Безплатна доставка TSAUTOP холограма водна трансферния печатна филм размер на 0,5 m x 2 търговия на Едро гидрографическая филм TS1092

Безплатна доставка TSAUTOP холограма водна трансферния печатна филм размер на 0,5 m x 2 търговия на Едро гидрографическая филм TS1092

BGN 14.61

Брой продукти


вода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,
нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси. Опис Вода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Печатење Филм , Вода Растворлив Печатење Филм , Хидрографски Филмови , 3 D Кубни Печатење Филм, Течни Трансфер Печатење Филм Примена Декорација на објекти кои се движат од целиот сите теренски возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, X-box, Пиштоли, Чаши, Делови за Автомобили, Глувчето,Мотоцикл . Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво, керамика и метал. За повеќето делови, ако објектот може да биде натопена во вода, хидро-графички процес може да се користи. Филм Ширина Последната буква на секоја шема име : -100 CM ; Б-50 CM Филм Модели на Карбонски Влакна, Череп, Маскирна ,Дрвени, Мермер& Камен, , Животинска Кожа,Цртан филм, член на кралското семејство Шема,Метал Предности 1. Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни повратните информации од клиентите во целиот свет. 2. Најдобра Цена : Конкурентна цена во мали цел, Голем попуст за големи цел. 3. Навремена Испорака : Ние ќе брод редоследот по плаќање во 2-3 дена) 4. Најдобра По-продажбата на услугата : ние ви обезбеди Вода Трансфер Печатење обука за вештини, Корисни совети. 5.Разни Вода Трансфер Печатење Филм Обрасци 6. Член на кралското семејство Популарни Вода Трансфер Печатење Филм : Ние развивме нашите сопствени модели, некои модели достапни само од нашата компанија.
7. Прилагодување : Ние, исто така, може да се печати на вашиот сопствен дизајн, ве молиме испратете ни дизајн слика во .AI формат. Ова ќе биде вашата член на кралското семејство шема, ние никогаш нема да го продаде својот член на кралското семејство шема на трети страни.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1. Дали имате MOQ?
Да, за сите нарачки во странство,MOQ е 50 метар Квадратен или 3 ролни од квантитетот.
Q2. Како за вашиот бесплатни примероци?
Да, како еден од најголемите инкџет медиумски производи производители во Кина копното, ние сме во можност да ви послужи нашите бесплатни примероци за испитот! И листови
и ролни се достапни!
·А4 големина : 5sheets на едно време во слободни. 5 листови спакувана во пластична кеса со налепница,
·4 R/А6 големина или други големина (3Р,13 X18" итн) се исто така достапни,
·Примерок количини повеќе од 20 листови треба да се плати , нашите продажни ќе ви кажам однапред,
·Товарни собрани, можете да побарате вашиот продажен да нерешено назад, товарни додека ќе се одржи редот.


Подробности

Тип Елемент:
Стикери И Етикети
Тегло На Продукта:
0.3kg
Дължина На Продукта:
2m
специални характеристики:
Персонални Украса
търговска марка:
ЦАУТОП
is_customized:
Yes
Вид На Материала:
PVA
Широчина На Елемента:
0.5m
Височина На Продукта:
0.6m
Дебелината На Печатни Филм За Пренос На Вода:
0.03 мм-0.04 mm
Характеристики На Филма Брошура Пренос На Вода:
Водорастворимая Устойчивост На Износване
Материал Отпечатани Филм За Пренос На Вода:
PVA
Нанасяне На Водоперекачивающей Отпечатани Филм:
пластмаса, стъклопласт, дърво, керамика и метал
Работна Температура На Водата:
25~35 Градуса По Целзий
Име на продукта:
Филм За Печат Пренос На Вода, Гидрографический Филм
Шаблони:
Въглеродни Влакна, Череп, Пламък, Камуфлаж, Дърво, Мрамор

Избор на купувачи

3D мотоциклет стикер на вашия мотор етикети Франция флаг стикери задната част на баба опашката САЩ, Италия, Бразилия, Канада етикети
 • Новинка

3D мотоциклет стикер на вашия мотор етикети Франция флаг стикери задната част на баба опашката САЩ, Италия, Бразилия, Канада етикети

1.74 BGN 1.00

Ве молиме Имајте во предвид : изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет ПлусНема следење на број на парцела Генерално, Повеќето земјата ќе ве чини 15~25 работни дена за испорака...

Безплатна доставка 115C 0. 5mX2m флаг 3D карикатура модел хидро гмуркане гидрографическая филм
 • Новинка

Безплатна доставка 115C 0. 5mX2m флаг 3D карикатура модел хидро гмуркане гидрографическая филм

17.58 BGN 13.00

Бесплатен превозот 115 C 0.5m X2m Знаме 3 D цртан филм шема хидро потопување хидрографски филмПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards дамали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли,Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

7/8 22 мм черен / хром метал заключване мотоциклетни шлем универсален за Harley с кръгла тръба 7/8
 • Новинка

7/8 22 мм черен / хром метал заключване мотоциклетни шлем универсален за Harley с кръгла тръба 7/8

27.18 BGN 26.00

Опис : 100% сосема нов!!! Боја : Хром Материјал : Метал Големина : 57mm(L)x25mm(W)x38mm(H) сандак големина : 78mm(L)x76mm(W)x52mm(Ж) Два планината дупка големина : 33mm Fitment : Универзална за харли со 7 / 8" круг цевки...

TSMR9025A 0.5 m wide 50sqm pva water dipping гидрографическая филм камуфляжная водна трансферния печатна филм
 • Новинка

TSMR9025A 0.5 m wide 50sqm pva water dipping гидрографическая филм камуфляжная водна трансферния печатна филм

216.00 BGN 205.00

TSMR9025 A 0.5 m широк 50sqm pva вода потопување хидрографски филм маскирна вода трансфер печатење филмФункција : увезени премиер вода трансфери филмови,ваши сопствени обрасци се avaliable,Модел : TSMR9025 AПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards дамали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли,Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

За Yamaha XJ XJ6-6 2010 2011 2012 2013 2014 2015 протектор антискользящий влакна резервоар Pad tank Side Traction 3M стикер
 • Новинка

За Yamaha XJ XJ6-6 2010 2011 2012 2013 2014 2015 протектор антискользящий влакна резервоар Pad tank Side Traction 3M стикер

20.78 BGN 20.00

Добредојдовте во мојата продавница!Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.Мебел : За Јамаха XJ6 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 Состојба : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : Силика гел со супер силно лепило 3 M ®Количина : 1 Пар (Лево и Десно)Боја : Црнакарактеристики : Точка на нашиот производ се отстранети, ниво може да го намалат заморот и подобрување на стабилност во свиоци;Влечење влошки кои го зграби вашето возење неверојатно лесно, и бараат помалку енергија да остане на велосипед...

Филм на трансферния печатна филм 1m TSYA751 10Sq череп Гидропечатная филм водна трансферния печатна филм
 • Новинка

Филм на трансферния печатна филм 1m TSYA751 10Sq череп Гидропечатная филм водна трансферния печатна филм

48.00 BGN 37.00

TSAUTOP Филм Hydrographics Филм Трансфер Печатење Филм 1m TSYA751 10 Sq Черепот Хидро Печатење Филм Вода Трансфер Печатење ФилмПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, АвтомобилНо, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

3M Ракел филц стикери стикер филмът винил Инсталация на автомобила приключи апликатор инструмент
 • Новинка

3M Ракел филц стикери стикер филмът винил Инсталация на автомобила приключи апликатор инструмент

BGN 36.78

3 M Чувствува Squeegee Decals Налепница Винил Лист Squeegee Автомобил Заврши Апликатори АлаткаВие ќе добиете подолу стоки : 4 x Gripper Магнет носителот1 x Уметност Нож +1 кутија Сечилото1 x Волна Почувствува Squeegee1 x Чувствува злато Squeegee1 x Snitty Машина1pair Ракавица

cnHGarts Безплатна доставка на 50 см ширина бомба прехвърляне на вода печатна филм хидрография прехвърляне на филм WTP348
 • Новинка

cnHGarts Безплатна доставка на 50 см ширина бомба прехвърляне на вода печатна филм хидрография прехвърляне на филм WTP348

14.40 BGN 14.00

Опис На ПроизводотУвезени буквар филмови од Јапонија;Увезени еко мастила од Јапонија;Увезени 8 бои за печатачи;3 D кубни печатење, хидро потопување, хидро потопување,хидро слики,3d крива печатење,hydrographics печатењеОписВода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Печатење Филм , Вода Растворлив Печатење Филм , ХидрографскиФилмови , 3 D Кубни Печатење Филм, Течни Слика, Потопни грејачи АпликацијаДекорација на објекти кои се движат од целиот сите теренски возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипедшлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови за Автомобили, Глувчето, Мотоцикл.Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво, керамика,и метал.За повеќето делови, ако објектот може да биде натопена во вода, хидрографички процес може да се користи...

TSYA906 0.5 m wide 50sqm pva water dipping hydrographic film cartoon pattern water transfer printing film
 • Новинка

TSYA906 0.5 m wide 50sqm pva water dipping hydrographic film cartoon pattern water transfer printing film

216.00 BGN 199.00

TSYA906 0.5 m широк 50sqm pva вода потопување хидрографски филм цртани шема вода трансфер печатење филмФункција : увезени премиер вода трансфери филмови,ваши сопствени обрасци се avaliable,Модел : TSYA906ПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards дамали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли,Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

ширина cnHGarts 0.5 / 1m 10 квадратни метра хидро потапяне филм брошура пренос на вода гидрографический филм WTP878
 • Новинка

ширина cnHGarts 0.5 / 1m 10 квадратни метра хидро потапяне филм брошура пренос на вода гидрографический филм WTP878

51.20 BGN 35.00

Опис На ПроизводотУвезени буквар филмови од Јапонија;Увезени еко мастила од Јапонија;Увезени 8 бои за печатачи;3 D кубни печатење, хидро потопување, хидро потопување,хидро слики,3d крива печатење,hydrographics печатењеОписВода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Печатење Филм , Вода Растворлив Печатење Филм , ХидрографскиФилмови , 3 D Кубни Печатење Филм, Течни Слика, Потопни грејачи АпликацијаДекорација на објекти кои се движат од целиот сите теренски возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипедшлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови за Автомобили, Глувчето, Мотоцикл.Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво, керамика,и метал.За повеќето делови, ако објектот може да биде натопена во вода, хидрографички процес може да се користи...

Мотоциклет череп пламък стикер резервоар за гориво етикети етикети за Sportster 48 72 XR1200 XR1200X резервоар за гориво етикети спрей-живопис
 • Новинка

Мотоциклет череп пламък стикер резервоар за гориво етикети етикети за Sportster 48 72 XR1200 XR1200X резервоар за гориво етикети спрей-живопис

30.22 BGN 28.00

Мотоцикл Черепот Пламен Decal на Резервоар за Гориво Decals Налепници За Спортските 48 72 XR1200 XR1200 X на Резервоар за Гориво Decals спрејсликарство

5шт 20А електрически автомобил мотоциклет батерия конектор за батерия линия на ухото на съединителната линия опашката чисти медни клеми клип линейна карта
 • Новинка

5шт 20А електрически автомобил мотоциклет батерия конектор за батерия линия на ухото на съединителната линия опашката чисти медни клеми клип линейна карта

6.21 BGN 5.00

5pcs 20 A Мотоцикл електричен автомобил батерија полнач линија уво конекција линија опашка чист бакар терминали клип линија картичкаИсплата информации : ЗАЧУВАМ САМО!Банка на Кина Т / T и Western Union исто така прифатливо ако не ми пречи.Совети : 1...

STARPAD за най-високо качество с общо предназначение за Cfmoto spring CF125 five-speed motorcycle accessories lock събрание на едро,
 • Новинка

STARPAD за най-високо качество с общо предназначение за Cfmoto spring CF125 five-speed motorcycle accessories lock събрание на едро,

76.80 BGN 69.00

Во однос на хроматските аберации и димензија за грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.Во однос на пакување : ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот на безбедноста зависи од различни стоки.Благодарам многу.Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија...

cnHGarts Безплатна доставка на 50 см ширина camo pattern water transfer printing film hydrographics Transfer film WTP325
 • Новинка

cnHGarts Безплатна доставка на 50 см ширина camo pattern water transfer printing film hydrographics Transfer film WTP325

14.40 BGN 9.00

Опис На ПроизводотУвезени буквар филмови од Јапонија;Увезени еко мастила од Јапонија;Увезени 8 бои за печатачи;3 D кубни печатење, хидро потопување, хидро потопување,хидро слики,3d крива печатење,hydrographics печатењеОписВода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Печатење Филм , Вода Растворлив Печатење Филм , ХидрографскиФилмови , 3 D Кубни Печатење Филм, Течни Слика, Потопни грејачи АпликацијаДекорација на објекти кои се движат од целиот сите теренски возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипедшлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови за Автомобили, Глувчето, Мотоцикл.Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво, керамика,и метал.За повеќето делови, ако објектот може да биде натопена во вода, хидрографички процес може да се користи...

Безплатна доставка TSAUTOP размер на 0.5 м x 2 м хидро гмуркане гидрографическая филм прехвърляне на вода TS790-4
 • Новинка

Безплатна доставка TSAUTOP размер на 0.5 м x 2 м хидро гмуркане гидрографическая филм прехвърляне на вода TS790-4

BGN 14.61

Бесплатен превозот TSAUTOP Големина 0.5 m x 2m хидро потопување хидрографски филм вода трансфер 7904вода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси...

RPMMOTOR Carbon Fibre Fuel Gas Tank Cap Pad Cover Sticker Protector Tank Protector Pad стикер стикер за Yamaha YZF R6 1999 2000
 • Новинка

RPMMOTOR Carbon Fibre Fuel Gas Tank Cap Pad Cover Sticker Protector Tank Protector Pad стикер стикер за Yamaha YZF R6 1999 2000

3.18 BGN 2.00

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : точно Јаглерод ВлакнаPls напомена : ве Молиме имајте вашиот резервоар покрие чисти пред да ги користат нашите резервоарот подлогаПакет вклучувајќи : 1x Гориво Капа НалепницаFitment : За Yamaha YZF R1 1998 1999За Yamaha YZF R6 1999 2000За Yamaha YZF 600 R 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005За Јамаха XJ 600 1992 1993 1994 1995 1996За Јамаха FZR 1000 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995За Јамаха FJ 1200 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995За Yamaha YZF 600 1000 750За Јамаха XJR1200 9498 XJR400 9602 XHR1300За Јамаха TDM850 TDM900 TRX850Плаќање1.Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.Испорака детали1.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор...

0. 5mx2m черен череп шаблон гпсов ви хидрография CSKW890-1 прехвърляне на вода
 • Новинка

0. 5mx2m черен череп шаблон гпсов ви хидрография CSKW890-1 прехвърляне на вода

17.58 BGN 13.00

0.5m X2m црн череп шема wtp hydrographics CSKW8901 вода за пренос на АпликацијаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards дамали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли,Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

TSYA899 0.5 m wide 50sqm pva water dipping hydrographic film живопис pattern water transfer printing film
 • Новинка

TSYA899 0.5 m wide 50sqm pva water dipping hydrographic film живопис pattern water transfer printing film

216.00 BGN 199.00

TSYA899 0.5 m широк 50sqm pva вода потопување хидрографски филм сликарство шема вода трансфер печатење филмФункција : увезени премиер вода трансфери филмови,ваши сопствени обрасци се avaliable,Модел : TSYA899ПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards дамали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли,Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

Гидрографическая филм-прехвърляне на CSMU718 0,5 м*20 м зелени кленови листа с прозрачна гидрографической филм
 • Новинка

Гидрографическая филм-прехвърляне на CSMU718 0,5 м*20 м зелени кленови листа с прозрачна гидрографической филм

44.80 BGN 34.00

Хидрографскифилмтрансфер CSMU718 0.5 M*20М зелена јавор лисја со транспарентни хидрографски филмПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards дамали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли,Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...