Rockeybright 2x New 9006 HB4 hid женски колан, кабели, конектори, вилици опашка кабели адаптери

Rockeybright 2x New 9006 HB4 hid женски колан, кабели, конектори, вилици опашка кабели адаптери

BGN 5.39

Брой продукти


2x Нови 9006 HB4 Женски Жици се Подигнат Конектори Приклучоци Кабел Жица Адаптери 10" Опис на Еден пар нови 9006 HB4 Женски Жици се Подигнат Конектор/Pigtail/Штекер.
Жица должина околу 39.37 инчи.
9006 - Женски Жица Конектори (Сет од 2)
БРЕНД НОВИ 9006 HB4 Женски Жици Harnesses
Ако вашиот 9006 Жици се подигнат е истрошени, изгорени, скратена, или било каква штета се случи, овој пар на 9006/HB4 жици harnesses ќе се добра замена.
Овие жици harnesses ќе одговара на сите автомобили & камиони, кои користат 9006/HB4 светлата живеалишта.
Исто така, ова ќе работи со Пеколот-а Gen3 КРИЕШЕ баласт.
Начин На Плаќање :
Ние прифаќаме Т/T, WESTERN UNION, PAYPAL, итн.
Превозот
Ние одберете Post превозот, нормално 25 до 35 дена да пристигнат.
Увоз доход и должност се одговорни од страна на купувачот.
ако треба DHL,EMS,UPS-от,Fed Ex,итн. ве молиме контактирајте со нас со порака.
Услови За Продажба
Сите точка носи 12 месеци гаранција.
Целосна наплата или замена ќе биде дозволено доколку постои БИЛО каков проблем со него.
Ќе се бара да бродот назад објектот пред целосна наплата или замена е издадена.
Повратни информации
Кога ќе ја прими стоката, ве молиме да го потврдите на . Ние го цениме ПОЗИТИВНИ повратни информации од вас.
За Нас
Ние сме професионални производител за автомобили, осветлување, се КРИЕШЕ, LED, Ангел очи, се КРИЕШЕ додатоци, ПРЕДВОДЕНА додатоци.
Со над 5 години извоз искуство.
со над 10 народи искусни ОК работници,
со професионален тим за продажба.
со 3 линии за производство на
над 800 м2 метар квадратен склад.
Ви благодариме за вашата шопинг и поддршка !


Подробности

Материал на активната зона:
Гол Меден Проводник Блокирани
Жично Материал:
PVC
Мощност(kw):
35 W/55 ВТ75 W/100 W
търговска марка:
Рокибрайт
Напрежение На Тока(В):
12V
Електрически Ток(А):
20А
Името на елемент :
9006 HB4 мъжки женски колан, кабели
Друг Номер:
9006 конектор-вилица крайните двойки комплект колан кабели
Производствен Номер Детайли:
Фар Фар Тел Съединител Съединители На Адаптера
Преносимото Номер Детайли:
Светлината на лампата гнездо лампи косичка
Марка На Автомобила:
За BMW акцент за Honda
Напрежение:
12V
Изходна Мощност:
35 W/55 W
Продължителност на живота:
Повече от 5000hrs
Surface Покритие:
Retrofit 9005 9006 за Порше за Тойота за баласт на Lexus

Избор на купувачи

За Mitsubishi ASX 2013- 2in1 18W 1800LM led фарове за мъгла Бяла Cut-Line обектив DRL дневни светлини за автомобил-стайлинг
 • Новинка

За Mitsubishi ASX 2013- 2in1 18W 1800LM led фарове за мъгла Бяла Cut-Line обектив DRL дневни светлини за автомобил-стайлинг

