Безименен пръст, мобилен телефон, смартфон стойка държач за iPhone 7plus Samsung, HUAWEI смартфон, IPAD MP3 за монтиране на стойка

Безименен пръст, мобилен телефон, смартфон стойка държач за iPhone 7plus Samsung, HUAWEI смартфон, IPAD MP3 за монтиране на стойка

BGN 1.00
-60 %
BGN 2.53

Брой продукти


7179879648877719 ТОПЛА US $ 0.88..2.88
/парче US $ 0.88..7.18
/парче US $ 0.88..3.58
/парче US $ 0.88..3.58
/парче US $ 0.68..1.15
/парче US $ 0.88..2.48
/парче US $ 0.68..1.15
/парче US $ 0.38..0.60
/парче US $ 0.38 1.32..
/парче US $ 0.38..1.68
/парче US $ 0.68..1.58
/парче US $ 0.68..2.38
/парче
360 степени Прст Ѕвони Мобилен Телефон паметен Телефон Стојат Држач За i Phone 7plus Samsung, HUAWEI Паметен Телефон IPAD MP3 Автомобил Планината Стојат


Подробности

търговска марка:
Ксено
Материал:
Алуминиева Сплав
зарядно устройство:
No
Има Високоговорител:
No
Съвместим Марка:
Всички телефони
Държач За Велосипед:
ДА
Кола:
ДА

Избор на купувачи

9h закалено стъкло за Samsung Galaxy Основната Grand Prime G361F G531F S3 S4 S5 Mini S6 Note 3 4 5 i9082 защитно фолио за екрана
 • Новинка

9h закалено стъкло за Samsung Galaxy Основната Grand Prime G361F G531F S3 S4 S5 Mini S6 Note 3 4 5 i9082 защитно фолио за екрана

6.37 BGN 5.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

Oukitel C8 закалено стъкло филм за Oukitel C8 стъкло-Екран протектор е защитен защита гвардия взривозащитени 9h твърдост 5.5
 • Новинка

Oukitel C8 закалено стъкло филм за Oukitel C8 стъкло-Екран протектор е защитен защита гвардия взривозащитени 9h твърдост 5.5

14.70 BGN 13.00

5 PCS Oukitel C8 Калено Стакло Филм За Oukitel C8 Стакло Екран Заштитник Заштитна Saver Guard Експлозија Доказ 9 H Цврстина 5.5Напомена : Ако цел 2 парчиња или повеќе , може да се добијат 5% попуст попуст !!Калено Стакло Екран Карактеристики >>1...

Зарядно за кола USB Socket Adapter Dual USB Power Car Outlet Interface Socket Charger за Suzuki зарядно устройство за мобилен телефон, за да смартфон
 • Новинка

Зарядно за кола USB Socket Adapter Dual USB Power Car Outlet Interface Socket Charger за Suzuki зарядно устройство за мобилен телефон, за да смартфон

18.16 BGN 14.00

Топло Совети : Овој usb полначот само одговара за МИЦУБИШИ,Mazda,хонда suzukiКарактеристики : Dual USB порти, да го наплаќаат два различни уреди истовремено.Овој производ усвојува интелигентни полнење технологија, која може брзо полнење на мобилни уреди кога на власт е помалку од 5%, мазна излез кога моќ надминува 90%, ефикасно да се обезбеди животниот век на батеријата на мобилните уреди.1...

2 бр. / лот оригинален нов заден обектив на задната камера смяна на стъкло за Huawei Honor 5C 5X honor5c honor5x със стикер високо качество
 • Новинка

2 бр. / лот оригинален нов заден обектив на задната камера смяна на стъкло за Huawei Honor 5C 5X honor5c honor5x със стикер високо качество

11.01 BGN 10.00

2 парчиња / многу Оригинални Нови Назад Задните леќи на Камерата стакло замена за Huawei Чест 5 C 5 X honor5c honor5x со Налепница со врвен квалитетОглас Опис 1...

