2017 Стилен Дете Шапки Детската Деца Момиче Детето Лента За Глава Бебе Цвете За Коса Група М2

2017 Стилен Дете Шапки Детската Деца Момиче Детето Лента За Глава Бебе Цвете За Коса Група М2

BGN 1.00
-9 %
BGN 1.10

Брой продукти


Стилски Бебе Деца Девојка Бебе Headband Деца Цвет Коса Бенд Деца Headwear
100% Сосема Нов и висок квалитет
Супер симпатична и убава бебе девојки headband.
Добра еластичност, мек материјал и убав дизајн.
Лак цвет не е пренослив.
Најдобар избор за роденден, забава и фотографија!
Стил : Прекрасна бебе девојки лента цвет headband
Материјал : Крпа
Боја : 15 Бои, како слики прикажани
Флуоресцентна Зелена, Роза, Кафе, Зелена, Жолта, Виолетова, Портокалова, Розова, Бела, Црна, Црвена Лубеница, Црвена, Беж, Каки, Сива
Headband Обемот : 30-45см/11.8"- 17.7" (приближно)
Цвет Должина : 10см/3.94"
Headband Ширина : 4cm/1.57"
Пакет се Вклучени : 1 PC Бебе Девојки Цвет Headband
Пријателски Совети : големината се мери со раце, ве молиме оставете мала грешка на мерењето . Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори.
Преглед
За Испорака
1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки.
3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
5) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.
6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
За Плаќање
1) да ја прифатиме Али Запад Унија, TT, PP и уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Враќање & Наплата
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот цена.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
За Гаранција
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).


Подробности

Отдел Име:
Дете
Възрастова Група:
12М, 18М, 6М
Номер На Модела:
WX949
Вид На Модела:
Цвете
Тип:
Превръзка на главата
Пол:
Малките Момичета
Състав На Материала:
Плат
търговска марка:
WEIXINBUY
Материал:
Polyester

Избор на купувачи

45*45 см аксесоари за деца новороденото дете дантели и увийте тъканта на одеало цвете снимка подпори бродерия, дантела детската участък дантела приключи
 • Новинка

45*45 см аксесоари за деца новороденото дете дантели и увийте тъканта на одеало цвете снимка подпори бродерия, дантела детската участък дантела приключи

7.68 BGN 6.00

Информации за производот Возраст Погоден за бебе за возраст 02 возраст Материјал Чипка Вклучуваат 1 Сет Пакет Содржина 1 Buc Чипка ќебе големина од 45*45 cm==17.71" *17.71" Родовата Унисекс Поради различни мерни методи, мерења се овозможува за 13cm грешка, ова не е голем квалитет проблем...

2018 Нов TR90 гъвкави детски слънчеви поляризирани очила Baby Boy Girls слънчеви очила детски слънчеви очила младенческие Oculos нюанси UV400 с калъф
 • Новинка

2018 Нов TR90 гъвкави детски слънчеви поляризирани очила Baby Boy Girls слънчеви очила детски слънчеви очила младенческие Oculos нюанси UV400 с калъф

15.94 BGN 10.00

Состојба : НОВАРамка Материјал : TR90Леќа Материјал : TAC Поларизирани ЛеќиСодржина : 1 Парчиња Очила За Сонце+ 1 Чиста Крпа+ 1 Прашина ТорбаПодобро за 412 години деца...

Winfox 2018 Нова Мода Пролет Есен Лек Розов Глухарче Фолио Треска Блясък Безкрайност Шал Пръстен За Жени
 • Новинка

Winfox 2018 Нова Мода Пролет Есен Лек Розов Глухарче Фолио Треска Блясък Безкрайност Шал Пръстен За Жени

19.18 BGN 11.00

Winfox 2018 Нова Мода Пролет, Есен Лесни Розова Глуварче Фолија Sliver Сјајот Бесконечност Лузна Прстен За Женска Материјал : Viscose Големина : 70cm *180cmМодел ШоуDeatail Шоу

естествена кожа естествена кожа каишка мъжете космат мек колан от естествена кожа, дизайнерски колани каишка от естествена кожа, мъжки ceinture homme
 • Новинка

естествена кожа естествена кожа каишка мъжете космат мек колан от естествена кожа, дизайнерски колани каишка от естествена кожа, мъжки ceinture homme

34.88 BGN 30.00

Ние ќе се фокусираме на мажите висок квалитет cowskin кожен појас Супер голем попуст цената до сега...

KLSS марка естествена кожа, дамски ръкавици зима плюс кадифе високо качество козлиная кожени ръкавици мода тенденция Дама овча кожа ръкавици 2317
 • Новинка

KLSS марка естествена кожа, дамски ръкавици зима плюс кадифе високо качество козлиная кожени ръкавици мода тенденция Дама овча кожа ръкавици 2317

71.98 BGN 58.00

KLSS Бренд Вистинска Кожа Жените Зимски Ракавици, Плус Сомот Висок Квалитет Goatskin Ракавици Моден Тренд Дама Овча Ракавица 2317Големина информацииКАКО ДА МЕРЕЊЕМерење на рака што нормално се пишуваат со околу дланка во најширока точка во инчи(со исклучок на палецот).Рекорд на обемот на мерењеова ќе биде вашата ракавица големина.Ако сте меѓу големини,изберете помала големина.Ракавици треба да биде сит во прв, но ќе се водат.Облекување нагоре или надолу, надвор на прошетка или возење на автомобил, каде што некогаш вашиот ден ќе ве однесе овие се паметниво потрага ракавици ќе сакате да се задржи вашите раце и прсти топло...

Нова мъжка вратовръзка лилаво Пейсли жаккардовый тъкани вратовръзка Gravata за мъже официална сватба бизнес 8 cm полиестер
 • Новинка

Нова мъжка вратовръзка лилаво Пейсли жаккардовый тъкани вратовръзка Gravata за мъже официална сватба бизнес 8 cm полиестер

9.57 BGN 8.00

Жешка Нов машка Вратоврска Новина Жакард Ткаени Вратоврска Gravata За Мажи Формално Свадба Партија Бизнис 8cm 100% ПолиестерБренд : IkepeibaoСостојба : Рачно Изработени ПолиестерДолжина : 58.26"(148cm)Ширина : 3.15"(8.0 см)Пакување : Заштитна и Едноставен Пакување во Opp Вреќа

Marte&Joven Класически Женски Бял / Черен Кариран Шал Зима Сгущает, Имитация На Кашмир Топли Шалове Pashmina Дама Ресни Дълъг Шал
 • Новинка

Marte&Joven Класически Женски Бял / Черен Кариран Шал Зима Сгущает, Имитация На Кашмир Топли Шалове Pashmina Дама Ресни Дълъг Шал

31.36 BGN 16.00

Marte&Joven Класичен Жените Во Бело / Црна Plaid Шамија Зима Се Згусне Имитација Кашмир Топло Shawls Pashmina Дама Реси Долго Шамија>> Предмет : Жените Марами и Обвива>> Материјал : 100% Акрил>> Големина : 200cm * 68 cm>> Боја : Црна / Црвена>> Пол : Жените / Дами>> Стил : Класичен / МодаПлаќање1...

30 бр. / лот, 6 см изтъркан шифон марля цвете за момичета направи си САМ облекло, аксесоари за коса, лента за глава шапки
 • Новинка

30 бр. / лот, 6 см изтъркан шифон марля цвете за момичета направи си САМ облекло, аксесоари за коса, лента за глава шапки

28.14 BGN 26.00

1>.Материјал : chiffon 2>.Големина : 6cm 3>.Бои : како слика 4> moq се 30 компјутери / многу , да може да се меша бојата и количина се постигне да се , ви благодаримеНие ќе го задржи додавање на НОВИ БОИ!!!Пл забелешка : Најчесто поставувани ПРАШАЊА1Можев цел помалку од 10pcs или повеќе од 10pcs по боја за да стигнат до 30 компјутери?Да , тоа е на располагање , ви благодариме.2јас Може да се наредат и други бои?Yes,можете да одберете од нашата шема на топ листите,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв3јас Може да се промени големината?Да,ние може да се направи поголема или помала во зависност од вашите барања,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв4би Можел да го нарачате повеќе или помалку од moq ?Да , да , pls контакт со мене пред да го стави на ред , благодарам .Pls имајте на ум дека како што е подолу : 1...

Бизнес официална вратовръзки вратовръзки за мъжете 10 см широк цип на врата вратовръзка костюми Сватба парти Gravatas продавачът работа синьо райе подарък кутия
 • Новинка

Бизнес официална вратовръзки вратовръзки за мъжете 10 см широк цип на врата вратовръзка костюми Сватба парти Gravatas продавачът работа синьо райе подарък кутия

34.61 BGN 22.00

Бизнис Формално Neckties Врски за Мажи 10cm Патент Широк Врат Им Одговара на Свадба Партија Gravatas Продавач Работа Сина Шарени Подарок Кутија Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка;moneybooker;Т / T;western union.П : Колку чини да брод на мојата земја?A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која ебесплатен превозот на 26 земји како следниве : сад; ОбединетитеКралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија;Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија;Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија;Германија; Данска; Сингапур...

