Стари велосипедни светлини ретро велосипед предни светлини скоба 7LED фарове GFY предното осветление Пентагона Led ABS и метал

Стари велосипедни светлини ретро велосипед предни светлини скоба 7LED фарове GFY предното осветление Пентагона Led ABS и метал

BGN 14.00
-29 %
BGN 19.82

Брой продукти


Карактеристики :
1. Здрав тело,висок степен на LED светлата,ретро изглед.
2. Посебни објектив обезбедува оптимални светлина излез.
3. Водоотпорен дизајн,160° визуелна агол,со 7 бела LED диода.
4. Особено погоден за возење во текот на ноќта.
5. За вклучување/Исклучување на врвот,лесно да се инсталира.
6. Светлината школка со гума, боја,мат површина,се чувствуваат сосема е исклучителна,нула отпор.
Спецификации :
LED светло спецификација : дијаметар : за 8cm, Должина : околу 11cm
Материјал : ABS и метал.
Батерија тип : 2 АА Батерии(Не се вклучени во пакет)
1 x LED Светла(2 АА Батерии Не се вклучени во пакет)
1 x Заградата
[relateproductdetail/]


Подробности

документ:
CE
източник на захранване:
Батерия
Инсталация Настаняване:
Рамка
Номер На Модела:
Колоездене
търговска марка:
РОБСБОН
Диаметър на:
Дължина:
Материал:
Тип На Батерията:

Избор на купувачи

Велосипед МТВ футбол баскетбол Надуване Треска Convenitent преносим под наем аксесоари открит Колоездене удобни инструменти
 • Новинка

Велосипед МТВ футбол баскетбол Надуване Треска Convenitent преносим под наем аксесоари открит Колоездене удобни инструменти

11.78 BGN 9.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.>>Ако ви се допаѓа предмети кои сте ги добиле,plz ни даде позитивни повратни информации и да ја објавите слика со вашите скапоцени објект.Ви благодарам многу!!! ^^#############################################################################################################################***Драги Пријатели,ве молиме прочитајте ги информациите пред да редТранспорт време е за 2590 дена, ако не можете да го добиете вашиот парцела во 30 дена, ве молиме да стапите во контакт со нас да се продолжи датум на испорака за вас.Ако не ви стигне пратката по 60 дена од денот на испорака,ние и ветуваме ние ќе се направи целосна наплата прво ,кога ќе го добиете пакет ,може да се pls контакт со нас и да се плати тоа повторно.Затоа,немојте да се применуваат во текот на 60 дена од спорот,ова е Несакана.Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.Ако вашата цел е голема, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета цена, ние може да понуди ЕМС или DHL бесплатен превозот.1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.2 : Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа...

Под наем силиконов каучук устойчив на удари защитен калъф за Носене за Garmin Edge 810 колоездене Колоездене GPS аксесоари за компютър +LCD екран филм
 • Новинка

Под наем силиконов каучук устойчив на удари защитен калъф за Носене за Garmin Edge 810 колоездене Колоездене GPS аксесоари за компютър +LCD екран филм

6.38 BGN 5.00

Случај Фитинг За : Edge 810 Случај Материјал : Силиконска Гума пакет : Заштита на Случај x1 ако ви треба други бои.plz contect мене,ви благодариме

ROSWHEEL колоездене Колоездене раница 2Л нетоксичен воден балон лек дишащ чанта туризъм раница 15937 Bolso Bicicleta
 • Новинка

ROSWHEEL колоездене Колоездене раница 2Л нетоксичен воден балон лек дишащ чанта туризъм раница 15937 Bolso Bicicleta

47.18 BGN 28.00

Карактеристики : · Супер лесни 5 L ранец, направени од Најлон ткаенина· Доаѓа со 2 L вода мочниот меур, изградена од страна на хранаодделение PEVA· Структурирани од 4 џебови, внимателен прилагодување на системот· Дише, подвижен, издржливСпецификации· Материјал : Главно Најлон ткаенина, PEVA· Структура : 1 вода мочниот меур џеб, 2 zippered странични џебови, 1 mesh џеб· Боја : Црна / Сина, Црна / Зелена· Големина:Ранец прибл...

