5шт 22 мм наждачные диамантени режещи остриета тренировка+1 беседки за Dremel Set New 2017

5шт 22 мм наждачные диамантени режещи остриета тренировка+1 беседки за Dremel Set New 2017

BGN 4.00
-16 %
BGN 4.78

Брой продукти


5 Pcs 22mm Emery Дијамант тревите Вежба Малку+1 Mandrel За Dremel Постави Нови 2017
Опис : Материјал : Дијамант обложени диск Боја : Видете слики Опис : hese голема брзина и висок квалитет на дијамант обложени сечење дискови се погодни за користење во тесни места и за рамна сечење,
може да се користи со вашиот ротари алатка за да се намали широк спектар на материјали. Карактеристики : дисковите се супер тенок што ги прави совршени за изработка на слотови Отворот е обложени на двете страни, како и околу раб. 5 двојно двострано дијамант сечење дискови се со висок квалитет Idealfor Cutting : Гем, Камен, Метал, Стакло, Керамика, Порцелан, Плочки, Карбид, Дрво, стакло, пластика, метал, мермер, ѕидарија, камен, бетон, и fiberglass сечење Производ Параметри : Големина : Сечење Дискови : 22mm(0.87") , Вежба Малку : 3.8 cm(1.5") Не мало packag Количина : 6 Pcs (1 Set) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!
Пакување : 5 Pcs x 22mm Сечење Дискови 1 Pc x 3.8 cm Вежба Малку


Подробности

Номер На Модела:
47563
търговска марка:
Tirol
is_customized:
Yes
Дължина:
както показват
Материал:
Друго
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Воспользуйся:
Друго
Тип:
Централно Тренировка

Избор на купувачи

20331 основа за вибрационни пневматични шлайфане машина на шаси за въздушен шлайфане инструмент аксесоари за предното шлайфане машина 70X150mm 3 неща в една
 • Новинка

20331 основа за вибрационни пневматични шлайфане машина на шаси за въздушен шлайфане инструмент аксесоари за предното шлайфане машина 70X150mm 3 неща в една

BGN 59.20

20331 база за вибрации пневматски брусење машина шасија за воздух пескарење алатка правец на сандер додатоци 70 X150mm 3 парчиња во една20331 база за вибрации пневматски брусење машинадодатоци вклучуваат : менгеме+шасија+плочаДетали количина : менгеме X 1 Set (2 парчиња,лево,десно секој 1 PC)шасија 70 X150mm X 1 PCплоча X 1 PCЗабелешка : овој линк само за база додатоци,не се вклучи оваа пневматски брусење машина.

Turbo касета Chra GT2252V 454192 454192-5005S 454192-0001 074145703E за VW T4 Bus Превозвачът Syncro AVG АКСЕЛ 95-03 2.5 TDI L
 • Новинка

Turbo касета Chra GT2252V 454192 454192-5005S 454192-0001 074145703E за VW T4 Bus Превозвачът Syncro AVG АКСЕЛ 95-03 2.5 TDI L

173.10 BGN 156.00

Опис на производот Турбо Кертриџ Chra Јадрото на GT2252 V 454192 4541925005 S 4541920005 4541925001 S 4541920001 074145703 E Турбо Турбополнач За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" T4 Автобус Транспортерот Syncro 19952003 AVG ЕКСЛ AHY AXG 2.5 L TDI Модел : GT2552 V 454192 турбополнач Дел БР...

Бита Диаманта Diatool Dia12mm Паяемые вакуум сверля за камък, сондажни накрайници съединения M14 сухи, професионално качество
 • Новинка

Бита Диаманта Diatool Dia12mm Паяемые вакуум сверля за камък, сондажни накрайници съединения M14 сухи, професионално качество

29.86 BGN 24.00

Предмет : Dia12mm acuum brazed дијамант дупчење битови за камен Спецификација : Дијаметар 10мм М14 врска Количина : 2 парчиња Clor : ЦрвенаПримена : Суво / влажно дупчење за порцелански плочки, гранит, мермер, каменВосок внатре да се излади на вежба при работаФункција : 1.Брзо и лесно дупчење2.Долг животен век3.Помалку Chipping4.Минимизирање на сите кршење на5.Помалку губење на материјал6.Помалку топлина7.Подобро заврши квалитетКрајотЗабелешка : Овие производи се означени со нашиот бренд...

5 бр./компл. кобалт HSS тренировка набор от 4-10 мм обрат тренировка директен джолан ferramentas качеството на дърво на работа на метал-пробивни инструменти
 • Новинка

5 бр./компл. кобалт HSS тренировка набор от 4-10 мм обрат тренировка директен джолан ferramentas качеството на дърво на работа на метал-пробивни инструменти

32.69 BGN 27.00

5 PCS / Set Кобалт ХСС Вежба Малку Сет 410мм Пресврт Вежба Малку Директно месо тело ferramentas Квалитет Дрво работа Метални Алатки за ДупчењеВрвен квалитет на Метал дупчење малкуХСС Пресврттип : 4.5.6.8.10материјал : high speed челик

Турбокомпресор Chra Основната CT26 17201-74010 17201 74010 турбокомпресор за TOYOTA Celica GT-Four ST165 4WD 87-89 3SGTE 3S-GTE 2.0 L
 • Новинка

Турбокомпресор Chra Основната CT26 17201-74010 17201 74010 турбокомпресор за TOYOTA Celica GT-Four ST165 4WD 87-89 3SGTE 3S-GTE 2.0 L

191.98 BGN 175.00

Турбополнач СпецификацијаТрговија на големо НОВИ Турбо Кертриџ CHRA Core CT26 1720174010 17201 74010 Турбина Турбополнач За ТОЈОТА Celica ST165 4 WD 19871989 3 SGTE 3 SGTE 2.0 L 185 HPТурбо модел : CT26 CT26 C1 НОВИДел No...

125X7X5 / 8-11 студено пресована turbo diamond circluar пильный диск с фланец за гранит,мрамор, тухли и бетон режещи инструменти
 • Новинка

125X7X5 / 8-11 студено пресована turbo diamond circluar пильный диск с фланец за гранит,мрамор, тухли и бетон режещи инструменти

BGN 63.17

125 X7 X5 / 8"11 ладноцедените турбо дијамант circluar виде ножот со прирабница за гранит,мермер,тули и конкретни алатки за сечењеСУВА ИЛИ ВЛАЖНА СЕЧЕЊЕ Специфична големина : Надворешниот дијаметар : 125mm, 5" сегмент висина : 7mm сегмент дебелина : 2.0 mm понесе големина : 22.23 мм, 7 / 8" Прирабница : 5 / 8"11 тема Остри 1.Долг живот и стабилни перформанси 2.Добро сечење резултат и висока ефикасност 3.Нашата цена е конкурентна 4.Производство на сите видови на спецификации 5.Секој пакет според клиенти 6.Испорака на време 7.Прифати мала количина наредби Ние снабдување дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбобран,топлогмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти...

5pcs твърдосплавен кръгъл джолан многофункционален ударен тренировка за строителството / електрическа бормашина, посветен на
 • Новинка

5pcs твърдосплавен кръгъл джолан многофункционален ударен тренировка за строителството / електрическа бормашина, посветен на

7.98 BGN 6.00

Карактеристики : Здрав трајни, не е лесно да пропадне. Отворете уредни и мазна, инцизија отпор е мал, лесен за удар. Се применува за цемент, ѕид, тешко тули и други материјали. Може да се користи за производство на електрична вежба, лесен за употреба, силна адаптибилност.Тип : Влијание ВежбаМатерија : Тешко ЛегураБоја : СребренаСтандард : 4 12mmКоличина : 5pcsСе Справи Со : Круг РачкаПовршински Третман : Никел ПозлатаПакет Тежина : 90 G / 3.17 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 120*30*10 ММ / 4.72*1.18*0.39 ИнчиМало Пакување : Не, Не Пакување5 x Влијание Вежба1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

