12v DRL LED дневни ходова светлина водоустойчив COB гъвкава дневна светлина шофиране на автомобили ходова светлина бяла DRL жълто отточна тръба на шарнирна връзка светли?

12v DRL LED дневни ходова светлина водоустойчив COB гъвкава дневна светлина шофиране на автомобили ходова светлина бяла DRL жълто отточна тръба на шарнирна връзка светли?

BGN 12.00
-17 %
BGN 14.38

Брой продукти


12v LED светилки drl Дење Работи Светлина Водоотпорен КОЧАН Флексибилни Дневна Светлина Возење Автомобили Работи Светлина Бела светилки drl Жолта Вртење Singnal Светлина
Ние ќе пишува ниска вредност на фактура да им помогне на купувачите плаќаат помалку данок.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Ве молиме љубезно ве молиме да не информирате на точни вредност на фактура
2 парчиња = 1 сет
*Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и целосна 5 ѕвезди продавачот рејтингот.
*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, Ако имате било какви прашања.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ја процесираме вашата нарачка во рок од 1 работен Дена ако нареди информации и плаќање избришани.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса .
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Општо земено, ние брод на овој објект од страна на вашиот назначени express, освен на определени изразат не може да брод оваа точка.
ние ќе совети друг express до вас преку е-маил, и промена на изразат ако нема одговор 1 ден по е-пошта.
8. Време На Испорака :
Посебна забелешка : ако имате било какви посебни Барања,можете да Напишано во Забелешките кога цел,
и најдобро ни даде вашата emai или други контакт начин,ако има било каков проблем,ние можеме да ве контактираме.
Ако ви треба ни да се испрати на парцела од експрес начин, ве молиме љубезно ве молиме да ја проверите вашата адреса за е Оддалечена област или не.
Ако не можете да знаете дали вашата адреса за е Оддалечена област или не е , ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ако најдете на превозот цена на вашата земја е скапо,
ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се прилагоди на најдобар превозот цена за вас.
1. 24 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.


Подробности

Модел На Volkswagen:
Като пасат
Като Пасат-Годината На Производство:
1995,1991,1998,2005,2007,2015,1999,1996,1990,2012,1992,2009,2003,1997,1994,2014,2006,1993,2004,2010,2013,2008,2011,2000,2001,2002
търговска марка:
ФАСТКАС
За Марки Автомобили / Модели:
Volkswagen
Тип Елемент:
Дневна Светлина
Тегло На Продукта:
0.2kg
Вид На Материала:
Алуминиева Сплав / Гъвкава Гума
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Името На Модела:
КОЧАН-4dimond
Диаметъра На Продукта:
18cm
специални характеристики:
На дневната светлина, DRL, дневен ходова светлина
функция за осветление:
DRL и поворотник
drl-светъл цвят:
Бял
Превръщането На Сингального Светъл Цвят:
Жълт
Водоустойчив:
ДА
Гаранция:
14 месеца
Мощност:
20W
Лек Модел:
cob led drl
Източник На Светлина:
ДРИБЛИРА
Напрежение:
12V
Тип Елемент:
Дневни Светлини

Избор на купувачи

skuer 55W 4 inch Off Road 6000K фокус hid ксенонови фарове Super bright off-road vehicle Фокус помощна лампа на покрива
 • Новинка

skuer 55W 4 inch Off Road 6000K фокус hid ксенонови фарове Super bright off-road vehicle Фокус помощна лампа на покрива

88.86 BGN 75.00

Карактеристики : • Леќа : Калено стакло • Рефлектор : Место светло • Сместување : Високо влијание ABS • Нерѓосувачки челик заграда • КРИЕШЕ Сијалица : H3 тип • 55 W Баласт изграден во •Осветленост : 3200lm •Температура на Бојата : 6000 K •Водоотпорен стапка : IP68 •Моќност : 9~15 V DC •Тековни цртање : 4.2 A •Големина : 4 инчен Пакет Содржина : •1 x КРИЕШЕ Off Road Светилка Место Светло w / Заштитник Покрие Апликации : •Применува за теренски возила, АТВ, камион, инженеринг возило (багер, treedozer, патот ролери, булдожер, кран и рударски камион), специјално возило (оган мотор, спасување возилото, комуникација возило) мотокар, воз, брод, автобус.

