оформление на автомобила за Atenza фарове 2014-2015 за ATENZA bi xenon лещи H7 ксенон

оформление на автомобила за Atenza фарове 2014-2015 за ATENZA bi xenon лещи H7 ксенон

BGN 845.00
-10 %
BGN 939.20

Брой продукти


Опис На Производот :
Вклучувајќи :
Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат :
2 x Придушници
2 x КРИЕШЕ светилки
2 x КРИЕШЕ bifocal проектор леќа
2× LED пак светлина
2 x црното домување
Сите потребни се подигнат (За Plug and Play инсталација)
Забелешки :
1, За царина . Јас мислам дека ние може да ви помогне, ако треба, ве молиме контактирајте со продавачот.
2, во Врска со квалитетот на производот .ние само го продаде најдобрите производи на пазарот. Ефикасно да се избегне поправка
3, За инсталација-совршени за инсталација. Лесен, удобен. За инсталација имате прашања, ве молиме контактирајте со нас. Уживајте во вашата шопинг . Ви благодариме
Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како вашиот автомобил модел , превозот начин итн.
По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата.
Кога не знаете како да го користите тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош.
Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации


Подробности

Отделят Цвят:
4300K бял жълт, 6000K студено бяло, 8000K бял син
Мощност:
35W, 55W
Името На Модела:
Светлината на прожекторите
Модел На Mazda:
6
Тегло На Продукта:
12kg
За Марки Автомобили / Модели:
Мазда
6-годишно:
2014,2015
Диаметъра На Продукта:
2inch
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Тип Елемент:
В Събирането На Прожекторите
търговска марка:
H
Вид На Материала:
ДРИБЛИРА
Година:
2014-2015

Избор на купувачи

7-инчов фарове Angel eyes white DRL Hi/Lo Beam 7 светлини жълти въртящи се светлини led светлини за Jeep Wrangler 2 бр.
 • Новинка

7-инчов фарове Angel eyes white DRL Hi/Lo Beam 7 светлини жълти въртящи се светлини led светлини за Jeep Wrangler 2 бр.

BGN 156.80

7 инчен Светлата 60 W Ангел очи бели светилки drl Жолта пак Сигнал LED Headlamp Hi / Lo Зрак 7" Светлата за Jeep Wrangler опис на Производот : Ангел Очи Дење Работи Светлина Интегриран систем за Ладење со големи задниот дел за ладење ребра оптимизиран за дисипација на топлина...

Юли King High Power COB универсална led противотуманная фар, 15 W / бр, 5500 ДО 3000 LM, 881 крушка
 • Новинка

Юли King High Power COB универсална led противотуманная фар, 15 W / бр, 5500 ДО 3000 LM, 881 крушка

BGN 75.18

15 W / pc Висока Моќност КОЧАН голема моќ LED магла светилка, 5500 K 3000 ЛУМ, 881 сијалица ,1pair, брза испорака.Пл забелешка : 1.Овој модел се однесува на огромното мнозинство модели, pl напишете го вашиот автомобил модел и година во цел.2.Овој модел е без декодер, несоодветни за A...

1бр автомобил LED табела светлина 12V SMD3528 LED табела лампа за Renault Clio II Twingo I
 • Новинка

1бр автомобил LED табела светлина 12V SMD3528 LED табела лампа за Renault Clio II Twingo I

19.18 BGN 18.00

1pc Автомобил LED Табличка Светлина 12 V SMD3528 LED Број Плоча Светилка За "Рено" Clio II Twingo јасСпецификација : Име : Led Табличка СветлинаРаботен напон : 9 V16 V DCLed количина : 3528 SMD led диодиАвтомобил направи : одговара за Рено : Clio II (19982006) Twingo јас (19932007)Карактеристики : 1...

MyHung S1 автомобили на прожекторите 50 W 8000LM автомобилна лампа LED Light H4-H7 9004 9005 9006 9007 H10 H11 автомобилни аксесоари
 • Новинка

MyHung S1 автомобили на прожекторите 50 W 8000LM автомобилна лампа LED Light H4-H7 9004 9005 9006 9007 H10 H11 автомобилни аксесоари

46.61 BGN 40.00

My Hung S1 Автомобил Светла 50 W 8000 LM Автомобилот Сијалица LED Светло H7 9005 9006 H10 H11 Автомобил ДодатоциНа овој линк е само применливи за H7 9005 9006 9012 H10 H8 H11 PSX24 H16 P13 PSX26, висока брзина на LED фаровиАко вашиот број на модел не е соодветен за H7 9005 9006 9012 H10 H8 H11 PSX24 H16 P13 PSX26ние, исто така, имаат и други hi / lo позиционите : H4 H13 9004 9007...

Ownsun съвсем нов актуализиран led дневни светлини DRL за Ford Focus 2015
 • Новинка

Ownsun съвсем нов актуализиран led дневни светлини DRL за Ford Focus 2015

559.98 BGN 532.00

Бренд Нови Ажурирани LED Дневни Работи Светла светилки drl Со Црна Foglight Покритие За Форд Фокус 2015 Карактеристики : 1.Состојба : 100% сосема нов.2.Инсталација : За Plug and Play инсталација, Професионална инсталација е препорачливо.3.Безбедност : КРИЕШЕ LED светилки drl ви обезбедува со одлучувачки безбедност скок во патниот сообраќај и помага во спречување на несреќи.4.Издржливост : Професионални домување дизајн со топлина мијалник на задниот дел на светилка обезбедува Led диоди не се премногу загреан и имаат подолг животен век.5.Водоотпорен : Со обратна поларитетот заштита и отворено коло заштита, 100% водоотпорни и шок отпорни...

2017 DLT 12V AC 55W Premium Quick Start бързо ярка Цифров тънка подмяна на баласт блок запалване на реактор за ксеноновых лампи HID
 • Новинка

2017 DLT 12V AC 55W Premium Quick Start бързо ярка Цифров тънка подмяна на баласт блок запалване на реактор за ксеноновых лампи HID

44.78 BGN 43.00

2017 DLT 12 V AC 55 W Премија за Брз Старт Брзо Светла Дигитални Тенок Баласт Замена Реактор Палење Блок За Ксенон HID предните СветлаОвој вид баласт е брз старт вид, само треба земе 0.2 Секунда за да добие 80% светла, 2 Секунда за да се добие целосна светла,нормално криеше комплет треба потрае околу 510 Секунди.Карактеристики : Брз Старт, со Висок Квалитет, Голема Стабилност Помине CE и E13 Квалитет, Сертификација Интелигентна заштита на електричната енергија, поврзување и краток спој Започнете напон 23kv max Животен Век : повеќе од 3500 часа Работна температура : 40 105 степен centigrate Вистински 55 W, висока светлина ефикасност Вибрации отпор Доаѓа со mouting завртки и brakets Ние се надградува жици да shield жици кои можат да се очигледно намалување на заклучувањето на тековната, и на тој начин што на излез светла се повеќе стабилни, и не ќе влијаат на нормалната работа на автомобил радио / viedo.Пакетот Вклучува : 1 компјутер од DLT F5 Брзо Светла ПридушнициMouting BraketВнимание : Ова е само за 1 компјутер од баласт, ако треба еден пар, ве молиме цел 2 компјутери...

Shinman 2pcs T15 W16W 2835 15smd 921 912 Car Bake up лампа за заден ход задна светлина ярки автомобилни аксесоари Led за Mazda 3 Axela
 • Новинка

Shinman 2pcs T15 W16W 2835 15smd 921 912 Car Bake up лампа за заден ход задна светлина ярки автомобилни аксесоари Led за Mazda 3 Axela

BGN 21.74

Описсветлината модел : T15led чипови : 2835 15 SMDцел : се Пече до сијалица Обратна Задните Светла светилкабоја : бела,жолта,сина,мраз синамоќност : 8 Wоперативен Напон : 12vКарактеристикиДолг Животен Век : До 50.000 Часови : Тоа е 510 пати работен век од традиционалните натриум или жива светилка.Огромна Заштеда На Енергија : Користење на висока осветленост LED извор на светлина и голема моќ ефикасност напојување,кој може да заштедите енергија 70% од конвенционалните натриум и меркур светилки.Зелена и заштита на животната средина : без олово, без жива, без загадувањето на животната средина.Лесен за инсталација : 1.Highbright : 2835 чип 0.2 w / еез,20~25 LM / еез2...

