Dualeable 9-елементен батерия за лаптоп ASUS K53 K53E X54C X53S X53 K53S X53E A32-K53 A41-K53

Dualeable 9-елементен батерия за лаптоп ASUS K53 K53E X54C X53S X53 K53S X53E A32-K53 A41-K53

BGN 39.00
-6 %
BGN 41.55

Брой продукти

Опис :
Батерија Тип : Li-ion
Напон : 11.1 V/V 10.8
Капацитет : 6600m Ah
Тип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)
Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!
Причини за да ја Изберете нас? 1. Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов. 2. Ние нудиме 2 години гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба. 3. Сите Предмети се добро тестирани од страна на нашиот квалитет одделот пред испраќање. 4. Сите производи се продаваат во акции, тогаш може да бидете сигурни дека на бродот надвор веднаш откако плаќање завршен. 5. Предупредување : За различни земји да произведуваат различни количества на различни, нашите батеријата етикета може да биде малку различен од вашата оригинална батерија, но тоа не влијае на користењето на 6.
батеријата на различните пакети на производство, појава на различни верзија, сликата е за повикување само, да преовладуваат во вид
1. Првата употреба на новата батерија, ве молиме прво полн со електрична енергија, а потоа снема до околу 5%-10% и потоа се полни, за да целосно да ја активирате литиум јонска да стигне до максималниот капацитет, 2. Не празнење на новата батерија на 0%, во спротивно тоа е лесно да се оштети батеријата за да го направи животот на батеријата пократко 3. За долго време без употреба на батерии треба да се наплаќаат за повеќе од 70% од конзервирање, складирање време е најдобро да не повеќе од 3 месеци 4. Долготрајната употреба на полначот, најмалку 1 месеци да го користите еден батерија 5. На животниот век на батеријата е околу 600 пати на полнење и празнење Лаптоп 6. По приемот на стоката најде дека батеријата може да не биде обвинет, ве молиме проверете ја вашата адаптер 7. Батеријата може да не се наплаќаат, батерија, матична плоча, адаптер, температурата може да влијае на батеријата може да не работи
[Специјална Цена] 7800m Ah Лаптоп со Батерија за Asus X54 H K43 SJ X54 C X84 K53 S K53 K53 SV K53 T K53 E K53 SD X44 H Лаптоп компјутер
Compatiable :
ЗА ASUS
A31-K53 A32-K53 A41-K53 A42-K53
Овој Лаптоп Батеријата е исто така компатибилна со следниве модели :
ЗА ASUS
ЗА ASUS A43 Серија
ЗА ASUS A43 B Серија ЗА ASUS A43 BY Серија ЗА ASUS A43 E Серија
ЗА ASUS A43 F Серија ЗА ASUS A43 J Серија ЗА ASUS A43 JA Серија
ЗА ASUS A43 JB Серија ЗА ASUS A43 JC Серија ЗА ASUS A43 JE Серија
ЗА ASUS A43 JF Серија ЗА ASUS A43 JG Серија ЗА ASUS A43 JH Серија
ЗА ASUS A43 JN Серија ЗА ASUS A43 JP Серија ЗА ASUS A43 JQ Серија
ЗА ASUS A43 JR Серија ЗА ASUS A43 JU Серија ЗА ASUS A43 JV Серија
ЗА ASUS A43 S Серија ЗА ASUS A43 SJ Серија ЗА ASUS A43 SV Серија
ЗА ASUS A43 U Серија
ЗА ASUS A53 Серија
ЗА ASUS A53 B Серија ЗА ASUS A53 BY Серија ЗА ASUS A53 E Серија
ЗА ASUS A53 F Серија ЗА ASUS A53 J Серија ЗА ASUS A53 JA Серија
ЗА ASUS A53 JB Серија ЗА ASUS A53 JC Серија ЗА ASUS A53 JE Серија
ЗА ASUS A53 JH Серија ЗА ASUS A53 JQ Серија ЗА ASUS A53 JR Серија
ЗА ASUS A53 JT Серија ЗА ASUS A53 JU Серија ЗА ASUS A53 S Серија
ЗА ASUS A53 SD Серија ЗА ASUS A53 SJ Серија ЗА ASUS A53 SV Серија
ЗА ASUS A53 T Серија ЗА ASUS A53 TA Серија ЗА ASUS A53 U Серија
ЗА ASUS A53 Z Серија
ЗА ASUS A54 Серија
ЗА ASUS A54 C Серија ЗА ASUS A54 H Серија ЗА ASUS A54 HY Серија
ЗА ASUS A54 HO Серија ЗА ASUS A54 HR Серија ЗА ASUS A54 L Серија
ЗА ASUS A54 LY Серија
ЗА ASUS A83 Серија
ЗА ASUS A83 B Серија ЗА ASUS A83 BY Серија ЗА ASUS A83 BR Серија
ЗА ASUS A83 E Серија ЗА ASUS A83 S Серија ЗА ASUS A83 SA Серија
ЗА ASUS A83 SD Серија ЗА ASUS A83 SJ Серија ЗА ASUS A83 SM Серија
ЗА ASUS A83 SV Серија ЗА ASUS A83 T Серија ЗА ASUS A83 TA Серија
ЗА ASUS A83 U Серија
ЗА ASUS K43 Серија
ЗА ASUS K43 B Серија ЗА ASUS K43 BY Серија ЗА ASUS K43 E Серија
ЗА ASUS K43 F Серија ЗА ASUS K43 J Серија ЗА ASUS K43 JC Серија
ЗА ASUS K43 JM Серија ЗА ASUS K43 JS Серија ЗА ASUS K43 JY Серија
ЗА ASUS K43 S Серија ЗА ASUS K43 SC Серија ЗА ASUS K43 SD Серија
ЗА ASUS K43 SE Серија ЗА ASUS K43 SJ Серија ЗА ASUS K43 SR Серија
ЗА ASUS K43 SY Серија ЗА ASUS K43 SV Серија ЗА ASUS K43 T Серија
ЗА ASUS K43 TA Серија ЗА ASUS K43 U Серија
ЗА ASUS K53 Серија
ЗА ASUS K53 B Серија ЗА ASUS K53 BY Серија ЗА ASUS K53 E Серија
ЗА ASUS K53 F Серија ЗА ASUS K53 J Серија ЗА ASUS K53 JA Серија
ЗА ASUS K53 JC Серија ЗА ASUS K53 JE Серија ЗА ASUS K53 JF Серија
ЗА ASUS K53 JG Серија ЗА ASUS K53 JN Серија ЗА ASUS K53 JS Серија
ЗА ASUS K53 JT Серија ЗА ASUS K53 S Серија ЗА ASUS K53 SA Серија
ЗА ASUS K53 SC Серија ЗА ASUS K53 SD Серија ЗА ASUS K53 SE Серија
ЗА ASUS K53 SJ Серија ЗА ASUS K53 SN Серија ЗА ASUS K53 SV Серија
ЗА ASUS K53 T Серија ЗА ASUS K53 TA Серија ЗА ASUS K53 U Серија
ЗА ASUS K53 Z Серија
ЗА ASUS P43 Серија
ЗА ASUS P43 E Серија ЗА ASUS P43 F Серија ЗА ASUS P43 J Серија
ЗА ASUS P43 JC Серија ЗА ASUS P43 S Серија ЗА ASUS P43 SJ Серија
ЗА ASUS P43 SL Серија
ЗА ASUS P53 Серија
ЗА ASUS P53 E Серија ЗА ASUS P53 F Серија ЗА ASUS P53 J Серија
ЗА ASUS P53 JC Серија ЗА ASUS P53 S Серија ЗА ASUS P53 SJ Серија
ЗА ASUS X43 Серија
ЗА ASUS X43 B Серија ЗА ASUS X43 BY Серија ЗА ASUS X43 E Серија
ЗА ASUS X43 J Серија ЗА ASUS X43 JE Серија ЗА ASUS X43 JF Серија
ЗА ASUS X43 JR Серија ЗА ASUS X43 JX Серија ЗА ASUS X43 S Серија
ЗА ASUS X43 SJ Серија ЗА ASUS X43 SR Серија ЗА ASUS X43 SV Серија
ЗА ASUS X43 T Серија ЗА ASUS X43 U Серија ЗА.


Подробности

Пакет:
ДА
търговска марка:
HSW
Номер На Модела:
Batteria 7800mAh за Asus A32-K53 k53s 9cell черен Батерия
Капацитет На Батерията:
>5001 ма
Напрежение На Батерията:
10.8V / 11.1 В
Съвместим Марка:
ASUS
Тип:
Литиево-Йонна
Цвят:
Черен
Тип:
Литиево-Йонна
Условия:
100% чисто нов
Пакет:
Индивидуална кафява неутрална кутия
Доказан:
FCC, RHOS, CE
На клетъчно ниво:
Клетки от клас А
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
Пълна Мощност:
6600mAh
is_customized:
Yes
Статут На Продукти:
Склад

Избор на купувачи

Съвсем несъвършена, вдъхновена от цитат на следата стикер за лаптоп стикер за Macbook Pro Air Retina 11 12 13 15 инча Mac Тъчпад Skin
 • Новинка

Съвсем несъвършена, вдъхновена от цитат на следата стикер за лаптоп стикер за Macbook Pro Air Retina 11 12 13 15 инча Mac Тъчпад Skin

9.44 BGN 9.00

ЗА ПРОИЗВОДОТ Она што се 's производ ? Тоа е креативен decal кои се специјално дизајнирани за лаптоп Нека вашиот лаптоп да биде уникатен, велат goodbay да досадна.Што е diffrence помеѓу овој decal и нормално хартија налепница? Јас т е направен од висок квалитет на винил материјал...

Безплатна DHL/Fedex 50шт 1.2 м 3 Зубец ЕС щепсел лаптоп КОМПЮТРИ AC захранващ кабел кабел за Toshiba, HP, Acer, Asus, Dell, Samsung европейския
 • Новинка

Безплатна DHL/Fedex 50шт 1.2 м 3 Зубец ЕС щепсел лаптоп КОМПЮТРИ AC захранващ кабел кабел за Toshiba, HP, Acer, Asus, Dell, Samsung европейския

364.77 BGN 201.00

Prong Кабелот за Напојување на ЕУ Plug AC Кабелот за Напојување Кабел Адаптерза dell / asapple / acer / hp / toshiba / леново / sumsung / thinkpad / sony / ipad / compaqСо користење на најдобрите жица прачка! Високата цена! Ниска добивка! Директна продажба од Фабрика! Ве молиме бидете сигурни да го купите!Драг пријател, ако треба други кабелот за напојување,можете да кликнете и да го стави на ред подолу : HK KWOK Ставка Опис100% СОСЕМА НОВ!Напон : 12 V 2 AДолжина : 1.2 mУниверзална ЕУ 3Prong AC Кабелот за Напојување 2 Pin Адаптер КабелЛесен и висок квалитет на дизајн (ЕУ Стандард)Компатибилен со повеќето 3порта моќ адаптери.Одговара на повеќето лаптопи / игра играчи / апарати / принтери AC адаптери или полначиСе користи за да се поврзете на AC адаптер за да го AC штекер, ИЛИ приклучок директно во лаптоп или друг уред со вграден AC адаптер Одговара на повеќето брендови лаптоп, висока безбедност, и идеална замена за оригиналната кабелПакет се Вклучени : 50pcs x ЕУ енергетски КаблиАдаптер За Полнач СоветиНие се обезбеди највисок квалитет на лаптоп моќ адаптери за најниска цена со највисоко ниво на услуга.Ние сме искусни група на интернет продавачи...

Истинска нова клавиатура A1278 US за Macbook Pro 13 2009-2012 година с подмяна на Blacklight Language version US
 • Новинка

Истинска нова клавиатура A1278 US за Macbook Pro 13 2009-2012 година с подмяна на Blacklight Language version US

BGN 26.40

Производ Вистински Нови САД Тастатура A1278 За Macbook Pro 13" 20092012 Со Црна Јазик Верзија НАСБоја Црна Одговара На Моделот За A1278 20092012 СостојбаБренднови, не се користи, неотворена, во парк Пакет Stardard пакет со антистатичкиКонтактирајте со нас на друг јазик верзија за A1278 велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАДруги Модели(со јазик верзија) : A1286 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1297 НИ FR ГР RU СПA1465 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1466 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1370 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1369 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1502 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1425 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1534 НИ FR ГР RU SP ТОА​​

19V 4.74 A 90W зарядно за лаптоп ac адаптер FSP090-DMBF1 за asus N71J P50I Pro21H Pro51K Pro5B Pro66 R500D R505CB R700A
 • Новинка

19V 4.74 A 90W зарядно за лаптоп ac адаптер FSP090-DMBF1 за asus N71J P50I Pro21H Pro51K Pro5B Pro66 R500D R505CB R700A

BGN 20.78

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер FSP090DMBF1 за asN71 J P50 I Pro21 H Pro51 K Pro5 B Pro66 R500 D R505 CB R700 A јас f не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

Истинска клавиатура на лаптоп HP Pavilion 15-G021ca 15-G027ca 15-G028ca 15-G029ca 15-n260us с рамка руската версия BG
 • Новинка

Истинска клавиатура на лаптоп HP Pavilion 15-G021ca 15-G027ca 15-G028ca 15-G029ca 15-n260us с рамка руската версия BG

BGN 24.98

Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Распоред : RUНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : Го Замени Дел Броеви : 719853001 749658001 708168001 9 Z.N9 HSC.601 PK1314 D1 A00 NSKCN6 SCКомпатибилни Модели : За HP Павилјон 15E Серија лаптопЗа HP Павилјон 15N Серија лаптопНе сите модел во листата.1...

19V 9.5 A 180W зарядно за лаптоп ac адаптер ADP-180HB B ADP-180HB D за MSI E6603 GT60 MS-16F3 GT60s GT680 GT680R MS-16F2
 • Новинка

19V 9.5 A 180W зарядно за лаптоп ac адаптер ADP-180HB B ADP-180HB D за MSI E6603 GT60 MS-16F3 GT60s GT680 GT680R MS-16F2

BGN 65.58

19 V 9.5 А 180 W лаптоп, полнач ac адаптер ADP180 HB Б ADP180 HB D за MSI E6603 GT60 MS16 F3 GT60s GT680 GT680 R MS16 F2 Ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

10 бр. / лот нов OEM за Macbook Pro 13 A1278 клавиатура Великобритания английски QWERTY + клавиатура винтове набор 2009 2010 2011 2012 2009-2012 година
 • Новинка

10 бр. / лот нов OEM за Macbook Pro 13 A1278 клавиатура Великобритания английски QWERTY + клавиатура винтове набор 2009 2010 2011 2012 2009-2012 година

BGN 160.00

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1278 Тастатура велика БРИТАНИЈАГодина20092012PPNN / AAPNN / AКомпатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаОЕМ НОВИ , 100% Тестирани,Добра Работа.10x A1278 Тастатура велика БРИТАНИЈА10x Сет од Тастатура Завртки(100pcs)10x Шрафцигер (да се инсталира на тастатурата завртки само)Забелешка : Тоа не го вклучи Светлото во позадина,ние ги продаваат одделно,pls да преземе некоја белешка!Ве молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​А+++ "Нов",Совршено се физичките услови,нула инциденти или гребење.А+ "Како Нов" Нема знаци на истрошеност.тоа може да е влечат оние без знаци."Многу Добар" Мали гребнатини / scuffs / чипови...

Високо качество 19V 4.74 A 5.5*3.0 мм адаптер за лаптоп samsung R428 R410 R65 R520 R522 R530 R580 R560 R518 R410 R429 R439 R453
 • Новинка

Високо качество 19V 4.74 A 5.5*3.0 мм адаптер за лаптоп samsung R428 R410 R65 R520 R522 R530 R580 R560 R518 R410 R429 R439 R453

38.24 BGN 21.00

AC Адаптер за Полнач За samsung 19 V 4.74 НАадаптер,ac адаптер,19v 4.74 а,ac адаптер 19v 4.74 а,адаптер samsung,лаптоп адаптер,адаптер за лаптоп,адаптер samsung,лаптоп адаптер,samsung 19v 4.74 а,19v 4.74 samsung,samsung лаптоп адаптер,19v 4.74 на адаптер,адаптер за лаптоп,полнач за лаптоп,samsung лаптоп, полнач,kwok,лаптоп samsung,лаптоп samsung,samsung лаптоп, полнач,samsung r540,samsung r560,samsung 4.74 а,ac напојување за samsung,samsung лаптоп,samsung полнач за лаптопДраг пријател, Ако треба кабелот за напојување,можете да кликнете подолу : HK KWOK Ставка ОписСпецификација : Brand NewГаранција : 1 ГодинаInput : 100240 V ~ 1.5 А 5060 HzИзлез : AC 19 V 4.74 НАConnecter големина : 5.5 мм*3.0 mm(со pin внатре)Моќност : 90 WБоја : ЦрнаПакетот Вклучува : 1x AC Адаптер За sam / пеат 19 V 4.74 НА ( НЕ КАБЕЛОТ )Answer : ___________________________ Note : Pls бидете сигурни дека оваа точка Одговара на вашиот лаптоп Пред да Понуда, Доколку не сте Сигурни за тоа ,ве молиме контактирајте со нас.Answer : ___________________________ Note : ова полначот само за замена,не оригиналот,се надеваме на разбирање!Го Замени Дел Број : АД9019, АД9019 S , АД9019 N , BA4400147 A , PA190008 S, АД9019 M, NBP00132400,API3 AD05, ААPA1 N90 W, BA4400215 A, NBP00151800, АД8019, СПАV20, СПАV20 E / EКомпатибилни Модели : За samsung R428 R410 R65 R520 R522 R530 R580 R560 R518 R410 R429 R439 R453За samsung A10За samsung G15За samsung GT6000, GT7000, GT8000 и GT9000За samsung M30, M40, M50, M55, M60, M70 серијаЗа samsung P10, P10c, P20, P20c, P25, P28, P29, P30, P35За samsung P40, P50, P55, P60, P200, P210За samsung P400, P410, P500, P510 и P560За samsung Q1, Q1 Ултра, Q35, Q40, Q45, Q70За samsung R20+, R40, R45, R50, R60+, R65, R70, R700За samsung T10За samsung V20, V25За samsung VM6000, VM7000, VM8000За samsung X1, X05, X06, X10, X10 Плус, X11, X15, X15 ПлусЗа samsung X20, X22, X25, X30, X50, X60, X65 Адаптер за Полнач СоветиНие се обезбеди највисок квалитет на лаптоп моќ адаптери за најниска цена со највисоко ниво на услуга...

Безплатна Доставка ! 10шт адаптер ac зарядно устройство 18.5 V 3.5 A за hp compaq pavilion DV1000 DV2000 TC1000 X1300 V3000 520 CQ515
 • Новинка

Безплатна Доставка ! 10шт адаптер ac зарядно устройство 18.5 V 3.5 A за hp compaq pavilion DV1000 DV2000 TC1000 X1300 V3000 520 CQ515

197.57 BGN 109.00

Лаптоп AC Адаптер за Полнач За hp 18.5 V 3.5 ЕденСамо додатоци за hp,не е оригинална оние.Драг пријател, Ако треба кабелот за напојување,можете да кликнете подолу : Спецификација : Brand NEWГаранција : 1 ГОДИНАInput : 100240 5060 HzИзлез : 18 V 3.5 ЕДЕНConnecter големина : 4.8mmx1.7mmМоќност : 65 WБоја : ЦрнаПакетот Вклучува : 10pcs x Лаптоп AC Адаптер За hp 18.5 V 3.5 A ( Кабелот за Напојување Не е Вклучен )Компатибилен Модел Броеви : ED494 AA#ABA 391172001, 384019003, PA165002 HC, 384019001Компатибилни модели : За hp compaq Таблет КОМПЈУТЕР : tc1000, tc1100, tc4200За hp c ompaq Бизнис Лаптоп : nc4000, nc4010, nc6000, nc8000, nx5000, nx6100, nw8000За hp Павилјон DV1000 Серија : DV1000 / DV1000 CTO / DV1001 / DV1001 AP / DV1001 XX MV IUR / DV1002 / DV1002 AP / DV1002 XX MV IUR / DV1003 / DV1004 / DV1004 AP / DV1005 / DV1006 / DV1006 AP / DV1007 / DV1008 / DV1009 / DV1009 AP / DV1009 XX MV / DV1010 / DV1010 AP / DV1010 DV1010 CA / DV1011 / DV1011 / DV1012 / DV1012 LA / DV1013 / DV1014 / DV1014 AP / DV1014 LA / DV1015 / DV1015 AP / DV1015 LA / DV1016 / DV1017 / DV1018 / DV1019 / DV1020 / DV1021 / DV1021 AP / DV1022 / DV1022 AP / DV1023 / DV1024 / DV1024 AP / DV1024 LA / DV1025 / DV1025 AP / DV1025 LA / DV1026 / DV1027 / DV1028 / DV1029 / DV1029 AP / DV1030 / DV1030 AP / DV1031 / DV1031 AP / DV1032 / DV1033 / DV1034 / DV1034 AP / DV1040 / DV1040 DV1040 CA / DV1042 / DV1044 / DV1045 / DV1045 LA / DV1049 / DV1049 CL / DV1050 / DV1050 DV1060 / DV1060 DV1061 / DV1063 / DV1064 / DV1065 / DV1065 За hp Павилјон DV1300 Серија : DV1300 / DV1310 / DV1310 DV1311 / DV1311 SE / DV1315 / DV1315 CL / DV1320 / DV1320 DV1321DV1330 / DV1330 CA / DV1330 DV1340 / DV1340 USЗа hp Павилјон DV1400 Серија : DV1400 / DV1410 / DV1410 DV1411 / DV1411 SE / DV1420 / DV1420 DV1427DV1430 / DV1430 DV1432 / DV1432 DV1435 / DV1439 / DV1439 DV1440 / DV1440 USЗа hp Павилјон DV1500 Серија : DV1500 / DV1510 / DV1510 DV1510 CA / DV1515 / DV1515 CL / DV1519 / DV1519 DV1520 / DV1520 DV1520 CA / DV1530 / 1530 DV1530 CA / DV1532 / DV1532 DV1540 / DV1540 DV1540 CA / DV1550 / DV1550 SE / DV1580 / DV1580 SEЗа hp Павилјон DV2000 серијаdv2000 , dv2000t, dv2000z, dv2001tu, dv2001tx, dv2001xx, dv2002tu, dv2002tx, dv2002xx, dv2003ea,dv2003tu, dv2003tx, dv2004ea, dv2004tu, dv2004tx, dv2004xx, dv2005ea, dv2005tu, dv2005tx, dv2005xx, dv2006ea, dv2006tu, dv2006tx, dv2006xx,dv2007ea, dv2007tu, dv2007tx, dv2008ea, dv2008tu, dv2008tx, dv2009ea, dv2009tu, dv2009tx, dv2009xx, dv2010ea, dv2010tu, dv2010tx, dv2011ea,dv2011tu, dv2011tx, dv2012ea, dv2012tu, dv2012tx, dv2013ea, dv2013tu, dv2013tx, dv2014ea, dv2014tu, dv2014tx, dv2015ea, dv2015nr, dv2015tu,dv2015tx, dv2016ea, dv2016tu, dv2016tx, dv2017ea, dv2017tu, dv2017tx, dv2018ea, dv2018tu, dv2018tx, dv2019ea, dv2019tu, dv2019tx, dv2020ca,dv2020ea, dv2020tu, dv2020tx, dv2020dv2021tu, dv2021tx, dv2022tu, dv2023tu, dv2024tu, dv2024tx, dv2025la, dv2025nr, dv2025tu, dv2025tx,dv2026tu, dv2026tx, dv2027tu, dv2027tx, dv2028ea, dv2028tu, dv2028tx, dv2029ea, dv2029tu, dv2029tx, dv2030ea, dv2030tu, dv2030tx, dv2031ea,dv2031tu, dv2031tx, dv2032ea, dv2032tu, dv2032tx, dv2033ea, dv2033tu, dv2033tx, dv2034ea, dv2034tu, dv2034tx, dv2035ea, dv2035la, dv2035tu,dv2035tx, dv2035dv2036ea, dv2036tu, dv2036tx, dv2037tu, dv2037tx, dv2037dv2038tu, dv2038tx, dv2039tu, dv2039tx, dv2040ca, dv2040tu,dv2040tx, dv2040dv2041tu, dv2041tx, dv2042tu, dv2042tx, dv2043tu, dv2043tx, dv2044tu, dv2044tx, dv2045ea, dv2045tu, dv2046tu, dv2046tx,dv2047cl, dv2047tx, dv2048tx, dv2049tx, dv2050tx, dv2050dv2053ea, dv2054ea, dv2055ea, dv2056ea, dv2057ea, dv2058ea, dv2064ea, dv2065ea,dv2080ea, dv2081ea, dv2082ea, dv2083ea, dv2084ea, dv2085ea, dv2088xx,dv2095ea, dv2097ea, dv2098ea, dv2099ea, dv2100, dv2101au, dv2101eu,dv2101tu, dv2101tx, dv2101xx, dv2102au,dv2102eu, dv2102tu, dv2102tx,dv2103au, dv2103ea, dv2103tu, dv2103tx, dv2104au, dv2104ea, dv2104eu,dv2104tu, dv2104tx, dv2105ea, dv2105tu, dv2105tx, dv2106ea, dv2106eu,dv2106tu, dv2106tx, dv2107tu, dv2107tx, dv2108ea, dv2108tu, dv2108tx,dv2109tu, dv2109tx, dv2110eu, dv2110tu, dv2110tx, dv2111tu, dv2111tx,dv2112tu, dv2112tx, dv2113tu, dv2113tx, dv2114tx, dv2115ea, dv2115tu,dv2115tx, dv2116ea, dv2116tx, dv2116wm, dv2117tx, dv2118la, dv2118tx,dv2119tx, dv2120ca, dv2120la, dv2120tu, dv2120tx, dv2120dv2121tu,dv2121tx, dv2122tu, dv2122tx, dv2123tu, dv2123tx, dv2124tx, dv2125la,dv2125nr, dv2125tx, dv2126tx, dv2127tx, dv2128tx, dv2129ea, dv2129tx,dv2130br, dv2130ea, dv2130tx, dv2130dv2131ea, dv2131tx, dv2132ea,dv2132tx, dv2133ea, dv2133tx, dv2134ea, dv2134tx, dv2135la, dv2135tx,dv2136tx, dv2137tx, dv2138tx,.

Хиляда години Сокол космически кораб лаптоп стикер за Apple Macbook стикер Pro Air Retina 11 12 13 15 инча Батман Mac Surface Book Skin
 • Новинка

Хиляда години Сокол космически кораб лаптоп стикер за Apple Macbook стикер Pro Air Retina 11 12 13 15 инча Батман Mac Surface Book Skin

14.38 BGN 14.00

ЗА ПРОИЗВОДОТ Она што се 's производ ? Тоа е креативен decal кои се специјално дизајнирани за лаптоп Нека вашиот лаптоп да биде уникатен, велат goodbay да досадна.Што е diffrence помеѓу овој decal и нормално хартија налепница? Јас т е направен од висок квалитет на винил материјал...

Новата клавиатура US Version за HP Pavilion TouchSmart Sleekbook 697904-001 696276-001 U33 AEU33U00110 701391-001 без рамка
 • Новинка

Новата клавиатура US Version за HP Pavilion TouchSmart Sleekbook 697904-001 696276-001 U33 AEU33U00110 701391-001 без рамка

BGN 27.92

Руските Купувачи,ве Молиме Забелешка : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди доволно информации.Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производРаспоред : САДНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : Го Замени Дел Броеви : 697904001 696276001 AEU33 U00110 U33 9 Z.N8 LSQ.301 C8 B67 PA MP12 G53 СЕКРЕТАР57900XUAКомпатибилни Модели : За HP Павилјон Sleekbook 14Б Серија Лаптоп(Оваа тастатура немаат рамка, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот лаптоп има НИ стил, правоаголник enter, не е "7" облик enter)Ве молиме имајте на ум : Овој тастатурата НЕ се работи со HP Павилјон 14exxx, 14nxxx или HP ЗАВИСТ 14 серија.Ве молиме споредете на сликата на задната страна со твое пред тоа купување.1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 1325 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД / Канада / Европа и 1530 дена(за 40days) на други земји.3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само...

Етнически цвете платно плат чанта за лаптоп 10 11 12 13 14 15 инча удароустойчив лаптоп ръкав компютър и чанта за HP, Dell, Sony Macbook
 • Новинка

Етнически цвете платно плат чанта за лаптоп 10 11 12 13 14 15 инча удароустойчив лаптоп ръкав компютър и чанта за HP, Dell, Sony Macbook

26.38 BGN 26.00

Етничките Цвет Платно Ткаенина Лаптоп Торба 10 11 12 13 14 15 инчен Shockproof Лаптоп Ракав Компјутер Торба за HP Dell, Sony MacbookКеса Димензии(надворешниот големина) : 10 инчен 27*21.0*1.5 cm одговара за i Pad серија со тенок случај,10" таблета (Површината 10.6), некои 10" netbook11 инчен 31*21.5*1.5 cm одговара за i Pad Воздух, само 11,6" лаптоп12 инчен 31.5*23*1.5 одговараат за лаптоп и таблети во рамките на резолуцијата 12.1" 13 инчен 34.5*24*1.5 одговара за сите 13.0", 13.3" лаптоп14 инчен 36.5*25.5*1.5 одговараат за повеќето 14.0", 14.1 инчен широк екран лаптоп (забелешка : ова не одговараат за Lenogo Y400, Y410за овој модел, ве молиме изберете 15")15.6 инчен 39*27.5*1.5одговараат за повеќето 15.4", 15.6"лаптоп(забелешка : одговара за сите 15" лаптопи со надворешниот големина не поголема од 38*26cm, не одговараат за Леново Y500 / Y510 / Ass550)Забелешка : Горенаведените карактеристики се надворешниот големина, внатрешниот големина обично 1cm помали од тоа, погодени од мерењето навика разлика, не може да биде 0.51cm толеранција...

15.4 WXGA LCD екран на лаптоп 42T0486 42T0485 за ThinkPad T500 W500 Full Complete събира led панел LTN154X3-L02 чист състав
 • Новинка

15.4 WXGA LCD екран на лаптоп 42T0486 42T0485 за ThinkPad T500 W500 Full Complete събира led панел LTN154X3-L02 чист състав

BGN 48.00

Состојба : Нова состојба без оригиналната кутија превозот Модел : LTN154 X3L02 FRU : 42 T0486 ПОДFRU : 42 T0484 2 T0607 42 T0576 НазадОсветлување : LEDосветлување Интерфејс : Мат Конектор : 30 Pings Резолуција & инчен : 15.4 инчен WXGA (1280 * 800) Одговара : За Lenovo thinkpad T500Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака,превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи.Ви благодариме за разбирањето! Купувачите мора да плаќаат поштарина повторно ако пакетот вратил назад кон нас, бидејќи на undeliverable адреса .Ако сакате да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш...

19V 3.42 a зарядно устройство за лаптоп адаптер ADP-65BW B за asus M2400 N43JV N81Vp P41JF X83 UL80J Pro32JT Pro4JSJ Pro80Jc Q400C R409
 • Новинка

19V 3.42 a зарядно устройство за лаптоп адаптер ADP-65BW B за asus M2400 N43JV N81Vp P41JF X83 UL80J Pro32JT Pro4JSJ Pro80Jc Q400C R409

BGN 17.38

19 V 3.42 лаптоп адаптер за полнење ADP65 BW Б за asM2400 N43 JV N81 Vp P41 JF X83 UL80 J Pro32 JT Pro4 JSJ Pro80 Jc Q400 C R409 јас f не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

19V 4.74 A 90W зарядно за лаптоп ac адаптер PA-1900-42 за asus K550V K55X K72F L31 L55 M500A M60V M6822N N50E N53N N73F P52J Pro31F
 • Новинка

19V 4.74 A 90W зарядно за лаптоп ac адаптер PA-1900-42 за asus K550V K55X K72F L31 L55 M500A M60V M6822N N50E N53N N73F P52J Pro31F

BGN 20.78

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер PA190042 за asK550 V K55 X K72 F L31 L55 M500 A M60 V M6822 N N50 E N53 N N73 F P52 J Pro31 F јас f не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

Истинска клавиатура на лаптоп HP Pavilion 15-e013nr 15-e015nr 15-e016nr 15-d017cl 15-d045nr с рамка руската версия BG
 • Новинка

Истинска клавиатура на лаптоп HP Pavilion 15-e013nr 15-e015nr 15-e016nr 15-d017cl 15-d045nr с рамка руската версия BG

BGN 24.98

Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Распоред : RUНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : Го Замени Дел Броеви : 719853001 749658001 708168001 9 Z.N9 HSC.601 PK1314 D1 A00 NSKCN6 SCКомпатибилни Модели : За HP Павилјон 15E Серија лаптопЗа HP Павилјон 15N Серија лаптопНе сите модел во листата.1...

Нови оригинални батерии за лаптоп 6-87-W940S-4UF, W940BAT-3,6-87-W940S-4271, W940BAT-6,11. 1 V, 6 клетки
 • Новинка

Нови оригинални батерии за лаптоп 6-87-W940S-4UF, W940BAT-3,6-87-W940S-4271, W940BAT-6,11. 1 V, 6 клетки

84.56 BGN 79.00

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба...

OEM за клавиатура на лаптоп Lenovo/IBM T440 T440s T440p T431s E431 04Y2726 0C45291 LION-84US
 • Новинка

OEM за клавиатура на лаптоп Lenovo/IBM T440 T440s T440p T431s E431 04Y2726 0C45291 LION-84US

BGN 58.34

Објектот Спецификација : Нова За IBM THINKPAD T440 T440 P T440 E T440 S T431 S E431 E440 Серија НАС Тастатура со Рамка за Непозадинско осветлување црнаОбјектот Спецификации : Боја : Црна, непозадинско осветлувањеРаспоред : САДСостојба : НоваКомпатибилни Модели : Го Замени Дел Броеви:04 Y2726 0 C45291 ЛАВ84 MP12 M13 W 04 Y0824Компатибилни Модели : За IBM / Lenovo Thinkpad T440 T440 P T440 E T440 S T431 S L440seriesЗа IBM / Lenovo Thinkpad Работ E440 E431 серијаЗа Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

19V 3.42 a зарядно устройство за лаптоп адаптер ADP-65JH BB за asus X450LC X8D X82Q Z37SP Z99SG U8A K455LJ F455 F9J F83VD Pro4PA A43TK K43TA
 • Новинка

19V 3.42 a зарядно устройство за лаптоп адаптер ADP-65JH BB за asus X450LC X8D X82Q Z37SP Z99SG U8A K455LJ F455 F9J F83VD Pro4PA A43TK K43TA

BGN 17.09

19 V 3.42 лаптоп адаптер за полнење ADP65 JH ББ за asX450 LC X8 D X82 Q Z37 SP Z99 SG U8 A K455 LJ F455 F9 J F83 VD Pro4 PA A43 TK K43 TA јас f не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

OEM NEW for Macbook Pro 13 Unibody A1278 Keyboard Тайланд Thai Language + Backlight Осветен + винтове 2009-2012 година
 • Новинка

OEM NEW for Macbook Pro 13 Unibody A1278 Keyboard Тайланд Thai Language + Backlight Осветен + винтове 2009-2012 година

BGN 27.18

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1278 Тастатура Тајландски +Позадинско ОсветлувањеГодина20092012PPNN / AAPNN / AКомпатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаОЕМ НОВИ , 100% Тестирани,Добра Работа.1x A1278 Тастатура Тај1x A1278 позадинско осветлување на Тајландски1x Сет од Тастатура Завртки(100pcs)1x Шрафцигер (да се инсталира на тастатурата завртки само)Ве молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​А+++ "Нов",Совршено се физичките услови,нула инциденти или гребење.А+ "Како Нов" Нема знаци на истрошеност.тоа може да е влечат оние без знаци."Многу Добар" Мали гребнатини / scuffs / чипови...

Нов 19V 4.74 A 5.5*3.0 мм AC адаптер за лаптоп за лаптоп Samsung R428 R410 R65 R520 R522 R530 R580 R560 R518 R410 R429 R439 R453
 • Новинка

Нов 19V 4.74 A 5.5*3.0 мм AC адаптер за лаптоп за лаптоп Samsung R428 R410 R65 R520 R522 R530 R580 R560 R518 R410 R429 R439 R453

26.67 BGN 15.00

19 V 4.74 НА 5.5*3.0 mm AC Лаптоп Адаптер За лаптоп сем пее R428 R410 R65 R520 R522 R530 R580 R560 R518 R410 R429 R439 R453адаптер,ac адаптер,19v 4.74 а,ac адаптер 19v 4.74 а,адаптер сем пее,лаптоп адаптер,адаптер за лаптоп,адаптер сем пее,лаптоп адаптер,сем пее 19v 4.74 а,19v 4.74 на сем пее,сем пее лаптоп адаптер,19v 4.74 на адаптер,адаптер за лаптоп,полнач fo r лаптоп,сем пее лаптоп, полнач,kwok,лаптоп сем пее,лаптоп сем пее,сем пее лаптоп, полнач,сем пее r540,сем пее r560,сем пее 4.74 a,ac напојување за сем пее,сем пее лаптоп,сем пее полнач за лаптопДраг пријател, Ако треба кабелот за напојување,можете да кликнете подолу : Спецификација : Brand NewГаранција : 1 ГодинаInput : 100240 V ~ 1.5 А 5060 HzИзлез : AC 19 V 4.74 НАConnecter големина : 5.5 мм*3.0 mm(со pin внатре)Моќност : 90 WБоја : ЦрнаПакетот Вклучува : 1x AC Адаптер За sam / пеат 19 V 4.74 НА ( НЕ КАБЕЛОТ )Answer : ___________________________ Note : Pls бидете сигурни дека оваа точка Одговара на вашиот лаптоп Пред да Понуда, Доколку не сте Сигурни за тоа ,ве молиме контактирајте со нас.Го Замени Дел Број : АД9019, АД9019 S , АД9019 N , BA4400147 A , PA190008 S, АД9019 M, NBP00132400,API3 AD05, ААPA1 N90 W, BA4400215 A, NBP00151800, АД8019, СПАV20, СПАV20 E / EКомпатибилни Модели : За сем пее R428 R410 R65 R520 R522 R530 R580 R560 R518 R410 R429 R439 R453За сем пее A10За сем пее G15За сем пее GT6000, GT7000, GT8000 и GT9000За сем пее M30, M40, M50, M55, M60, M70 серијаЗа сем пее P10, P10c, P20, P20c, P25, P28, P29, P30, P35За сем пее P40, P50, P55, P60, P200, P210За сем пее P400, P410, P500, P510 и P560За сем пее Q1, Q1 Ултра, Q35, Q40, Q45, Q70За сем пее R20+, R40, R45, R50, R60+, R65, R70, R700За сем пее T10За сем пее V20, V25За сем пее VM6000, VM7000, VM8000За сем пее X1, X05, X06, X10, X10 Плус, X11, X15, X15 ПлусЗа сем пее X20, X22, X25, X30, X50, X60, X65

Истинска клавиатура за лаптоп HP Pavilion 15-e073nr 15-e074nr 15-e075nr 15-e076nr 15-e077nr с рамка руската версия BG
 • Новинка

Истинска клавиатура за лаптоп HP Pavilion 15-e073nr 15-e074nr 15-e075nr 15-e076nr 15-e077nr с рамка руската версия BG

BGN 24.98

Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Распоред : RUНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : Го Замени Дел Броеви : 719853001 749658001 708168001 9 Z.N9 HSC.601 PK1314 D1 A00 NSKCN6 SCКомпатибилни Модели : За HP Павилјон 15E Серија лаптопЗа HP Павилјон 15N Серија лаптопНе сите модел во листата.1...

10.8 V, 56wh/6cell нова оригинална батерия на лаптоп LB6211NK за LG P330 LB6211NF
 • Новинка

10.8 V, 56wh/6cell нова оригинална батерия на лаптоп LB6211NK за LG P330 LB6211NF

66.19 BGN 63.00

Работилница Rofessional Пакување Превозот Информации : 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот од Регистрирани Сингапур Пост / Хонг Конг Пост / Кина Пост или од страна на Четири Посебни Воздух Mail Линија...

Истинска клавиатура за лаптоп HP Pavilion 15-e005tx 15-e006au 15-e007au 15-e009ax 15 - e010au с рамка руската версия BG
 • Новинка

Истинска клавиатура за лаптоп HP Pavilion 15-e005tx 15-e006au 15-e007au 15-e009ax 15 - e010au с рамка руската версия BG

BGN 24.98

Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Распоред : RUНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : Го Замени Дел Броеви : 719853001 749658001 708168001 9 Z.N9 HSC.601 PK1314 D1 A00 NSKCN6 SCКомпатибилни Модели : За HP Павилјон 15E Серија лаптопЗа HP Павилјон 15N Серија лаптопНе сите модел во листата.1...

4400mAh батерия за лаптоп HP Mini 5101 5102 5103 532492-111 532496-541 579027-001 AT901AA HSTNN-DB0G HSTNN-I71C HSTNN-IB0F
 • Новинка

4400mAh батерия за лаптоп HP Mini 5101 5102 5103 532492-111 532496-541 579027-001 AT901AA HSTNN-DB0G HSTNN-I71C HSTNN-IB0F

BGN 27.09

Како да се цел на батеријата?1 Осигурете се дека батеријата е погодна за вашиот лаптоп, ве молиме да користите "Ctrl+F" за да пребарувате вашата батерија модел од Производи Опис .2...

SSEA Безплатна доставка новата клавиатура на САЩ за ASUS F81 F81E F81S F81SE F83V F83T F83CR F83E
 • Новинка

SSEA Безплатна доставка новата клавиатура на САЩ за ASUS F81 F81E F81S F81SE F83V F83T F83CR F83E

23.46 BGN 22.00

Бренд Нови180 Дена ГаранцијаНИ Изгледот на тастатурата на екранот и биле тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...