ROSWHEEL велосипедна рамка триъгълник bag Чанта за съхранение чанти Колоездене тръба ъглов Pannier12490
 • Новинка

ROSWHEEL велосипедна рамка триъгълник bag Чанта за съхранение чанти Колоездене тръба ъглов Pannier12490

18.02 BGN 15.00

Карактеристики : Оптима употреба на велосипедот позицииДа се качи на велосипедот рамка назад аголЈП пена поместенаСветлината рефлексивни лента & логото печатењеЛесно монтирање и ослободување, без да се вклучуваат било какви алаткиСпецификацииТкаенини : 840 D полиестер (водоотпорен)Обвивка : Полиестер платноЗаштита : ЈП пенаСтруктура : 1 главната преградаБоја : Црна / Сина, Црна / ПортокалСе качи на велосипед : Рамка Агол (Назад на врвот)Планината страна : 3 Кука & Врзете ремениГолемина : L26*L20*D6 CM, Висина : 15.5 CMНето тежина : Околу 85 GramsНајдобрите Употреба : Патот, Градски велосипеди, MTBAnswer : ___________________________ Note : 1...

Tourbon Велосипедна Рамка Тръба Триъгълник Чанта Велосипеден Чанта Раница Зелен Vax Платно Водоустойчив Здрав Колоездене Аксесоари
 • Новинка

Tourbon Велосипедна Рамка Тръба Триъгълник Чанта Велосипеден Чанта Раница Зелен Vax Платно Водоустойчив Здрав Колоездене Аксесоари

79.98 BGN 60.00

Tourbon е вашиот прв избор за резолуцијата и издржливи отворено производи Изработени од квалитетен восок водоотпорен платно, вистинска кожа hander трим Лесно Прикачување или отстраните од вашиот велосипед со лепенка и сврзувачки елементи Може да се користи како торба или ранец,прилагодливи рака Минимизирање на ветер отпор и ќе не фаќа колената, нозете, или друга опрема Користење : одлично за чување на алатки, телефони и паричник, копчиња и други секојдневни предмети Класичен скриен патент дизајн со парична казна изработкаЖивот треба да биде исполнет со радост.Доделат велосипед боја декорација,ќе добиете пролет во вратите.За Превозот : 1...

WEST BIKING Bike Light Set водоустойчив волан предна лампа задна светлина USB презареждане сигурност нощен Колоездене мигащ фенер Велосипеди
 • Новинка

WEST BIKING Bike Light Set водоустойчив волан предна лампа задна светлина USB презареждане сигурност нощен Колоездене мигащ фенер Велосипеди

63.49 BGN 35.00

Драги пријатели,ви Благодариме за доаѓање,го користите мобилниот шопинг,можат да уживаат во повеќе преференцијален третман,ве молиме скенирање на QR код : Велосипедизам Светлина Име ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Светло Сет Водоотпорен Handlebar Пред Светилка Taillight USB Полнење Безбедност Ноќ Велосипедизам Трепкачко Светло за ВелосипедКУПИ ЕДЕН СЕ ДВАParamater Пред Светлина Материјал : ABS Големина : Пред Светлина : Околу 10*3*8cm; Taillight : За 10*1.8*2.8 cm; Велосипед Бел : За 35*22.2*15 мм Пакет Листата : Пред Светлина; Taillight; Велосипед Бел; Кабел; Прирачник; Пред Светлина Осветлување Начини : Моќ на Владата; Стандарден Режим; Еко Режим; Трепка Режим Опашка Светлина Осветлување Начини : 3 Стандардни Режими; 3 Трепка Начини на Живот Време : Моќта на Чекање : Околу 3h; Стандарден Режим : За 4h; Еко Режим : За 7h; Трепка Режим : За 6h 1 парче КОЧАН 30 чипови, висока осветленост црвени led литиум полимер батерија (3.7 V 500m Ah) USB Полнење Страна Видливост Автоматско Целосно Наполнета Cutoff Системот за Брзо Ослободување Гумена Рака се Справи со Бар / Seatpost Планината(Одговара на 1232милиметри) слаба батерија, полнење и целосно наполнета, индикаторот За taillight : Кога lndicator tums трепка портокалово,тоа значи дека батеријата е речиси празна,ќе е подобро да се наплататсветлината сега.Чекори На Префрлете Го Режимот : 1.Притиснете на копчето за да сирење начини : Во овој метод три режими се cycled.2.Притиснете и задржете го копчето за вклучување / исклучување копче за околу.1.5 secinds да се промени во strobe и блескави режими...

