Безплатна Доставка 2018 Нова Мода Жените Блестящ Розов, Бежов Сив Бронзирующая Фолио Злато Фламинго Лебед Безкрайност Шал Снуд За Жени

Безплатна Доставка 2018 Нова Мода Жените Блестящ Розов, Бежов Сив Бронзирующая Фолио Злато Фламинго Лебед Безкрайност Шал Снуд За Жени

BGN 10.00
-11 %
BGN 11.18

Брой продукти

Бесплатен Превозот 2017 Нова Мода Жените Сјајна Беж Сива Бронзирање Злато Фламинго Swan Бесконечност Шамија Snood За Женска
(1)Материјал : Полиестер Viscose
(2)Големина : 70cm*180cm (Тоа ќе има грешка за Големината,Можеби тоа не е extactly)
1.Ако ви се одобрението за промет на големо или треба голема количина ,pls контакт со мене ,ние ќе ви даде најдобра цена или попуст ,
2.Ние, исто така, може да се направи на производи според вашиот дизајн или големина.
3.MOQ е 1000 компјутери за вашиот дизајн .
4.Примерок време : 10 дена
5.Стоки Испорака време : 20-30 дена
ИЗЛОЖБЕН САЛОН СЛИКА
ФАБРИКАТА СЛИКА
Плаќање
Ние прифаќаме moneybookers, Money Gram и westernunion,Зачувам .Можете да користите било која од нив ви се допаѓа.
Превозот И Предавање
Сите објект се испраќаат преку Кина Пост Услуга во рок од 2 работни дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќе ги провери и да ги реши тоа за вас наскоро. . Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Ако вашето сакате брз време на испорака ,pls изберете DHL/UPS/ФЕДЕКС /ТНТ од вашиот товар такса.
Политика За Наплата
Сите продажни се конечни. Сериозни Купувачи само - ве молам не понуда или кликнете "Купи Сега", освен ако не се наменети за завршување на тоа.
30-ден Гаранција со Девизниот за неисправни, функционираат, неточни или на делови-водат за исчезнати предмети. Ве молиме да не известите и едноставно да го врати објектот со сите делови и прибор спакуван и означен "ЗА РАЗМЕНА" во рок од 14 дена од денот на приемот.
Ако неисправни, функционираат или делови-исчезнати предмети се веќе не е достапна на, за враќање на средствата може да се издаде.
Реконструкцијата се општо земено не се издадени. Посебни ситуации се испита од случај до случај.
Во повеќето случаи, Превозот и Ракувањето такса не се враќа.
Сите се враќаат на поштенски трошоци ќе биде одговорност на купувачи под сите околности.
Повратни информации
Ние искрено се надеваме дека може да ни даде добра оценка.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги подобриме нашиот квалитет на производи и услуги. Ако имате било каков проблем,можете да разговарате со нас,ние ќе ги реши проблемите додека не се satisfired со нашите производи и услуги.Благодарам многу !


Подробности

Тип Елемент:
Шалове
Пол:
Жени
Отдел Име:
Възрастен
Стил:
Модни модели
търговска марка:
FOXMOTHER
Материал:
Коприна, Полиестер
Вид На Модела:
Домашни любимци
Дължина Шалове:
>175 см
Номер На Модела:
ZY10
Вид На Шалове:
пръстен
Материал:
Polyester
Цвят:
Розов, бежов
Стилове:
Фламинго-Лебед
Размер:
70cm*180cm

Избор на купувачи

2018 Нов TR90 гъвкави детски слънчеви поляризирани очила Baby Boy Girls слънчеви очила детски слънчеви очила младенческие Oculos нюанси UV400 с калъф
 • Новинка

2018 Нов TR90 гъвкави детски слънчеви поляризирани очила Baby Boy Girls слънчеви очила детски слънчеви очила младенческие Oculos нюанси UV400 с калъф

15.94 BGN 10.00

Состојба : НОВАРамка Материјал : TR90Леќа Материјал : TAC Поларизирани ЛеќиСодржина : 1 Парчиња Очила За Сонце+ 1 Чиста Крпа+ 1 Прашина ТорбаПодобро за 412 години деца...

