BIKEIN 2pcs Ultralight Full UD Carbon Bicycle Water Bottle Holder Road Mountain Bike Bottle Cage Black White МТБ Parts Only 16g

BIKEIN 2pcs Ultralight Full UD Carbon Bicycle Water Bottle Holder Road Mountain Bike Bottle Cage Black White МТБ Parts Only 16g

BGN 38.00
-49 %
BGN 74.51

Брой продуктиПодробности

Тегло (гр):
По-малко от 75 грама
търговска марка:
BIKEIN Pro
Номер На Модела:
CP02BH
Произход:
произведено в Китай
Тегло:
16g/pcs
Материал:
Пълен въглерод UD
Диаметър на:
74 мм
Включва:
2 елемента

Избор на купувачи

Q134 колоездене нощни светлини супер ярка мини фенерче една фаровете за планинско колоездене Колоездене оборудване аксесоари светлина
 • Новинка

Q134 колоездене нощни светлини супер ярка мини фенерче една фаровете за планинско колоездене Колоездене оборудване аксесоари светлина

BGN 10.50

Answer : ___________________________ Note : производот не содржи батеријата!!!!!! Материјал : Алуминиум Пакување : еден меур торба Прекинувач : опашка копчето switch to формула (постојат два стоп на вредноста, 1 Секогаш 2 Flash) Боја : Црна, Црвена Сино Злато Тежина : 78g опис на производот : 1 : 6 суперсветли Led, дизајн живот од 10,000 часа или повеќе, ниска моќност, висока осветленост, зрак стабилност...

Колоездене на велосипед светлина 5000 лумена 2x XML U2 led светлини лампа за велосипед + 8.4 V батерия + EU/US/UK / AU зарядно устройство
 • Новинка

Колоездене на велосипед светлина 5000 лумена 2x XML U2 led светлини лампа за велосипед + 8.4 V батерия + EU/US/UK / AU зарядно устройство

38.37 BGN 27.00

Solar Storm 5000 Lm XML T6 блиц Пред Велосипед Велосипед Светлата Headlamp Светилка Светлина Глава 4 РежимиФункција : Супер светло XML T6 LED велосипед светлина.ЛЕР : LED Type : XML T6 LED.Количина На LED : 2 парчиња.LED Живот : 100,000 часа.Тема : Повеќе кондензирана светло,долго изложување на далечина.4 Вклучете Начини : Слаби,Средината,Силна,Strobe.Тип На Прекинувач : Синото Копче.Траење : 24 часа.Вклучете Локација : Опашкакапа.Високаперформанси електронски switch.Малку кликнете на прекинувачот за вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ на светлина.Малку кликнете прекинувач за промена на осветленоста режими,НИЗОКСРЕДЕНВИСОК.Долго притиснете го прекинувачот за повеќе од една секунда, за да пристапите до Strobe режим.Батеријата индикатор(покрај синото копче)Три светла се запалени на(моќ≥80%).Две светла се запалени на(50%≤моќност≤80%).Една светлина ќе осветлена и ќе флеш три(runtime≤30minutes).Извор на енергија : 1x8.4v 6400m Ah Батеријата Пакување(Вклучени) .Батерија Полнач(вклучуваат) : Напон : 100v240v.LED индикација за Моќ / Полнење / Целосно наполнет.Answer : ___________________________ Note : 1.Отстранете ги батериите за долго време на неактивност или за време на транспортот.2.Не користете теченлубрикант на водоотпорен Oпрстени,што може да предизвика штета на Опрстен.3.IPX7 водоотпорен рејтинг,не може да се поддржи нурне употреба.1 x XML T6 LED Велосипед Светлина.1 x 8.4 V 6400 m Ah батерија пакет.1 x Полнач за оваа батерија пакет.2 x Резервни Опрстен.1 x Адаптер Одговара за вашата земја(ЕУ / AU / велика БРИТАНИЈА)ГаранцијаУслугата Гарантира : Ние извршување 100% клиентите задоволство гаранција,ако имате било какви прашања,молам само контактирајте со нас,ние ќе реши за вас.Производот Гаранција : 1...

