120шт реколта crown/мишката, метал, планински кристал, бутони Bling сплав Flatback цвете център Crystal бутони за аксесоари за коса

120шт реколта crown/мишката, метал, планински кристал, бутони Bling сплав Flatback цвете център Crystal бутони за аксесоари за коса

BGN 113.00
-20 %
BGN 140.80

Брой продукти


ПРОИЗВОДСТВО ИНФОРМАЦИИ
Име : Гроздобер круна/глувчето Метал Кристал Копчиња Bling Легура Flatback Цвет Центар Кристал Копчиња за Коса додатоци
Бренд : Masokan
Топло Совет :
1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца.
2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект.
Сите фотографии се направени во вид
СРЕЌЕН ШОПИНГ
1.Тоа обично трае околу 15-45days за вашата нарачка пристигне од Кина пост воздух mail, 2.Понекогаш времето на испорака можеби задоцнување поради строгите обичај инспекција или времето проблем,ве Молиме да се чека patienly .Ви благодариме. 1. Директна продажба од нашата фабрика на клиентите, може да заштедите повеќе пари за производ на трошоците. 2. Повеќе од 20 години искуство во рачно изработени Цветни индустрија. 3. Сигурен квалитет и прифатлива цена. 4. Повеќето од објектите се чува во големи акции за продажба. 5. Најбрзо време на испорака во рок од 3 дена за поголеми цел количество. 6. Професионална производителот на рачно изработени Цветни 7. Прифати прилагодено дизајн и OEM цел. Вашето задоволство е наша најголема мотивација 1.Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди . 2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе ви обезбеди најдобра услуга .


Подробности

търговска марка:
МАСОКАН
Пол:
Момичета
Отдел Име:
Деца
Стил:
Модни модели
Тип:
Превръзка на главата
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
ZK488
Тип Елемент:
Шапки
Материал:
кристали, легирана с метал, перли
Стилове:
Flatback
ТЕХНОЛОГИЯ:
покритие, ръчно бродиран
Форма:
короната, мишка
Воспользуйся:
Шапки, Чанти, Обувки,Дрехи, Облекло
1:
алуминиеви плоски копчета за рокли занаяти
2:
ярки цветни копчета за детски аксесоари за коса
3:
ефирни декоративни копчета за украса на косата
4:
дрънкулката метални кристални копчета за бродерия
5:
блестящи копчета от планински кристал за сватбена декорация
6:
новородени перлени копчета за цветята-център

Избор на купувачи

Нова мъжка вратовръзка лилаво Пейсли жаккардовый тъкани вратовръзка Gravata за мъже официална сватба бизнес 8 cm полиестер
 • Новинка

Нова мъжка вратовръзка лилаво Пейсли жаккардовый тъкани вратовръзка Gravata за мъже официална сватба бизнес 8 cm полиестер

9.57 BGN 8.00

Жешка Нов машка Вратоврска Новина Жакард Ткаени Вратоврска Gravata За Мажи Формално Свадба Партија Бизнис 8cm 100% ПолиестерБренд : IkepeibaoСостојба : Рачно Изработени ПолиестерДолжина : 58.26"(148cm)Ширина : 3.15"(8.0 см)Пакување : Заштитна и Едноставен Пакување во Opp Вреќа

Winfox 2018 Нова Мода Пролет Есен Лек Розов Глухарче Фолио Треска Блясък Безкрайност Шал Пръстен За Жени
 • Новинка

Winfox 2018 Нова Мода Пролет Есен Лек Розов Глухарче Фолио Треска Блясък Безкрайност Шал Пръстен За Жени

19.18 BGN 11.00

Winfox 2018 Нова Мода Пролет, Есен Лесни Розова Глуварче Фолија Sliver Сјајот Бесконечност Лузна Прстен За Женска Материјал : Viscose Големина : 70cm *180cmМодел ШоуDeatail Шоу

CHUYA baby престилки непромокаем лигавник за хранене на бебе или малко дете триъгълник шал слюнка шал, кърпа бебешки лигавници
 • Новинка

CHUYA baby престилки непромокаем лигавник за хранене на бебе или малко дете триъгълник шал слюнка шал, кърпа бебешки лигавници

BGN 0.93

Почитувани клиенти, ви благодариме за доаѓање Функција : Мека Количина : 1 buc Погодни за возраста : 03 години Забелешки : 1.Ве молиме овозможи 13 CM се разликува поради прирачник за мерење.2.Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл.Hopeunderstanding...

