Нови оригинални батерии за лаптоп 6-87-W940S-4UF, W940BAT-3,6-87-W940S-4271, W940BAT-6,11. 1 V, 6 клетки

Нови оригинални батерии за лаптоп 6-87-W940S-4UF, W940BAT-3,6-87-W940S-4271, W940BAT-6,11. 1 V, 6 клетки

BGN 79.00
-7 %
BGN 84.56

Брой продукти


1. Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов. 2. Ние нудиме 1 година гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба. 3. Сите Предмети се добро тестирани од страна на нашиот квалитет одделот пред испраќање. 4. Сите производи се продаваат во акции, тогаш може да бидете сигурни дека на бродот надвор веднаш откако плаќање завршен. 5. Нашата компанија има професионален технички инженер тим,кои можат да ви помогнат да се реши било каков технички проблем или ви даде секое бесплатна техничка водич услуга.
одговара на оригиналниот дел број :
За 6-87-W940 S-4271, 6-87-W940 S-4 UF, W940 BAT-3, W940 BAT-6
одговара на лаптоп машина број :
Совети :
1. Pls се задржи целосно полнење кога не сте?т користат
2. Pls се кандидира надвор од капацитетот, а потоа наполнете повторно
3. Мора да се чува суво, биланс на температура
4. Настрана од Огнот и Моќ
Слика :
Тест :
Пакет :


Подробности

Номер На Модела:
W940BAT-6
Пакет:
ДА
търговска марка:
Силата На Кибопера
Капацитет На Батерията:
>5001 ма
Напрежение На Батерията:
11.1 В
Тип:
Литиево-Йонна
Съвместим Марка:
За clevo
Тип:
Литиева Батерия
Цвят:
Черен
Размер:
204.90 x 75.75 x13.25 mm
Тегло:
420g
Приложение:
За Хаси
Напрежение:
11.1 В
Опаковка:
Кафява кутия
Срок за плащане:
T / T WesternUnion
Сертификат:
CE, ROHS
Капацитет На Батерията:
62Wh

Избор на купувачи

JIGU лаптоп, батерия за IBM ThinkPad X200 X200 7454 X200 7458 X200S X200s 7465 42T4535 42T4646 42T4694 42T4695 42T4834
 • Новинка

JIGU лаптоп, батерия за IBM ThinkPad X200 X200 7454 X200 7458 X200S X200s 7465 42T4535 42T4646 42T4694 42T4695 42T4834

BGN 25.63

Опис На ПроизводотБатерија Тип : LiionКапацитетот на батеријата : ве Молиме изберете еден од капацитетот дека треба во цената област! 11.1 V4400m Ah / 49 WH 10.8 V5200m Ah / 57 WHТип на производ : Замена Liion БатерииСостојба : 100% Сосема Нов! 12 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs!Производот Се Покаже5200m Ah Нејзиното целосно полнење капацитет е повеќе од 5000m Ah!!!!! 11.1 V4400m Ah / 49 WH10.8 V5200m Ah / 57 WHОвој Лаптоп Батеријата може да го замени следните дел броеви : За Леново 42 T4535 42 T4646 42 T4694 42 T4695 42 T4834 42 T4835 43 R9254 43 R9255 ASM 42 T4537 ASM 42 T4539 ASM 42 T4541 ASM 42 T4543 FRU 42 T4536 FRU 42 T4538 FRU 42 T4540 FRU 42 T4542 FRU 42 T4649Овој Лаптоп Батеријата е исто така компатибилна со следниве модели : За Леново за Think Pad X200 за Think Pad X200 7454 за Think Pad X200 7458 за Think Pad X200 S за Think Pad X200s 7465Плаќање Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI, Boleto, bancontact, безбедност, Przelewy24, СМС Плаќање во Русија(МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2), преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, ДОКУ, Mercado Pago, TEF, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express Џеб...

