1/2 20-UNF електрически ключ Chuch 2 Pit 2 Slot електрически чук пробивна патронник корона За пробиване и отвертка

1/2 20-UNF електрически ключ Chuch 2 Pit 2 Slot електрически чук пробивна патронник корона За пробиване и отвертка

BGN 41.00
-1 %
BGN 41.28

Брой продукти1/2" 20-UNF Електрични Клуч Chuch 2 Пдд 2 Слот Електрични Чекан Вежба Чак Главата Да Се Вежба И со Шрафцигер
Answer : ___________________________ Note : Со нашите Чак можете да ја промените вашата електрична клуч и чекан вежба да биде електрични вежба&шрафцигер
Pls одберете како вашата машина модел и, исто така, може да се поврзете со нас за да се потврди ако не сте сигурни кој модел е соодветен за вашата машина.Подробности

Направи си Сам пособия:
Коментари
Номер На Модела:
Електрически Гаечен Ключ За Патронник
is_customized:
Yes
Максимален диапазон на диаметри:
1.5-13 мм/3-16 mm
Функция:
Смените гаечен ключ за бормашина и отвертка
Името на елемент :
Електрически ключ и електрически чук патронник

Избор на купувачи

GT2252V 454192 454192-0005 454192-0001 454192-5005S 074145703E Turbo за VW T4 Bus Превозвачът Syncro AVG АКСЕЛ 1995-03 2.5 TDI L
 • Новинка

GT2252V 454192 454192-0005 454192-0001 454192-5005S 074145703E Turbo за VW T4 Bus Превозвачът Syncro AVG АКСЕЛ 1995-03 2.5 TDI L

526.38 BGN 474.00

Опис на производот GT2252 V 454192 4541925005 S 4541920005 4541925001 S 4541920001 074145703 E 074145703 EX 074145703 EV Турбо Турбополнач За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" T4 Автобус Транспортерот Syncro 19952003 AVG ЕКСЛ AHY AXG 2.5 L TDI Модел : GT2552 V 454192 турбополнач Дел БР...

Бита Диаманта Diatool Dia12mm Паяемые вакуум сверля за камък, сондажни накрайници съединения M14 сухи, професионално качество
 • Новинка

Бита Диаманта Diatool Dia12mm Паяемые вакуум сверля за камък, сондажни накрайници съединения M14 сухи, професионално качество

29.86 BGN 24.00

Предмет : Dia12mm acuum brazed дијамант дупчење битови за камен Спецификација : Дијаметар 10мм М14 врска Количина : 2 парчиња Clor : ЦрвенаПримена : Суво / влажно дупчење за порцелански плочки, гранит, мермер, каменВосок внатре да се излади на вежба при работаФункција : 1.Брзо и лесно дупчење2.Долг животен век3.Помалку Chipping4.Минимизирање на сите кршење на5.Помалку губење на материјал6.Помалку топлина7.Подобро заврши квалитетКрајотЗабелешка : Овие производи се означени со нашиот бренд...

Ръчно ръчна бормашина модел дървообработващи пробивна инструмент дограма дървени занаяти хоби проекти мъниста пробиване на бижута Ръчна спирала бормашина
 • Новинка

Ръчно ръчна бормашина модел дървообработващи пробивна инструмент дограма дървени занаяти хоби проекти мъниста пробиване на бижута Ръчна спирала бормашина

BGN 14.38

Опис На Производот : 100% Сосема нов и висок квалитетРака Вежба Рачно Вежба Столарија АлаткаРака Вежба Рачно Вежба Модел Машини За Дупчење АлаткаРаботи одлично со дрво занаети и сите видови на хоби проектиРака Пресврт Вежба Jade Jewelers Алатка За ДупчењеJeweler е страна Вежба за Микро БитовиПрирачник Занает Рака ВежбаПрирачник Рака Вежба Занает Уметност Резерви Алатка Хоби Модел За Правење 0.6 mm6.5 mm вежбаКарактеристики : Менгеме опсег : 1.0.6 мм6.5 mm.2...

WAL 4 100 мм Diamond шлайфане кръг диск купа, форма за опесъчаване чаша бетон, гранит, камък, керамика
 • Новинка

WAL 4 100 мм Diamond шлайфане кръг диск купа, форма за опесъчаване чаша бетон, гранит, камък, керамика

19.18 BGN 15.00

Спецификација Количина : 1 парче Првенство Форма Купола Страната надворешен дијаметар : 4 инчен Погоден за употреба на мелење на мермер, плочки, малтер и камен...

Турбокомпресор Chra Основната CT26 17201-74010 17201 74010 турбокомпресор за TOYOTA Celica GT-Four ST165 4WD 87-89 3SGTE 3S-GTE 2.0 L
 • Новинка

Турбокомпресор Chra Основната CT26 17201-74010 17201 74010 турбокомпресор за TOYOTA Celica GT-Four ST165 4WD 87-89 3SGTE 3S-GTE 2.0 L

191.98 BGN 175.00

Турбополнач СпецификацијаТрговија на големо НОВИ Турбо Кертриџ CHRA Core CT26 1720174010 17201 74010 Турбина Турбополнач За ТОЈОТА Celica ST165 4 WD 19871989 3 SGTE 3 SGTE 2.0 L 185 HPТурбо модел : CT26 CT26 C1 НОВИДел No...

TASP 5pc 100mm Diamond Jig Saw Blades with T-shank for Granite Cutting Grit 50
 • Новинка

TASP 5pc 100mm Diamond Jig Saw Blades with T-shank for Granite Cutting Grit 50

BGN 23.98

TASP 5 PC 100mm Дијамант Убодни Видов Ножеви со Тмесо тело за Гранит Сечење Ронки 50 Големина : вкупна должина : 100mm (4 инчи) работна должина : 76mm (3 инчи) сечилото широк : 8.5 mm сечилото дебелина : 1.2 mm Ронки 50 (крупен чакал) Т месо тело се вклопува многу бренд на убодни пили Апликација : Fiberglass, Мермер, Камен, Стакло, Јаглерод, Пластика, Плочки, Керамика, Графит, Acrylics, Laminates, Kevlar, Влакна цемент, Поликарбонат .....

Воден вентил за течна машини завалки дубликат част на пневматични контейнер T част от оборудването попълването на храна попълване на уреда дюзи SS304
 • Новинка

Воден вентил за течна машини завалки дубликат част на пневматични контейнер T част от оборудването попълването на храна попълване на уреда дюзи SS304

BGN 128.00

Вода вентил за течни пополнување на машина резервен дел на пневматски додатен Т Дел на храна да се пополни опрема Пополнување млазницата уред SS304Текстура : SS304Примена : За пополнување на машинаNozzel должина : 10мм

10 бр. / лот, 3x3x4. 5mm въглеродни четки за Saeshin Korea 204 мелница, гравиране машина, електронна писалка и т.н. Безплатна доставка!
 • Новинка

10 бр. / лот, 3x3x4. 5mm въглеродни четки за Saeshin Korea 204 мелница, гравиране машина, електронна писалка и т.н. Безплатна доставка!

14.22 BGN 14.00

10 PCS / МНОГУ, 3 X3 X4.5mm , Бесплатен превозот! Јаглерод Четки За SAESHIN Кореја 204 Мелење машина,Гравирање машина,Електронско пенкало и сл.Спецификација На Производот : 1...

Оригинален ключ за Makita 650536-5 BFL081F BFL082F BFL120F BFL121F BFL122F BFL200F BFL202F
 • Новинка

Оригинален ключ за Makita 650536-5 BFL081F BFL082F BFL120F BFL121F BFL122F BFL200F BFL202F

BGN 49.60

Информации За Исплата1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;3.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Транспорт Состојба1.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни / Post NL / Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / e Packet според вашата земја...

4шт високоскоростна стомана титановое покритие повреден, счупен болт Отстраняване Лесно Out винт аспиратор набор от инструменти + дупка триони тренировка нож
 • Новинка

4шт високоскоростна стомана титановое покритие повреден, счупен болт Отстраняване Лесно Out винт аспиратор набор от инструменти + дупка триони тренировка нож

BGN 7.25

Карактеристики : Погоден за отстранување на навртки или ореви во цврсто дрво или дрво површина High speed челик со титаниум слој...

GOXAWEE 5-35MM High Speed Steel Step Пробийте Bit Wood Metal Drilling Bit HSS Power Tools Hole Кътър Industrial Reamer Tool
 • Новинка

GOXAWEE 5-35MM High Speed Steel Step Пробийте Bit Wood Metal Drilling Bit HSS Power Tools Hole Кътър Industrial Reamer Tool

22.38 BGN 14.00

Електрични Шрафцигер се Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : pc / pack 535 MM High Speed Челик Чекор Вежба Малку Дрво, Метал Дупчење Малку ХСС алат Дупка Машина Индустриски Reamer АлаткаКарактеристики : 535 MM(13steps : 5,7,10,12,15,17,20,22,25,27,30,32,35 MM)Материјал : high speed челик 6542 / М2 (погоден за употреба на работното парче, цврстина на 28 степени, како што сенерѓосувачки челик, алуминиум, јаглероден челик, плоча, изолација одбор, ПВЦ одбор, дрво, лист дебелина подолу3ММ)Површински третман : Бели ДијамантиПакет : 1pc 535 MM Вежба БитовиНад Датумот на Породување е применливо за повеќето случаи,Сепак понекогаш парцели може да биде одложен за одмор,фестивал, лошите временски услови ,обичај ,Итн,Покрај Изразат испорака начин може да имаат даночни дилеми,Во оние случај, вашето разбирање и соработка, е високо ценетаСега, ако ги купите нашите производи, ни даде 5 ѕвезди повратни информации и да ги споделите на вашата социјална мрежа седат, како што се facebook, twitter, VK, instagram, Youtube и др...

5шт 22 мм наждачные диамантени режещи остриета тренировка+1 беседки за Dremel Set New 2017
 • Новинка

5шт 22 мм наждачные диамантени режещи остриета тренировка+1 беседки за Dremel Set New 2017

4.78 BGN 4.00

5 Pcs 22mm Emery Дијамант тревите Вежба Малку+1 Mandrel За Dremel Постави Нови 2017Опис : Материјал : Дијамант обложени диск Боја : Видете слики Опис : hese голема брзина и висок квалитет на дијамант обложени сечење дискови се погодни за користење во тесни места и за рамна сечење,може да се користи со вашиот ротари алатка за да се намали широк спектар на материјали...

10шт 1-5 мм M35 през цялата опашка HSS-Co кобалт спиральное тренировка спиральное тренировка на най-високо качество
 • Новинка

10шт 1-5 мм M35 през цялата опашка HSS-Co кобалт спиральное тренировка спиральное тренировка на най-високо качество

6.14 BGN 5.00

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : ХСС Co (M35) Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Направен од кобалт материјали, цврсти и издржливи...

Turbo касета Chra GT2252V 454192 454192-5005S 454192-0001 074145703E за VW T4 Bus Превозвачът Syncro AVG АКСЕЛ 95-03 2.5 TDI L
 • Новинка

Turbo касета Chra GT2252V 454192 454192-5005S 454192-0001 074145703E за VW T4 Bus Превозвачът Syncro AVG АКСЕЛ 95-03 2.5 TDI L

173.10 BGN 156.00

Опис на производот Турбо Кертриџ Chra Јадрото на GT2252 V 454192 4541925005 S 4541920005 4541925001 S 4541920001 074145703 E Турбо Турбополнач За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" T4 Автобус Транспортерот Syncro 19952003 AVG ЕКСЛ AHY AXG 2.5 L TDI Модел : GT2552 V 454192 турбополнач Дел БР...

Безплатна доставка 1бр TCT дървена панта Расточное дупка трион тренировка нож набор от свредел твърдосплавен връх 15-40 мм за дърво, пластмаса пробивни работи
 • Новинка

Безплатна доставка 1бр TCT дървена панта Расточное дупка трион тренировка нож набор от свредел твърдосплавен връх 15-40 мм за дърво, пластмаса пробивни работи

BGN 3.82

Спецификација На Производот : Дијаметар : 1540mmВкупно lenght : 80mmМесо тело со дијаметар : 610мм.TCT дупка видов пречник од 15mm со вкупно 85mm вкупната должина на вратило должина 610cm може да се користи со повеќето рачни вежба / безжична вежба / табела ударна дупка за дупчење на дрвени / производи од пластични маси за дрво работат на апликацијата.Апликација за : Дрво / пластични направен производот дупка за дупчење дрво работи...

HSS Step Пробийте Bit 6-60MM 12 стъпки мултиплен рязане на отвори за метали Platic Wood Cone Пробийте Bit Round 13mm Shank High Speed Steel
 • Новинка

HSS Step Пробийте Bit 6-60MM 12 стъпки мултиплен рязане на отвори за метали Platic Wood Cone Пробийте Bit Round 13mm Shank High Speed Steel

BGN 43.92

ХСС Чекор Малку Вежба 660 MM 12 Чекори Повеќе Дупка Сечење на Метали Platic Дрво Конус Вежба Малку Круг 13mm месо тело High Speed ЧеликОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Единствена скала структура , тоа може да отвори повеќе Отворот тоа не може да биде скршен лесно...