9 мм подмяна обрат стъпка бормашини стоп яка за ръчно Крег карманное дупка нова

9 мм подмяна обрат стъпка бормашини стоп яка за ръчно Крег карманное дупка нова

BGN 4.90

Брой продукти

100% сосема нов и висок квалитет За употреба со џеб дупка дограма Добра отпорност на триење, долг животен век Чип брзо Остар нож главата, мазна, без брус Спецификации : Материјал : HSS4241 Титаниум позлата на површината На месо тело со Дијаметар : 9mm вкупна Должина : Околу. 180mm/7.09" Количина : 1 Pc Како да го користите : се прилагоди на висината на вежба малку Клип одбор кој сакате да се вежба во вежба во дупка во дрво вежба до 5 мм (не се сеќавам против дрво да се вежба) започнете вежба ќе достигне одредена брзина над 500 rpm, 1500 вртежи во минута е најдобра напредни за да се забави, како што пред крајот парична казна вежба во половина или цел, тогаш може да го забрза Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1x Вежба Малку


Подробности

Направи си Сам пособия:
Коментари
Номер На Модела:
517A1A10262
Материал:
Друго
търговска марка:
ЙОФЕ
Воспользуйся:
Пробиване На Метал
Дължина:
като изложба на изображението
Тип:
Спиральное Тренировка

Избор на купувачи

Тренировка на терена на пряк опашка HSS, джолан 11 mm ,M6 180 градуса
 • Новинка

Тренировка на терена на пряк опашка HSS, джолан 11 mm ,M6 180 градуса

23.66 BGN 22.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок quanlity се Користи За : железо,леано железо,месинг,Алуминиум,умре челик,од легиран челикСпецификации : M6, 180 степен Материјал : M2 (W6 Mo5 Cr4 V2) површински третман : Азот процес на Производство : полиран Тип 1 Чекор со Дијаметар од 2 Чекор Дијаметар Должина Ритам Должина Првиот Чекор Должина месо тело Дијаметар6.6 11.0 90 53 25 11.0Пакет Се Вклучени : 1pcs Директно месо тело зачекори вежбаМ3 ХСС Директно месо тело Директно месо тело чекор вежба За железо,леано железо,месинг,Алуминиум,умре челик САД$ 7.99 / парче6 PC 1 / 8 / 3.175 mm ХСС Рутирање Рутер Битови Брус Ротари Алатки Одговараат Dremel Дрво рутер малку Ротари Алатка за Дрво Корен резба 4pcs 1 / 4 тркалезна месо тело Хсс Трим Завртка countersink вежба конус малку сет машини алатки со мал клуч М5 ХСС Директно месо тело Директно месо тело чекор вежба , 9.5 mm месо тело ,сечење челик САД$ 12.79 / парче

Воден вентил за течна машини завалки дубликат част на пневматични контейнер T част от оборудването попълването на храна попълване на уреда дюзи SS304
 • Новинка

Воден вентил за течна машини завалки дубликат част на пневматични контейнер T част от оборудването попълването на храна попълване на уреда дюзи SS304

BGN 128.00

Вода вентил за течни пополнување на машина резервен дел на пневматски додатен Т Дел на храна да се пополни опрема Пополнување млазницата уред SS304Текстура : SS304Примена : За пополнување на машинаNozzel должина : 10мм

Нов шестостенния титан стъпка конус с бормашина дупка нож 4-22 мм, HSS 4241 за ламарина 2017
 • Новинка

Нов шестостенния титан стъпка конус с бормашина дупка нож 4-22 мм, HSS 4241 за ламарина 2017

5.34 BGN 4.00

Нови Хексадецимален Титаниум Чекор Конус Вежба Малку Дупка Машина 422mm ХСС 4241 За Лим 2017На скала од неговата уникатна структура, малку може да се отвори различни спецификации на отворот...

Турбокомпресор Chra Основната CT26 17201-74010 17201 74010 турбокомпресор за TOYOTA Celica GT-Four ST165 4WD 87-89 3SGTE 3S-GTE 2.0 L
 • Новинка

Турбокомпресор Chra Основната CT26 17201-74010 17201 74010 турбокомпресор за TOYOTA Celica GT-Four ST165 4WD 87-89 3SGTE 3S-GTE 2.0 L

191.98 BGN 175.00

Турбополнач СпецификацијаТрговија на големо НОВИ Турбо Кертриџ CHRA Core CT26 1720174010 17201 74010 Турбина Турбополнач За ТОЈОТА Celica ST165 4 WD 19871989 3 SGTE 3 SGTE 2.0 L 185 HPТурбо модел : CT26 CT26 C1 НОВИДел No...