19V 3.42 a зарядно устройство за лаптоп адаптер ADP-65BW B за asus M2400 N43JV N81Vp P41JF X83 UL80J Pro32JT Pro4JSJ Pro80Jc Q400C R409
 • Новинка

19V 3.42 a зарядно устройство за лаптоп адаптер ADP-65BW B за asus M2400 N43JV N81Vp P41JF X83 UL80J Pro32JT Pro4JSJ Pro80Jc Q400C R409

BGN 17.38

19 V 3.42 лаптоп адаптер за полнење ADP65 BW Б за asM2400 N43 JV N81 Vp P41 JF X83 UL80 J Pro32 JT Pro4 JSJ Pro80 Jc Q400 C R409 јас f не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

2017 EU EUROPEAN 3 Prong 2 Pin AC лаптоп захранващ кабел за Asus HP, Sony, Dell, Lenovo, Acer сега вход Toshiba, Fujitsu Безплатна доставка
 • Новинка

2017 EU EUROPEAN 3 Prong 2 Pin AC лаптоп захранващ кабел за Asus HP, Sony, Dell, Lenovo, Acer сега вход Toshiba, Fujitsu Безплатна доставка

11.10 BGN 6.00

3 Prong Кабелот за Напојување на ЕУ Plug AC Кабелот за Напојување Кабел Адаптер100% СОСЕМА НОВ!Напон : 12 V 2 AДолжина : 1.2 mУниверзална ЕУ 3Prong AC Кабелот за Напојување 2 Pin Адаптер КабелЛесен и висок квалитет на дизајн (ЕУ Стандард)Компатибилен со повеќето 3порта моќ адаптери.Одговара на повеќето лаптопи / игра играчи / апарати / принтери AC адаптери или полначиСе користи за да се поврзете на AC адаптер за да го AC штекер, ИЛИ приклучок директно во лаптоп или друг уред со вграден AC адаптер Одговара на повеќето брендови лаптоп, висока безбедност, и идеална замена за оригиналната кабелПакет се Вклучени : 1 x ЕУ Моќ Кабелзаdell / asapple / acer / hp / toshiba / леново / sumsung / thinkpad / sony / ipad / compДраг пријател, Ако треба кабелот за напојување,можете да кликнете подолу : Q & AКако да се најде hk kwok продавница?Ве молиме отворете го Internat Explorer, и текст "www.aliexpress.com" на купувачи " домашна страница на Aliexpress.Ве молиме текст "hk kwok" во лентата за пребарување и притиснете на "".Можете да ги сите производи се од нашите продавници, ве молиме да го поставите вашиот ум на овие слики...

19V 9.5 A 180W зарядно за лаптоп ac адаптер ADP-180HB B ADP-180HB D за MSI E6603 GT60 MS-16F3 GT60s GT680 GT680R MS-16F2
 • Новинка

19V 9.5 A 180W зарядно за лаптоп ac адаптер ADP-180HB B ADP-180HB D за MSI E6603 GT60 MS-16F3 GT60s GT680 GT680R MS-16F2

BGN 65.58

19 V 9.5 А 180 W лаптоп, полнач ac адаптер ADP180 HB Б ADP180 HB D за MSI E6603 GT60 MS16 F3 GT60s GT680 GT680 R MS16 F2 Ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

4400mAh батерия за лаптоп HP Mini 5101 5102 5103 532492-111 532496-541 579027-001 AT901AA HSTNN-DB0G HSTNN-I71C HSTNN-IB0F
 • Новинка

4400mAh батерия за лаптоп HP Mini 5101 5102 5103 532492-111 532496-541 579027-001 AT901AA HSTNN-DB0G HSTNN-I71C HSTNN-IB0F

BGN 27.09

Како да се цел на батеријата?1 Осигурете се дека батеријата е погодна за вашиот лаптоп, ве молиме да користите "Ctrl+F" за да пребарувате вашата батерија модел од Производи Опис .2...

Батерия за лаптоп HP Mini 2102 210T-1100 CTO 210-1099EM 210-1099EO 210-1099ES 210-1099EV 210-1099EZ 210-1099SE Vivienne Tam
 • Новинка

Батерия за лаптоп HP Mini 2102 210T-1100 CTO 210-1099EM 210-1099EO 210-1099ES 210-1099EV 210-1099EZ 210-1099SE Vivienne Tam

BGN 26.06

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.1 v / v 10.8Етикета покаже Капацитет : 5200m AhЦелосно капацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци гаранција! Сертифицирани од страна CE & RohsСлики : Овој Лаптоп Батеријата може да го замени следните дел броеви : За HP 582213121 HSTNNIB0 P 582213421 HSTNNIB1 Y 582214121 HSTNNIBOO 582214141 HSTNNIBOP 590543001 HSTNNLB0 P 590544001 HSTNNLB1 N 596238001 HSTNNLBOP 596239001 HSTNNQ46 C 596240001 HSTNNXB0 O 620551A21 HSTNNXB0 P 6 BASBC2 RYYC47 W WA543 UA 7 F09 C4 WA544 UA A2 Q95 AA WA546 UA AN03 WA550 UA AN06 WD546 AA HP010979B3 T13 G01 WE823 UA HSTNNIB0 O WG328 PAОвој Лаптоп Батеријата е исто така компатибилна со следниве модели : За HP Mini 210 HD EDITION Мини 2101022 SA Мини 2101060 EF МИНИ 2101110 EJ Мини 210 Серија Мини 2101022 SS Мини 2101060 EM МИНИ 2101110 EM Мини 2101000 CTO Мини 2101022 TU Мини 2101060 EV МИНИ 2101110 EQ Мини 2101000 серија Мини 2101023 EO Мини 2101060 SD МИНИ 2101110 ET Мини 2101000 Vivienne Tam Мини 2101023 SS Мини 2101060 SF МИНИ 2101110 EZ МИНИ 2101000 EB Мини 2101023 TU Мини 2101060 SS МИНИ 2101110 SB Мини 2101000 EI Мини 2101023 VU Мини 2101060 SV МИНИ 2101110 SF МИНИ 2101000 EP Мини 2101024 EO МИНИ 2101062 BR МИНИ 2101110 SG МИНИ 2101000 EW Мини 2101024 TU Мини 2101064 TU МИНИ 2101110 SI Мини 2101000sa Мини 2101024 VU МИНИ 2101065 TU МИНИ 2101110 SO МИНИ 2101000 SP МИНИ 2101025 BR Мини 2101066 SB МИНИ 2101110 SS Мини 2101000 VT CTO МИНИ 2101025 EG Мини 2101066 TU МИНИ 2101110 SW Мини 2101001sa Мини 2101025 LA Мини 2101067 SF МИНИ 2101110 TU Мини 2101001 TU Мини 2101025 TU Мини 2101068 TU МИНИ 2101111 EE Мини 2101001 XX Мини 2101026 EG МИНИ 2101070 BR МИНИ 2101111 EI Мини 2101002sa Мини 2101026 TU Мини 2101070 CA МИНИ 2101111 EK Мини 2101002 TU Мини 2101027 TU МИНИ 2101070 ED МИНИ 2101111 SF Мини 2101002 VU Мини 2101027 VU Мини 2101070 EF МИНИ 2101111 SG Мини 2101003sa Мини 2101027 VU Vivienne Tam МИНИ 2101070 EM МИНИ 2101111 SI Мини 2101003 TU Мини 2101028 LA Мини 2101070 LA МИНИ 2101111 SO Мини 2101003 VU МИНИ 2101028 TU Мини 2101070 NR Мини 2101111 TU Мини 2101003 XX Мини 2101028 VU Мини 2101070 SF МИНИ 2101112 EE Мини 2101004sa Мини 2101028 VU Vivienne Tam Мини 2101071 CA МИНИ 2101112 EI Мини 2101004 TU МИНИ 2101029 VU Мини 2101071 TU МИНИ 2101112 SF Мини 2101004 VU МИНИ 2101030 BR Мини 2101072 TU МИНИ 2101112 SG Мини 2101004 VU Vivienne Tam Мини 2101030 EG Мини 2101073 TU МИНИ 2101112 SI Мини 2101005sa Мини 2101030 EH Мини 2101074 TU МИНИ 2101112 SO МИНИ 2101005 TU Мини 2101030 EM Мини 2101075 CA Мини 2101112 TU Мини 2101006sa МИНИ 2101030 EQ Мини 2101075 TU МИНИ 2101113 EE Мини 2101006 TU Мини 2101030 ER Мини 2101076 NR МИНИ 2101113 EF Мини 2101006 VU Мини 2101030 EV Мини 2101076 TU МИНИ 2101113 EI Мини 2101007sa Мини 2101030 EY Мини 2101077 CA МИНИ 2101113 EK МИНИ 2101007 TU Мини 2101030 EZ Мини 2101077 NR МИНИ 2101113 SF Мини 2101007 VU Мини 2101030 NR Мини 2101077 TU

19V 4.74 A 90W зарядно за лаптоп ac адаптер PA-1900-42 за asus K550V K55X K72F L31 L55 M500A M60V M6822N N50E N53N N73F P52J Pro31F
 • Новинка

19V 4.74 A 90W зарядно за лаптоп ac адаптер PA-1900-42 за asus K550V K55X K72F L31 L55 M500A M60V M6822N N50E N53N N73F P52J Pro31F

BGN 20.78

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер PA190042 за asK550 V K55 X K72 F L31 L55 M500 A M60 V M6822 N N50 E N53 N N73 F P52 J Pro31 F јас f не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

19V 3.42 a зарядно устройство за лаптоп адаптер ADP-65JH BB за asus X450LC X8D X82Q Z37SP Z99SG U8A K455LJ F455 F9J F83VD Pro4PA A43TK K43TA
 • Новинка

19V 3.42 a зарядно устройство за лаптоп адаптер ADP-65JH BB за asus X450LC X8D X82Q Z37SP Z99SG U8A K455LJ F455 F9J F83VD Pro4PA A43TK K43TA

BGN 17.09

19 V 3.42 лаптоп адаптер за полнење ADP65 JH ББ за asX450 LC X8 D X82 Q Z37 SP Z99 SG U8 A K455 LJ F455 F9 J F83 VD Pro4 PA A43 TK K43 TA јас f не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

Нов OEM лаптоп A1278 испански Испания клавиатурата за Macbook Pro 13 A1278 клавиатура Испания Sp + винтове комплект 2009 2010 2011 2012 година
 • Новинка

Нов OEM лаптоп A1278 испански Испания клавиатурата за Macbook Pro 13 A1278 клавиатура Испания Sp + винтове комплект 2009 2010 2011 2012 година

BGN 22.38

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1278 Тастатура спГодина20092012PPNN / AAPNN / AКомпатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаОЕМ НОВИ , 100% Тестирани,Добра Работа.1x A1278 Тастатура сп1x Сет од Тастатура Завртки(100pcs)1x Шрафцигер (да се инсталира на тастатурата завртки само)Забелешка : Тоа не го вклучи Светлото во позадина,ние ги продаваат одделно,pls да преземе некоја белешка!Ве молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​А+++ "Нов",Совршено се физичките услови,нула инциденти или гребење.А+ "Како Нов" Нема знаци на истрошеност.тоа може да е влечат оние без знаци."Многу Добар" Мали гребнатини / scuffs / чипови...

Истинска клавиатура за лаптоп HP Pavilion 15-r011dx 15-r029wm 15-r063nr 15-g020dx 15-g020nr с рамка руската версия BG
 • Новинка

Истинска клавиатура за лаптоп HP Pavilion 15-r011dx 15-r029wm 15-r063nr 15-g020dx 15-g020nr с рамка руската версия BG

BGN 24.98

Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Распоред : RUНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : Го Замени Дел Броеви : 719853001 749658001 708168001 9 Z.N9 HSC.601 PK1314 D1 A00 NSKCN6 SCКомпатибилни Модели : За HP Павилјон 15E Серија лаптопЗа HP Павилјон 15N Серија лаптопНе сите модел во листата.1...

Високо качество 19V 4.74 A 5.5*3.0 мм адаптер за лаптоп samsung R428 R410 R65 R520 R522 R530 R580 R560 R518 R410 R429 R439 R453
 • Новинка

Високо качество 19V 4.74 A 5.5*3.0 мм адаптер за лаптоп samsung R428 R410 R65 R520 R522 R530 R580 R560 R518 R410 R429 R439 R453

38.24 BGN 21.00

AC Адаптер за Полнач За samsung 19 V 4.74 НАадаптер,ac адаптер,19v 4.74 а,ac адаптер 19v 4.74 а,адаптер samsung,лаптоп адаптер,адаптер за лаптоп,адаптер samsung,лаптоп адаптер,samsung 19v 4.74 а,19v 4.74 samsung,samsung лаптоп адаптер,19v 4.74 на адаптер,адаптер за лаптоп,полнач за лаптоп,samsung лаптоп, полнач,kwok,лаптоп samsung,лаптоп samsung,samsung лаптоп, полнач,samsung r540,samsung r560,samsung 4.74 а,ac напојување за samsung,samsung лаптоп,samsung полнач за лаптопДраг пријател, Ако треба кабелот за напојување,можете да кликнете подолу : HK KWOK Ставка ОписСпецификација : Brand NewГаранција : 1 ГодинаInput : 100240 V ~ 1.5 А 5060 HzИзлез : AC 19 V 4.74 НАConnecter големина : 5.5 мм*3.0 mm(со pin внатре)Моќност : 90 WБоја : ЦрнаПакетот Вклучува : 1x AC Адаптер За sam / пеат 19 V 4.74 НА ( НЕ КАБЕЛОТ )Answer : ___________________________ Note : Pls бидете сигурни дека оваа точка Одговара на вашиот лаптоп Пред да Понуда, Доколку не сте Сигурни за тоа ,ве молиме контактирајте со нас.Answer : ___________________________ Note : ова полначот само за замена,не оригиналот,се надеваме на разбирање!Го Замени Дел Број : АД9019, АД9019 S , АД9019 N , BA4400147 A , PA190008 S, АД9019 M, NBP00132400,API3 AD05, ААPA1 N90 W, BA4400215 A, NBP00151800, АД8019, СПАV20, СПАV20 E / EКомпатибилни Модели : За samsung R428 R410 R65 R520 R522 R530 R580 R560 R518 R410 R429 R439 R453За samsung A10За samsung G15За samsung GT6000, GT7000, GT8000 и GT9000За samsung M30, M40, M50, M55, M60, M70 серијаЗа samsung P10, P10c, P20, P20c, P25, P28, P29, P30, P35За samsung P40, P50, P55, P60, P200, P210За samsung P400, P410, P500, P510 и P560За samsung Q1, Q1 Ултра, Q35, Q40, Q45, Q70За samsung R20+, R40, R45, R50, R60+, R65, R70, R700За samsung T10За samsung V20, V25За samsung VM6000, VM7000, VM8000За samsung X1, X05, X06, X10, X10 Плус, X11, X15, X15 ПлусЗа samsung X20, X22, X25, X30, X50, X60, X65 Адаптер за Полнач СоветиНие се обезбеди највисок квалитет на лаптоп моќ адаптери за најниска цена со највисоко ниво на услуга...

10.8 V, 56wh/6cell нова оригинална батерия на лаптоп LB6211NK за LG P330 LB6211NF
 • Новинка

10.8 V, 56wh/6cell нова оригинална батерия на лаптоп LB6211NK за LG P330 LB6211NF

66.19 BGN 63.00

Работилница Rofessional Пакување Превозот Информации : 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот од Регистрирани Сингапур Пост / Хонг Конг Пост / Кина Пост или од страна на Четири Посебни Воздух Mail Линија...

Истинска клавиатура за лаптоп HP Pavilion 15-n020ca 15-n020nr 15-n028us 15-n030ca 15-f010dx с рамка руската версия BG
 • Новинка

Истинска клавиатура за лаптоп HP Pavilion 15-n020ca 15-n020nr 15-n028us 15-n030ca 15-f010dx с рамка руската версия BG

BGN 24.98

Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Распоред : RUНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : Го Замени Дел Броеви : 719853001 749658001 708168001 9 Z.N9 HSC.601 PK1314 D1 A00 NSKCN6 SCКомпатибилни Модели : За HP Павилјон 15E Серија лаптопЗа HP Павилјон 15N Серија лаптопНе сите модел во листата.1...

10 бр. / лот нов OEM за Macbook Pro 13 A1278 клавиатура Испания Sp испански смяна на клавиатурата + винтове набор 2009 2010 2011 2012 година
 • Новинка

10 бр. / лот нов OEM за Macbook Pro 13 A1278 клавиатура Испания Sp испански смяна на клавиатурата + винтове набор 2009 2010 2011 2012 година

BGN 160.00

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1278 Тастатура спГодина20092012PPNN / AAPNN / AКомпатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаОЕМ НОВИ , 100% Тестирани,Добра Работа.10x A1278 Тастатура сп10x Сет од Тастатура Завртки(100pcs)10x Шрафцигер (да се инсталира на тастатурата завртки само)Забелешка : Тоа не го вклучи Светлото во позадина,ние ги продаваат одделно,pls да преземе некоја белешка!Ве молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​А+++ "Нов",Совршено се физичките услови,нула инциденти или гребење.А+ "Како Нов" Нема знаци на истрошеност.тоа може да е влечат оние без знаци."Многу Добар" Мали гребнатини / scuffs / чипови...

