Воден вентил за течна машини завалки дубликат част на пневматични контейнер T част от оборудването попълването на храна попълване на уреда дюзи SS304

Воден вентил за течна машини завалки дубликат част на пневматични контейнер T част от оборудването попълването на храна попълване на уреда дюзи SS304

BGN 128.00

Брой продукти


Вода вентил за течни пополнување на машина резервен дел на пневматски додатен Т Дел на храна да се пополни опрема Пополнување млазницата уред SS304
Текстура : SS304
Примена : За пополнување на машина
Nozzel должина : 10мм


Подробности

Номер На Модела:
NA
Направи си Сам пособия:
Водопровод
is_customized:
Yes

Избор на купувачи

Milda Гумена Пылезащитная Покриване На Електрически Чук Пепел Купа Пылезащитное Устройство На Ударната Бормашина Аксесоари За Електрически Инструменти Полезност He
 • Новинка

Milda Гумена Пылезащитная Покриване На Електрически Чук Пепел Купа Пылезащитное Устройство На Ударната Бормашина Аксесоари За Електрически Инструменти Полезност He

6.72 BGN 5.00

Milda Гума Прашина Маска Електрични Чекан Пепел Сад Dustproof Уред Влијание Ударна Моќ Алатка Додатоци Комунални HerramientasБоја : Црна Материјал : Гума Апликација : електрични чекан, електрични вежба Пакетот вклучува : 1 Pc*Гума Прашина Маска

Drillforce 5PCS 31/64 (12.3 mm) M35 HSS Cobalt Jobber Length Спирала Twist Пробийте Bit 135 Split Point
 • Новинка

Drillforce 5PCS 31/64 (12.3 mm) M35 HSS Cobalt Jobber Length Спирала Twist Пробийте Bit 135 Split Point

100.78 BGN 71.00

Drillforce 5 PCS Пакет 31 / 64" Инчен ХСС Општа Намена Тешки Кобалт M35 Jobber Должина Вежба Малку Сет Пресврт Вежба Малку Во PVC Кеса Дупчење Метал, Нерѓосувачки Челик , Челик и Алуминиум, Железо, Леано Железо, Бакар...

10шт 1-5 мм M35 през цялата опашка HSS-Co кобалт спиральное тренировка спиральное тренировка на най-високо качество
 • Новинка

10шт 1-5 мм M35 през цялата опашка HSS-Co кобалт спиральное тренировка спиральное тренировка на най-високо качество

6.14 BGN 5.00

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : ХСС Co (M35) Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Направен од кобалт материјали, цврсти и издржливи...

Тренировка на терена на пряк опашка HSS, джолан 11 mm ,M6 180 градуса
 • Новинка

Тренировка на терена на пряк опашка HSS, джолан 11 mm ,M6 180 градуса

23.66 BGN 22.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок quanlity се Користи За : железо,леано железо,месинг,Алуминиум,умре челик,од легиран челикСпецификации : M6, 180 степен Материјал : M2 (W6 Mo5 Cr4 V2) површински третман : Азот процес на Производство : полиран Тип 1 Чекор со Дијаметар од 2 Чекор Дијаметар Должина Ритам Должина Првиот Чекор Должина месо тело Дијаметар6.6 11.0 90 53 25 11.0Пакет Се Вклучени : 1pcs Директно месо тело зачекори вежбаМ3 ХСС Директно месо тело Директно месо тело чекор вежба За железо,леано железо,месинг,Алуминиум,умре челик САД$ 7.99 / парче6 PC 1 / 8 / 3.175 mm ХСС Рутирање Рутер Битови Брус Ротари Алатки Одговараат Dremel Дрво рутер малку Ротари Алатка за Дрво Корен резба 4pcs 1 / 4 тркалезна месо тело Хсс Трим Завртка countersink вежба конус малку сет машини алатки со мал клуч М5 ХСС Директно месо тело Директно месо тело чекор вежба , 9.5 mm месо тело ,сечење челик САД$ 12.79 / парче

10 бр. / компл. 4.5 mm HSS двустранен навити торсионный пробивна инструмент тренировки-W310
 • Новинка

10 бр. / компл. 4.5 mm HSS двустранен навити торсионный пробивна инструмент тренировки-W310

2.48 BGN 2.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет, Големина : 4.5 мм Должина : 50mm Користење : Метал Дупчење Тип : Torsion Вежба Материјал : High Speed Челик Пакетот Вклучува : 10 x Вежби​

HSS Step Пробийте Bit 6-60MM 12 стъпки мултиплен рязане на отвори за метали Platic Wood Cone Пробийте Bit Round 13mm Shank High Speed Steel
 • Новинка

HSS Step Пробийте Bit 6-60MM 12 стъпки мултиплен рязане на отвори за метали Platic Wood Cone Пробийте Bit Round 13mm Shank High Speed Steel

BGN 43.92

ХСС Чекор Малку Вежба 660 MM 12 Чекори Повеќе Дупка Сечење на Метали Platic Дрво Конус Вежба Малку Круг 13mm месо тело High Speed ЧеликОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Единствена скала структура , тоа може да отвори повеќе Отворот тоа не може да биде скршен лесно...

9 x60teeth wood TCT диск трион за рязане на дървен материал.Нож допълнително оборудване Woodworking.
 • Новинка

9 x60teeth wood TCT диск трион за рязане на дървен материал.Нож допълнително оборудване Woodworking.

BGN 8.53

9" x60teeth дрво TCT кружни виде ножот за сечење дрво.Дрво додаток ножеви.1.TCT виде ножот2.65 Mn+FM35+Umicore сендвич лемење крило3.Линија за производство : Германија Техника : Vollmer мелница машина,Trumpf Ласерски машина за сечењеGerliny совет заварување машина4.ISO9001 и Германија Технички5.Herotools е еден од водечките виде ножот производство во Кина6.MOQ : 10 КОМПЈУТЕРИ7.Плаќање : Примерок цел : Western UnionФормално цел : T / T или L / C8.Време на испорака : Акции на производи одеднашOutter дијаметар : 9 инчен 230mmЗабите број : 60 забисоздаден големина : 1 инчен 25.4 mmадаптер : 1"7 / 8", или 1"5 / 8"Остри 1.Долг живот и стабилни перформанси 2.Добро сечење резултат и висока ефикасност 3.Нашата цена е конкурентна 4.Производство на сите видови на спецификации 5.Секој пакет според клиенти 6.Испорака на време 7.Прифати мала количина наредби Ние снабдување дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбобран,топлогмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти...

5 бр./лот мини титановое покритие заточване на hss високоскоростен стоманена спирала тренировка прорезна диаметър 8 мм работи за стоманени детайли
 • Новинка

5 бр./лот мини титановое покритие заточване на hss високоскоростен стоманена спирала тренировка прорезна диаметър 8 мм работи за стоманени детайли

BGN 37.97

5pcs / многу мини титаниум обложена острат хсс high speed челик пресврт вежба малку сечење дијаметар 8мм работи за челик делови

14-инчов пильное платно 60-120 на зъбите на рязане алуминий триони 350мм трионени дискове 120т пильное платно
 • Новинка

14-инчов пильное платно 60-120 на зъбите на рязане алуминий триони 350мм трионени дискове 120т пильное платно

43.76 BGN 35.00

Опис 14" Дрво Виде Ножот 60 80 Teeth (ве Молиме изберете) Надворешниот Дијаметар : 14" / 350mm Innter Дијаметар : 30.0 мм (не Конвертирате заптивка) или 25.4 mm(го Конвертирате заптивка) Дебелина : 3.2 mm Пакет : 1pc на бокс Конвертирате заптивка На секој виде ножот пакет имаат конвертирате заптивка...

GT2252V 454192 454192-0005 454192-0001 454192-5005S 074145703E Turbo за VW T4 Bus Превозвачът Syncro AVG АКСЕЛ 1995-03 2.5 TDI L
 • Новинка

GT2252V 454192 454192-0005 454192-0001 454192-5005S 074145703E Turbo за VW T4 Bus Превозвачът Syncro AVG АКСЕЛ 1995-03 2.5 TDI L

526.38 BGN 474.00

Опис на производот GT2252 V 454192 4541925005 S 4541920005 4541925001 S 4541920001 074145703 E 074145703 EX 074145703 EV Турбо Турбополнач За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" T4 Автобус Транспортерот Syncro 19952003 AVG ЕКСЛ AHY AXG 2.5 L TDI Модел : GT2552 V 454192 турбополнач Дел БР...

Безплатна доставка! 5 бр./лот, 85 мм малък пильный диск пластмасов режещ нож, пластмасов режещ диск ,HSS режещо острие нож аксесоари
 • Новинка

Безплатна доставка! 5 бр./лот, 85 мм малък пильный диск пластмасов режещ нож, пластмасов режещ диск ,HSS режещо острие нож аксесоари

BGN 30.91

Бесплатен превозот! 5pcs / многу,85mm мали виде ножот пластични сечење нож ,пластични сечење пршлен ,ХСС сечење нож.додатоци ножевиТехнички податоци : Ова е за вас да се купат дополнителни сечење на пластични дискови за нашите брзина кружни пили...

5 бр./компл. кобалт HSS тренировка набор от 4-10 мм обрат тренировка директен джолан ferramentas качеството на дърво на работа на метал-пробивни инструменти
 • Новинка

5 бр./компл. кобалт HSS тренировка набор от 4-10 мм обрат тренировка директен джолан ferramentas качеството на дърво на работа на метал-пробивни инструменти

32.69 BGN 27.00

5 PCS / Set Кобалт ХСС Вежба Малку Сет 410мм Пресврт Вежба Малку Директно месо тело ferramentas Квалитет Дрво работа Метални Алатки за ДупчењеВрвен квалитет на Метал дупчење малкуХСС Пресврттип : 4.5.6.8.10материјал : high speed челик

Turbo касета Chra GT2252V 454192 454192-5005S 454192-0001 074145703E за VW T4 Bus Превозвачът Syncro AVG АКСЕЛ 95-03 2.5 TDI L
 • Новинка

Turbo касета Chra GT2252V 454192 454192-5005S 454192-0001 074145703E за VW T4 Bus Превозвачът Syncro AVG АКСЕЛ 95-03 2.5 TDI L

173.10 BGN 156.00

Опис на производот Турбо Кертриџ Chra Јадрото на GT2252 V 454192 4541925005 S 4541920005 4541925001 S 4541920001 074145703 E Турбо Турбополнач За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" T4 Автобус Транспортерот Syncro 19952003 AVG ЕКСЛ AHY AXG 2.5 L TDI Модел : GT2552 V 454192 турбополнач Дел БР...

Безплатно! 80x5x20 мм диамантни режещи диска, за да се слеят стъклена тръба Диамантена пила острието абразивни дискове, режещи инструменти, електрически инструменти и
 • Новинка

Безплатно! 80x5x20 мм диамантни режещи диска, за да се слеят стъклена тръба Диамантена пила острието абразивни дискове, режещи инструменти, електрически инструменти и

BGN 74.96

6pcs / многу Бесплатно! 80x5x20mm дијамант сечење диск за осигурач стаклена цевка дијамант виде ножот абразивни дискови сечење алатки моќ алатка accessoiresобјектот големина на : outter дијаметар : 80mmсоздаден големина : 20mmсегмент Дебелина : 0.8 mmУпотреба : За сечење на стаклена цевка / камења / jade / carnelian / кристал / стаклени украси / јаглен сечење / шиење и други камен царинење.Користење на Опсегот : се Погодни за сечење жад, камења, ахат, кристал и други неметални материјали.Специфична големина : Надворешниот дијаметар : 80mm, 3" сегмент дебелина : 0.8 mm понесе големина : 20mm Остри 1.Долг живот и стабилни перформанси 2.Добро сечење резултат и висока ефикасност 3.Нашата цена е конкурентна 4.Производство на сите видови на спецификации 5.Секој пакет според клиенти 6.Испорака на време 7.Прифати мала количина наредби Ние снабдување дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбобран,топлогмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти...

50 бр./лот наклонена blade 110x0. 2x20 mm ултра-диамантен режещ диск дискове [нефрит / Crystal / карнеол] режещ диск
 • Новинка

50 бр./лот наклонена blade 110x0. 2x20 mm ултра-диамантен режещ диск дискове [нефрит / Crystal / карнеол] режещ диск

BGN 63.62

50pcs / многу Вертикален сечилото 110x0.2x20mm ултратенок дијамант сечење нож дискови [jade / кристал / carnelian] сечење дискобјектот големина на : outter дијаметар : 110mmсоздаден големина : 20mmсегмент Дебелина : 0.2 ммВнатрешниот дупка големина : 20mmУпотреба : За сечење на стаклена цевка / камења / jade / carnelian / кристал / стаклени украси / јаглен сечење / шиење и други камен царинење.Користење на Опсегот : се Погодни за сечење жад, камења, ахат, кристал и други неметални материјали.Специфична големина : Надворешниот дијаметар : 110mm, 4.3" сегмент дебелина : 0.2 мм понесе големина : 20mm адаптер : 12.7 мм, 1 / 2" Остар 1.Долг живот и стабилни перформанси 2.Добро сечење резултат и висока ефикасност 3.Нашата цена е конкурентна 4.Производство на сите видови на спецификации 5.Секој пакет според клиенти 6.Испорака на време 7.Прифати мала количина наредби Ние снабдување дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбобран,топлогмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти...

GOXAWEE 5-35MM High Speed Steel Step Пробийте Bit Wood Metal Drilling Bit HSS Power Tools Hole Кътър Industrial Reamer Tool
 • Новинка

GOXAWEE 5-35MM High Speed Steel Step Пробийте Bit Wood Metal Drilling Bit HSS Power Tools Hole Кътър Industrial Reamer Tool

22.38 BGN 14.00

Електрични Шрафцигер се Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : pc / pack 535 MM High Speed Челик Чекор Вежба Малку Дрво, Метал Дупчење Малку ХСС алат Дупка Машина Индустриски Reamer АлаткаКарактеристики : 535 MM(13steps : 5,7,10,12,15,17,20,22,25,27,30,32,35 MM)Материјал : high speed челик 6542 / М2 (погоден за употреба на работното парче, цврстина на 28 степени, како што сенерѓосувачки челик, алуминиум, јаглероден челик, плоча, изолација одбор, ПВЦ одбор, дрво, лист дебелина подолу3ММ)Површински третман : Бели ДијамантиПакет : 1pc 535 MM Вежба БитовиНад Датумот на Породување е применливо за повеќето случаи,Сепак понекогаш парцели може да биде одложен за одмор,фестивал, лошите временски услови ,обичај ,Итн,Покрај Изразат испорака начин може да имаат даночни дилеми,Во оние случај, вашето разбирање и соработка, е високо ценетаСега, ако ги купите нашите производи, ни даде 5 ѕвезди повратни информации и да ги споделите на вашата социјална мрежа седат, како што се facebook, twitter, VK, instagram, Youtube и др...

5шт 22 мм наждачные диамантени режещи остриета тренировка+1 беседки за Dremel Set New 2017
 • Новинка

5шт 22 мм наждачные диамантени режещи остриета тренировка+1 беседки за Dremel Set New 2017

4.78 BGN 4.00

5 Pcs 22mm Emery Дијамант тревите Вежба Малку+1 Mandrel За Dremel Постави Нови 2017Опис : Материјал : Дијамант обложени диск Боја : Видете слики Опис : hese голема брзина и висок квалитет на дијамант обложени сечење дискови се погодни за користење во тесни места и за рамна сечење,може да се користи со вашиот ротари алатка за да се намали широк спектар на материјали...

Бита Диаманта Diatool Dia12mm Паяемые вакуум сверля за камък, сондажни накрайници съединения M14 сухи, професионално качество
 • Новинка

Бита Диаманта Diatool Dia12mm Паяемые вакуум сверля за камък, сондажни накрайници съединения M14 сухи, професионално качество

29.86 BGN 24.00

Предмет : Dia12mm acuum brazed дијамант дупчење битови за камен Спецификација : Дијаметар 10мм М14 врска Количина : 2 парчиња Clor : ЦрвенаПримена : Суво / влажно дупчење за порцелански плочки, гранит, мермер, каменВосок внатре да се излади на вежба при работаФункција : 1.Брзо и лесно дупчење2.Долг животен век3.Помалку Chipping4.Минимизирање на сите кршење на5.Помалку губење на материјал6.Помалку топлина7.Подобро заврши квалитетКрајотЗабелешка : Овие производи се означени со нашиот бренд...