естествена кожа естествена кожа каишка мъжете космат мек колан от естествена кожа, дизайнерски колани каишка от естествена кожа, мъжки ceinture homme
 • Новинка

естествена кожа естествена кожа каишка мъжете космат мек колан от естествена кожа, дизайнерски колани каишка от естествена кожа, мъжки ceinture homme

34.88 BGN 30.00

Ние ќе се фокусираме на мажите висок квалитет cowskin кожен појас Супер голем попуст цената до сега ќе го купите појас,на удирање алат и резервни завртка, исто така, ќе се достави до васВисок квалитет.не interlayer,издржливи...

2015 Топ Мода Плътен Нов Зимен Шал Жени Лисича Кожа Заек Яка Миеща Мечка Шапки Статия Топли Шалове Шалове
 • Новинка

2015 Топ Мода Плътен Нов Зимен Шал Жени Лисича Кожа Заек Яка Миеща Мечка Шапки Статия Топли Шалове Шалове

478.37 BGN 354.00

Добредојдовте на нашата продавница !Ова е нашата продавница линк : http : / / www.aliexpress.com / store / 1148322Материјал : увезени висок квалитет фокс крзноБоја : црна, црно бели ленти, бела фокс линии(зајакот и fox крзно е чисто црна, снимањето е можеби светлината е премногу силен, според боја...

2017 Стилен Дете Шапки Детската Деца Момиче Детето Лента За Глава Бебе Цвете За Коса Група М2
 • Новинка

2017 Стилен Дете Шапки Детската Деца Момиче Детето Лента За Глава Бебе Цвете За Коса Група М2

1.10 BGN 1.00

Стилски Бебе Деца Девојка Бебе Headband Деца Цвет Коса Бенд Деца Headwear100% Сосема Нов и висок квалитетСупер симпатична и убава бебе девојки headband.Добра еластичност, мек материјал и убав дизајн.Лак цвет не е пренослив.Најдобар избор за роденден, забава и фотографија!Стил : Прекрасна бебе девојки лента цвет headbandМатеријал : КрпаБоја : 15 Бои, како слики прикажаниФлуоресцентна Зелена, Роза, Кафе, Зелена, Жолта, Виолетова, Портокалова, Розова, Бела, Црна, Црвена Лубеница, Црвена, Беж, Каки, СиваHeadband Обемот : 3045см / 11.8" 17.7" (приближно)Цвет Должина : 10см / 3.94"Headband Ширина : 4cm / 1.57"Пакет се Вклучени : 1 PC Бебе Девојки Цвет HeadbandПријателски Совети : големината се мери со раце, ве молиме оставете мала грешка на мерењето ...

[RUNMEIFA] мода вълна женски шал Испания Desigual шал на каре дебел е голям шал жени Warp echarpes шалове шал за жени
 • Новинка

[RUNMEIFA] мода вълна женски шал Испания Desigual шал на каре дебел е голям шал жени Warp echarpes шалове шал за жени

9.44 BGN 9.00

До 2015 Мода Волна Жените Шамија Шпанија Desigual Шамија Plaid Дебели Големи Шамија Жените Искриват echarpes Марами Shawl за Жена Нашата Фабрика Продажба Директно Висок Квалитет на Најевтиниот Цена волна акрилик Марами За Жените / Дами

Нови мъжки и дамски ръкавици от овча кожа на китката половината от пръста ръкавици твърди унисекс възрастни ръкавици без пръсти истинска естествена кожа
 • Новинка

Нови мъжки и дамски ръкавици от овча кожа на китката половината от пръста ръкавици твърди унисекс възрастни ръкавици без пръсти истинска естествена кожа

BGN 35.18

Додај за да ги зачувате на листа и да го додадете во кошничката да биде VIP ;ќе имаа добиете сини Картони или Супер Изненадување.Мажите и Жените Овча Ракавици врвка за околу Половина Прст Возење Ракавица Солидна Унисекс Возрасни Fingerless Белезници Вистински Вистинска Кожа

Marte&Joven Класически Женски Бял / Черен Кариран Шал Зима Сгущает, Имитация На Кашмир Топли Шалове Pashmina Дама Ресни Дълъг Шал
 • Новинка

Marte&Joven Класически Женски Бял / Черен Кариран Шал Зима Сгущает, Имитация На Кашмир Топли Шалове Pashmina Дама Ресни Дълъг Шал

31.36 BGN 16.00

Marte&Joven Класичен Жените Во Бело / Црна Plaid Шамија Зима Се Згусне Имитација Кашмир Топло Shawls Pashmina Дама Реси Долго Шамија>> Предмет : Жените Марами и Обвива>> Материјал : 100% Акрил>> Големина : 200cm * 68 cm>> Боја : Црна / Црвена>> Пол : Жените / Дами>> Стил : Класичен / МодаПлаќање1...

2018 Мода лента за глава лук малки момичета превръзки с лък детски аксесоари за коса Лук шапки лук лента за глава 13 цвята състав
 • Новинка

2018 Мода лента за глава лук малки момичета превръзки с лък детски аксесоари за коса Лук шапки лук лента за глава 13 цвята състав

2.22 BGN 2.00

Реден Број : БХ429 Материјал : се чувствува лента,полиестер Возраст Одговара : 03 години бебиња и деца,бендот е добра еластичност,дури и возрасните може да го носат...

45*45 см аксесоари за деца новороденото дете дантели и увийте тъканта на одеало цвете снимка подпори бродерия, дантела детската участък дантела приключи
 • Новинка

45*45 см аксесоари за деца новороденото дете дантели и увийте тъканта на одеало цвете снимка подпори бродерия, дантела детската участък дантела приключи

7.68 BGN 6.00

Информации за производот Возраст Погоден за бебе за возраст 02 возраст Материјал Чипка Вклучуваат 1 Сет Пакет Содржина 1 Buc Чипка ќебе големина од 45*45 cm==17.71" *17.71" Родовата Унисекс Поради различни мерни методи, мерења се овозможува за 13cm грешка, ова не е голем квалитет проблем...

Децата лято, слънце, шапки Пролет дете карикатура самолет плаж шапка Рибар шапки мода момче момиче слънцезащитен капачка за 5 месеца -18 месеца
 • Новинка

Децата лято, слънце, шапки Пролет дете карикатура самолет плаж шапка Рибар шапки мода момче момиче слънцезащитен капачка за 5 месеца -18 месеца

12.78 BGN 11.00

Мода Пролет Лето Бебе момчиња девојчиња капи Сонцето Beach Шапка Спецификации : Капа обемот 4650cm , генерално, погоден за 6 M18 МИЛИОНИ или така бебе, Дебелина : тенок, Погодни за возраста за повикување само (иста возраст, различни бебе главата обемот разликата е поголема), За Пролет / Лето / Есен, Пакување : 1 buc / торба...

Vestido 2017 Жени реколта пъстри флорални дантели увиване на шал луксозна марка Шалове и шалчета за увиване летни дами tops17
 • Новинка

Vestido 2017 Жени реколта пъстри флорални дантели увиване на шал луксозна марка Шалове и шалчета за увиване летни дами tops17

4.06 BGN 3.00

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 PCВисок квалитет и модаСпецијален дизајн ќе се направи да изгледа единственЕлегантен дизајн, можете да го носат на многу начини, може да се стави во вашата торба кога ви се потребни во секое времеТоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработнициМатеријал : ГазаДимензии : 170*43 CMСите димензии се мери со рака, може да има 23 cm отстапување.Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...