1 чифт LED DRL дневни светлини противотуманная фаровете за покриване на 12V дневна светлина с жълти въртящи се светлини за Nissan X-Trail 2014-
 • Новинка

1 чифт LED DRL дневни светлини противотуманная фаровете за покриване на 12V дневна светлина с жълти въртящи се светлини за Nissan X-Trail 2014-

175.98 BGN 160.00

1 Pair LED светилки drl Дење Работи Светла за магла светилка покрие 12 V бел ден, со жолта вртење светла за Nissan XTrail 20142016Одговара За Nissan XTrail 20142016Боја : бела / жолтаПакет : 1pair во кутијаВе молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашите подолу слика пред купување на тоа,ви благодариме.Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

2 бр. / лот мигач изключване на стил реле ABS колата DRL led дневни светлини за V / olkswagen M / AGOTAN 2007-2011 г.
 • Новинка

2 бр. / лот мигач изключване на стил реле ABS колата DRL led дневни светлини за V / olkswagen M / AGOTAN 2007-2011 г.

BGN 153.60

Важи за : за V / olkswagen M / AGOTAN 2007 2011Лево : 5 Led ДиодиПраво : 5 Led Диоди4 линии : црвено на батеријата катоден, црна батеријата негативни, а потоа жолта СТАНКОВИЌ, бела потоа светлата позитивни

skuer 55W 4 inch Off Road 6000K фокус hid ксенонови фарове Super bright off-road vehicle Фокус помощна лампа на покрива
 • Новинка

skuer 55W 4 inch Off Road 6000K фокус hid ксенонови фарове Super bright off-road vehicle Фокус помощна лампа на покрива

88.86 BGN 75.00

Карактеристики : • Леќа : Калено стакло • Рефлектор : Место светло • Сместување : Високо влијание ABS • Нерѓосувачки челик заграда • КРИЕШЕ Сијалица : H3 тип • 55 W Баласт изграден во •Осветленост : 3200lm •Температура на Бојата : 6000 K •Водоотпорен стапка : IP68 •Моќност : 9~15 V DC •Тековни цртање : 4.2 A •Големина : 4 инчен Пакет Содржина : •1 x КРИЕШЕ Off Road Светилка Место Светло w / Заштитник Покрие Апликации : •Применува за теренски возила, АТВ, камион, инженеринг возило (багер, treedozer, патот ролери, булдожер, кран и рударски камион), специјално возило (оган мотор, спасување возилото, комуникација возило) мотокар, воз, брод, автобус.

Tcart за chevrolet traverse аксесоари LED DRL дневни ходова светлина и мигач бял ксенон+кехлибар Безплатна доставка
 • Новинка

Tcart за chevrolet traverse аксесоари LED DRL дневни ходова светлина и мигач бял ксенон+кехлибар Безплатна доставка

61.89 BGN 40.00

Здраво пријатели, ви Благодариме за вашата цел во нашата продавница.пред донесувањето на купувачите,ве молиме comfirm вашиот turnlight штекер ...

Ownsun New Eagle Eyes LED DRL Bi-xenon обектива на проектора фарове за Ford Focus 2015
 • Новинка

Ownsun New Eagle Eyes LED DRL Bi-xenon обектива на проектора фарове за Ford Focus 2015

1439.98 BGN 1368.00

Сосема Нов Врвен Орел Очи LED светилки drl Bixenon Проектор Леќа Фарови За Форд Фокус 2015Стилски изглед : ефектот на целокупниот стил на оригиналната автомобил совршен фузија, на истакнување на оригиналниот автомобил личноста и темпераментот...

4 инча 30 W, led фарове за мъгла проектор светлини бял / Амбър поворотник за Jeep Wrangler Dodge, Chrysler фарове предна броня
 • Новинка

4 инча 30 W, led фарове за мъгла проектор светлини бял / Амбър поворотник за Jeep Wrangler Dodge, Chrysler фарове предна броня

110.40 BGN 94.00

Пар 4 инчен 30 W LED foglights Проектор Возење светлина Бела / Amber Вртење сигнал за Jeep Wrangler Dodge Chrysler Предниот Браник светла4 Инчен 60 W Cree Led Светла за Магла за Jeep Wrangler JK TJ, ЗАБ за Магла Видливоста Состојба : 100% сосема нов Пакет вклучуваат : 2x 4 Инчен Светла за Магла за Jeep Wrangler Инсталација : Лесно за инсталација,За Plug and Play инсталација Големина : 4 инчен x 3.25 инчи Сијалица Тип : LED Боја температура : 6000 K Влезниот Напон Спектар : 1030 V DC Оперативен Напон : 13.5 V го Оценувате Моменталната : 0.75 На Wattage : 30 W Прозрачна флукс : 1800 LM Леќа Материјал : Hardcoated Поликарбонат Домување Материјал : УмреФрлија Алуминиум Работа Температура : 40'C~80'C Водоотпорен : IP67 Животен век : 50000hrs Школка во боја : Црна светилки drl Боја : Бела Вртење сигнал светла боја : Жолта 4" инчен 30 W LED магла светлина Возење светилка светилки drl за Jeep Wrangler За 20072015 Jeep Wrangler 2Врата (JK) За 20072015 Jeep Wrangler Unlimited 4Врата (JK) За 2009 година, Dodge Патување За 2005,2006,2007,2008 Dodge Магнум За 2006,2007,2008,2009,2010 Chrysler PT Cruiser За 2010,2011,2012 Dodge Патување За Dodge Magrum За 2006,2007,2008,2009,2010 PT Cruiser За 2011,2012 Jeep Grand Cherokee За 2011,2012 Dodge Полнач За 2005 Chrysler 300 4" led светла за магла за Jeep Wrangler Dodge Chrysler предниот Браник светла

Wooeight 1бр 81210-06052 предната дясна страна противотуманная фара крушка за Toyota Camry, Corolla, Yaris Prius и Lexus GS350 GS450h LX570 HS250h
 • Новинка

Wooeight 1бр 81210-06052 предната дясна страна противотуманная фара крушка за Toyota Camry, Corolla, Yaris Prius и Lexus GS350 GS450h LX570 HS250h

29.26 BGN 25.00

Wooeight 1 PC 8121006052 Пред Десната Страна Магла светлина Светилка За Toyota Camry е корола Yaris PriLexGS350 GS450h LX570 HS250h RX350Состојба : Нова Осветлување Боја : бела Производителот Дел Број : 8121006050 / 812100 D040 / 812100 D041 / 812100 D042 8121006052 Осветленост Дел Број : 3550257 L01 / 3550157 L00 / SC2592100 / 11650131 L Друг Дел Број : 812200 D040 / 812200 D041 / 812200 D042 / 8122006050 / 8122006070 / 8122006070 / 812200 D040 Објект се вклучени : Право на Магла light x 1Компатибилен Со : За Тојота : За Yaris 20062013За RAV 4 20062012За Camry / Camry Хибрид 20072013За Авалон / Highlander 20082010За Е Корола / Матрица / Venza 20092013За PriЗа Solara 20072008За Lex: За GS350 / GS450h 2013За HS250h 20102012 ГодинаЗа ЕF 20082013За LX570 20082011За RX350 / RX450h 20102013Карактеристики Висок квалитет Лесна инсталацијаAnswer : ___________________________ Note : Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.Производ Фото

2 елемента Бял 1156 Ba15s 1157 Bay15d 12V DC 1206 64SMD Car light RV Tail Turn Signal Brake Backup Reverse LED лампа супер ярък
 • Новинка

2 елемента Бял 1156 Ba15s 1157 Bay15d 12V DC 1206 64SMD Car light RV Tail Turn Signal Brake Backup Reverse LED лампа супер ярък

BGN 7.33

2 ПАРЧИЊА Бела 1156 Ba15s 1157 Bay15d 12 V DC 1206 64 SMD Автомобил светлина RV Опашка се Претвори Сигнал Кочница Копија Обратна LED Светилка Супер СветлоСпецификации : LED Type : Секоја ПРЕДВОДЕНА има 64 СМД вкупно.Напон : DC 12 VТип : 1206 64smdБаза : 1156 BA15 S / 1157 BAY15 DДиплома : 360°Температура на бојата : 6500 KБоја : БелаЖивотен Век : 50000 часаКрстот Референца : 1156 BA15 S(P21 W) : 1073 1095 1141 1156 1156 A 1156 NA 1195 12088 1295 1295 NA 199 2396 3497 631 7506 93 97 97НА 97 NA1157 BAY15 D : 1154 2057 2357 2397 3497 1016 1034 7528 1016 1034 1130 1142 1152 1154 1158 1493 2057 2357 2396 2397 3497 7528 12499 12594 (За повикување Само)Примена : Честа употреба и за Возврат сигнал Светлина , Обратна Светлина , Кочница Светлина ,Опашка Светлина,Задни светла , Индикатор за Светло , Стоп Светилка , Копија Светла , Агол, Светлина, Паркинг Сијалица , од Страна на Маркерот Светлина , Надворешните Светла, Честа употреба за Автомобил, Камион, Мотор, Мопед, Приколка, RV, Брод, Морски, и др.100% Сосема НОВ, Plug & Play! Едноставна инсталација.Нова LED технологија ја намалува потрошувачката на енергија од 38% до 90%.Супериорен Квалитет на Производот, конструиран и произведени со Најнова технологија.Многу Xenon светла Бела! До 50К+ часа живот.Ако тие не светло по вметнување во штекер, вметнете oppositelyВнимание : Ве молиме проверете ја вашата сијалица видови во вашиот RV или возило и да го потврди тип дали оваа крушка одговара на вашиот автомобил пред да го купат.Пакување Листа : 2 Парчиња од 1206 64 SMD доведе светлина

10 бр 12V 20 SMD T10 1206 Dome Index led лампи автомобилен регистрационен номер светлина Клин Бяло 6000 До ширина лампи
 • Новинка

10 бр 12V 20 SMD T10 1206 Dome Index led лампи автомобилен регистрационен номер светлина Клин Бяло 6000 До ширина лампи

BGN 6.35

10 Парчиња 20 SMD T10 1206 Купола Индекс Автомобил LED Светилка Светилки Оптоварување Бела Светлина, DC12 VОбјектот спецификите• Предмет Тип : Светлосни Извори• Бренд Име : Нова• Напон : 12 V• Надворешни / Внатрешни Работи : Внатрешни Светла• Температура на бојата : 6000 K• Led Зрак Тип : Поплави• За Автомобил Светилка : Работа Светла• Светлосен Извор : LED• Автомобил Модел : СИТЕ• Предмет тип : Автомобил Оптоварување Светилка Светилки• Светла Боја : Бела• Новистари : 100% сосема нов• Земја на производство : Кина• LED Количина : 20 SMD Led диоди / еез• Пакување : 20 SMD Led диоди x 10 парчињаОпис На ПроизводотОписСосема нов и висок квалитетLED Количина : 20 SMD Led диоди / ЕезПакет се Вклучени : 20 SMD Led диоди x 10 парчињаСветла боја : БелаНапон : DC 12 VВнимание : Ако лампи не може да светне , се префрлат на сијалицата 180 степениПакување Детали• Одделение Тип : многу (10 парчиња / многу)• Пакет Тежина : 0.200 kg• Пакет Големина : 10cm x10cm x 8cm

Щепсела и да играе 7-инчов led фарове с функция за Bluetooth, led светлини светлини за Jeep Wrangler JK 7 led фарове RGB Halo
 • Новинка

Щепсела и да играе 7-инчов led фарове с функция за Bluetooth, led светлини светлини за Jeep Wrangler JK 7 led фарове RGB Halo

270.40 BGN 184.00

Plug and Play 7 инчен LED Светлата Светилки со Bluetooth Функцијата led Возење Светла за Jeep Wrangler JK 7" LED Фарови RGB ОреолПримена : Било Автомобили Модели со 7 Inch Круг СветлатаЗа 20072014 Jeep Wrangler JK 2 ВратиЗа 20072014 Jeep Wrangler Unlimited JK 4 ВратиЗа 20042006 Jeep Wrangler, ЗАБ НеограниченЗа 19972006 Jeep Wrangler TJЗа 19811985 Џип CJ8 СкремблерЗа 19761986 Џип CJ7За 19922001 СУМ Општи HummerЗа Land Rover Defender 90&110Спецификации : Моќност : 60 WНапон : 1030 V DCНапон за Ореол : 12 V DCДомување Материјал : АлуминиумЛеќи на камерата : PC ЛеќаРамки Боја : ЦрнаОреол Боја : Бела и RGBLumens : 3600 LM / Полнење (Висок Зрак) & 1800 LM / Kit (Ниска Зрак)Димензија : За 7inch Џип JK СветлатаLED Чип : САД ДОВЕДЕ чиповиЖивотниот век : 30000hoursОреол Ангел Очи : Целосна Функција(времето функција & музичкиот режим & трепка функција & прирачник за контрола на неограничен број на бои опции и функции (трепка, трепка, светлината, итн.).Ние може да се направи брза испорака со меѓународните експрес од DHL,FEDEX,UPSот,EMS,Кина Пост Воздух Парцела....

1 бр. десен страничен рефлектор задна броня противотуманная фара крушка 34500-T0A-H01 за Honda CRV 2012-2014
 • Новинка

1 бр. десен страничен рефлектор задна броня противотуманная фара крушка 34500-T0A-H01 за Honda CRV 2012-2014

52.78 BGN 45.00

1 Pcs Десната Страна Рефлектор Задниот Браник Магла Светлина Светилка 34500T0 AH01 За Хонда CRV 20122014Одговара на Хонда CRV 20122014Пакетот вклучува : 1 PCS задните магла светилкаБЕЗ СИЈАЛИЦА!ОЕМ замена за вашиот автомобил!ОЕМ : R : 34500T0 AH01Пред да нарачате, ве молиме љубезно ве молиме да го проверите делови број и автомобил модел внимателно.Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

Юли King LED дневни светлини DRL LED фарове за мъгла в събирането на калъф за KIA Optima K5 2014~ON, led фарове за мъгла, пълен комплект
 • Новинка

Юли King LED дневни светлини DRL LED фарове за мъгла в събирането на калъф за KIA Optima K5 2014~ON, led фарове за мъгла, пълен комплект

BGN 239.98

СуперСветли LED дневни работи светла светилки drl со магла светилка покритие, LED магла светилка собранието случај за КИА Оптима K5 2014~НА 1 : 1 за замена, брза испоракаПл се провери вашиот автомобил Магла Светилка тип исто како на Денот, светлата за пред вашата цел .Кутијата за контрола и пристаништето може да се ажурира!Производ карактеристикиБоја Температура Опсег : 60006700 KЕнергија : единствен 1 WНоминална оперативни струја : помалку than150m AМоменталната стабилност : помалку од + 2m A (24 часа)Осветленост : 7090 LM ( лево и десно строги симетрична )Боја : БелаДетали за производот : Инсталација ефектПрименливи модели : случај за КИА Оптима K5 2014~НАLED индикатори на текстНоминална влезниот напон : 12 V БАТЕРИЈАНоминална Влезниот Струја : 0.8 На 1,2 А (во зависност од стилот и одлучи)Номинална моќност : 58 WТемпературата на работа 40 ~ 50 степенТемпература на чување 50 ~ 80 степенЗаштита карактеристики : обратна поларитетот заштита, отворено коло заштита.Водоотпорен тип на мерење : По дождот симулација тестови и immersionsimulation тестови.Сол спреј тест : донесе сол спреј тест.Ултрависока осветленост на светлата,направи вашиот луксузен автомобил е повеќе аристократски на интензитет, па домот, но не domineeringcar повеќе агресивни.ФункцијаМултифункција мултицел автоим помогне на илуминатор ноќ привлече бројни завидувам на ноќта е отворен, како одраз на ставовите на телото, за да се осигура дека пресекот на две автомобил безбедност, дожд магла е отворен, со подобра пенетрација.1, Алуминиум светилка сопственикот, ладење брзо, антиултравиолетово сенка, особено, процесот отвори (кој домашни фабрики не може да го направи)2, влијанието материјали3, водоотпорен дизајн4, висока осветленост, високаLED живот​

1 бр 12V 55W Super Canbus Slim Ballast Error Canceller Use For All HID Xenon kit H1,H3,H7,H11,H27, 9012...Никакво Затопляне
 • Новинка

1 бр 12V 55W Super Canbus Slim Ballast Error Canceller Use For All HID Xenon kit H1,H3,H7,H11,H27, 9012...Никакво Затопляне

BGN 36.61

1 buc 12 V 55 W Супер CanbТенок Баласт Грешка Canceller се Користи За Сите HID Xenon комплет H1,H3,H7,H11,H27,9012..Без ЗатоплувањеПакет : 1 BUC Оригинални CANBКРИЕШЕ Баласт 55 W Се Користи За : Сите HID Xenon сијалица : H1,H7.H3,H11,H8,H9,H27,880,881,9012,D2 H...ОписНапон на влез : DC 9 V16 V V...

Triclicks 2x 7440 W21W T20 Canbus Error Free Resistor LED Decoder Warning Error Canceller за led лампа мигач за Audi VW Benz
 • Новинка

Triclicks 2x 7440 W21W T20 Canbus Error Free Resistor LED Decoder Warning Error Canceller за led лампа мигач за Audi VW Benz

11.01 BGN 10.00

Triclicks 2x 7440 W21 W T20 CanbГрешка Слободни Отпорник LED Декодер Предупредување Грешка Canceller За LED Пак Сигнал Сијалица Ауди "ФОЛКСВАГЕН" БенцКарактеристики : Овој тип на Грешка Слободни T20 декодер ќе ви овозможи да се инсталира на сите видови на T20 LED светилки без да се грижиш за предупредување порака менито што се нагоре на табла.Не сите Хипер Трепка проблем може да се реши, ве молиме да обрнете внимание, тоа само ги користите повеќето кога сте се сретнале со Неуспех кога вашиот обидете се да се конвертира вашата оригинална Халоген светилки да LED Светла, како што се на Оригиналната автомобил халоген светилка е 5 W, LED светилка само 13 W, на патниот компјутер ќе се провери од моќта не се совпаѓаат, што резултира во неуспех, не грее или флеш нема закон, тогаш ќе мора да го инсталирате LED декодер за да го откажете предупредувањето или hyper флеш на крајот јачина на светлината, итнСпецификации : Состојба : 100% Сосема НОВ и висок квалитетКрстот референца : 7440 T20Напон : 12 VМатеријал : Направени со висок квалитет материјал, отпорни на топлина.Боја:ЦрнаЗАБЕЛЕШКА : Со цел да се направи сијалица стабилен кога возење, па го приклучокот база е тесна...

2 бр. / лот от 6000 До Бяло супер ярък бял топ проектор 21-SMD H11 H8 led резервни крушки за фарове за мъгла фарове светлини
 • Новинка

2 бр. / лот от 6000 До Бяло супер ярък бял топ проектор 21-SMD H11 H8 led резервни крушки за фарове за мъгла фарове светлини

41.60 BGN 33.00

2x Супер Светло H11 H8 светилки drl Магла Светлина Замена 2835 21 SMD Доведоа Автомобил за Возење Дење Работи Xenon Светла Бела 6000 K DC 12 V 80 W ampada H11 21 Led Кри 3535 Чипови Neblina За Мицубиши L200 ТритонСупер Форте Led Кри Чипови Сад 840 Lumens 12v e 24v 5000 K 6000 K LED 21 SMD 3535 : 10 W 840 lumens (até 30% mais luminosidade) * Храбри unitário Стр roduct опис Големина : 2 парчиња H8(H11)Спецификации : База Тип : H8 H11LED Type : 2835 SMD (21 Led количина)LED Боја : БелаLED животниот век : 50.000 часовиМоќност : 80 WLumens : >600 LMОперативен Напон : 10 V16 VГолемина : 60 * 18mmPCB : Алуминиум супстратТемпература на бојата : 6500 KЗрак Агол : 360 степениТип : LED Замена на СијалицаСтандарди И Сертификати : CE / Ro HS СогласностКомпатибилен Листата : Одговара Акции H8 H11 H64211 PGJ192 халоген светилки за предните светла за магла.Примена : LED магла светлина врз Автомобил, Камион, ЏИП, Комбе, Мотор, Мопед, Приколка, RV, Брод, Морски, и др.Карактеристики : *Направени со висок квалитет SMDs, можат да го издржат тресење и вибрации.*360 степени агол на гледање елиминира жешки точки.*21 x Висока моќност 2835 SMD Led Сијалица е многу посветла од оригиналот на магла светилки, и мала потрошувачка на енергија.*Може да го замени повеќето Автомобил Светлината LED Сијалица со H8 H11 База.Answer : ___________________________ Note : Кога се користи LED светилки за возврат сигнал светлина, можеби ќе треба да користите 50 W 6Ohm оптоварување отпорник или декодер поставени за да се избегне хипер флеш или сијалица да се расипува.Ве молиме бидете сигурни дека вашата LED сијалица е H8 H11 Оптоварување Штекер пред цел.Ако се уште не се сигурни што LED Светло одговара на вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас за помош.Гаранција За Квалитет : *Строго тестирање пред превозот.*Професионални пакување.*Во рок од една години нема причина да се вратат.Пакет Се Вклучени : 2 парчиња Бела H8 H11 2835 SMD 21 LED Светилки1.Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас...