AGREAL 100 бр./лот 9H 3D извити въглеродни влакна мек край закалено стъкло за iPhone 6 Plus 6s 7 7 plus на телефон защитно фолио за екрана
 • Новинка

AGREAL 100 бр./лот 9H 3D извити въглеродни влакна мек край закалено стъкло за iPhone 6 Plus 6s 7 7 plus на телефон защитно фолио за екрана

105.58 BGN 84.00

AGREAL 100 компјутери / многу 9 H 0.2 мм 3 D Криви Карбонски Влакна Мека Работ Калено Стакло За i Phone 6 Плус 6s 6 7 Телефон Екран Заштитник Филм За i Phone 7 плусЗабелешка : Овој Производ е Продажба без Мало ПакетДраг пријател,Забележите ова пред да редослед : 1.Ние не't имаат слика на некои производи.Па моделот е напишано во опција,ве молиме изберете модел на телефон што сакате.2.ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме договорот ни прво,ние ќе го реши проблемот за вас,ве молиме да не't open спорот.ви благодариме.(1)Производ Функција1.Специјални површински третман процес 2.Спречување на екранот пукна 3.Персоналните боја дизајн4.Заштита на вашиот мобилен телефон со оваа Премиум домот Калено Стакло предни екран заштитник.5...

2.5 D 0.26 mm 9H премия от закалено стъкло за Xiaomi Mi Note 3 Note3 5.5 inch Screen Protector закалена защитно фолио
 • Новинка

2.5 D 0.26 mm 9H премия от закалено стъкло за Xiaomi Mi Note 3 Note3 5.5 inch Screen Protector закалена защитно фолио

3.18 BGN 3.00

02.5 D 0.26 mm 9 H Премиум Калено Стакло За Xiaomi Mi Забелешка 3 Екран Заштитник Зајакнато со заштитен филмПакување за безбедност доволно ! најдобра Цена! Ќе ви се допадне нив! >>>Ние сме посветени да; секое парче чекиран пред превозот повторно; употреба добар пакување; да обезбеди најдобра услуга!Опис На Производот : Оваа Калено Стакло екран заштитник е мора да се има за секој склони кон постојано намалувањето на нивните телефон.Откако опремени го штити екранот на Телефонот од scuffs, гребнатини, пукнатини и вода.Карактеристики>>> 9 H ЦврстинаСупер Тешко, дури и остри предмети, како што се ножеви и копчињата нема да изгребат калено стакло филм. Oleophobic СлојЈа спречува од отпечатоци од прсти и други загадувачи...

Стъкло Xiaomi Redmi 5A закалено стъкло за Xiaomi Redmi 5A протектор на екрана, за да Xiaomi Redmi 5A стъкло защитно HD тънък слой ^
 • Новинка

Стъкло Xiaomi Redmi 5A закалено стъкло за Xiaomi Redmi 5A протектор на екрана, за да Xiaomi Redmi 5A стъкло защитно HD тънък слой ^

3.18 BGN 3.00

Упатства за употребаЧекор 1 : Чистење на LCD екран со clearning крпа предвидено темелно.Step2 : Излупете off маска со налепница внимателно...

За iPhone 5S Top Quality 2.5 D Arc Edge Anti-Spy Privacy закалено стъкло за iPhone 5 5S SE Screen Protector Film Guard Cover
 • Новинка

За iPhone 5S Top Quality 2.5 D Arc Edge Anti-Spy Privacy закалено стъкло за iPhone 5 5S SE Screen Protector Film Guard Cover

5.04 BGN 5.00

0Нов Врвен Квалитет 2.5 D Лак Работ Анти Шпионски Приватност Премиум Калено Стакло За i Phone 5 5 S SE Lcd Екран Заштитник Филм Guard Покрие ШтитПакување за безбедност доволно ! најдобра Цена! Ќе ви се допадне нив! >>>Ние сме посветени да; секое парче чекиран пред превозот повторно; употреба добар пакување; да обезбеди најдобра услуга!Опис На Производот : Оваа Калено Стакло екран заштитник е мора да се има за секој склони кон постојано намалувањето на нивните телефон.Откако опремени го штити екранот на Телефонот од scuffs, гребнатини, пукнатини и вода.Карактеристики>>> 9 H ЦврстинаСупер Тешко, дури и остри предмети, како што се ножеви и копчињата нема да изгребат калено стакло филм. Oleophobic СлојЈа спречува од отпечатоци од прсти и други загадувачи...

Актуализация водоустойчив под наем на Притежателя на телефона подкрепа телефон за iPhoneX 8 7 6s плюс GPS мотоциклет Притежателя на телефона Suporte Para Celular
 • Новинка

Актуализация водоустойчив под наем на Притежателя на телефона подкрепа телефон за iPhoneX 8 7 6s плюс GPS мотоциклет Притежателя на телефона Suporte Para Celular

18.05 BGN 17.00

2018 Универзална Надградба На Верзија Отпорен На Вода Торба Мотоцикл Телефон НосителотПоради секој компјутер / телефон прикаже различни, фотографии и предмети ќе биде нешто малку боја...

Anti-Explosion New Cheap Anti-Scratch Ultra Thin 2.5 D 0.26 mm 9H закалено стъкло екран протектор за Sony Xperia T3 T 3 D5106
 • Новинка

Anti-Explosion New Cheap Anti-Scratch Ultra Thin 2.5 D 0.26 mm 9H закалено стъкло екран протектор за Sony Xperia T3 T 3 D5106

7.97 BGN 6.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

CAFELE закалено стъкло за iphone 5s протектор на екрана 0.3 mm 2.5 D ультратонкая защитно фолио за iphone5 SE
 • Новинка

CAFELE закалено стъкло за iphone 5s протектор на екрана 0.3 mm 2.5 D ультратонкая защитно фолио за iphone5 SE

6.77 BGN 6.00

Превозот : Нарачката е под $5, нема следење на информации.Цел е до $5, ќе има целосно следење на информации.Услуги На Клиентите И Повратни Информации : Ако сте задоволни со нашите производи / услуги, ве молиме да остави добар фидбек.Петѕвезда повратни информации ќе бидат ценети.Ако имате било какви проблеми / жалбата , ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви понуди задоволително решение.Ние ќе бидеме тука да помогнеме сите заедно.Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации директно.

За ZTE Blade L4 A460 закалено стъкло високо качество 9H защитно фолио взривозащитен протектор на екрана за ZTE Blade L4 A460
 • Новинка

За ZTE Blade L4 A460 закалено стъкло високо качество 9H защитно фолио взривозащитен протектор на екрана за ZTE Blade L4 A460

3.17 BGN 3.00

За ZTE Сечилото L4 A460 Калено Стакло со Висок Квалитет 9 H Заштитна Фолија Експлозијадоказ Екран Заштитник за ZTE Сечилото L4 A460 Карактеристики : 1.Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти...

0.26 mm 9H 2.5 D взрывозащищенное закалено стъкло за Asus Zenfone 2 Laser 5.0 inch ZE500KL ZE500KG Protector Film закалено стъкло
 • Новинка

0.26 mm 9H 2.5 D взрывозащищенное закалено стъкло за Asus Zenfone 2 Laser 5.0 inch ZE500KL ZE500KG Protector Film закалено стъкло

7.25 BGN 6.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

1 м найлон плитка USB Type C cable адаптери, метален кабел USB Type-c, бързо зареждане на Макс 2.1 A Ток C USB към USB кабел USB2. 0 адаптер
 • Новинка

1 м найлон плитка USB Type C cable адаптери, метален кабел USB Type-c, бързо зареждане на Макс 2.1 A Ток C USB към USB кабел USB2. 0 адаптер

1.23 BGN 1.00

1m Најлон плетенка USB Тип C кабел,Метал USB Типc кабел,брзо Адаптер за полнење max 2.1 тековната USB C за да го USB Кабелот USB2.0 АдаптериКарактеристики : 1 трајни најлон плетенка кабел, убава и не заврзана2 алуминиум легура школка, се чувствуваат добро3 интегрирани приклучок, Користете 10.000 пати нема да се оштети4.106 поцинкуван бакар јадро, полнење брзина се зголеми за 30%5 максималната струја низ 2.1 А за поддршка на трансфер на податоциза TpyeC кабел : ги Поддржува сите TYPEc интерфејс уреди ,поддршка за максимална 2.1 На струја, поддршка за пренос на податоци(Горенаведените полнење тековни е под влијание на мобилен телефон, полнач, мобилен телефон негативни ограничување и други фактори, не претставува на конечните податоци...