Истинска клавиатура на лаптоп HP Pavilion 15-G021ca 15-G027ca 15-G028ca 15-G029ca 15-n260us с рамка руската версия BG
 • Новинка

Истинска клавиатура на лаптоп HP Pavilion 15-G021ca 15-G027ca 15-G028ca 15-G029ca 15-n260us с рамка руската версия BG

BGN 24.98

Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Распоред : RUНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : Го Замени Дел Броеви : 719853001 749658001 708168001 9 Z.N9 HSC.601 PK1314 D1 A00 NSKCN6 SCКомпатибилни Модели : За HP Павилјон 15E Серија лаптопЗа HP Павилјон 15N Серија лаптопНе сите модел во листата.1...

Безплатна доставка 5шт 20V 3.25 A AC Lpatop захранващ адаптер lenovo/IBM T60 T60p T61 T61p X60 R60 Z60 Z60M Z60T Z61e Z61m Z61p
 • Новинка

Безплатна доставка 5шт 20V 3.25 A AC Lpatop захранващ адаптер lenovo/IBM T60 T60p T61 T61p X60 R60 Z60 Z60M Z60T Z61e Z61m Z61p

123.36 BGN 68.00

AC Адаптер За леново 20 V 3.25 НАОпис : Спецификација : Brand New Гаранција : 1 ГОДИНА Влез : 100240 V ~ 1.5 А 5060 Hz Излез : AC 20 V 3.25 НА Connecter големина : 8mm*5.5 мм Моќ : 65 W Боја : Црна Пакет Вклучуваат : 5pcs x AC Адаптер За леnovo 20 V 3.25 НА ( НЕ КАБЕЛОТ )Го замени Дел Број : PA1650161, PA1650171, PA1900171Компатибилни Модели : За IBM / За леnovo 3000 СеријаЗа леново 3000 C100, C200За леново 3000 N100, N200За леново 3000 V100, V200 За IBM / За леново 92 P1111, 92 P1154, 92 P1158, FRU 92 P1104, FRU 92 P1106, FRU 92 P1108, FRU 92 P1110, FRU 92 P1112, FRU 92 P1114, FRU 92 P1153, FRU 92 P1157, PA1650161, 92 P1159, 92 P1160, PA1650171, 92 P1211, 92 P1212, 40 Y7699, 92 P1255, 92 P1253, 92 P1254, 40 Y7696, 40 Y7659, 40 Y7700, 92 P1104, 92 P1110, 92 P1211, 93 P5026, PA1900171, 92 P1111, 92 P1156, 92 P1158, 92 P1160, 92 P1161 Компатибилен Лаптоп Модели : За IBM / За lenovoЗа thinkpad T60, Z60 Серија (интегрирана графика само)За thinkpad T60 Тип 1951 годинаЗа thinkpad T60pЗа thinkpad T61За thinkpad T400, T400s, T500За thinkpad Z60m, Z60tЗа thinkpad Z61e, Z61m, Z61tЗа thinkpad X60 Тип 1706, 1707, 1708, 1709 , 2509, 2501За thinkpad X60s Тип 1702, 1703, 1704, 1705, 2507, 2508, 2533За thinkpad X60 ТаблетаЗа thinkpad X61, X61s, X61 Таблета, X61 LSЗа thinkpad X200, X200s, X200 ТаблетаЗа thinkpad X300, X301За thinkpad R60, R60eЗа thinkpad R61, R61e, R61iЗа thinkpad R400, R500За thinkpad SL300, SL400, SL500За thinkpad T410, T410s СеријаЗа thinkpad T510 СеријаЗа thinkpad SL410, SL410k, Тип 2842, 2874 СеријаЗа thinkpad SL510, SL510k, Тип 2847, 2875 СеријаДраг пријател, Ако треба кабелот за напојување,можете да кликнете подолу : Адаптер За Полнач СоветиНие се обезбеди највисок квалитет на лаптоп моќ адаптери за најниска цена со највисоко ниво на услуга...

Истинска клавиатура за лаптоп HP Pavilion 15-e073nr 15-e074nr 15-e075nr 15-e076nr 15-e077nr с рамка руската версия BG
 • Новинка

Истинска клавиатура за лаптоп HP Pavilion 15-e073nr 15-e074nr 15-e075nr 15-e076nr 15-e077nr с рамка руската версия BG

BGN 24.98

Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Распоред : RUНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : Го Замени Дел Броеви : 719853001 749658001 708168001 9 Z.N9 HSC.601 PK1314 D1 A00 NSKCN6 SCКомпатибилни Модели : За HP Павилјон 15E Серија лаптопЗа HP Павилјон 15N Серија лаптопНе сите модел во листата.1...

Батерията на лаптопа JIGU за HP KU533AA 501114-001 HSTNN-LB60 HSTNN-OB60 за EliteBook 8530p 8530w 8540p 8540w 8730p 8730w 8740w
 • Новинка

Батерията на лаптопа JIGU за HP KU533AA 501114-001 HSTNN-LB60 HSTNN-OB60 за EliteBook 8530p 8530w 8540p 8540w 8730p 8730w 8740w

BGN 33.06

Опис На ПроизводотБатерија Тип : LiionБатеријата Напон : 14.8 VКапацитетот на батеријата : 4400m Ah / 65 WHТип на производ : Замена Liion БатеријаСостојба : 100% Сосема Нов! 12 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs!Производот Се ПокажеОвој Лаптоп Батеријата може да го замени следните дел броеви : За HP 458274421 484788001 493976001 501114001 HSTNNLB60 HSTNNOB60 HSTNNXB60 KU533 AAОвој Лаптоп Батеријата е исто така компатибилна со следниве модели : За за HP Elite Book 8530p за Elite Book 8530w за Elite Book 8540p за Elite Book 8540w за Elite Book 8730p за Elite Book 8730w за Elite Book 8740wПлаќање Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI, Boleto, bancontact, безбедност, Przelewy24, СМС Плаќање во Русија(МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2), преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, ДОКУ, Mercado Pago, TEF, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express Џеб...

Истинска нова клавиатура A1278 US за Macbook Pro 13 2009-2012 година с подмяна на Blacklight Language version US
 • Новинка

Истинска нова клавиатура A1278 US за Macbook Pro 13 2009-2012 година с подмяна на Blacklight Language version US

BGN 26.40

Производ Вистински Нови САД Тастатура A1278 За Macbook Pro 13" 20092012 Со Црна Јазик Верзија НАСБоја Црна Одговара На Моделот За A1278 20092012 СостојбаБренднови, не се користи, неотворена, во парк Пакет Stardard пакет со антистатичкиКонтактирајте со нас на друг јазик верзија за A1278 велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАДруги Модели(со јазик верзија) : A1286 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1297 НИ FR ГР RU СПA1465 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1466 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1370 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1369 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1502 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1425 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1534 НИ FR ГР RU SP ТОА​​

OEM нов за Macbook Pro 13 A1278 клавиатура Дания Дания DK датска клавиатура + осветление с осветление лист+винтове 2009-2012 година
 • Новинка

OEM нов за Macbook Pro 13 A1278 клавиатура Дания Дания DK датска клавиатура + осветление с осветление лист+винтове 2009-2012 година

BGN 25.58

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1278 Тастатура DK +позадинско осветлувањеГодина20092012PPNN / AAPNN / AКомпатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаОЕМ НОВИ , 100% Тестирани,Добра Работа.1x A1278 Тастатура DK1x A1278 позадинско осветлување DK1x Сет од Тастатура Завртки(100pcs)1x Шрафцигер (да се инсталира на тастатурата завртки само)Ве молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​А+++ "Нов",Совршено се физичките услови,нула инциденти или гребење.А+ "Како Нов" Нема знаци на истрошеност.тоа може да е влечат оние без знаци."Многу Добар" Мали гребнатини / scuffs / чипови...