Нов шестостенния титан стъпка конус с бормашина дупка нож 4-22 мм, HSS 4241 за ламарина 2017

Нов шестостенния титан стъпка конус с бормашина дупка нож 4-22 мм, HSS 4241 за ламарина 2017

BGN 4.00
-25 %
BGN 5.34

Брой продукти


Нови Хексадецимален Титаниум Чекор Конус Вежба Малку Дупка Машина 4-22mm ХСС 4241 За Лим 2017
На скала од неговата уникатна структура, малку може да се отвори различни спецификации на отворот. Не треба да се користи центар удар, во споредба со обичните пресврт вежба не е лесно да се биде прекината. Deburring, chamfering, elliptic дупка за проширување, пресврт вежба, функцијата на нив не беше во состојба, но тоа е можно. Употребата на алатки : вежба, клупа вежба. Работа додека вода за ладење, може ефективно да го прошири работниот век на вежба малку, препорачуваме дупчење го оценувате на 250-250 ВРТЕЖИ во минута.
Спецификација : Материјал : High speed челик 4241 Големина : 4-22 mm 6,8,10,12,14,16,18,20 22 mm месо тело : 6mm(диа),25mm(L) Вкупно : 75mm(L) Количина : 1 компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2mm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодариме 1 x Хексадецимален Титаниум Чекор Вежба


Подробности

търговска марка:
Tirol
Направи си Сам пособия:
Електрически
Номер На Модела:
45233
is_customized:
Yes
Дължина:
както показват
Материал:
Друго
Воспользуйся:
Друго
Тип:
Друго

Избор на купувачи

11 бр./компл. полуавтоматична ръчна бормашина Micro Hand Hobby Пробийте Manual Hand Twist Пробийте Wood Спирала Hand Push Пробийте Чък on sale
 • Новинка

11 бр./компл. полуавтоматична ръчна бормашина Micro Hand Hobby Пробийте Manual Hand Twist Пробийте Wood Спирала Hand Push Пробийте Чък on sale

BGN 7.98

Опис На Производот : Компактен, лесен, висока прецизност, не пропадна, не се скршени, не треба да се промени чак, лесно да се досадуваат.Компактно тело флексибилни за Дијамантски дупчење reaming Стп Tizi монистра, итн.Ова Е Нов Прирачник Притисни Вежба.Спирала Рака Притисни ВежбаМини Вежба Пресврт Спирала Накит Занает Алатка!Ова Е Нова Спирала ВежбаЗа Да Го Користите Само Се Движат Центарот Парче Нагоре И Надолу.Ова Е Ефтин Начин За Да Додадете ВладеењеИ Флексибилност На Вашиот Занает Или Накит Алатка За Собирање Или Дури И Оние Забава Ноктите Дизајни, Кои Се Во Моментов.Чак Стегање Range : 0.12mmФункција : Маслиново ,Орев,Chrysophoron, Дрво, Пластика, Гума, Модел Дупка Дупчење.Не Се Погодни За Челик, Железо, Камен Напорна Работа .Има пресврт вежби во големини : 0.3 mm3ммРака Пресврт Вежба Wenwan Орев Маслиново Модел Пластични Дупка Алатка За ДупчењеRelaed Производи : Пакетот вклучува : 1 Pc Полуавтоматска Мини Спирала Рака Притисни Вежба10pcs вежба битовиВкупно : 11pcs / постави како следново : Работа покаже : Плаќање : 1...