BGN 57.55

2во1 ПРЕДВОДЕНА H11 12 V 18 W 1800 LM Светла за Магла Бела светилки drl CutЛинија Леќа Магла Главата Светилка Собранието LED светилки drl Дење Работи Светла За Мицубиши Outlander Sport ASX 20132017 За Мицубиши ASX 2013 2014 2015 2016 година (Русија)Проверете Автомобил Модел Состојба : 100% Сосема Нов Пакетот Вклучува : Еден пар на блиц Пред Магла Светлина Со светилки drl (Лево и Право) САМОГолемина на : (Како на сликата прикажани) Дијаметар : (9cm) Висина : (8cm) Боја : Легури Домување + Јасно Леќа Тип на LED : Semileds LED Чипови Напон : 12 V Wattage : 18 W Материјал : Високо Квалитетен Алуминиумски Домување + Вистински Стаклена Леќа Осветлување : 1800 LM Тежина : 1000g Функција : Магла дизајниран оптички проектор внатре да се формира cutoff line и две континуиран осветлување за дење работи светлина режим Направен од ВисокоКвалитет Премиум Трајни Легури Домување Јасно Леќи се направени од вистинско стакло. Доаѓа со 3 парчиња Супер Светло Semileds Led Чипови Подобра видливост...

2 бр led табела светлина DC 12V за Twingo MeganeLaganeVelSatisT518
 • Новинка

2 бр led табела светлина DC 12V за Twingo MeganeLaganeVelSatisT518

15.02 BGN 14.00

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Производ во Боја : Видете Слики светла Боја : Бела Боја Температура : 60006500 К Lumens : 126lm*2 LED Type : 3528 SMD LED Кол : 18 Компјутери*2 Напон : 12 V Живот : во Текот 50000 часа Секоја светлина плоча е опремен со 18 Компјутери 3528 SMD LED, супер светлина излез Ниска потрошувачка на енергија, висока ефикасност и заштеда на енергија Директна инсталација, без жици или измена, само plug and play Без оштетување на домување оригинални Нема грешка OBC во сите модели на апликацијата : За Рено Twingo II За "Рено" Clio iii3d 2006.09 За "Рено" Clio iii5d 2006.09 За Рено Megane ii3d 2006.02 За Рено Megane ii5d 2006.02 За Рено Megane II имот За Рено Megane iii5d За Рено Megane III имот За Рено lagane ii5d 2006 година За "Рено" lagane iii5d За Рено vel на проектот сатис, 2006 година За "Рено" Господар II, 2006 Големина : Види на сликата Бр Мало Пакет Количина : 2 Парчиња Ние препорачуваме двојно проверете дали овој тип на светилки се вклопи во вашиот автомобил пред да се купување на овој производ.Answer : ___________________________ Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

За Suzuki Cappuccino Car Interior Ambient Light Panel For Car illumination Inside Cool Strip Refit Light Fiber Optic Band
 • Новинка

За Suzuki Cappuccino Car Interior Ambient Light Panel For Car illumination Inside Cool Strip Refit Light Fiber Optic Band

47.14 BGN 44.00

Автомобил Модел : За Suzuki CappuccinoГодина : 2013Посебни Карактеристики : амбиентална светлина, панел осветлување, внатрешни работи светлинаНадворешни Тестирање и Сертификација : ISO9001Предмет Тип : ЛентиОбјектот Дијаметар : 0.29 cmОбјектот Тежина : 0.3 kgРабота : 12 V DC автомобил МоќФункција : Ентериерно уредувањеWattage : 1Ксенон Светлина Модел : NOVOVISUПредмети ИнформацииИме : Автомобил Внатрешни Работи Амбиентниот Лента На Светлина ( Безжичен )Материјал : оптички влакна & LED светлоГолемина на : 1 метар долг x 4 ПарчињаНапојување : Автомобил 12 V DC Моќност во ( Можете да го контролирате со оригинални Автомобил светлина switch )Количина : 4 парчиња ( Ако сакате повеќе подолго или повеќе Светилка за да се светли , само зборува за нас )(За повеќе информации види на видео погоре)Погоден За Suzuki Cappuccino EA11 RЗа Suzuki Cappuccino EA21 RЗа Suzuki Cappuccino Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Ремонтирам Ажурирање на Воздухот Кул Лента Светлина / Оптички Влакна БендЗа Suzuki Cappuccino Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Ремонтирам Ажурирање на Воздухот Кул Лента Светлина / Оптички Влакна БендPS : Некои firends како да го инсталирате светло на предната табла каде што нема рефлексија дизајн.Но...

Rockeybright 2 бр. H7 55 W 4300 к 5000 к 6000 К 8000 до HID ксенонови фарове за мъгла лампи за Opel Astra H Auto главоболие светлини лампа
 • Новинка

Rockeybright 2 бр. H7 55 W 4300 к 5000 к 6000 К 8000 до HID ксенонови фарове за мъгла лампи за Opel Astra H Auto главоболие светлини лампа

BGN 28.80

2 парчиња H7 55 W 4300 K 5000 K 6000 K 8000 K HID Xenon Светла headlamp Светилки За "Опел" Astra H Авто Главата Светла Светилки сијалицаspeciafication Влезен Напон : 12 VСијалица тип на Располагање : H1 H3 H7 H8 9005 / HB3 9006 / HB4 H9 H10 H11 880 881Боја Температури Се Достапни : Available : 3000k,4300 K,6000k,8000k,10000 K,12000 KРаботна Струја (Норма) : 3.2 НаУслуга Живот : 5,500 Часа или 229 Дена НонСтопМакс Текст На Струјата : 4.8 АИзлезна моќност (Норма) : 35 W / 55 WСлучај Температура : 40 °C +105 °CMax Start Напон : 23k VКомпатибилност : Автомобил, мотоцикл, електричен мотор автомобилВодоотпорен, добро пакет На други светилки видови : D1 S D2 H D2 R D3 S D4 S H7 R 5202 / H16 9012 H1 H3 H7 H8 H9 H11 9005 9006 880 881 Пакување : 1 пар (2 парчиња) автомобилски H7 HID xenon главата светлина светилки светилки во една кутија за продажба на малоРуски клиенти Забелешка : ве Молиме пополнете ги твоето полно име кога цел.Начин На Плаќање : Ние прифаќаме Т / T, WESTERN UNION, PAYPAL, итн.ПревозотНие одберете Post превозот, нормално 25 до 35 дена да пристигнат.Увоз доход и должност се одговорни од страна на купувачот.ако треба DHL,EMS,UPSот,Fed Ex,итн...

3157 3057 3155 3156 гнездо лампа мигач теглене на кабели, включете адаптера гнездо лампи LED Light теглене на проводници с щепсел съединител
 • Новинка

3157 3057 3155 3156 гнездо лампа мигач теглене на кабели, включете адаптера гнездо лампи LED Light теглене на проводници с щепсел съединител

BGN 284.80

3157 3057 3156 3155 Сијалица Штекер Пак Сигнал Светлина Подигнат Жица Приклучок Адаптер Сијалица Штекер LED Светло Подигнат Жица Приклучок КонекторСпецификации : Оваа listingis за еден пар сосема нов 3156 / 3157 жици се подигнат со прежичен штекерите (подножјата).Тоа е совршен за додавање на дополнителна се претвори сигнал светла / кочница светла или замена на акции оние.Ако го користите за еден филамент 3156, вие само треба да ги користите црвено и црно жици и да ја напушти трета жица онсе користи.100% Сосема нов, не се користиПредПоврзаниот приклучок за Лесно Plug and Play ИнсталацијаВисок квалитет на топлина отпорни најлон штекер темпераментВисоко ефикасни бакарни жициНачин На Плаќање : Ние прифаќаме Т / T, WESTERN UNION, PAYPAL, итн.ПревозотНие одберете Post превозот, нормално 25 до 35 дена да пристигнат.Увоз доход и должност се одговорни од страна на купувачот.ако треба DHL,EMS,UPSот,Fed Ex,итн...

13шт Бял премиум LED интериор карта на светлина комплект за Volkswagen Jetta 1993 1994 1995 1996 1997 1998
 • Новинка

13шт Бял премиум LED интериор карта на светлина комплект за Volkswagen Jetta 1993 1994 1995 1996 1997 1998

BGN 35.18

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина Ние се фокусира на производство на врвен квалитет на авто led светилки во изминатите години...

Кутията с резервна гума Червено колело трети светлина резервна гума доведе трета стоп сигнал за 2007-2017 Jeep Wrangler JK JKU Unlimited Rubicon
 • Новинка

Кутията с резервна гума Червено колело трети светлина резервна гума доведе трета стоп сигнал за 2007-2017 Jeep Wrangler JK JKU Unlimited Rubicon

58.08 BGN 53.00

Резервни Гуми Покрие Црвено Тркало Трети Светлина Резервни Гуми ПРЕДВОДЕНА од Трети Кочница Светлина за 20072017 Jeep Wrangler JK JKU Неограничен Рубикон Сахара 12.5 инчен : Големина : 12.5 инчен за џип простор тркала трети светлина не plug and play...

MZORANGE 1/2 бр. Червена задна броня фарове за Toyota Land Cruiser Prado 120 серия GRJ120 TRJ120 FJ120 2002-2009 без лампи с нажежаема жичка
 • Новинка

MZORANGE 1/2 бр. Червена задна броня фарове за Toyota Land Cruiser Prado 120 серия GRJ120 TRJ120 FJ120 2002-2009 без лампи с нажежаема жичка

31.46 BGN 27.00

1 / 2 Парче Задниот Браник Магла Светлина За Toyota Land Cruiser Prado 120 серија GRJ120 TRJ120 FJ120 2002 2009 Висок КвалитетОпис : Материјал : absСостојба : 100% сосема новДел број : 8158160100, 8159160130Одговара за Land Cruiser за Prado 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009.Ве молиме бидете сигурни дека тоа е се вклопи во вашиот автомобил пред да се направи исплата.Забелешка : Овој Производ е Светло Школка Само, Не Вклучувајќи Ја СијаличкатаАко сте несигурни дали тоа може да се однесува на вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас прв пат, ние ќе ви помогнат да го провери тоа.Ви посакувам среќен шопинг!ЧПП За Подобра Услуга Превозот Време Наредби се обработуваат во рамките 1 5 работни дена по вашата нарачка е направен (со исклучок на викендите)...

2x автомобил 5202 / H16 / 2504/PSX24W женски конектор конектор адаптер за P13W мъжки конектор адаптери притежателите на колан, тел конектор
 • Новинка

2x автомобил 5202 / H16 / 2504/PSX24W женски конектор конектор адаптер за P13W мъжки конектор адаптери притежателите на колан, тел конектор

BGN 14.40

2 парчиња / многу,Бесплатен Превозот Автомобил P13 W LED Сијалица Штекер 5202 / H16 / 2504 / PSX24 W Женски Приклучок Конектор Адаптер за Да го P13 W Машки Штекер Адаптери Носители се Подигнат Конектор Спецификации : 1.Лесно DIY инсталација, Нема механичар е потребно.2...

EEMRKE за Nissan Murano 2015 2017 9-бр led халогенни фарове за мъгла 12V 55W противотуманная фаровете на колата-стайлинг
 • Новинка

EEMRKE за Nissan Murano 2015 2017 9-бр led халогенни фарове за мъгла 12V 55W противотуманная фаровете на колата-стайлинг

56.80 BGN 51.00

Автомобил Стил 9 Led Халоген Светла за Магла 12 V 55 W Магла Главата Светилка Nissan Murano 20152017Проверете Автомобил МоделСпецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Пакет Вклучува : Еден пар на блиц Пред Магла Светло (Лево и Право) Боја : Црна Домување + Јасно Леќа Тип на LED : SMD 5050 ДОВЕДЕ Напон : 12 V Wattage : 55 W Материјал : Висок Квалитет ABS Домување + Вистински Стаклена Леќа Тежина : 400g Функција : Направен од ВисокоКвалитет Премиум Трајни ABS Домување ...

19шт Бял премиум LED интериор карта на светлина комплект + регистрационен номер светлини за Mercedes GL X166 2012-20XX
 • Новинка

19шт Бял премиум LED интериор карта на светлина комплект + регистрационен номер светлини за Mercedes GL X166 2012-20XX

BGN 47.98

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина Ние се фокусира на производство на врвен квалитет на авто led светилки во изминатите години...

2 бр. / чифт авто led задна светлина за 10-ти Honda Civic 2017 спирачка задна светлина задна броня противотуманная фаровете червен цвят Безплатна доставка
 • Новинка

2 бр. / чифт авто led задна светлина за 10-ти Honda Civic 2017 спирачка задна светлина задна броня противотуманная фаровете червен цвят Безплатна доставка

BGN 78.80

Спецификации : Напон : DC 12 VЛумен : 75 94 ЛуменСветла Боја : ЦрвенаТемпература на бојата : 6500±500 KМатеријал : ABS Пластика и Висока осветленост LEDВозилото Апликација : 2014 2015 Тојота Е Корола Дење Работи Светлина КонверзијаПакетот вклучува2 X Задниот Браник Светла за Хонда Граѓански 2016 2017

2008-2013 за Nissan quest led фарове+LED DRL+мигачи оформление на автомобили led дневни светлини led фарове за мъгла
 • Новинка

2008-2013 за Nissan quest led фарове+LED DRL+мигачи оформление на автомобили led дневни светлини led фарове за мъгла

158.40 BGN 143.00

Опис На Производот : Забелешки : 1, За царина Јас мислам дека ние може да ви помогне, ако треба, ве молиме контактирајте со продавачот.2, во Врска со квалитетот на производот .ние само го продаде најдобрите производи на пазарот...

За Suzuki APV Car Interior Ambient Light Panel illumination Inside For Car Tuning Cool Strip Refit Light Fiber Optic Band
 • Новинка

За Suzuki APV Car Interior Ambient Light Panel illumination Inside For Car Tuning Cool Strip Refit Light Fiber Optic Band

47.14 BGN 44.00

Автомобил Модел : За Suzuki APVГодина : 2014Посебни Карактеристики : амбиентална светлина, панел осветлување, внатрешни работи светлинаНадворешни Тестирање и Сертификација : ISO9001Предмет Тип : ЛентиОбјектот Дијаметар : 0.3 цмОбјектот Тежина : 0.3 kgРабота : 12 V DC автомобил МоќФункција : Ентериерно уредувањеWattage : 1Ксенон Светлина Модел : МЛ СветлоПредмети ИнформацииИме : Автомобил Внатрешни Работи Амбиентниот Лента На Светлина ( Безжичен )Материјал : оптички влакна & LED светлоГолемина на : 1 метар долг x 4 ПарчињаНапојување : Автомобил 12 V DC Моќност во ( Можете да го контролирате со оригинални Автомобил светлина switch )Количина : 4 парчиња ( Ако сакате повеќе подолго или повеќе Светилка за да се светли , само зборува за нас )(За повеќе информации види на видео погоре)Погоден За Suzuki APVЗа Suzuki APV Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Ремонтирам Ажурирање на Воздухот Кул Лента Светлина / Оптички Влакна БендЗа Suzuki APV Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Ремонтирам Ажурирање на Воздухот Кул Лента Светлина / Оптички Влакна БендPS : Некои firends како да го инсталирате светло на предната табла каде што нема рефлексија дизајн.Но...

Led bar 22 120W 8500LM P67 off road LED light bars ATV OFF ROAD engineering превозни средства багер UTV SUV boat truck 12V 24V
 • Новинка

Led bar 22 120W 8500LM P67 off road LED light bars ATV OFF ROAD engineering превозни средства багер UTV SUV boat truck 12V 24V

36.77 BGN 33.00

Led лента 22" 120 W 8500 LM P67 off road LED светло барови ATV OFF ROAD 4 WD UTV SUV брод камион 12 V 24 V Забелешка : Домување Боја : ЦрнаСветла Боја : бела 6500kLED количина : 40pieces на 3 W led диоди=120 WОсветленост : 6500lmПроизвод Големина(L*W*T) : 609*78.4*86.6 МММатеријал : die фрлија алуминиум легура...

3x3 Led 15W Work светлини mini Square Led light 12V 24V фарове за мъгла за Трактор ATV SUV 4X4, 4WD мотоциклет x2pcs Spot Flood worklamp
 • Новинка

3x3 Led 15W Work светлини mini Square Led light 12V 24V фарове за мъгла за Трактор ATV SUV 4X4, 4WD мотоциклет x2pcs Spot Flood worklamp

BGN 36.64

3x3 Плоштадот 15 W Led трактор светилки 15 W Теренски LED Работа Светлина 12 V Возење Магла Светилка За во Автомобил АТВ SUV 4 WD 4 X4 Мотоцикл x2pcs / многу Бесплатен Превозот Опис на Производот : Дел Број : KR3152 LED Моќ : 15 Watt LED Оперативни Volt : 1030 Volt DC 5pcs*3w висок интензитет Epistar Led Светло излез за 1200 lumens Боја температура : 6000 K Операција температура 40°C~80°C Водоотпорен стапка : IP67 Зрак : 30° Место зрак , 60 ° Поплава зрак Материјал : DIiecast алуминиумски домување Монтажа Заградата : Алуминиум Легура заградата...

FSYLX универсален за AUDI A3 A4 B5 B6 B7 B8 A6L Q5 Q7 A4L A5 A8 A1 A8L R8 H7 метална скоба хонорар H7 led притежателя крушки H7
 • Новинка

FSYLX универсален за AUDI A3 A4 B5 B6 B7 B8 A6L Q5 Q7 A4L A5 A8 A1 A8L R8 H7 метална скоба хонорар H7 led притежателя крушки H7

BGN 30.40

10 PC Бесплатен превозот FSYLX H7 Универзалната за АУДИ А3 А4 Б5 Б6 B7 Б8 A6 L П5 Q7 TT A4 L А5 A8 А1 A8 L R8 H7 Метален клип retainer H7 LED светлата држачот за сијалицаFitment : за AUDI A1 A3 A4 A5 A6 A7 A8 R8 Q3 П5 Q7 TT 80 Б5 Б6 B7 Б8 C5 C6 R8 A4 L A6 L..за ALll AUDI модели на автомобили.Пакет Содржина : 10 PC * H7 LED светлата Сијалица Адаптер / Носителот ...

30 inch 180W combo beam LED light bars ATV OFFROAD car boats truck engineering vehicles10-30V 11000LM
 • Новинка

30 inch 180W combo beam LED light bars ATV OFFROAD car boats truck engineering vehicles10-30V 11000LM

55.97 BGN 50.00

30" инчен 180 W комбо зрак LED светло барови ATV ТЕРЕНСКИ автомобил чамци камион инженеринг vehicles1030 V 11000 LM Забелешка : Домување Боја : ЦрнаСветла Боја : бела 6500kLED количина : 60pieces на 3 W led диоди=180 WОсветленост : 11000lmПроизвод Големина(L*W*T) : 864*78.4*86.6 МММатеријал : die фрлија алуминиум легура...

14SMD LED авто индикатор указател на завоя стрелка панел странично огледало за Nissan Otti Pathfinder Patrol Pino Pixo President Primera Pulsar
 • Новинка

14SMD LED авто индикатор указател на завоя стрелка панел странично огледало за Nissan Otti Pathfinder Patrol Pino Pixo President Primera Pulsar

BGN 8.00

14 SMD Led диоди Автомобил Индикатор се Претвори Сигнал Стрелка Панел Страна Огледало За Nissan Otti (Dayz) Pathfinder Патрола Пино Pixo Претседателот Primera Pulsar

JSTOP 9 бр. / компл. Vw New Passat high quality led read light t10 w5w 194 багажник на bulbs36mm C5W венец canbus 12VAC автомобилна лампа за четене
 • Новинка

JSTOP 9 бр. / компл. Vw New Passat high quality led read light t10 w5w 194 багажник на bulbs36mm C5W венец canbus 12VAC автомобилна лампа за четене

47.20 BGN 35.00

1 Производ модел : JST10 WG15 SMD4014LED Type : 4014 SMDLED П'ty : 15 КОМПЈУТЕРИ Led диодиLED боја : бела / Топло бела / светлина buleПриклучок тип : T10 W5 W 194Напон : 12 VACБелата Боја температура : 60006500 KПрозрачна флукс : 200 250 LMЖивотниот век : 50000 часа2.Производ модел : JSF3612 SMD4014LED Type : 4014 SMDLED П'ty : 12 КОМПЈУТЕРИ Led диодиLED боја : бела / Топло бела / светлина buleПриклучок тип : C5 W C10 W FestoonНапон : 12 VACБелата Боја температура : 60006500 KПрозрачна флукс : 150190 LMЖивотниот век : 50000 часа9piece / set "Фолксваген" Новиот Passat led читање светилки t10 w5w led Багажникот светло 36mm C5 W festoon canb VAC светилка led светлата за читањеПревозот : бесплатен превозот од кина, воздухот пост.Нормално, однесете 1548 работни дена пристигнеАко сакате да користите други express, ве молиме оставете порака или разговор со нас онлајн,ние ќе ви даде најдобра цена, UPSот, DHL, FEDEX, EMS, Кина Пост Воздух се на сите достапни.и ве молиме да бидат внимателно : на локација за подигнување на превозот надомест е не вклучително и во руралните области...

H8 H11 супер ярък 1250LM led светлини на автомобила фарове за мъгла DRL шофиране на автомобила задна светлина за източник на светлина паркинг 12V-24V 100W 6000K Бял D030
 • Новинка

H8 H11 супер ярък 1250LM led светлини на автомобила фарове за мъгла DRL шофиране на автомобила задна светлина за източник на светлина паркинг 12V-24V 100W 6000K Бял D030

28.78 BGN 20.00

H8 H11 СуперСветли LED Светилки за во Автомобил Светла за Магла светилки drl Возење Опашка Светилка Автомобил Извор на Светлина паркинг 1250 LM 12 V 24 V 100 W 6000 K БелатаКарактеристики : 100% Сосема нов, со ВРВЕН квалитет, лесно да се инсталира.Ниска температура, ниска потрошувачка на енергија и трае до 60000 часа.Нова LED технологија ја намалува потрошувачката на енергија од 40% до 80%.За замена на Сигнал, Пак, Обратно, Кочница, Паркинг, Опашка, светилки drl светла за Магла, итн.Таму е искривено објективот на врвот, со функцијата на фокусирање светла.Со метална школка, ја прави сијалица работа под ниска топлина.Опис : LED чип Тип : 3030 SMD (3мм×3мм)LED Чип П'ty : 20 чиповиСветлината боја : Чиста БелаПриклучок тип : H11 H8Прозрачна флукс : 1000 1250 LMНапон : 12 V 24 VНоминална Моќност : 4 WЖивотниот век : 60,000 часаПакет Се Вклучени : 2x LED светлоПовеќе Попуст :

За Fiat Grande Punto EVO Zastava Palio Car Interior NOVOVISU Ambient Light Panel Strip illumination Inside Fiber Optic Light
 • Новинка

За Fiat Grande Punto EVO Zastava Palio Car Interior NOVOVISU Ambient Light Panel Strip illumination Inside Fiber Optic Light

47.14 BGN 40.00

За Fiat Punto Гранде ЕВО Застава Palio Автомобил Внатрешни работи NOVOVISU Амбиентална Светлина Панел Лента осветлување во Внатрешноста на Оптички Влакна СветлинаПредмети ИнформацииИме : Автомобил Внатрешни Работи Амбиентниот Лента На Светлина ( Безжичен )Материјал : оптички влакна & LED светлоГолемина на : 1 метар долг x 4 ПарчињаНапојување : Автомобил 12 V DC Моќност во ( Можете да го контролирате со оригинални Автомобил светлина switch )Количина : 4 парчиња ( Ако сакате повеќе подолго или повеќе Светилка за да се светли , само зборува за нас )(За повеќе информации види на видео погоре)Погоден За Fiat Punto Гранде ЕВО Застава PalioЗа Fiat Punto Гранде ЕВО Застава Palio Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Ремонтирам Ажурирање на Воздухот Кул Лента Светлина / Оптички Влакна БендЗа Fiat Punto Гранде ЕВО Застава Palio Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Ремонтирам Ажурирање на Воздухот Кул Лента Светлина / Оптички Влакна БендPS : Некои firends како да го инсталирате светло на предната табла каде што нема рефлексија дизајн.Но...

Zdatt Super Bright COB H7 Led Лампа с фаровете на колата Led Light 100W 12000LM Canbus 6000K 3000K 8000K 12V автомобили 4 страни
 • Новинка

Zdatt Super Bright COB H7 Led Лампа с фаровете на колата Led Light 100W 12000LM Canbus 6000K 3000K 8000K 12V автомобили 4 страни

95.84 BGN 51.00

Техничка Функција : Приклучок Тип : H7 Моќност : 100 W / Set ( 50 W / Сијалица) Лумен : 12000 Lm / Set ( 6 000 Lm / Сијалица) Напон : 936 V ( Одговараат за 12 V,24 V возило) Боја Температура : 3000 K Жолта / 6000 K Белата / 8000 K Сина Ладење : Turbofan со 12000 RPM Сертификација : CE, ROHS, IP65, ISO, ТОЧКА, FCC Материјал : Авион одделение Алуминиум LED Чип : КОЧАН Зрак Агол : 360 степени животен век : > 50.000 Часа Работна Температура : 40 F~250 F DIY бои ви се допаѓа ( Доаѓаат со 3 пара филтри (боја температура цевка) ) Гаранција : 1 Година Супер Светла за Осветлување : 50 W, 6000 LM секоја сијалица, Вкупно 100 W,12000 LM по пар, 5 пати посветла од халоген светла...

Eonstime 18LED осветление за регистрационен номер светлини за Nissan Versa 4 5 Livina Bra Make L10B Geniss L10Z C-Gear N L10Z Pulsar Cube GT-R
 • Новинка

Eonstime 18LED осветление за регистрационен номер светлини за Nissan Versa 4 5 Livina Bra Make L10B Geniss L10Z C-Gear N L10Z Pulsar Cube GT-R

23.98 BGN 16.00

еден пар Висока Моќност 18СМД1210 LED табличка светлина светилки за Nissan и Infiniti возила 18 парчиња SMD LED светла, 34 пати посветла од акции табличка светла Бела боја вградена МОЖЕ даавтобус контролер, заврши без одборот компјутер грешка Директна замена, plug and play без измена потребни Автомобил модел : Nissan Обратно 5 Türer C11 X (20042011) Nissan Обратно 4 Türer C11 Z (20042011) Nissan Livina Градник Направи L10 B (ab 2009) Nissan Livina Geniss L10 Z (20062008) Nissan Livina CОпрема N L10 Z (20082009) Nissan Гранд Livina L10 P (ab 2008) Nissan Pulsar N16 (ab 2009) Nissan GTR R35 (ab 2008) Nissan Cube Z12 (ab 2009) Nissan 350 Z Z33 (ab 2006) Nissan 370 Z Z34 (ab 2008) Панорама G35 / G37 Седан V36 (ab 2006) Панорама G37 Купе CV36 (ab 2007) OE / Vergleichsnummern : 26510CD000, 26510 CD00 A вклучува : 2pcs LED Табличка Светлина СветилкиЗа Плаќање 1) да ја прифатиме Alipa2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена...