19V 3.42 a зарядно устройство за лаптоп адаптер 90-N55PW1000 за asus F301 A46CB F452C F8Sp F83 K40IJ Pro4M K42JV K43SE K46CB K455LB M9F A8S

19V 3.42 a зарядно устройство за лаптоп адаптер 90-N55PW1000 за asus F301 A46CB F452C F8Sp F83 K40IJ Pro4M K42JV K43SE K46CB K455LB M9F A8S

BGN 17.38

Брой продукти

19 V 3.42 лаптоп адаптер за полнење 90-N55 PW1000 за asus F301 A46 CB F452 C F8 Sp F83 K40 IJ Pro4 M K42 JV K43 SE K46 CB K455 LB M9 F A8 S јас f не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Asus Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 65 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 3.42 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :


Подробности

Изходен Ток:
3.42 а
Съвместим Марка:
за Asus
Номер На Модела:
90-N55PW1000
търговска марка:
Firstmax
Пакет:
No
Изходно Напрежение:
19В
Тип Штепсельной Вилици:
за всички

Избор на купувачи

Хиляда години Сокол космически кораб лаптоп стикер за Apple Macbook стикер Pro Air Retina 11 12 13 15 инча Батман Mac Surface Book Skin
 • Новинка

Хиляда години Сокол космически кораб лаптоп стикер за Apple Macbook стикер Pro Air Retina 11 12 13 15 инча Батман Mac Surface Book Skin

14.38 BGN 14.00

ЗА ПРОИЗВОДОТ Она што се 's производ ? Тоа е креативен decal кои се специјално дизајнирани за лаптоп Нека вашиот лаптоп да биде уникатен, велат goodbay да досадна.Што е diffrence помеѓу овој decal и нормално хартија налепница? Јас т е направен од висок квалитет на винил материјал...

OEM нов за Macbook Pro 13 A1278 клавиатура Дания Дания DK датска клавиатура + осветление с осветление лист+винтове 2009-2012 година
 • Новинка

OEM нов за Macbook Pro 13 A1278 клавиатура Дания Дания DK датска клавиатура + осветление с осветление лист+винтове 2009-2012 година

BGN 25.58

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1278 Тастатура DK +позадинско осветлувањеГодина20092012PPNN / AAPNN / AКомпатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаОЕМ НОВИ , 100% Тестирани,Добра Работа.1x A1278 Тастатура DK1x A1278 позадинско осветлување DK1x Сет од Тастатура Завртки(100pcs)1x Шрафцигер (да се инсталира на тастатурата завртки само)Ве молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​А+++ "Нов",Совршено се физичките услови,нула инциденти или гребење.А+ "Како Нов" Нема знаци на истрошеност.тоа може да е влечат оние без знаци."Многу Добар" Мали гребнатини / scuffs / чипови...

10 бр. / лот нов OEM за Macbook Pro 13 A1278 клавиатура Великобритания английски QWERTY + клавиатура винтове набор 2009 2010 2011 2012 2009-2012 година
 • Новинка

10 бр. / лот нов OEM за Macbook Pro 13 A1278 клавиатура Великобритания английски QWERTY + клавиатура винтове набор 2009 2010 2011 2012 2009-2012 година

BGN 160.00

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1278 Тастатура велика БРИТАНИЈАГодина20092012PPNN / AAPNN / AКомпатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаОЕМ НОВИ , 100% Тестирани,Добра Работа.10x A1278 Тастатура велика БРИТАНИЈА10x Сет од Тастатура Завртки(100pcs)10x Шрафцигер (да се инсталира на тастатурата завртки само)Забелешка : Тоа не го вклучи Светлото во позадина,ние ги продаваат одделно,pls да преземе некоја белешка!Ве молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​А+++ "Нов",Совршено се физичките услови,нула инциденти или гребење.А+ "Како Нов" Нема знаци на истрошеност.тоа може да е влечат оние без знаци."Многу Добар" Мали гребнатини / scuffs / чипови...

Истинска клавиатура за лаптоп HP Pavilion 15-n020ca 15-n020nr 15-n028us 15-n030ca 15-f010dx с рамка руската версия BG
 • Новинка

Истинска клавиатура за лаптоп HP Pavilion 15-n020ca 15-n020nr 15-n028us 15-n030ca 15-f010dx с рамка руската версия BG

BGN 24.98

Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Распоред : RUНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : Го Замени Дел Броеви : 719853001 749658001 708168001 9 Z.N9 HSC.601 PK1314 D1 A00 NSKCN6 SCКомпатибилни Модели : За HP Павилјон 15E Серија лаптопЗа HP Павилјон 15N Серија лаптопНе сите модел во листата.1...

Истинска нова клавиатура A1278 US за Macbook Pro 13 2009-2012 година с подмяна на Blacklight Language version US
 • Новинка

Истинска нова клавиатура A1278 US за Macbook Pro 13 2009-2012 година с подмяна на Blacklight Language version US

BGN 26.40

Производ Вистински Нови САД Тастатура A1278 За Macbook Pro 13" 20092012 Со Црна Јазик Верзија НАСБоја Црна Одговара На Моделот За A1278 20092012 СостојбаБренднови, не се користи, неотворена, во парк Пакет Stardard пакет со антистатичкиКонтактирајте со нас на друг јазик верзија за A1278 велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАДруги Модели(со јазик верзија) : A1286 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1297 НИ FR ГР RU СПA1465 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1466 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1370 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1369 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1502 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1425 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1534 НИ FR ГР RU SP ТОА​​

LA нова клавиатура за лаптоп DELL Vostro 3700 V3700 I7-720
 • Новинка

LA нова клавиатура за лаптоп DELL Vostro 3700 V3700 I7-720

BGN 28.48

Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи Ние се надеваме дека можеме да ви обезбеди најдобар квалитет на производи и најсовршениот услуга за да ви помогне да го решите вашиот проблем.Answer : ___________________________ NOTE : Сите наши тастатури се за специфичен тип на компјутер, мора да се провери вашата нарачка кога ќе се провери физичката слика на нашата врска...

9Cells нова висококачествена батерия за лаптоп ASUS A32-K53 X44L K53S X43B а a53 A43S X84H X43S
 • Новинка

9Cells нова висококачествена батерия за лаптоп ASUS A32-K53 X44L K53S X43B а a53 A43S X84H X43S

41.54 BGN 39.00

Добредојдовте на нашата Продавница, вашиот лаптоп компјутери Моќ РешениеВи посакувам среќен Ешопинг искуство!【 Трговија на големо цена】 9 Cells Нов Висок Квалитет на Лаптоп со Батерија за ASA32K53 X44 L K53 S X43 B A53 A43 S X84 H X43 SОваа A32K53 батеријата е компатибилна со следниве дел броеви : за AsA32K53 A42K53 Оваа A32K53 батеријата е компатибилна со следниве модели : за AsA43 Серија A43 B A43 BY A43 E A43 F A43 J A43 JA A43 JB A43 JC A43 JE A43 JF A43 JG A43 JH A43 JN A43 JP A43 JQ A43 JR A43 JU A43 JV A43 S A43 SJ A43 SV A43 U A53 Серија A53 B A53 BY A53 E A53 F A53 J A53 JA A53 JB A53 JC A53 JE A53 JH A53 JQ A53 JR A53 JT A53 JU A53 S A53 SD A53 SJ A53 SV A53 T A53 TA A53 U K43 Серија K43 B K43 BY K43 E K43 F K43 J K43 S K43 SJ K43 SV K43 U K53 Серија K53 B K53 BY K53 E K53 F K53 J K53 S K53 SD K53 SJ K53 SV K53 T K53 TA K53 U X43 Серија X43 B X43 BY X43 E X43 J X43 JE X43 JF X43 JR X43 JX X43 S X43 SJ X43 SR X43 SV X43 T X43 U X43 V X44 Серија X44 C X44 H X44 HO X44 HY X44 L X44 LY X53 S Серија X53 SVSX097 V X53 SVSX111 V X53 SVSX117 V X53 SVSX132 V X53 SVSX173 V X53 SVSX179 V X53 SVSX200 V X53 SVSX213 V X53 SVSX214 V X53 SVSX218 V X53 SVSX231 V X53 SVSX246 X53 SVSX296 V X54 Серија X54 F X54 H X54 HB X54 HY X54 K X54 L X54 LB X54 LY X84 Серија X84 C X84 H X84 HO X84 HY X84 L X84 LY X84 S X84 SL

19V 3.42 a зарядно устройство за лаптоп адаптер 90-XB03N0PW00030y за asus U48CA A43S R409VC A8lh UL30Vt K46V F452VP F8vr F83V K40N Pro4P A43TA
 • Новинка

19V 3.42 a зарядно устройство за лаптоп адаптер 90-XB03N0PW00030y за asus U48CA A43S R409VC A8lh UL30Vt K46V F452VP F8vr F83V K40N Pro4P A43TA

BGN 17.06

19 V 3.42 лаптоп адаптер за полнење 90XB03 N0 PW00030y за asU48 CA A43 S R409 VC A8 LH UL30 Vt K46 V F452 VP F8vr F83 V K40 N Pro4 P A43 TA јас f не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

Истинска клавиатура за лаптоп HP Pavilion 15-e073nr 15-e074nr 15-e075nr 15-e076nr 15-e077nr с рамка руската версия BG
 • Новинка

Истинска клавиатура за лаптоп HP Pavilion 15-e073nr 15-e074nr 15-e075nr 15-e076nr 15-e077nr с рамка руската версия BG

BGN 24.98

Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Распоред : RUНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : Го Замени Дел Броеви : 719853001 749658001 708168001 9 Z.N9 HSC.601 PK1314 D1 A00 NSKCN6 SCКомпатибилни Модели : За HP Павилјон 15E Серија лаптопЗа HP Павилјон 15N Серија лаптопНе сите модел во листата.1...

Новата клавиатура US Version за HP Pavilion TouchSmart Sleekbook 697904-001 696276-001 U33 AEU33U00110 701391-001 без рамка
 • Новинка

Новата клавиатура US Version за HP Pavilion TouchSmart Sleekbook 697904-001 696276-001 U33 AEU33U00110 701391-001 без рамка

BGN 27.92

Руските Купувачи,ве Молиме Забелешка : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди доволно информации.Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производРаспоред : САДНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : Го Замени Дел Броеви : 697904001 696276001 AEU33 U00110 U33 9 Z.N8 LSQ.301 C8 B67 PA MP12 G53 СЕКРЕТАР57900XUAКомпатибилни Модели : За HP Павилјон Sleekbook 14Б Серија Лаптоп(Оваа тастатура немаат рамка, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот лаптоп има НИ стил, правоаголник enter, не е "7" облик enter)Ве молиме имајте на ум : Овој тастатурата НЕ се работи со HP Павилјон 14exxx, 14nxxx или HP ЗАВИСТ 14 серија.Ве молиме споредете на сликата на задната страна со твое пред тоа купување.1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 1325 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД / Канада / Европа и 1530 дена(за 40days) на други земји.3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само...

19.5 V 4.62 A 90W 7.4*5.0 mm оригинален тънък ac адаптер за лаптоп Dell charger LA90PM130 6C3W2 HH44H
 • Новинка

19.5 V 4.62 A 90W 7.4*5.0 mm оригинален тънък ac адаптер за лаптоп Dell charger LA90PM130 6C3W2 HH44H

BGN 50.86

19.5 V 4.62 НА 90 W 7.4*5.0 mm Оригинални Тенок AC Адаптер За Dell полначот LA90 PM130 6 C3 W2 HH44 H0AC Влез : AC 100 V 240 V 1.8 5060 HzDC Излез : 19.5 V 4.62 А , 90 WКонектор големина : 7.4 мм*5.0 mmМодел : LA90 PM1301.објектот се само превезува по плаќања примени...

Истинска клавиатура на лаптоп HP Pavilion 15-G021ca 15-G027ca 15-G028ca 15-G029ca 15-n260us с рамка руската версия BG
 • Новинка

Истинска клавиатура на лаптоп HP Pavilion 15-G021ca 15-G027ca 15-G028ca 15-G029ca 15-n260us с рамка руската версия BG

BGN 24.98

Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Распоред : RUНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : Го Замени Дел Броеви : 719853001 749658001 708168001 9 Z.N9 HSC.601 PK1314 D1 A00 NSKCN6 SCКомпатибилни Модели : За HP Павилјон 15E Серија лаптопЗа HP Павилјон 15N Серија лаптопНе сите модел во листата.1...

Батерията на лаптопа JIGU за Lenovo x61 е Series x61s series X61s 15th Anniversary Edition
 • Новинка

Батерията на лаптопа JIGU за Lenovo x61 е Series x61s series X61s 15th Anniversary Edition

BGN 33.73

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 14.4 v / v 14.8Етикета покаже Капацитет : 5200m AhЦелосно капацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци гаранција! Сертифицирани од страна CE & RohsСлики : Овој Лаптоп Батеријата може да го замени следните дел броеви : За IBM 40 Y7001 40 Y7003 42 T4630 42 T4776 92 P1168 92 P1174 ASM 92 P1170 ASM 92 P1172 ASM 92 P1174 ASM 92 P1168 FRU 42 T4505 FRU 42 T4506 FRU 92 P1167 FRU 92 P1169 FRU 92 P1171 FRU 92 P1173 FRU 92 P1227 FRU 93 P5027 FRU 93 P5028 FRU 93 P5029 FRU 93 P5030Овој Лаптоп Батеријата е исто така компатибилна со следниве модели : За Lenovo Think Pad X61 7673 Think Pad X61 7674 Think Pad X61 7675 Think Pad X61 7676 Think Pad X61 7678 Think Pad X61 7679 Think Pad X61 Серија Think Pad X61s серија Think Pad X61s 15Годишнината Издание Think Pad X61s 7666 Think Pad X61s 7667 Think Pad X61s 7668 Think Pad X61s 7669 Think Pad X61s 7670 Think Pad X61s 7671 За IBMThink Pad X60 1706 Think Pad X60 1707 Think Pad X60 1708 Think Pad X60 1709 Think Pad X60 Место 2509 Think Pad X60 2510 Think Pad X60 Серија Think Pad X60s 1702 Think Pad X60s 1703 Think Pad X60s 1704 Think Pad X60s 1705 Think Pad X60s на гласачкото место 2507 Think Pad X60s 2508 Think Pad X60s 2522 Think Pad X60s 2524 Think Pad X60s 2533 Think Pad X60s Серија answer : ___________________________ Note : Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека моделот ќе купите одговара за вашиот лаптоп или лаптоп...

Безплатна доставка 5шт 20V 3.25 A AC Lpatop захранващ адаптер lenovo/IBM T60 T60p T61 T61p X60 R60 Z60 Z60M Z60T Z61e Z61m Z61p
 • Новинка

Безплатна доставка 5шт 20V 3.25 A AC Lpatop захранващ адаптер lenovo/IBM T60 T60p T61 T61p X60 R60 Z60 Z60M Z60T Z61e Z61m Z61p

123.36 BGN 68.00

AC Адаптер За леново 20 V 3.25 НАОпис : Спецификација : Brand New Гаранција : 1 ГОДИНА Влез : 100240 V ~ 1.5 А 5060 Hz Излез : AC 20 V 3.25 НА Connecter големина : 8mm*5.5 мм Моќ : 65 W Боја : Црна Пакет Вклучуваат : 5pcs x AC Адаптер За леnovo 20 V 3.25 НА ( НЕ КАБЕЛОТ )Го замени Дел Број : PA1650161, PA1650171, PA1900171Компатибилни Модели : За IBM / За леnovo 3000 СеријаЗа леново 3000 C100, C200За леново 3000 N100, N200За леново 3000 V100, V200 За IBM / За леново 92 P1111, 92 P1154, 92 P1158, FRU 92 P1104, FRU 92 P1106, FRU 92 P1108, FRU 92 P1110, FRU 92 P1112, FRU 92 P1114, FRU 92 P1153, FRU 92 P1157, PA1650161, 92 P1159, 92 P1160, PA1650171, 92 P1211, 92 P1212, 40 Y7699, 92 P1255, 92 P1253, 92 P1254, 40 Y7696, 40 Y7659, 40 Y7700, 92 P1104, 92 P1110, 92 P1211, 93 P5026, PA1900171, 92 P1111, 92 P1156, 92 P1158, 92 P1160, 92 P1161 Компатибилен Лаптоп Модели : За IBM / За lenovoЗа thinkpad T60, Z60 Серија (интегрирана графика само)За thinkpad T60 Тип 1951 годинаЗа thinkpad T60pЗа thinkpad T61За thinkpad T400, T400s, T500За thinkpad Z60m, Z60tЗа thinkpad Z61e, Z61m, Z61tЗа thinkpad X60 Тип 1706, 1707, 1708, 1709 , 2509, 2501За thinkpad X60s Тип 1702, 1703, 1704, 1705, 2507, 2508, 2533За thinkpad X60 ТаблетаЗа thinkpad X61, X61s, X61 Таблета, X61 LSЗа thinkpad X200, X200s, X200 ТаблетаЗа thinkpad X300, X301За thinkpad R60, R60eЗа thinkpad R61, R61e, R61iЗа thinkpad R400, R500За thinkpad SL300, SL400, SL500За thinkpad T410, T410s СеријаЗа thinkpad T510 СеријаЗа thinkpad SL410, SL410k, Тип 2842, 2874 СеријаЗа thinkpad SL510, SL510k, Тип 2847, 2875 СеријаДраг пријател, Ако треба кабелот за напојување,можете да кликнете подолу : Адаптер За Полнач СоветиНие се обезбеди највисок квалитет на лаптоп моќ адаптери за најниска цена со највисоко ниво на услуга...

19V 3.42 a зарядно устройство за лаптоп адаптер ADP-65JH BB за asus X450LC X8D X82Q Z37SP Z99SG U8A K455LJ F455 F9J F83VD Pro4PA A43TK K43TA
 • Новинка

19V 3.42 a зарядно устройство за лаптоп адаптер ADP-65JH BB за asus X450LC X8D X82Q Z37SP Z99SG U8A K455LJ F455 F9J F83VD Pro4PA A43TK K43TA

BGN 17.09

19 V 3.42 лаптоп адаптер за полнење ADP65 JH ББ за asX450 LC X8 D X82 Q Z37 SP Z99 SG U8 A K455 LJ F455 F9 J F83 VD Pro4 PA A43 TK K43 TA јас f не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

Истинска клавиатура на лаптоп HP Pavilion 15-e013nr 15-e015nr 15-e016nr 15-d017cl 15-d045nr с рамка руската версия BG
 • Новинка

Истинска клавиатура на лаптоп HP Pavilion 15-e013nr 15-e015nr 15-e016nr 15-d017cl 15-d045nr с рамка руската версия BG

BGN 24.98

Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Распоред : RUНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : Го Замени Дел Броеви : 719853001 749658001 708168001 9 Z.N9 HSC.601 PK1314 D1 A00 NSKCN6 SCКомпатибилни Модели : За HP Павилјон 15E Серија лаптопЗа HP Павилјон 15N Серија лаптопНе сите модел во листата.1...

Нов 19V 4.74 A 5.5*3.0 мм AC адаптер за лаптоп за лаптоп Samsung R428 R410 R65 R520 R522 R530 R580 R560 R518 R410 R429 R439 R453
 • Новинка

Нов 19V 4.74 A 5.5*3.0 мм AC адаптер за лаптоп за лаптоп Samsung R428 R410 R65 R520 R522 R530 R580 R560 R518 R410 R429 R439 R453

26.67 BGN 15.00

19 V 4.74 НА 5.5*3.0 mm AC Лаптоп Адаптер За лаптоп сем пее R428 R410 R65 R520 R522 R530 R580 R560 R518 R410 R429 R439 R453адаптер,ac адаптер,19v 4.74 а,ac адаптер 19v 4.74 а,адаптер сем пее,лаптоп адаптер,адаптер за лаптоп,адаптер сем пее,лаптоп адаптер,сем пее 19v 4.74 а,19v 4.74 на сем пее,сем пее лаптоп адаптер,19v 4.74 на адаптер,адаптер за лаптоп,полнач fo r лаптоп,сем пее лаптоп, полнач,kwok,лаптоп сем пее,лаптоп сем пее,сем пее лаптоп, полнач,сем пее r540,сем пее r560,сем пее 4.74 a,ac напојување за сем пее,сем пее лаптоп,сем пее полнач за лаптопДраг пријател, Ако треба кабелот за напојување,можете да кликнете подолу : Спецификација : Brand NewГаранција : 1 ГодинаInput : 100240 V ~ 1.5 А 5060 HzИзлез : AC 19 V 4.74 НАConnecter големина : 5.5 мм*3.0 mm(со pin внатре)Моќност : 90 WБоја : ЦрнаПакетот Вклучува : 1x AC Адаптер За sam / пеат 19 V 4.74 НА ( НЕ КАБЕЛОТ )Answer : ___________________________ Note : Pls бидете сигурни дека оваа точка Одговара на вашиот лаптоп Пред да Понуда, Доколку не сте Сигурни за тоа ,ве молиме контактирајте со нас.Го Замени Дел Број : АД9019, АД9019 S , АД9019 N , BA4400147 A , PA190008 S, АД9019 M, NBP00132400,API3 AD05, ААPA1 N90 W, BA4400215 A, NBP00151800, АД8019, СПАV20, СПАV20 E / EКомпатибилни Модели : За сем пее R428 R410 R65 R520 R522 R530 R580 R560 R518 R410 R429 R439 R453За сем пее A10За сем пее G15За сем пее GT6000, GT7000, GT8000 и GT9000За сем пее M30, M40, M50, M55, M60, M70 серијаЗа сем пее P10, P10c, P20, P20c, P25, P28, P29, P30, P35За сем пее P40, P50, P55, P60, P200, P210За сем пее P400, P410, P500, P510 и P560За сем пее Q1, Q1 Ултра, Q35, Q40, Q45, Q70За сем пее R20+, R40, R45, R50, R60+, R65, R70, R700За сем пее T10За сем пее V20, V25За сем пее VM6000, VM7000, VM8000За сем пее X1, X05, X06, X10, X10 Плус, X11, X15, X15 ПлусЗа сем пее X20, X22, X25, X30, X50, X60, X65

OEM NEW for Macbook Pro 13 Unibody A1278 Keyboard Тайланд Thai Language + Backlight Осветен + винтове 2009-2012 година
 • Новинка

OEM NEW for Macbook Pro 13 Unibody A1278 Keyboard Тайланд Thai Language + Backlight Осветен + винтове 2009-2012 година

BGN 27.18

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1278 Тастатура Тајландски +Позадинско ОсветлувањеГодина20092012PPNN / AAPNN / AКомпатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаОЕМ НОВИ , 100% Тестирани,Добра Работа.1x A1278 Тастатура Тај1x A1278 позадинско осветлување на Тајландски1x Сет од Тастатура Завртки(100pcs)1x Шрафцигер (да се инсталира на тастатурата завртки само)Ве молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​А+++ "Нов",Совршено се физичките услови,нула инциденти или гребење.А+ "Како Нов" Нема знаци на истрошеност.тоа може да е влечат оние без знаци."Многу Добар" Мали гребнатини / scuffs / чипови...

Истинска клавиатура за лаптоп HP Pavilion 15-n060ca 15-n213ca 15-n220ca 15-n230ca 15-n233ca с рамка руската версия BG
 • Новинка

Истинска клавиатура за лаптоп HP Pavilion 15-n060ca 15-n213ca 15-n220ca 15-n230ca 15-n233ca с рамка руската версия BG

BGN 24.98

Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Распоред : RUНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : Го Замени Дел Броеви : 719853001 749658001 708168001 9 Z.N9 HSC.601 PK1314 D1 A00 NSKCN6 SCКомпатибилни Модели : За HP Павилјон 15E Серија лаптопЗа HP Павилјон 15N Серија лаптопНе сите модел во листата.1...

19V 4.74 A 90W зарядно за лаптоп ac адаптер FSP090-DMBF1 за asus N71J P50I Pro21H Pro51K Pro5B Pro66 R500D R505CB R700A
 • Новинка

19V 4.74 A 90W зарядно за лаптоп ac адаптер FSP090-DMBF1 за asus N71J P50I Pro21H Pro51K Pro5B Pro66 R500D R505CB R700A

BGN 20.78

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер FSP090DMBF1 за asN71 J P50 I Pro21 H Pro51 K Pro5 B Pro66 R500 D R505 CB R700 A јас f не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

2017 EU EUROPEAN 3 Prong 2 Pin AC лаптоп захранващ кабел за Asus HP, Sony, Dell, Lenovo, Acer сега вход Toshiba, Fujitsu Безплатна доставка
 • Новинка

2017 EU EUROPEAN 3 Prong 2 Pin AC лаптоп захранващ кабел за Asus HP, Sony, Dell, Lenovo, Acer сега вход Toshiba, Fujitsu Безплатна доставка

11.10 BGN 6.00

3 Prong Кабелот за Напојување на ЕУ Plug AC Кабелот за Напојување Кабел Адаптер100% СОСЕМА НОВ!Напон : 12 V 2 AДолжина : 1.2 mУниверзална ЕУ 3Prong AC Кабелот за Напојување 2 Pin Адаптер КабелЛесен и висок квалитет на дизајн (ЕУ Стандард)Компатибилен со повеќето 3порта моќ адаптери.Одговара на повеќето лаптопи / игра играчи / апарати / принтери AC адаптери или полначиСе користи за да се поврзете на AC адаптер за да го AC штекер, ИЛИ приклучок директно во лаптоп или друг уред со вграден AC адаптер Одговара на повеќето брендови лаптоп, висока безбедност, и идеална замена за оригиналната кабелПакет се Вклучени : 1 x ЕУ Моќ Кабелзаdell / asapple / acer / hp / toshiba / леново / sumsung / thinkpad / sony / ipad / compДраг пријател, Ако треба кабелот за напојување,можете да кликнете подолу : Q & AКако да се најде hk kwok продавница?Ве молиме отворете го Internat Explorer, и текст "www.aliexpress.com" на купувачи " домашна страница на Aliexpress.Ве молиме текст "hk kwok" во лентата за пребарување и притиснете на "".Можете да ги сите производи се од нашите продавници, ве молиме да го поставите вашиот ум на овие слики...