HSS Step Пробийте Bit 6-60MM 12 стъпки мултиплен рязане на отвори за метали Platic Wood Cone Пробийте Bit Round 13mm Shank High Speed Steel
 • Новинка

HSS Step Пробийте Bit 6-60MM 12 стъпки мултиплен рязане на отвори за метали Platic Wood Cone Пробийте Bit Round 13mm Shank High Speed Steel

BGN 43.92

ХСС Чекор Малку Вежба 660 MM 12 Чекори Повеќе Дупка Сечење на Метали Platic Дрво Конус Вежба Малку Круг 13mm месо тело High Speed ЧеликОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Единствена скала структура , тоа може да отвори повеќе Отворот тоа не може да биде скршен лесно...

10шт 1-5 мм M35 през цялата опашка HSS-Co кобалт спиральное тренировка спиральное тренировка на най-високо качество
 • Новинка

10шт 1-5 мм M35 през цялата опашка HSS-Co кобалт спиральное тренировка спиральное тренировка на най-високо качество

6.14 BGN 5.00

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : ХСС Co (M35) Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Направен од кобалт материјали, цврсти и издржливи...

105x10x1. 2x20mm супер тънък ръб на режещ нож дискове 4диамантен диск за обсидиан рок, мрамор, гранитогрес и скъпоценни камъни.
 • Новинка

105x10x1. 2x20mm супер тънък ръб на режещ нож дискове 4диамантен диск за обсидиан рок, мрамор, гранитогрес и скъпоценни камъни.

BGN 37.68

105x10x1.2x20mm супер тенок раб сечење нож дискови 4"дијамантски диск за obsidian камен,мермер,порцелански плочки,и gemstones.објектот големина на : outter дијаметар : 105mmсоздаден големина : 20mmсегмент Дебелина : 1.2 mmВнатрешниот дупка големина : 20mmУпотреба : За сечење / камења / jade / carnelian / кристал / јаглен сечење / Користење на Опсегот : се Погодни за сечење жад, камења, ахат, и други Неметални материјали.Специфична големина : Надворешниот дијаметар : 105mm, 4" сегмент дебелина : 0.8 mm понесе големина : 20mm адаптер : 12.7 мм, 1 / 2" Остар 1.Долг живот и стабилни перформанси 2.Добро сечење резултат и висока ефикасност 3.Нашата цена е конкурентна 4.Производство на сите видови на спецификации 5.Секој пакет според клиенти 6.Испорака на време 7.Прифати мала количина наредби Ние снабдување дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбобран,топлогмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти...

Оригинален ключ за Makita 650536-5 BFL081F BFL082F BFL120F BFL121F BFL122F BFL200F BFL202F
 • Новинка

Оригинален ключ за Makita 650536-5 BFL081F BFL082F BFL120F BFL121F BFL122F BFL200F BFL202F

BGN 49.60

Информации За Исплата1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;3.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Транспорт Состојба1.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни / Post NL / Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / e Packet според вашата земја...

5 бр./лот мини титановое покритие заточване на hss високоскоростен стоманена спирала тренировка прорезна диаметър 8 мм работи за стоманени детайли
 • Новинка

5 бр./лот мини титановое покритие заточване на hss високоскоростен стоманена спирала тренировка прорезна диаметър 8 мм работи за стоманени детайли

BGN 37.97

5pcs / многу мини титаниум обложена острат хсс high speed челик пресврт вежба малку сечење дијаметар 8мм работи за челик делови

1/2 20-UNF електрически ключ Chuch 2 Pit 2 Slot електрически чук пробивна патронник корона За пробиване и отвертка
 • Новинка

1/2 20-UNF електрически ключ Chuch 2 Pit 2 Slot електрически чук пробивна патронник корона За пробиване и отвертка

41.28 BGN 41.00

​1 / 2" 20UNF Електрични Клуч Chuch 2 Пдд 2 Слот Електрични Чекан Вежба Чак Главата Да Се Вежба И со Шрафцигер Answer : ___________________________ Note : Со нашите Чак можете да ја промените вашата електрична клуч и чекан вежба да биде електрични вежба&шрафцигерPls одберете како вашата машина модел и, исто така, може да се поврзете со нас за да се потврди ако не сте сигурни кој модел е соодветен за вашата машина.​

Безплатна доставка! 5 бр./лот, 85 мм малък пильный диск пластмасов режещ нож, пластмасов режещ диск ,HSS режещо острие нож аксесоари
 • Новинка

Безплатна доставка! 5 бр./лот, 85 мм малък пильный диск пластмасов режещ нож, пластмасов режещ диск ,HSS режещо острие нож аксесоари

BGN 30.91

Бесплатен превозот! 5pcs / многу,85mm мали виде ножот пластични сечење нож ,пластични сечење пршлен ,ХСС сечење нож.додатоци ножевиТехнички податоци : Ова е за вас да се купат дополнителни сечење на пластични дискови за нашите брзина кружни пили...

DIATOOL 3шт 100 мм diamond пол шлайфане диск цвете 4 смола Бонд diamond пол полиращи подложки
 • Новинка

DIATOOL 3шт 100 мм diamond пол шлайфане диск цвете 4 смола Бонд diamond пол полиращи подложки

48.56 BGN 43.00

Предмет : Смола обврзници дијамант кат полирање влошки, за Мермер Гранит Terrazzo бетон, кат обнови влошкиКоличина : 3pcsСпецификација : Дијаметар 100mm / 4", Вкупна дебелина 12mm, работен дебелина 10мм, Цвет типДостапни Ронки големина : #50, #100, #200, #400, #800, #1500, #3000 Примена : Специјален дизајн за Мермер Гранит Terrazzo конкретни полирањеФункција : 1...

10 x60teeth wood TCT диск трион за рязане на дърво, пластмаса.Дървообработващи инструменти видях допълнителни остриета.
 • Новинка

10 x60teeth wood TCT диск трион за рязане на дърво, пластмаса.Дървообработващи инструменти видях допълнителни остриета.

BGN 18.58

10" x60teeth дрво TCT кружни виде ножот за дрво ,пластика сечење.Дрво алатка видов додаток ножеви.1.TCT виде ножот2.65 Mn+FM35+Umicore сендвич лемење крило3.Линија за производство : Германија Техника : Vollmer мелница машина,Trumpf Ласерски машина за сечењеGerliny совет заварување машина4.ISO9001 и Германија Технички5.Herotools е еден од водечките виде ножот производство во Кина6.MOQ : 10 КОМПЈУТЕРИ7.Плаќање : Примерок цел : Western UnionФормално цел : T / T или L / C8.Време на испорака : Акции на производи одеднашOutter дијаметар : 10 инчен 250mmЗабите број : 60 забисоздаден големина : 1 инчен 25.4 mmадаптер : 1"7 / 8", или 1"5 / 8"Остри 1.Долг живот и стабилни перформанси 2.Добро сечење резултат и висока ефикасност 3.Нашата цена е конкурентна 4.Производство на сите видови на спецификации 5.Секој пакет според клиенти 6.Испорака на време 7.Прифати мала количина наредби Ние снабдување дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбобран,топлогмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти...

Безплатна доставка 1бр TCT дървена панта Расточное дупка трион тренировка нож набор от свредел твърдосплавен връх 15-40 мм за дърво, пластмаса пробивни работи
 • Новинка

Безплатна доставка 1бр TCT дървена панта Расточное дупка трион тренировка нож набор от свредел твърдосплавен връх 15-40 мм за дърво, пластмаса пробивни работи

BGN 3.82

Спецификација На Производот : Дијаметар : 1540mmВкупно lenght : 80mmМесо тело со дијаметар : 610мм.TCT дупка видов пречник од 15mm со вкупно 85mm вкупната должина на вратило должина 610cm може да се користи со повеќето рачни вежба / безжична вежба / табела ударна дупка за дупчење на дрвени / производи од пластични маси за дрво работат на апликацијата.Апликација за : Дрво / пластични направен производот дупка за дупчење дрво работи...

Универсален работен комплект аксесоари, 31 бр осцилиращ инструмент мултифункционален инструмент пильный дисков набор. Отговори на всички ваши запитвания .
 • Новинка

Универсален работен комплект аксесоари, 31 бр осцилиращ инструмент мултифункционален инструмент пильный дисков набор. Отговори на всички ваши запитвания .

BGN 41.39

Универзална работен додаток во собата, 31 компјутери осцилирачки алатка мултифункционален алатка виде ножот во собата...

Turbo касета Chra GT2252V 454192 454192-5005S 454192-0001 074145703E за VW T4 Bus Превозвачът Syncro AVG АКСЕЛ 95-03 2.5 TDI L
 • Новинка

Turbo касета Chra GT2252V 454192 454192-5005S 454192-0001 074145703E за VW T4 Bus Превозвачът Syncro AVG АКСЕЛ 95-03 2.5 TDI L

173.10 BGN 156.00

Опис на производот Турбо Кертриџ Chra Јадрото на GT2252 V 454192 4541925005 S 4541920005 4541925001 S 4541920001 074145703 E Турбо Турбополнач За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" T4 Автобус Транспортерот Syncro 19952003 AVG ЕКСЛ AHY AXG 2.5 L TDI Модел : GT2552 V 454192 турбополнач Дел БР...