Велосипед МТВ футбол баскетбол Надуване Треска Convenitent преносим под наем аксесоари открит Колоездене удобни инструменти
 • Новинка

Велосипед МТВ футбол баскетбол Надуване Треска Convenitent преносим под наем аксесоари открит Колоездене удобни инструменти

11.78 BGN 9.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.>>Ако ви се допаѓа предмети кои сте ги добиле,plz ни даде позитивни повратни информации и да ја објавите слика со вашите скапоцени објект.Ви благодарам многу!!! ^^#############################################################################################################################***Драги Пријатели,ве молиме прочитајте ги информациите пред да редТранспорт време е за 2590 дена, ако не можете да го добиете вашиот парцела во 30 дена, ве молиме да стапите во контакт со нас да се продолжи датум на испорака за вас.Ако не ви стигне пратката по 60 дена од денот на испорака,ние и ветуваме ние ќе се направи целосна наплата прво ,кога ќе го добиете пакет ,може да се pls контакт со нас и да се плати тоа повторно.Затоа,немојте да се применуваат во текот на 60 дена од спорот,ова е Несакана.Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.Ако вашата цел е голема, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета цена, ние може да понуди ЕМС или DHL бесплатен превозот.1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.2 : Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа...

Tourbon под наем на задната седалка чанти на багажник, багажник раница багаж аксесоари под наем Паньер водоустойчив две чанти 23Л
 • Новинка

Tourbon под наем на задната седалка чанти на багажник, багажник раница багаж аксесоари под наем Паньер водоустойчив две чанти 23Л

154.34 BGN 139.00

Изработени од квалитетен восок водоотпорен платно Совршена, како велосипед за складирање на пазарот или патна safari другари Дојде со 2 големи прегради и рамо, рака Може да биде Свиткан или Лесно да се Објави кога е Потребно Одвојте еден pannier и се користи како торба Идеален за шопинг ,а спијат повеќе, или патување Класичен дизајн со парична казна изработкаЖивот треба да биде исполнет со радост.Доделат велосипед боја декорација,ќе добиете пролет во вратите.За Превозот : 1...

Детски Мотор Пластмасов Рог Звънец Топката Тръба Предупредителен Сигнал За Тревога Детски Велосипед Аксесоар
 • Новинка

Детски Мотор Пластмасов Рог Звънец Топката Тръба Предупредителен Сигнал За Тревога Детски Велосипед Аксесоар

2.58 BGN 2.00

100% сосема нов и висок квалитет Прекрасна труба дизајн ,постабилна и издржливи Гласно ѕвонење за заштита на возачот безбедноста, исто Така, може да се користи како деца' играчка...

Част велосипеди под наем задната поставка за краката под Наем единичен поставка
 • Новинка

Част велосипеди под наем задната поставка за краката под Наем единичен поставка

22.38 BGN 19.00

Teraysun Велосипед Kickstands Алуминиум Прилагодливи Потпирач за ВелосипедКарактеристики : Introductingприлагодлив велосипед стојат*Лесна Монтажа и Демонтажа велосипед потпирачот*Едноставен, практичен дизајн и одраз на светлината на логото*удар стои со пластични анти пропадна нога*Многу стабилен и трајни производи за употреба*Прилагодлива lenght од 3540cm*Неопходност Велосипед делови и добра замена за вашиот велосипеди!*Материјал : алуминиум, Пластика нога*Одговара за 24"27" Монтиран велосипед / 700 C велосипед Спецификација : Боја : Црна+црвено Материјал : alluminum легура Производ големина : Прибл.3540cm

CATEYE Bicycle Light VOLT 800 Лумена 5 режима на велосипеди волан предни светлини под наем безопасността на аварийно осветление и аксесоари за велосипеди
 • Новинка

CATEYE Bicycle Light VOLT 800 Лумена 5 режима на велосипеди волан предни светлини под наем безопасността на аварийно осветление и аксесоари за велосипеди

281.58 BGN 194.00

modname=ckeditoТехнолошки Спецификации Димензија : 116.0 x 31.2 43.2 x mm Тежина : 140 грама (светлина единица и батеријата) Светлосен извор : Висок интензитет бела LED X1 Работи време : Висок режим 800 lumens : 2hrs Средината на владата 400 lumens : 3.5 часа Ниска режим 200 lumens : 8hrs Хипер Постојан режим 800 / 200 lumens : 7.5 часот Трепка режим 200 lumens : 100hrs Батерија : Liion батерија (3.6 V3400m Ah) Надополнување на време : околу 59hrs (5hr брзо надополнување на користење 1А или повисоко полнење преку USB адаптер, или со користење на USB3.0) ја дополните / празнење број на пати : за 300 пати (до оценет капацитет капки за 70%) и Други : Вграденво брзо полнење на батеријата коло...

2 елемента TOSEEK под наем на притежателя на бутилки въглеродни влакна бутилка вода клетка аксесоари за велосипеди 25 г
 • Новинка

2 елемента TOSEEK под наем на притежателя на бутилки въглеродни влакна бутилка вода клетка аксесоари за велосипеди 25 г

36.78 BGN 33.00

Карактеристики : Оваа 100% јаглерод влакна шише за вода кафез е силна и со уникатен изглед Тоа 's лесно да се дефинира за да се вашиот велосипед и да е сигурен компонента.Дизајниран за да одговара со скоро секоја рамка, без да се гломазна.Лесно го прифаќа стандардна големина на шишиња со безбедна се одржи и лесно ослободување.Тоа може да го апсорбира повторливи влијанија на груби патишта и да се гарантира вашиот шише за вода секогаш ќе биде тука кога ви треба.Има разгореа устата за да се подобри леснотија на шише вметнување...

TOSEEK carbon fiber road mountain bike water bottle holder / притежателя бутилки / универсална Бутылочная клетка 2 бр. / лот
 • Новинка

TOSEEK carbon fiber road mountain bike water bottle holder / притежателя бутилки / универсална Бутылочная клетка 2 бр. / лот

36.08 BGN 32.00

TOSEEK карбонски влакна патот планински велосипед шише за вода носителот / шише носителот / Универзално Шише Кафез 2 КОМПЈУТЕРИ / МНОГУОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Материјал : Целосна јаглерод влакнаСе користи за 74mm шишеГлавната Боја : како што се сликиосум : приближно 20 g / еез Велосипед Тип : Планина / Патот велосипед .

Универсален мини обрат на МТВ Велосипед под наем волан огледало за обратно виждане сигурност
 • Новинка

Универсален мини обрат на МТВ Велосипед под наем волан огледало за обратно виждане сигурност

6.18 BGN 4.00

Универзална Мини Ротацијата на MTB Велосипед Велосипед Велосипед Handlebar Rearview Огледало БезбедностОпис : Сосема Нов и Висок квалитет на Прилагодливи на секој агол...

Q128 Под Наем Безжични Лазерни Задните Светлини Планински Сигналните Светлини Мигач Дистанционно Управление Безопасно Предупреждение Аксесоари За Езда
 • Новинка

Q128 Под Наем Безжични Лазерни Задните Светлини Планински Сигналните Светлини Мигач Дистанционно Управление Безопасно Предупреждение Аксесоари За Езда

BGN 8.94

13219 Велосипед СветлаAnswer : ___________________________ Note : производот не содржи батеријата!!!!!! Школка во боја : црвена, сина и други бои може да се прилагоди...

Tourbon ретро платно под наем на волана чанта тръба чанта седельная чанта на задната рама чанта е многофункционална аксесоари за велосипеди
 • Новинка

Tourbon ретро платно под наем на волана чанта тръба чанта седельная чанта на задната рама чанта е многофункционална аксесоари за велосипеди

45.68 BGN 34.00

Изработени од квалитетен водоотпорен восок платно Трајни ролна leatrer рака за прикачување на велосипед handlebar или на врвот на цевкатаили седло или задното рамка,една торба за четири usages Жените исто така направен од бел квалитет платно Совршена, како велосипед складирање,телефон носителот А Lilite месинг дупка зад себе за полагање преку слушалка кабел,вие ќеможе да слушате музика кога велосипедизам Живот треба да биде исполнет со радост.Доделат велосипед боја декорација,ќе добиете пролет во вратите.За Превозот : 1...