2 бр 95 мм COB LED Angel Eyes DC 12V COB LED Светлини бял цвят Angel Eyes пръстен
 • Новинка

2 бр 95 мм COB LED Angel Eyes DC 12V COB LED Светлини бял цвят Angel Eyes пръстен

40.00 BGN 25.00

Автомобили / Автомобил / Автомобили / Автомобил Дел / Автомобил Додатоци / Автомобил Стил / Топла Продаде / Ангел Око / Очи Ангел / LED Ангел Очи / LED Ангел Око / Очи Ангел Прстен / Ангел Очи Прстени / КОЧАН LED Ангел Очи / КОЧАН LED Ангел Око / КОЧАН LED Светла / КОЧАН LED Светло / Авто Светлина / Автомобил СветлинаИме на производ : 2 Buc 95 MM КОЧАН LED Ангел Очи DC 12 V КОЧАН LED Светла Бела Боја Ангел Очи ПрстенВовед : 1.Светла боја : Бела.2.Големина на : Надворешниот дијаметар : 95 MM.3.Количина : 2 парчиња.4.Извор на светлина : КОЧАН LED.5.Напон : DC936 V.6.Струја : 600 MA.7.КОЧАН LED светилка е 2 пати посветла од SMD 5050 светилка.8.Доаѓаат со Регулаторот.9.Животниот век : 50.000 часови.10.Супер светло.Функција : 1.DC936 V 600 MA постојан струја, антимешање, висока осветленост, повеќе од 2 пати повеќе светла од еквивалент CCFL ангел очи.2.Силна стабилност, светилка панел без отпор дизајн во голема мера да го намали ризикот од лошо.3.Направени од КОЧАН висока осветленост LED, high интеграција, без светлинана самото место, во споредба со традиционалните SMD LED, осветленост униформност и сјај за поинтензивна.Ве молиме Имајте предвид : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас...

2 елемента Бял 1156 Ba15s 1157 Bay15d 12V DC 1206 64SMD Car light RV Tail Turn Signal Brake Backup Reverse LED лампа супер ярък
 • Новинка

2 елемента Бял 1156 Ba15s 1157 Bay15d 12V DC 1206 64SMD Car light RV Tail Turn Signal Brake Backup Reverse LED лампа супер ярък

BGN 7.33

2 ПАРЧИЊА Бела 1156 Ba15s 1157 Bay15d 12 V DC 1206 64 SMD Автомобил светлина RV Опашка се Претвори Сигнал Кочница Копија Обратна LED Светилка Супер СветлоСпецификации : LED Type : Секоја ПРЕДВОДЕНА има 64 СМД вкупно.Напон : DC 12 VТип : 1206 64smdБаза : 1156 BA15 S / 1157 BAY15 DДиплома : 360°Температура на бојата : 6500 KБоја : БелаЖивотен Век : 50000 часаКрстот Референца : 1156 BA15 S(P21 W) : 1073 1095 1141 1156 1156 A 1156 NA 1195 12088 1295 1295 NA 199 2396 3497 631 7506 93 97 97НА 97 NA1157 BAY15 D : 1154 2057 2357 2397 3497 1016 1034 7528 1016 1034 1130 1142 1152 1154 1158 1493 2057 2357 2396 2397 3497 7528 12499 12594 (За повикување Само)Примена : Честа употреба и за Возврат сигнал Светлина , Обратна Светлина , Кочница Светлина ,Опашка Светлина,Задни светла , Индикатор за Светло , Стоп Светилка , Копија Светла , Агол, Светлина, Паркинг Сијалица , од Страна на Маркерот Светлина , Надворешните Светла, Честа употреба за Автомобил, Камион, Мотор, Мопед, Приколка, RV, Брод, Морски, и др.100% Сосема НОВ, Plug & Play! Едноставна инсталација.Нова LED технологија ја намалува потрошувачката на енергија од 38% до 90%.Супериорен Квалитет на Производот, конструиран и произведени со Најнова технологија.Многу Xenon светла Бела! До 50К+ часа живот.Ако тие не светло по вметнување во штекер, вметнете oppositelyВнимание : Ве молиме проверете ја вашата сијалица видови во вашиот RV или возило и да го потврди тип дали оваа крушка одговара на вашиот автомобил пред да го купат.Пакување Листа : 2 Парчиња од 1206 64 SMD доведе светлина