2017 Аниме Vampire Knight Лого Ръкавици Пълен Пръст Плюшени Възли Ръкавици Зима Топло Handschoenen Коледа Cosplay Сензорен Екран
 • Новинка

2017 Аниме Vampire Knight Лого Ръкавици Пълен Пръст Плюшени Възли Ръкавици Зима Топло Handschoenen Коледа Cosplay Сензорен Екран

11.18 BGN 10.00

Опис на производот : Количество : 1 пар Материјал : Кадифен Боја : црна( како што е прикажано на слики) Големина : Слободен големина; width : 10cm Тежина : околу 0.034 kg Состојба : 100% НовиДобредојдовте во мојата продавница и да ви се заблагодарам за вашето купување, ние се со цел да се обезбеди најдобрите производи со добра цена и услуги.Вашиот Позитивен / 5 Ѕвезди Коментар ќе биде нашата најголемата мотивација, а ние ќе ви испрати подарок во вашиот парцела по вашата веднаш позитивен коментар по купувањето.И било проблем, се чувствуваат слободни да ни каже, а ние ќе се потрудиме да вашето задоволство...

Бутик 30 бр. мода сладък лук момичета ластични ленти за коса Kawaii Solid Сърце Star момичета гумена дъвка въже шапки и аксесоари
 • Новинка

Бутик 30 бр. мода сладък лук момичета ластични ленти за коса Kawaii Solid Сърце Star момичета гумена дъвка въже шапки и аксесоари

34.70 BGN 31.00

Трговија на големо 30pcs Мода Симпатична Срцето Лак Девојки Еластична Hairbands Kawaii Солидна Цртан филм Ѕвезда Девојки Деца Гума за Џвакање Јаже Коса ДодатоциМодел No : SMPLPDR8Пакување : 30pcs / МногуБои : Assorted ColorsУпотреба : за секоја декорација на косата.1...

Старинни брошки материал с пълна кристали за жени сватбени рокли шал обтегач игли аксесоари за 15 бр./лот SYBB90
 • Новинка

Старинни брошки материал с пълна кристали за жени сватбени рокли шал обтегач игли аксесоари за 15 бр./лот SYBB90

20.78 BGN 18.00

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин Опис 1) Детали Гроздобер Брошеви материјал со целосна Кристал За жени, Свадба, Свадба Фустани Шамија Тока Иглички додатоци 15pcs / многу SYBB90 2) Avaliable боја како слика

LOVDARLING бутик 20 бр. мода сладък петнист елен фиби твърди Kawai животни елен фиби за коса Принцеса шапки и аксесоари
 • Новинка

LOVDARLING бутик 20 бр. мода сладък петнист елен фиби твърди Kawai животни елен фиби за коса Принцеса шапки и аксесоари

50.67 BGN 43.00

Уживајте Во Вашата Шопинг Тука!Совети : Кина пост воздух пошта е бавен превозот (1860days),Брза испорака е EMS(510 дена), DHL,UPSот(38 дена),Fedex(412 дена).e Packet(515days).Answer : ___________________________ Note : Руски клиенти мора да се пополни во полниот назив и целосна адреса, кога ќе нарачки, ако не , пакетот ќе се врати назад во кина, ние не преземаме никаква одговорни за оваа причина, на враќање!LOVDARLING Бутик 20pcs Мода Симпатична Елени Шноли Солидна Kawaii Зумира СрниКосата Клипови Цртан Филм Принцеза HeadwareAnswer : ___________________________ Note : *Не постои хартија, картон вклучени, сите Коса Додатоци се испраќаат во најголемиот дел од пакување во opp вреќи.**Не може да биде благо боја разликата се должи на разликата на екранот верзија.**Поради високата побарувачка на модели, понекогаш може да биде шанса за недостиг на некои одредени бои,Сепак,ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди на сите достапни бои за сигурни.*Пакување : 20pcs / Многу,Opp КесиБои : Assorted ColorsУпотреба : за секоја декорација на косата.1...

Аниме черен Иконом Oddo s eye лого ръкавици пълен пръст на екрана осезаеми плюшени възли ръкавици зима топло Handschoenen cosplay подаръци
 • Новинка

Аниме черен Иконом Oddo s eye лого ръкавици пълен пръст на екрана осезаеми плюшени възли ръкавици зима топло Handschoenen cosplay подаръци

11.18 BGN 10.00

Опис на производот : Количество : 1 пар Материјал : Кадифен Боја : црна( како што е прикажано на слики) Големина : Слободен големина; width : 10cm Тежина : околу 0.034 kg Состојба : 100% НовиДобредојдовте во мојата продавница и да ви се заблагодарам за вашето купување, ние се со цел да се обезбеди најдобрите производи со добра цена и услуги.Вашиот Позитивен / 5 Ѕвезди Коментар ќе биде нашата најголемата мотивација, а ние ќе ви испрати подарок во вашиот парцела по вашата веднаш позитивен коментар по купувањето.И било проблем, се чувствуваат слободни да ни каже, а ние ќе се потрудиме да вашето задоволство...

50 бр./лот 15 стилове на новороденото сатен коса детски съответствие на Коледа ръчно изработени деца бутик HairBows/фиби за коса, аксесоари за коса момичета
 • Новинка

50 бр./лот 15 стилове на новороденото сатен коса детски съответствие на Коледа ръчно изработени деца бутик HairBows/фиби за коса, аксесоари за коса момичета

41.60 BGN 33.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 15 стилови, како на сликите подолу покажува* Ве молиме оставете ги вашите бои кога ќе го поставите цел.* Ако не, ние ќе испратиме во акции на бои за да ви.* Над 200$ во нашата продавница, ние ќе ја испрати од страна на слободен SF / EMS / FEDEX / DHL...

Най-добрите дизайнерски колани YBT мъжки висококачествени кожени колани за мъже луксозен Homme Military Стил casual Alloy пин buckle men Belt
 • Новинка

Най-добрите дизайнерски колани YBT мъжки висококачествени кожени колани за мъже луксозен Homme Military Стил casual Alloy пин buckle men Belt

10.61 BGN 8.00

Item Type Ремени Појас боја Црна Браун Кафе Појас Тока Стил Pin тока Појас Материјал Имитација на кожа Појас Големина 110cm Појас Тока Алуминиумски МатеријалНајдобри YBT Дизајнер Ремени Мажите Висок Квалитет Кожен Појас за Мажи Луксузни Homme ВоенаСтилот на повик Легура pin тока мажите ПојасПојас боја : Црна Браун КафеПојас Тока Материјал : АлуминиумскиПојас Материјал : Имитација на кожаПојас Големина : 110cm(Тоа се забележува дека ќе има 23 cm отстапување, поради прирачник за мерење)Појас Тока Стил : Pin токаЗа Плаќање 1...

Nishine 24 цвят сатен лента многослойни цветя с акрилни Бутон на център Diy косата цветя за момичета плат аксесоари за главата
 • Новинка

Nishine 24 цвят сатен лента многослойни цветя с акрилни Бутон на център Diy косата цветя за момичета плат аксесоари за главата

BGN 3.18

modname=ckeditorДобредојдовте на Nishine Официјалната Продавница (*^__^*) Карактеристики : Предмет Тип : цвеќиња&headwear Големина : цвет големина е околу 3.5~4cm...

Бордо Есен, Зима дамска кашмир вълна заек Шал дебел топъл шал обръч Mujer Bufanda Чал размер 70x200cm Jsh002C
 • Новинка

Бордо Есен, Зима дамска кашмир вълна заек Шал дебел топъл шал обръч Mujer Bufanda Чал размер 70x200cm Jsh002C

57.60 BGN 49.00

Опис на објектот : Материјал : Волна , Крзно ЗајакотГолемина : 70 x 200 смБоја : Бургундија , Камила , Розова , Виолетова , Светло Сива , Темно Сива , Црна , Светло Сина , Топла Розова , Крем , Црвена ,11 Боја на вашиот избор (Како на сликата покажува)100% Сосема НовНапомена : 1...

[RUNMEIFA] мода вълна женски шал Испания Desigual шал на каре дебел е голям шал жени Warp echarpes шалове шал за жени
 • Новинка

[RUNMEIFA] мода вълна женски шал Испания Desigual шал на каре дебел е голям шал жени Warp echarpes шалове шал за жени

9.44 BGN 9.00

До 2015 Мода Волна Жените Шамија Шпанија Desigual Шамија Plaid Дебели Големи Шамија Жените Искриват echarpes Марами Shawl за Жена Нашата Фабрика Продажба Директно Висок Квалитет на Најевтиниот Цена волна акрилик Марами За Жените / Дами