KYQIAO забрадка 2018 бохемски хипи геометричен принт шал за жени годишният етнически шал луксозна марка ауспуси наметало shalw

KYQIAO забрадка 2018 бохемски хипи геометричен принт шал за жени годишният етнически шал луксозна марка ауспуси наметало shalw

BGN 14.00
-27 %
BGN 19.18

Брой продукти


KYQIAO Глава шамија 2018 бохемски хипи геометриски печати шамија за жените лето етничка шамија луксузен бренд пригушувач кејп shalw
Внимание : 1. Користи слична облека да се споредат со големина. 2. Таму можеби 1-3cm толеранција, нашите Кинески големини можеби малку помала од Странски големини. кога се двоумите помеѓу 2 големини, можете да изберете поголем. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. 4. Бидејќи долго растојание помеѓу нас, тоа ќе потрае неколку дена за да ја прими пратката, а понекогаш и тоа ќе биде малку побавен отколку пред тоа, се надевам, ќе може да чекаат трпеливо.
Добредојдовте на нашата продавница :
Информација За Производот :
Единица : cm 1cm=0.39 Инчен 1 Inch=2.54 см (Постојат околу 1-3cm толеранција )
Големина(cm) 180 x 100


Подробности

Тип Елемент:
Шалове
търговска марка:
KYQIAO
Материал:
Акрил, Памук
Вид На Модела:
Геометрична
Пол:
Жени
Стил:
Модни модели
Дължина Шалове:
>175 см
Вид На Шалове:
Шал
Номер На Модела:
KY310
Отдел Име:
Възрастен

Избор на купувачи

45*45 см аксесоари за деца новороденото дете дантели и увийте тъканта на одеало цвете снимка подпори бродерия, дантела детската участък дантела приключи
 • Новинка

45*45 см аксесоари за деца новороденото дете дантели и увийте тъканта на одеало цвете снимка подпори бродерия, дантела детската участък дантела приключи

7.68 BGN 6.00

Информации за производот Возраст Погоден за бебе за возраст 02 возраст Материјал Чипка Вклучуваат 1 Сет Пакет Содржина 1 Buc Чипка ќебе големина од 45*45 cm==17.71" *17.71" Родовата Унисекс Поради различни мерни методи, мерења се овозможува за 13cm грешка, ова не е голем квалитет проблем...

2015 Топ Мода Плътен Нов Зимен Шал Жени Лисича Кожа Заек Яка Миеща Мечка Шапки Статия Топли Шалове Шалове
 • Новинка

2015 Топ Мода Плътен Нов Зимен Шал Жени Лисича Кожа Заек Яка Миеща Мечка Шапки Статия Топли Шалове Шалове

478.37 BGN 354.00

Добредојдовте на нашата продавница !Ова е нашата продавница линк : http : / / www.aliexpress.com / store / 1148322Материјал : увезени висок квалитет фокс крзноБоја : црна, црно бели ленти, бела фокс линии(зајакот и fox крзно е чисто црна, снимањето е можеби светлината е премногу силен, според боја...

Безплатна Доставка 2018 Нова Мода Жените Блестящ Розов, Бежов Сив Бронзирующая Фолио Злато Фламинго Лебед Безкрайност Шал Снуд За Жени
 • Новинка

Безплатна Доставка 2018 Нова Мода Жените Блестящ Розов, Бежов Сив Бронзирующая Фолио Злато Фламинго Лебед Безкрайност Шал Снуд За Жени

11.18 BGN 10.00

Бесплатен Превозот 2017 Нова Мода Жените Сјајна Беж Сива Бронзирање Злато Фламинго Swan Бесконечност Шамија Snood За Женска(1)Материјал : Полиестер Viscose(2)Големина : 70cm*180cm (Тоа ќе има грешка за Големината,Можеби тоа не е extactly)1.Ако ви се одобрението за промет на големо или треба голема количина ,pls контакт со мене ,ние ќе ви даде најдобра цена или попуст ,2.Ние, исто така, може да се направи на производи според вашиот дизајн или големина.3.MOQ е 1000 компјутери за вашиот дизајн .4.Примерок време : 10 дена5.Стоки Испорака време : 2030 денаИЗЛОЖБЕН САЛОН СЛИКАФАБРИКАТА СЛИКАПлаќањеНие прифаќаме moneybookers, Money Gram и westernunion,Зачувам .Можете да користите било која од нив ви се допаѓа.Превозот И ПредавањеСите објект се испраќаат преку Кина Пост Услуга во рок од 2 работни дена откако уплатата се населиле...