MyHung S1 автомобили на прожекторите 50 W 8000LM автомобилна лампа LED Light H4-H7 9004 9005 9006 9007 H10 H11 автомобилни аксесоари
 • Новинка

MyHung S1 автомобили на прожекторите 50 W 8000LM автомобилна лампа LED Light H4-H7 9004 9005 9006 9007 H10 H11 автомобилни аксесоари

46.61 BGN 40.00

My Hung S1 Автомобил Светла 50 W 8000 LM Автомобилот Сијалица LED Светло H7 9005 9006 H10 H11 Автомобил ДодатоциНа овој линк е само применливи за H7 9005 9006 9012 H10 H8 H11 PSX24 H16 P13 PSX26, висока брзина на LED фаровиАко вашиот број на модел не е соодветен за H7 9005 9006 9012 H10 H8 H11 PSX24 H16 P13 PSX26ние, исто така, имаат и други hi / lo позиционите : H4 H13 9004 9007...

Автомобил-стайлинг за хечбек на Toyota Yaris 2015 2017 9-штучные светодиоди чипове led фарове за мъгла на светлината H11 H8 12V 55W халогенни фарове за мъгла
 • Новинка

Автомобил-стайлинг за хечбек на Toyota Yaris 2015 2017 9-штучные светодиоди чипове led фарове за мъгла на светлината H11 H8 12V 55W халогенни фарове за мъгла

BGN 57.55

Автомобил Стил 9Парчиња Led Светла за Магла H11 H8 12 V 55 W Халоген LED Магла Главата СветилкаЗа Toyota Yaris 20152017Појавување На Автомобил Модел ШоуСпецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Пакет Вклучува : Еден пар на блиц Пред Магла Светло (Лево и Право) Големина : (Како на сликата прикажани) Боја : Црна Домување + Јасно Леќа Тип на LED : SMD 5050 ДОВЕДЕ Напон : 12 V Wattage : 4.5 W (лево или десно) Материјал : Висок Квалитет ABS Домување + Вистински Стаклена Леќа Тежина : 400g Функција : Направен од ВисокоКвалитет Премиум Трајни ABS Домување ...

1бр автомобил LED табела светлина 12V SMD3528 LED табела лампа за Renault Clio II Twingo I
 • Новинка

1бр автомобил LED табела светлина 12V SMD3528 LED табела лампа за Renault Clio II Twingo I

19.18 BGN 18.00

1pc Автомобил LED Табличка Светлина 12 V SMD3528 LED Број Плоча Светилка За "Рено" Clio II Twingo јасСпецификација : Име : Led Табличка СветлинаРаботен напон : 9 V16 V DCLed количина : 3528 SMD led диодиАвтомобил направи : одговара за Рено : Clio II (19982006) Twingo јас (19932007)Карактеристики : 1...

1 бр 12V 55W Super Canbus Slim Ballast Error Canceller Use For All HID Xenon kit H1,H3,H7,H11,H27, 9012...Никакво Затопляне
 • Новинка

1 бр 12V 55W Super Canbus Slim Ballast Error Canceller Use For All HID Xenon kit H1,H3,H7,H11,H27, 9012...Никакво Затопляне

BGN 36.61

1 buc 12 V 55 W Супер CanbТенок Баласт Грешка Canceller се Користи За Сите HID Xenon комплет H1,H3,H7,H11,H27,9012..Без ЗатоплувањеПакет : 1 BUC Оригинални CANBКРИЕШЕ Баласт 55 W Се Користи За : Сите HID Xenon сијалица : H1,H7.H3,H11,H8,H9,H27,880,881,9012,D2 H...ОписНапон на влез : DC 9 V16 V V...

