Нов паркинг сензор PDC 51755060 за Fiat Multipla Stilo Croma Doblo Ducato Idea Marea, Palio Krasimir

Нов паркинг сензор PDC 51755060 за Fiat Multipla Stilo Croma Doblo Ducato Idea Marea, Palio Krasimir

BGN 12.00
-27 %
BGN 16.38

Брой продукти


Опис
● Име на производ : PDC Паркинг Сензор
● Дел Бр. : 51755060
● Осветленост Дел Број :
735393479,735429755,46802909, 46802909
Компатибилност
Одговара на Следните Модели :
Слика
Начин На Плаќање
●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека поддршка .
●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.
●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.
Царински даноци
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
За некои земји,на пример : Русија, Аргентина и Greece Denmark,Финска, Израел и Бразил, Нов Зеланд. обичај царинење многу строги, клиентот треба да соработува во царинење напредок, и ако постои било данок, клиентот треба да ги покрие тоа.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.
Нормално,ние може да се обиде мојата најдобро да ви помогне да се одбележи пониска вредност на пакетот,ако тоа не работа, ве молиме запомнете дека тоа не е на продавачот одговорност.
Превозот и испорака
●Обично, ние ќе биде превозот и испратите следење на број во рок од 24 часа по вашата заврши цел плаќање.
Ние ќе спроведе строги пакување за да се осигура дека вашите елементи се безбедни.
●Ние само брод да се потврди цел адреси.па ве молиме да бидете сигурни дека вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса . ве молиме кажете ни го вашето целосно име и презиме и телефонски број.
●Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.
Ако не сте добиле на вашиот предмет, во рок од 40 работни денови од ние испрати, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние ќе ги пратите пратката и обидете се што е во моја моќ да им помогне на вас како е можно поскоро,само негативни повратни информации, без комуникација не helpfull да се реши проблемот.
Политика На Враќање
●Штети или загуби за време на превозот ќе се постапува од страна на штета/заборавена барања од соодветниот оператор. Замени нема да бидат испратени додека барањето е одобрено. Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
●Вратете се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.
●Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број , се врати причина , и вашиот ID .
Контактирајте со нас
●Ние сме искусни компанијата работи на E-commerce за години.


Подробности

На езика на osd:
Името На Модела:
51755060
търговска марка:
Сорго
Тип:
Видима
Вид На Материала:
стендрад
Обхват На Разговор:
1
Автомобили:
Декрет
Фабричен Номер:
51755060
Преносимото Номер:
735393479,735429755,46802909, 46802909

Избор на купувачи

PDC ултразвуков сензор, сензор за паркиране 10CA0212A за Toyota Yaris Corolls Auris Verso Mazda
 • Новинка

PDC ултразвуков сензор, сензор за паркиране 10CA0212A за Toyota Yaris Corolls Auris Verso Mazda

BGN 43.17

PDC УЛТРАЗВУЧНО SENSOR Паркинг Сензор 10 CA0212 A За Toyota Yaris Corolls Auris Verso MazdaЌе добиете токму она што можете да го видите !Почитувани пријатели ,ве молиме прочитајте го ова : 1.Сите слики од нашите производи се направени од страна на самите себе , ќе го добиете токму она што го гледаме ; Ако постои разлика, ние ќе ги преземат слики за пред превозот .2...

прозореца на колата roll-up roll down control module car auto window closer за BMW 5 serial E60(Year2003-2009)
 • Новинка

прозореца на колата roll-up roll down control module car auto window closer за BMW 5 serial E60(Year2003-2009)

BGN 112.00

Автомобил Прозорец Поблиску / Отворен за BMW 5 сериски(E60 / E61) 7 сериски(E65)(20062009 година) Функција на Автомобил Прозорец Поблиску : 1.Прозорецот Возен од Страна на Едно Копче Притиснете го Копчето на далечинскиот управувач "заклучување" копче) еднаш(еднаш) во рок од 3 секунди, сите windows вклучувајќи автомобил покрив) ќе се исклучи автоматски...

PDC ултразвуков сензор 7H0919275C PDC паркинг сензор 7H0919275 за AUDI A6 S6 4B 4F A8 S8 A4 S4 RS4 7H0919275B
 • Новинка

PDC ултразвуков сензор 7H0919275C PDC паркинг сензор 7H0919275 за AUDI A6 S6 4B 4F A8 S8 A4 S4 RS4 7H0919275B

BGN 39.94

PDC УЛТРАЗВУЧНО СЕНЗОР 7 H0919275 C PDC Паркинг Сензор 7 H0919275 За АУДИ А6 S6 4 B 4 F A8 S8 A4 S4 RS4 7 H0919275 BЌе добиете токму она што можете да го видите !Висок Квалитет ,Брза Испорака !​Почитувани пријатели ,ве молиме прочитајте го ова : 1.Сите слики од нашите производи се направени од страна на самите себе , ќе го добиете токму она што го гледаме ; Ако постои разлика, ние ќе ги преземат слики за пред превозот .2...