Колоездене на велосипед светлина 5000 лумена 2x XML U2 led светлини лампа за велосипед + 8.4 V батерия + EU/US/UK / AU зарядно устройство
 • Новинка

Колоездене на велосипед светлина 5000 лумена 2x XML U2 led светлини лампа за велосипед + 8.4 V батерия + EU/US/UK / AU зарядно устройство

38.37 BGN 27.00

Solar Storm 5000 Lm XML T6 блиц Пред Велосипед Велосипед Светлата Headlamp Светилка Светлина Глава 4 РежимиФункција : Супер светло XML T6 LED велосипед светлина.ЛЕР : LED Type : XML T6 LED.Количина На LED : 2 парчиња.LED Живот : 100,000 часа.Тема : Повеќе кондензирана светло,долго изложување на далечина.4 Вклучете Начини : Слаби,Средината,Силна,Strobe.Тип На Прекинувач : Синото Копче.Траење : 24 часа.Вклучете Локација : Опашкакапа.Високаперформанси електронски switch.Малку кликнете на прекинувачот за вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ на светлина.Малку кликнете прекинувач за промена на осветленоста режими,НИЗОКСРЕДЕНВИСОК.Долго притиснете го прекинувачот за повеќе од една секунда, за да пристапите до Strobe режим.Батеријата индикатор(покрај синото копче)Три светла се запалени на(моќ≥80%).Две светла се запалени на(50%≤моќност≤80%).Една светлина ќе осветлена и ќе флеш три(runtime≤30minutes).Извор на енергија : 1x8.4v 6400m Ah Батеријата Пакување(Вклучени) .Батерија Полнач(вклучуваат) : Напон : 100v240v.LED индикација за Моќ / Полнење / Целосно наполнет.Answer : ___________________________ Note : 1.Отстранете ги батериите за долго време на неактивност или за време на транспортот.2.Не користете теченлубрикант на водоотпорен Oпрстени,што може да предизвика штета на Опрстен.3.IPX7 водоотпорен рејтинг,не може да се поддржи нурне употреба.1 x XML T6 LED Велосипед Светлина.1 x 8.4 V 6400 m Ah батерија пакет.1 x Полнач за оваа батерија пакет.2 x Резервни Опрстен.1 x Адаптер Одговара за вашата земја(ЕУ / AU / велика БРИТАНИЈА)ГаранцијаУслугата Гарантира : Ние извршување 100% клиентите задоволство гаранција,ако имате било какви прашања,молам само контактирајте со нас,ние ќе реши за вас.Производот Гаранција : 1...

Leadbike мотор задна светлина USB Акумулаторна батерия led светлина 3 цвята Колоездене предупреждение мотор задна светлина нощни аксесоари
 • Новинка

Leadbike мотор задна светлина USB Акумулаторна батерия led светлина 3 цвята Колоездене предупреждение мотор задна светлина нощни аксесоари

23.98 BGN 14.00

Leadbike Нов Велосипед Задни светла за Полнење LED USB Велосипедизам Безбедност Предупредување Велосипед Опашка Седиште Светилка Ноќ Додатоци 3 БоиОписи : Производ Во Боја : ЦрнаМатеријал : ABS+PCБатерија : 3.7 V 500 MAH Li Batte ry,USB Полнењето.Лесно да се инсталира,Водоотпорен Дизајн.Се користи за Велосипед Задни светлаLED : 30* 3 W КОЧАН ПРЕДВОДЕНИСветлина : 100 lumensРабота Начини : LD16 (сино / црвена / зелена) : сина светлина зелено светлоцрвено светлосино зелена флешцрвена сина флешзелена црвена флешred blue green флешLD33 (сино / црвени / бели) : сино светлоцрвено светлобело светлосино, црвено флешсина, бела флешцрвена бела флешсино, црвено бели флешВодоотпорен дизајн може да се вклопат за различни видови на животната средина, продолжување тоа е работа живот полнење преку USB режим може да биде удобен и корисни.Пакет : 1 * Велосипед Светлина1 * USB Кабел1* Еластичен Ремени

Нов разтегателен телескопична сгъваема Чаша зъб чаша за пътуване спорт отдих туризъм
 • Новинка

Нов разтегателен телескопична сгъваема Чаша зъб чаша за пътуване спорт отдих туризъм

4.40 BGN 3.00

Нови Стигнале Телескопски Виткање Купот на Забот Кригла за Патување Спорт Подигаат ПешачењетоНетоксични материјали ,безопасни, здравствени, еколошки дизајн, smelless.Носатотпор, отпорност на корозија, и отпорот на температурата може да достигне високо како 220 степени.Во врела вода нема многу топло да се вашата рака да се должи на добро insulational перформанси на силикон.Простор за заштеда на енергија ,да се загрози доказ ,лесно да се чисти ,а неопходна алатка за вашите активности на отворено,кампување,pinic и др.Материјал : Храна одделение силиконскиГолемина : Топ 75mm*Дното 45mm*Висок 70mmБоја : Зелена,Bule,ЖолтаПакет Се Вклучени : 1 X Виткање ПрвенствоНие го прифатат плаќање преку Ali Pay САМО...

Deemount BKG-006 Bicycle Bottle Cage Мухъл-in МТБ Road Bike Колоездене Спорт притежателя на бутилки за вода товароносимост-часова ниско тегло 34 грама
 • Новинка

Deemount BKG-006 Bicycle Bottle Cage Мухъл-in МТБ Road Bike Колоездене Спорт притежателя на бутилки за вода товароносимост-часова ниско тегло 34 грама

BGN 12.21

Карактеристики : · Изградени од страна на Магнезиум на алуминиум легура, трајни употреба; · Мувлаво производство, без заварување заеднички; · Дизајниран форма за лесно и непречено шише влегување и ослободување; · Нето тежат само 34grams Спецификација : · Материјал : Магнезиум на алуминиум легура · Употреба : Да се одржи шише кол.2.563.07 во / 6578mm · Големина : ве Молиме погледнете го графика подолу · Нето тежина : 34 грама / 1.33 оз...

Част велосипеди под наем задната поставка за краката под Наем единичен поставка
 • Новинка

Част велосипеди под наем задната поставка за краката под Наем единичен поставка

22.38 BGN 19.00

Teraysun Велосипед Kickstands Алуминиум Прилагодливи Потпирач за ВелосипедКарактеристики : Introductingприлагодлив велосипед стојат*Лесна Монтажа и Демонтажа велосипед потпирачот*Едноставен, практичен дизајн и одраз на светлината на логото*удар стои со пластични анти пропадна нога*Многу стабилен и трајни производи за употреба*Прилагодлива lenght од 3540cm*Неопходност Велосипед делови и добра замена за вашиот велосипеди!*Материјал : алуминиум, Пластика нога*Одговара за 24"27" Монтиран велосипед / 700 C велосипед Спецификација : Боја : Црна+црвено Материјал : alluminum легура Производ големина : Прибл.3540cm

TOPTOTN USB Акумулаторна велосипеден фенерче LED 240 лумена Велосипеден фенер Zoom водоустойчива Ултра ярък проблясък на светлина батерия 18650
 • Новинка

TOPTOTN USB Акумулаторна велосипеден фенерче LED 240 лумена Велосипеден фенер Zoom водоустойчива Ултра ярък проблясък на светлина батерия 18650

28.24 BGN 17.00

pagamento si prega ди pagare entro 3 giorni ordine di.Случај & Risposte siamo impegnati nella vostra soddisfazione del cliente 100% tutti јас problemi, si prega ди не esitate на contattarci ал prima волта prima APRIRE CASO о lasciare risposte Neutre / Негативни един meno ди 4 stelle че valutano , proviamo sempre ил ностро meglio по risolvere по voi!ritorno per gli articoli difettosi о errati ricevuti : Gli Acquirenti devono riferire ал Venditore entro 7 giorni dopo ricevuto delle merci...

Q128 Под Наем Безжични Лазерни Задните Светлини Планински Сигналните Светлини Мигач Дистанционно Управление Безопасно Предупреждение Аксесоари За Езда
 • Новинка

Q128 Под Наем Безжични Лазерни Задните Светлини Планински Сигналните Светлини Мигач Дистанционно Управление Безопасно Предупреждение Аксесоари За Езда

BGN 8.94

13219 Велосипед СветлаAnswer : ___________________________ Note : производот не содржи батеријата!!!!!! Школка во боја : црвена, сина и други бои може да се прилагоди...

Не логото сверхлегкое въглеродни влакна 3K матиран под наем на притежателя на бутилки за вода Клетка за МТВ велосипед полезни аксесоари за велосипеди
 • Новинка

Не логото сверхлегкое въглеродни влакна 3K матиран под наем на притежателя на бутилки за вода Клетка за МТВ велосипед полезни аксесоари за велосипеди

36.78 BGN 33.00

.Јаглерод Влакна композитни изградбаЗасилен кочница лост зони3 K јаглерод ткаат Материјал : Целосна Јаглерод Fibe(T700 карбонски влакна Боја : Црна Ткаат : 3 K Крај : мат Велосипед Тип : планински велосипед / Патот Велосипед 1 години квалитет guarante Помина Европа Sandards и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди...

Под наем регулируема странична стойка пръчка велосипед алуминиева сплав страничен удар стойка черен паркинг поставка под наем аксесоари
 • Новинка

Под наем регулируема странична стойка пръчка велосипед алуминиева сплав страничен удар стойка черен паркинг поставка под наем аксесоари

31.07 BGN 22.00

Велосипед Прилагодливи Страна Стап Мирување Велосипед Алуминиум легура Страна Удар стојат Црна Паркинг потпирачот Велосипед ДодатоциПредмет : велосипед потпирачот Боја : црна Димензии : 40x47.5x44cm Материјал : алуминиум легураПроизвод Тежина : 370gФункција : *Лесна Монтажа и Демонтажа*Едноставен, практичен дизајн, и Прилагодливи должина и рефлексивни на рака дизајн*Фиксна синџир остане и седиште останат,нека застане е зацврсти на велосипед*Многу стабилен и трајни производи за употреба*Одговара за сите велосипед*Неопходност Велосипед делови и добра замена за вашиот велосипеди!

IGPSPORT 31.8 mm Out Front Bike Mount поддържа спортна камера / каране на фарове за велосипеди, GPS компютър велосипедни аксесоари за Garmin
 • Новинка

IGPSPORT 31.8 mm Out Front Bike Mount поддържа спортна камера / каране на фарове за велосипеди, GPS компютър велосипедни аксесоари за Garmin

22.62 BGN 21.00

Welcme на нашата продавницаНие прифаќаме Микс Цел / Рефус Цел..Задоволство ни е да изградиме долгорочни деловни односи со вас...

CATEYE Bicycle Light VOLT 800 Лумена 5 режима на велосипеди волан предни светлини под наем безопасността на аварийно осветление и аксесоари за велосипеди
 • Новинка

CATEYE Bicycle Light VOLT 800 Лумена 5 режима на велосипеди волан предни светлини под наем безопасността на аварийно осветление и аксесоари за велосипеди

281.58 BGN 194.00

modname=ckeditoТехнолошки Спецификации Димензија : 116.0 x 31.2 43.2 x mm Тежина : 140 грама (светлина единица и батеријата) Светлосен извор : Висок интензитет бела LED X1 Работи време : Висок режим 800 lumens : 2hrs Средината на владата 400 lumens : 3.5 часа Ниска режим 200 lumens : 8hrs Хипер Постојан режим 800 / 200 lumens : 7.5 часот Трепка режим 200 lumens : 100hrs Батерија : Liion батерија (3.6 V3400m Ah) Надополнување на време : околу 59hrs (5hr брзо надополнување на користење 1А или повисоко полнење преку USB адаптер, или со користење на USB3.0) ја дополните / празнење број на пати : за 300 пати (до оценет капацитет капки за 70%) и Други : Вграденво брзо полнење на батеријата коло...

Черно силен мотор пръстен 110 db под наем рециклиране Potencia Bicicleta Timbri Bicicleta под наем пръстен камбана Рог електрически Рог
 • Новинка

Черно силен мотор пръстен 110 db под наем рециклиране Potencia Bicicleta Timbri Bicicleta под наем пръстен камбана Рог електрически Рог

20.48 BGN 12.00

карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетлесно и безбедно да се користи при сопирање5 видови на звучни ефектиисклучително висока & јасен звуккомпатибилен со сите велосипеди вклучувајќи патот велосипедиработи со 1.5 V ААА батерииспецифични : материјал : Пластикаголемина : За 90mm x 75мм x 45mmБатерија : 2 * 1.5 V AAA Батерии (Не се вклучени)црна бојапакетот вклучува : 1 x Велосипед Handlebar Бел Прстен Рог1 x Мини шрафцигер1 x Поддршка стојат