19V 4.74 A 90W зарядно за лаптоп ac адаптер PA-1900-42 за asus K550V K55X K72F L31 L55 M500A M60V M6822N N50E N53N N73F P52J Pro31F

19V 4.74 A 90W зарядно за лаптоп ac адаптер PA-1900-42 за asus K550V K55X K72F L31 L55 M500A M60V M6822N N50E N53N N73F P52J Pro31F

BGN 20.78

Брой продукти

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер PA-1900-42 за asus K550 V K55 X K72 F L31 L55 M500 A M60 V M6822 N N50 E N53 N N73 F P52 J Pro31 F јас f не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Asus Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 90 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 4.74 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :


Подробности

Номер На Модела:
PA-1900-42
Съвместим Марка:
за Asus
Изходен Ток:
4.74 и
търговска марка:
Firstmax
Пакет:
No
Изходно Напрежение:
19В
Тип Штепсельной Вилици:
за всички

Избор на купувачи

10.8 V, 56wh/6cell нова оригинална батерия на лаптоп LB6211NK за LG P330 LB6211NF
 • Новинка

10.8 V, 56wh/6cell нова оригинална батерия на лаптоп LB6211NK за LG P330 LB6211NF

66.19 BGN 63.00

Работилница Rofessional Пакување Превозот Информации : 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот од Регистрирани Сингапур Пост / Хонг Конг Пост / Кина Пост или од страна на Четири Посебни Воздух Mail Линија...

Истинска клавиатура на лаптоп HP Pavilion 15-e013nr 15-e015nr 15-e016nr 15-d017cl 15-d045nr с рамка руската версия BG
 • Новинка

Истинска клавиатура на лаптоп HP Pavilion 15-e013nr 15-e015nr 15-e016nr 15-d017cl 15-d045nr с рамка руската версия BG

BGN 24.98

Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Распоред : RUНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : Го Замени Дел Броеви : 719853001 749658001 708168001 9 Z.N9 HSC.601 PK1314 D1 A00 NSKCN6 SCКомпатибилни Модели : За HP Павилјон 15E Серија лаптопЗа HP Павилјон 15N Серија лаптопНе сите модел во листата.1...

Безплатна доставка 5шт 20V 3.25 A AC Lpatop захранващ адаптер lenovo/IBM T60 T60p T61 T61p X60 R60 Z60 Z60M Z60T Z61e Z61m Z61p
 • Новинка

Безплатна доставка 5шт 20V 3.25 A AC Lpatop захранващ адаптер lenovo/IBM T60 T60p T61 T61p X60 R60 Z60 Z60M Z60T Z61e Z61m Z61p

123.36 BGN 68.00

AC Адаптер За леново 20 V 3.25 НАОпис : Спецификација : Brand New Гаранција : 1 ГОДИНА Влез : 100240 V ~ 1.5 А 5060 Hz Излез : AC 20 V 3.25 НА Connecter големина : 8mm*5.5 мм Моќ : 65 W Боја : Црна Пакет Вклучуваат : 5pcs x AC Адаптер За леnovo 20 V 3.25 НА ( НЕ КАБЕЛОТ )Го замени Дел Број : PA1650161, PA1650171, PA1900171Компатибилни Модели : За IBM / За леnovo 3000 СеријаЗа леново 3000 C100, C200За леново 3000 N100, N200За леново 3000 V100, V200 За IBM / За леново 92 P1111, 92 P1154, 92 P1158, FRU 92 P1104, FRU 92 P1106, FRU 92 P1108, FRU 92 P1110, FRU 92 P1112, FRU 92 P1114, FRU 92 P1153, FRU 92 P1157, PA1650161, 92 P1159, 92 P1160, PA1650171, 92 P1211, 92 P1212, 40 Y7699, 92 P1255, 92 P1253, 92 P1254, 40 Y7696, 40 Y7659, 40 Y7700, 92 P1104, 92 P1110, 92 P1211, 93 P5026, PA1900171, 92 P1111, 92 P1156, 92 P1158, 92 P1160, 92 P1161 Компатибилен Лаптоп Модели : За IBM / За lenovoЗа thinkpad T60, Z60 Серија (интегрирана графика само)За thinkpad T60 Тип 1951 годинаЗа thinkpad T60pЗа thinkpad T61За thinkpad T400, T400s, T500За thinkpad Z60m, Z60tЗа thinkpad Z61e, Z61m, Z61tЗа thinkpad X60 Тип 1706, 1707, 1708, 1709 , 2509, 2501За thinkpad X60s Тип 1702, 1703, 1704, 1705, 2507, 2508, 2533За thinkpad X60 ТаблетаЗа thinkpad X61, X61s, X61 Таблета, X61 LSЗа thinkpad X200, X200s, X200 ТаблетаЗа thinkpad X300, X301За thinkpad R60, R60eЗа thinkpad R61, R61e, R61iЗа thinkpad R400, R500За thinkpad SL300, SL400, SL500За thinkpad T410, T410s СеријаЗа thinkpad T510 СеријаЗа thinkpad SL410, SL410k, Тип 2842, 2874 СеријаЗа thinkpad SL510, SL510k, Тип 2847, 2875 СеријаДраг пријател, Ако треба кабелот за напојување,можете да кликнете подолу : Адаптер За Полнач СоветиНие се обезбеди највисок квалитет на лаптоп моќ адаптери за најниска цена со највисоко ниво на услуга...

Новата клавиатура US Version за HP Pavilion TouchSmart Sleekbook 697904-001 696276-001 U33 AEU33U00110 701391-001 без рамка
 • Новинка

Новата клавиатура US Version за HP Pavilion TouchSmart Sleekbook 697904-001 696276-001 U33 AEU33U00110 701391-001 без рамка

BGN 27.92

Руските Купувачи,ве Молиме Забелешка : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди доволно информации.Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производРаспоред : САДНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : Го Замени Дел Броеви : 697904001 696276001 AEU33 U00110 U33 9 Z.N8 LSQ.301 C8 B67 PA MP12 G53 СЕКРЕТАР57900XUAКомпатибилни Модели : За HP Павилјон Sleekbook 14Б Серија Лаптоп(Оваа тастатура немаат рамка, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот лаптоп има НИ стил, правоаголник enter, не е "7" облик enter)Ве молиме имајте на ум : Овој тастатурата НЕ се работи со HP Павилјон 14exxx, 14nxxx или HP ЗАВИСТ 14 серија.Ве молиме споредете на сликата на задната страна со твое пред тоа купување.1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 1325 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД / Канада / Европа и 1530 дена(за 40days) на други земји.3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само...

Истинска клавиатура на лаптоп HP Pavilion 15-G021ca 15-G027ca 15-G028ca 15-G029ca 15-n260us с рамка руската версия BG
 • Новинка

Истинска клавиатура на лаптоп HP Pavilion 15-G021ca 15-G027ca 15-G028ca 15-G029ca 15-n260us с рамка руската версия BG

BGN 24.98

Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Распоред : RUНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : Го Замени Дел Броеви : 719853001 749658001 708168001 9 Z.N9 HSC.601 PK1314 D1 A00 NSKCN6 SCКомпатибилни Модели : За HP Павилјон 15E Серија лаптопЗа HP Павилјон 15N Серија лаптопНе сите модел во листата.1...

Високо качество 19V 4.74 A 5.5*3.0 мм адаптер за лаптоп samsung R428 R410 R65 R520 R522 R530 R580 R560 R518 R410 R429 R439 R453
 • Новинка

Високо качество 19V 4.74 A 5.5*3.0 мм адаптер за лаптоп samsung R428 R410 R65 R520 R522 R530 R580 R560 R518 R410 R429 R439 R453

38.24 BGN 21.00

AC Адаптер за Полнач За samsung 19 V 4.74 НАадаптер,ac адаптер,19v 4.74 а,ac адаптер 19v 4.74 а,адаптер samsung,лаптоп адаптер,адаптер за лаптоп,адаптер samsung,лаптоп адаптер,samsung 19v 4.74 а,19v 4.74 samsung,samsung лаптоп адаптер,19v 4.74 на адаптер,адаптер за лаптоп,полнач за лаптоп,samsung лаптоп, полнач,kwok,лаптоп samsung,лаптоп samsung,samsung лаптоп, полнач,samsung r540,samsung r560,samsung 4.74 а,ac напојување за samsung,samsung лаптоп,samsung полнач за лаптопДраг пријател, Ако треба кабелот за напојување,можете да кликнете подолу : HK KWOK Ставка ОписСпецификација : Brand NewГаранција : 1 ГодинаInput : 100240 V ~ 1.5 А 5060 HzИзлез : AC 19 V 4.74 НАConnecter големина : 5.5 мм*3.0 mm(со pin внатре)Моќност : 90 WБоја : ЦрнаПакетот Вклучува : 1x AC Адаптер За sam / пеат 19 V 4.74 НА ( НЕ КАБЕЛОТ )Answer : ___________________________ Note : Pls бидете сигурни дека оваа точка Одговара на вашиот лаптоп Пред да Понуда, Доколку не сте Сигурни за тоа ,ве молиме контактирајте со нас.Answer : ___________________________ Note : ова полначот само за замена,не оригиналот,се надеваме на разбирање!Го Замени Дел Број : АД9019, АД9019 S , АД9019 N , BA4400147 A , PA190008 S, АД9019 M, NBP00132400,API3 AD05, ААPA1 N90 W, BA4400215 A, NBP00151800, АД8019, СПАV20, СПАV20 E / EКомпатибилни Модели : За samsung R428 R410 R65 R520 R522 R530 R580 R560 R518 R410 R429 R439 R453За samsung A10За samsung G15За samsung GT6000, GT7000, GT8000 и GT9000За samsung M30, M40, M50, M55, M60, M70 серијаЗа samsung P10, P10c, P20, P20c, P25, P28, P29, P30, P35За samsung P40, P50, P55, P60, P200, P210За samsung P400, P410, P500, P510 и P560За samsung Q1, Q1 Ултра, Q35, Q40, Q45, Q70За samsung R20+, R40, R45, R50, R60+, R65, R70, R700За samsung T10За samsung V20, V25За samsung VM6000, VM7000, VM8000За samsung X1, X05, X06, X10, X10 Плус, X11, X15, X15 ПлусЗа samsung X20, X22, X25, X30, X50, X60, X65 Адаптер за Полнач СоветиНие се обезбеди највисок квалитет на лаптоп моќ адаптери за најниска цена со највисоко ниво на услуга...

Истинска клавиатура за лаптоп HP Pavilion 15-n020ca 15-n020nr 15-n028us 15-n030ca 15-f010dx с рамка руската версия BG
 • Новинка

Истинска клавиатура за лаптоп HP Pavilion 15-n020ca 15-n020nr 15-n028us 15-n030ca 15-f010dx с рамка руската версия BG

BGN 24.98

Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Распоред : RUНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : Го Замени Дел Броеви : 719853001 749658001 708168001 9 Z.N9 HSC.601 PK1314 D1 A00 NSKCN6 SCКомпатибилни Модели : За HP Павилјон 15E Серија лаптопЗа HP Павилјон 15N Серија лаптопНе сите модел во листата.1...

Истинска нова клавиатура A1278 US за Macbook Pro 13 2009-2012 година с подмяна на Blacklight Language version US
 • Новинка

Истинска нова клавиатура A1278 US за Macbook Pro 13 2009-2012 година с подмяна на Blacklight Language version US

BGN 26.40

Производ Вистински Нови САД Тастатура A1278 За Macbook Pro 13" 20092012 Со Црна Јазик Верзија НАСБоја Црна Одговара На Моделот За A1278 20092012 СостојбаБренднови, не се користи, неотворена, во парк Пакет Stardard пакет со антистатичкиКонтактирајте со нас на друг јазик верзија за A1278 велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАДруги Модели(со јазик верзија) : A1286 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1297 НИ FR ГР RU СПA1465 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1466 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1370 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1369 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1502 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1425 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1534 НИ FR ГР RU SP ТОА​​

4400mAh батерия за лаптоп HP Mini 5101 5102 5103 532492-111 532496-541 579027-001 AT901AA HSTNN-DB0G HSTNN-I71C HSTNN-IB0F
 • Новинка

4400mAh батерия за лаптоп HP Mini 5101 5102 5103 532492-111 532496-541 579027-001 AT901AA HSTNN-DB0G HSTNN-I71C HSTNN-IB0F

BGN 27.09

Како да се цел на батеријата?1 Осигурете се дека батеријата е погодна за вашиот лаптоп, ве молиме да користите "Ctrl+F" за да пребарувате вашата батерија модел од Производи Опис .2...

1080P IPS LCD Touch Assembly Frame WITH for 14 inch Lenovo Ideapad Flex4 14 Flex 4-14 Flex 4 14 1470 1480 1435
 • Новинка

1080P IPS LCD Touch Assembly Frame WITH for 14 inch Lenovo Ideapad Flex4 14 Flex 4-14 Flex 4 14 1470 1480 1435

BGN 193.60

1080 P IPS LCD екран на Допир Собранието СО Рамка за 14 инчен Lenovo Ideapad Flex4 14 Flex 414 Flex 4 14 1470 1480 1435 Примена : За Леново Flex414 1470 1480 1435Големина на екранот : 14" Резолуција : 1920*1080 Екран Тип : IPS Екран БР...

15.4 WXGA LCD екран на лаптоп 42T0486 42T0485 за ThinkPad T500 W500 Full Complete събира led панел LTN154X3-L02 чист състав
 • Новинка

15.4 WXGA LCD екран на лаптоп 42T0486 42T0485 за ThinkPad T500 W500 Full Complete събира led панел LTN154X3-L02 чист състав

BGN 48.00

Состојба : Нова состојба без оригиналната кутија превозот Модел : LTN154 X3L02 FRU : 42 T0486 ПОДFRU : 42 T0484 2 T0607 42 T0576 НазадОсветлување : LEDосветлување Интерфејс : Мат Конектор : 30 Pings Резолуција & инчен : 15.4 инчен WXGA (1280 * 800) Одговара : За Lenovo thinkpad T500Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака,превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи.Ви благодариме за разбирањето! Купувачите мора да плаќаат поштарина повторно ако пакетот вратил назад кон нас, бидејќи на undeliverable адреса .Ако сакате да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш...

8800mAh батерия за лаптоп ACER 5532 5732 7315 7715 Travelmate 4740ZG електронни машини D525 D725 E525 E527 E625 E627 E630 E725 E727
 • Новинка

8800mAh батерия за лаптоп ACER 5532 5732 7315 7715 Travelmate 4740ZG електронни машини D525 D725 E525 E527 E625 E627 E630 E725 E727

BGN 43.10

Како да се цел на батеријата?1 Осигурете се дека батеријата е погодна за вашиот лаптоп, ве молиме да користите "Ctrl+F" за да пребарувате вашата батерија модел од Производи Опис .2...

Нов оригинален за Lenovo Thinkpad X1 Carbon 4th Gen 4 MT: 20FB 20FC UK English Осветен Keyboard with Palmrest 01AV216 01AV177
 • Новинка

Нов оригинален за Lenovo Thinkpad X1 Carbon 4th Gen 4 MT: 20FB 20FC UK English Осветен Keyboard with Palmrest 01AV216 01AV177

BGN 209.60

Нови Оригинални за Lenovo Thinkpad X1 Јаглерод 4та Генерација 4 MT : 20 FB 20 FC велика БРИТАНИЈА англиски позадинско осветлување Тастатура со Palmrest 01 AV216 01 AV177Тастатура w о palmrest без touchpadСостојба : Нова и ОригиналнаРаспоред : велика БРИТАНИЈА англискиПозадинско Осветлување / Светлото : ДаFRU : 01 AV216ПодFRU : 01 AV177Одговара за Lenovo Think Pad X1 Јаглерод 4та Генерација 4 MT : 20 FB 20 FCТестирани пред пратката и 100% работиГаранција : 3 месециЗабелешка : ве Молиме проверете слики и опис пред да нарачатеПревозот1) Увоз тарифа или други даноци кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Батерията на лаптопа JIGU за Lenovo x61 е Series x61s series X61s 15th Anniversary Edition
 • Новинка

Батерията на лаптопа JIGU за Lenovo x61 е Series x61s series X61s 15th Anniversary Edition

BGN 33.73

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 14.4 v / v 14.8Етикета покаже Капацитет : 5200m AhЦелосно капацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци гаранција! Сертифицирани од страна CE & RohsСлики : Овој Лаптоп Батеријата може да го замени следните дел броеви : За IBM 40 Y7001 40 Y7003 42 T4630 42 T4776 92 P1168 92 P1174 ASM 92 P1170 ASM 92 P1172 ASM 92 P1174 ASM 92 P1168 FRU 42 T4505 FRU 42 T4506 FRU 92 P1167 FRU 92 P1169 FRU 92 P1171 FRU 92 P1173 FRU 92 P1227 FRU 93 P5027 FRU 93 P5028 FRU 93 P5029 FRU 93 P5030Овој Лаптоп Батеријата е исто така компатибилна со следниве модели : За Lenovo Think Pad X61 7673 Think Pad X61 7674 Think Pad X61 7675 Think Pad X61 7676 Think Pad X61 7678 Think Pad X61 7679 Think Pad X61 Серија Think Pad X61s серија Think Pad X61s 15Годишнината Издание Think Pad X61s 7666 Think Pad X61s 7667 Think Pad X61s 7668 Think Pad X61s 7669 Think Pad X61s 7670 Think Pad X61s 7671 За IBMThink Pad X60 1706 Think Pad X60 1707 Think Pad X60 1708 Think Pad X60 1709 Think Pad X60 Место 2509 Think Pad X60 2510 Think Pad X60 Серија Think Pad X60s 1702 Think Pad X60s 1703 Think Pad X60s 1704 Think Pad X60s 1705 Think Pad X60s на гласачкото место 2507 Think Pad X60s 2508 Think Pad X60s 2522 Think Pad X60s 2524 Think Pad X60s 2533 Think Pad X60s Серија answer : ___________________________ Note : Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека моделот ќе купите одговара за вашиот лаптоп или лаптоп...

10 бр. / лот нов OEM за Macbook Pro 13 A1278 клавиатура Испания Sp испански смяна на клавиатурата + винтове набор 2009 2010 2011 2012 година
 • Новинка

10 бр. / лот нов OEM за Macbook Pro 13 A1278 клавиатура Испания Sp испански смяна на клавиатурата + винтове набор 2009 2010 2011 2012 година

BGN 160.00

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1278 Тастатура спГодина20092012PPNN / AAPNN / AКомпатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаОЕМ НОВИ , 100% Тестирани,Добра Работа.10x A1278 Тастатура сп10x Сет од Тастатура Завртки(100pcs)10x Шрафцигер (да се инсталира на тастатурата завртки само)Забелешка : Тоа не го вклучи Светлото во позадина,ние ги продаваат одделно,pls да преземе некоја белешка!Ве молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​А+++ "Нов",Совршено се физичките услови,нула инциденти или гребење.А+ "Како Нов" Нема знаци на истрошеност.тоа може да е влечат оние без знаци."Многу Добар" Мали гребнатини / scuffs / чипови...

Безплатна DHL/Fedex 50шт 1.2 м 3 Зубец ЕС щепсел лаптоп КОМПЮТРИ AC захранващ кабел кабел за Toshiba, HP, Acer, Asus, Dell, Samsung европейския
 • Новинка

Безплатна DHL/Fedex 50шт 1.2 м 3 Зубец ЕС щепсел лаптоп КОМПЮТРИ AC захранващ кабел кабел за Toshiba, HP, Acer, Asus, Dell, Samsung европейския

364.77 BGN 201.00

Prong Кабелот за Напојување на ЕУ Plug AC Кабелот за Напојување Кабел Адаптерза dell / asapple / acer / hp / toshiba / леново / sumsung / thinkpad / sony / ipad / compaqСо користење на најдобрите жица прачка! Високата цена! Ниска добивка! Директна продажба од Фабрика! Ве молиме бидете сигурни да го купите!Драг пријател, ако треба други кабелот за напојување,можете да кликнете и да го стави на ред подолу : HK KWOK Ставка Опис100% СОСЕМА НОВ!Напон : 12 V 2 AДолжина : 1.2 mУниверзална ЕУ 3Prong AC Кабелот за Напојување 2 Pin Адаптер КабелЛесен и висок квалитет на дизајн (ЕУ Стандард)Компатибилен со повеќето 3порта моќ адаптери.Одговара на повеќето лаптопи / игра играчи / апарати / принтери AC адаптери или полначиСе користи за да се поврзете на AC адаптер за да го AC штекер, ИЛИ приклучок директно во лаптоп или друг уред со вграден AC адаптер Одговара на повеќето брендови лаптоп, висока безбедност, и идеална замена за оригиналната кабелПакет се Вклучени : 50pcs x ЕУ енергетски КаблиАдаптер За Полнач СоветиНие се обезбеди највисок квалитет на лаптоп моќ адаптери за најниска цена со највисоко ниво на услуга.Ние сме искусни група на интернет продавачи...

Хиляда години Сокол космически кораб лаптоп стикер за Apple Macbook стикер Pro Air Retina 11 12 13 15 инча Батман Mac Surface Book Skin
 • Новинка

Хиляда години Сокол космически кораб лаптоп стикер за Apple Macbook стикер Pro Air Retina 11 12 13 15 инча Батман Mac Surface Book Skin

14.38 BGN 14.00

ЗА ПРОИЗВОДОТ Она што се 's производ ? Тоа е креативен decal кои се специјално дизајнирани за лаптоп Нека вашиот лаптоп да биде уникатен, велат goodbay да досадна.Што е diffrence помеѓу овој decal и нормално хартија налепница? Јас т е направен од висок квалитет на винил материјал...

Нов 19V 4.74 A 5.5*3.0 мм AC адаптер за лаптоп за лаптоп Samsung R428 R410 R65 R520 R522 R530 R580 R560 R518 R410 R429 R439 R453
 • Новинка

Нов 19V 4.74 A 5.5*3.0 мм AC адаптер за лаптоп за лаптоп Samsung R428 R410 R65 R520 R522 R530 R580 R560 R518 R410 R429 R439 R453

26.67 BGN 15.00

19 V 4.74 НА 5.5*3.0 mm AC Лаптоп Адаптер За лаптоп сем пее R428 R410 R65 R520 R522 R530 R580 R560 R518 R410 R429 R439 R453адаптер,ac адаптер,19v 4.74 а,ac адаптер 19v 4.74 а,адаптер сем пее,лаптоп адаптер,адаптер за лаптоп,адаптер сем пее,лаптоп адаптер,сем пее 19v 4.74 а,19v 4.74 на сем пее,сем пее лаптоп адаптер,19v 4.74 на адаптер,адаптер за лаптоп,полнач fo r лаптоп,сем пее лаптоп, полнач,kwok,лаптоп сем пее,лаптоп сем пее,сем пее лаптоп, полнач,сем пее r540,сем пее r560,сем пее 4.74 a,ac напојување за сем пее,сем пее лаптоп,сем пее полнач за лаптопДраг пријател, Ако треба кабелот за напојување,можете да кликнете подолу : Спецификација : Brand NewГаранција : 1 ГодинаInput : 100240 V ~ 1.5 А 5060 HzИзлез : AC 19 V 4.74 НАConnecter големина : 5.5 мм*3.0 mm(со pin внатре)Моќност : 90 WБоја : ЦрнаПакетот Вклучува : 1x AC Адаптер За sam / пеат 19 V 4.74 НА ( НЕ КАБЕЛОТ )Answer : ___________________________ Note : Pls бидете сигурни дека оваа точка Одговара на вашиот лаптоп Пред да Понуда, Доколку не сте Сигурни за тоа ,ве молиме контактирајте со нас.Го Замени Дел Број : АД9019, АД9019 S , АД9019 N , BA4400147 A , PA190008 S, АД9019 M, NBP00132400,API3 AD05, ААPA1 N90 W, BA4400215 A, NBP00151800, АД8019, СПАV20, СПАV20 E / EКомпатибилни Модели : За сем пее R428 R410 R65 R520 R522 R530 R580 R560 R518 R410 R429 R439 R453За сем пее A10За сем пее G15За сем пее GT6000, GT7000, GT8000 и GT9000За сем пее M30, M40, M50, M55, M60, M70 серијаЗа сем пее P10, P10c, P20, P20c, P25, P28, P29, P30, P35За сем пее P40, P50, P55, P60, P200, P210За сем пее P400, P410, P500, P510 и P560За сем пее Q1, Q1 Ултра, Q35, Q40, Q45, Q70За сем пее R20+, R40, R45, R50, R60+, R65, R70, R700За сем пее T10За сем пее V20, V25За сем пее VM6000, VM7000, VM8000За сем пее X1, X05, X06, X10, X10 Плус, X11, X15, X15 ПлусЗа сем пее X20, X22, X25, X30, X50, X60, X65