M6x9 винт POM материал 626 подшипниковый валяк с диаметър 26 мм дебелина 8 мм, 10 бр./лот

M6x9 винт POM материал 626 подшипниковый валяк с диаметър 26 мм дебелина 8 мм, 10 бр./лот

BGN 18.64

Брой продукти


Пакет пластични 626 Z имајќи. Валјак со дијаметар 26mm, дебелина 8мм,завртка M6x9 и 626 имајќи го понесе 6mm. ПОМ материјал. Широко се користи во лифтови, медицинска опрема, подвижни појас, лизгачки врати и прозорци, машини и опрема. Потеклото на Кина Провинција Жеџијанг. 10pcs/многу. Ако ви треба пакуваат други пластични лежишта,ве молиме не двоумете се да ме контактирате.
Постојат многу други спакувани пластични лежишта во мојата продавница,ве молиме кликнете на линкот подолу за да видите детали :
Објасни : За време на испорака,ние во собата на 7 дена за да се избегне unexpect фактор,всушност, ние може да се направи порано;Стандардниот сет време на испорака ќе биде 1-2 дена. Испорака ќе бидат од Кина Пост Регистрирани Воздух Mai l , Ali Express Стандард Превозот , руски Воздухот , Ruston Економски Воздух Mail , e Packet и други изразат компанија што точка во ред. Штом ќе добиете на стоки,ве молиме потврдете во ПОБРЗО,и да даде повратна информација 5 ѕвезди, ако ви се допаѓа.


Подробности

Тип:
Дръжки На Валяци
търговска марка:
Rong Подвижен
Направи си Сам пособия:
Електрически
Номер На Модела:
Пакетиран Пластмасови Лагери

Избор на купувачи

Продажба на едро 200 броя нископрофилен v гума врата стопор подови врати спирки, врата акцент
 • Новинка

Продажба на едро 200 броя нископрофилен v гума врата стопор подови врати спирки, врата акцент

1527.98 BGN 1345.00

200 парчиња Низок Профил Оптоварување во Облик на гумени Врата Затка кат монтира на врата застанува,doorstop Детални Производ Description Each Пакет Содржи : Пакет се Вклучени X200 Вратата оптоварување запре Тип : Гумени врата затка Објект.Не : Не : DS064 Материјал : Гума и stainle челик Боја : Црна Димензии : 125mm X50mm X32mm Завртки : челик Завртка +Rawlplug Тежина : 0.160 kg / парче Useage : Дрво вратата Стаклена врата Челик врата Прашка вратата итн...

8 бр единичен душ вратата ролки бегунки колела направляващи шайби с Диаметър 25 мм
 • Новинка

8 бр единичен душ вратата ролки бегунки колела направляващи шайби с Диаметър 25 мм

10.34 BGN 9.00

Карактеристики : Материјал : Пластика, Најлон, Пластика, Најлон БС и од не 'рѓосувачки челик Боја : Сива+Бела Дијаметарот на тркалото : 25мм / 0.98" Ширина на тркала : 6mm / 0.24" Минимум Дупка големина во стакло : 11mm / 0.43" Максимална дебелина на стакло : 6mm / 0.24" Доаѓа со завртка покрие капи...

2 бр. / лот Безплатна доставка цинк сплав дръжка Златна гардероб врати на европейската класическа антични мебели, железария
 • Новинка

2 бр. / лот Безплатна доставка цинк сплав дръжка Златна гардероб врати на европейската класическа антични мебели, железария

BGN 12.78

Опис40.6 g тежина 129 24 24 долго висока ширина96 66.2 g Тежина 165 27.5 35.1 долго висока ширина128 87g Тежина 195 30 36 долго висока ширина[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа

2 елемента груб коноп въже спад пръстени дръжка проста дръжка сцепление черен железен дивани дръжка сцепление дървена врата чук разположи инсталирате JF1210
 • Новинка

2 елемента груб коноп въже спад пръстени дръжка проста дръжка сцепление черен железен дивани дръжка сцепление дървена врата чук разположи инсталирате JF1210

117.70 BGN 72.00

започнетекрајот2 ПАРЧИЊА Груба коноп јаже капка прстени се справи со едноставно повлечете knob црно железо софи повлече справи со дрвена врата knocker се одвиваат инсталирате JF1210​ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

Kes HSB301A-2-P2 твърди метални регулируеми дървена / стъклена стена рафтове за Монтиране на стена 2 бр или една двойка, матиран никел
 • Новинка

Kes HSB301A-2-P2 твърди метални регулируеми дървена / стъклена стена рафтове за Монтиране на стена 2 бр или една двойка, матиран никел

BGN 22.43

Суспендира превозот информацииПочитувани клиенти : Од Февруари.7~ Февруари.22 , ние ќе го прослават пролетниот фестивал во текот на овој период, без превозот услуга достапна...

7-инчовата жичен карта с висока разделителна способност swipe Карта embedded video installation doorbell
 • Новинка

7-инчовата жичен карта с висока разделителна способност swipe Карта embedded video installation doorbell

344.96 BGN 304.00

7 инчен жичен highdefinition лизгајте картичка вградени инсталација видео вратаКарактеристики : 1,7инчен TFT LCD, без зрачење, ниска моќност, висока дефиниција widescreen слики...

Нова Метална Дръжка Специална Стоманена Сплав Брави Рама Тежък Стъклен Дървена Врата На Замъка
 • Новинка

Нова Метална Дръжка Специална Стоманена Сплав Брави Рама Тежък Стъклен Дървена Врата На Замъка

83.86 BGN 78.00

Опис На ПроизводотНова Метална Рачка Специјален Челик Легура Бравите Рамка Тешки Стакло Дрвени Заклучување На Вратата · Item Спецификации : Боја : Нерѓосувачки челик жица цртање, Двојна боја нерѓосувачки челик;Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + Бакар Материјали за Заклучување мермерните + Цинк Легура;Адаптер Вратата Дебелина : 35~45 mm , 45~55мм;Центар.Растојание : 58mm;Вкупна Должина : 138mm;Заклучување на Маргините Distanc e : 45mm;Тип на заклучување јазик : Двојно Заклучување Јазик;Пакет : Независен и транспарентен пвц кеси, 1 поставите Заклучување;Стандардни Додатоци : Бакар Копчиња,Нормално инсталирате завртки во истата парцела; · Предности : Поле на примена : Дрвени Врати,Челик Врати,Еднокреветни / Двокреветни отворање на врати,Casement врати,Влезните врати...

Kak-9331 външни железни брави сигурност противоугонный заключване на множество застрахователни заключване дървени порти на замъка за мебелен обков
 • Новинка

Kak-9331 външни железни брави сигурност противоугонный заключване на множество застрахователни заключване дървени порти на замъка за мебелен обков

43.28 BGN 24.00

Опис : KAK, 100% Висок Квалитет Соодветен за врата дебелина 35 ~ 55ММ Дрво вратата употреба Двојно цинк заклучување цилиндри дизајн, се задржи вашата куќа од несигурност...

6 чугун ретро метал поцинкована примитивен промишлен селска плевня пазар на вратата склад на линия
 • Новинка

6 чугун ретро метал поцинкована примитивен промишлен селска плевня пазар на вратата склад на линия

10.50 BGN 9.00

Материјал : ЖелезоПритисок Цуи ладно складирање фрижидер зглоб рерна зглоб ладно складирање фрижидер зглоб рерна зглоб ладно складирање додатоци Доколку ќе треба различни големини или во боја на рачки од наведени, ве молиме контактирајте ме...

