Двойна инфрачервена Пат имунитет кабелна детектор PIR за сот

Двойна инфрачервена Пат имунитет кабелна детектор PIR за сот

BGN 24.00
-6 %
BGN 25.57

Брой продукти


Dual инфраред +вештачки intellgency+ Огледало тип
Температурна компензација автоматски
Прилагодливи пулсот пребројување
Стохастички динамично време поделба технологија
оптичка леќа за да се спречи лажен аларм и исчезнати алармот
Откриен растојание : 12m 25℃
Detecttion обемот:110℃
Анти-бела светлина : 10000 Lux;
Алармот Пренос:Жичен
инсталација :Ѕид монтирање
Домашно милениче Имунитет:25 KG
Maxmium покрива област:12m×12m;
Аларм за излез : алармот извештај, анти-подесувате,
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање&Наплата
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Гаранција
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на !
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.


Подробности

Клавиатура Парола:
No
Номер На Модела:
Друго
Зона Брой:
Друго
Изход Номер:
Друго
силата на:
Друго
Вид На Поставяне На Охрана:
Дистанционно управление FR
Видеоинтерфейс:
No
Дисплей:
No
Комуникационен Интерфейс:
Безжичен
Размер:
others
търговска марка:
засаждане на нова

Избор на купувачи

Высокочувствительные безжични домашни мини-датчици за дим Фабрична аларма Rookmelder Golden Security Safety Fire smoke-detector
 • Новинка

Высокочувствительные безжични домашни мини-датчици за дим Фабрична аларма Rookmelder Golden Security Safety Fire smoke-detector

12.00 BGN 10.00

Акрилик телефон трибина,доградба на Акрилни телефон носителот,Телефон за безбедност на мирување,Телефонот за безбедност на екранот,Телефонот за безбедност на синџирот,Мобилен телефон безбедност стојат,Мобилен телефон безбедност стојат црна,Мобилен телефон за безбедност на дисплејот,екранот стојат,Акрилик телефонскиот дисплеј,Мобилен телефон дисплеј,Мобилен телефон екранот стојат,Мобилен телефон дисплеј багажник,Акрилик мобилен телефон екранот стојат,Мобилен телефон дисплеј носителот, Телефон за безбедност,Мобилен телефон безбедност,Мобилен телефон безбедност,Телефон за безбедност кабел, Мобилен телефон за безбедност на екранот,Таблет и телефон систем за безбедност,Мобилен телефон дисплеј безбедност,Дисплеј Безбедност, Губење Превенција, Сигурно ќе ви се прикаже, Висок Кражба Стока, антикражба на екранот, мало стока за безбедност,Висока Кражба Безбедност Уред, паметни телефони продажба на мало безбедност, точканапродажба, Прикажување на Безбедност Стои,мало стока,продавница за безбедност,мобилен телефон дисплејот,екранот стојат,мобилен телефон дисплеј,мобилен телефон дисплеј безбедност,акрилик мобилен телефон екранот стојат,акрилик мобилен телефон дисплеј,мобилен телефон дисплеј држачот за мобилен телефон дисплеј багажник,мобилен телефон екранот стојат,мобилен телефон екранот стојат,акрилик мобилен телефон носителот,акрилик мобилен телефон носителотКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетВисока чувствителностОдлична стабилностИндикатор за слаба батеријаАлармот тест копчето за лесно тестирањеАлармот Индикација : Црвена LED блицЕдноставна инсталацијаОваа мала направа ќе ве извести и да ги предупредат луѓето да останат далеку од опасност полеКога ќе се детектира чад.Овој производ име Фотоелектрически детектор (во натамошниот текст наречена детектор) детектирачадот од неколку инфраред диоди...

