Водоустойчива пылезащитная ясна прозрачна клавиатура покрива предпазител на кожата за Teswell 87-ключова механична клавиатура

Водоустойчива пылезащитная ясна прозрачна клавиатура покрива предпазител на кожата за Teswell 87-ключова механична клавиатура

BGN 7.84

Брой продукти


Водоотпорен dustproof Јасно Транспарентен Тастатура Покрива кожата guard За Teswell 87-Копче Механички Тастатура
Одговара оваа тастатура :
Нашата Тастатура Заштитник на кожата поддршка на САД/Engilsh верзија на тастатурата,
НЕ ги поддржуваат Европа верзија на тастатурата .
(тастатура заштитник на кожата само, не вклучува лап-топ компјутери)
Производ карактеристики :
Дебелина : 0.2 мм.
Навремено-отпорни дизајн; може да се чуваат во секој случај или било каде (на пример : торба, џеб, компјутер случај, итн.)
Прилагодени да одговараат на секое копче совршено и нема да се наруши кога пишување.
Обезбедува удобно, не се лизга се чувствуваат што quiets притискање звуци
Пренослив и Перат
Држи скапи лаптопи нови и чисти во секое време
Штити лаптоп од штети како нечистотија, маснотии, течни, и dus


Подробности

търговска марка:
KH
Статут На Продукти:
Склад
Функция:
Водоустойчив,Прахоустойчив
Размер На Заявлението:
Общи Клавиатура
Пакет:
ДА

Избор на купувачи

Истинска нова клавиатура A1278 US за Macbook Pro 13 2009-2012 година с подмяна на Blacklight Language version US
 • Новинка

Истинска нова клавиатура A1278 US за Macbook Pro 13 2009-2012 година с подмяна на Blacklight Language version US

BGN 26.40

Производ Вистински Нови САД Тастатура A1278 За Macbook Pro 13" 20092012 Со Црна Јазик Верзија НАСБоја Црна Одговара На Моделот За A1278 20092012 СостојбаБренднови, не се користи, неотворена, во парк Пакет Stardard пакет со антистатичкиКонтактирајте со нас на друг јазик верзија за A1278 велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАДруги Модели(со јазик верзија) : A1286 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1297 НИ FR ГР RU СПA1465 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1466 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1370 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1369 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1502 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1425 НИ велика БРИТАНИЈА FR ГР RU SP ТОАA1534 НИ FR ГР RU SP ТОА​​

19V 4.74 A 90W зарядно за лаптоп ac адаптер FSP090-DMBF1 за asus N71J P50I Pro21H Pro51K Pro5B Pro66 R500D R505CB R700A
 • Новинка

19V 4.74 A 90W зарядно за лаптоп ac адаптер FSP090-DMBF1 за asus N71J P50I Pro21H Pro51K Pro5B Pro66 R500D R505CB R700A

BGN 20.78

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер FSP090DMBF1 за asN71 J P50 I Pro21 H Pro51 K Pro5 B Pro66 R500 D R505 CB R700 A јас f не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

Истинска клавиатура за лаптоп HP Pavilion 15-n020ca 15-n020nr 15-n028us 15-n030ca 15-f010dx с рамка руската версия BG
 • Новинка

Истинска клавиатура за лаптоп HP Pavilion 15-n020ca 15-n020nr 15-n028us 15-n030ca 15-f010dx с рамка руската версия BG

BGN 24.98

Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Распоред : RUНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : Го Замени Дел Броеви : 719853001 749658001 708168001 9 Z.N9 HSC.601 PK1314 D1 A00 NSKCN6 SCКомпатибилни Модели : За HP Павилјон 15E Серија лаптопЗа HP Павилјон 15N Серија лаптопНе сите модел во листата.1...

Истинска клавиатура за лаптоп HP Pavilion 15-n060ca 15-n213ca 15-n220ca 15-n230ca 15-n233ca с рамка руската версия BG
 • Новинка

Истинска клавиатура за лаптоп HP Pavilion 15-n060ca 15-n213ca 15-n220ca 15-n230ca 15-n233ca с рамка руската версия BG

BGN 24.98

Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Распоред : RUНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : Го Замени Дел Броеви : 719853001 749658001 708168001 9 Z.N9 HSC.601 PK1314 D1 A00 NSKCN6 SCКомпатибилни Модели : За HP Павилјон 15E Серија лаптопЗа HP Павилјон 15N Серија лаптопНе сите модел во листата.1...

19V 9.5 A 180W зарядно за лаптоп ac адаптер ADP-180HB B ADP-180HB D за MSI E6603 GT60 MS-16F3 GT60s GT680 GT680R MS-16F2
 • Новинка

19V 9.5 A 180W зарядно за лаптоп ac адаптер ADP-180HB B ADP-180HB D за MSI E6603 GT60 MS-16F3 GT60s GT680 GT680R MS-16F2

BGN 65.58

19 V 9.5 А 180 W лаптоп, полнач ac адаптер ADP180 HB Б ADP180 HB D за MSI E6603 GT60 MS16 F3 GT60s GT680 GT680 R MS16 F2 Ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

SSEA Безплатна доставка новата клавиатура на САЩ за ASUS F81 F81E F81S F81SE F83V F83T F83CR F83E
 • Новинка

SSEA Безплатна доставка новата клавиатура на САЩ за ASUS F81 F81E F81S F81SE F83V F83T F83CR F83E

23.46 BGN 22.00

Бренд Нови180 Дена ГаранцијаНИ Изгледот на тастатурата на екранот и биле тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Безплатна доставка 5шт 20V 3.25 A AC Lpatop захранващ адаптер lenovo/IBM T60 T60p T61 T61p X60 R60 Z60 Z60M Z60T Z61e Z61m Z61p
 • Новинка

Безплатна доставка 5шт 20V 3.25 A AC Lpatop захранващ адаптер lenovo/IBM T60 T60p T61 T61p X60 R60 Z60 Z60M Z60T Z61e Z61m Z61p

123.36 BGN 68.00

AC Адаптер За леново 20 V 3.25 НАОпис : Спецификација : Brand New Гаранција : 1 ГОДИНА Влез : 100240 V ~ 1.5 А 5060 Hz Излез : AC 20 V 3.25 НА Connecter големина : 8mm*5.5 мм Моќ : 65 W Боја : Црна Пакет Вклучуваат : 5pcs x AC Адаптер За леnovo 20 V 3.25 НА ( НЕ КАБЕЛОТ )Го замени Дел Број : PA1650161, PA1650171, PA1900171Компатибилни Модели : За IBM / За леnovo 3000 СеријаЗа леново 3000 C100, C200За леново 3000 N100, N200За леново 3000 V100, V200 За IBM / За леново 92 P1111, 92 P1154, 92 P1158, FRU 92 P1104, FRU 92 P1106, FRU 92 P1108, FRU 92 P1110, FRU 92 P1112, FRU 92 P1114, FRU 92 P1153, FRU 92 P1157, PA1650161, 92 P1159, 92 P1160, PA1650171, 92 P1211, 92 P1212, 40 Y7699, 92 P1255, 92 P1253, 92 P1254, 40 Y7696, 40 Y7659, 40 Y7700, 92 P1104, 92 P1110, 92 P1211, 93 P5026, PA1900171, 92 P1111, 92 P1156, 92 P1158, 92 P1160, 92 P1161 Компатибилен Лаптоп Модели : За IBM / За lenovoЗа thinkpad T60, Z60 Серија (интегрирана графика само)За thinkpad T60 Тип 1951 годинаЗа thinkpad T60pЗа thinkpad T61За thinkpad T400, T400s, T500За thinkpad Z60m, Z60tЗа thinkpad Z61e, Z61m, Z61tЗа thinkpad X60 Тип 1706, 1707, 1708, 1709 , 2509, 2501За thinkpad X60s Тип 1702, 1703, 1704, 1705, 2507, 2508, 2533За thinkpad X60 ТаблетаЗа thinkpad X61, X61s, X61 Таблета, X61 LSЗа thinkpad X200, X200s, X200 ТаблетаЗа thinkpad X300, X301За thinkpad R60, R60eЗа thinkpad R61, R61e, R61iЗа thinkpad R400, R500За thinkpad SL300, SL400, SL500За thinkpad T410, T410s СеријаЗа thinkpad T510 СеријаЗа thinkpad SL410, SL410k, Тип 2842, 2874 СеријаЗа thinkpad SL510, SL510k, Тип 2847, 2875 СеријаДраг пријател, Ако треба кабелот за напојување,можете да кликнете подолу : Адаптер За Полнач СоветиНие се обезбеди највисок квалитет на лаптоп моќ адаптери за најниска цена со највисоко ниво на услуга...

Истинска клавиатура на лаптоп HP Pavilion 15-G021ca 15-G027ca 15-G028ca 15-G029ca 15-n260us с рамка руската версия BG
 • Новинка

Истинска клавиатура на лаптоп HP Pavilion 15-G021ca 15-G027ca 15-G028ca 15-G029ca 15-n260us с рамка руската версия BG

BGN 24.98

Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Распоред : RUНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : Го Замени Дел Броеви : 719853001 749658001 708168001 9 Z.N9 HSC.601 PK1314 D1 A00 NSKCN6 SCКомпатибилни Модели : За HP Павилјон 15E Серија лаптопЗа HP Павилјон 15N Серија лаптопНе сите модел во листата.1...

19V 3.42 a зарядно устройство за лаптоп адаптер ADP-65JH BB за asus X450LC X8D X82Q Z37SP Z99SG U8A K455LJ F455 F9J F83VD Pro4PA A43TK K43TA
 • Новинка

19V 3.42 a зарядно устройство за лаптоп адаптер ADP-65JH BB за asus X450LC X8D X82Q Z37SP Z99SG U8A K455LJ F455 F9J F83VD Pro4PA A43TK K43TA

BGN 17.09

19 V 3.42 лаптоп адаптер за полнење ADP65 JH ББ за asX450 LC X8 D X82 Q Z37 SP Z99 SG U8 A K455 LJ F455 F9 J F83 VD Pro4 PA A43 TK K43 TA јас f не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

Батерията на лаптопа JIGU за Lenovo x61 е Series x61s series X61s 15th Anniversary Edition
 • Новинка

Батерията на лаптопа JIGU за Lenovo x61 е Series x61s series X61s 15th Anniversary Edition

BGN 33.73

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 14.4 v / v 14.8Етикета покаже Капацитет : 5200m AhЦелосно капацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци гаранција! Сертифицирани од страна CE & RohsСлики : Овој Лаптоп Батеријата може да го замени следните дел броеви : За IBM 40 Y7001 40 Y7003 42 T4630 42 T4776 92 P1168 92 P1174 ASM 92 P1170 ASM 92 P1172 ASM 92 P1174 ASM 92 P1168 FRU 42 T4505 FRU 42 T4506 FRU 92 P1167 FRU 92 P1169 FRU 92 P1171 FRU 92 P1173 FRU 92 P1227 FRU 93 P5027 FRU 93 P5028 FRU 93 P5029 FRU 93 P5030Овој Лаптоп Батеријата е исто така компатибилна со следниве модели : За Lenovo Think Pad X61 7673 Think Pad X61 7674 Think Pad X61 7675 Think Pad X61 7676 Think Pad X61 7678 Think Pad X61 7679 Think Pad X61 Серија Think Pad X61s серија Think Pad X61s 15Годишнината Издание Think Pad X61s 7666 Think Pad X61s 7667 Think Pad X61s 7668 Think Pad X61s 7669 Think Pad X61s 7670 Think Pad X61s 7671 За IBMThink Pad X60 1706 Think Pad X60 1707 Think Pad X60 1708 Think Pad X60 1709 Think Pad X60 Место 2509 Think Pad X60 2510 Think Pad X60 Серија Think Pad X60s 1702 Think Pad X60s 1703 Think Pad X60s 1704 Think Pad X60s 1705 Think Pad X60s на гласачкото место 2507 Think Pad X60s 2508 Think Pad X60s 2522 Think Pad X60s 2524 Think Pad X60s 2533 Think Pad X60s Серија answer : ___________________________ Note : Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека моделот ќе купите одговара за вашиот лаптоп или лаптоп...

OEM за клавиатура на лаптоп Lenovo/IBM T440 T440s T440p T431s E431 04Y2726 0C45291 LION-84US
 • Новинка

OEM за клавиатура на лаптоп Lenovo/IBM T440 T440s T440p T431s E431 04Y2726 0C45291 LION-84US

BGN 58.34

Објектот Спецификација : Нова За IBM THINKPAD T440 T440 P T440 E T440 S T431 S E431 E440 Серија НАС Тастатура со Рамка за Непозадинско осветлување црнаОбјектот Спецификации : Боја : Црна, непозадинско осветлувањеРаспоред : САДСостојба : НоваКомпатибилни Модели : Го Замени Дел Броеви:04 Y2726 0 C45291 ЛАВ84 MP12 M13 W 04 Y0824Компатибилни Модели : За IBM / Lenovo Thinkpad T440 T440 P T440 E T440 S T431 S L440seriesЗа IBM / Lenovo Thinkpad Работ E440 E431 серијаЗа Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Нов OEM лаптоп A1278 испански Испания клавиатурата за Macbook Pro 13 A1278 клавиатура Испания Sp + винтове комплект 2009 2010 2011 2012 година
 • Новинка

Нов OEM лаптоп A1278 испански Испания клавиатурата за Macbook Pro 13 A1278 клавиатура Испания Sp + винтове комплект 2009 2010 2011 2012 година

BGN 22.38

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1278 Тастатура спГодина20092012PPNN / AAPNN / AКомпатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаОЕМ НОВИ , 100% Тестирани,Добра Работа.1x A1278 Тастатура сп1x Сет од Тастатура Завртки(100pcs)1x Шрафцигер (да се инсталира на тастатурата завртки само)Забелешка : Тоа не го вклучи Светлото во позадина,ние ги продаваат одделно,pls да преземе некоја белешка!Ве молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​А+++ "Нов",Совршено се физичките услови,нула инциденти или гребење.А+ "Како Нов" Нема знаци на истрошеност.тоа може да е влечат оние без знаци."Многу Добар" Мали гребнатини / scuffs / чипови...

19V 3.42 a зарядно устройство за лаптоп адаптер 90-N55PW1000 за asus F301 A46CB F452C F8Sp F83 K40IJ Pro4M K42JV K43SE K46CB K455LB M9F A8S
 • Новинка

19V 3.42 a зарядно устройство за лаптоп адаптер 90-N55PW1000 за asus F301 A46CB F452C F8Sp F83 K40IJ Pro4M K42JV K43SE K46CB K455LB M9F A8S

BGN 17.38

19 V 3.42 лаптоп адаптер за полнење 90N55 PW1000 за asF301 A46 CB F452 C F8 Sp F83 K40 IJ Pro4 M K42 JV K43 SE K46 CB K455 LB M9 F A8 S јас f не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...