Безплатна доставка на 30 бр. / лот керамични пясъкоструйна дюза, порцелан пескоструйный съвет, размер 35*15*5,6 мм
 • Новинка

Безплатна доставка на 30 бр. / лот керамични пясъкоструйна дюза, порцелан пескоструйный съвет, размер 35*15*5,6 мм

BGN 43.18

30pcs / многу Керамички Sandblasting Млазницата, Порцелан Sandblasting Совет, Големина на 35*15*5,6 ммНие исто така, обезбеди други големини на Бор Cabide Млазницата, ако имате свој големини, ве молиме контактирајте со нас, благодарение толку многу.

6 мм джолан 25 мм и Диаметър 13 мм дебелина Diamond наждачный кръг гривна Дъга гривна полиране кръгови шлайфане на главата за бижута, дърворезба
 • Новинка

6 мм джолан 25 мм и Диаметър 13 мм дебелина Diamond наждачный кръг гривна Дъга гривна полиране кръгови шлайфане на главата за бижута, дърворезба

BGN 18.70

Известување за купувачите од руската Федерација ПОЛНО ИМЕ И АНГЛИСКИ АДРЕСА : Ние сме биле информирани од страна на Кина Пост дека сите наредби на руската Федерација мора да се покаже на целосна името на примачот, и адресата мора да биде на англиски јазик...

9 x60teeth wood TCT диск трион за рязане на дървен материал.Нож допълнително оборудване Woodworking.
 • Новинка

9 x60teeth wood TCT диск трион за рязане на дървен материал.Нож допълнително оборудване Woodworking.

BGN 8.53

9" x60teeth дрво TCT кружни виде ножот за сечење дрво.Дрво додаток ножеви.1.TCT виде ножот2.65 Mn+FM35+Umicore сендвич лемење крило3.Линија за производство : Германија Техника : Vollmer мелница машина,Trumpf Ласерски машина за сечењеGerliny совет заварување машина4.ISO9001 и Германија Технички5.Herotools е еден од водечките виде ножот производство во Кина6.MOQ : 10 КОМПЈУТЕРИ7.Плаќање : Примерок цел : Western UnionФормално цел : T / T или L / C8.Време на испорака : Акции на производи одеднашOutter дијаметар : 9 инчен 230mmЗабите број : 60 забисоздаден големина : 1 инчен 25.4 mmадаптер : 1"7 / 8", или 1"5 / 8"Остри 1.Долг живот и стабилни перформанси 2.Добро сечење резултат и висока ефикасност 3.Нашата цена е конкурентна 4.Производство на сите видови на спецификации 5.Секој пакет според клиенти 6.Испорака на време 7.Прифати мала количина наредби Ние снабдување дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбобран,топлогмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти...

10 x60teeth wood TCT диск трион за рязане на дърво, пластмаса.Дървообработващи инструменти видях допълнителни остриета.
 • Новинка

10 x60teeth wood TCT диск трион за рязане на дърво, пластмаса.Дървообработващи инструменти видях допълнителни остриета.

BGN 18.58

10" x60teeth дрво TCT кружни виде ножот за дрво ,пластика сечење.Дрво алатка видов додаток ножеви.1.TCT виде ножот2.65 Mn+FM35+Umicore сендвич лемење крило3.Линија за производство : Германија Техника : Vollmer мелница машина,Trumpf Ласерски машина за сечењеGerliny совет заварување машина4.ISO9001 и Германија Технички5.Herotools е еден од водечките виде ножот производство во Кина6.MOQ : 10 КОМПЈУТЕРИ7.Плаќање : Примерок цел : Western UnionФормално цел : T / T или L / C8.Време на испорака : Акции на производи одеднашOutter дијаметар : 10 инчен 250mmЗабите број : 60 забисоздаден големина : 1 инчен 25.4 mmадаптер : 1"7 / 8", или 1"5 / 8"Остри 1.Долг живот и стабилни перформанси 2.Добро сечење резултат и висока ефикасност 3.Нашата цена е конкурентна 4.Производство на сите видови на спецификации 5.Секој пакет според клиенти 6.Испорака на време 7.Прифати мала количина наредби Ние снабдување дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбобран,топлогмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти...

5шт пробийте отвор на режещия нож комплект шестостенни HSS9431 Титан диаметър на пробиване дома инструменти 16-30 мм дърводелец
 • Новинка

5шт пробийте отвор на режещия нож комплект шестостенни HSS9431 Титан диаметър на пробиване дома инструменти 16-30 мм дърводелец

28.78 BGN 26.00

Материјал : ХСС Дијаметар : за 16mm / 0.62",18.5 mm / 0.72", 20mm / 0.78 ", 25мм / 0.98", 30мм / 1.18" Должина : околу 65mm / 2.55" Дијаметар на месо тело : прибл...

DIATOOL 3шт 100 мм diamond пол шлайфане диск цвете 4 смола Бонд diamond пол полиращи подложки
 • Новинка

DIATOOL 3шт 100 мм diamond пол шлайфане диск цвете 4 смола Бонд diamond пол полиращи подложки

48.56 BGN 43.00

Предмет : Смола обврзници дијамант кат полирање влошки, за Мермер Гранит Terrazzo бетон, кат обнови влошкиКоличина : 3pcsСпецификација : Дијаметар 100mm / 4", Вкупна дебелина 12mm, работен дебелина 10мм, Цвет типДостапни Ронки големина : #50, #100, #200, #400, #800, #1500, #3000 Примена : Специјален дизајн за Мермер Гранит Terrazzo конкретни полирањеФункција : 1...

GT2252V 454192 454192-0005 454192-0001 454192-5005S 074145703E Turbo за VW T4 Bus Превозвачът Syncro AVG АКСЕЛ 1995-03 2.5 TDI L
 • Новинка

GT2252V 454192 454192-0005 454192-0001 454192-5005S 074145703E Turbo за VW T4 Bus Превозвачът Syncro AVG АКСЕЛ 1995-03 2.5 TDI L

526.38 BGN 474.00

Опис на производот GT2252 V 454192 4541925005 S 4541920005 4541925001 S 4541920001 074145703 E 074145703 EX 074145703 EV Турбо Турбополнач За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" T4 Автобус Транспортерот Syncro 19952003 AVG ЕКСЛ AHY AXG 2.5 L TDI Модел : GT2552 V 454192 турбополнач Дел БР...

Безплатна доставка! 5 бр./лот, 85 мм малък пильный диск пластмасов режещ нож, пластмасов режещ диск ,HSS режещо острие нож аксесоари
 • Новинка

Безплатна доставка! 5 бр./лот, 85 мм малък пильный диск пластмасов режещ нож, пластмасов режещ диск ,HSS режещо острие нож аксесоари

BGN 30.91

Бесплатен превозот! 5pcs / многу,85mm мали виде ножот пластични сечење нож ,пластични сечење пршлен ,ХСС сечење нож.додатоци ножевиТехнички податоци : Ова е за вас да се купат дополнителни сечење на пластични дискови за нашите брзина кружни пили...

WAL 4 100 мм Diamond шлайфане кръг диск купа, форма за опесъчаване чаша бетон, гранит, камък, керамика
 • Новинка

WAL 4 100 мм Diamond шлайфане кръг диск купа, форма за опесъчаване чаша бетон, гранит, камък, керамика

19.18 BGN 15.00

Спецификација Количина : 1 парче Првенство Форма Купола Страната надворешен дијаметар : 4 инчен Погоден за употреба на мелење на мермер, плочки, малтер и камен...