гореща!10 броя 194 168 501 W5W 1.5 W ширина на автомобила лампа с вдлъбната леща мигач регистрационен номер светлина 50 X T10 1 smd led
 • Новинка

гореща!10 броя 194 168 501 W5W 1.5 W ширина на автомобила лампа с вдлъбната леща мигач регистрационен номер светлина 50 X T10 1 smd led

BGN 6.45

10 парчиња 50 X T10 1 smd led 194 168 501 W5 W ОД 1,5 W Автомобил ширина светилка со конкавна леќа се претвори сигнал Табличка светлинаОбјектот спецификите• Предмет Тип : Светлосни Извори• Надворешни / Внатрешни Работи : Надворешни Светла• Автомобил Производител : BMW• Светлосен Извор : LED• Wattage : Висок Квалитет• Напон : 12 V• Led Зрак Тип : Поплави• Температура на бојата : 6000 K• Автомобил Модел : Универзална• За Автомобил Светилка : Страна Пак Сигнали• Автомобил Марка : Универзална• Lumens : 200lm• Led Чип Производителот : 1 smd• Xenon Светлина Модел : T10 194 168 W5 W LED• светла боја : whtie• Автомобил Направи : универзална• LED кол : 1 smd• Напон : 12v• Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно)• Приклучок 1 : T10 T15 158 168 192 193 194 2825 921 W5 WB W5 W 2821 1250 1251 1252• Приклучок 2 : 12256 12961 147 152 159 161 194 NA 259 280 285 175 184 2450 2521• Приклучок 3 : 2525 2652 2827 2886x 2921 3652 447 464 501 516 555 558 579 585• Приклучок 4 : 927 928 655 656 657 901 904 906 912 916 917 918 920 922 939Опис На Производот1.База тип : T102.SMD количина : 1 buc3.SMD тип : led4.Бои : бела5.Нормален напон : 12 V DC6.Објектот големина на : 22*13*10 мм7.Објектот тежина : 2 g8.Гаранција : 12 месеци .Пакување Детали• Одделение Тип : многу (10 парчиња / многу)• Пакет Тежина : 0.020 kg• Пакет Големина : 10cm x 10cm x 8cm

2 бр 95 мм COB LED Angel Eyes DC 12V COB LED Светлини бял цвят Angel Eyes пръстен
 • Новинка

2 бр 95 мм COB LED Angel Eyes DC 12V COB LED Светлини бял цвят Angel Eyes пръстен

40.00 BGN 25.00

Автомобили / Автомобил / Автомобили / Автомобил Дел / Автомобил Додатоци / Автомобил Стил / Топла Продаде / Ангел Око / Очи Ангел / LED Ангел Очи / LED Ангел Око / Очи Ангел Прстен / Ангел Очи Прстени / КОЧАН LED Ангел Очи / КОЧАН LED Ангел Око / КОЧАН LED Светла / КОЧАН LED Светло / Авто Светлина / Автомобил СветлинаИме на производ : 2 Buc 95 MM КОЧАН LED Ангел Очи DC 12 V КОЧАН LED Светла Бела Боја Ангел Очи ПрстенВовед : 1.Светла боја : Бела.2.Големина на : Надворешниот дијаметар : 95 MM.3.Количина : 2 парчиња.4.Извор на светлина : КОЧАН LED.5.Напон : DC936 V.6.Струја : 600 MA.7.КОЧАН LED светилка е 2 пати посветла од SMD 5050 светилка.8.Доаѓаат со Регулаторот.9.Животниот век : 50.000 часови.10.Супер светло.Функција : 1.DC936 V 600 MA постојан струја, антимешање, висока осветленост, повеќе од 2 пати повеќе светла од еквивалент CCFL ангел очи.2.Силна стабилност, светилка панел без отпор дизајн во голема мера да го намали ризикот од лошо.3.Направени од КОЧАН висока осветленост LED, high интеграција, без светлинана самото место, во споредба со традиционалните SMD LED, осветленост униформност и сјај за поинтензивна.Ве молиме Имајте предвид : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас...

2-в-1 led жълти сигнални светлини Бял COB Angel Eyes H11 55 W халогенни фарове за мъгла и броня проектор обектив за BYD E5 2015
 • Новинка

2-в-1 led жълти сигнални светлини Бял COB Angel Eyes H11 55 W халогенни фарове за мъгла и броня проектор обектив за BYD E5 2015

185.12 BGN 185.00

Автомобил Стил 3во1 Белата Ангел Очи светилки drl Дење Работи Светла Жолта Сигнал Светлина H11 Халоген / Xenon E13 Светла за Магла со Проектор ЛеќаЗа BYD E5 2015Појавување На Автомобил Модел ШоуАвтомобил LED Ангел Очи светилки drl Халоген / Xenon Магла Светилка Светла за BYD E5 * Не само што е убава ангел очите на заBMWстил, но исто така, тоа е дење работи светла и може да помогне да се спречи 58% од несреќи...