Ownsun New Eagle Eyes LED DRL Bi-xenon обектива на проектора фарове за Ford Focus 2015
 • Новинка

Ownsun New Eagle Eyes LED DRL Bi-xenon обектива на проектора фарове за Ford Focus 2015

1439.98 BGN 1368.00

Сосема Нов Врвен Орел Очи LED светилки drl Bixenon Проектор Леќа Фарови За Форд Фокус 2015Стилски изглед : ефектот на целокупниот стил на оригиналната автомобил совршен фузија, на истакнување на оригиналниот автомобил личноста и темпераментот...

За lexus LS400 1998 1999 2000 Excellent angel eyes Ultra bright illumination CCFL Angel Eyes kit Halo Ring
 • Новинка

За lexus LS400 1998 1999 2000 Excellent angel eyes Ultra bright illumination CCFL Angel Eyes kit Halo Ring

BGN 52.29

За lexLS400 1998 1999 2000 Одлична ангел очи Ултра светла осветлување CCFL Ангел Очи комплет Ореол Прстен Нови светла за фарови, " Ангелски Очи ",кои ќе бидат видливи дури и кога ксенон...

FSTUNING T10 LED лампи Бял 168 501 W5W LED лампа T10 Клин 3030 вътрешно осветление на 12V 6000K Canbus Error Free Auto Parking Lights
 • Новинка

FSTUNING T10 LED лампи Бял 168 501 W5W LED лампа T10 Клин 3030 вътрешно осветление на 12V 6000K Canbus Error Free Auto Parking Lights

75.04 BGN 34.00

FSTUNING 2 парчиња CanbT10 W5 W 194 9 LED 3030 Автомобил Царинење Светла Паркинг светло За "ФОЛКСВАГЕН" ПОЛО, Голф 7 Passat B6 Jetta Бора T10 LED сијалицаСпецификација : 1.За 12 volts2.Број на Led диоди : 9 SMD со osram3030 LED Чипови3.LED Боја : Бела4.Прозрачна : 700lm5.База Дијаметар : 9mm6.Вкупната Височина : ~40mm7.Тежина : 5g8.Живот Време : + 50, 000 часа9...

2 бр. / лот мигач изключване на стил реле ABS колата DRL led дневни светлини за V / olkswagen M / AGOTAN 2007-2011 г.
 • Новинка

2 бр. / лот мигач изключване на стил реле ABS колата DRL led дневни светлини за V / olkswagen M / AGOTAN 2007-2011 г.

BGN 153.60

Важи за : за V / olkswagen M / AGOTAN 2007 2011Лево : 5 Led ДиодиПраво : 5 Led Диоди4 линии : црвено на батеријата катоден, црна батеријата негативни, а потоа жолта СТАНКОВИЌ, бела потоа светлата позитивни

Tcart за chevrolet traverse аксесоари LED DRL дневни ходова светлина и мигач бял ксенон+кехлибар Безплатна доставка
 • Новинка

Tcart за chevrolet traverse аксесоари LED DRL дневни ходова светлина и мигач бял ксенон+кехлибар Безплатна доставка

61.89 BGN 40.00

Здраво пријатели, ви Благодариме за вашата цел во нашата продавница.пред донесувањето на купувачите,ве молиме comfirm вашиот turnlight штекер ...

Wooeight 1бр 81210-06052 предната дясна страна противотуманная фара крушка за Toyota Camry, Corolla, Yaris Prius и Lexus GS350 GS450h LX570 HS250h
 • Новинка

Wooeight 1бр 81210-06052 предната дясна страна противотуманная фара крушка за Toyota Camry, Corolla, Yaris Prius и Lexus GS350 GS450h LX570 HS250h

29.26 BGN 25.00

Wooeight 1 PC 8121006052 Пред Десната Страна Магла светлина Светилка За Toyota Camry е корола Yaris PriLexGS350 GS450h LX570 HS250h RX350Состојба : Нова Осветлување Боја : бела Производителот Дел Број : 8121006050 / 812100 D040 / 812100 D041 / 812100 D042 8121006052 Осветленост Дел Број : 3550257 L01 / 3550157 L00 / SC2592100 / 11650131 L Друг Дел Број : 812200 D040 / 812200 D041 / 812200 D042 / 8122006050 / 8122006070 / 8122006070 / 812200 D040 Објект се вклучени : Право на Магла light x 1Компатибилен Со : За Тојота : За Yaris 20062013За RAV 4 20062012За Camry / Camry Хибрид 20072013За Авалон / Highlander 20082010За Е Корола / Матрица / Venza 20092013За PriЗа Solara 20072008За Lex: За GS350 / GS450h 2013За HS250h 20102012 ГодинаЗа ЕF 20082013За LX570 20082011За RX350 / RX450h 20102013Карактеристики Висок квалитет Лесна инсталацијаAnswer : ___________________________ Note : Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.Производ Фото

H7 H11 9005 HB3 H4 Hi / Lo Beam LED Car Headlight Bulb 60W 8400lm 6000K All in one For Car LED фарове авто фарове авточасти
 • Новинка

H7 H11 9005 HB3 H4 Hi / Lo Beam LED Car Headlight Bulb 60W 8400lm 6000K All in one For Car LED фарове авто фарове авточасти

65.09 BGN 50.00

H7 H11 9005 HB3 H4 Hi / Lo Зрак ДОВЕДОА Автомобил Светла Сијалица 60 W 8400lm 6000 K Сите во еден За Автомобил LED Фарови Авто Headlamp Авто деловиПриклучок Тип : H4, HiLo Зрак H13, HiLo Зрак H7, Еден Зрак 9005, Еден Зрак 9006, Еден Зрак H11, Еден Зрак Моќност : 60 W / set(30 W / сијалица) Led : За Philips ZES Чип Led диоди Оперативен Напон : DC 932 V(одговара 12 V / 24 V возило) Светлосен Флукс : прибл 8400lm / set(4200lm / сијалица) Боја Температура : Кул Бело 6500 K IP65 вода и прашина печат,360 степени зрак агол Температурата на работа : 4080 степен целзиусови степени Материјал : авијација 6063 алуминиум профил Над 30.000 часа живот време Висока моќност увезени чипови,360 степени зрак нема слепи зона Инженеринг зрак шема се шири мека бела светлина на патот рамномерно, без темно место / магла светлина 6500 K бела светлина се обезбеди најдобри возење визија за да ги видете сите временски патот ситуација јасно на Ситевоедно топлина спроводливост+со голема брзина го исклучите фан систем задржи сијалица во соодветната работна температура Постојан струја, инстант почеток,не коло пречки и електромагнетна радијација двонасочна топлина дисипација канал 1.Ситевоедно алуминиумски профил како топлина спроводливост систем, 360 степени топлина зрачи 2.Висока брзина на исклучување на вентилаторот(12000 R / Мин),висок проток на Воздух за побрзо ладење стапка Пакет се вклучени : 2x LED Светлата светилки

7-инчов фарове Angel eyes white DRL Hi/Lo Beam 7 светлини жълти въртящи се светлини led светлини за Jeep Wrangler 2 бр.
 • Новинка

7-инчов фарове Angel eyes white DRL Hi/Lo Beam 7 светлини жълти въртящи се светлини led светлини за Jeep Wrangler 2 бр.

BGN 156.80

7 инчен Светлата 60 W Ангел очи бели светилки drl Жолта пак Сигнал LED Headlamp Hi / Lo Зрак 7" Светлата за Jeep Wrangler опис на Производот : Ангел Очи Дење Работи Светлина Интегриран систем за Ладење со големи задниот дел за ладење ребра оптимизиран за дисипација на топлина...

Triclicks 2x 7440 W21W T20 Canbus Error Free Resistor LED Decoder Warning Error Canceller за led лампа мигач за Audi VW Benz
 • Новинка

Triclicks 2x 7440 W21W T20 Canbus Error Free Resistor LED Decoder Warning Error Canceller за led лампа мигач за Audi VW Benz

11.01 BGN 10.00

Triclicks 2x 7440 W21 W T20 CanbГрешка Слободни Отпорник LED Декодер Предупредување Грешка Canceller За LED Пак Сигнал Сијалица Ауди "ФОЛКСВАГЕН" БенцКарактеристики : Овој тип на Грешка Слободни T20 декодер ќе ви овозможи да се инсталира на сите видови на T20 LED светилки без да се грижиш за предупредување порака менито што се нагоре на табла.Не сите Хипер Трепка проблем може да се реши, ве молиме да обрнете внимание, тоа само ги користите повеќето кога сте се сретнале со Неуспех кога вашиот обидете се да се конвертира вашата оригинална Халоген светилки да LED Светла, како што се на Оригиналната автомобил халоген светилка е 5 W, LED светилка само 13 W, на патниот компјутер ќе се провери од моќта не се совпаѓаат, што резултира во неуспех, не грее или флеш нема закон, тогаш ќе мора да го инсталирате LED декодер за да го откажете предупредувањето или hyper флеш на крајот јачина на светлината, итнСпецификации : Состојба : 100% Сосема НОВ и висок квалитетКрстот референца : 7440 T20Напон : 12 VМатеријал : Направени со висок квалитет материјал, отпорни на топлина.Боја:ЦрнаЗАБЕЛЕШКА : Со цел да се направи сијалица стабилен кога возење, па го приклучокот база е тесна...

1 бр. десен страничен рефлектор задна броня противотуманная фара крушка 34500-T0A-H01 за Honda CRV 2012-2014
 • Новинка

1 бр. десен страничен рефлектор задна броня противотуманная фара крушка 34500-T0A-H01 за Honda CRV 2012-2014

52.78 BGN 45.00

1 Pcs Десната Страна Рефлектор Задниот Браник Магла Светлина Светилка 34500T0 AH01 За Хонда CRV 20122014Одговара на Хонда CRV 20122014Пакетот вклучува : 1 PCS задните магла светилкаБЕЗ СИЈАЛИЦА!ОЕМ замена за вашиот автомобил!ОЕМ : R : 34500T0 AH01Пред да нарачате, ве молиме љубезно ве молиме да го проверите делови број и автомобил модел внимателно.Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

1 чифт LED DRL дневни светлини противотуманная фаровете за покриване на 12V дневна светлина с жълти въртящи се светлини за Nissan X-Trail 2014-
 • Новинка

1 чифт LED DRL дневни светлини противотуманная фаровете за покриване на 12V дневна светлина с жълти въртящи се светлини за Nissan X-Trail 2014-

175.98 BGN 160.00

1 Pair LED светилки drl Дење Работи Светла за магла светилка покрие 12 V бел ден, со жолта вртење светла за Nissan XTrail 20142016Одговара За Nissan XTrail 20142016Боја : бела / жолтаПакет : 1pair во кутијаВе молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашите подолу слика пред купување на тоа,ви благодариме.Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

оформление на автомобила за Atenza фарове 2014-2015 за ATENZA bi xenon лещи H7 ксенон
 • Новинка

оформление на автомобила за Atenza фарове 2014-2015 за ATENZA bi xenon лещи H7 ксенон

939.20 BGN 845.00

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : 2 x Придушници2 x КРИЕШЕ светилки2 x КРИЕШЕ bifocal проектор леќа2× LED пак светлина2 x црното домувањеСите потребни се подигнат (За Plug and Play инсталација)Забелешки : 1, За царина ...

HochiTech за BMW X5 E53 1999-2006 Ултра ярка дневна светлина DRL CCFL Angel Eyes Demon Eyes комплекти топло бяло Halo пръстен
 • Новинка

HochiTech за BMW X5 E53 1999-2006 Ултра ярка дневна светлина DRL CCFL Angel Eyes Demon Eyes комплекти топло бяло Halo пръстен

32.00 BGN 30.00

Добра вест : Драги пријателе ,Само да ги купите овој производ, вие ќе добиете 1set "алуминиумско тркало на автомобилот воздух капи , испрати го запре имено, ве молиме да не ја пропуштајте оваа можност!Комплет Вклучува : • 4pcs или 2 парчиња CCFL Прстени (на фарови)• 2 парчиња или 4pcs Инвертери за CCFL Ангел Eeyes!• 1pc Детални DIY англиски Инсталирате Инструкции• некои 3 M Двојно Страна ЛентаНЕ Светла(s) и / или Foglight(s) вклучени!Соодветни модели : за БМВ Х5 E53 19992006Ве молиме бидете сигурни дека вашата светлата е иста како на сликаПовратни информации од КупувачотКупувачот Се Покаже