[бонус] античен мед / медни съединения, класически мебели, на династиите Мин и Цин / аксесоари / Дракон / чекмеджето на кабината
 • Новинка

[бонус] античен мед / медни съединения, класически мебели, на династиите Мин и Цин / аксесоари / Дракон / чекмеджето на кабината

BGN 33.60

Спецификации : горниот заптивка дијаметар е 3.2 см, ширина е 3cm, долго 6.6 cm (вклучувајќи должината на spacer) завртка должина од 2,5 cmМатеријал : Месинг префинетостБоја : БронзениИме : Антички Месинг РачкаФакултативна боја : месинг, црна, бронзаОпис : збир на продажба, цената за поставување на цени

2pcs K110-8 slim риба ръководител shape chrome finished Цинк Alloy Glass Clamps Shelves Support Bracket Clips For 8 мм стъкло board
 • Новинка

2pcs K110-8 slim риба ръководител shape chrome finished Цинк Alloy Glass Clamps Shelves Support Bracket Clips For 8 мм стъкло board

5.38 BGN 4.00

2 парчиња K1108 тенок риба главата форма на хром заврши Цинк Легура Стакло Стеги Полици Поддршка Заградата Клипови За 8мм стакло одборПревозот метод Ако цел е од голема вредност или тешки пакет , ние ќе го испрати со Брзо се изрази , како што се Русија Изразат SPSR, Fedex, DHL, UPSот, итн.Царина купувачот треба да биде одговорен за царина на destinantion за тоа е исклучено во нашата понуда...

1 чифт 60 мм K9 стъкло цветен Кристал мебели за дома дръжка на чекмеджето дръпна и шкаф писалки и химикалки (диаметър: 60 мм)
 • Новинка

1 чифт 60 мм K9 стъкло цветен Кристал мебели за дома дръжка на чекмеджето дръпна и шкаф писалки и химикалки (диаметър: 60 мм)

BGN 38.40

ПревозотБесплатен превозот цел ќе се испраќаат Преку ЕМС Преку ЕМС нормално објектот ќе пристигне во рок од 57 работни дена откако ќе бидат поставени...

PU материал раздвижное прозорец валяк с диаметър 17,8 мм, дебелина 7 мм, опаковка лагери с винтове M6x8 (17. 8x7-M6x8) 10 бр / лот
 • Новинка

PU материал раздвижное прозорец валяк с диаметър 17,8 мм, дебелина 7 мм, опаковка лагери с винтове M6x8 (17. 8x7-M6x8) 10 бр / лот

BGN 34.24

СТП материјал пакет лежишта со завртки Валјак со дијаметар од 17.8 mm, дебелина 7mm, завртки M6 X8 Широко се користи во лифтови, медицинска опрема, подвижни појас, лизгачки врати и прозорци, машини и опрема...

100шт BQLZR през цялата ютия старинни декоративни спад дръжка с кухненски кутия Бронзова дръжка
 • Новинка

100шт BQLZR през цялата ютия старинни декоративни спад дръжка с кухненски кутия Бронзова дръжка

44.21 BGN 33.00

100pcs Декоративни Круг Железо Капка се Справи со Кујна Фиока Бронза KnobГроздобер Декоративни Шкафот Фиока Круг Железо Капка Се Справи Со Knob Железо Капка Се Справи Со Фиока Бронза Knob Бронза И Железо Капка РачкаФункција : 1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации;2.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка,профитот ќе биде загарантирана.3.Елегантен облик и гроздобер стил4.Лесно да се инсталира за маса, фиока, кабинет, ковчегот, салон или друг мебел5.Класичната Круг Европски Стил Кабинет Вратата Фиока Гардероба Повлече Прстен Се Справи Со Knob6.Античкиот изглед изгледа совршено на традиционалните и период на парчињаСпецификација : Стил : антички гроздобер стилМатеријал : железоБоја : бронзениБренд име : BQLZRДијаметар : прибл...

3,5-инчов LCD цифров вратата, шпионка звънец 170 градуса домашна сигурност звънчева камера фотография 3,5 врата шпионка
 • Новинка

3,5-инчов LCD цифров вратата, шпионка звънец 170 градуса домашна сигурност звънчева камера фотография 3,5 врата шпионка

BGN 90.45

3.5 инчен LCD Дигитален Врата Гледачот Peephole Врата 170 степени Home Security вратата бел Камера Фото снимањето 3.5" врата прегледувачКарактеристики : 1...

20 / 50CM американските селски старинни порти рамка, която да хванете дръжките на сцепление дърпа вода желязна тръба
 • Новинка

20 / 50CM американските селски старинни порти рамка, която да хванете дръжките на сцепление дърпа вода желязна тръба

BGN 56.80

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.Цената е за 1 парче наместо 1 пар(2 парчиња)Измената на должината на располагањеДанок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

Практичен гума врата стопор вратите спирки матиран цинк сплав етаж вратата стопор врати хардуер
 • Новинка

Практичен гума врата стопор вратите спирки матиран цинк сплав етаж вратата стопор врати хардуер

BGN 26.72

Практична гумени врата затка Врата Застанува Бранеа цинк легура Кат монтирани Вратата Стоп Вратата оков за МебелОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Производите ефикасно спречување на вратата од тоа да биде отворен, да се спречи влијанието на ѕидот, заштита на вратата на Производот материјали се : висок квалитет на цинк легура Површински третман : цртање, позлата Производ бои : Сребрена(А), Златен(Б), Бронзен(C), Црвена бронза(Г) Производи што се применуваат за : сите типови на врати и прозорци, и така натаму Совети : препорачливо е да се избере една мазна површина на паста инсталација; груба подот или влажна средина (како што се бања), користите за дупчење завртки фиксна инсталација на Пакетот : 1 x вратата затка

Дистанционно управлявани моторни плъзгащи се врати
 • Новинка

Дистанционно управлявани моторни плъзгащи се врати

BGN 376.00

КВАЛИТЕТОТ НА ПРОМОТИВНИ ДАЛЕЧИНСКИ КОНТРОЛИРАНИ МОТОРНИТЕ ВОЗЕН ВРАТИПРОМОТИВНИ ДАЛЕЧИНСКИ КОНТРОЛИРАНИ МОТОРНИТЕ ВОЗЕН ВРАТИ ФУНКЦИЈА И ADVENTAGE1) Добар дизајн, напредна структура, силна моќ.2) Лесен за инсталација, Долг животен век.3) Ниско ниво на бучава, Мала моќ фира, малку вибрации.4) Далечински управувач.5) Граница вклучите единица овозможува прецизни прилагодување на врата во двете нагоре и надолу позиции6) Електрични и рачна работа7) Лесен за инсталација, legerity дизајн,стабилна работа, ниско ниво на бучава, мала потрошувачка на енергијаПРОМОТИВНИ ДАЛЕЧИНСКИ КОНТРОЛИРАНИ МОТОРНИТЕ ВОЗЕН ВРАТИ ТЕХНИЧКА СПЕЦИФИКАЦИЈАТехнички Податоци Напон : DC24 V Струја : 18 A Моќност : 250 W Кревање сила : 600kg Кревање Висина : 6m Излезен вртежен момент : 412 N.м Излезна брзина : 6r / мин Користат Синџир : 10 A Може да се управува кога исклучувањеКВАЛИТЕТОТ НА ПРОМОТИВНИ ДАЛЕЧИНСКИ КОНТРОЛИРАНИ МОТОРНИТЕ ВОЗЕН ВРАТИ ИНСТАЛАЦИЈАПРИМЕНА НА КВАЛИТЕТОТ НА ПРОМОТИВНИ ДАЛЕЧИНСКИ КОНТРОЛИРАНИ МОТОРНИТЕ ВОЗЕН ВРАТИДОДАТОЦИ НА КВАЛИТЕТОТ НА ПРОМОТИВНИ ДАЛЕЧИНСКИ КОНТРОЛИРАНИ МОТОРНИТЕ ВОЗЕН ВРАТИГАРАНЦИЈА И ПО ПРОДАЖБАТА НА УСЛУГАТА18 месеци гаранција...

Специален студен-сбываемый алуминиев монофазен мотор завальцовки врати завальцовки
 • Новинка

Специален студен-сбываемый алуминиев монофазен мотор завальцовки врати завальцовки

BGN 512.00

ПОСЕБНИ ТОПЛОПРОДАЖБА АЛУМИНИУМ ЕДНА ФАЗА ВОЗЕН ВРАТАТА МОТОРПОСЕБНИ ТОПЛОПРОДАЖБА АЛУМИНИУМ ЕДНА ФАЗА ВОЗЕН ВРАТАТА МОТОРНА ФУНКЦИЈА И ADVENTAGE1) Добар дизајн, напредна структура, силна моќ.2) Лесен за инсталација, Долг животен век.3) Ниско ниво на бучава, Мала моќ фира, малку вибрации.4) Далечински управувач.5) Граница вклучите единица овозможува прецизни прилагодување на врата во двете нагоре и надолу позиции6) Електрични и рачна работа7) Лесен за инсталација, legerity дизајн,стабилна работа, ниско ниво на бучава, мала потрошувачка на енергијаПОСЕБНИ ТОПЛОПРОДАЖБА АЛУМИНИУМ ЕДНА ФАЗА ВОЗЕН ВРАТАТА МОТОРНИ ТЕХНИЧКА СПЕЦИФИКАЦИЈАТехнички Податоци Напон : 380v Струја : 4.1 Со Моќност : 750w Кревање сила : 2000kg Кревање Висина : 12m Излезен вртежен момент : 2450 N.м Излезна брзина : 3.6 r / мин Користат Синџир : 16 AПОСЕБНИ ТОПЛОПРОДАЖБА АЛУМИНИУМ ЕДНА ФАЗА ВОЗЕН ВРАТАТА МОТОРНИ ИНСТАЛАЦИЈАПРИМЕНА НА ПОСЕБНИ ТОПЛОПРОДАЖБА АЛУМИНИУМ ЕДНА ФАЗА ВОЗЕН ВРАТАТА МОТОРДОДАТОЦИ НА ПОСЕБНИ ТОПЛОПРОДАЖБА АЛУМИНИУМ ЕДНА ФАЗА ВОЗЕН ВРАТАТА МОТОРГАРАНЦИЈА И ПО ПРОДАЖБАТА НА УСЛУГАТА18 месеци гаранција...

Подарете антиколлизионную колона гумена броня врата стопор KF431
 • Новинка

Подарете антиколлизионную колона гумена броня врата стопор KF431

166.37 BGN 116.00

Зајакнување на anticollision колона Гумена брана вратата затка KF431Answer : ___________________________ NOTE : руската Федерација клиенти : ве Молиме потврдете дека вашата FULL NAME со адреса,тоа е неопходно за да се receieve вашиот пакет без проблеми.Добредојдовте на нашата продавницаЏони Ако купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~Материјал : не ' рѓосувачки челик Површина третман : Жица цртање Применливи предмет : вратата Карактеристики : убава и издржливПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

Kak цинк сплав миниатюрни механични бесключевой парола за заключване водоустойчив цифров автоматично заключване на вратите без храна брави за домашна сигурност
 • Новинка

Kak цинк сплав миниатюрни механични бесключевой парола за заключване водоустойчив цифров автоматично заключване на вратите без храна брави за домашна сигурност

145.10 BGN 80.00

*Како да поставите Лозинка : полетување 4 навртки на задниот панел, и притиснете C и задржете го, а потоа можете да ја промените на црвен железо панел како што треба...