50 бр. / лот 1/4 NPT външна резба Европа тип пневматичен маркуч въздуха бързо прикачване на ЕС вид въздушни инструменти за бърз адаптер
 • Новинка

50 бр. / лот 1/4 NPT външна резба Европа тип пневматичен маркуч въздуха бързо прикачване на ЕС вид въздушни инструменти за бърз адаптер

BGN 110.24

50pcs / многу 1 / 4" NPT брз адаптер машки конец Европа тип за воздух tools / пневматски алатки како воздух умираат мелница, воздух клуч,воздухот го видов, воздух cutoff алатка, воздух агол мелница, воздух вежба..итн

DIATOOL 3шт 100 мм diamond пол шлайфане диск цвете 4 смола Бонд diamond пол полиращи подложки
 • Новинка

DIATOOL 3шт 100 мм diamond пол шлайфане диск цвете 4 смола Бонд diamond пол полиращи подложки

48.56 BGN 43.00

Предмет : Смола обврзници дијамант кат полирање влошки, за Мермер Гранит Terrazzo бетон, кат обнови влошкиКоличина : 3pcsСпецификација : Дијаметар 100mm / 4", Вкупна дебелина 12mm, работен дебелина 10мм, Цвет типДостапни Ронки големина : #50, #100, #200, #400, #800, #1500, #3000 Примена : Специјален дизајн за Мермер Гранит Terrazzo конкретни полирањеФункција : 1...

лапидарный режещ нож дискове 200x0. 5x25mm, ултратънък диамантени режещи ножа [jade / crystal] Безплатна доставка!
 • Новинка

лапидарный режещ нож дискове 200x0. 5x25mm, ултратънък диамантени режещи ножа [jade / crystal] Безплатна доставка!

BGN 101.31

lapidary сечење нож дискови 200x0.5x25mm ,ултратенки дијамант сечење нож [jade / кристал ] Бесплатен Превозот!објектот големина на : outter дијаметар : 200mmсоздаден големина : 25mmсегмент Дебелина : 0.5 mmУпотреба : За сечење на стаклена цевка / камења / jade / carnelian / кристал / стаклени украси / јаглен сечење / шиење и други камен царинење.Користење на Опсегот : се Погодни за сечење жад, камења, ахат, кристал и други неметални материјали.Специфична големина : Надворешниот дијаметар : 200mm, 8" сегмент дебелина : 0.5 mm понесе големина : 25мм Остри 1.Долг живот и стабилни перформанси 2.Добро сечење резултат и висока ефикасност 3.Нашата цена е конкурентна 4.Производство на сите видови на спецификации 5.Секој пакет според клиенти 6.Испорака на време 7.Прифати мала количина наредби Ние снабдување дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбобран,топлогмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти...

Оригинален ключ за Makita 650536-5 BFL081F BFL082F BFL120F BFL121F BFL122F BFL200F BFL202F
 • Новинка

Оригинален ключ за Makita 650536-5 BFL081F BFL082F BFL120F BFL121F BFL122F BFL200F BFL202F

BGN 49.60

Информации За Исплата1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;3.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Транспорт Состојба1.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни / Post NL / Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / e Packet според вашата земја...

TASP 100mm 4 Инчов Diamond Coated Jig Saw Blades for Granite Ceramic & Tile with Cutting T-shank Grit 50
 • Новинка

TASP 100mm 4 Инчов Diamond Coated Jig Saw Blades for Granite Ceramic & Tile with Cutting T-shank Grit 50

BGN 9.58

TASP 100mm (4") Дијамант Убодни Видов Ножеви со Тмесо тело Ронки 50 за Гранит Сечење Спецификации : должина : 100mm (4 инчи) работна должина : 76mm (3 инчи) сечилото широк : 8.5 mm сечилото дебелина : 1.2 mm Ронки 50 (крупен чакал) Т месо тело се вклопува многу бренд на убодни пили Апликација : Дијамант обложени убодни виде ножот...

Borntun 20pcs 6 мм многофункционални шлайфане, диамантени глави комплект аксесоари пневматични въздушни електрически машини шлайфане полировальный инструмент
 • Новинка

Borntun 20pcs 6 мм многофункционални шлайфане, диамантени глави комплект аксесоари пневматични въздушни електрически машини шлайфане полировальный инструмент

28.48 BGN 27.00

20pcs 6mm Мултифункционални Дијамант Додаток Алатка за Полнење Пневматски Воздух Електрични БрусилкиДолжина : 62mmРод должина : 42mmРод Дијаметар : 6mm

105x10x1. 2x20mm супер тънък ръб на режещ нож дискове 4диамантен диск за обсидиан рок, мрамор, гранитогрес и скъпоценни камъни.
 • Новинка

105x10x1. 2x20mm супер тънък ръб на режещ нож дискове 4диамантен диск за обсидиан рок, мрамор, гранитогрес и скъпоценни камъни.

BGN 37.68

105x10x1.2x20mm супер тенок раб сечење нож дискови 4"дијамантски диск за obsidian камен,мермер,порцелански плочки,и gemstones.објектот големина на : outter дијаметар : 105mmсоздаден големина : 20mmсегмент Дебелина : 1.2 mmВнатрешниот дупка големина : 20mmУпотреба : За сечење / камења / jade / carnelian / кристал / јаглен сечење / Користење на Опсегот : се Погодни за сечење жад, камења, ахат, и други Неметални материјали.Специфична големина : Надворешниот дијаметар : 105mm, 4" сегмент дебелина : 0.8 mm понесе големина : 20mm адаптер : 12.7 мм, 1 / 2" Остар 1.Долг живот и стабилни перформанси 2.Добро сечење резултат и висока ефикасност 3.Нашата цена е конкурентна 4.Производство на сите видови на спецификации 5.Секој пакет според клиенти 6.Испорака на време 7.Прифати мала количина наредби Ние снабдување дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбобран,топлогмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти...

10 x60teeth wood TCT диск трион за рязане на дърво, пластмаса.Дървообработващи инструменти видях допълнителни остриета.
 • Новинка

10 x60teeth wood TCT диск трион за рязане на дърво, пластмаса.Дървообработващи инструменти видях допълнителни остриета.

BGN 18.58

10" x60teeth дрво TCT кружни виде ножот за дрво ,пластика сечење.Дрво алатка видов додаток ножеви.1.TCT виде ножот2.65 Mn+FM35+Umicore сендвич лемење крило3.Линија за производство : Германија Техника : Vollmer мелница машина,Trumpf Ласерски машина за сечењеGerliny совет заварување машина4.ISO9001 и Германија Технички5.Herotools е еден од водечките виде ножот производство во Кина6.MOQ : 10 КОМПЈУТЕРИ7.Плаќање : Примерок цел : Western UnionФормално цел : T / T или L / C8.Време на испорака : Акции на производи одеднашOutter дијаметар : 10 инчен 250mmЗабите број : 60 забисоздаден големина : 1 инчен 25.4 mmадаптер : 1"7 / 8", или 1"5 / 8"Остри 1.Долг живот и стабилни перформанси 2.Добро сечење резултат и висока ефикасност 3.Нашата цена е конкурентна 4.Производство на сите видови на спецификации 5.Секој пакет според клиенти 6.Испорака на време 7.Прифати мала количина наредби Ние снабдување дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбобран,топлогмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти...

11 бр./компл. полуавтоматична ръчна бормашина Micro Hand Hobby Пробийте Manual Hand Twist Пробийте Wood Спирала Hand Push Пробийте Чък on sale
 • Новинка

11 бр./компл. полуавтоматична ръчна бормашина Micro Hand Hobby Пробийте Manual Hand Twist Пробийте Wood Спирала Hand Push Пробийте Чък on sale

BGN 7.98

Опис На Производот : Компактен, лесен, висока прецизност, не пропадна, не се скршени, не треба да се промени чак, лесно да се досадуваат.Компактно тело флексибилни за Дијамантски дупчење reaming Стп Tizi монистра, итн.Ова Е Нов Прирачник Притисни Вежба.Спирала Рака Притисни ВежбаМини Вежба Пресврт Спирала Накит Занает Алатка!Ова Е Нова Спирала ВежбаЗа Да Го Користите Само Се Движат Центарот Парче Нагоре И Надолу.Ова Е Ефтин Начин За Да Додадете ВладеењеИ Флексибилност На Вашиот Занает Или Накит Алатка За Собирање Или Дури И Оние Забава Ноктите Дизајни, Кои Се Во Моментов.Чак Стегање Range : 0.12mmФункција : Маслиново ,Орев,Chrysophoron, Дрво, Пластика, Гума, Модел Дупка Дупчење.Не Се Погодни За Челик, Железо, Камен Напорна Работа .Има пресврт вежби во големини : 0.3 mm3ммРака Пресврт Вежба Wenwan Орев Маслиново Модел Пластични Дупка Алатка За ДупчењеRelaed Производи : Пакетот вклучува : 1 Pc Полуавтоматска Мини Спирала Рака Притисни Вежба10pcs вежба битовиВкупно : 11pcs / постави како следново : Работа покаже : Плаќање : 1...