Turbo chra turbine cartridge основната RHF5 VJ24 WL01 VC430011 VA430011 VB430011 за Mazda Bongo 1995-02 J15A 2.5 L 76HP на турбокомпресор

Turbo chra turbine cartridge основната RHF5 VJ24 WL01 VC430011 VA430011 VB430011 за Mazda Bongo 1995-02 J15A 2.5 L 76HP на турбокомпресор

BGN 158.00
-9 %
BGN 173.10

Брой продукти

Турбополнач Спецификација за промет на Големо со НОВИТЕ Турбо chra турбина кертриџ core RHF5 WL01 VC430011 VJ24 Турбо Турбина Турбополнач За MAZDA Bongo 1995-2002 Моторот : J15 A 2.5 L 76 HP Турбо модел : RHF5 НОВИ
Дел Број : VJ24 WL01 WL01 може да го замени VJ24 ОЕМ Број : VC430011 VA430011 VB430011 Ладење : вода за ладење
Големина : 260*250*230mm
Пакување Детална : Цврста картонска кутија Турбо Модел RHF5 Дел Број VJ24 WL01 OE број VC430011 VA430011, VB430011 Опис Mazda Bongo 2.5 L 1995-2002 Извор Референца WL01 Мотор J15 A 2.5 L Зафатнина Од 2.5 L Гориво Дизел KW 76 HP Апликација возило : За MAZDA Bongo 1995-2002 J15 A 2.5 L ТД 76 HP Примена на моторот : J15 A 2.5 L 76 HP - Позитивни Повратни информации Од Светот Купувачот Клиенти - ## Листа цена е реална турбополнач нето цена , исклучува меѓународни изразуваат товар,ве молиме контактирајте со продавачот да го цитирам товарни пред ставање ред и плаќање. Ако имате прашања, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе направиме се за најбрзиот повратни информации! Трансакцијата Правила Ако ви треба за да купите турбо или да се знаат повеќе детали, ве молиме испратете порака до нас за турбо специфичен модел, дел број и потребни количини,не двоумете се, ние ќе ви ги даде поевтини товарни понуда и детален опис на производот. Задоволството на клиентите е нашиот прв на работа гол. Вашите наредби се добредојдени. Плаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање( Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.итн .) предвидено од страна Ali Express Зачувам само. Превозот 1. Пред плаќање ве молиме контактирајте со нас да го цитирам и потврдете го вашиот товар. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам. 2. Ние поддршка на пратката од страна на DHL,Fe DEX,UPS-от,ТНТ,EMS или други пратката итн.
3. ние брод пакет да потврди адреса, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно точно.
4. Објектот ќе биде предаден, веднаш во рок од 1-2 работни денови по потврди за плаќање.Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени.
5. Ако пакетот е оштетени за време на транспортот, ве молиме да одбие да го потпише и да се пријави да го Couriers, нека couriers знак за оштетување,тогаш контактирајте со нас,Ние ќе се реши тоа во прв момент.
6. Сите превозот и ракувањето надоместоци се неповратни. ве молиме бидете сигурни дека вашата цел е точно точно. Увозни давачки и даноци не се вклучени во точка цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.ние ја прогласи пониска вредност за да се минимизира царина. 7. За време на транспортот,ве молиме бидете во контакт со нас преку E-mail , за да се осигура ефективна комуникација, и да се избегне царинење одложувања, итн. 8.Вашиот објект ќе биде предаден надвор што е можно побрзо. Во повеќето случаи, вашиот објект ќе биде предаден во рок од 24 часа на потврди за плаќање. Вие ќе бидете информирани преку пошта, ако не можеме да брод во рамките на овој временски период.


Подробности

Номер На Модела:
RHF5 WL01 VC430011 VJ24 за MAZDA Bongo J15A 2.5 L 76HP 1995-2002
is_customized:
Yes
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Предмет на:
Турбокомпресор RHF5 VJ24 Turbo Turbo
номер на частта:
VJ24 WL01 WL01 може да замени VJ24
О, НЕ.:
VC430011 VA430011 VB430011
Прилагането на превозното средство:
За MAZDA Bongo 1995-2002 J15A 2.5 L 76HP
Двигател приложения:
J15A 2.5 L 76HP
Хладилен:
С водно охлаждане и смазване маслена
Гаранционен срок:
12 месеца турбо с подплънки
RHF5 VIDA 8972402101 за мряна ISUZU D-MAX:
RHF5 WL01 VC430011 VJ24 за MAZDA Bongo J15A 2.5 L 76HP 1995-2002

Избор на купувачи

5 бр./лот мини титановое покритие заточване на hss високоскоростен стоманена спирала тренировка прорезна диаметър 8 мм работи за стоманени детайли
 • Новинка

5 бр./лот мини титановое покритие заточване на hss високоскоростен стоманена спирала тренировка прорезна диаметър 8 мм работи за стоманени детайли

BGN 37.97

5pcs / многу мини титаниум обложена острат хсс high speed челик пресврт вежба малку сечење дијаметар 8мм работи за челик делови

Бита Диаманта Diatool Dia12mm Паяемые вакуум сверля за камък, сондажни накрайници съединения M14 сухи, професионално качество
 • Новинка

Бита Диаманта Diatool Dia12mm Паяемые вакуум сверля за камък, сондажни накрайници съединения M14 сухи, професионално качество

29.86 BGN 24.00

Предмет : Dia12mm acuum brazed дијамант дупчење битови за камен Спецификација : Дијаметар 10мм М14 врска Количина : 2 парчиња Clor : ЦрвенаПримена : Суво / влажно дупчење за порцелански плочки, гранит, мермер, каменВосок внатре да се излади на вежба при работаФункција : 1.Брзо и лесно дупчење2.Долг животен век3.Помалку Chipping4.Минимизирање на сите кршење на5.Помалку губење на материјал6.Помалку топлина7.Подобро заврши квалитетКрајотЗабелешка : Овие производи се означени со нашиот бренд...

5pcs твърдосплавен кръгъл джолан многофункционален ударен тренировка за строителството / електрическа бормашина, посветен на
 • Новинка

5pcs твърдосплавен кръгъл джолан многофункционален ударен тренировка за строителството / електрическа бормашина, посветен на

7.98 BGN 6.00

Карактеристики : Здрав трајни, не е лесно да пропадне. Отворете уредни и мазна, инцизија отпор е мал, лесен за удар. Се применува за цемент, ѕид, тешко тули и други материјали. Може да се користи за производство на електрична вежба, лесен за употреба, силна адаптибилност.Тип : Влијание ВежбаМатерија : Тешко ЛегураБоја : СребренаСтандард : 4 12mmКоличина : 5pcsСе Справи Со : Круг РачкаПовршински Третман : Никел ПозлатаПакет Тежина : 90 G / 3.17 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 120*30*10 ММ / 4.72*1.18*0.39 ИнчиМало Пакување : Не, Не Пакување5 x Влијание Вежба1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

4шт високоскоростна стомана титановое покритие повреден, счупен болт Отстраняване Лесно Out винт аспиратор набор от инструменти + дупка триони тренировка нож
 • Новинка

4шт високоскоростна стомана титановое покритие повреден, счупен болт Отстраняване Лесно Out винт аспиратор набор от инструменти + дупка триони тренировка нож

BGN 7.25

Карактеристики : Погоден за отстранување на навртки или ореви во цврсто дрво или дрво површина High speed челик со титаниум слој...

Универсален работен комплект аксесоари, 31 бр осцилиращ инструмент мултифункционален инструмент пильный дисков набор. Отговори на всички ваши запитвания .
 • Новинка

Универсален работен комплект аксесоари, 31 бр осцилиращ инструмент мултифункционален инструмент пильный дисков набор. Отговори на всички ваши запитвания .

BGN 41.39

Универзална работен додаток во собата, 31 компјутери осцилирачки алатка мултифункционален алатка виде ножот во собата...

50 бр./лот наклонена blade 110x0. 2x20 mm ултра-диамантен режещ диск дискове [нефрит / Crystal / карнеол] режещ диск
 • Новинка

50 бр./лот наклонена blade 110x0. 2x20 mm ултра-диамантен режещ диск дискове [нефрит / Crystal / карнеол] режещ диск

BGN 63.62

50pcs / многу Вертикален сечилото 110x0.2x20mm ултратенок дијамант сечење нож дискови [jade / кристал / carnelian] сечење дискобјектот големина на : outter дијаметар : 110mmсоздаден големина : 20mmсегмент Дебелина : 0.2 ммВнатрешниот дупка големина : 20mmУпотреба : За сечење на стаклена цевка / камења / jade / carnelian / кристал / стаклени украси / јаглен сечење / шиење и други камен царинење.Користење на Опсегот : се Погодни за сечење жад, камења, ахат, кристал и други неметални материјали.Специфична големина : Надворешниот дијаметар : 110mm, 4.3" сегмент дебелина : 0.2 мм понесе големина : 20mm адаптер : 12.7 мм, 1 / 2" Остар 1.Долг живот и стабилни перформанси 2.Добро сечење резултат и висока ефикасност 3.Нашата цена е конкурентна 4.Производство на сите видови на спецификации 5.Секој пакет според клиенти 6.Испорака на време 7.Прифати мала количина наредби Ние снабдување дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбобран,топлогмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти...

Турбокомпресор Chra Основната CT26 17201-74010 17201 74010 турбокомпресор за TOYOTA Celica GT-Four ST165 4WD 87-89 3SGTE 3S-GTE 2.0 L
 • Новинка

Турбокомпресор Chra Основната CT26 17201-74010 17201 74010 турбокомпресор за TOYOTA Celica GT-Four ST165 4WD 87-89 3SGTE 3S-GTE 2.0 L

191.98 BGN 175.00

Турбополнач СпецификацијаТрговија на големо НОВИ Турбо Кертриџ CHRA Core CT26 1720174010 17201 74010 Турбина Турбополнач За ТОЈОТА Celica ST165 4 WD 19871989 3 SGTE 3 SGTE 2.0 L 185 HPТурбо модел : CT26 CT26 C1 НОВИДел No...

10шт 1-5 мм M35 през цялата опашка HSS-Co кобалт спиральное тренировка спиральное тренировка на най-високо качество
 • Новинка

10шт 1-5 мм M35 през цялата опашка HSS-Co кобалт спиральное тренировка спиральное тренировка на най-високо качество

6.14 BGN 5.00

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : ХСС Co (M35) Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Направен од кобалт материјали, цврсти и издржливи...

9 x60teeth wood TCT диск трион за рязане на дървен материал.Нож допълнително оборудване Woodworking.
 • Новинка

9 x60teeth wood TCT диск трион за рязане на дървен материал.Нож допълнително оборудване Woodworking.

BGN 8.53

9" x60teeth дрво TCT кружни виде ножот за сечење дрво.Дрво додаток ножеви.1.TCT виде ножот2.65 Mn+FM35+Umicore сендвич лемење крило3.Линија за производство : Германија Техника : Vollmer мелница машина,Trumpf Ласерски машина за сечењеGerliny совет заварување машина4.ISO9001 и Германија Технички5.Herotools е еден од водечките виде ножот производство во Кина6.MOQ : 10 КОМПЈУТЕРИ7.Плаќање : Примерок цел : Western UnionФормално цел : T / T или L / C8.Време на испорака : Акции на производи одеднашOutter дијаметар : 9 инчен 230mmЗабите број : 60 забисоздаден големина : 1 инчен 25.4 mmадаптер : 1"7 / 8", или 1"5 / 8"Остри 1.Долг живот и стабилни перформанси 2.Добро сечење резултат и висока ефикасност 3.Нашата цена е конкурентна 4.Производство на сите видови на спецификации 5.Секој пакет според клиенти 6.Испорака на време 7.Прифати мала количина наредби Ние снабдување дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбобран,топлогмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти...

3 бр. / компл.полукруглое ножче HSS осцилиращ инструмент renovator saw blade set.За рязане на дърво пластмаси и меки метали.
 • Новинка

3 бр. / компл.полукруглое ножче HSS осцилиращ инструмент renovator saw blade set.За рязане на дърво пластмаси и меки метали.

BGN 15.79

3pcs / set полукружна ХСС сечилото осцилирачки алатка renovator виде ножот во собата.За сечење дрво,пластика и мек метал.Производ Листата : 3 еез 89mm ХСС полукружна видовПроизвод Слики : Овие ножеви се за Renovators...

Borntun 20pcs 6 мм многофункционални шлайфане, диамантени глави комплект аксесоари пневматични въздушни електрически машини шлайфане полировальный инструмент
 • Новинка

Borntun 20pcs 6 мм многофункционални шлайфане, диамантени глави комплект аксесоари пневматични въздушни електрически машини шлайфане полировальный инструмент

28.48 BGN 27.00

20pcs 6mm Мултифункционални Дијамант Додаток Алатка за Полнење Пневматски Воздух Електрични БрусилкиДолжина : 62mmРод должина : 42mmРод Дијаметар : 6mm

5 бр./компл. кобалт HSS тренировка набор от 4-10 мм обрат тренировка директен джолан ferramentas качеството на дърво на работа на метал-пробивни инструменти
 • Новинка

5 бр./компл. кобалт HSS тренировка набор от 4-10 мм обрат тренировка директен джолан ferramentas качеството на дърво на работа на метал-пробивни инструменти

32.69 BGN 27.00

5 PCS / Set Кобалт ХСС Вежба Малку Сет 410мм Пресврт Вежба Малку Директно месо тело ferramentas Квалитет Дрво работа Метални Алатки за ДупчењеВрвен квалитет на Метал дупчење малкуХСС Пресврттип : 4.5.6.8.10материјал : high speed челик

TASP 5pc 100mm Diamond Jig Saw Blades with T-shank for Granite Cutting Grit 50
 • Новинка

TASP 5pc 100mm Diamond Jig Saw Blades with T-shank for Granite Cutting Grit 50

BGN 23.98

TASP 5 PC 100mm Дијамант Убодни Видов Ножеви со Тмесо тело за Гранит Сечење Ронки 50 Големина : вкупна должина : 100mm (4 инчи) работна должина : 76mm (3 инчи) сечилото широк : 8.5 mm сечилото дебелина : 1.2 mm Ронки 50 (крупен чакал) Т месо тело се вклопува многу бренд на убодни пили Апликација : Fiberglass, Мермер, Камен, Стакло, Јаглерод, Пластика, Плочки, Керамика, Графит, Acrylics, Laminates, Kevlar, Влакна цемент, Поликарбонат .....

1/2 20-UNF електрически ключ Chuch 2 Pit 2 Slot електрически чук пробивна патронник корона За пробиване и отвертка
 • Новинка

1/2 20-UNF електрически ключ Chuch 2 Pit 2 Slot електрически чук пробивна патронник корона За пробиване и отвертка

41.28 BGN 41.00

​1 / 2" 20UNF Електрични Клуч Chuch 2 Пдд 2 Слот Електрични Чекан Вежба Чак Главата Да Се Вежба И со Шрафцигер Answer : ___________________________ Note : Со нашите Чак можете да ја промените вашата електрична клуч и чекан вежба да биде електрични вежба&шрафцигерPls одберете како вашата машина модел и, исто така, може да се поврзете со нас за да се потврди ако не сте сигурни кој модел е соодветен за вашата машина.​

10 бр. / лот, 3x3x4. 5mm въглеродни четки за Saeshin Korea 204 мелница, гравиране машина, електронна писалка и т.н. Безплатна доставка!
 • Новинка

10 бр. / лот, 3x3x4. 5mm въглеродни четки за Saeshin Korea 204 мелница, гравиране машина, електронна писалка и т.н. Безплатна доставка!

14.22 BGN 14.00

10 PCS / МНОГУ, 3 X3 X4.5mm , Бесплатен превозот! Јаглерод Четки За SAESHIN Кореја 204 Мелење машина,Гравирање машина,Електронско пенкало и сл.Спецификација На Производот : 1...

105x10x1. 2x20mm супер тънък ръб на режещ нож дискове 4диамантен диск за обсидиан рок, мрамор, гранитогрес и скъпоценни камъни.
 • Новинка

105x10x1. 2x20mm супер тънък ръб на режещ нож дискове 4диамантен диск за обсидиан рок, мрамор, гранитогрес и скъпоценни камъни.

BGN 37.68

105x10x1.2x20mm супер тенок раб сечење нож дискови 4"дијамантски диск за obsidian камен,мермер,порцелански плочки,и gemstones.објектот големина на : outter дијаметар : 105mmсоздаден големина : 20mmсегмент Дебелина : 1.2 mmВнатрешниот дупка големина : 20mmУпотреба : За сечење / камења / jade / carnelian / кристал / јаглен сечење / Користење на Опсегот : се Погодни за сечење жад, камења, ахат, и други Неметални материјали.Специфична големина : Надворешниот дијаметар : 105mm, 4" сегмент дебелина : 0.8 mm понесе големина : 20mm адаптер : 12.7 мм, 1 / 2" Остар 1.Долг живот и стабилни перформанси 2.Добро сечење резултат и висока ефикасност 3.Нашата цена е конкурентна 4.Производство на сите видови на спецификации 5.Секој пакет според клиенти 6.Испорака на време 7.Прифати мала количина наредби Ние снабдување дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбобран,топлогмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти...

Безплатна доставка 1бр TCT дървена панта Расточное дупка трион тренировка нож набор от свредел твърдосплавен връх 15-40 мм за дърво, пластмаса пробивни работи
 • Новинка

Безплатна доставка 1бр TCT дървена панта Расточное дупка трион тренировка нож набор от свредел твърдосплавен връх 15-40 мм за дърво, пластмаса пробивни работи

BGN 3.82

Спецификација На Производот : Дијаметар : 1540mmВкупно lenght : 80mmМесо тело со дијаметар : 610мм.TCT дупка видов пречник од 15mm со вкупно 85mm вкупната должина на вратило должина 610cm може да се користи со повеќето рачни вежба / безжична вежба / табела ударна дупка за дупчење на дрвени / производи од пластични маси за дрво работат на апликацијата.Апликација за : Дрво / пластични направен производот дупка за дупчење дрво работи...

Ръчно ръчна бормашина модел дървообработващи пробивна инструмент дограма дървени занаяти хоби проекти мъниста пробиване на бижута Ръчна спирала бормашина
 • Новинка

Ръчно ръчна бормашина модел дървообработващи пробивна инструмент дограма дървени занаяти хоби проекти мъниста пробиване на бижута Ръчна спирала бормашина

BGN 14.38

Опис На Производот : 100% Сосема нов и висок квалитетРака Вежба Рачно Вежба Столарија АлаткаРака Вежба Рачно Вежба Модел Машини За Дупчење АлаткаРаботи одлично со дрво занаети и сите видови на хоби проектиРака Пресврт Вежба Jade Jewelers Алатка За ДупчењеJeweler е страна Вежба за Микро БитовиПрирачник Занает Рака ВежбаПрирачник Рака Вежба Занает Уметност Резерви Алатка Хоби Модел За Правење 0.6 mm6.5 mm вежбаКарактеристики : Менгеме опсег : 1.0.6 мм6.5 mm.2...