EYCI 1 двойка наем на автомобил LED неон Гума на колелото на газ дюза клапан жило Glow Stick Light за колоездене

EYCI 1 двойка наем на автомобил LED неон Гума на колелото на газ дюза клапан жило Glow Stick Light за колоездене

BGN 2.00
-1 %
BGN 2.03

Брой продукти


Карактеристики :
Материјал : Алуминиумски + Пластика
Големина на : 1.7*1.7*6.7 cm
Боја : Црвена, Жолта, Сина, Зелена
Моќност : 3pcs AG10 Копчето Батерии(Вклучени)
Пакет Се Вклучени :
1 пар x Велосипед Стап LED Светла


Подробности

Цвят:
Жълто, червено, зелено, синьо
търговска марка:
EYCI

Избор на купувачи

iGPSPORT iGS20E GPS Колоездене компютър интелигентен водоустойчив IPX6 МТБ пътен байк компютър спортен скоростомер Милеометр за колоездач
 • Новинка

iGPSPORT iGS20E GPS Колоездене компютър интелигентен водоустойчив IPX6 МТБ пътен байк компютър спортен скоростомер Милеометр за колоездач

73.44 BGN 68.00

Подароци S60 Планината Карактеристики : Екранот брзо, просечна брзина, максимална брзина, време, растојание, температура и височина, патување време, датум, итн...

IGPSPORT 31.8 mm Out Front Bike Mount поддържа спортна камера / каране на фарове за велосипеди, GPS компютър велосипедни аксесоари за Garmin
 • Новинка

IGPSPORT 31.8 mm Out Front Bike Mount поддържа спортна камера / каране на фарове за велосипеди, GPS компютър велосипедни аксесоари за Garmin

22.62 BGN 21.00

Welcme на нашата продавницаНие прифаќаме Микс Цел / Рефус Цел..Задоволство ни е да изградиме долгорочни деловни односи со вас...

4шт Deemount под наем найлон кука / контур Лента самоклеящийся колан под наем кабел резба вратовръзка помпа бутилка група Колоездене фенерче еластична превръзка
 • Новинка

4шт Deemount под наем найлон кука / контур Лента самоклеящийся колан под наем кабел резба вратовръзка помпа бутилка група Колоездене фенерче еластична превръзка

BGN 3.41

Карактеристики : · Изградени од најлон материјал, времето и употреба издржливи; · Целосна должина 26 CM и одговара да се врзуваат цевка кол...

Колоездене на велосипед светлина 5000 лумена 2x XML U2 led светлини лампа за велосипед + 8.4 V батерия + EU/US/UK / AU зарядно устройство
 • Новинка

Колоездене на велосипед светлина 5000 лумена 2x XML U2 led светлини лампа за велосипед + 8.4 V батерия + EU/US/UK / AU зарядно устройство

38.37 BGN 27.00

Solar Storm 5000 Lm XML T6 блиц Пред Велосипед Велосипед Светлата Headlamp Светилка Светлина Глава 4 РежимиФункција : Супер светло XML T6 LED велосипед светлина.ЛЕР : LED Type : XML T6 LED.Количина На LED : 2 парчиња.LED Живот : 100,000 часа.Тема : Повеќе кондензирана светло,долго изложување на далечина.4 Вклучете Начини : Слаби,Средината,Силна,Strobe.Тип На Прекинувач : Синото Копче.Траење : 24 часа.Вклучете Локација : Опашкакапа.Високаперформанси електронски switch.Малку кликнете на прекинувачот за вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ на светлина.Малку кликнете прекинувач за промена на осветленоста режими,НИЗОКСРЕДЕНВИСОК.Долго притиснете го прекинувачот за повеќе од една секунда, за да пристапите до Strobe режим.Батеријата индикатор(покрај синото копче)Три светла се запалени на(моќ≥80%).Две светла се запалени на(50%≤моќност≤80%).Една светлина ќе осветлена и ќе флеш три(runtime≤30minutes).Извор на енергија : 1x8.4v 6400m Ah Батеријата Пакување(Вклучени) .Батерија Полнач(вклучуваат) : Напон : 100v240v.LED индикација за Моќ / Полнење / Целосно наполнет.Answer : ___________________________ Note : 1.Отстранете ги батериите за долго време на неактивност или за време на транспортот.2.Не користете теченлубрикант на водоотпорен Oпрстени,што може да предизвика штета на Опрстен.3.IPX7 водоотпорен рејтинг,не може да се поддржи нурне употреба.1 x XML T6 LED Велосипед Светлина.1 x 8.4 V 6400 m Ah батерија пакет.1 x Полнач за оваа батерија пакет.2 x Резервни Опрстен.1 x Адаптер Одговара за вашата земја(ЕУ / AU / велика БРИТАНИЈА)ГаранцијаУслугата Гарантира : Ние извршување 100% клиентите задоволство гаранција,ако имате било какви прашања,молам само контактирајте со нас,ние ќе реши за вас.Производот Гаранција : 1...

Детски Мотор Пластмасов Рог Звънец Топката Тръба Предупредителен Сигнал За Тревога Детски Велосипед Аксесоар
 • Новинка

Детски Мотор Пластмасов Рог Звънец Топката Тръба Предупредителен Сигнал За Тревога Детски Велосипед Аксесоар

2.58 BGN 2.00

100% сосема нов и висок квалитет Прекрасна труба дизајн ,постабилна и издржливи Гласно ѕвонење за заштита на возачот безбедноста, исто Така, може да се користи како деца' играчка...

Велосипед МТВ футбол баскетбол Надуване Треска Convenitent преносим под наем аксесоари открит Колоездене удобни инструменти
 • Новинка

Велосипед МТВ футбол баскетбол Надуване Треска Convenitent преносим под наем аксесоари открит Колоездене удобни инструменти

11.78 BGN 9.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.>>Ако ви се допаѓа предмети кои сте ги добиле,plz ни даде позитивни повратни информации и да ја објавите слика со вашите скапоцени објект.Ви благодарам многу!!! ^^#############################################################################################################################***Драги Пријатели,ве молиме прочитајте ги информациите пред да редТранспорт време е за 2590 дена, ако не можете да го добиете вашиот парцела во 30 дена, ве молиме да стапите во контакт со нас да се продолжи датум на испорака за вас.Ако не ви стигне пратката по 60 дена од денот на испорака,ние и ветуваме ние ќе се направи целосна наплата прво ,кога ќе го добиете пакет ,може да се pls контакт со нас и да се плати тоа повторно.Затоа,немојте да се применуваат во текот на 60 дена од спорот,ова е Несакана.Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.Ако вашата цел е голема, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета цена, ние може да понуди ЕМС или DHL бесплатен превозот.1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.2 : Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа...

WEST BIKING Bike Light Set водоустойчив волан предна лампа задна светлина USB презареждане сигурност нощен Колоездене мигащ фенер Велосипеди
 • Новинка

WEST BIKING Bike Light Set водоустойчив волан предна лампа задна светлина USB презареждане сигурност нощен Колоездене мигащ фенер Велосипеди

63.49 BGN 35.00

Драги пријатели,ви Благодариме за доаѓање,го користите мобилниот шопинг,можат да уживаат во повеќе преференцијален третман,ве молиме скенирање на QR код : Велосипедизам Светлина Име ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Светло Сет Водоотпорен Handlebar Пред Светилка Taillight USB Полнење Безбедност Ноќ Велосипедизам Трепкачко Светло за ВелосипедКУПИ ЕДЕН СЕ ДВАParamater Пред Светлина Материјал : ABS Големина : Пред Светлина : Околу 10*3*8cm; Taillight : За 10*1.8*2.8 cm; Велосипед Бел : За 35*22.2*15 мм Пакет Листата : Пред Светлина; Taillight; Велосипед Бел; Кабел; Прирачник; Пред Светлина Осветлување Начини : Моќ на Владата; Стандарден Режим; Еко Режим; Трепка Режим Опашка Светлина Осветлување Начини : 3 Стандардни Режими; 3 Трепка Начини на Живот Време : Моќта на Чекање : Околу 3h; Стандарден Режим : За 4h; Еко Режим : За 7h; Трепка Режим : За 6h 1 парче КОЧАН 30 чипови, висока осветленост црвени led литиум полимер батерија (3.7 V 500m Ah) USB Полнење Страна Видливост Автоматско Целосно Наполнета Cutoff Системот за Брзо Ослободување Гумена Рака се Справи со Бар / Seatpost Планината(Одговара на 1232милиметри) слаба батерија, полнење и целосно наполнета, индикаторот За taillight : Кога lndicator tums трепка портокалово,тоа значи дека батеријата е речиси празна,ќе е подобро да се наплататсветлината сега.Чекори На Префрлете Го Режимот : 1.Притиснете на копчето за да сирење начини : Во овој метод три режими се cycled.2.Притиснете и задржете го копчето за вклучување / исклучување копче за околу.1.5 secinds да се промени во strobe и блескави режими...

Tonyon 1200mm Bike Lock Планински велосипеди за заключване против кражба на резервни части за велосипеди, аксесоари за Колоездене заключване Ciclismo
 • Новинка

Tonyon 1200mm Bike Lock Планински велосипеди за заключване против кражба на резервни части за велосипеди, аксесоари за Колоездене заключване Ciclismo

23.33 BGN 22.00

Tonyon 1200mm Велосипед Заклучување на Планински Велосипед за Заклучување на Антикражба Велосипед Делови Додатоци Велосипедизам Заклучување CiclismoОва е resetable комбинација брава, можете да ресетирате комбинација толку често колку што сакате.Оперативни Инструкции : Ова заклучување е претходно наместен да работи на 00000.За да го поставите вашиот сопствен комбинација,следете ги чекорите подолу;1,Dial комбинација тркала да 00000 и се повлече на кабелот.2,да се Претвори во knob за 90 степени во правец на стрелките од часовникот до одредена позиција3,Ресетирате комбинација тркала до посакуваната комбинација,што си сигурен броеви се наредени со покажувачот.4,Имаат изборот на вашиот комбинација на броеви,да се претвори во knob назад кон оригиналната postition во стрелките на часовникот насока.5,новата комбинација е сега поставен.6,Повтори 15 чекорите погоре, за да го ресетирате комбинација во секое време ви се допаѓа.Answer : ___________________________ Note : не заборавајте лозинка...

Tourbon Велосипедна Рамка Тръба Триъгълник Чанта Велосипеден Чанта Раница Зелен Vax Платно Водоустойчив Здрав Колоездене Аксесоари
 • Новинка

Tourbon Велосипедна Рамка Тръба Триъгълник Чанта Велосипеден Чанта Раница Зелен Vax Платно Водоустойчив Здрав Колоездене Аксесоари

79.98 BGN 60.00

Tourbon е вашиот прв избор за резолуцијата и издржливи отворено производи Изработени од квалитетен восок водоотпорен платно, вистинска кожа hander трим Лесно Прикачување или отстраните од вашиот велосипед со лепенка и сврзувачки елементи Може да се користи како торба или ранец,прилагодливи рака Минимизирање на ветер отпор и ќе не фаќа колената, нозете, или друга опрема Користење : одлично за чување на алатки, телефони и паричник, копчиња и други секојдневни предмети Класичен скриен патент дизајн со парична казна изработкаЖивот треба да биде исполнет со радост.Доделат велосипед боја декорација,ќе добиете пролет во вратите.За Превозот : 1...

Под наем регулируема странична стойка пръчка велосипед алуминиева сплав страничен удар стойка черен паркинг поставка под наем аксесоари
 • Новинка

Под наем регулируема странична стойка пръчка велосипед алуминиева сплав страничен удар стойка черен паркинг поставка под наем аксесоари

31.07 BGN 22.00

Велосипед Прилагодливи Страна Стап Мирување Велосипед Алуминиум легура Страна Удар стојат Црна Паркинг потпирачот Велосипед ДодатоциПредмет : велосипед потпирачот Боја : црна Димензии : 40x47.5x44cm Материјал : алуминиум легураПроизвод Тежина : 370gФункција : *Лесна Монтажа и Демонтажа*Едноставен, практичен дизајн, и Прилагодливи должина и рефлексивни на рака дизајн*Фиксна синџир остане и седиште останат,нека застане е зацврсти на велосипед*Многу стабилен и трајни производи за употреба*Одговара за сите велосипед*Неопходност Велосипед делови и добра замена за вашиот велосипеди!

WEST BIKING Bell Bicycle Bell USB зареждане под наем електронни рога светлина 140 db водоустойчив силен силен сигнален звънец сигурност Колоездене bells
 • Новинка

WEST BIKING Bell Bicycle Bell USB зареждане под наем електронни рога светлина 140 db водоустойчив силен силен сигнален звънец сигурност Колоездене bells

40.62 BGN 21.00

Возење велосипед Рог Светлина Име : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Бел USB Полнење Велосипед Електронски Рогови Светлина 140 d B Водоотпорен Силна Висока Аларм Бел Безбедност Велосипедизам ЅвонаИнформација За Производот : Бренд : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМИме : Велосипед Handlebar Рог СветлинаБои : Сина / Црвена / ЦрнаМатеријал : PC 11 (PC Инженеринг пластика)Тежина : Околу 150g(со пакет)Големина : Околу 10*5cmLED Type : T6Лесни Начини : Силна / Ниско / FlashRainproof : ДаКарактеристики : 1.Светлината со рог,Предупредување,До 250 lumens,USB полнење2.Пет видови на звукот може да биде променет,Нагласи LEDПлаќањеНие прифаќаме овие плаќање : со Кредитна Картичка, Зачувам(Alipay), Beloto, Money Bookers, Запад Унија, T / T, итн...

Голяма обиколката на главата пътен под наем избягват Каск колоездене каска ultralight за мъже защитно сигурност планинско колоездене hemet gub DD
 • Новинка

Голяма обиколката на главата пътен под наем избягват Каск колоездене каска ultralight за мъже защитно сигурност планинско колоездене hemet gub DD

105.41 BGN 74.00

Бренд : GUB Модел : dd Боја : црна,сина,црвена Тежина : 285 g Отвори : 28 Дупки Материјал : EPS + PC Пол : унисекс Главата обемот : 5865cm Најдобри Употреба : планински велосипедизам,друмски велосипедизам и така натаму...

ROSWHEEL колоездене Колоездене раница 2Л нетоксичен воден балон лек дишащ чанта туризъм раница 15937 Bolso Bicicleta
 • Новинка

ROSWHEEL колоездене Колоездене раница 2Л нетоксичен воден балон лек дишащ чанта туризъм раница 15937 Bolso Bicicleta

47.18 BGN 28.00

Карактеристики : · Супер лесни 5 L ранец, направени од Најлон ткаенина· Доаѓа со 2 L вода мочниот меур, изградена од страна на хранаодделение PEVA· Структурирани од 4 џебови, внимателен прилагодување на системот· Дише, подвижен, издржливСпецификации· Материјал : Главно Најлон ткаенина, PEVA· Структура : 1 вода мочниот меур џеб, 2 zippered странични џебови, 1 mesh џеб· Боја : Црна / Сина, Црна / Зелена· Големина:Ранец прибл...

Deemount BKG-006 Bicycle Bottle Cage Мухъл-in МТБ Road Bike Колоездене Спорт притежателя на бутилки за вода товароносимост-часова ниско тегло 34 грама
 • Новинка

Deemount BKG-006 Bicycle Bottle Cage Мухъл-in МТБ Road Bike Колоездене Спорт притежателя на бутилки за вода товароносимост-часова ниско тегло 34 грама

BGN 12.21

Карактеристики : · Изградени од страна на Магнезиум на алуминиум легура, трајни употреба; · Мувлаво производство, без заварување заеднички; · Дизајниран форма за лесно и непречено шише влегување и ослободување; · Нето тежат само 34grams Спецификација : · Материјал : Магнезиум на алуминиум легура · Употреба : Да се одржи шише кол.2.563.07 во / 6578mm · Големина : ве Молиме погледнете го графика подолу · Нето тежина : 34 грама / 1.33 оз...

Черно силен мотор пръстен 110 db под наем рециклиране Potencia Bicicleta Timbri Bicicleta под наем пръстен камбана Рог електрически Рог
 • Новинка

Черно силен мотор пръстен 110 db под наем рециклиране Potencia Bicicleta Timbri Bicicleta под наем пръстен камбана Рог електрически Рог

20.48 BGN 12.00

карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетлесно и безбедно да се користи при сопирање5 видови на звучни ефектиисклучително висока & јасен звуккомпатибилен со сите велосипеди вклучувајќи патот велосипедиработи со 1.5 V ААА батерииспецифични : материјал : Пластикаголемина : За 90mm x 75мм x 45mmБатерија : 2 * 1.5 V AAA Батерии (Не се вклучени)црна бојапакетот вклучува : 1 x Велосипед Handlebar Бел Прстен Рог1 x Мини шрафцигер1 x Поддршка стојат

CATEYE Bicycle Light VOLT 800 Лумена 5 режима на велосипеди волан предни светлини под наем безопасността на аварийно осветление и аксесоари за велосипеди
 • Новинка

CATEYE Bicycle Light VOLT 800 Лумена 5 режима на велосипеди волан предни светлини под наем безопасността на аварийно осветление и аксесоари за велосипеди

281.58 BGN 194.00

modname=ckeditoТехнолошки Спецификации Димензија : 116.0 x 31.2 43.2 x mm Тежина : 140 грама (светлина единица и батеријата) Светлосен извор : Висок интензитет бела LED X1 Работи време : Висок режим 800 lumens : 2hrs Средината на владата 400 lumens : 3.5 часа Ниска режим 200 lumens : 8hrs Хипер Постојан режим 800 / 200 lumens : 7.5 часот Трепка режим 200 lumens : 100hrs Батерија : Liion батерија (3.6 V3400m Ah) Надополнување на време : околу 59hrs (5hr брзо надополнување на користење 1А или повисоко полнење преку USB адаптер, или со користење на USB3.0) ја дополните / празнење број на пати : за 300 пати (до оценет капацитет капки за 70%) и Други : Вграденво брзо полнење на батеријата коло...

Leadbike мотор задна светлина USB Акумулаторна батерия led светлина 3 цвята Колоездене предупреждение мотор задна светлина нощни аксесоари
 • Новинка

Leadbike мотор задна светлина USB Акумулаторна батерия led светлина 3 цвята Колоездене предупреждение мотор задна светлина нощни аксесоари

23.98 BGN 14.00

Leadbike Нов Велосипед Задни светла за Полнење LED USB Велосипедизам Безбедност Предупредување Велосипед Опашка Седиште Светилка Ноќ Додатоци 3 БоиОписи : Производ Во Боја : ЦрнаМатеријал : ABS+PCБатерија : 3.7 V 500 MAH Li Batte ry,USB Полнењето.Лесно да се инсталира,Водоотпорен Дизајн.Се користи за Велосипед Задни светлаLED : 30* 3 W КОЧАН ПРЕДВОДЕНИСветлина : 100 lumensРабота Начини : LD16 (сино / црвена / зелена) : сина светлина зелено светлоцрвено светлосино зелена флешцрвена сина флешзелена црвена флешred blue green флешLD33 (сино / црвени / бели) : сино светлоцрвено светлобело светлосино, црвено флешсина, бела флешцрвена бела флешсино, црвено бели флешВодоотпорен дизајн може да се вклопат за различни видови на животната средина, продолжување тоа е работа живот полнење преку USB режим може да биде удобен и корисни.Пакет : 1 * Велосипед Светлина1 * USB Кабел1* Еластичен Ремени