2018 Нов TR90 гъвкави детски слънчеви поляризирани очила Baby Boy Girls слънчеви очила детски слънчеви очила младенческие Oculos нюанси UV400 с калъф
 • Новинка

2018 Нов TR90 гъвкави детски слънчеви поляризирани очила Baby Boy Girls слънчеви очила детски слънчеви очила младенческие Oculos нюанси UV400 с калъф

15.94 BGN 10.00

Состојба : НОВАРамка Материјал : TR90Леќа Материјал : TAC Поларизирани ЛеќиСодржина : 1 Парчиња Очила За Сонце+ 1 Чиста Крпа+ 1 Прашина ТорбаПодобро за 412 години деца...

Бизнес официална вратовръзки вратовръзки за мъжете 10 см широк цип на врата вратовръзка костюми Сватба парти Gravatas продавачът работа синьо райе подарък кутия
 • Новинка

Бизнес официална вратовръзки вратовръзки за мъжете 10 см широк цип на врата вратовръзка костюми Сватба парти Gravatas продавачът работа синьо райе подарък кутия

34.61 BGN 22.00

Бизнис Формално Neckties Врски за Мажи 10cm Патент Широк Врат Им Одговара на Свадба Партија Gravatas Продавач Работа Сина Шарени Подарок Кутија Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка;moneybooker;Т / T;western union.П : Колку чини да брод на мојата земја?A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која ебесплатен превозот на 26 земји како следниве : сад; ОбединетитеКралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија;Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија;Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија;Германија; Данска; Сингапур...

2018 Мода лента за глава лук малки момичета превръзки с лък детски аксесоари за коса Лук шапки лук лента за глава 13 цвята състав
 • Новинка

2018 Мода лента за глава лук малки момичета превръзки с лък детски аксесоари за коса Лук шапки лук лента за глава 13 цвята състав

2.22 BGN 2.00

Реден Број : БХ429 Материјал : се чувствува лента,полиестер Возраст Одговара : 03 години бебиња и деца,бендот е добра еластичност,дури и возрасните може да го носат...

Bnaturalwell памук Baby Hat Златен точков принт момичета момчета Еднорог Cap Пролет дете деца памук с шапка сладки бебешки шапки H140S
 • Новинка

Bnaturalwell памук Baby Hat Златен точков принт момичета момчета Еднорог Cap Пролет дете деца памук с шапка сладки бебешки шапки H140S

5.74 BGN 4.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Bnaturalwell Памук Бебе Шапка Златна Точка на Печатење Девојки и Момчиња Еднорог Капа Пролет Деца Деца Памук Beanies Симпатична Бебе Капи H140 SPorduct : Бебе девојки памук Еднорог шапка Боја : 8 бои Тежина : околу 55g / pc Големина : Одговара за 412 M Мешавина боја, се меша цел прифатливо Пакување : OPP вреќаdianxiaobao_3dianxiaobao_4

[RUNMEIFA] мода вълна женски шал Испания Desigual шал на каре дебел е голям шал жени Warp echarpes шалове шал за жени
 • Новинка

[RUNMEIFA] мода вълна женски шал Испания Desigual шал на каре дебел е голям шал жени Warp echarpes шалове шал за жени

9.44 BGN 9.00

До 2015 Мода Волна Жените Шамија Шпанија Desigual Шамија Plaid Дебели Големи Шамија Жените Искриват echarpes Марами Shawl за Жена Нашата Фабрика Продажба Директно Висок Квалитет на Најевтиниот Цена волна акрилик Марами За Жените / Дами

Бутик 30 бр. мода сладък лук момичета ластични ленти за коса Kawaii Solid Сърце Star момичета гумена дъвка въже шапки и аксесоари
 • Новинка

Бутик 30 бр. мода сладък лук момичета ластични ленти за коса Kawaii Solid Сърце Star момичета гумена дъвка въже шапки и аксесоари

34.70 BGN 31.00

Трговија на големо 30pcs Мода Симпатична Срцето Лак Девојки Еластична Hairbands Kawaii Солидна Цртан филм Ѕвезда Девојки Деца Гума за Џвакање Јаже Коса ДодатоциМодел No : SMPLPDR8Пакување : 30pcs / МногуБои : Assorted ColorsУпотреба : за секоја декорација на косата.1...

Vestido 2017 Жени реколта пъстри флорални дантели увиване на шал луксозна марка Шалове и шалчета за увиване летни дами tops17
 • Новинка

Vestido 2017 Жени реколта пъстри флорални дантели увиване на шал луксозна марка Шалове и шалчета за увиване летни дами tops17

4.06 BGN 3.00

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 PCВисок квалитет и модаСпецијален дизајн ќе се направи да изгледа единственЕлегантен дизајн, можете да го носат на многу начини, може да се стави во вашата торба кога ви се потребни во секое времеТоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработнициМатеријал : ГазаДимензии : 170*43 CMСите димензии се мери со рака, може да има 23 cm отстапување.Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

2017 Стилен Дете Шапки Детската Деца Момиче Детето Лента За Глава Бебе Цвете За Коса Група М2
 • Новинка

2017 Стилен Дете Шапки Детската Деца Момиче Детето Лента За Глава Бебе Цвете За Коса Група М2

1.10 BGN 1.00

Стилски Бебе Деца Девојка Бебе Headband Деца Цвет Коса Бенд Деца Headwear100% Сосема Нов и висок квалитетСупер симпатична и убава бебе девојки headband.Добра еластичност, мек материјал и убав дизајн.Лак цвет не е пренослив.Најдобар избор за роденден, забава и фотографија!Стил : Прекрасна бебе девојки лента цвет headbandМатеријал : КрпаБоја : 15 Бои, како слики прикажаниФлуоресцентна Зелена, Роза, Кафе, Зелена, Жолта, Виолетова, Портокалова, Розова, Бела, Црна, Црвена Лубеница, Црвена, Беж, Каки, СиваHeadband Обемот : 3045см / 11.8" 17.7" (приближно)Цвет Должина : 10см / 3.94"Headband Ширина : 4cm / 1.57"Пакет се Вклучени : 1 PC Бебе Девојки Цвет HeadbandПријателски Совети : големината се мери со раце, ве молиме оставете мала грешка на мерењето ...

2017 Аниме Наруто Three magatama Logo Ръкавица Full Finger плюшени възли ръкавици зимни топли Handschoenen Cospaly подарък сензорен екран
 • Новинка

2017 Аниме Наруто Three magatama Logo Ръкавица Full Finger плюшени възли ръкавици зимни топли Handschoenen Cospaly подарък сензорен екран

11.18 BGN 10.00

Опис на производот : Количество : 1 пар Материјал : Кадифен Боја : црна( како што е прикажано на слики) Големина : Слободен големина; width : 10cm Тежина : околу 0.034 kg Состојба : 100% НовиДобредојдовте во мојата продавница и да ви се заблагодарам за вашето купување, ние се со цел да се обезбеди најдобрите производи со добра цена и услуги.Вашиот Позитивен / 5 Ѕвезди Коментар ќе биде нашата најголемата мотивација, а ние ќе ви испрати подарок во вашиот парцела по вашата веднаш позитивен коментар по купувањето.И било проблем, се чувствуваат слободни да ни каже, а ние ќе се потрудиме да вашето задоволство...

50 бр./лот 15 стилове на новороденото сатен коса детски съответствие на Коледа ръчно изработени деца бутик HairBows/фиби за коса, аксесоари за коса момичета
 • Новинка

50 бр./лот 15 стилове на новороденото сатен коса детски съответствие на Коледа ръчно изработени деца бутик HairBows/фиби за коса, аксесоари за коса момичета

41.60 BGN 33.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 15 стилови, како на сликите подолу покажува* Ве молиме оставете ги вашите бои кога ќе го поставите цел.* Ако не, ние ќе испратиме во акции на бои за да ви.* Над 200$ во нашата продавница, ние ќе ја испрати од страна на слободен SF / EMS / FEDEX / DHL...

Безплатна Доставка 2018 Нова Мода Жените Блестящ Розов, Бежов Сив Бронзирующая Фолио Злато Фламинго Лебед Безкрайност Шал Снуд За Жени
 • Новинка

Безплатна Доставка 2018 Нова Мода Жените Блестящ Розов, Бежов Сив Бронзирующая Фолио Злато Фламинго Лебед Безкрайност Шал Снуд За Жени

11.18 BGN 10.00

Бесплатен Превозот 2017 Нова Мода Жените Сјајна Беж Сива Бронзирање Злато Фламинго Swan Бесконечност Шамија Snood За Женска(1)Материјал : Полиестер Viscose(2)Големина : 70cm*180cm (Тоа ќе има грешка за Големината,Можеби тоа не е extactly)1.Ако ви се одобрението за промет на големо или треба голема количина ,pls контакт со мене ,ние ќе ви даде најдобра цена или попуст ,2.Ние, исто така, може да се направи на производи според вашиот дизајн или големина.3.MOQ е 1000 компјутери за вашиот дизајн .4.Примерок време : 10 дена5.Стоки Испорака време : 2030 денаИЗЛОЖБЕН САЛОН СЛИКАФАБРИКАТА СЛИКАПлаќањеНие прифаќаме moneybookers, Money Gram и westernunion,Зачувам .Можете да користите било која од нив ви се допаѓа.Превозот И ПредавањеСите објект се испраќаат преку Кина Пост Услуга во рок од 2 работни дена откако уплатата се населиле...