10 бр. / лот, 3x3x4. 5mm въглеродни четки за Saeshin Korea 204 мелница, гравиране машина, електронна писалка и т.н. Безплатна доставка!

10 бр. / лот, 3x3x4. 5mm въглеродни четки за Saeshin Korea 204 мелница, гравиране машина, електронна писалка и т.н. Безплатна доставка!

BGN 14.00
-2 %
BGN 14.22

Брой продукти


10 PCS/МНОГУ, 3 X3 X4.5mm , Бесплатен превозот! Јаглерод Четки За SAESHIN Кореја 204 Мелење машина,Гравирање машина,Електронско пенкало и сл.
Спецификација На Производот : 1. Име На Производ : Јаглерод Четка
2. Јаглерод Големина на Четката 3*3*4.5 мм (Дебелина * Ширина * Должина)
3. Материјал Јаглерод & Метал 10 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ
4. Користи широко За Мелење машина,Гравирање машина,Електронско пенкало и сл . 5. Пред купување,ве Молиме бидете сигурни дека големина.Ви благодариме! Погоден За SAESHIN модели : 204、 90、JC200、206、JC100 A、СИЛНА 102 L、102、103 L、106、107、102 LN、102 WL、105、108 E、108 EI、100 SH、170 SH Итн Другите.. 100% Сосема Нов! Висок-квалитет! Специјализирани во производство! Нашата фабрика е специјализирана во производство на алатки, прибор, Нашите цени се многу прифатлива,
100% Сосема нов! Висок квалитет ! Голем број на големо набавки може да даде некои попуст.
Добредојдовте да се купи, ви Благодариме за вашата поддршка! Ако сте задоволни со услугата, ве молиме да се даде на 5-ѕвезда високи пофалби.
Ако Не е, ве Молам дозволете ми да знам и контактирајте со нас, јас верувам дека ние сме сигурни дека за да се направи сте задоволни. Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени. Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-45 дена.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
Компанијата работи време : 8 : 00-17 : 30 (Кина), Ние ќе ви одговори со 24 часа.


Подробности

Направи си Сам пособия:
Електрически
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
3X3X4. 5mm
Адаптивни модел:
Мелница, гравиране машина, електронна писалка и т.н.

Избор на купувачи

10 x60teeth wood TCT диск трион за рязане на дърво, пластмаса.Дървообработващи инструменти видях допълнителни остриета.
 • Новинка

10 x60teeth wood TCT диск трион за рязане на дърво, пластмаса.Дървообработващи инструменти видях допълнителни остриета.

BGN 18.58

10" x60teeth дрво TCT кружни виде ножот за дрво ,пластика сечење.Дрво алатка видов додаток ножеви.1.TCT виде ножот2.65 Mn+FM35+Umicore сендвич лемење крило3.Линија за производство : Германија Техника : Vollmer мелница машина,Trumpf Ласерски машина за сечењеGerliny совет заварување машина4.ISO9001 и Германија Технички5.Herotools е еден од водечките виде ножот производство во Кина6.MOQ : 10 КОМПЈУТЕРИ7.Плаќање : Примерок цел : Western UnionФормално цел : T / T или L / C8.Време на испорака : Акции на производи одеднашOutter дијаметар : 10 инчен 250mmЗабите број : 60 забисоздаден големина : 1 инчен 25.4 mmадаптер : 1"7 / 8", или 1"5 / 8"Остри 1.Долг живот и стабилни перформанси 2.Добро сечење резултат и висока ефикасност 3.Нашата цена е конкурентна 4.Производство на сите видови на спецификации 5.Секој пакет според клиенти 6.Испорака на време 7.Прифати мала количина наредби Ние снабдување дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбобран,топлогмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти...

Ръчно ръчна бормашина модел дървообработващи пробивна инструмент дограма дървени занаяти хоби проекти мъниста пробиване на бижута Ръчна спирала бормашина
 • Новинка

Ръчно ръчна бормашина модел дървообработващи пробивна инструмент дограма дървени занаяти хоби проекти мъниста пробиване на бижута Ръчна спирала бормашина

BGN 14.38

Опис На Производот : 100% Сосема нов и висок квалитетРака Вежба Рачно Вежба Столарија АлаткаРака Вежба Рачно Вежба Модел Машини За Дупчење АлаткаРаботи одлично со дрво занаети и сите видови на хоби проектиРака Пресврт Вежба Jade Jewelers Алатка За ДупчењеJeweler е страна Вежба за Микро БитовиПрирачник Занает Рака ВежбаПрирачник Рака Вежба Занает Уметност Резерви Алатка Хоби Модел За Правење 0.6 mm6.5 mm вежбаКарактеристики : Менгеме опсег : 1.0.6 мм6.5 mm.2...

11 бр./компл. полуавтоматична ръчна бормашина Micro Hand Hobby Пробийте Manual Hand Twist Пробийте Wood Спирала Hand Push Пробийте Чък on sale
 • Новинка

11 бр./компл. полуавтоматична ръчна бормашина Micro Hand Hobby Пробийте Manual Hand Twist Пробийте Wood Спирала Hand Push Пробийте Чък on sale

BGN 7.98

Опис На Производот : Компактен, лесен, висока прецизност, не пропадна, не се скршени, не треба да се промени чак, лесно да се досадуваат.Компактно тело флексибилни за Дијамантски дупчење reaming Стп Tizi монистра, итн.Ова Е Нов Прирачник Притисни Вежба.Спирала Рака Притисни ВежбаМини Вежба Пресврт Спирала Накит Занает Алатка!Ова Е Нова Спирала ВежбаЗа Да Го Користите Само Се Движат Центарот Парче Нагоре И Надолу.Ова Е Ефтин Начин За Да Додадете ВладеењеИ Флексибилност На Вашиот Занает Или Накит Алатка За Собирање Или Дури И Оние Забава Ноктите Дизајни, Кои Се Во Моментов.Чак Стегање Range : 0.12mmФункција : Маслиново ,Орев,Chrysophoron, Дрво, Пластика, Гума, Модел Дупка Дупчење.Не Се Погодни За Челик, Железо, Камен Напорна Работа .Има пресврт вежби во големини : 0.3 mm3ммРака Пресврт Вежба Wenwan Орев Маслиново Модел Пластични Дупка Алатка За ДупчењеRelaed Производи : Пакетот вклучува : 1 Pc Полуавтоматска Мини Спирала Рака Притисни Вежба10pcs вежба битовиВкупно : 11pcs / постави како следново : Работа покаже : Плаќање : 1...

5 бр./лот мини титановое покритие заточване на hss високоскоростен стоманена спирала тренировка прорезна диаметър 8 мм работи за стоманени детайли
 • Новинка

5 бр./лот мини титановое покритие заточване на hss високоскоростен стоманена спирала тренировка прорезна диаметър 8 мм работи за стоманени детайли

BGN 37.97

5pcs / многу мини титаниум обложена острат хсс high speed челик пресврт вежба малку сечење дијаметар 8мм работи за челик делови

Turbo касета Chra GT2252V 454192 454192-5005S 454192-0001 074145703E за VW T4 Bus Превозвачът Syncro AVG АКСЕЛ 95-03 2.5 TDI L
 • Новинка

Turbo касета Chra GT2252V 454192 454192-5005S 454192-0001 074145703E за VW T4 Bus Превозвачът Syncro AVG АКСЕЛ 95-03 2.5 TDI L

173.10 BGN 156.00

Опис на производот Турбо Кертриџ Chra Јадрото на GT2252 V 454192 4541925005 S 4541920005 4541925001 S 4541920001 074145703 E Турбо Турбополнач За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" T4 Автобус Транспортерот Syncro 19952003 AVG ЕКСЛ AHY AXG 2.5 L TDI Модел : GT2552 V 454192 турбополнач Дел БР...

Бита Диаманта Diatool Dia12mm Паяемые вакуум сверля за камък, сондажни накрайници съединения M14 сухи, професионално качество
 • Новинка

Бита Диаманта Diatool Dia12mm Паяемые вакуум сверля за камък, сондажни накрайници съединения M14 сухи, професионално качество

29.86 BGN 24.00

Предмет : Dia12mm acuum brazed дијамант дупчење битови за камен Спецификација : Дијаметар 10мм М14 врска Количина : 2 парчиња Clor : ЦрвенаПримена : Суво / влажно дупчење за порцелански плочки, гранит, мермер, каменВосок внатре да се излади на вежба при работаФункција : 1.Брзо и лесно дупчење2.Долг животен век3.Помалку Chipping4.Минимизирање на сите кршење на5.Помалку губење на материјал6.Помалку топлина7.Подобро заврши квалитетКрајотЗабелешка : Овие производи се означени со нашиот бренд...

Оригинален ключ за Makita 650536-5 BFL081F BFL082F BFL120F BFL121F BFL122F BFL200F BFL202F
 • Новинка

Оригинален ключ за Makita 650536-5 BFL081F BFL082F BFL120F BFL121F BFL122F BFL200F BFL202F

BGN 49.60

Информации За Исплата1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;3.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Транспорт Состојба1.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни / Post NL / Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / e Packet според вашата земја...

5pcs твърдосплавен кръгъл джолан многофункционален ударен тренировка за строителството / електрическа бормашина, посветен на
 • Новинка

5pcs твърдосплавен кръгъл джолан многофункционален ударен тренировка за строителството / електрическа бормашина, посветен на

7.98 BGN 6.00

Карактеристики : Здрав трајни, не е лесно да пропадне. Отворете уредни и мазна, инцизија отпор е мал, лесен за удар. Се применува за цемент, ѕид, тешко тули и други материјали. Може да се користи за производство на електрична вежба, лесен за употреба, силна адаптибилност.Тип : Влијание ВежбаМатерија : Тешко ЛегураБоја : СребренаСтандард : 4 12mmКоличина : 5pcsСе Справи Со : Круг РачкаПовршински Третман : Никел ПозлатаПакет Тежина : 90 G / 3.17 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 120*30*10 ММ / 4.72*1.18*0.39 ИнчиМало Пакување : Не, Не Пакување5 x Влијание Вежба1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

50 бр./лот наклонена blade 110x0. 2x20 mm ултра-диамантен режещ диск дискове [нефрит / Crystal / карнеол] режещ диск
 • Новинка

50 бр./лот наклонена blade 110x0. 2x20 mm ултра-диамантен режещ диск дискове [нефрит / Crystal / карнеол] режещ диск

BGN 63.62

50pcs / многу Вертикален сечилото 110x0.2x20mm ултратенок дијамант сечење нож дискови [jade / кристал / carnelian] сечење дискобјектот големина на : outter дијаметар : 110mmсоздаден големина : 20mmсегмент Дебелина : 0.2 ммВнатрешниот дупка големина : 20mmУпотреба : За сечење на стаклена цевка / камења / jade / carnelian / кристал / стаклени украси / јаглен сечење / шиење и други камен царинење.Користење на Опсегот : се Погодни за сечење жад, камења, ахат, кристал и други неметални материјали.Специфична големина : Надворешниот дијаметар : 110mm, 4.3" сегмент дебелина : 0.2 мм понесе големина : 20mm адаптер : 12.7 мм, 1 / 2" Остар 1.Долг живот и стабилни перформанси 2.Добро сечење резултат и висока ефикасност 3.Нашата цена е конкурентна 4.Производство на сите видови на спецификации 5.Секој пакет според клиенти 6.Испорака на време 7.Прифати мала количина наредби Ние снабдување дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбобран,топлогмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти...

DIATOOL 5/16 вакуум запоени диамантени сухи тренировки с 5/8-11 свързващ с диаметър 8 мм за гранитогрес гранитогрес, зидария тухли
 • Новинка

DIATOOL 5/16 вакуум запоени диамантени сухи тренировки с 5/8-11 свързващ с диаметър 8 мм за гранитогрес гранитогрес, зидария тухли

14.72 BGN 12.00

Напомена : Почитувани Купувачи,ве Молиме забележете дека овие дијамант дупчење битови' нишката е 5 / 811 не М14.Обично овие дијамант дупчење битови со 5 / 811 конец се користи во Северна Америка како САД,Канада.Дијамант дупчење битови со М14 конец се користи во Европа пазарот, како што се Русија, Холандија, чешка Република a nd така натаму.Па ве молиме да се провери и потврди дали ќе цел право тема или не.Ви благодариме.Предмет : 5 / 16" (8мм) Вакуум brazed дијамант Сува дупчење битовиСпецификација : Дијаметар 8мм, 5 / 811 конекција,Вкупната висина 62 MM,Макс работна длабочина 35mm,Дијамант висина 10ММБоја : ЦрнаКоличина : 1pcПримена : Суво / влажно дупчење за порцелански плочки, гранит, мермер, камен, Ѕидарија, тули..Функција : 1.Брзо и лесно дупчење2.Долг животен век3.Помалку Chipping4.Minimiz ing било кршење на5.Помалку губење на материјал6.Помалку топлина7.Подобро заврши квалитетДруги достапни дијаметар,ве молиме кликнете на следната слика,Се истакна : Други дијаметар може да се прилагоди на вашите барања...

10 бр. / компл. 4.5 mm HSS двустранен навити торсионный пробивна инструмент тренировки-W310
 • Новинка

10 бр. / компл. 4.5 mm HSS двустранен навити торсионный пробивна инструмент тренировки-W310

2.48 BGN 2.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет, Големина : 4.5 мм Должина : 50mm Користење : Метал Дупчење Тип : Torsion Вежба Материјал : High Speed Челик Пакетот Вклучува : 10 x Вежби​

3 бр. / компл.полукруглое ножче HSS осцилиращ инструмент renovator saw blade set.За рязане на дърво пластмаси и меки метали.
 • Новинка

3 бр. / компл.полукруглое ножче HSS осцилиращ инструмент renovator saw blade set.За рязане на дърво пластмаси и меки метали.

BGN 15.79

3pcs / set полукружна ХСС сечилото осцилирачки алатка renovator виде ножот во собата.За сечење дрво,пластика и мек метал.Производ Листата : 3 еез 89mm ХСС полукружна видовПроизвод Слики : Овие ножеви се за Renovators...

5шт 22 мм наждачные диамантени режещи остриета тренировка+1 беседки за Dremel Set New 2017
 • Новинка

5шт 22 мм наждачные диамантени режещи остриета тренировка+1 беседки за Dremel Set New 2017

4.78 BGN 4.00

5 Pcs 22mm Emery Дијамант тревите Вежба Малку+1 Mandrel За Dremel Постави Нови 2017Опис : Материјал : Дијамант обложени диск Боја : Видете слики Опис : hese голема брзина и висок квалитет на дијамант обложени сечење дискови се погодни за користење во тесни места и за рамна сечење,може да се користи со вашиот ротари алатка за да се намали широк спектар на материјали...

DIATOOL 3шт 100 мм diamond пол шлайфане диск цвете 4 смола Бонд diamond пол полиращи подложки
 • Новинка

DIATOOL 3шт 100 мм diamond пол шлайфане диск цвете 4 смола Бонд diamond пол полиращи подложки

48.56 BGN 43.00

Предмет : Смола обврзници дијамант кат полирање влошки, за Мермер Гранит Terrazzo бетон, кат обнови влошкиКоличина : 3pcsСпецификација : Дијаметар 100mm / 4", Вкупна дебелина 12mm, работен дебелина 10мм, Цвет типДостапни Ронки големина : #50, #100, #200, #400, #800, #1500, #3000 Примена : Специјален дизајн за Мермер Гранит Terrazzo конкретни полирањеФункција : 1...

GT2252V 454192 454192-0005 454192-0001 454192-5005S 074145703E Turbo за VW T4 Bus Превозвачът Syncro AVG АКСЕЛ 1995-03 2.5 TDI L
 • Новинка

GT2252V 454192 454192-0005 454192-0001 454192-5005S 074145703E Turbo за VW T4 Bus Превозвачът Syncro AVG АКСЕЛ 1995-03 2.5 TDI L

526.38 BGN 474.00

Опис на производот GT2252 V 454192 4541925005 S 4541920005 4541925001 S 4541920001 074145703 E 074145703 EX 074145703 EV Турбо Турбополнач За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" T4 Автобус Транспортерот Syncro 19952003 AVG ЕКСЛ AHY AXG 2.5 L TDI Модел : GT2552 V 454192 турбополнач Дел БР...

10шт 1-5 мм M35 през цялата опашка HSS-Co кобалт спиральное тренировка спиральное тренировка на най-високо качество
 • Новинка

10шт 1-5 мм M35 през цялата опашка HSS-Co кобалт спиральное тренировка спиральное тренировка на най-високо качество

6.14 BGN 5.00

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : ХСС Co (M35) Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Направен од кобалт материјали, цврсти и издржливи...

Borntun 20pcs 6 мм многофункционални шлайфане, диамантени глави комплект аксесоари пневматични въздушни електрически машини шлайфане полировальный инструмент
 • Новинка

Borntun 20pcs 6 мм многофункционални шлайфане, диамантени глави комплект аксесоари пневматични въздушни електрически машини шлайфане полировальный инструмент

28.48 BGN 27.00

20pcs 6mm Мултифункционални Дијамант Додаток Алатка за Полнење Пневматски Воздух Електрични БрусилкиДолжина : 62mmРод должина : 42mmРод Дијаметар : 6mm

50 бр. / лот 1/4 NPT външна резба Европа тип пневматичен маркуч въздуха бързо прикачване на ЕС вид въздушни инструменти за бърз адаптер
 • Новинка

50 бр. / лот 1/4 NPT външна резба Европа тип пневматичен маркуч въздуха бързо прикачване на ЕС вид въздушни инструменти за бърз адаптер

BGN 110.24

50pcs / многу 1 / 4" NPT брз адаптер машки конец Европа тип за воздух tools / пневматски алатки како воздух умираат мелница, воздух клуч,воздухот го видов, воздух cutoff алатка, воздух агол мелница, воздух вежба..итн

4шт високоскоростна стомана титановое покритие повреден, счупен болт Отстраняване Лесно Out винт аспиратор набор от инструменти + дупка триони тренировка нож
 • Новинка

4шт високоскоростна стомана титановое покритие повреден, счупен болт Отстраняване Лесно Out винт аспиратор набор от инструменти + дупка триони тренировка нож

BGN 7.25

Карактеристики : Погоден за отстранување на навртки или ореви во цврсто дрво или дрво површина High speed челик со титаниум слој...

Воден вентил за течна машини завалки дубликат част на пневматични контейнер T част от оборудването попълването на храна попълване на уреда дюзи SS304
 • Новинка

Воден вентил за течна машини завалки дубликат част на пневматични контейнер T част от оборудването попълването на храна попълване на уреда дюзи SS304

BGN 128.00

Вода вентил за течни пополнување на машина резервен дел на пневматски додатен Т Дел на храна да се пополни опрема Пополнување млазницата уред SS304Текстура : SS304Примена : За пополнување на машинаNozzel должина : 10мм

5шт пробийте отвор на режещия нож комплект шестостенни HSS9431 Титан диаметър на пробиване дома инструменти 16-30 мм дърводелец
 • Новинка

5шт пробийте отвор на режещия нож комплект шестостенни HSS9431 Титан диаметър на пробиване дома инструменти 16-30 мм дърводелец

28.78 BGN 26.00

Материјал : ХСС Дијаметар : за 16mm / 0.62",18.5 mm / 0.72", 20mm / 0.78 ", 25мм / 0.98", 30мм / 1.18" Должина : околу 65mm / 2.55" Дијаметар на месо тело : прибл...

125X7X5 / 8-11 студено пресована turbo diamond circluar пильный диск с фланец за гранит,мрамор, тухли и бетон режещи инструменти
 • Новинка

125X7X5 / 8-11 студено пресована turbo diamond circluar пильный диск с фланец за гранит,мрамор, тухли и бетон режещи инструменти

BGN 63.17

125 X7 X5 / 8"11 ладноцедените турбо дијамант circluar виде ножот со прирабница за гранит,мермер,тули и конкретни алатки за сечењеСУВА ИЛИ ВЛАЖНА СЕЧЕЊЕ Специфична големина : Надворешниот дијаметар : 125mm, 5" сегмент висина : 7mm сегмент дебелина : 2.0 mm понесе големина : 22.23 мм, 7 / 8" Прирабница : 5 / 8"11 тема Остри 1.Долг живот и стабилни перформанси 2.Добро сечење резултат и висока ефикасност 3.Нашата цена е конкурентна 4.Производство на сите видови на спецификации 5.Секој пакет според клиенти 6.Испорака на време 7.Прифати мала количина наредби Ние снабдување дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбобран,топлогмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти...

Безплатна доставка! 5 бр./лот, 85 мм малък пильный диск пластмасов режещ нож, пластмасов режещ диск ,HSS режещо острие нож аксесоари
 • Новинка

Безплатна доставка! 5 бр./лот, 85 мм малък пильный диск пластмасов режещ нож, пластмасов режещ диск ,HSS режещо острие нож аксесоари

BGN 30.91

Бесплатен превозот! 5pcs / многу,85mm мали виде ножот пластични сечење нож ,пластични сечење пршлен ,ХСС сечење нож.додатоци ножевиТехнички податоци : Ова е за вас да се купат дополнителни сечење на пластични дискови за нашите брзина кружни пили...