[BYSIFA] тъмно розов копринен шал шал нов изгрев на Слънцето дизайн квадратни шалове мода забрадка 90*90 см Пролет дами сатен, шал Saly

[BYSIFA] тъмно розов копринен шал шал нов изгрев на Слънцето дизайн квадратни шалове мода забрадка 90*90 см Пролет дами сатен, шал Saly

BGN 6.00
-6 %
BGN 6.38

Брой продукти


1.Големина : 90*90cm.
2.Материјал : сатен(полиестер).
3.Боја : Темно Розова.
4.Изработка : печатена.
5.Оригиналното место : hangzhou,кина.
6.Моден стил. имаме многу бои и модел за вашиот избор.
7.Имаме cooperater самите себе, кое тие го поседуваат голема фабрика, па цената е многу resonable, квалитетот на производот е многу добро од страна на нашите контролирањето
8. Ние, исто така, добиваат дизајн од клиенти.


Подробности

Тип Елемент:
Шалове
Пол:
Жени
Отдел Име:
Възрастен
Стил:
Модни модели
Дължина Шалове:
80 см-100cm
Номер На Модела:
DFJ-0482-1
Вид На Шалове:
Шал
Вид На Модела:
С щампи
търговска марка:
БЫСИФА
Материал:
Polyester
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
Материал:
Polyester
Размер:
90*90 см
Цвят:
Тъмно Розово
Стил:
Квадратен копринен шал
Подходящ за:
Жени
is_customized:
Yes
Модел:
слънце и дърво
Край:
На ръба на машинно шиене
Пакет:
Торба OPP

Избор на купувачи

2015 Топ Мода Плътен Нов Зимен Шал Жени Лисича Кожа Заек Яка Миеща Мечка Шапки Статия Топли Шалове Шалове
 • Новинка

2015 Топ Мода Плътен Нов Зимен Шал Жени Лисича Кожа Заек Яка Миеща Мечка Шапки Статия Топли Шалове Шалове

478.37 BGN 354.00

Добредојдовте на нашата продавница !Ова е нашата продавница линк : http : / / www.aliexpress.com / store / 1148322Материјал : увезени висок квалитет фокс крзноБоја : црна, црно бели ленти, бела фокс линии(зајакот и fox крзно е чисто црна, снимањето е можеби светлината е премногу силен, според боја...

2017 Аниме Наруто Three magatama Logo Ръкавица Full Finger плюшени възли ръкавици зимни топли Handschoenen Cospaly подарък сензорен екран
 • Новинка

2017 Аниме Наруто Three magatama Logo Ръкавица Full Finger плюшени възли ръкавици зимни топли Handschoenen Cospaly подарък сензорен екран

11.18 BGN 10.00

Опис на производот : Количество : 1 пар Материјал : Кадифен Боја : црна( како што е прикажано на слики) Големина : Слободен големина; width : 10cm Тежина : околу 0.034 kg Состојба : 100% НовиДобредојдовте во мојата продавница и да ви се заблагодарам за вашето купување, ние се со цел да се обезбеди најдобрите производи со добра цена и услуги.Вашиот Позитивен / 5 Ѕвезди Коментар ќе биде нашата најголемата мотивација, а ние ќе ви испрати подарок во вашиот парцела по вашата веднаш позитивен коментар по купувањето.И било проблем, се чувствуваат слободни да ни каже, а ние ќе се потрудиме да вашето задоволство...

Бутик 30 бр. мода сладък лук момичета ластични ленти за коса Kawaii Solid Сърце Star момичета гумена дъвка въже шапки и аксесоари
 • Новинка

Бутик 30 бр. мода сладък лук момичета ластични ленти за коса Kawaii Solid Сърце Star момичета гумена дъвка въже шапки и аксесоари

34.70 BGN 31.00

Трговија на големо 30pcs Мода Симпатична Срцето Лак Девојки Еластична Hairbands Kawaii Солидна Цртан филм Ѕвезда Девојки Деца Гума за Џвакање Јаже Коса ДодатоциМодел No : SMPLPDR8Пакување : 30pcs / МногуБои : Assorted ColorsУпотреба : за секоја декорација на косата.1...

Нова мъжка вратовръзка лилаво Пейсли жаккардовый тъкани вратовръзка Gravata за мъже официална сватба бизнес 8 cm полиестер
 • Новинка

Нова мъжка вратовръзка лилаво Пейсли жаккардовый тъкани вратовръзка Gravata за мъже официална сватба бизнес 8 cm полиестер

9.57 BGN 8.00

Жешка Нов машка Вратоврска Новина Жакард Ткаени Вратоврска Gravata За Мажи Формално Свадба Партија Бизнис 8cm 100% ПолиестерБренд : IkepeibaoСостојба : Рачно Изработени ПолиестерДолжина : 58.26"(148cm)Ширина : 3.15"(8.0 см)Пакување : Заштитна и Едноставен Пакување во Opp Вреќа

Аниме черен Иконом Oddo s eye лого ръкавици пълен пръст на екрана осезаеми плюшени възли ръкавици зима топло Handschoenen cosplay подаръци
 • Новинка

Аниме черен Иконом Oddo s eye лого ръкавици пълен пръст на екрана осезаеми плюшени възли ръкавици зима топло Handschoenen cosplay подаръци

11.18 BGN 10.00

Опис на производот : Количество : 1 пар Материјал : Кадифен Боја : црна( како што е прикажано на слики) Големина : Слободен големина; width : 10cm Тежина : околу 0.034 kg Состојба : 100% НовиДобредојдовте во мојата продавница и да ви се заблагодарам за вашето купување, ние се со цел да се обезбеди најдобрите производи со добра цена и услуги.Вашиот Позитивен / 5 Ѕвезди Коментар ќе биде нашата најголемата мотивација, а ние ќе ви испрати подарок во вашиот парцела по вашата веднаш позитивен коментар по купувањето.И било проблем, се чувствуваат слободни да ни каже, а ние ќе се потрудиме да вашето задоволство...

ElePlus без презрамки Fly сутиени за жени Push Up Wire Free невидим Сутиен A B C чаша облегалката лигав сутиен
 • Новинка

ElePlus без презрамки Fly сутиени за жени Push Up Wire Free невидим Сутиен A B C чаша облегалката лигав сутиен

20.19 BGN 8.00

Име на производ : Ele PlStrapless Летаат Градници за Жените им Помогнам на Жица за Слободни Невидлив Градник A B C Првенство Backless Лепило Градник Големина : A B C Купот на Куп НА : 70 A(32 A) 70 B(32 B) 75 A(34 A) 80 A(36 A)Куп Б : 70 C(32 C) 75 B(34 B) 80 B(36 B) 85 A(38 A)Куп C : 85 B(38 B) 75 C(34 C) 80 C(36 C) 70 D(32 D) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи...

Winfox 2018 Нова Мода Пролет Есен Лек Розов Глухарче Фолио Треска Блясък Безкрайност Шал Пръстен За Жени
 • Новинка

Winfox 2018 Нова Мода Пролет Есен Лек Розов Глухарче Фолио Треска Блясък Безкрайност Шал Пръстен За Жени

19.18 BGN 11.00

Winfox 2018 Нова Мода Пролет, Есен Лесни Розова Глуварче Фолија Sliver Сјајот Бесконечност Лузна Прстен За Женска Материјал : Viscose Големина : 70cm *180cmМодел ШоуDeatail Шоу

CHUYA baby престилки непромокаем лигавник за хранене на бебе или малко дете триъгълник шал слюнка шал, кърпа бебешки лигавници
 • Новинка

CHUYA baby престилки непромокаем лигавник за хранене на бебе или малко дете триъгълник шал слюнка шал, кърпа бебешки лигавници

BGN 0.93

Почитувани клиенти, ви благодариме за доаѓање Функција : Мека Количина : 1 buc Погодни за возраста : 03 години Забелешки : 1.Ве молиме овозможи 13 CM се разликува поради прирачник за мерење.2.Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл.Hopeunderstanding...

[RUNMEIFA] мода вълна женски шал Испания Desigual шал на каре дебел е голям шал жени Warp echarpes шалове шал за жени
 • Новинка

[RUNMEIFA] мода вълна женски шал Испания Desigual шал на каре дебел е голям шал жени Warp echarpes шалове шал за жени

9.44 BGN 9.00

До 2015 Мода Волна Жените Шамија Шпанија Desigual Шамија Plaid Дебели Големи Шамија Жените Искриват echarpes Марами Shawl за Жена Нашата Фабрика Продажба Директно Висок Квалитет на Најевтиниот Цена волна акрилик Марами За Жените / Дами

2018 Мода лента за глава лук малки момичета превръзки с лък детски аксесоари за коса Лук шапки лук лента за глава 13 цвята състав
 • Новинка

2018 Мода лента за глава лук малки момичета превръзки с лък детски аксесоари за коса Лук шапки лук лента за глава 13 цвята състав

2.22 BGN 2.00

Реден Број : БХ429 Материјал : се чувствува лента,полиестер Возраст Одговара : 03 години бебиња и деца,бендот е добра еластичност,дури и возрасните може да го носат...

Bnaturalwell памук Baby Hat Златен точков принт момичета момчета Еднорог Cap Пролет дете деца памук с шапка сладки бебешки шапки H140S
 • Новинка

Bnaturalwell памук Baby Hat Златен точков принт момичета момчета Еднорог Cap Пролет дете деца памук с шапка сладки бебешки шапки H140S

5.74 BGN 4.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Bnaturalwell Памук Бебе Шапка Златна Точка на Печатење Девојки и Момчиња Еднорог Капа Пролет Деца Деца Памук Beanies Симпатична Бебе Капи H140 SPorduct : Бебе девојки памук Еднорог шапка Боја : 8 бои Тежина : околу 55g / pc Големина : Одговара за 412 M Мешавина боја, се меша цел прифатливо Пакување : OPP вреќаdianxiaobao_3dianxiaobao_4

Winfox 2018 Нов Модерен Пролет Лято Лек Бял Розов Цветен Копринен Шал Шалове За Жените Дами
 • Новинка

Winfox 2018 Нов Модерен Пролет Лято Лек Бял Розов Цветен Копринен Шал Шалове За Жените Дами

22.38 BGN 12.00

Winfox 2018 Нов Модерен Пролет Лето Лесни Бело Розови Цвеќиња Свила Шамија Shawls За Жените Дами Материјал : Полиестер Големина : 90cm *180cmМодел ШоуDeatail Шоу

45*45 см аксесоари за деца новороденото дете дантели и увийте тъканта на одеало цвете снимка подпори бродерия, дантела детската участък дантела приключи
 • Новинка

45*45 см аксесоари за деца новороденото дете дантели и увийте тъканта на одеало цвете снимка подпори бродерия, дантела детската участък дантела приключи

7.68 BGN 6.00

Информации за производот Возраст Погоден за бебе за возраст 02 возраст Материјал Чипка Вклучуваат 1 Сет Пакет Содржина 1 Buc Чипка ќебе големина од 45*45 cm==17.71" *17.71" Родовата Унисекс Поради различни мерни методи, мерења се овозможува за 13cm грешка, ова не е голем квалитет проблем...

50 бр./лот 15 стилове на новороденото сатен коса детски съответствие на Коледа ръчно изработени деца бутик HairBows/фиби за коса, аксесоари за коса момичета
 • Новинка

50 бр./лот 15 стилове на новороденото сатен коса детски съответствие на Коледа ръчно изработени деца бутик HairBows/фиби за коса, аксесоари за коса момичета

41.60 BGN 33.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 15 стилови, како на сликите подолу покажува* Ве молиме оставете ги вашите бои кога ќе го поставите цел.* Ако не, ние ќе испратиме во акции на бои за да ви.* Над 200$ во нашата продавница, ние ќе ја испрати од страна на слободен SF / EMS / FEDEX / DHL...

5 броя, коледен елен лук найлон лента за глава, злато и червен филц лук превръзки, празничен Коледен подарък
 • Новинка

5 броя, коледен елен лук найлон лента за глава, злато и червен филц лук превръзки, празничен Коледен подарък

11.52 BGN 9.00

100% Нов Материјал : се Чувствува и најлон Бои : исто како слика .Пакетот вклучува : 5 компјутери 120 ДОЛАРИ или повеќе, ние ќе ги искористиме на курирската служба DHL ,Fedex или ЕМС.Варијации на бои : ние се обидуваме се потрудиме да се покаже материјал во боја која е што е можно поблиску до оригиналната.Иако ние се големо внимание за да се избегне нив,варијации на бои може да се случи некои пати.Превозот : Сите предмети ќе бидат испорачани во 35 дена по уплата.Ние ги користиме Aliexpress стојат превозот,eПакет испорака или Кина Пост воздух mail.Најмногу време 1545 дена за да стигнат до вашата адреса,можеби некои дена, доколку доцнењето на Царинските или пост систем.120 ДОЛАРИ или повеќе,ние ќе ги искористиме на курирската служба DHL ,Fedex или ЕМС.EMS : 612 дена за да стигнат до вашата адреса...

Marte&Joven Класически Женски Бял / Черен Кариран Шал Зима Сгущает, Имитация На Кашмир Топли Шалове Pashmina Дама Ресни Дълъг Шал
 • Новинка

Marte&Joven Класически Женски Бял / Черен Кариран Шал Зима Сгущает, Имитация На Кашмир Топли Шалове Pashmina Дама Ресни Дълъг Шал

31.36 BGN 16.00

Marte&Joven Класичен Жените Во Бело / Црна Plaid Шамија Зима Се Згусне Имитација Кашмир Топло Shawls Pashmina Дама Реси Долго Шамија>> Предмет : Жените Марами и Обвива>> Материјал : 100% Акрил>> Големина : 200cm * 68 cm>> Боја : Црна / Црвена>> Пол : Жените / Дами>> Стил : Класичен / МодаПлаќање1...

Секси дамски корсет, колан, изкуствена кожа cummerbunds превръзка от неопрен с цип гореща еластична Cincher широк колан cummerbund черно Ceinture Femme
 • Новинка

Секси дамски корсет, колан, изкуствена кожа cummerbunds превръзка от неопрен с цип гореща еластична Cincher широк колан cummerbund черно Ceinture Femme

12.64 BGN 10.00

Реден број : BT277Материјал : алуминиумски+опал+кожа+spandexГолемина : тоа е за 65cm должина, но тоа е еластична.најдолг може да биде за 95cm должина.Тежина : околу 80g / pcПакување : 1pc / opp

Бизнес официална вратовръзки вратовръзки за мъжете 10 см широк цип на врата вратовръзка костюми Сватба парти Gravatas продавачът работа синьо райе подарък кутия
 • Новинка

Бизнес официална вратовръзки вратовръзки за мъжете 10 см широк цип на врата вратовръзка костюми Сватба парти Gravatas продавачът работа синьо райе подарък кутия

34.61 BGN 22.00

Бизнис Формално Neckties Врски за Мажи 10cm Патент Широк Врат Им Одговара на Свадба Партија Gravatas Продавач Работа Сина Шарени Подарок Кутија Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка;moneybooker;Т / T;western union.П : Колку чини да брод на мојата земја?A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која ебесплатен превозот на 26 земји како следниве : сад; ОбединетитеКралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија;Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија;Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија;Германија; Данска; Сингапур...

Нови мъжки и дамски ръкавици от овча кожа на китката половината от пръста ръкавици твърди унисекс възрастни ръкавици без пръсти истинска естествена кожа
 • Новинка

Нови мъжки и дамски ръкавици от овча кожа на китката половината от пръста ръкавици твърди унисекс възрастни ръкавици без пръсти истинска естествена кожа

BGN 35.18

Додај за да ги зачувате на листа и да го додадете во кошничката да биде VIP ;ќе имаа добиете сини Картони или Супер Изненадување.Мажите и Жените Овча Ракавици врвка за околу Половина Прст Возење Ракавица Солидна Унисекс Возрасни Fingerless Белезници Вистински Вистинска Кожа

Nishine 20 бр/лот 4.8 Лента пайети лук без клипове Сам лук за момичета скоба за коса бутик лента за глава шапки и аксесоари за коса
 • Новинка

Nishine 20 бр/лот 4.8 Лента пайети лук без клипове Сам лук за момичета скоба за коса бутик лента за глава шапки и аксесоари за коса

BGN 21.60

modname=ckeditorДобредојдовте на Nishine Официјалната Продавница (*^__^*) Карактеристики : Предмет Тип : diy лак&headwear Димензии : 12cm...