универсален 7-10. 1 инчов таблет артикулирующий монтиран на стената lcd дисплей за сигурност на закрепване на замъка за Samsung Galaxy TAb A / Tab S / note

универсален 7-10. 1 инчов таблет артикулирующий монтиран на стената lcd дисплей за сигурност на закрепване на замъка за Samsung Galaxy TAb A / Tab S / note

BGN 65.60

Брой продукти

1. Компанија : Гуангжу Бил Електронски Technology Co., Ltd Локација : Гуангжу, Кина. 2. Производ : таблета безбедност ѕид 3. Објектот# : BR23013 WQ 4. Производ Discreption : a. алуминиум заклучување заградата за повеќето 7 10.1" таблет. б. алуминиум база : завртка на ѕид. в. агол на гледање : прилагодлив. г. дебелината на таблет надвор 10.5 мм не работи за овој дизајн. 5. Извонредни Карактеристики : a. заклучување на заградата за повеќето 7 10.1" таблет. б. екранот на таблет на пејзаж или портрет позиција. в. агол на гледање : прилагодлив.


Подробности

Пакет:
ДА
Номер На Модела:
BR23013WQ
търговска марка:
эстанд
Материал:
Метални
Цвят:
Сребро
алуминиева скоба стопорный:
за повечето хапчета 7-10. 1
алуминиево основа:
поправяне на стената

Избор на купувачи

Калъф за LG G Pad X 8.0 Sleeve Tablet PC Protective Smart cover Protector Leather ПУ за LG gpad F V498 V521 V520 8inch II V480
 • Новинка

Калъф за LG G Pad X 8.0 Sleeve Tablet PC Protective Smart cover Protector Leather ПУ за LG gpad F V498 V521 V520 8inch II V480

21.84 BGN 21.00

На таблет компјутер посебна поддршка лагер за завиткување групи, може да го поддржи, погодно сметководствената вредност, погодни за употреба, високо квалитетен материјалПрименливи таблета големина : Применливи таблета големина : 【 За LG G Подлога X 8.0" 、F 8.0 】V498、V480、V521、V520、8 инченВиди Видео виткање поддршка на пишување на текст за статистика, анти земјотрес, Многу издржливи, Случај

Нов 10.1 4 good T100m 3G Tablet сензорен екран, тъчпад дигитайзер, подмяна на стъкло, сензор Безплатна доставка
 • Новинка

Нов 10.1 4 good T100m 3G Tablet сензорен екран, тъчпад дигитайзер, подмяна на стъкло, сензор Безплатна доставка

BGN 21.81

Како екранот на допир може да има различни екран на допир панел форма за истата таблета модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу екран на допирКако производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа / слика на еден,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што е споменато...

Нов 7 LCD екрана на таблото за 7 Irbis TZ51 3G Tablet LCD подмяна Безплатна доставка
 • Новинка

Нов 7 LCD екрана на таблото за 7 Irbis TZ51 3G Tablet LCD подмяна Безплатна доставка

BGN 30.40

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately кога сте го купиле производи или боја не се достапни 2 Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување 3 Сите предмети може да се испраќаат од страна на DHL ,EMS,Кина Пост Воздух Mail со trucking Не за проверка на пратката статуи онлајн 4 Парцела брод за исплата Дестинација Адреса Само! 5 дополнителни такси превозот треба да биде обвинет ако дестинациската адреса е на оддалечените Области' листа,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере...

SafetyPacking (Level4) 5 бр 300mAh 3.7 V полимерна литиева батерия 702025 MP3 Bluetooth слушалки безжични слушалки безжична мишка
 • Новинка

SafetyPacking (Level4) 5 бр 300mAh 3.7 V полимерна литиева батерия 702025 MP3 Bluetooth слушалки безжични слушалки безжична мишка

BGN 49.60

Безбедност Пакување ( Ниво 4) 5 .компјутери / Многу 300m Ah 3.7 V литиум полимер батерија 702025 072025 MP3 Bluetooth слушалки безжични слушалки безжичен глушец 300 m AhСо Батеријата Заштита Одбор : Функција : overcharge,со текот на испуштање, прекуструјна ,краток circiut заштитаБезбедност пакување : Четворни заштита(Со Водоотпорен перница и Антистатички торба)

оригиналната нова безплатна доставка точков доставка AUO15 инчов led подсветка lcd екран a150xn01v2 гаранция за качество
 • Новинка

оригиналната нова безплатна доставка точков доставка AUO15 инчов led подсветка lcd екран a150xn01v2 гаранция за качество

192.00 BGN 140.00

оригиналниот нов бесплатен превозот место снабдување AUO15 инчен LED светлото LCD екран A150 XN01 V2 обезбедување на квалитет

XSKEMP 2 бр./лот Ultra Clear 9 H днешно закалено стъкло за LG G PAD3 10.1 V755 устойчив на удари 0.3 mm tablet PC, LCD екран защитно фолио
 • Новинка

XSKEMP 2 бр./лот Ultra Clear 9 H днешно закалено стъкло за LG G PAD3 10.1 V755 устойчив на удари 0.3 mm tablet PC, LCD екран защитно фолио

15.31 BGN 13.00

XSKEMP 2 парчиња / Многу Ултра Јасно 9 H Вистински Калено Стакло За LG G PAD3 10.1 V755 Shockproof 0.3 mm Таблет КОМПЈУТЕР со LCD Екран Заштитник Филм Опис : 1.калено стакло protectore вс направени од хемиски процесирани стакло ,кој има одлични прозорецот екранот ,висока чувствителност и удобно допир teeling 2.Oleophobic слој : A...

Нов сензорен екран дигитайзер за Lenovo A8-50 A5500 A5500-H MCF-080-1235-V4 MCF-080-1235 8 смяна на предно стъкло
 • Новинка

Нов сензорен екран дигитайзер за Lenovo A8-50 A5500 A5500-H MCF-080-1235-V4 MCF-080-1235 8 смяна на предно стъкло

22.59 BGN 16.00

Објектот Спецификација : НОВИОТ Екран на Допир За Леново A850 A5500 A5500H MCF0801235V4 MCF0801235 Замена таблетаБоја : Како на фотографијата се покажеТип : ЗаменаТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

Новият 9.7 Mediox MID9742 Coby Kyros MID9742 Tablet touch screen panel Glass Digitizer Sensor подмяна на PC Безплатна доставка
 • Новинка

Новият 9.7 Mediox MID9742 Coby Kyros MID9742 Tablet touch screen panel Glass Digitizer Sensor подмяна на PC Безплатна доставка

BGN 22.45

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Бидејќи има некои Телефон / таблети со различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика / листа.За Кабел за заклучување, ве молиме проверете ако вашата оригинална екран кабел код е иста како нашата листа, ако тоа е продажба со кабел кодот пред да ја купите.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

Калъф коровья кожа ръкав за iPad mini 3 2 1 Таблетка Protective Smart cover Protector естествена кожа PU за Apple mini3 mini2 mini1
 • Новинка

Калъф коровья кожа ръкав за iPad mini 3 2 1 Таблетка Protective Smart cover Protector естествена кожа PU за Apple mini3 mini2 mini1

41.20 BGN 39.00

На таблет компјутер посебна поддршка лагер за завиткување групи, може да го поддржи, погодно сметководствената вредност, погодни за употреба, високо квалитетен материјалПрименливи таблета големина : 【За i Pad mini3、i Pad mini 2、i Pad mini】7.9 инченВиди Видео виткање поддршка на пишување на текст за статистика, анти земјотрес, Многу издржливи, Случај Gowhide Вистинска кожа Случај

3 тел сигурност опаковка литиево-йонна батерия 3.7 v 4000mAh батерия 3.7 v за tablet PC 3. 4x53x146mm 3453146 3.7 v 4000 mah
 • Новинка

3 тел сигурност опаковка литиево-йонна батерия 3.7 v 4000mAh батерия 3.7 v за tablet PC 3. 4x53x146mm 3453146 3.7 v 4000 mah

BGN 44.64

Безбедност Пакување (Ниво 4) 3 Жица liion батерија 3.7 v 4000m Ah батерија 3.7 v батерија за таблет компјутер 3.4x53x146mm 3453146 3.7 v 4000 mahГолемина : 3.4*53*146mmБезбедност пакување : Четворни заштита(Со Водоотпорен перница и Антистатички торба)Со Батеријата Заштита Одбор (Б...

A+ LCD матрица за 7 Prestigio MultiPad Wize 3037 3G PMT3037 TABLET 30pin LCD екрана панел за замяна на обектива
 • Новинка

A+ LCD матрица за 7 Prestigio MultiPad Wize 3037 3G PMT3037 TABLET 30pin LCD екрана панел за замяна на обектива

BGN 23.84

ИСТАКНУВАЈЌИ : Од производство на надградби на ден ние само се обезбеди нормална, не гарантира дека број еден на еден, ако стоката без никакви проблеми, различни кодирање ќе доведе до спорови нема да стане причина...

N116BGE-LB1 fit LP116WH2 TLA1 M116NWR1 R0 B116XW03 V. 0 V. 1 N116BGE-L41 L32 нова
 • Новинка

N116BGE-LB1 fit LP116WH2 TLA1 M116NWR1 R0 B116XW03 V. 0 V. 1 N116BGE-L41 L32 нова

BGN 51.95

Внимание : ЛЕВО+ПРАВОТО завртка дупки!!! Ова е 40 pin LCD ЕКРАНЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.•1>LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1TLA1•2>Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...•3>Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !Внимание : За да се избегне погрешна цел поставени или погрешно ставката што сте ја купиле, тука е нешто што треба да го прочитате пред да нарачате,1...

LP133WD2 SLB1(SL) (B1) на лаптопа с LCD led екран 13.3 1600X900 40PIN IPS панел
 • Новинка

LP133WD2 SLB1(SL) (B1) на лаптопа с LCD led екран 13.3 1600X900 40PIN IPS панел

BGN 87.20

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.•1>LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1TLA1•2>Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...•3>Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !Опис Состојба НА+ НОВ Дел број LP133 WD2 SLB1 (или замена модел) Големина 13.3 инчен Резолуција 1600×900 Размерот widescreen Гаранција 7 дена се врати купување;90 дена гаранција вклучени...

Сензорен екран дигитайзер за MOTOROLA MC9500 MC9500-K MC9596 MC9596-K MC9598 MC9598-K MC9590 дигитайзер сензорен екран стъкло
 • Новинка

Сензорен екран дигитайзер за MOTOROLA MC9500 MC9500-K MC9596 MC9596-K MC9598 MC9598-K MC9590 дигитайзер сензорен екран стъкло

32.00 BGN 29.00

Екран на допир за Digitizer за полнење за MOTOROLA MC9500 MC9500К MC9596 MC9596К MC9598 MC9598К MC9590 Digitizer Екран на Допир за СтаклоГолемина : 3.7"Број на модел : MC9500 Екран на Допир ПанелиСостојба : НОВАНие сме LCD Веледрогеријата од Кина,ве молиме vist нашата компанија вебсајт за дапонатамошни информации .Превозот : ние ќе ги тестираат строго пред превозот.ние ќе брод во 13 работни дена по вашата плаќаат.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 730 дена,кои ќе бидат различни за различни земји.Времето за испорака е приближно : Сад / Велика Британија / Австралија 714 дена.Канада 725 работни дена.Франција / Шпанија / Германија може да потрае 720 дена.Источна Европа може да потрае и до 1630 работни дена.Италија / Бразил / Јужна Америка може да потрае до 3050 работни дена.Предаден од страна на DHL Express (Треба 36 работни дена да пристигне)Се врати и повратни информацииСите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот...

За Apple iPad 2 3 4 Case Cover Tablet карикатура Лъв сови тигър животно флип седалките мек силикон изкуствена кожа Кожа щанд Shell Funda
 • Новинка

За Apple iPad 2 3 4 Case Cover Tablet карикатура Лъв сови тигър животно флип седалките мек силикон изкуствена кожа Кожа щанд Shell Funda

26.34 BGN 18.00

За Apple i Pad 2 3 4 Случај Покрие Таблета Цртан филм лав Бувови Тигар животинско Флип Случај Меки Силиконски СТП Кожа Кожа Стојат Школка Funda Карактеристики : 1.Мулти бои за избор...

Калъф ръкав за Teclast 98 octa core защитно покритие поставка кожени калъфи за Teclast X10 quad core/98 octa core 10.1inc Tablet
 • Новинка

Калъф ръкав за Teclast 98 octa core защитно покритие поставка кожени калъфи за Teclast X10 quad core/98 octa core 10.1inc Tablet

15.98 BGN 15.00

На таблет компјутерот поддршка лагер за завиткување групи, може да го поддржи, погодно сметководствената вредност, погодни за употреба, високо квалитетен материјалПрименливи таблета големина : 【За Teclast X10 quad core[98 octa core] 10.1" инчиВиди Видео виткање поддршка на пишување на текст за статистика, анти земјотрес, Многу издржливи, Случај