5pcs твърдосплавен кръгъл джолан многофункционален ударен тренировка за строителството / електрическа бормашина, посветен на
 • Новинка

5pcs твърдосплавен кръгъл джолан многофункционален ударен тренировка за строителството / електрическа бормашина, посветен на

7.98 BGN 6.00

Карактеристики : Здрав трајни, не е лесно да пропадне. Отворете уредни и мазна, инцизија отпор е мал, лесен за удар. Се применува за цемент, ѕид, тешко тули и други материјали. Може да се користи за производство на електрична вежба, лесен за употреба, силна адаптибилност.Тип : Влијание ВежбаМатерија : Тешко ЛегураБоја : СребренаСтандард : 4 12mmКоличина : 5pcsСе Справи Со : Круг РачкаПовршински Третман : Никел ПозлатаПакет Тежина : 90 G / 3.17 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 120*30*10 ММ / 4.72*1.18*0.39 ИнчиМало Пакување : Не, Не Пакување5 x Влијание Вежба1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

Воден вентил за течна машини завалки дубликат част на пневматични контейнер T част от оборудването попълването на храна попълване на уреда дюзи SS304
 • Новинка

Воден вентил за течна машини завалки дубликат част на пневматични контейнер T част от оборудването попълването на храна попълване на уреда дюзи SS304

BGN 128.00

Вода вентил за течни пополнување на машина резервен дел на пневматски додатен Т Дел на храна да се пополни опрема Пополнување млазницата уред SS304Текстура : SS304Примена : За пополнување на машинаNozzel должина : 10мм

4 X УПЛЪТНЕНИЕ СЪСТАВ КЛАПАН ЗА HONDA GX160 GX200 EC2500 E*1800 2600 2KW 3KW ГЕНЕРАТОР 5.5 HP 163CC 6.5 HP 196CC 4-ТАКТОВ ПОМПА
 • Новинка

4 X УПЛЪТНЕНИЕ СЪСТАВ КЛАПАН ЗА HONDA GX160 GX200 EC2500 E*1800 2600 2KW 3KW ГЕНЕРАТОР 5.5 HP 163CC 6.5 HP 196CC 4-ТАКТОВ ПОМПА

8.58 BGN 8.00

4 X ВЕНТИЛ МАТИЧНИ ЗАПТИВКИ ЗА ХОНДА GX200 GX160 163~196 CC 5 ~ 6.5 HP 2~3 KW БЕНЗИНСКИ МОТОР ЕВТИНИ ГЕНЕРАТОР TILLER ПУМПА ЗА ВОДА ДЕЛОВИСПЕЦИФИКАЦИИ : ЦЕЛ ВО ПОВЕЌЕ ОД 4 ПАРЧИЊААПЛИКАЦИИ : ОДГОВАРА НА ХОНДА GX160 GX200 И ПОВЕЌЕ.КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА : ГО ЗАМЕНУВА ОЕМ ДЕЛ#(S) : ХОНДА 12209ZH8003PACKEAGE ВКЛУЧУВА : 4 X ВЕНТИЛ ФОКИСЛИКИ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО НИЕ МОЖЕМЕ ДА ,ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА СЕ ВКЛОПИ ВО ВАШИОТ МОТОР BEFOR ЌЕ КУПУВАЊЕ НА ТОА.ИСПОРАКА ДЕТАЛИ НИЕ БРОД ITEM(S) TO WORDWIDE,ОСВЕН APO / FPO...

Milda Гумена Пылезащитная Покриване На Електрически Чук Пепел Купа Пылезащитное Устройство На Ударната Бормашина Аксесоари За Електрически Инструменти Полезност He
 • Новинка

Milda Гумена Пылезащитная Покриване На Електрически Чук Пепел Купа Пылезащитное Устройство На Ударната Бормашина Аксесоари За Електрически Инструменти Полезност He

6.72 BGN 5.00

Milda Гума Прашина Маска Електрични Чекан Пепел Сад Dustproof Уред Влијание Ударна Моќ Алатка Додатоци Комунални HerramientasБоја : Црна Материјал : Гума Апликација : електрични чекан, електрични вежба Пакетот вклучува : 1 Pc*Гума Прашина Маска

50 бр./лот наклонена blade 110x0. 2x20 mm ултра-диамантен режещ диск дискове [нефрит / Crystal / карнеол] режещ диск
 • Новинка

50 бр./лот наклонена blade 110x0. 2x20 mm ултра-диамантен режещ диск дискове [нефрит / Crystal / карнеол] режещ диск

BGN 63.62

50pcs / многу Вертикален сечилото 110x0.2x20mm ултратенок дијамант сечење нож дискови [jade / кристал / carnelian] сечење дискобјектот големина на : outter дијаметар : 110mmсоздаден големина : 20mmсегмент Дебелина : 0.2 ммВнатрешниот дупка големина : 20mmУпотреба : За сечење на стаклена цевка / камења / jade / carnelian / кристал / стаклени украси / јаглен сечење / шиење и други камен царинење.Користење на Опсегот : се Погодни за сечење жад, камења, ахат, кристал и други неметални материјали.Специфична големина : Надворешниот дијаметар : 110mm, 4.3" сегмент дебелина : 0.2 мм понесе големина : 20mm адаптер : 12.7 мм, 1 / 2" Остар 1.Долг живот и стабилни перформанси 2.Добро сечење резултат и висока ефикасност 3.Нашата цена е конкурентна 4.Производство на сите видови на спецификации 5.Секој пакет според клиенти 6.Испорака на време 7.Прифати мала количина наредби Ние снабдување дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбобран,топлогмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти...

Turbo касета Chra GT2252V 454192 454192-5005S 454192-0001 074145703E за VW T4 Bus Превозвачът Syncro AVG АКСЕЛ 95-03 2.5 TDI L
 • Новинка

Turbo касета Chra GT2252V 454192 454192-5005S 454192-0001 074145703E за VW T4 Bus Превозвачът Syncro AVG АКСЕЛ 95-03 2.5 TDI L

173.10 BGN 156.00

Опис на производот Турбо Кертриџ Chra Јадрото на GT2252 V 454192 4541925005 S 4541920005 4541925001 S 4541920001 074145703 E Турбо Турбополнач За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" T4 Автобус Транспортерот Syncro 19952003 AVG ЕКСЛ AHY AXG 2.5 L TDI Модел : GT2552 V 454192 турбополнач Дел БР...

3 бр. / компл.полукруглое ножче HSS осцилиращ инструмент renovator saw blade set.За рязане на дърво пластмаси и меки метали.
 • Новинка

3 бр. / компл.полукруглое ножче HSS осцилиращ инструмент renovator saw blade set.За рязане на дърво пластмаси и меки метали.

BGN 15.79

3pcs / set полукружна ХСС сечилото осцилирачки алатка renovator виде ножот во собата.За сечење дрво,пластика и мек метал.Производ Листата : 3 еез 89mm ХСС полукружна видовПроизвод Слики : Овие ножеви се за Renovators...

GOXAWEE 5-35MM High Speed Steel Step Пробийте Bit Wood Metal Drilling Bit HSS Power Tools Hole Кътър Industrial Reamer Tool
 • Новинка

GOXAWEE 5-35MM High Speed Steel Step Пробийте Bit Wood Metal Drilling Bit HSS Power Tools Hole Кътър Industrial Reamer Tool

22.38 BGN 14.00

Електрични Шрафцигер се Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : pc / pack 535 MM High Speed Челик Чекор Вежба Малку Дрво, Метал Дупчење Малку ХСС алат Дупка Машина Индустриски Reamer АлаткаКарактеристики : 535 MM(13steps : 5,7,10,12,15,17,20,22,25,27,30,32,35 MM)Материјал : high speed челик 6542 / М2 (погоден за употреба на работното парче, цврстина на 28 степени, како што сенерѓосувачки челик, алуминиум, јаглероден челик, плоча, изолација одбор, ПВЦ одбор, дрво, лист дебелина подолу3ММ)Површински третман : Бели ДијамантиПакет : 1pc 535 MM Вежба БитовиНад Датумот на Породување е применливо за повеќето случаи,Сепак понекогаш парцели може да биде одложен за одмор,фестивал, лошите временски услови ,обичај ,Итн,Покрај Изразат испорака начин може да имаат даночни дилеми,Во оние случај, вашето разбирање и соработка, е високо ценетаСега, ако ги купите нашите производи, ни даде 5 ѕвезди повратни информации и да ги споделите на вашата социјална мрежа седат, како што се facebook, twitter, VK, instagram, Youtube и др...

TASP 5pc 100mm Diamond Jig Saw Blades with T-shank for Granite Cutting Grit 50
 • Новинка

TASP 5pc 100mm Diamond Jig Saw Blades with T-shank for Granite Cutting Grit 50

BGN 23.98

TASP 5 PC 100mm Дијамант Убодни Видов Ножеви со Тмесо тело за Гранит Сечење Ронки 50 Големина : вкупна должина : 100mm (4 инчи) работна должина : 76mm (3 инчи) сечилото широк : 8.5 mm сечилото дебелина : 1.2 mm Ронки 50 (крупен чакал) Т месо тело се вклопува многу бренд на убодни пили Апликација : Fiberglass, Мермер, Камен, Стакло, Јаглерод, Пластика, Плочки, Керамика, Графит, Acrylics, Laminates, Kevlar, Влакна цемент, Поликарбонат .....

DIATOOL 5/16 вакуум запоени диамантени сухи тренировки с 5/8-11 свързващ с диаметър 8 мм за гранитогрес гранитогрес, зидария тухли
 • Новинка

DIATOOL 5/16 вакуум запоени диамантени сухи тренировки с 5/8-11 свързващ с диаметър 8 мм за гранитогрес гранитогрес, зидария тухли

14.72 BGN 12.00

Напомена : Почитувани Купувачи,ве Молиме забележете дека овие дијамант дупчење битови' нишката е 5 / 811 не М14.Обично овие дијамант дупчење битови со 5 / 811 конец се користи во Северна Америка како САД,Канада.Дијамант дупчење битови со М14 конец се користи во Европа пазарот, како што се Русија, Холандија, чешка Република a nd така натаму.Па ве молиме да се провери и потврди дали ќе цел право тема или не.Ви благодариме.Предмет : 5 / 16" (8мм) Вакуум brazed дијамант Сува дупчење битовиСпецификација : Дијаметар 8мм, 5 / 811 конекција,Вкупната висина 62 MM,Макс работна длабочина 35mm,Дијамант висина 10ММБоја : ЦрнаКоличина : 1pcПримена : Суво / влажно дупчење за порцелански плочки, гранит, мермер, камен, Ѕидарија, тули..Функција : 1.Брзо и лесно дупчење2.Долг животен век3.Помалку Chipping4.Minimiz ing било кршење на5.Помалку губење на материјал6.Помалку топлина7.Подобро заврши квалитетДруги достапни дијаметар,ве молиме кликнете на следната слика,Се истакна : Други дијаметар може да се прилагоди на вашите барања...

Drillforce 5PCS 31/64 (12.3 mm) M35 HSS Cobalt Jobber Length Спирала Twist Пробийте Bit 135 Split Point
 • Новинка

Drillforce 5PCS 31/64 (12.3 mm) M35 HSS Cobalt Jobber Length Спирала Twist Пробийте Bit 135 Split Point

100.78 BGN 71.00

Drillforce 5 PCS Пакет 31 / 64" Инчен ХСС Општа Намена Тешки Кобалт M35 Jobber Должина Вежба Малку Сет Пресврт Вежба Малку Во PVC Кеса Дупчење Метал, Нерѓосувачки Челик , Челик и Алуминиум, Железо, Леано Железо, Бакар...

Оригинален ключ за Makita 650536-5 BFL081F BFL082F BFL120F BFL121F BFL122F BFL200F BFL202F
 • Новинка

Оригинален ключ за Makita 650536-5 BFL081F BFL082F BFL120F BFL121F BFL122F BFL200F BFL202F

BGN 49.60

Информации За Исплата1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;3.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Транспорт Состојба1.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни / Post NL / Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / e Packet според вашата земја...

10шт 1-5 мм M35 през цялата опашка HSS-Co кобалт спиральное тренировка спиральное тренировка на най-високо качество
 • Новинка

10шт 1-5 мм M35 през цялата опашка HSS-Co кобалт спиральное тренировка спиральное тренировка на най-високо качество

6.14 BGN 5.00

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : ХСС Co (M35) Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Направен од кобалт материјали, цврсти и издржливи...

14-инчов пильное платно 60-120 на зъбите на рязане алуминий триони 350мм трионени дискове 120т пильное платно
 • Новинка

14-инчов пильное платно 60-120 на зъбите на рязане алуминий триони 350мм трионени дискове 120т пильное платно

43.76 BGN 35.00

Опис 14" Дрво Виде Ножот 60 80 Teeth (ве Молиме изберете) Надворешниот Дијаметар : 14" / 350mm Innter Дијаметар : 30.0 мм (не Конвертирате заптивка) или 25.4 mm(го Конвертирате заптивка) Дебелина : 3.2 mm Пакет : 1pc на бокс Конвертирате заптивка На секој виде ножот пакет имаат конвертирате заптивка...

HSS Step Пробийте Bit 6-60MM 12 стъпки мултиплен рязане на отвори за метали Platic Wood Cone Пробийте Bit Round 13mm Shank High Speed Steel
 • Новинка

HSS Step Пробийте Bit 6-60MM 12 стъпки мултиплен рязане на отвори за метали Platic Wood Cone Пробийте Bit Round 13mm Shank High Speed Steel

BGN 43.92

ХСС Чекор Малку Вежба 660 MM 12 Чекори Повеќе Дупка Сечење на Метали Platic Дрво Конус Вежба Малку Круг 13mm месо тело High Speed ЧеликОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Единствена скала структура , тоа може да отвори повеќе Отворот тоа не може да биде скршен лесно...

5 бр./лот мини титановое покритие заточване на hss високоскоростен стоманена спирала тренировка прорезна диаметър 8 мм работи за стоманени детайли
 • Новинка

5 бр./лот мини титановое покритие заточване на hss високоскоростен стоманена спирала тренировка прорезна диаметър 8 мм работи за стоманени детайли

BGN 37.97

5pcs / многу мини титаниум обложена острат хсс high speed челик пресврт вежба малку сечење дијаметар 8мм работи за челик делови

Borntun 20pcs 6 мм многофункционални шлайфане, диамантени глави комплект аксесоари пневматични въздушни електрически машини шлайфане полировальный инструмент
 • Новинка

Borntun 20pcs 6 мм многофункционални шлайфане, диамантени глави комплект аксесоари пневматични въздушни електрически машини шлайфане полировальный инструмент

28.48 BGN 27.00

20pcs 6mm Мултифункционални Дијамант Додаток Алатка за Полнење Пневматски Воздух Електрични БрусилкиДолжина : 62mmРод должина : 42mmРод Дијаметар : 6mm

20331 основа за вибрационни пневматични шлайфане машина на шаси за въздушен шлайфане инструмент аксесоари за предното шлайфане машина 70X150mm 3 неща в една
 • Новинка

20331 основа за вибрационни пневматични шлайфане машина на шаси за въздушен шлайфане инструмент аксесоари за предното шлайфане машина 70X150mm 3 неща в една

BGN 59.20

20331 база за вибрации пневматски брусење машина шасија за воздух пескарење алатка правец на сандер додатоци 70 X150mm 3 парчиња во една20331 база за вибрации пневматски брусење машинадодатоци вклучуваат : менгеме+шасија+плочаДетали количина : менгеме X 1 Set (2 парчиња,лево,десно секој 1 PC)шасија 70 X150mm X 1 PCплоча X 1 PCЗабелешка : овој линк само за база додатоци,не се вклучи оваа пневматски брусење машина.

9 x60teeth wood TCT диск трион за рязане на дървен материал.Нож допълнително оборудване Woodworking.
 • Новинка

9 x60teeth wood TCT диск трион за рязане на дървен материал.Нож допълнително оборудване Woodworking.

BGN 8.53

9" x60teeth дрво TCT кружни виде ножот за сечење дрво.Дрво додаток ножеви.1.TCT виде ножот2.65 Mn+FM35+Umicore сендвич лемење крило3.Линија за производство : Германија Техника : Vollmer мелница машина,Trumpf Ласерски машина за сечењеGerliny совет заварување машина4.ISO9001 и Германија Технички5.Herotools е еден од водечките виде ножот производство во Кина6.MOQ : 10 КОМПЈУТЕРИ7.Плаќање : Примерок цел : Western UnionФормално цел : T / T или L / C8.Време на испорака : Акции на производи одеднашOutter дијаметар : 9 инчен 230mmЗабите број : 60 забисоздаден големина : 1 инчен 25.4 mmадаптер : 1"7 / 8", или 1"5 / 8"Остри 1.Долг живот и стабилни перформанси 2.Добро сечење резултат и висока ефикасност 3.Нашата цена е конкурентна 4.Производство на сите видови на спецификации 5.Секој пакет според клиенти 6.Испорака на време 7.Прифати мала количина наредби Ние снабдување дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбобран,топлогмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти...

Ръчно ръчна бормашина модел дървообработващи пробивна инструмент дограма дървени занаяти хоби проекти мъниста пробиване на бижута Ръчна спирала бормашина
 • Новинка

Ръчно ръчна бормашина модел дървообработващи пробивна инструмент дограма дървени занаяти хоби проекти мъниста пробиване на бижута Ръчна спирала бормашина

BGN 14.38

Опис На Производот : 100% Сосема нов и висок квалитетРака Вежба Рачно Вежба Столарија АлаткаРака Вежба Рачно Вежба Модел Машини За Дупчење АлаткаРаботи одлично со дрво занаети и сите видови на хоби проектиРака Пресврт Вежба Jade Jewelers Алатка За ДупчењеJeweler е страна Вежба за Микро БитовиПрирачник Занает Рака ВежбаПрирачник Рака Вежба Занает Уметност Резерви Алатка Хоби Модел За Правење 0.6 mm6.5 mm вежбаКарактеристики : Менгеме опсег : 1.0.6 мм6.5 mm.2...

5 бр./компл. кобалт HSS тренировка набор от 4-10 мм обрат тренировка директен джолан ferramentas качеството на дърво на работа на метал-пробивни инструменти
 • Новинка

5 бр./компл. кобалт HSS тренировка набор от 4-10 мм обрат тренировка директен джолан ferramentas качеството на дърво на работа на метал-пробивни инструменти

32.69 BGN 27.00

5 PCS / Set Кобалт ХСС Вежба Малку Сет 410мм Пресврт Вежба Малку Директно месо тело ferramentas Квалитет Дрво работа Метални Алатки за ДупчењеВрвен квалитет на Метал дупчење малкуХСС Пресврттип : 4.5.6.8.10материјал : high speed челик

лапидарный режещ нож дискове 200x0. 5x25mm, ултратънък диамантени режещи ножа [jade / crystal] Безплатна доставка!
 • Новинка

лапидарный режещ нож дискове 200x0. 5x25mm, ултратънък диамантени режещи ножа [jade / crystal] Безплатна доставка!

BGN 101.31

lapidary сечење нож дискови 200x0.5x25mm ,ултратенки дијамант сечење нож [jade / кристал ] Бесплатен Превозот!објектот големина на : outter дијаметар : 200mmсоздаден големина : 25mmсегмент Дебелина : 0.5 mmУпотреба : За сечење на стаклена цевка / камења / jade / carnelian / кристал / стаклени украси / јаглен сечење / шиење и други камен царинење.Користење на Опсегот : се Погодни за сечење жад, камења, ахат, кристал и други неметални материјали.Специфична големина : Надворешниот дијаметар : 200mm, 8" сегмент дебелина : 0.5 mm понесе големина : 25мм Остри 1.Долг живот и стабилни перформанси 2.Добро сечење резултат и висока ефикасност 3.Нашата цена е конкурентна 4.Производство на сите видови на спецификации 5.Секој пакет според клиенти 6.Испорака на време 7.Прифати мала количина наредби Ние снабдување дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбобран,топлогмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти...