19V 3.42 a зарядно устройство за лаптоп адаптер FSP065-RAB за asus UL30KU A43T F9G B43S U47VC F301U A46E F452E F8Sv F83E K40IN Pro4MS

19V 3.42 a зарядно устройство за лаптоп адаптер FSP065-RAB за asus UL30KU A43T F9G B43S U47VC F301U A46E F452E F8Sv F83E K40IN Pro4MS

BGN 17.36

Брой продукти

19 V 3.42 лаптоп адаптер за полнење FSP065-RAB за asus UL30 KU A43 T F9 G B43 S U47 VC F301 U A46 E F452 E F8 Sv F83 E K40 IN Pro4 MS јас f не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Asus Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 65 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 3.42 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :


Подробности

Изходен Ток:
3.42 а
Съвместим Марка:
за Asus
Номер На Модела:
FSP065-RAB
търговска марка:
Firstmax
Пакет:
No
Изходно Напрежение:
19В
Тип Штепсельной Вилици:
за всички

Избор на купувачи

Батерия за лаптоп HP Mini 2102 210T-1100 CTO 210-1099EM 210-1099EO 210-1099ES 210-1099EV 210-1099EZ 210-1099SE Vivienne Tam
 • Новинка

Батерия за лаптоп HP Mini 2102 210T-1100 CTO 210-1099EM 210-1099EO 210-1099ES 210-1099EV 210-1099EZ 210-1099SE Vivienne Tam

BGN 26.06

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.1 v / v 10.8Етикета покаже Капацитет : 5200m AhЦелосно капацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци гаранција! Сертифицирани од страна CE & RohsСлики : Овој Лаптоп Батеријата може да го замени следните дел броеви : За HP 582213121 HSTNNIB0 P 582213421 HSTNNIB1 Y 582214121 HSTNNIBOO 582214141 HSTNNIBOP 590543001 HSTNNLB0 P 590544001 HSTNNLB1 N 596238001 HSTNNLBOP 596239001 HSTNNQ46 C 596240001 HSTNNXB0 O 620551A21 HSTNNXB0 P 6 BASBC2 RYYC47 W WA543 UA 7 F09 C4 WA544 UA A2 Q95 AA WA546 UA AN03 WA550 UA AN06 WD546 AA HP010979B3 T13 G01 WE823 UA HSTNNIB0 O WG328 PAОвој Лаптоп Батеријата е исто така компатибилна со следниве модели : За HP Mini 210 HD EDITION Мини 2101022 SA Мини 2101060 EF МИНИ 2101110 EJ Мини 210 Серија Мини 2101022 SS Мини 2101060 EM МИНИ 2101110 EM Мини 2101000 CTO Мини 2101022 TU Мини 2101060 EV МИНИ 2101110 EQ Мини 2101000 серија Мини 2101023 EO Мини 2101060 SD МИНИ 2101110 ET Мини 2101000 Vivienne Tam Мини 2101023 SS Мини 2101060 SF МИНИ 2101110 EZ МИНИ 2101000 EB Мини 2101023 TU Мини 2101060 SS МИНИ 2101110 SB Мини 2101000 EI Мини 2101023 VU Мини 2101060 SV МИНИ 2101110 SF МИНИ 2101000 EP Мини 2101024 EO МИНИ 2101062 BR МИНИ 2101110 SG МИНИ 2101000 EW Мини 2101024 TU Мини 2101064 TU МИНИ 2101110 SI Мини 2101000sa Мини 2101024 VU МИНИ 2101065 TU МИНИ 2101110 SO МИНИ 2101000 SP МИНИ 2101025 BR Мини 2101066 SB МИНИ 2101110 SS Мини 2101000 VT CTO МИНИ 2101025 EG Мини 2101066 TU МИНИ 2101110 SW Мини 2101001sa Мини 2101025 LA Мини 2101067 SF МИНИ 2101110 TU Мини 2101001 TU Мини 2101025 TU Мини 2101068 TU МИНИ 2101111 EE Мини 2101001 XX Мини 2101026 EG МИНИ 2101070 BR МИНИ 2101111 EI Мини 2101002sa Мини 2101026 TU Мини 2101070 CA МИНИ 2101111 EK Мини 2101002 TU Мини 2101027 TU МИНИ 2101070 ED МИНИ 2101111 SF Мини 2101002 VU Мини 2101027 VU Мини 2101070 EF МИНИ 2101111 SG Мини 2101003sa Мини 2101027 VU Vivienne Tam МИНИ 2101070 EM МИНИ 2101111 SI Мини 2101003 TU Мини 2101028 LA Мини 2101070 LA МИНИ 2101111 SO Мини 2101003 VU МИНИ 2101028 TU Мини 2101070 NR Мини 2101111 TU Мини 2101003 XX Мини 2101028 VU Мини 2101070 SF МИНИ 2101112 EE Мини 2101004sa Мини 2101028 VU Vivienne Tam Мини 2101071 CA МИНИ 2101112 EI Мини 2101004 TU МИНИ 2101029 VU Мини 2101071 TU МИНИ 2101112 SF Мини 2101004 VU МИНИ 2101030 BR Мини 2101072 TU МИНИ 2101112 SG Мини 2101004 VU Vivienne Tam Мини 2101030 EG Мини 2101073 TU МИНИ 2101112 SI Мини 2101005sa Мини 2101030 EH Мини 2101074 TU МИНИ 2101112 SO МИНИ 2101005 TU Мини 2101030 EM Мини 2101075 CA Мини 2101112 TU Мини 2101006sa МИНИ 2101030 EQ Мини 2101075 TU МИНИ 2101113 EE Мини 2101006 TU Мини 2101030 ER Мини 2101076 NR МИНИ 2101113 EF Мини 2101006 VU Мини 2101030 EV Мини 2101076 TU МИНИ 2101113 EI Мини 2101007sa Мини 2101030 EY Мини 2101077 CA МИНИ 2101113 EK МИНИ 2101007 TU Мини 2101030 EZ Мини 2101077 NR МИНИ 2101113 SF Мини 2101007 VU Мини 2101030 NR Мини 2101077 TU

Истинска клавиатура за лаптоп HP Pavilion 15-n020ca 15-n020nr 15-n028us 15-n030ca 15-f010dx с рамка руската версия BG
 • Новинка

Истинска клавиатура за лаптоп HP Pavilion 15-n020ca 15-n020nr 15-n028us 15-n030ca 15-f010dx с рамка руската версия BG

BGN 24.98

Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Распоред : RUНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : Го Замени Дел Броеви : 719853001 749658001 708168001 9 Z.N9 HSC.601 PK1314 D1 A00 NSKCN6 SCКомпатибилни Модели : За HP Павилјон 15E Серија лаптопЗа HP Павилјон 15N Серија лаптопНе сите модел во листата.1...

15.4 WXGA LCD екран на лаптоп 42T0486 42T0485 за ThinkPad T500 W500 Full Complete събира led панел LTN154X3-L02 чист състав
 • Новинка

15.4 WXGA LCD екран на лаптоп 42T0486 42T0485 за ThinkPad T500 W500 Full Complete събира led панел LTN154X3-L02 чист състав

BGN 48.00

Состојба : Нова состојба без оригиналната кутија превозот Модел : LTN154 X3L02 FRU : 42 T0486 ПОДFRU : 42 T0484 2 T0607 42 T0576 НазадОсветлување : LEDосветлување Интерфејс : Мат Конектор : 30 Pings Резолуција & инчен : 15.4 инчен WXGA (1280 * 800) Одговара : За Lenovo thinkpad T500Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака,превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи.Ви благодариме за разбирањето! Купувачите мора да плаќаат поштарина повторно ако пакетот вратил назад кон нас, бидејќи на undeliverable адреса .Ако сакате да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш...

10 бр. / лот нов OEM за Macbook Pro 13 A1278 клавиатура Великобритания английски QWERTY + клавиатура винтове набор 2009 2010 2011 2012 2009-2012 година
 • Новинка

10 бр. / лот нов OEM за Macbook Pro 13 A1278 клавиатура Великобритания английски QWERTY + клавиатура винтове набор 2009 2010 2011 2012 2009-2012 година

BGN 160.00

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1278 Тастатура велика БРИТАНИЈАГодина20092012PPNN / AAPNN / AКомпатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаОЕМ НОВИ , 100% Тестирани,Добра Работа.10x A1278 Тастатура велика БРИТАНИЈА10x Сет од Тастатура Завртки(100pcs)10x Шрафцигер (да се инсталира на тастатурата завртки само)Забелешка : Тоа не го вклучи Светлото во позадина,ние ги продаваат одделно,pls да преземе некоја белешка!Ве молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​А+++ "Нов",Совршено се физичките услови,нула инциденти или гребење.А+ "Како Нов" Нема знаци на истрошеност.тоа може да е влечат оние без знаци."Многу Добар" Мали гребнатини / scuffs / чипови...

OEM нов за Macbook Pro 13 A1278 клавиатура Дания Дания DK датска клавиатура + осветление с осветление лист+винтове 2009-2012 година
 • Новинка

OEM нов за Macbook Pro 13 A1278 клавиатура Дания Дания DK датска клавиатура + осветление с осветление лист+винтове 2009-2012 година

BGN 25.58

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1278 Тастатура DK +позадинско осветлувањеГодина20092012PPNN / AAPNN / AКомпатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаОЕМ НОВИ , 100% Тестирани,Добра Работа.1x A1278 Тастатура DK1x A1278 позадинско осветлување DK1x Сет од Тастатура Завртки(100pcs)1x Шрафцигер (да се инсталира на тастатурата завртки само)Ве молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​А+++ "Нов",Совршено се физичките услови,нула инциденти или гребење.А+ "Како Нов" Нема знаци на истрошеност.тоа може да е влечат оние без знаци."Многу Добар" Мали гребнатини / scuffs / чипови...

OEM нов лаптоп A1278 клавиатура руски Русия BG за Macbook Pro 13 a1278 руска клавиатура +осветление осветление + винтове 2009-2012 г.
 • Новинка

OEM нов лаптоп A1278 клавиатура руски Русия BG за Macbook Pro 13 a1278 руска клавиатура +осветление осветление + винтове 2009-2012 г.

BGN 25.58

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1278 Тастатура RU+позадинско осветлувањеГодина20092012PPNN / AAPNN / AКомпатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаОЕМ НОВИ , 100% Тестирани,Добра Работа.1x A1278 Тастатура RU1x A1278 позадинско осветлување RU1x Сет од Тастатура Завртки(100pcs)1x Шрафцигер (да се инсталира на тастатурата завртки само)Ве молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​А+++ "Нов",Совршено се физичките услови,нула инциденти или гребење.А+ "Како Нов" Нема знаци на истрошеност.тоа може да е влечат оние без знаци."Многу Добар" Мали гребнатини / scuffs / чипови...

2017 EU EUROPEAN 3 Prong 2 Pin AC лаптоп захранващ кабел за Asus HP, Sony, Dell, Lenovo, Acer сега вход Toshiba, Fujitsu Безплатна доставка
 • Новинка

2017 EU EUROPEAN 3 Prong 2 Pin AC лаптоп захранващ кабел за Asus HP, Sony, Dell, Lenovo, Acer сега вход Toshiba, Fujitsu Безплатна доставка

11.10 BGN 6.00

3 Prong Кабелот за Напојување на ЕУ Plug AC Кабелот за Напојување Кабел Адаптер100% СОСЕМА НОВ!Напон : 12 V 2 AДолжина : 1.2 mУниверзална ЕУ 3Prong AC Кабелот за Напојување 2 Pin Адаптер КабелЛесен и висок квалитет на дизајн (ЕУ Стандард)Компатибилен со повеќето 3порта моќ адаптери.Одговара на повеќето лаптопи / игра играчи / апарати / принтери AC адаптери или полначиСе користи за да се поврзете на AC адаптер за да го AC штекер, ИЛИ приклучок директно во лаптоп или друг уред со вграден AC адаптер Одговара на повеќето брендови лаптоп, висока безбедност, и идеална замена за оригиналната кабелПакет се Вклучени : 1 x ЕУ Моќ Кабелзаdell / asapple / acer / hp / toshiba / леново / sumsung / thinkpad / sony / ipad / compДраг пријател, Ако треба кабелот за напојување,можете да кликнете подолу : Q & AКако да се најде hk kwok продавница?Ве молиме отворете го Internat Explorer, и текст "www.aliexpress.com" на купувачи " домашна страница на Aliexpress.Ве молиме текст "hk kwok" во лентата за пребарување и притиснете на "".Можете да ги сите производи се од нашите продавници, ве молиме да го поставите вашиот ум на овие слики...

Новата клавиатура US Version за HP Pavilion TouchSmart Sleekbook 697904-001 696276-001 U33 AEU33U00110 701391-001 без рамка
 • Новинка

Новата клавиатура US Version за HP Pavilion TouchSmart Sleekbook 697904-001 696276-001 U33 AEU33U00110 701391-001 без рамка

BGN 27.92

Руските Купувачи,ве Молиме Забелешка : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди доволно информации.Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производРаспоред : САДНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : Го Замени Дел Броеви : 697904001 696276001 AEU33 U00110 U33 9 Z.N8 LSQ.301 C8 B67 PA MP12 G53 СЕКРЕТАР57900XUAКомпатибилни Модели : За HP Павилјон Sleekbook 14Б Серија Лаптоп(Оваа тастатура немаат рамка, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот лаптоп има НИ стил, правоаголник enter, не е "7" облик enter)Ве молиме имајте на ум : Овој тастатурата НЕ се работи со HP Павилјон 14exxx, 14nxxx или HP ЗАВИСТ 14 серија.Ве молиме споредете на сликата на задната страна со твое пред тоа купување.1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 1325 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД / Канада / Европа и 1530 дена(за 40days) на други земји.3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само...

10 бр. / лот нов OEM за Macbook Pro 13 A1278 клавиатура Испания Sp испански смяна на клавиатурата + винтове набор 2009 2010 2011 2012 година
 • Новинка

10 бр. / лот нов OEM за Macbook Pro 13 A1278 клавиатура Испания Sp испански смяна на клавиатурата + винтове набор 2009 2010 2011 2012 година

BGN 160.00

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1278 Тастатура спГодина20092012PPNN / AAPNN / AКомпатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаОЕМ НОВИ , 100% Тестирани,Добра Работа.10x A1278 Тастатура сп10x Сет од Тастатура Завртки(100pcs)10x Шрафцигер (да се инсталира на тастатурата завртки само)Забелешка : Тоа не го вклучи Светлото во позадина,ние ги продаваат одделно,pls да преземе некоја белешка!Ве молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​А+++ "Нов",Совршено се физичките услови,нула инциденти или гребење.А+ "Како Нов" Нема знаци на истрошеност.тоа може да е влечат оние без знаци."Многу Добар" Мали гребнатини / scuffs / чипови...

Истинска клавиатура за лаптоп HP Pavilion 15-n060ca 15-n213ca 15-n220ca 15-n230ca 15-n233ca с рамка руската версия BG
 • Новинка

Истинска клавиатура за лаптоп HP Pavilion 15-n060ca 15-n213ca 15-n220ca 15-n230ca 15-n233ca с рамка руската версия BG

BGN 24.98

Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Распоред : RUНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : Го Замени Дел Броеви : 719853001 749658001 708168001 9 Z.N9 HSC.601 PK1314 D1 A00 NSKCN6 SCКомпатибилни Модели : За HP Павилјон 15E Серија лаптопЗа HP Павилјон 15N Серија лаптопНе сите модел во листата.1...

Нов оригинален за Lenovo Thinkpad X1 Carbon 4th Gen 4 MT: 20FB 20FC UK English Осветен Keyboard with Palmrest 01AV216 01AV177
 • Новинка

Нов оригинален за Lenovo Thinkpad X1 Carbon 4th Gen 4 MT: 20FB 20FC UK English Осветен Keyboard with Palmrest 01AV216 01AV177

BGN 209.60

Нови Оригинални за Lenovo Thinkpad X1 Јаглерод 4та Генерација 4 MT : 20 FB 20 FC велика БРИТАНИЈА англиски позадинско осветлување Тастатура со Palmrest 01 AV216 01 AV177Тастатура w о palmrest без touchpadСостојба : Нова и ОригиналнаРаспоред : велика БРИТАНИЈА англискиПозадинско Осветлување / Светлото : ДаFRU : 01 AV216ПодFRU : 01 AV177Одговара за Lenovo Think Pad X1 Јаглерод 4та Генерација 4 MT : 20 FB 20 FCТестирани пред пратката и 100% работиГаранција : 3 месециЗабелешка : ве Молиме проверете слики и опис пред да нарачатеПревозот1) Увоз тарифа или други даноци кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Истинска клавиатура за лаптоп HP Pavilion 15-r011dx 15-r029wm 15-r063nr 15-g020dx 15-g020nr с рамка руската версия BG
 • Новинка

Истинска клавиатура за лаптоп HP Pavilion 15-r011dx 15-r029wm 15-r063nr 15-g020dx 15-g020nr с рамка руската версия BG

BGN 24.98

Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Распоред : RUНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : Го Замени Дел Броеви : 719853001 749658001 708168001 9 Z.N9 HSC.601 PK1314 D1 A00 NSKCN6 SCКомпатибилни Модели : За HP Павилјон 15E Серија лаптопЗа HP Павилјон 15N Серија лаптопНе сите модел во листата.1...

19V 3.42 a зарядно устройство за лаптоп адаптер ADP-65BW B за asus M2400 N43JV N81Vp P41JF X83 UL80J Pro32JT Pro4JSJ Pro80Jc Q400C R409
 • Новинка

19V 3.42 a зарядно устройство за лаптоп адаптер ADP-65BW B за asus M2400 N43JV N81Vp P41JF X83 UL80J Pro32JT Pro4JSJ Pro80Jc Q400C R409

BGN 17.38

19 V 3.42 лаптоп адаптер за полнење ADP65 BW Б за asM2400 N43 JV N81 Vp P41 JF X83 UL80 J Pro32 JT Pro4 JSJ Pro80 Jc Q400 C R409 јас f не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

Съвсем несъвършена, вдъхновена от цитат на следата стикер за лаптоп стикер за Macbook Pro Air Retina 11 12 13 15 инча Mac Тъчпад Skin
 • Новинка

Съвсем несъвършена, вдъхновена от цитат на следата стикер за лаптоп стикер за Macbook Pro Air Retina 11 12 13 15 инча Mac Тъчпад Skin

9.44 BGN 9.00

ЗА ПРОИЗВОДОТ Она што се 's производ ? Тоа е креативен decal кои се специјално дизајнирани за лаптоп Нека вашиот лаптоп да биде уникатен, велат goodbay да досадна.Што е diffrence помеѓу овој decal и нормално хартија налепница? Јас т е направен од висок квалитет на винил материјал...

Етнически цвете платно плат чанта за лаптоп 10 11 12 13 14 15 инча удароустойчив лаптоп ръкав компютър и чанта за HP, Dell, Sony Macbook
 • Новинка

Етнически цвете платно плат чанта за лаптоп 10 11 12 13 14 15 инча удароустойчив лаптоп ръкав компютър и чанта за HP, Dell, Sony Macbook

26.38 BGN 26.00

Етничките Цвет Платно Ткаенина Лаптоп Торба 10 11 12 13 14 15 инчен Shockproof Лаптоп Ракав Компјутер Торба за HP Dell, Sony MacbookКеса Димензии(надворешниот големина) : 10 инчен 27*21.0*1.5 cm одговара за i Pad серија со тенок случај,10" таблета (Површината 10.6), некои 10" netbook11 инчен 31*21.5*1.5 cm одговара за i Pad Воздух, само 11,6" лаптоп12 инчен 31.5*23*1.5 одговараат за лаптоп и таблети во рамките на резолуцијата 12.1" 13 инчен 34.5*24*1.5 одговара за сите 13.0", 13.3" лаптоп14 инчен 36.5*25.5*1.5 одговараат за повеќето 14.0", 14.1 инчен широк екран лаптоп (забелешка : ова не одговараат за Lenogo Y400, Y410за овој модел, ве молиме изберете 15")15.6 инчен 39*27.5*1.5одговараат за повеќето 15.4", 15.6"лаптоп(забелешка : одговара за сите 15" лаптопи со надворешниот големина не поголема од 38*26cm, не одговараат за Леново Y500 / Y510 / Ass550)Забелешка : Горенаведените карактеристики се надворешниот големина, внатрешниот големина обично 1cm помали од тоа, погодени од мерењето навика разлика, не може да биде 0.51cm толеранција...

19V 4.74 A 90W зарядно за лаптоп ac адаптер PA-1900-42 за asus K550V K55X K72F L31 L55 M500A M60V M6822N N50E N53N N73F P52J Pro31F
 • Новинка

19V 4.74 A 90W зарядно за лаптоп ac адаптер PA-1900-42 за asus K550V K55X K72F L31 L55 M500A M60V M6822N N50E N53N N73F P52J Pro31F

BGN 20.78

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер PA190042 за asK550 V K55 X K72 F L31 L55 M500 A M60 V M6822 N N50 E N53 N N73 F P52 J Pro31 F јас f не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

Asus 19V 9.23 A 180W 5.5*2.5 mm ADP-180MB F AC Power Charger адаптер за лаптоп
 • Новинка

Asus 19V 9.23 A 180W 5.5*2.5 mm ADP-180MB F AC Power Charger адаптер за лаптоп

67.84 BGN 57.00

комбо комбо 28.15 / комбоКлучни карактеристики : Ова е со Висок Квалитет Напојување AC Адаптер за Полнач за AsСерија КОМПЈУТЕР Лаптоп Компјутери, нуди 180Watts што е доволно за напојување и полнење на вашиот лаптоп на нејзината целост, и тоа ви овозможува да работат на вашиот систем или полнење на батеријата (внатре Лаптоп) од електрична енергија места.УСЛУГИ Топла продажба на производи од врвот продавачи Сите нарачки се испраќаат од складишта во 4days Посветен на сервисот за ПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈА Уживате во мирот на умот со добар пакување и испорака заштита