(1 бр.) Начало, контрол за безопасност GSM аларма аксесоари безжична Сирена зумер 110 db по-силно Европа светкавица ефекта на светлинни светлина
 • Новинка

(1 бр.) Начало, контрол за безопасност GSM аларма аксесоари безжична Сирена зумер 110 db по-силно Европа светкавица ефекта на светлинни светлина

BGN 40.96

Сирената само работи со GSM аларм систем , не може да работи сам .Pls контактирајте со нас пред да нарачате .Ви благодаримеТрепкачко Светло и Алармантна Сирената може да биде и исклучување, како сакате ...

Yobang Security за Android&IOS APP 3G WIFI аларма сензорна клавиатура паническая аларма сензор на удар аларма WCDMA/CDMA Alarme
 • Новинка

Yobang Security за Android&IOS APP 3G WIFI аларма сензорна клавиатура паническая аларма сензор на удар аларма WCDMA/CDMA Alarme

336.00 BGN 309.00

започнетеWifi+3 G Безбедност Аларм СистемСТАН за Далечинска КонтролаДо 100 складирање локации за учење на remotes и безжични детектори...

Ин М2М Модем DTU да поддържа прозрачна предаване SMS с пристанище TTL RS485 за интелигентно измерване АД GSM/GPRS/3G/4G DTU
 • Новинка

Ин М2М Модем DTU да поддържа прозрачна предаване SMS с пристанище TTL RS485 за интелигентно измерване АД GSM/GPRS/3G/4G DTU

156.80 BGN 80.00

IOT M2 M Модем DTU Поддржува Транспарентен Пренос на SMS со TTL RS485 Порта за Паметни Метар САЛАДИН GSM / GPRS / 3 G / 4 G IOT M2 M Модем DTU D223 е моќен и програмабилни мултицел безжична мобилна модем и трансфер на податоци единица (DTU)...

Yobang Security Smart Wireless Shop Home Alarm systeem WIFI / GSM / / GPRS интранет сот с 2 елемента RFID брелками
 • Новинка

Yobang Security Smart Wireless Shop Home Alarm systeem WIFI / GSM / / GPRS интранет сот с 2 елемента RFID брелками

347.68 BGN 320.00

Wifi+GSM+GPRS Безбедност Аларм СистемСТАН за Далечинска КонтролаДо 100 складирање локации за учење на remotes и безжични детектори.>>Секојдневно Работење Именки : Арм : Сет за безбедност задача(јас.e.Антиburglar),Направи домаќин во алармирање државата,исто така познат како Вооружување ,Сигнализација или Подигнување.Се назначи security guard мисија(јас.e Анти burglar),поставете аларм домаќин во наguard статус,исто така, повика Вооружување,Сигнализација или Моќ...

Безплатна Доставка Високо Качество На Основната Врата, Прозорец За Безжични Алармени Системи За Сигурност Охранителна Устройство
 • Новинка

Безплатна Доставка Високо Качество На Основната Врата, Прозорец За Безжични Алармени Системи За Сигурност Охранителна Устройство

BGN 2.77

Опис : Отворете го капакот на батеријата,Натпревар позитивните и негативните знаци и Вметнете 2 AAA батерии правилно, затворете го поклопецот на батеријата...

10PS RFID карта за домашна аларма KERUI
 • Новинка

10PS RFID карта за домашна аларма KERUI

22.38 BGN 21.00

KERUI СМАРТ Картичка за домашна безбедност аларм систем за GSM аларм системМатеријал : ABS Димензија : 43.7x30.5х5.3мм Одговор на фреквенција : 125 KHz, Чип тип : EM4100, EM4102, SMC4001, T55567, EM4469 Операција Температура : 40°C до 85°CВодоотпоренПримена предмет : јавен превоз, паркинг, ЛИЧНА идентификација, присуство систем, цените, картичка за плаќање, производ на логото, итн.• Отпорни на вода• Секој збор со Клучните прстен вклучени.• Компатибилен со сите RFID читач за да се добие пристап• Секој знак препрограмирани со уникатен ID кој е Ласерско печатење за тоа10 X СМАРТ картичка

Безплатна доставка на преносим Магнит eas tag remover силна вътрешна сила 12000gs деташер
 • Новинка

Безплатна доставка на преносим Магнит eas tag remover силна вътрешна сила 12000gs деташер

188.80 BGN 174.00

Детали за производотЕАС Магнетни detacherProducts Dimension : 53*21mmМатеријал : Магнет,алуминиум позлатенМагнетна сила : 12,000 Gg Тежина : 120 G Ознаки на сликата покажува можат да се отстранат,но некои се тешко ознака не може да се отвори,Како мастило ознаката,ве молиме да обрнете вниманиеПлаќањеЌе може да се плаќаат директно на aliexpress преку ЗАЧУВАМ,тоа е многу безбедно,така pls не се отвори спорот за да не се добие стоки во текот на 30 дена, бидејќи пред да се добие стока aliexpress нема да ми даде пари.ако над 60 дена, што исто така не?т да стока, pls контактирајте ме...

Включете Безжичен Звук И Лъчиста Светлина Домашна Алармена Сирена Светкавица
 • Новинка

Включете Безжичен Звук И Лъчиста Светлина Домашна Алармена Сирена Светкавица

57.57 BGN 51.00

Приклучокот Безжична Звук И Сјај Светлината Дома Аларм Флеш СиренатаВо согласност дизајн, лесен за употреба, безжичниот сигнал прием, никогаш не го изгубил моќта ABS огноотпорни материјалиБлиц е околу 65 отчукувања / минGlared алармот, звук и до 110 dbИспорака1...

Dempsey Super bright LED LED grill strobe warning light / surface mount led strobe light/surface mount led warning light (TBD-B1S0)
 • Новинка

Dempsey Super bright LED LED grill strobe warning light / surface mount led strobe light/surface mount led warning light (TBD-B1S0)

BGN 95.97

Опис На Производот 1 Напон : DC12 V / 24 V DC(ве молиме да ми кажете Напон) 2 Моќност : 5 W 3 Извори на светло : 40 компјутери со Висока светла Led диоди( 2 парчиња ЛЕД модули, 20 LEDs секој модул)...

YobangSecurity Wifi Wireless WCDMA / CDMA 3G GSM Home Alarm System САМ Kit with Auto Dial WIFI IP Камера Wireless Flash Siren
 • Новинка

YobangSecurity Wifi Wireless WCDMA / CDMA 3G GSM Home Alarm System САМ Kit with Auto Dial WIFI IP Камера Wireless Flash Siren

454.24 BGN 413.00

Wifi Wireless Android и IOS АПЛИКАЦИЈА 3 G Home Безбедност Аларм Систем DIY Комплет со Автоматско Бирање Флеш Сирената Врата, Прозорец СензорПреглед на Оваа аларм систем е на висококрај 3 G / WIFI аларм со стабилен и сигурен перформанси и се однесува...

Нов Arrivl LED Anti-lost Whistle Key Finder мига звуков сигнал Remote Lost Keyfinder Локатор Key chain Finder Child Alarm Reminder
 • Новинка

Нов Arrivl LED Anti-lost Whistle Key Finder мига звуков сигнал Remote Lost Keyfinder Локатор Key chain Finder Child Alarm Reminder

3.18 BGN 3.00

Нови Arrivl LED Antiизгубени Свирче Клучни Пронаоѓач Трепка Титкање за Далечински Изгубени Keyfinder Локатор на Копчето синџир Пронаоѓач Дете Аларм ПотсетникОбјектот специфики : Име : Клучни пронаоѓачТип : Антизагуба уредМатеријал : ABS.Големина:5.7*3*1.4 cmБоја : Сина, Црна, Црвена,БелаНапојување : 2 ВЕК 3+ батеријата (вклучени)Вовед : Свирче клучни пронаоѓач може да помогне да се најде клуч, клучот на свирче клучни пронаоѓач појавување на копчето прстен, а потоа, секој пат кога не може да се најде клуч, насилно засвири свирче, свирче клучни пронаоѓач ќе биде мотор на една гласна рика, потсетете се и на постоењето на клучната позиција, а потоа следат звукот може да се најде клучот во минатото, интимни дизајн има направено голема живот.Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Сигнализација и трепка во одговор на вашето свирче.Притиснете го копчето на светлинаup копчето LED светло.Едноставно свирче и ова копче фоб ќе блиц и звук бип да ви помогне да го најдете изгубени клучеви.Ние сме професионална снабдувач , регистриран и во Хонг Конг и Шенжен...

Силна магнитна сила Деташера 15000gs EAS Security Detacher Tag Remover EAS Cashier Use 2 бр./лот
 • Новинка

Силна магнитна сила Деташера 15000gs EAS Security Detacher Tag Remover EAS Cashier Use 2 бр./лот

152.00 BGN 140.00

1 buc на Силна Detacher Магнетна Сила 15000 GS ЕАС Безбедност Detacher Ознака Смена ЕАС Касиерот УпотребаПредмет : Супер Силен DetacherДимензија : 64mmx38mmМагнетни : 15,000 ГШМатеријал : магнетни Алуминиумски слој

Начало сигурност PIR MP Alert инфрачервен сензор противоугонный детектор за движение, аларма монитор безжична аларма + 2 дистанционно управление
 • Новинка

Начало сигурност PIR MP Alert инфрачервен сензор противоугонный детектор за движение, аларма монитор безжична аларма + 2 дистанционно управление

23.98 BGN 17.00

Home Security ПИР ПРАТЕНИК Сигнализација Инфраред Сензор Антикражба Детектор на Движење Аларм за Следење Безжична Аларм систем+2 далечински контролерКарактеристики : Заштити и да ги одврати натрапниците и во вашиот дом и канцеларија со овој безжичен далечински управувач сензор за движење аларм.Идеален за употреба во Гаражи и Свлечишта.Безжични, инфрацрвениот детектор, движење се активираВклучува 2 директни инфрацрвениот далечински управувач,Прилагодлив за монтажа единицаЛесно да се инсталира105 d B јачина110 степен широк аголПредлогот детектор на власт со 4 АА батерии (не се вклучени)Далечински контролер моќ од 3 AG13 батерии (вклучени)Производ карактеристики : Стил : Безжичните АлармотБренд : никојЛична употребаБрој на модел : никојБоја : белаЗвук : 105 BDСпецификации : Напон : DC 6 VБоја : БелаОбјектот големина : 121*85*50mmНето тежина : 244gПакет содржина : 1 x Аларм сензор2 x Далечинска контрола1 x Планината заградата

Кабелен открит водоустойчив инфрачервен детектор Лъч инфрачервена бариера детектор
 • Новинка

Кабелен открит водоустойчив инфрачервен детектор Лъч инфрачервена бариера детектор

35.20 BGN 33.00

Жичен Зрак ДетекторТопло Прашува : 1 Ако сакате да знаете повеќе информации за инфрацрвениот детектор, ве молиме да ми кажете на вашата епошта, и јас ќе го испратам на прирачник на вашиот емејл, ви благодариме.1 пар Жичен Отворено Wateproof Зрак Детектор (2 парчиња адаптер не се вклучуваат)ако сакате да купи адаптер, ве молиме кликнете на фотографијата...

GF11 II 10 бр./лот последна качеството на GSM малък размер Бяла добър зареждане 1-портов USB зарядно за кола Power Drive с GPS тракера
 • Новинка

GF11 II 10 бр./лот последна качеството на GSM малък размер Бяла добър зареждане 1-портов USB зарядно за кола Power Drive с GPS тракера

206.40 BGN 190.00

Користејќи метод : Предупредување : 1.Прво на сите,кога корисникот купува нова SIM картичка, GPRS функција треба да биде отворена, инаку, функцијата за испраќање на MMS со преземање на фотографии ќе биде неважечка...

Нов DIY wireless WiFi GSM GPRS Home garden villa Security Alarm System да подготвим 4 двойки от 100 m безжична IR лъчи App Alarm Control
 • Новинка

Нов DIY wireless WiFi GSM GPRS Home garden villa Security Alarm System да подготвим 4 двойки от 100 m безжична IR лъчи App Alarm Control

447.98 BGN 336.00

Нови 2.4 G Wi Fi GSM, GPRS Home Безбедност Аларм Систем Отвори Вратата потсетник Сензори IOS Android Контрола Wi Fi Аларм СистемPS : на руски јазик / англиски / шпански / француски / шведски Глас за да го изберете ! (Ако сте треба руски јазик / англиски / шпански / француски / шведски, ве молиме оставете ја вашата порака во вашата нарачка !! Ако не ви остави порака , Ние ќе ви испратиме англиски верзија како стандардно)Главната Функција И Функција : 1 ...

2 елемента високо качество на открито IP65 кабелна двоен PIR + MW аларма PIR сензор против маскиране, широк ъгъл / Pet имунитет / завеса PIR детектор за движение
 • Новинка

2 елемента високо качество на открито IP65 кабелна двоен PIR + MW аларма PIR сензор против маскиране, широк ъгъл / Pet имунитет / завеса PIR детектор за движение

BGN 94.21

Жичен 2 ПИР+MW Отворено Аларм Детектор на Движење Со АнтиМаска,IP65 Водоотпорен, Пет Имунолошкиот / Завеса Леќа / Широк Агол ЛеќаЗабелешка : Има 3 објектив за опција : Пет Имунолошкиот / Широк Агол / Завеса.Домашно милениче Имунитет Леќа им овозможи на домашно милениче ( како куче, мачка подолу 30kgr.) помине на заштитената зона, без да предизвика аларм...

Водоустойчивый Отслежыватель GPS преносима пишеща машина система за проследяване на GSM, GPRS
 • Новинка

Водоустойчивый Отслежыватель GPS преносима пишеща машина система за проследяване на GSM, GPRS

63.97 BGN 61.00

Опис на производотAnswer : ___________________________ Note : Не со полнач,5 V USB полнач е во РЕДНапомена : 1.Само GSM SIM картичка работи во овој модел2.Ве молиме бидете сигурни дека GSM SIM картичка ја поддржува правење на повици, испратите пораки, GPRS мрежа.3.Ве молиме бидете сигурни дека GSM SIM картичката е со доволна рамнотежа4.Ве молиме бидете сигурни дека GSM картичка ја отвори повик покажува и исклучив повик за пренос.5.Ве молиме внесете GSM телефон картичка правилно.Спецификации : GSM фреквенцискиот опсег : 850 / 900 / 1800 / 1900 MGPS Точност : 515 милиониОдговарајќи време : студено рестартирате : 38s (Отворено небо); топло го рестартирате : 32s (Отворено небо); топло го рестартирате : 2s (Отворено небо)Амбиентална оперативни температура : 20℃~+60℃Амбиентална оперативни влажност : 20%~80%RHДимензија : 77.5(L)×43(W)×22.5(H) mmПакет Содржина : 1 x Ц1 моќен магнет gps tracker1 x Полнење кабел1 x англиски упатствоНема Мало ПакувањеЗа Испорака : 1...

2CH Mobile DVR+SD Карта в реално време Video&Audio Recorder mini vehicle DVR с дистанционно управление за откриване на движение за кола такси автобус
 • Новинка

2CH Mobile DVR+SD Карта в реално време Video&Audio Recorder mini vehicle DVR с дистанционно управление за откриване на движение за кола такси автобус

123.20 BGN 113.00

"2 CH Мобилни DVR+SD КАРТИЧКА Реално време Видео&Аудио Рекордер мини возило DVR со далечински управувач движење откривање за автомобил такси автобусЦената не вклучува камера .Мобилниот SD видео рекордер е компактен, полно опремен систем за евидентирање кој го користи SD картичка како уред за складирање...