30765108 PDC сензор за помощ при паркиране 30668100 30765108 5267042 за Volvo C70, S40, S60, S80 V50 V70 C70 XC70 XC90

30765108 PDC сензор за помощ при паркиране 30668100 30765108 5267042 за Volvo C70, S40, S60, S80 V50 V70 C70 XC70 XC90

BGN 14.00
-27 %
BGN 19.18

Брой продукти

торба торба
Yetaha Нови 30765108 PDC Паркинг Помогне Сензор 30668100 30765108 5267042 За Volvo C70 S40 S60 S80 V50 V70 C70 XC70 XC90
Опис :
1. Предмет : предното или Задното PDC Паркинг Растојание Контрола на Сензор
2. Сосема Нов и не се Користи.
3. Вистински Бренд Делови и Висок Квалитет.
4. Дел Број или Меѓусебно Дел Број : 30668100, 30765108, 5267042
5. Боја : Црна
6. Компатибилност :
S80 1999 - 2006 година
S60 2005 - 2009
V70 2005 - 2008
XC70 2005 - 2007 година
C70 2006 - 2013
V50 2005 - 2012
XC90 2003 - 2006
S40 2005 - 2012
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме Проверете дел број пред наддавање. Компатибилност табелата е за повикување само! Исто така можете да се јавите на вашиот локален продавач за да се осигура дали овој дел ќе одговара.
Пакување Листа :
Еден (1) Парче PDC Паркинг Растојание Контрола Сензор 30765108
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на !
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.


Подробности

търговска марка:
Йетаха
Тип:
Видима
Името На Модела:
30765108
Вид На Материала:
Стандарт
Обхват На Разговор:
Стандарт
На езика на osd:
Русия, Китайски (Опростен), Английски Език
Състояние:
100% чисто нов

Избор на купувачи

OEM нови резервни части безплатна доставка PDC паркинг сензор за Mercedes X156 W117 A0009055604, 0009055604 M K.
 • Новинка

OEM нови резервни части безплатна доставка PDC паркинг сензор за Mercedes X156 W117 A0009055604, 0009055604 M K.

BGN 11.52

Една година гаранција за нови дела!100% тестирање пред да брод!потврдете ја сликата и oem број пред да го купите !ОЕМ НОВИ ДЕЛОВИ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ PDC Паркинг Сензор За Мерцедес X156 W117 A0009055604 , 0009055604ЗА МерцедесБенц W176 W222 W205 W212 W218 X156​Превозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

Нов паркинг сензор PDC 51755060 за Fiat Multipla Stilo Croma Doblo Ducato Idea Marea, Palio Krasimir
 • Новинка

Нов паркинг сензор PDC 51755060 за Fiat Multipla Stilo Croma Doblo Ducato Idea Marea, Palio Krasimir

16.38 BGN 12.00

Опис● Име на производ : PDC Паркинг Сензор● Дел Бр : 51755060● Осветленост Дел Број : 735393479,735429755,46802909, 46802909КомпатибилностОдговара на Следните Модели : СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Дистанционно флип сгъваем ключ Shell 2+1 тревожни бутони за VW Volkswagen Golf Bora MK4 Uncut Blade Keyless Car Key Case Cover
 • Новинка

Дистанционно флип сгъваем ключ Shell 2+1 тревожни бутони за VW Volkswagen Golf Bora MK4 Uncut Blade Keyless Car Key Case Cover

60.77 BGN 52.00

Детали За Производот2+1 Паника Копчиња на Далечинскиот Флип Виткање Копче Школка За "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Голф MK4 Бора Неисечени Сечилото Keyless Автомобил Копче Случај МаскаПроизвод СликиПревозот УсловиНие само брод да се потврди Aliexperss адреса...

нов стил ключ бесключевой вход за suzuki car flip remote key central lock locking system CHADWICK 8118 auto fold key fashion style
 • Новинка

нов стил ключ бесключевой вход за suzuki car flip remote key central lock locking system CHADWICK 8118 auto fold key fashion style

BGN 44.54

нов стил копче keyless entry за suzuki автомобил флип копче за далечинско централно заклучување заклучување систем CHADWICK 8118 авто пати копче моден стил празно копчето #52 ,ве молиме проверете пред цел 1начин автомобил keyless entry систем без сирената за 12 V DC Возило кое има централно заклучување на вратата систем Главните Карактеристики : функции1)Далечинско ЗаклучувањеПритиснете го копчето за ЗАКЛУЧУВАЊЕ на еден оддалечен предавателот еднаш да се заклучуваат додека паркинг светла ќе флеш еднаш.2)Далечинско ОтклучувањеПритиснете го копчето за ОТКЛУЧУВАЊЕ на еден оддалечен предавателот еднаш за да го отклучите додека паркинг светла ќе флеш два пати.3)Автомобил ПребарувањеКога се заклучени, притиснете го копчето СИРЕНАТА на далечинскиот предавателот еднаш да се лоцира возило бела паркинг светлаќе флеш 60тите години или додека не притиснете на други копче тогаш ќе престане да.4) Trunk ПремиеротПритиснете го копчето за ИСКЛУЧУВАЊЕ / FLASH / TRUNK еден далечински предавателот еднаш за ослободување на трупот, додека паркинг светлаќе флеш три пати.5)Чекор на НогаКочница да се Заклучи / ОтклучиСе сврти на АКК во "ON" позиција, возилото ќе се заклучи автоматски кога ќе чекор на подножјетосопирачка.Се сврти на АКК во "OFF" позиција, возилото ќе го отклучите.6)Негативни / Позитивни Излезна Опција за Trunk премиерот Приклучете + за +12 V излез;Приклучете за 12 V излез ( до земјата ).7)Електронски / Пневматски опција за заклучување на врататаПромена на позиција на JP1 да одберете електронски и пневматски заклучување на вратата...

PDC ултразвуков сензор, сензор за паркиране 10CA0212A за Toyota Yaris Corolls Auris Verso Mazda
 • Новинка

PDC ултразвуков сензор, сензор за паркиране 10CA0212A за Toyota Yaris Corolls Auris Verso Mazda

BGN 43.17

PDC УЛТРАЗВУЧНО SENSOR Паркинг Сензор 10 CA0212 A За Toyota Yaris Corolls Auris Verso MazdaЌе добиете токму она што можете да го видите !Почитувани пријатели ,ве молиме прочитајте го ова : 1.Сите слики од нашите производи се направени од страна на самите себе , ќе го добиете токму она што го гледаме ; Ако постои разлика, ние ќе ги преземат слики за пред превозот .2...

Кръгла корона 3+1 червена паника 4 бутона flip-сгъваем дистанционно на ключа на Shell за VW Golf 4 5 6 Passat B5 B6 Polo, Bora Touran CR2032
 • Новинка

Кръгла корона 3+1 червена паника 4 бутона flip-сгъваем дистанционно на ключа на Shell за VW Golf 4 5 6 Passat B5 B6 Polo, Bora Touran CR2032

BGN 14.38

Детали За ПроизводотТркалезна Глава 3+1 Црвена Паника 4 Копчиња Флип Виткање Далечинскиот Клуч Школка За "ФОЛКСВАГЕН" Голф 4 5 6 Passat Б5 Б6 Поло Бора Touran CR2032 Со Големи Батерија Локација CR2032Подолу picutres ќе се покажат разликите помеѓу голем и Мал батеријата локацијаПроизвод СликиПревозот УсловиНие само брод да се потврди Aliexperss адреса...

Remote PKE Car Alarm System, Keyless Auto Start Engine Push Button Built-n-Lock Car Security System Entry Start Stop за Toyota
 • Новинка

Remote PKE Car Alarm System, Keyless Auto Start Engine Push Button Built-n-Lock Car Security System Entry Start Stop за Toyota

BGN 102.19

специјален потсетник Почитувани, добредојдовте вашето пристигнување Овој производ ние ви препорачуваме да се најде професионална да ви помогне да инсталирате овој производ На страницата со детали за преземањето на овој производ е нашата инсталација видео Ако не можете да најдете на инсталација видео, можете да контактирате со нас Пратите вашата email на нас, ние ќе ви испратиме инсталација видео Поддршка за custom автомобилски електронски безбедност на производи, имаме Кинески производители надвор од постар инженер, поздрави консултации PKE389 копче за да започнете, PKE темно заклучување индукција антикражба систем Главни карактеристики 1, далечински управувач автоматски се заклучува Паркинг затворени : PKE автоматско заклучување, повеќе од 2 метри од вратата на автомобилот автоматско заклучување копче за да започнете автоматски не успеваат (не може да ја стартувате автомобилот), автомобилот рог твит наскоро 2, далечински управувач автоматски да го отклучите, PKE автоматски да го отклучите : во близина на автомобилот во рок од 1,5 метри го отклучите вратата или светло се повлече на вратата за да ја отклучите вратата на два пати (изборен) го отклучите вратата, темно заклучува автоматски лифт автомобил рог твит 2 Б, рачно отклучување, и потоа кликнете на далечинскиот управувач за автомобил рог твит 2, централната контрола отклучување C, можете да го користите копчето за да го почнете со нормална функција (возилото можат да бидат отворени) 3, remote start функција На, на далечинскиот управувач за контрола на далечина може да го контролира автомобилот започнете или flameout (мора да ја отворите закажување start mode) Б, remote start функцијата Притиснете на далечинскиот управувач за 3 секунди, моторот почнува (централно заклучување се уште е заклучена состојба) C, remote startup време од 10 минути 4, отворен за назначување на чекање функција На, паркинг Стр датотека или неутрални (мотор започнете) се повлече рачната сопирачка, притиснете на копчето за да го почнете на копчето start за 2 секунди, а потоа на копчето светла полека флеш...

нов стил на 22 ключ бесключевой вход за автомобили nissan flip remote key central lock locking system CHADWICK 8118 fold key авточасти горещи
 • Новинка

нов стил на 22 ключ бесключевой вход за автомобили nissan flip remote key central lock locking system CHADWICK 8118 fold key авточасти горещи

BGN 44.13

нов стил #22 копче keyless entry за nissan автомобил флип копче за далечинско централно заклучување заклучување систем CHADWICK 8118 пати копчето авто делови топла празно копчето #22 ,ве молиме проверете пред цел 1начин автомобил keyless entry систем без сирената за 12 V DC Возило кое има централно заклучување на вратата систем Главните Карактеристики : функции1)Далечинско ЗаклучувањеПритиснете го копчето за ЗАКЛУЧУВАЊЕ на еден оддалечен предавателот еднаш да се заклучуваат додека паркинг светла ќе флеш еднаш.2)Далечинско ОтклучувањеПритиснете го копчето за ОТКЛУЧУВАЊЕ на еден оддалечен предавателот еднаш за да го отклучите додека паркинг светла ќе флеш два пати.3)Автомобил ПребарувањеКога се заклучени, притиснете го копчето СИРЕНАТА на далечинскиот предавателот еднаш да се лоцира возило бела паркинг светлаќе флеш 60тите години или додека не притиснете на други копче тогаш ќе престане да.4) Trunk ПремиеротПритиснете го копчето за ИСКЛУЧУВАЊЕ / FLASH / TRUNK еден далечински предавателот еднаш за ослободување на трупот, додека паркинг светлаќе флеш три пати.5)Чекор на НогаКочница да се Заклучи / ОтклучиСе сврти на АКК во "ON" позиција, возилото ќе се заклучи автоматски кога ќе чекор на подножјетосопирачка.Се сврти на АКК во "OFF" позиција, возилото ќе го отклучите.6)Негативни / Позитивни Излезна Опција за Trunk премиерот Приклучете + за +12 V излез;Приклучете за 12 V излез ( до земјата ).7)Електронски / Пневматски опција за заклучување на врататаПромена на позиција на JP1 да одберете електронски и пневматски заклучување на вратата...

Русия версия LCD дисплей за руска двустранен автоаларма LCD дистанционно управление ключодържател Tomahawk Tz-9010 / TZ9010
 • Новинка

Русия версия LCD дисплей за руска двустранен автоаларма LCD дистанционно управление ключодържател Tomahawk Tz-9010 / TZ9010

4.78 BGN 3.00

Русија верзија Lcd Дисплеј за руската две начин автомобил алармот систем LCD Далечински контролер Копче Фоб Tomahawk Tz9010 / TZ9010

Колата 16,5 мм оригинален паркинг плосък сензор с 2,5 м водачи автомобилен радар Parktronic Assistance 3-Color J-3743
 • Новинка

Колата 16,5 мм оригинален паркинг плосък сензор с 2,5 м водачи автомобилен радар Parktronic Assistance 3-Color J-3743

BGN 4.78

Опис : Големина(Кол.) : 16.5 mmЖица должина : 2.5 метриБоја : Црна,сребрена,белаФункција : оригинални рамен сензор систем, двојно ПРОЦЕСОРОТ и напредни чипсет за зголемено покривање и откривање (02.5 m)

Автоматична такса смарт карта 4 бутон ключ 312 Mhz честотен номер: ASK-271451-0140-JP за Toyota
 • Новинка

Автоматична такса смарт карта 4 бутон ключ 312 Mhz честотен номер: ASK-271451-0140-JP за Toyota

BGN 171.02

Авто smart картичка одбор 4 копчето за скролување 312 MHZ фреквенција број : ПРАШАМ2714510140ЈП,За 20052008 година Тојота ЈП : LexCamry ReizПакет листата : 1pcs x За Тојота smart картичка одбор 4 клучни 312 фреквенција број 2714510140ЈПВисок квалитет,да обезбеди одобрението за промет на големо.Бесплатен Превозот : Стандард Рамна Стапка На Превозот УслугаПроценето време на испорака : 715 работни дена.Тежина : 0.1 КГ ( 0.22 LB ) Пакет : 12cm x 8см х 3cm (4.72 во x 3.15 во х 1.18 во)Брз detialТип : Далечински PCB одборБрој на модел : ES55006акции : во паркКвалитет : НајдобриИспорача : БрзоMOQ : 1pcsЦена : Пониска од пазарната конкурентнаРок на плаќање : банкарски трансфер , Western Union , Paypal ,ТТПакување & ИспоракаПакување Детална : стандард пакување во тетрапакИспорака Детална : Испорака во рок од 3 дена по плаќање на успехСпецификации1.Висок квалитет2.Најдобра цена3.Достапни за промет на големо4.Брза Достава5.добри попродажбата на услугатаRefound &замена1.Ние обезбедуваме 1year warrantly.2.Доколку ставката што сте ја купите од нашата продавница не се на совршенство квалитет, што е, тие не работат по електронски пат да производители спецификации, едноставно ги врати ни за замена или враќање на средствата.3.Ако предмети е дефектен, pls да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.4.Било предмети кои мора да се врати во нивната оригинална состојба за да се квалификува за враќање на парите или замена5.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците настанатиFeedfackАко сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме оставете го фалат , ако не се задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме лошо преглед пред , прво да се консултирате со нас за да се реши проблемотМногу Важни Совети : ве молиме да ни кажете што е најдобра цена за вас за декларираната вредност на пакетот,така што ќе може да avoice да плаќаат висок данок.Пратката Забелешка : Ако вашиот пакет испорачуван Експрес Испорака, ве молиме да ни даде валидна испорака телефонски број, и, исто така, целосна и точна превозот адреса.Ова е нашата компанија е фабрика и линија за производство .ако сакате да знаете повеќе за нашите производи можете да ги добиете во нашата компанија 's вебсајт .Главниот производ

За Chevrolet Captiva ултразвукови безжични сензори за паркиране PDC 96673467 96673471 96673464 96673474 96673466
 • Новинка

За Chevrolet Captiva ултразвукови безжични сензори за паркиране PDC 96673467 96673471 96673464 96673474 96673466

BGN 14.38

За Chevrolet Captiva Ултразвучно Безжична Паркинг PDC Сензори 96673467 96673471 96673464 96673474 96673466Внимание!!!Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики , според Aliexpress правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати ,ви благодариме!Fitment : за Chevrolet Captiva C100, C140 2.0 D 2006 / 102011 / 12 1991 кзм, 93 KW, 126 ГЛАСАЧКО место за Chevrolet Captiva C100, C140 2.0 D 2007 / 092017 / 12 1991 кзм, 110 KW, 150 PS за Chevrolet Captiva C100, C140 2.0 D 4 WD 2006 / 102011 / 12 1991 кзм, 110 KW, 150 PS за Chevrolet Captiva C100, C140 2.0 D 4 WD 2006 / 102011 / 12 1991 кзм, 93 KW, 126 ГЛАСАЧКО место за Chevrolet Captiva C100, C140 2.2 D 2011 / 032017 / 12 2231 кзм, 120 KW, 163 КС за Chevrolet Captiva C100, C140 2.2 D 4 WD 2011 / 032017 / 12 2231 кзм, 120 KW, 163 КС за Chevrolet Captiva C100, C140 2.2 D 4 WD 2011 / 032017 / 12 2231 кзм, 135 KW, 184 PS за Chevrolet Captiva C100, C140 2.4 2006 / 122016 / 12 2405 кзм, 103 KW, 140 КС за Chevrolet Captiva C100, C140 2.4 2011 / 032017 / 12 2384 кзм, 123 KW, 167 ГЛАСАЧКО место за Chevrolet Captiva C100, C140 2.4 2006 / 062011 / 12 2405 кзм, 100 KW, 136 КС за Chevrolet Captiva C100, C140 2.4 4 WD 2006 / 122016 / 12 2405 кзм, 103 KW, 140 КС за Chevrolet Captiva C100, C140 2.4 4 WD 2006 / 062011 / 12 2405 кзм, 100 KW, 136 КС за Chevrolet Captiva C100, C140 2.4 4 WD 2011 / 032017 / 12 2384 кзм, 123 KW, 167 ГЛАСАЧКО место за Chevrolet Captiva C100, C140 2.4 ЛПГ 2007 / 012017 / 12 2405 кзм, 100 KW, 136 КС за Chevrolet Captiva C100, C140 2.4 ЛПГ 4 WD 2007 / 012017 / 12 2405 кзм, 100 KW, 136 КС за Chevrolet Captiva C100, C140 3.0 4 WD 2010 / 012017 / 12 2997 кзм, 190 KW, 258 ГЛАСАЧКО место за Chevrolet Captiva C100, C140 3.2 4 WD 2006 / 062011 / 12 3195 кзм, 169 KW, 230 ГЛАСАЧКО место за Chevrolet Captiva Спорт 2.4 2012 / 012016 / 12 2384 кзм, 136 KW, 185 ГЛАСАЧКО место за Chevrolet Captiva Спорт 3.0 2012 / 012016 / 12 2997 кзм, 197 KW, 268 ГЛАСАЧКО место за Chevrolet Captiva Спорт 3.0 AWD 2012 / 012016 / 12 2997 кзм, 197 KW, 268 КСЗа насНие сме професионални авто делови на снабдувачот,ако имате било какви потреби,ве молиме слободно да контактирате со мене,ти благодарам!Вашиот задоволни е нашиот најдобар задоволство!ИспоракаСите предмети ќе се испрати во рок од 2 работни дена по извршената уплата е потврдено...

Speed-controlled Front Parking Sensor OBD Plug & Play No Wire Cut, Smart Alert, Automatic Mute 4 сензора високо качество
 • Новинка

Speed-controlled Front Parking Sensor OBD Plug & Play No Wire Cut, Smart Alert, Automatic Mute 4 сензора високо качество

BGN 159.84

Овој производ е дизајниран да се надополни автомобили без предни сензори Во споредба со другите пред сензори, овој комплет доби многу извонредни карактеристики : 1) Други пред сензори се потребни за да се поврзете некои кабли како кочница padel, извор на енергија, итн, но овој модел е OBD plug and play...

Ляв заден сензор за помощ при паркиране PDC 89341-58022-A0 за Toyota Alphard 2005-2008
 • Новинка

Ляв заден сензор за помощ при паркиране PDC 89341-58022-A0 за Toyota Alphard 2005-2008

34.67 BGN 25.00

Опис● Име на производ : PDC Паркинг Сензор● Дел Бр : 8934158022A0● Осветленост Дел Број : 8934158022D0,8934158022 D0, 8934158022А28934158022 A0, PS341 D4 C0,8934158022,893415КомпатибилностОдговара на Следните Модели : ТОЈОТА ALPHARD 20052008 ГОДИНАМоторот Модел : MNH10 RPFPQK 2003.122005.04 1 MZFE MZ 4 FC RHD 07 S ГЕНЕРАЛОТMNH10 RPFPSK 2003.122005.04 1 MZFE MS 4 FC RHD 07 S ГЕНЕРАЛОТMNH10 RPFAQK 2005.042008.04 1 MZFE MZ 5 FC RHD 07 S ГЕНЕРАЛОТMNH10 RPFASK 2005.042008.04СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

LARATH 3 бутона сгъваем флип дистанционно ключ Shell Car Key Case Fob Капак за Audi A6L Q7 A2 A3 A4 A6 A6L A8, TT 2008 2009 2010 2011
 • Новинка

LARATH 3 бутона сгъваем флип дистанционно ключ Shell Car Key Case Fob Капак за Audi A6L Q7 A2 A3 A4 A6 A6L A8, TT 2008 2009 2010 2011

5.17 BGN 4.00

LARATH 3 Копчето Виткање Флип Далечинскиот Клуч Школка Автомобил Копче Случај Фоб Покритие За Ауди A6 L Q7 А2 А3 А4 A6 A6 L A8 TT 2008 2009 2010 2011Состојба : 100% Сосема НовБоја : шоу на сликаКопчиња : 3 КопчетоКлучни Празно : ДаЛогото Налепница : НикојTransponder Чип : НикојЕлектроника / Батерија : Нема3 Копчиња(Заклучуваат, Исклучуваат ,Багажникот),Не ОЕМ ,Бидете сигурни дека истиот тип на ножотСечилото Големина : 39mm X 7mm Школка Големина : 65mm X 35mm X15mmОдговара со : За A3 20062011За A4 20062011За A4 Quattro 20062011За A6 20062011За A6 Quattro 20062011За A8 Quattro 20062011За TT Quattro 20062011За Q7 20072010За S6 2010За TT 20062009Карактеристики : Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.Клучни случај само...

4шт PZ362-00208-E0 PZ362-00208 188300-9000 PDC предни и задни паркинг сензор за Toyota Camry 30/40 Lexus RX350 PZ36200208
 • Новинка

4шт PZ362-00208-E0 PZ362-00208 188300-9000 PDC предни и задни паркинг сензор за Toyota Camry 30/40 Lexus RX350 PZ36200208

154.19 BGN 114.00

1 За Боја : Поради разликата помеѓу различни монитори,слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, само резерви се за референца.2...

Автомобил 4 бр PDC сензор за контрол на разстояния паркиране 3U0919275A за VW Skoda Superb 3u0919275b сот
 • Новинка

Автомобил 4 бр PDC сензор за контрол на разстояния паркиране 3U0919275A за VW Skoda Superb 3u0919275b сот

89.60 BGN 64.00

Се надеваме дека ќе може да се добие точен стоки Мора да ги исполнуваат следниве услови: 1.ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк...

Дистанционно ключ Shell 3+1/4 бутони за Chrysler 300C Sebring Wrangler Dodge Jeep Compass Cruiser
 • Новинка

Дистанционно ключ Shell 3+1/4 бутони за Chrysler 300C Sebring Wrangler Dodge Jeep Compass Cruiser

11.04 BGN 9.00

Детали За ПроизводотНеисечени Нож 3+1 / 4 Копчиња на Далечинскиот Клуч Школка за Chrysler 300 C Sebring Wrangler Dodge Cruiser Jeep Compass со логотоПроизвод СликиПревозот УсловиНие само брод да се потврди Aliexperss адреса...

89341-33210 паркинг ултразвуков сензор за Lexus RX270 RX350 RX450H GX400 GX460 Toyota Camry Land Cruiser Prado 188400-2820
 • Новинка

89341-33210 паркинг ултразвуков сензор за Lexus RX270 RX350 RX450H GX400 GX460 Toyota Camry Land Cruiser Prado 188400-2820

