19V 3.42 a зарядно устройство за лаптоп адаптер ADP-65BW B за asus M2400 N43JV N81Vp P41JF X83 UL80J Pro32JT Pro4JSJ Pro80Jc Q400C R409

19V 3.42 a зарядно устройство за лаптоп адаптер ADP-65BW B за asus M2400 N43JV N81Vp P41JF X83 UL80J Pro32JT Pro4JSJ Pro80Jc Q400C R409

BGN 17.38

Брой продукти

19 V 3.42 лаптоп адаптер за полнење ADP-65 BW Б за asus M2400 N43 JV N81 Vp P41 JF X83 UL80 J Pro32 JT Pro4 JSJ Pro80 Jc Q400 C R409 јас f не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Asus Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 65 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 3.42 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :


Подробности

Изходен Ток:
3.42 а
Съвместим Марка:
за Asus
търговска марка:
Firstmax
Номер На Модела:
ADP-65BW B
Пакет:
No
Изходно Напрежение:
19В
Тип Штепсельной Вилици:
за всички

Избор на купувачи

Нов оригинален за Lenovo Thinkpad X1 Carbon 4th Gen 4 MT: 20FB 20FC UK English Осветен Keyboard with Palmrest 01AV216 01AV177
 • Новинка

Нов оригинален за Lenovo Thinkpad X1 Carbon 4th Gen 4 MT: 20FB 20FC UK English Осветен Keyboard with Palmrest 01AV216 01AV177

BGN 209.60

Нови Оригинални за Lenovo Thinkpad X1 Јаглерод 4та Генерација 4 MT : 20 FB 20 FC велика БРИТАНИЈА англиски позадинско осветлување Тастатура со Palmrest 01 AV216 01 AV177Тастатура w о palmrest без touchpadСостојба : Нова и ОригиналнаРаспоред : велика БРИТАНИЈА англискиПозадинско Осветлување / Светлото : ДаFRU : 01 AV216ПодFRU : 01 AV177Одговара за Lenovo Think Pad X1 Јаглерод 4та Генерација 4 MT : 20 FB 20 FCТестирани пред пратката и 100% работиГаранција : 3 месециЗабелешка : ве Молиме проверете слики и опис пред да нарачатеПревозот1) Увоз тарифа или други даноци кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Хиляда години Сокол космически кораб лаптоп стикер за Apple Macbook стикер Pro Air Retina 11 12 13 15 инча Батман Mac Surface Book Skin
 • Новинка

Хиляда години Сокол космически кораб лаптоп стикер за Apple Macbook стикер Pro Air Retina 11 12 13 15 инча Батман Mac Surface Book Skin

14.38 BGN 14.00

ЗА ПРОИЗВОДОТ Она што се 's производ ? Тоа е креативен decal кои се специјално дизајнирани за лаптоп Нека вашиот лаптоп да биде уникатен, велат goodbay да досадна.Што е diffrence помеѓу овој decal и нормално хартија налепница? Јас т е направен од висок квалитет на винил материјал...

Истинска клавиатура на лаптоп HP Pavilion 15-e013nr 15-e015nr 15-e016nr 15-d017cl 15-d045nr с рамка руската версия BG
 • Новинка

Истинска клавиатура на лаптоп HP Pavilion 15-e013nr 15-e015nr 15-e016nr 15-d017cl 15-d045nr с рамка руската версия BG

BGN 24.98

Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Распоред : RUНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : Го Замени Дел Броеви : 719853001 749658001 708168001 9 Z.N9 HSC.601 PK1314 D1 A00 NSKCN6 SCКомпатибилни Модели : За HP Павилјон 15E Серија лаптопЗа HP Павилјон 15N Серија лаптопНе сите модел во листата.1...

