитетКрстот референца : 7440 T20Напон : 12 VМатеријал : Направени со висок квалитет материјал, отпорни на топлина.Боја:ЦрнаЗАБЕЛЕШКА : Со цел да се направи сијалица стабилен кога возење, па го приклучокот база е тесна...

July King LED Daytime Running Lights DRL LED Fog Lamp case for KIA Optima K5 2014+, LED Front Bumper Fog Lights светлини, пълен комплект
 • Новинка

July King LED Daytime Running Lights DRL LED Fog Lamp case for KIA Optima K5 2014+, LED Front Bumper Fog Lights светлини, пълен комплект

BGN 159.98

СуперСветли LED дневни работи светла светилки drl со магла светилка покритие, LED магла светилка случај за КИА Оптима K5 2014+ , 1 : 1 за замена, бесплатен превозотПл се провери вашиот автомобил Магла Светилка тип исто како на Денот, светлата за пред вашата цел .Кутијата за контрола и пристаништето може да се ажурира!Производ карактеристикиБоја Температура Опсег : 60006700 KЕнергија : единствен 1 WНоминална оперативни струја : помалку than150m AМоменталната стабилност : помалку од + 2m A (24 часа)Осветленост : 7090 LM ( лево и десно строги симетрична )Боја : БелаДетали за производот : Инсталација ефектПрименливи модели : случај за КИА Оптима K5 2014~НАLED индикатори на текстНоминална влезниот напон : 12 V БАТЕРИЈАНоминална Влезниот Струја : 0.8 На 1,2 А (во зависност од стилот и одлучи)Номинална моќност : 58 WТемпературата на работа 40 ~ 50 степенТемпература на чување 50 ~ 80 степенЗаштита карактеристики : обратна поларитетот заштита, отворено коло заштита.Водоотпорен тип на мерење : По дождот симулација тестови и immersionsimulation тестови.Сол спреј тест : донесе сол спреј тест.Ултрависока осветленост на светлата,направи вашиот луксузен автомобил е повеќе аристократски на интензитет, па домот, но не domineeringcar повеќе агресивни.ФункцијаМултифункција мултицел автоим помогне на илуминатор ноќ привлече бројни завидувам на ноќта е отворен, како одраз на ставовите на телото, за да се осигура дека пресекот на две автомобил безбедност, дожд магла е отворен, со подобра пенетрација.1, Алуминиум светилка сопственикот, ладење брзо, антиултравиолетово сенка, особено, процесот отвори (кој домашни фабрики не може да го направи)2, влијанието материјали3, водоотпорен дизајн4, висока осветленост, високаLED живот

Калъф за Mitsubishi attrage 2012-2015 реле мигач водоустойчив автомобил DRL 12V LED дневни ходова светлина противотуманная на прожекторите
 • Новинка

Калъф за Mitsubishi attrage 2012-2015 реле мигач водоустойчив автомобил DRL 12V LED дневни ходова светлина противотуманная на прожекторите

134.40 BGN 125.00

Детали За Производот : Правец на ветер : Светилка Автомобилската светилки drl ДодатоциЦена за 1 Одредите 2 Парчиња со Единица за КонтролаНа Дознака : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми.Ние ја цениме вашата поддршкаНапомена : Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како и превозот начинtem Функција, Посебни Барања, итн.По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, затоа што превозот компанија може да оштетување на стоката за време на превозот начин...

Ownsun New Eagle Eyes LED DRL Bi-xenon обектива на проектора фарове за Ford Focus 2015
 • Новинка

Ownsun New Eagle Eyes LED DRL Bi-xenon обектива на проектора фарове за Ford Focus 2015

1439.98 BGN 1368.00

Сосема Нов Врвен Орел Очи LED светилки drl Bixenon Проектор Леќа Фарови За Форд Фокус 2015Стилски изглед : ефектот на целокупниот стил на оригиналната автомобил совршен фузија, на истакнување на оригиналниот автомобил личноста и темпераментот...

H7 H11 9005 HB3 H4 Hi / Lo Beam LED Car Headlight Bulb 60W 8400lm 6000K All in one For Car LED фарове авто фарове авточасти
 • Новинка

H7 H11 9005 HB3 H4 Hi / Lo Beam LED Car Headlight Bulb 60W 8400lm 6000K All in one For Car LED фарове авто фарове авточасти

65.09 BGN 50.00

H7 H11 9005 HB3 H4 Hi / Lo Зрак ДОВЕДОА Автомобил Светла Сијалица 60 W 8400lm 6000 K Сите во еден За Автомобил LED Фарови Авто Headlamp Авто деловиПриклучок Тип : H4, HiLo Зрак H13, HiLo Зрак H7, Еден Зрак 9005, Еден Зрак 9006, Еден Зрак H11, Еден Зрак Моќност : 60 W / set(30 W / сијалица) Led : За Philips ZES Чип Led диоди Оперативен Напон : DC 932 V(одговара 12 V / 24 V возило) Светлосен Флукс : прибл 8400lm / set(4200lm / сијалица) Боја Температура : Кул Бело 6500 K IP65 вода и прашина печат,360 степени зрак агол Температурата на работа : 4080 степен целзиусови степени Материјал : авијација 6063 алуминиум профил Над 30.000 часа живот време Висока моќност увезени чипови,360 степени зрак нема слепи зона Инженеринг зрак шема се шири мека бела светлина на патот рамномерно, без темно место / магла светлина 6500 K бела светлина се обезбеди најдобри возење визија за да ги видете сите временски патот ситуација јасно на Ситевоедно топлина спроводливост+со голема брзина го исклучите фан систем задржи сијалица во соодветната работна температура Постојан струја, инстант почеток,не коло пречки и електромагнетна радијација двонасочна топлина дисипација канал 1.Ситевоедно алуминиумски профил како топлина спроводливост систем, 360 степени топлина зрачи 2.Висока брзина на исклучување на вентилаторот(12000 R / Мин),висок проток на Воздух за побрзо ладење стапка Пакет се вклучени : 2x LED Светлата светилки

2 бр. / лот мигач изключване на стил реле ABS колата DRL led дневни светлини за V / olkswagen M / AGOTAN 2007-2011 г.
 • Новинка

2 бр. / лот мигач изключване на стил реле ABS колата DRL led дневни светлини за V / olkswagen M / AGOTAN 2007-2011 г.

BGN 153.60

Важи за : за V / olkswagen M / AGOTAN 2007 2011Лево : 5 Led ДиодиПраво : 5 Led Диоди4 линии : црвено на батеријата катоден, црна батеријата негативни, а потоа жолта СТАНКОВИЌ, бела потоа светлата позитивни

Ownsun съвсем нов актуализиран led дневни светлини DRL за Ford Focus 2015
 • Новинка

Ownsun съвсем нов актуализиран led дневни светлини DRL за Ford Focus 2015

559.98 BGN 532.00

Бренд Нови Ажурирани LED Дневни Работи Светла светилки drl Со Црна Foglight Покритие За Форд Фокус 2015 Карактеристики : 1.Состојба : 100% сосема нов.2.Инсталација : За Plug and Play инсталација, Професионална инсталација е препорачливо.3.Безбедност : КРИЕШЕ LED светилки drl ви обезбедува со одлучувачки безбедност скок во патниот сообраќај и помага во спречување на несреќи.4.Издржливост : Професионални домување дизајн со топлина мијалник на задниот дел на светилка обезбедува Led диоди не се премногу загреан и имаат подолг животен век.5.Водоотпорен : Со обратна поларитетот заштита и отворено коло заштита, 100% водоотпорни и шок отпорни...

Юли King High Power COB универсална led противотуманная фар, 15 W / бр, 5500 ДО 3000 LM, 881 крушка
 • Новинка

Юли King High Power COB универсална led противотуманная фар, 15 W / бр, 5500 ДО 3000 LM, 881 крушка

BGN 75.18

15 W / pc Висока Моќност КОЧАН голема моќ LED магла светилка, 5500 K 3000 ЛУМ, 881 сијалица ,1pair, брза испорака.Пл забелешка : 1.Овој модел се однесува на огромното мнозинство модели, pl напишете го вашиот автомобил модел и година во цел.2.Овој модел е без декодер, несоодветни за A...

7-инчов фарове Angel eyes white DRL Hi/Lo Beam 7 светлини жълти въртящи се светлини led светлини за Jeep Wrangler 2 бр.
 • Новинка

7-инчов фарове Angel eyes white DRL Hi/Lo Beam 7 светлини жълти въртящи се светлини led светлини за Jeep Wrangler 2 бр.

BGN 156.80

7 инчен Светлата 60 W Ангел очи бели светилки drl Жолта пак Сигнал LED Headlamp Hi / Lo Зрак 7" Светлата за Jeep Wrangler опис на Производот : Ангел Очи Дење Работи Светлина Интегриран систем за Ладење со големи задниот дел за ладење ребра оптимизиран за дисипација на топлина...

iJDM високо качество C5W C10W LED 31/36/39/41 мм CANBUS Car Festoon Light Auto Interior Dome Lamp лампа за четене 6000 До Бял 12 В 24 в
 • Новинка

iJDM високо качество C5W C10W LED 31/36/39/41 мм CANBUS Car Festoon Light Auto Interior Dome Lamp лампа за четене 6000 До Бял 12 В 24 в

15.98 BGN 11.00

Answer : ___________________________ NOTE : Нашите предмети доаѓаат со мало поле На оваа страница, има една пар (2 парчиња) i JDM Ексклузивно дизајниран ДАавтобус Грешка Слободни Напојува Со 3020 LED 31mm 36mm 39mm 41mm замена светилки посебно дизајниран За Автомобил Внатрешни работи Мапа / Купола Светла, Вод Областа Светилки,Табличка Светла,Карго Област Багажникот Соба Светлата имаме специјални дизајнирани овие LED светилки со 360степени осветлување напојува со 6 парчиња 3 W секој 3020 LED emitters направени од 3030 со ДАавтобус коло и не поларните дизајн...

H7 LED Head Light 2pcs H7 LED 30W 6000K 12V/24V 3600LM Car Xenon White Far Lamp High Low Kit Globes лампи с нажежаема жичка
 • Новинка

H7 LED Head Light 2pcs H7 LED 30W 6000K 12V/24V 3600LM Car Xenon White Far Lamp High Low Kit Globes лампи с нажежаема жичка

BGN 47.97

започнетекрајотFitment : H7 Главата Светлина Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Моќност(W) : 30 W (секој) Температура на Бојата : Белата 6000 K Работа Напон(V) : DC1224 Прозрачна Флукс(Lm) : Вистински 3600 LM / секој Агол на Гледање(θ) : 360 Материјал : Алуминиум Употреба : Раководител Светлината Карактеристики : Предностите на led авто главата светилка : IP68 Водоотпорен : уште работи добро под тешки услови...

За Hyundai Accent Solaris Verna 2010 2011 2012 LED кола на външен източник на светлина дневен ходова светлини DRL фарове за мъгла ксенонови фарове
 • Новинка

За Hyundai Accent Solaris Verna 2010 2011 2012 LED кола на външен източник на светлина дневен ходова светлини DRL фарове за мъгла ксенонови фарове

146.13 BGN 132.00

LED Автомобил Надворешен Извор на Светлина Одговара За Hyundai Акцент Solaris Verna 20102012 Година Дење Работи Светло за Магла Светлина светилки drl Xenon СветилкаКарактеристики : Што користи еколошки Led диоди!! Лесен За Инсталација!! Директна замена на оригиналните светилки Ниска топлина емисија и исклучително ниска потрошувачка на енергија!! Широк осветлување на аголот!! Многу долг животен век : 50.000 часови во просек!! Даде на вашето возило светла и верзија !!