2017 hot Mobile phone signal shielding bag, против radiation bag, cell против radaition cover против radiation sticker (10 бр. / лот)
 • Новинка

2017 hot Mobile phone signal shielding bag, против radiation bag, cell против radaition cover против radiation sticker (10 бр. / лот)

BGN 128.00

За 19.5 * 10 cm максимум може да се стави 5.8 инчен екранМобилен телефон сигнал оклопна торба е примена на напредни нанотехношка и nanomaterials од рафинирани, додека мобилен телефон или PHS торба, нано бариера layerspecial автоматски ќе го блокира бранови, така што ќе внесете DND на услуга под услов без исклучување; заедно со диверзификација на модерниот живот, некои сопственици,менаџери и стручњаци ангажирани во трговијата, работа во односите со јавноста personalleisure време се помалку и помалку, под посебни околности, ако исклучување, ќе bemisunderstood намерно да ги избегнува, дури и да предизвика шеф, колеги, пријатели, љубовник,сопруга, бизнис партнери и сомневање, со мобилен телефон остатокот торба, додека други користат било какви алатки за комуникација за да го направи вашиот мобилен телефон или PHS, ќе добиете ", претплатникот ќе повикани не може да биде поврзан за момент, ве молиме повторно бирање подоцна." совети,било слободно време можете да ги под услов без исклучување команда ви се надвор, на работа, бидејќи не постои причина од без исклучување и донесе unnecessarytrouble, ќе донесе победи на сите удобноста на вашиот живот и работа.Работи на принцип.Мобилен телефон остатокот торба користење нано материјали на повеќе компоненти на мобилен телефон и за PHS електромагнетни сигнал интерференција на бранови, на електромагнетни waveshielding ефект на аблација и да сигнал truncation, мобилен телефон и PHS направи тоа во состојба на "хибернација".Технички параметри : Сигнал слабеењето на сигналот : 90d BЕфикасност : 99.9%1 анти електронски објавување на информации2, анти degaussing : Сите видови на мемориската картичка со складирање медиум, и други електронски производи во безбедност на информации торба, може да ги заштитите податоците на информации, за да се елиминира статички електрицитет, намалување на пречки на магнетното поле за складирање содржина, за да се спречи загуба на податоци...

Оригиналната таксата за зареждане USB Plug за ELEPHONE S2 HD 5.0 MTK6735 Quad Core 1280x720 Безплатна доставка
 • Новинка

Оригиналната таксата за зареждане USB Plug за ELEPHONE S2 HD 5.0 MTK6735 Quad Core 1280x720 Безплатна доставка

15.98 BGN 15.00

Оригиналниот USB Приклучок за Полнење на Одборот За ELEPHONE S2 HD 5.0" MTK6735 Quad Core 1280x720 Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Nillkin Xiaomi Redmi Note 4X Screen Protector прозрачно / матова пластмаса защитно фолио за Xiaomi Redmi Note 4X
 • Новинка

Nillkin Xiaomi Redmi Note 4X Screen Protector прозрачно / матова пластмаса защитно фолио за Xiaomi Redmi Note 4X

BGN 9.57

Nillkin Xiaomi Redmi Забелешка 4 X Екран Заштитник Јасно / Мат Пластика со некоја заштитна Фолија за Xiaomi Redmi Забелешка 4 XВе молиме потврдете го моделот на вашиот телефон, ви благодарам.

Наем На Притежателя На Мобилен Телефон Водоустойчив Сензорен Екран Калъф Чанта За Samsung Z3 Corporate Edition, Galaxy J2 Pro () / Pro On5
 • Новинка

Наем На Притежателя На Мобилен Телефон Водоустойчив Сензорен Екран Калъф Чанта За Samsung Z3 Corporate Edition, Galaxy J2 Pro () / Pro On5

13.74 BGN 13.00

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код и точно превозот addreess(мора со градот, државата име), или пакет може да не deliever успешно.Ако пакетот delievers не успеа, бидејќи на uncorrect превозот детали, ние не сме одговорни .Вода Доказ Велосипед Телефон Носителот : Направени од високо квалитетна ABS+ПластикаВода Доказ,прашина доказ,снег pfoofЕкран на допир за дизајн.Универзална случај со 4 различни големини : Големина На : 185x110x30mm,одговара за мобилен телефон големина =Големина Б : 170x93x26mm,одговара за мобилен телефон големина =Големината на C : 165x100x30mm,одговара за мобилен телефон големина =Големина D : 150x80x30mm,одговара за мобилен телефон големина =Ве молиме одберете ја точната големина врз основа на горенаведените правила.Пакетот вклучува : 1x Водоотпорен велосипед / мотоцикл случај1x Велосипед / мотоцикл стојат носителот2x ЕВА дихтунзи

Закалено стъкло за Корпуса huawei y6 Honor 4A SCL-L01 SCL-L21 SCL-L04 protector защитно фолио SKLO en verre за HUAWEI Y6 Glass
 • Новинка

Закалено стъкло за Корпуса huawei y6 Honor 4A SCL-L01 SCL-L21 SCL-L04 protector защитно фолио SKLO en verre за HUAWEI Y6 Glass

3.17 BGN 3.00

Калено стакло ЗА Coque huawei y6 Чест 4АSCLL01 SCLL21 SCLL04 заштитник заштитна SKLO филм en verre ЗА HUAWEI Y6 СтаклоНапомена : Ако цел 2 парчиња или повеќе , може да се добијат 5% попуст попуст !!Калено Стакло Екран Карактеристики >>1...

5шт HD Clear Screen Protector за iphone X 6 7 8 plus 2.5 D извито край закалено стъкло защитно фолио за iPhone 6 Plus 6s 7 8
 • Новинка

5шт HD Clear Screen Protector за iphone X 6 7 8 plus 2.5 D извито край закалено стъкло защитно фолио за iPhone 6 Plus 6s 7 8

6.38 BGN 6.00

5 Компјутери HD Јасно Екран Заштитник за iphone 7 8 плус 0.3 mm 2.5 D Криви Работ Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија за i Phone 6 Плус 6s 7 8 X5 x калено стакло5 x влажни и суви брише

2.5 D 0.26 mm 9H премия от закалено стъкло за Huawei Mate 10 Lite протектор на екрана закалена защитно фолио за Huawei Mate 10 Lite
 • Новинка

2.5 D 0.26 mm 9H премия от закалено стъкло за Huawei Mate 10 Lite протектор на екрана закалена защитно фолио за Huawei Mate 10 Lite

3.18 BGN 3.00

02.5 D 0.26 mm 9 H Премиум Калено Стакло За Huawei Колега 10 Лајт Екран Заштитник Зајакнато со заштитен филмПакување за безбедност доволно ! најдобра Цена! Ќе ви се допадне нив! >>>Ние сме посветени да; секое парче чекиран пред превозот повторно; употреба добар пакување; да обезбеди најдобра услуга!Опис На Производот : Оваа Калено Стакло екран заштитник е мора да се има за секој склони кон постојано намалувањето на нивните телефон.Откако опремени го штити екранот на Телефонот од scuffs, гребнатини, пукнатини и вода.Карактеристики>>> 9 H ЦврстинаСупер Тешко, дури и остри предмети, како што се ножеви и копчињата нема да изгребат калено стакло филм. Oleophobic СлојЈа спречува од отпечатоци од прсти и други загадувачи...