Бутик 30 бр. мода сладък лук момичета ластични ленти за коса Kawaii Solid Сърце Star момичета гумена дъвка въже шапки и аксесоари
 • Новинка

Бутик 30 бр. мода сладък лук момичета ластични ленти за коса Kawaii Solid Сърце Star момичета гумена дъвка въже шапки и аксесоари

34.70 BGN 31.00

Трговија на големо 30pcs Мода Симпатична Срцето Лак Девојки Еластична Hairbands Kawaii Солидна Цртан филм Ѕвезда Девојки Деца Гума за Џвакање Јаже Коса ДодатоциМодел No : SMPLPDR8Пакување : 30pcs / МногуБои : Assorted ColorsУпотреба : за секоја декорација на косата.1...

2017 Стилен Дете Шапки Детската Деца Момиче Детето Лента За Глава Бебе Цвете За Коса Група М2
 • Новинка

2017 Стилен Дете Шапки Детската Деца Момиче Детето Лента За Глава Бебе Цвете За Коса Група М2

1.10 BGN 1.00

Стилски Бебе Деца Девојка Бебе Headband Деца Цвет Коса Бенд Деца Headwear100% Сосема Нов и висок квалитетСупер симпатична и убава бебе девојки headband.Добра еластичност, мек материјал и убав дизајн.Лак цвет не е пренослив.Најдобар избор за роденден, забава и фотографија!Стил : Прекрасна бебе девојки лента цвет headbandМатеријал : КрпаБоја : 15 Бои, како слики прикажаниФлуоресцентна Зелена, Роза, Кафе, Зелена, Жолта, Виолетова, Портокалова, Розова, Бела, Црна, Црвена Лубеница, Црвена, Беж, Каки, СиваHeadband Обемот : 3045см / 11.8" 17.7" (приближно)Цвет Должина : 10см / 3.94"Headband Ширина : 4cm / 1.57"Пакет се Вклучени : 1 PC Бебе Девојки Цвет HeadbandПријателски Совети : големината се мери со раце, ве молиме оставете мала грешка на мерењето ...

Дамски Колани Кожен Колан Колан Cummerbund За Аксесоари, Дрехи Бонбони Цвят Метален Обтегач Тънък Случайни Колан За Жени F05
 • Новинка

Дамски Колани Кожен Колан Колан Cummerbund За Аксесоари, Дрехи Бонбони Цвят Метален Обтегач Тънък Случайни Колан За Жени F05

BGN 2.91

Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Модерен во дизајнот и величествена во изработка Високо квалитетен алуминиумски тока, таписерии и убава...

CHUYA baby престилки непромокаем лигавник за хранене на бебе или малко дете триъгълник шал слюнка шал, кърпа бебешки лигавници
 • Новинка

CHUYA baby престилки непромокаем лигавник за хранене на бебе или малко дете триъгълник шал слюнка шал, кърпа бебешки лигавници

BGN 0.93

Почитувани клиенти, ви благодариме за доаѓање Функција : Мека Количина : 1 buc Погодни за возраста : 03 години Забелешки : 1.Ве молиме овозможи 13 CM се разликува поради прирачник за мерење.2.Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл.Hopeunderstanding...

Най-добрите дизайнерски колани YBT мъжки висококачествени кожени колани за мъже луксозен Homme Military Стил casual Alloy пин buckle men Belt
 • Новинка

Най-добрите дизайнерски колани YBT мъжки висококачествени кожени колани за мъже луксозен Homme Military Стил casual Alloy пин buckle men Belt

10.61 BGN 8.00

Item Type Ремени Појас боја Црна Браун Кафе Појас Тока Стил Pin тока Појас Материјал Имитација на кожа Појас Големина 110cm Појас Тока Алуминиумски МатеријалНајдобри YBT Дизајнер Ремени Мажите Висок Квалитет Кожен Појас за Мажи Луксузни Homme ВоенаСтилот на повик Легура pin тока мажите ПојасПојас боја : Црна Браун КафеПојас Тока Материјал : АлуминиумскиПојас Материјал : Имитација на кожаПојас Големина : 110cm(Тоа се забележува дека ќе има 23 cm отстапување, поради прирачник за мерење)Појас Тока Стил : Pin токаЗа Плаќање 1...

120шт реколта crown/мишката, метал, планински кристал, бутони Bling сплав Flatback цвете център Crystal бутони за аксесоари за коса
 • Новинка

120шт реколта crown/мишката, метал, планински кристал, бутони Bling сплав Flatback цвете център Crystal бутони за аксесоари за коса

140.80 BGN 113.00

ПРОИЗВОДСТВО ИНФОРМАЦИИИме : Гроздобер круна / глувчето Метал Кристал Копчиња Bling Легура Flatback Цвет Центар Кристал Копчиња за Коса додатоциБренд : MasokanТопло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца.2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект.Сите фотографии се направени во видСРЕЌЕН ШОПИНГ1.Тоа обично трае околу 1545days за вашата нарачка пристигне од Кина пост воздух mail, 2.Понекогаш времето на испорака можеби задоцнување поради строгите обичај инспекција или времето проблем,ве Молиме да се чека patienly .Ви благодариме...

2017 платно каишка военен колан армейски тактически колан с високо луксозно качеството на мъжете марка, дизайн, качество само ключалката с 3,8 см 24 стил
 • Новинка

2017 платно каишка военен колан армейски тактически колан с високо луксозно качеството на мъжете марка, дизайн, качество само ключалката с 3,8 см 24 стил

9.41 BGN 7.00

Платно појас тока монопол, овој дел само тока Алуминиумски материјал не ' рѓа и корозија не е издржлив најпопуларните стил сега Вашата ексклузивни Сопствена фабрика за производство На бројот на големи прифаќање обичајТоа може да се користи со платно појас може да се Купи во мојата продавницаDIY

[BYSIFA] тъмно розов копринен шал шал нов изгрев на Слънцето дизайн квадратни шалове мода забрадка 90*90 см Пролет дами сатен, шал Saly
 • Новинка

[BYSIFA] тъмно розов копринен шал шал нов изгрев на Слънцето дизайн квадратни шалове мода забрадка 90*90 см Пролет дами сатен, шал Saly

6.38 BGN 6.00

1.Големина : 90*90cm.2.Материјал : сатен(полиестер).3.Боја : Темно Розова.4.Изработка : печатена.5.Оригиналното место : hangzhou,кина.6.Моден стил...

2018 Нов TR90 гъвкави детски слънчеви поляризирани очила Baby Boy Girls слънчеви очила детски слънчеви очила младенческие Oculos нюанси UV400 с калъф
 • Новинка

2018 Нов TR90 гъвкави детски слънчеви поляризирани очила Baby Boy Girls слънчеви очила детски слънчеви очила младенческие Oculos нюанси UV400 с калъф

15.94 BGN 10.00

Состојба : НОВАРамка Материјал : TR90Леќа Материјал : TAC Поларизирани ЛеќиСодржина : 1 Парчиња Очила За Сонце+ 1 Чиста Крпа+ 1 Прашина ТорбаПодобро за 412 години деца...

LOVDARLING бутик 20 бр. мода сладък петнист елен фиби твърди Kawai животни елен фиби за коса Принцеса шапки и аксесоари
 • Новинка

LOVDARLING бутик 20 бр. мода сладък петнист елен фиби твърди Kawai животни елен фиби за коса Принцеса шапки и аксесоари

50.67 BGN 43.00

Уживајте Во Вашата Шопинг Тука!Совети : Кина пост воздух пошта е бавен превозот (1860days),Брза испорака е EMS(510 дена), DHL,UPSот(38 дена),Fedex(412 дена).e Packet(515days).Answer : ___________________________ Note : Руски клиенти мора да се пополни во полниот назив и целосна адреса, кога ќе нарачки, ако не , пакетот ќе се врати назад во кина, ние не преземаме никаква одговорни за оваа причина, на враќање!LOVDARLING Бутик 20pcs Мода Симпатична Елени Шноли Солидна Kawaii Зумира СрниКосата Клипови Цртан Филм Принцеза HeadwareAnswer : ___________________________ Note : *Не постои хартија, картон вклучени, сите Коса Додатоци се испраќаат во најголемиот дел од пакување во opp вреќи.**Не може да биде благо боја разликата се должи на разликата на екранот верзија.**Поради високата побарувачка на модели, понекогаш може да биде шанса за недостиг на некои одредени бои,Сепак,ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди на сите достапни бои за сигурни.*Пакување : 20pcs / Многу,Opp КесиБои : Assorted ColorsУпотреба : за секоја декорација на косата.1...