41.47 BGN 30.00

Опис● Име на производ : PDC Паркинг Сензор● Дел Бр : 8934133210● Осветленост Дел Број : 1884002820компатибилностТоа Одговара За Следните модели : За Toyota Camry 2.0 L ASV51 6 ARFSE 2015За Toyota Camry 2.0 L ACV51 1 AZFE 2012За Toyota Camry 2.5 L ASV50 2 ARFE 2012За Toyota Camry 2.5 L AVV50 2 ARFXE 2012За Toyota Camry 3.5 L GSV50 2 GRFE 2012За Toyota Land Cruiser Prado 2.7 L TRJ15# 2 TRFE 2013За Toyota Land Cruiser Prado 4.0 L GRJ120 1 GRFE 2013За Toyota Land Cruiser Prado 3.0 L ДИЗЕЛ LJ150 5 LE 2013За Toyota Land Cruiser Prado 3.0 Т ДИЗЕЛ ТУРБО KDJ150 1 FDFTV 2013За LexRX270 2.7 L AGL10 1 ARFE 2013За LexRX350 3.5 L GGL15 2 GRFE 2013За LexRX450 H 3.5 L GYL10 2 GRFXE 2013За LexRX450 H 3.5 L GYL15 2 GRFXE 2013За LexGX400 4.0 L GRJ158 1 GRFE 2013За LexGX460 4.6 L URJ150 1 URFE 2013Напомена : единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери вашиот оригинален дел број,исто така Можете да се јавите на вашиот локален дилер или емејл мене за помош.СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

M5 LCD дистанционно управление ключодържател верига за руската версия на 2-лентов говорител за автомобилна аларма Scher-Khan Magicar 5 Scher Khan M5
 • Новинка

M5 LCD дистанционно управление ключодържател верига за руската версия на 2-лентов говорител за автомобилна аларма Scher-Khan Magicar 5 Scher Khan M5

41.28 BGN 26.00

М5 LCD Далечински Контролер Копче Фоб Синџир За руската Верзија 2 Начин Автомобил Алармот Систем ScherКан Magicar 5 Scher Кан М5

1 бр. оригинален PDC паркинг сензор, сензор за контрол на разстояния паркинг сензор F20 F21 F22 F23 PDC паркинг сензор 66209805534 9805534
 • Новинка

1 бр. оригинален PDC паркинг сензор, сензор за контрол на разстояния паркинг сензор F20 F21 F22 F23 PDC паркинг сензор 66209805534 9805534

16.80 BGN 13.00

Сите Наши производи за поддршка на големо, ве молиме контактирајте ме пред ставање на налози.благодарам многу!!!Сите руски клиенти, ве молиме оставете ги вашите име и презиме,ви благодарам многу !Наслов : Паркинг Растојание Контрола / Паркинг СистемРеден број : 9 805 534Дисплеј работна температура : 20 70Откривање на далечина : 0.3 3.0 mГлавната кутија големина : 8 X5 X4cm

Сензор за паркиране на кола, радарна система за допълнителен 4/8 обръщане на детектор сензори монитор led дисплей разстояния говорител звуков сигнал P01B
 • Новинка

Сензор за паркиране на кола, радарна система за допълнителен 4/8 обръщане на детектор сензори монитор led дисплей разстояния говорител звуков сигнал P01B

18.45 BGN 18.00

Карактеристики : 4 сензор систем(Изборен 8), Dual CPU и напредни чипсет за зголемено покривање и откривање (02м)...

Безплатна доставка ! Високо качество на авточасти паркинг сензор 13413769 PDC сензор за контрол на разстояния, сензор за Buick, Chevrolet Cruze G M
 • Новинка

Безплатна доставка ! Високо качество на авточасти паркинг сензор 13413769 PDC сензор за контрол на разстояния, сензор за Buick, Chevrolet Cruze G M

99.20 BGN 79.00

Наслов : Паркинг Растојание Контрола / Паркинг СистемРеден број : 13413769автомобил направи : Buick / Chevrolet / G M CruzeОткривање на далечина : 0.3 3.0 mДисплеј работна температура : 20 70Главната кутија големина : 8 X5 X4cmСите Наши производи за поддршка на големо, ве молиме контактирајте ме пред ставање на налози.благодарам многу!!Испорака На Услугите : Ние снабдување со бесплатен превозот услуги , со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM)...

Сгъваема кола дистанционно флип ключ за носене на ключодържател за Volkswagen VW Jetta, Golf, Passat Beetle, Polo, Bora 3 бутона Key Case
 • Новинка

Сгъваема кола дистанционно флип ключ за носене на ключодържател за Volkswagen VW Jetta, Golf, Passat Beetle, Polo, Bora 3 бутона Key Case

BGN 9.42

Детали За ПроизводотВиткање Автомобил Далечински Флип Копче Школка Случај Фоб За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Jetta Голф Passat Буба Поло Бора 3 Копчиња за Повикување СлучајПроизвод СликиПревозот УсловиНие само брод да се потврди Aliexperss адреса...