Автомобилен паркинг сензор PDC за Peugeot 307 308 407 RCZ Partner Citroen C4 C5 C6 OEM PSA 9663821577 PSA96638215777 6590 EF, 6590A5
 • Новинка

Автомобилен паркинг сензор PDC за Peugeot 307 308 407 RCZ Partner Citroen C4 C5 C6 OEM PSA 9663821577 PSA96638215777 6590 EF, 6590A5

12.58 BGN 10.00

Автомобил PDC Паркинг Сензор За Peugeot 307 308 407 Rcz Партнер Citroen C4 C5 C6 ОЕМ PSA 9663821577 PSA96638215777 6590 EF,6590 A5Внимание!!!Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики , според Aliexpress правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати ,ви благодариме!Производителот Дел БројPSA 96 638 215 77 XT, 0 263 003 587Осветленост Дел Број 1PSA9663821577 XT, PSA 9663821577, PSA9663821577Осветленост Дел Број 29663821577 XT, 9663821577, 0263003587Апликации : За Citroen Berlingo 20102016За Citroen Berlingo Kasten 20102016За Citroen C4 LC 20042010За Citroen C4 Picasso UD 20072016За Citroen C5 20092016За Citroen C5 Пауза 20092016За Citroen C5 II Пауза 20062016За Citroen C5 III 20102016За Citroen C5 III Пауза 20082016За Citroen C6 20052016За Citroen DS3 20092016За Citroen DS3 Cabriolet 20132016За Peugeot 307 20002016За Peugeot 308 20072016За Peugeot 308 CC 20092016За Peugeot 308 SW 20072016За Peugeot 308 SW II 20142016За Peugeot 407 20042016За Peugeot 407 Купе 20052016За Peugeot 407 ШВ 20042016За Peugeot Bipper Tepee 20082016За Peugeot Експерт Tepee 20072016За Peugeot Partner Tepee 20082016За Peugeot RCZ 20102016За насНие сме професионални авто делови на снабдувачот,ако имате било какви потреби,ве молиме слободно да контактирате со мене,ти благодарам!Вашиот задоволни е нашиот најдобар задоволство!ИспоракаСите предмети ќе се испрати во рок од 2 работни дена по извршената уплата е потврдено...

Дистанционно ключ Shell 3+1/4 бутони за Chrysler 300C Sebring Wrangler Dodge Jeep Compass Cruiser
 • Новинка

Дистанционно ключ Shell 3+1/4 бутони за Chrysler 300C Sebring Wrangler Dodge Jeep Compass Cruiser

11.04 BGN 9.00

Детали За ПроизводотНеисечени Нож 3+1 / 4 Копчиња на Далечинскиот Клуч Школка за Chrysler 300 C Sebring Wrangler Dodge Cruiser Jeep Compass со логотоПроизвод СликиПревозот УсловиНие само брод да се потврди Aliexperss адреса...

4шт PZ362-00208-E0 PZ362-00208 188300-9000 PDC предни и задни паркинг сензор за Toyota Camry 30/40 Lexus RX350 PZ36200208
 • Новинка

4шт PZ362-00208-E0 PZ362-00208 188300-9000 PDC предни и задни паркинг сензор за Toyota Camry 30/40 Lexus RX350 PZ36200208

154.19 BGN 114.00

1 За Боја : Поради разликата помеѓу различни монитори,слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, само резерви се за референца.2...

Дистанционно флип сгъваем ключ Shell 2+1 тревожни бутони за VW Volkswagen Golf Bora MK4 Uncut Blade Keyless Car Key Case Cover
 • Новинка

Дистанционно флип сгъваем ключ Shell 2+1 тревожни бутони за VW Volkswagen Golf Bora MK4 Uncut Blade Keyless Car Key Case Cover

60.77 BGN 52.00

Детали За Производот2+1 Паника Копчиња на Далечинскиот Флип Виткање Копче Школка За "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Голф MK4 Бора Неисечени Сечилото Keyless Автомобил Копче Случај МаскаПроизвод СликиПревозот УсловиНие само брод да се потврди Aliexperss адреса...

Нискочестотен авто приемник PKE индуктор ПИП макара индуктивност бесключевого на входа за автомобил Smart key 3D15-722J (честота: 125 khz)
 • Новинка

Нискочестотен авто приемник PKE индуктор ПИП макара индуктивност бесключевого на входа за автомобил Smart key 3D15-722J (честота: 125 khz)

48.80 BGN 39.00

SMD 3 D Серпентина Автомобилот PKE Ниска фреквенција Приемник Inductor PEPS Keyless Entry Inductance Серпентина За Автомобил Smart key 3 D15722 J (Фреквенција : 125 KHZ)Напомена : Мали 3 D серпентина верзија наменета за да се постигне многу добар електрични перформанси во најмалите димензии.Keyless entry системи е типичен апликација за оваа калем, на isotropy често се бара во АНТЕНСКИ...

ANZULWANG 95720-SN500 95720SN500 авточасти 4MT006KCB 4mt006hcd ултразвуков сензор за паркиране за Hyundai Kia
 • Новинка

ANZULWANG 95720-SN500 95720SN500 авточасти 4MT006KCB 4mt006hcd ултразвуков сензор за паркиране за Hyundai Kia

BGN 27.47

ANZULWANG 95720SN500 95720 SN500 Авто Делови 4 MT006 KCB 4 MT006 HCD Ултразвучно Паркинг Сензор За Hyundai KiaМојот пријател, добредојдовте на нашата продавница, Ние сме професионални авто делови на снабдувачот, ако имате било какви потреби, ве молиме слободно да контактирате со мене, ти благодарам!Вашето задоволство е наша најголема чест!

10шт оригинален детайл 13357518 22926078 22926080 PDC сензор за паркиране на кола на бронята на обратната асистент за G M 0263013624 с пръстени броня
 • Новинка

10шт оригинален детайл 13357518 22926078 22926080 PDC сензор за паркиране на кола на бронята на обратната асистент за G M 0263013624 с пръстени броня

110.40 BGN 98.00

Сите Наши производи за поддршка на големо, ве молиме контактирајте ме пред ставање на налози.благодарам многу!!!Сите руски клиенти, ве молиме оставете ги вашите име и презиме,ви благодарам многу !Наслов : Паркинг Растојание Контрола / Паркинг СистемРеден број : 13357518 22926078 22926080Дисплеј работна температура : 20 70Откривање на далечина : 0.3 3.0 mГлавната кутија големина : 8 X5 X4cm

Сензор за паркиране на кола, радарна система за допълнителен 4/8 обръщане на детектор сензори монитор led дисплей разстояния говорител звуков сигнал P01B
 • Новинка

Сензор за паркиране на кола, радарна система за допълнителен 4/8 обръщане на детектор сензори монитор led дисплей разстояния говорител звуков сигнал P01B

18.45 BGN 18.00

Карактеристики : 4 сензор систем(Изборен 8), Dual CPU и напредни чипсет за зголемено покривање и откривање (02м)...

Speed-controlled Front Parking Sensor OBD Plug & Play No Wire Cut, Smart Alert, Automatic Mute 4 сензора високо качество
 • Новинка

Speed-controlled Front Parking Sensor OBD Plug & Play No Wire Cut, Smart Alert, Automatic Mute 4 сензора високо качество

BGN 159.84

Овој производ е дизајниран да се надополни автомобили без предни сензори Во споредба со другите пред сензори, овој комплет доби многу извонредни карактеристики : 1) Други пред сензори се потребни за да се поврзете некои кабли како кочница padel, извор на енергија, итн, но овој модел е OBD plug and play...

Колата 16,5 мм оригинален паркинг плосък сензор с 2,5 м водачи автомобилен радар Parktronic Assistance 3-Color J-3743
 • Новинка

Колата 16,5 мм оригинален паркинг плосък сензор с 2,5 м водачи автомобилен радар Parktronic Assistance 3-Color J-3743

BGN 4.78

Опис : Големина(Кол.) : 16.5 mmЖица должина : 2.5 метриБоја : Црна,сребрена,белаФункција : оригинални рамен сензор систем, двојно ПРОЦЕСОРОТ и напредни чипсет за зголемено покривање и откривање (02.5 m)

YAOPEI нова марка на ГУМИТЕ сензор за налягане в гумите монитор за GMC 2014 Opel Adam Meriva 13581561 гуми, датчик за налягане в гумите 433 Mhz
 • Новинка

YAOPEI нова марка на ГУМИТЕ сензор за налягане в гумите монитор за GMC 2014 Opel Adam Meriva 13581561 гуми, датчик за налягане в гумите 433 Mhz

45.33 BGN 37.00

Новиот Бренд TPMS Сензор Гуми Притисок Монитор За GMC 2014 "Опел" Адам Meriva 13581561 Гуми Пневматик Притисок Сензор 433 MhzFitment : ЗА BUICK ПАРК АВЕНИЈА 19972005ЗА КАДИЛАК ESCALADE 20122016ЗА CHEVROLET AVEO 11 / 20102016 ГОДИНАЗА CHEVROLET CAPTIVA 06 / 20062016 ГОДИНАЗА CHEVROLET КОБАЛТ 02 / 20132015ЗА CHEVROLET CORVETTE C7 20142016ЗА CHEVROLET CRUZE 06 / 20142016 ГОДИНАЗА CHEVROLET ИЗРАЗАТ 07 / 20022016 ГОДИНАЗА CHEVROLET MALIBU 20122016ЗА CHEVROLET MATIZ 06 / 20142016 ГОДИНАЗА CHEVROLET ОРЛАНДО 09 / 20102016 ГОДИНАЗА CHEVROLET ИСКРА 07 / 20092016 ГОДИНАЗА CHEVROLET ПРИГРАДСКИ 03 / 200607 / 2008ЗА DAEWOO GENTRA 08 / 20132016 ГОДИНАЗА DAEWOO NEXIA 06 / 20142016 ГОДИНАЗА HOLDEN WM КАПРИЗ 20072012ЗА ХСВ Clubsport GXP, MALOO 2010ЗА ХСВ Gange, GTS, R8, Сенаторот 20072012ЗА HUMMER H2 04 / 20022008ЗА HUMMER H3 03 / 200501 / 2012ЗА "ОПЕЛ" АДАМ 201206 / 2014 ГОДИНАЗА "ОПЕЛ" АДАМ 07 / 20142016 ГОДИНАЗА "ОПЕЛ" АДАМ КАРПИ S 07 / 20142016 ГОДИНАЗА "ОПЕЛ" АДАМ S 07 / 20142016 ГОДИНАЗА "ОПЕЛ" ANTARA 06 / 20142016 ГОДИНАЗА "ОПЕЛ" ASTRA J 06 / 201409 / 2015ЗА "ОПЕЛ" CASCADA 06 / 20142016 ГОДИНАЗА "ОПЕЛ" CORSA D 200610 / 2014 ГОДИНАЗА "ОПЕЛ" CORSA E 11 / 20142016 ГОДИНАЗА "ОПЕЛ" CORSA E 1.4 ТУРБО OPC 11 / 20142016 ГОДИНАЗА "ОПЕЛ" INSIGNIA 05 / 20142016 ГОДИНАЗА "ОПЕЛ" MERIVA Б 07 / 20142016 ГОДИНАЗА "ОПЕЛ" MOKKA 20122016ЗА "ОПЕЛ" ZAFIRA Б 06 / 201412 / 2014ЗА "ОПЕЛ" ZAFIRA C 06 / 20142016 ГОДИНА

Remote PKE Car Alarm System, Keyless Auto Start Engine Push Button Built-n-Lock Car Security System Entry Start Stop за Toyota
 • Новинка

Remote PKE Car Alarm System, Keyless Auto Start Engine Push Button Built-n-Lock Car Security System Entry Start Stop за Toyota

BGN 102.19

специјален потсетник Почитувани, добредојдовте вашето пристигнување Овој производ ние ви препорачуваме да се најде професионална да ви помогне да инсталирате овој производ На страницата со детали за преземањето на овој производ е нашата инсталација видео Ако не можете да најдете на инсталација видео, можете да контактирате со нас Пратите вашата email на нас, ние ќе ви испратиме инсталација видео Поддршка за custom автомобилски електронски безбедност на производи, имаме Кинески производители надвор од постар инженер, поздрави консултации PKE389 копче за да започнете, PKE темно заклучување индукција антикражба систем Главни карактеристики 1, далечински управувач автоматски се заклучува Паркинг затворени : PKE автоматско заклучување, повеќе од 2 метри од вратата на автомобилот автоматско заклучување копче за да започнете автоматски не успеваат (не може да ја стартувате автомобилот), автомобилот рог твит наскоро 2, далечински управувач автоматски да го отклучите, PKE автоматски да го отклучите : во близина на автомобилот во рок од 1,5 метри го отклучите вратата или светло се повлече на вратата за да ја отклучите вратата на два пати (изборен) го отклучите вратата, темно заклучува автоматски лифт автомобил рог твит 2 Б, рачно отклучување, и потоа кликнете на далечинскиот управувач за автомобил рог твит 2, централната контрола отклучување C, можете да го користите копчето за да го почнете со нормална функција (возилото можат да бидат отворени) 3, remote start функција На, на далечинскиот управувач за контрола на далечина може да го контролира автомобилот започнете или flameout (мора да ја отворите закажување start mode) Б, remote start функцијата Притиснете на далечинскиот управувач за 3 секунди, моторот почнува (централно заклучување се уште е заклучена состојба) C, remote startup време од 10 минути 4, отворен за назначување на чекање функција На, паркинг Стр датотека или неутрални (мотор започнете) се повлече рачната сопирачка, притиснете на копчето за да го почнете на копчето start за 2 секунди, а потоа на копчето светла полека флеш...