19.5 V 4.62 A 90W 7.4*5.0 mm оригинален тънък ac адаптер за лаптоп Dell charger LA90PM130 6C3W2 HH44H
 • Новинка

19.5 V 4.62 A 90W 7.4*5.0 mm оригинален тънък ac адаптер за лаптоп Dell charger LA90PM130 6C3W2 HH44H

BGN 50.86

19.5 V 4.62 НА 90 W 7.4*5.0 mm Оригинални Тенок AC Адаптер За Dell полначот LA90 PM130 6 C3 W2 HH44 H0AC Влез : AC 100 V 240 V 1.8 5060 HzDC Излез : 19.5 V 4.62 А , 90 WКонектор големина : 7.4 мм*5.0 mmМодел : LA90 PM1301.објектот се само превезува по плаќања примени...

Нов OEM лаптоп A1278 испански Испания клавиатурата за Macbook Pro 13 A1278 клавиатура Испания Sp + винтове комплект 2009 2010 2011 2012 година
 • Новинка

Нов OEM лаптоп A1278 испански Испания клавиатурата за Macbook Pro 13 A1278 клавиатура Испания Sp + винтове комплект 2009 2010 2011 2012 година

BGN 22.38

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1278 Тастатура спГодина20092012PPNN / AAPNN / AКомпатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаОЕМ НОВИ , 100% Тестирани,Добра Работа.1x A1278 Тастатура сп1x Сет од Тастатура Завртки(100pcs)1x Шрафцигер (да се инсталира на тастатурата завртки само)Забелешка : Тоа не го вклучи Светлото во позадина,ние ги продаваат одделно,pls да преземе некоја белешка!Ве молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​А+++ "Нов",Совршено се физичките услови,нула инциденти или гребење.А+ "Како Нов" Нема знаци на истрошеност.тоа може да е влечат оние без знаци."Многу Добар" Мали гребнатини / scuffs / чипови...

Батерия за лаптоп HP Mini 2102 210T-1100 CTO 210-1099EM 210-1099EO 210-1099ES 210-1099EV 210-1099EZ 210-1099SE Vivienne Tam
 • Новинка

Батерия за лаптоп HP Mini 2102 210T-1100 CTO 210-1099EM 210-1099EO 210-1099ES 210-1099EV 210-1099EZ 210-1099SE Vivienne Tam

BGN 26.06

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.1 v / v 10.8Етикета покаже Капацитет : 5200m AhЦелосно капацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци гаранција! Сертифицирани од страна CE & RohsСлики : Овој Лаптоп Батеријата може да го замени следните дел броеви : За HP 582213121 HSTNNIB0 P 582213421 HSTNNIB1 Y 582214121 HSTNNIBOO 582214141 HSTNNIBOP 590543001 HSTNNLB0 P 590544001 HSTNNLB1 N 596238001 HSTNNLBOP 596239001 HSTNNQ46 C 596240001 HSTNNXB0 O 620551A21 HSTNNXB0 P 6 BASBC2 RYYC47 W WA543 UA 7 F09 C4 WA544 UA A2 Q95 AA WA546 UA AN03 WA550 UA AN06 WD546 AA HP010979B3 T13 G01 WE823 UA HSTNNIB0 O WG328 PAОвој Лаптоп Батеријата е исто така компатибилна со следниве модели : За HP Mini 210 HD EDITION Мини 2101022 SA Мини 2101060 EF МИНИ 2101110 EJ Мини 210 Серија Мини 2101022 SS Мини 2101060 EM МИНИ 2101110 EM Мини 2101000 CTO Мини 2101022 TU Мини 2101060 EV МИНИ 2101110 EQ Мини 2101000 серија Мини 2101023 EO Мини 2101060 SD МИНИ 2101110 ET Мини 2101000 Vivienne Tam Мини 2101023 SS Мини 2101060 SF МИНИ 2101110 EZ МИНИ 2101000 EB Мини 2101023 TU Мини 2101060 SS МИНИ 2101110 SB Мини 2101000 EI Мини 2101023 VU Мини 2101060 SV МИНИ 2101110 SF МИНИ 2101000 EP Мини 2101024 EO МИНИ 2101062 BR МИНИ 2101110 SG МИНИ 2101000 EW Мини 2101024 TU Мини 2101064 TU МИНИ 2101110 SI Мини 2101000sa Мини 2101024 VU МИНИ 2101065 TU МИНИ 2101110 SO МИНИ 2101000 SP МИНИ 2101025 BR Мини 2101066 SB МИНИ 2101110 SS Мини 2101000 VT CTO МИНИ 2101025 EG Мини 2101066 TU МИНИ 2101110 SW Мини 2101001sa Мини 2101025 LA Мини 2101067 SF МИНИ 2101110 TU Мини 2101001 TU Мини 2101025 TU Мини 2101068 TU МИНИ 2101111 EE Мини 2101001 XX Мини 2101026 EG МИНИ 2101070 BR МИНИ 2101111 EI Мини 2101002sa Мини 2101026 TU Мини 2101070 CA МИНИ 2101111 EK Мини 2101002 TU Мини 2101027 TU МИНИ 2101070 ED МИНИ 2101111 SF Мини 2101002 VU Мини 2101027 VU Мини 2101070 EF МИНИ 2101111 SG Мини 2101003sa Мини 2101027 VU Vivienne Tam МИНИ 2101070 EM МИНИ 2101111 SI Мини 2101003 TU Мини 2101028 LA Мини 2101070 LA МИНИ 2101111 SO Мини 2101003 VU МИНИ 2101028 TU Мини 2101070 NR Мини 2101111 TU Мини 2101003 XX Мини 2101028 VU Мини 2101070 SF МИНИ 2101112 EE Мини 2101004sa Мини 2101028 VU Vivienne Tam Мини 2101071 CA МИНИ 2101112 EI Мини 2101004 TU МИНИ 2101029 VU Мини 2101071 TU МИНИ 2101112 SF Мини 2101004 VU МИНИ 2101030 BR Мини 2101072 TU МИНИ 2101112 SG Мини 2101004 VU Vivienne Tam Мини 2101030 EG Мини 2101073 TU МИНИ 2101112 SI Мини 2101005sa Мини 2101030 EH Мини 2101074 TU МИНИ 2101112 SO МИНИ 2101005 TU Мини 2101030 EM Мини 2101075 CA Мини 2101112 TU Мини 2101006sa МИНИ 2101030 EQ Мини 2101075 TU МИНИ 2101113 EE Мини 2101006 TU Мини 2101030 ER Мини 2101076 NR МИНИ 2101113 EF Мини 2101006 VU Мини 2101030 EV Мини 2101076 TU МИНИ 2101113 EI Мини 2101007sa Мини 2101030 EY Мини 2101077 CA МИНИ 2101113 EK МИНИ 2101007 TU Мини 2101030 EZ Мини 2101077 NR МИНИ 2101113 SF Мини 2101007 VU Мини 2101030 NR Мини 2101077 TU

10.8 V, 56wh/6cell нова оригинална батерия на лаптоп LB6211NK за LG P330 LB6211NF
 • Новинка

10.8 V, 56wh/6cell нова оригинална батерия на лаптоп LB6211NK за LG P330 LB6211NF

66.19 BGN 63.00

Работилница Rofessional Пакување Превозот Информации : 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот од Регистрирани Сингапур Пост / Хонг Конг Пост / Кина Пост или од страна на Четири Посебни Воздух Mail Линија...

Новата клавиатура US Version за HP Pavilion TouchSmart Sleekbook 697904-001 696276-001 U33 AEU33U00110 701391-001 без рамка
 • Новинка

Новата клавиатура US Version за HP Pavilion TouchSmart Sleekbook 697904-001 696276-001 U33 AEU33U00110 701391-001 без рамка

BGN 27.92

Руските Купувачи,ве Молиме Забелешка : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди доволно информации.Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производРаспоред : САДНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : Го Замени Дел Броеви : 697904001 696276001 AEU33 U00110 U33 9 Z.N8 LSQ.301 C8 B67 PA MP12 G53 СЕКРЕТАР57900XUAКомпатибилни Модели : За HP Павилјон Sleekbook 14Б Серија Лаптоп(Оваа тастатура немаат рамка, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот лаптоп има НИ стил, правоаголник enter, не е "7" облик enter)Ве молиме имајте на ум : Овој тастатурата НЕ се работи со HP Павилјон 14exxx, 14nxxx или HP ЗАВИСТ 14 серија.Ве молиме споредете на сликата на задната страна со твое пред тоа купување.1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 1325 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД / Канада / Европа и 1530 дена(за 40days) на други земји.3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само...

1080P IPS LCD Touch Assembly Frame WITH for 14 inch Lenovo Ideapad Flex4 14 Flex 4-14 Flex 4 14 1470 1480 1435
 • Новинка

1080P IPS LCD Touch Assembly Frame WITH for 14 inch Lenovo Ideapad Flex4 14 Flex 4-14 Flex 4 14 1470 1480 1435

BGN 193.60

1080 P IPS LCD екран на Допир Собранието СО Рамка за 14 инчен Lenovo Ideapad Flex4 14 Flex 414 Flex 4 14 1470 1480 1435 Примена : За Леново Flex414 1470 1480 1435Големина на екранот : 14" Резолуција : 1920*1080 Екран Тип : IPS Екран БР...

Безплатна Доставка ! 10шт адаптер ac зарядно устройство 18.5 V 3.5 A за hp compaq pavilion DV1000 DV2000 TC1000 X1300 V3000 520 CQ515
 • Новинка

Безплатна Доставка ! 10шт адаптер ac зарядно устройство 18.5 V 3.5 A за hp compaq pavilion DV1000 DV2000 TC1000 X1300 V3000 520 CQ515

197.57 BGN 109.00

Лаптоп AC Адаптер за Полнач За hp 18.5 V 3.5 ЕденСамо додатоци за hp,не е оригинална оние.Драг пријател, Ако треба кабелот за напојување,можете да кликнете подолу : Спецификација : Brand NEWГаранција : 1 ГОДИНАInput : 100240 5060 HzИзлез : 18 V 3.5 ЕДЕНConnecter големина : 4.8mmx1.7mmМоќност : 65 WБоја : ЦрнаПакетот Вклучува : 10pcs x Лаптоп AC Адаптер За hp 18.5 V 3.5 A ( Кабелот за Напојување Не е Вклучен )Компатибилен Модел Броеви : ED494 AA#ABA 391172001, 384019003, PA165002 HC, 384019001Компатибилни модели : За hp compaq Таблет КОМПЈУТЕР : tc1000, tc1100, tc4200За hp c ompaq Бизнис Лаптоп : nc4000, nc4010, nc6000, nc8000, nx5000, nx6100, nw8000За hp Павилјон DV1000 Серија : DV1000 / DV1000 CTO / DV1001 / DV1001 AP / DV1001 XX MV IUR / DV1002 / DV1002 AP / DV1002 XX MV IUR / DV1003 / DV1004 / DV1004 AP / DV1005 / DV1006 / DV1006 AP / DV1007 / DV1008 / DV1009 / DV1009 AP / DV1009 XX MV / DV1010 / DV1010 AP / DV1010 DV1010 CA / DV1011 / DV1011 / DV1012 / DV1012 LA / DV1013 / DV1014 / DV1014 AP / DV1014 LA / DV1015 / DV1015 AP / DV1015 LA / DV1016 / DV1017 / DV1018 / DV1019 / DV1020 / DV1021 / DV1021 AP / DV1022 / DV1022 AP / DV1023 / DV1024 / DV1024 AP / DV1024 LA / DV1025 / DV1025 AP / DV1025 LA / DV1026 / DV1027 / DV1028 / DV1029 / DV1029 AP / DV1030 / DV1030 AP / DV1031 / DV1031 AP / DV1032 / DV1033 / DV1034 / DV1034 AP / DV1040 / DV1040 DV1040 CA / DV1042 / DV1044 / DV1045 / DV1045 LA / DV1049 / DV1049 CL / DV1050 / DV1050 DV1060 / DV1060 DV1061 / DV1063 / DV1064 / DV1065 / DV1065 За hp Павилјон DV1300 Серија : DV1300 / DV1310 / DV1310 DV1311 / DV1311 SE / DV1315 / DV1315 CL / DV1320 / DV1320 DV1321DV1330 / DV1330 CA / DV1330 DV1340 / DV1340 USЗа hp Павилјон DV1400 Серија : DV1400 / DV1410 / DV1410 DV1411 / DV1411 SE / DV1420 / DV1420 DV1427DV1430 / DV1430 DV1432 / DV1432 DV1435 / DV1439 / DV1439 DV1440 / DV1440 USЗа hp Павилјон DV1500 Серија : DV1500 / DV1510 / DV1510 DV1510 CA / DV1515 / DV1515 CL / DV1519 / DV1519 DV1520 / DV1520 DV1520 CA / DV1530 / 1530 DV1530 CA / DV1532 / DV1532 DV1540 / DV1540 DV1540 CA / DV1550 / DV1550 SE / DV1580 / DV1580 SEЗа hp Павилјон DV2000 серијаdv2000 , dv2000t, dv2000z, dv2001tu, dv2001tx, dv2001xx, dv2002tu, dv2002tx, dv2002xx, dv2003ea,dv2003tu, dv2003tx, dv2004ea, dv2004tu, dv2004tx, dv2004xx, dv2005ea, dv2005tu, dv2005tx, dv2005xx, dv2006ea, dv2006tu, dv2006tx, dv2006xx,dv2007ea, dv2007tu, dv2007tx, dv2008ea, dv2008tu, dv2008tx, dv2009ea, dv2009tu, dv2009tx, dv2009xx, dv2010ea, dv2010tu, dv2010tx, dv2011ea,dv2011tu, dv2011tx, dv2012ea, dv2012tu, dv2012tx, dv2013ea, dv2013tu, dv2013tx, dv2014ea, dv2014tu, dv2014tx, dv2015ea, dv2015nr, dv2015tu,dv2015tx, dv2016ea, dv2016tu, dv2016tx, dv2017ea, dv2017tu, dv2017tx, dv2018ea, dv2018tu, dv2018tx, dv2019ea, dv2019tu, dv2019tx, dv2020ca,dv2020ea, dv2020tu, dv2020tx, dv2020dv2021tu, dv2021tx, dv2022tu, dv2023tu, dv2024tu, dv2024tx, dv2025la, dv2025nr, dv2025tu, dv2025tx,dv2026tu, dv2026tx, dv2027tu, dv2027tx, dv2028ea, dv2028tu, dv2028tx, dv2029ea, dv2029tu, dv2029tx, dv2030ea, dv2030tu, dv2030tx, dv2031ea,dv2031tu, dv2031tx, dv2032ea, dv2032tu, dv2032tx, dv2033ea, dv2033tu, dv2033tx, dv2034ea, dv2034tu, dv2034tx, dv2035ea, dv2035la, dv2035tu,dv2035tx, dv2035dv2036ea, dv2036tu, dv2036tx, dv2037tu, dv2037tx, dv2037dv2038tu, dv2038tx, dv2039tu, dv2039tx, dv2040ca, dv2040tu,dv2040tx, dv2040dv2041tu, dv2041tx, dv2042tu, dv2042tx, dv2043tu, dv2043tx, dv2044tu, dv2044tx, dv2045ea, dv2045tu, dv2046tu, dv2046tx,dv2047cl, dv2047tx, dv2048tx, dv2049tx, dv2050tx, dv2050dv2053ea, dv2054ea, dv2055ea, dv2056ea, dv2057ea, dv2058ea, dv2064ea, dv2065ea,dv2080ea, dv2081ea, dv2082ea, dv2083ea, dv2084ea, dv2085ea, dv2088xx,dv2095ea, dv2097ea, dv2098ea, dv2099ea, dv2100, dv2101au, dv2101eu,dv2101tu, dv2101tx, dv2101xx, dv2102au,dv2102eu, dv2102tu, dv2102tx,dv2103au, dv2103ea, dv2103tu, dv2103tx, dv2104au, dv2104ea, dv2104eu,dv2104tu, dv2104tx, dv2105ea, dv2105tu, dv2105tx, dv2106ea, dv2106eu,dv2106tu, dv2106tx, dv2107tu, dv2107tx, dv2108ea, dv2108tu, dv2108tx,dv2109tu, dv2109tx, dv2110eu, dv2110tu, dv2110tx, dv2111tu, dv2111tx,dv2112tu, dv2112tx, dv2113tu, dv2113tx, dv2114tx, dv2115ea, dv2115tu,dv2115tx, dv2116ea, dv2116tx, dv2116wm, dv2117tx, dv2118la, dv2118tx,dv2119tx, dv2120ca, dv2120la, dv2120tu, dv2120tx, dv2120dv2121tu,dv2121tx, dv2122tu, dv2122tx, dv2123tu, dv2123tx, dv2124tx, dv2125la,dv2125nr, dv2125tx, dv2126tx, dv2127tx, dv2128tx, dv2129ea, dv2129tx,dv2130br, dv2130ea, dv2130tx, dv2130dv2131ea, dv2131tx, dv2132ea,dv2132tx, dv2133ea, dv2133tx, dv2134ea, dv2134tx, dv2135la, dv2135tx,dv2136tx, dv2137tx, dv2138tx,.

8800mAh батерия за лаптоп ACER 5532 5732 7315 7715 Travelmate 4740ZG електронни машини D525 D725 E525 E527 E625 E627 E630 E725 E727
 • Новинка

8800mAh батерия за лаптоп ACER 5532 5732 7315 7715 Travelmate 4740ZG електронни машини D525 D725 E525 E527 E625 E627 E630 E725 E727

BGN 43.10

Како да се цел на батеријата?1 Осигурете се дека батеријата е погодна за вашиот лаптоп, ве молиме да користите "Ctrl+F" за да пребарувате вашата батерија модел од Производи Опис .2...

Етнически цвете платно плат чанта за лаптоп 10 11 12 13 14 15 инча удароустойчив лаптоп ръкав компютър и чанта за HP, Dell, Sony Macbook
 • Новинка

Етнически цвете платно плат чанта за лаптоп 10 11 12 13 14 15 инча удароустойчив лаптоп ръкав компютър и чанта за HP, Dell, Sony Macbook

26.38 BGN 26.00

Етничките Цвет Платно Ткаенина Лаптоп Торба 10 11 12 13 14 15 инчен Shockproof Лаптоп Ракав Компјутер Торба за HP Dell, Sony MacbookКеса Димензии(надворешниот големина) : 10 инчен 27*21.0*1.5 cm одговара за i Pad серија со тенок случај,10" таблета (Површината 10.6), некои 10" netbook11 инчен 31*21.5*1.5 cm одговара за i Pad Воздух, само 11,6" лаптоп12 инчен 31.5*23*1.5 одговараат за лаптоп и таблети во рамките на резолуцијата 12.1" 13 инчен 34.5*24*1.5 одговара за сите 13.0", 13.3" лаптоп14 инчен 36.5*25.5*1.5 одговараат за повеќето 14.0", 14.1 инчен широк екран лаптоп (забелешка : ова не одговараат за Lenogo Y400, Y410за овој модел, ве молиме изберете 15")15.6 инчен 39*27.5*1.5одговараат за повеќето 15.4", 15.6"лаптоп(забелешка : одговара за сите 15" лаптопи со надворешниот големина не поголема од 38*26cm, не одговараат за Леново Y500 / Y510 / Ass550)Забелешка : Горенаведените карактеристики се надворешниот големина, внатрешниот големина обично 1cm помали од тоа, погодени од мерењето навика разлика, не може да биде 0.51cm толеранција...

OEM нов за Macbook Pro 13 A1278 клавиатура Дания Дания DK датска клавиатура + осветление с осветление лист+винтове 2009-2012 година
 • Новинка

OEM нов за Macbook Pro 13 A1278 клавиатура Дания Дания DK датска клавиатура + осветление с осветление лист+винтове 2009-2012 година

BGN 25.58

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1278 Тастатура DK +позадинско осветлувањеГодина20092012PPNN / AAPNN / AКомпатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаОЕМ НОВИ , 100% Тестирани,Добра Работа.1x A1278 Тастатура DK1x A1278 позадинско осветлување DK1x Сет од Тастатура Завртки(100pcs)1x Шрафцигер (да се инсталира на тастатурата завртки само)Ве молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​А+++ "Нов",Совршено се физичките услови,нула инциденти или гребење.А+ "Како Нов" Нема знаци на истрошеност.тоа може да е влечат оние без знаци."Многу Добар" Мали гребнатини / scuffs / чипови...

Истинска клавиатура за лаптоп HP Pavilion 15-e073nr 15-e074nr 15-e075nr 15-e076nr 15-e077nr с рамка руската версия BG
 • Новинка

Истинска клавиатура за лаптоп HP Pavilion 15-e073nr 15-e074nr 15-e075nr 15-e076nr 15-e077nr с рамка руската версия BG

BGN 24.98

Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Распоред : RUНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : Го Замени Дел Броеви : 719853001 749658001 708168001 9 Z.N9 HSC.601 PK1314 D1 A00 NSKCN6 SCКомпатибилни Модели : За HP Павилјон 15E Серија лаптопЗа HP Павилјон 15N Серија лаптопНе сите модел во листата.1...

Истинска клавиатура за лаптоп HP Pavilion 15-n060ca 15-n213ca 15-n220ca 15-n230ca 15-n233ca с рамка руската версия BG
 • Новинка

Истинска клавиатура за лаптоп HP Pavilion 15-n060ca 15-n213ca 15-n220ca 15-n230ca 15-n233ca с рамка руската версия BG

BGN 24.98

Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Распоред : RUНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : Го Замени Дел Броеви : 719853001 749658001 708168001 9 Z.N9 HSC.601 PK1314 D1 A00 NSKCN6 SCКомпатибилни Модели : За HP Павилјон 15E Серија лаптопЗа HP Павилјон 15N Серија лаптопНе сите модел во листата.1...

LA нова клавиатура за лаптоп DELL Vostro 3700 V3700 I7-720
 • Новинка

LA нова клавиатура за лаптоп DELL Vostro 3700 V3700 I7-720

BGN 28.48

Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи Ние се надеваме дека можеме да ви обезбеди најдобар квалитет на производи и најсовршениот услуга за да ви помогне да го решите вашиот проблем.Answer : ___________________________ NOTE : Сите наши тастатури се за специфичен тип на компјутер, мора да се провери вашата нарачка кога ќе се провери физичката слика на нашата врска...

Истинска клавиатура на лаптоп HP Pavilion 15-G021ca 15-G027ca 15-G028ca 15-G029ca 15-n260us с рамка руската версия BG
 • Новинка

Истинска клавиатура на лаптоп HP Pavilion 15-G021ca 15-G027ca 15-G028ca 15-G029ca 15-n260us с рамка руската версия BG

BGN 24.98

Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Распоред : RUНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : Го Замени Дел Броеви : 719853001 749658001 708168001 9 Z.N9 HSC.601 PK1314 D1 A00 NSKCN6 SCКомпатибилни Модели : За HP Павилјон 15E Серија лаптопЗа HP Павилјон 15N Серија лаптопНе сите модел во листата.1...

19V 4.74 A 90W зарядно за лаптоп ac адаптер PA-1900-42 за asus K550V K55X K72F L31 L55 M500A M60V M6822N N50E N53N N73F P52J Pro31F
 • Новинка

19V 4.74 A 90W зарядно за лаптоп ac адаптер PA-1900-42 за asus K550V K55X K72F L31 L55 M500A M60V M6822N N50E N53N N73F P52J Pro31F

BGN 20.78

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер PA190042 за asK550 V K55 X K72 F L31 L55 M500 A M60 V M6822 N N50 E N53 N N73 F P52 J Pro31 F јас f не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

Батерията на лаптопа JIGU за Lenovo x61 е Series x61s series X61s 15th Anniversary Edition
 • Новинка

Батерията на лаптопа JIGU за Lenovo x61 е Series x61s series X61s 15th Anniversary Edition

BGN 33.73

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 14.4 v / v 14.8Етикета покаже Капацитет : 5200m AhЦелосно капацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци гаранција! Сертифицирани од страна CE & RohsСлики : Овој Лаптоп Батеријата може да го замени следните дел броеви : За IBM 40 Y7001 40 Y7003 42 T4630 42 T4776 92 P1168 92 P1174 ASM 92 P1170 ASM 92 P1172 ASM 92 P1174 ASM 92 P1168 FRU 42 T4505 FRU 42 T4506 FRU 92 P1167 FRU 92 P1169 FRU 92 P1171 FRU 92 P1173 FRU 92 P1227 FRU 93 P5027 FRU 93 P5028 FRU 93 P5029 FRU 93 P5030Овој Лаптоп Батеријата е исто така компатибилна со следниве модели : За Lenovo Think Pad X61 7673 Think Pad X61 7674 Think Pad X61 7675 Think Pad X61 7676 Think Pad X61 7678 Think Pad X61 7679 Think Pad X61 Серија Think Pad X61s серија Think Pad X61s 15Годишнината Издание Think Pad X61s 7666 Think Pad X61s 7667 Think Pad X61s 7668 Think Pad X61s 7669 Think Pad X61s 7670 Think Pad X61s 7671 За IBMThink Pad X60 1706 Think Pad X60 1707 Think Pad X60 1708 Think Pad X60 1709 Think Pad X60 Место 2509 Think Pad X60 2510 Think Pad X60 Серија Think Pad X60s 1702 Think Pad X60s 1703 Think Pad X60s 1704 Think Pad X60s 1705 Think Pad X60s на гласачкото место 2507 Think Pad X60s 2508 Think Pad X60s 2522 Think Pad X60s 2524 Think Pad X60s 2533 Think Pad X60s Серија answer : ___________________________ Note : Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека моделот ќе купите одговара за вашиот лаптоп или лаптоп...

Съвсем несъвършена, вдъхновена от цитат на следата стикер за лаптоп стикер за Macbook Pro Air Retina 11 12 13 15 инча Mac Тъчпад Skin
 • Новинка

Съвсем несъвършена, вдъхновена от цитат на следата стикер за лаптоп стикер за Macbook Pro Air Retina 11 12 13 15 инча Mac Тъчпад Skin

9.44 BGN 9.00

ЗА ПРОИЗВОДОТ Она што се 's производ ? Тоа е креативен decal кои се специјално дизајнирани за лаптоп Нека вашиот лаптоп да биде уникатен, велат goodbay да досадна.Што е diffrence помеѓу овој decal и нормално хартија налепница? Јас т е направен од висок квалитет на винил материјал...

Безплатна доставка B141PW01 V. 1 v. 0 LP141WP1 -TLA1-TL01 LTN141WD N141C3 LTN141BT06 1440X900 A + Клас 14.1 LCD екран
 • Новинка

Безплатна доставка B141PW01 V. 1 v. 0 LP141WP1 -TLA1-TL01 LTN141WD N141C3 LTN141BT06 1440X900 A + Клас 14.1 LCD екран

BGN 64.00

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно...

15.4 WXGA LCD екран на лаптоп 42T0486 42T0485 за ThinkPad T500 W500 Full Complete събира led панел LTN154X3-L02 чист състав
 • Новинка

15.4 WXGA LCD екран на лаптоп 42T0486 42T0485 за ThinkPad T500 W500 Full Complete събира led панел LTN154X3-L02 чист състав

BGN 48.00

Состојба : Нова состојба без оригиналната кутија превозот Модел : LTN154 X3L02 FRU : 42 T0486 ПОДFRU : 42 T0484 2 T0607 42 T0576 НазадОсветлување : LEDосветлување Интерфејс : Мат Конектор : 30 Pings Резолуција & инчен : 15.4 инчен WXGA (1280 * 800) Одговара : За Lenovo thinkpad T500Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака,превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи.Ви благодариме за разбирањето! Купувачите мора да плаќаат поштарина повторно ако пакетот вратил назад кон нас, бидејќи на undeliverable адреса .Ако сакате да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш...