0.26 mm тънък анти-Разбивающаяся темперирано стъкло филм за Huawei Honor V8 Arc Edge High Transparent Toughened Ultra-thin Screen Protector

0.26 mm тънък анти-Разбивающаяся темперирано стъкло филм за Huawei Honor V8 Arc Edge High Transparent Toughened Ultra-thin Screen Protector

BGN 2.00
-26 %
BGN 2.70

Брой продукти


0.26 мм Тенок Анти-да се Загрози Калено Стакло Филм За Huawei Чест V8 Лак Работ Висока Транспарентен Зајакнато Ултра-тенок Екран Заштитник
Опис :
1.Површината е анти-масло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти.
2.Целосно поврзување, автоматски адсорпција може да се повтори, да се постават.
3.Целосно транспарентна : многу тенка, хемиски третирана транспарентен калено стакло.
4.Површинска цврстина : површината има тврдост од 8-9h,Тоа е 9 пати посилно од обични очила. Алатка и копчињата не се сече.
5.Нежен допир : задниот дел од силна лепила, лесно да го инсталирате, и затоа не влијае на допир чувствителност на допир.
6.Експлозија-доказ, да се загрози отпорни на стаклото се скрши во мал дел од остри, побезбеден отколку други производи од стакло.
7.Ултра-тенок стакло(T≈0.26 mm) можат да се третираат од страна toughening под висока температура на 420.
8.Screen protector ќе биде совршено се совпаѓа со вашиот Уред ,ве молиме потврдете го вашиот модел пред да се изврши плаќање. ако не сте сигурни ако екранот
заштитник вклопува со вашиот Уред ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви помогнеме ќе одговараат совршено.
вид забелешка : ве молиме потврдете го вашиот модел на вашиот уред пред да се изврши плаќање.
Пакет Се Вклучени :
1 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник без мало пакување .
1 X Сува Ткаенина За Чистење
1 X Влажна Ткаенина за Чистење со алкохол
Превозот :
1. Пакет брод да повеќето земји на светот,трошоците За превозот за сите земји кои се исти.
2. Овој пакет ќе биде пратена од Кина Пост или Singore Пост .
3. Предмети ќе се провери внимателно пред да бидат испратени надвор
4.Ние треба 1-3 дена време да се справи со вашата цел
5. Превозот време ќе биде разновидна, бидејќи на времетраењето на обичајот проверка и вашата локална скопска обработка на време.
6. Ако не се добие пакет за повеќе од 4 недели, ве молиме контактирајте со нас навремено. Услови на продажба 1. Сите производи пред пратката, ние ќе бидеме 100% квалитет! 2. Сите производи, ние ќе оцени пакување пред продажбата, имаат силна картон за заштита на производи, за да се избегне оштетување во процесот на транспорт 3. Ако добиете производот, постојат неисправни, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта по прв пат!Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа! 4. Ние ќе го најдете најдоброто решение, да го реши вашиот проблем! 5. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта!6. Никаква Царина или надомест обвинет од страна на земјата на дестинација на Царинските ќе биде купувачот одговорност Зошто да го одберете НАС? Две Години Производство Искуство на Телефон и Таблет додатоци Професија и искуство што ни овозможува да се разбере она што ви треба лесно и прецизно Брз време на испорака Ниска цена е важна работа за која ние се обидуваме да се направи тоа толку ниска што е можно Висок квалитет секогаш е нашата душа Гаранција
01.


Подробности

Воспользуйся:
мобилен телефон
търговска марка:
XSKEMP
Характеристики:
Ултра тънък, устойчив на надраскване, лесна за инсталиране
Съвместим Телефон Марка:
Huawei
С Дребно Опаковка:
No
Тип:
Предната Филм
Пакет:
No
Покритие от край до край:
No
Материал:
закалено стъкло
Цвят:
Почистване
Радиан:
2.5 D
Мыслительность:
0,26 mm
коефициент на пропускливост на светлина:
99.9%
Твърдост:
9h+
Характеристика:
Взривозащитен, анти -- скрест, ултра ясен, ултратънък
Съвместима Модел 1:
За Huawei Honor V8

Избор на купувачи

2 бр. / лот оригинален нов заден обектив на задната камера смяна на стъкло за Huawei Honor 5C 5X honor5c honor5x със стикер високо качество
 • Новинка

2 бр. / лот оригинален нов заден обектив на задната камера смяна на стъкло за Huawei Honor 5C 5X honor5c honor5x със стикер високо качество

11.01 BGN 10.00

2 парчиња / многу Оригинални Нови Назад Задните леќи на Камерата стакло замена за Huawei Чест 5 C 5 X honor5c honor5x со Налепница со врвен квалитетОглас Опис 1...

0.3 мм 9H 2.5 D HD закалено закалено стъкло за ZTE S291 Grand S2, S II LCD филм взривозащитен протектор на екрана на кутията гвардия 5.5
 • Новинка

0.3 мм 9H 2.5 D HD закалено закалено стъкло за ZTE S291 Grand S2, S II LCD филм взривозащитен протектор на екрана на кутията гвардия 5.5

3.17 BGN 3.00

Напомена : Ако цел 2 парчиња или повеќе , може да се добијат 5% попуст попуст !Калено Стакло Екран Карактеристики >>1...

Закалено стъкло за Корпуса huawei y6 Honor 4A SCL-L01 SCL-L21 SCL-L04 protector защитно фолио SKLO en verre за HUAWEI Y6 Glass
 • Новинка

Закалено стъкло за Корпуса huawei y6 Honor 4A SCL-L01 SCL-L21 SCL-L04 protector защитно фолио SKLO en verre за HUAWEI Y6 Glass

3.17 BGN 3.00

Калено стакло ЗА Coque huawei y6 Чест 4АSCLL01 SCLL21 SCLL04 заштитник заштитна SKLO филм en verre ЗА HUAWEI Y6 СтаклоНапомена : Ако цел 2 парчиња или повеќе , може да се добијат 5% попуст попуст !!Калено Стакло Екран Карактеристики >>1...

Nillkin Xiaomi Redmi Note 4X Screen Protector прозрачно / матова пластмаса защитно фолио за Xiaomi Redmi Note 4X
 • Новинка

Nillkin Xiaomi Redmi Note 4X Screen Protector прозрачно / матова пластмаса защитно фолио за Xiaomi Redmi Note 4X

BGN 9.57

Nillkin Xiaomi Redmi Забелешка 4 X Екран Заштитник Јасно / Мат Пластика со некоја заштитна Фолија за Xiaomi Redmi Забелешка 4 XВе молиме потврдете го моделот на вашиот телефон, ви благодарам.

За xiaomi mi6 закалено стъкло Nillkin Amazing H / H+PRO Anti-Explosion закалено стъкло протектор на екрана, за да Xiaomi 6 (5.15 инча)
 • Новинка

За xiaomi mi6 закалено стъкло Nillkin Amazing H / H+PRO Anti-Explosion закалено стъкло протектор на екрана, за да Xiaomi 6 (5.15 инча)

18.56 BGN 12.00

За xiaomi mi6 Калено Стакло Nillkin Неверојатни H / H+PRO Калено Стакло Екран Заштитник За Xiaomi 6 (5.15 инчи) 1 супер јасно, антиотпечаток, антинула, 9 H тешко, ultrathin лесно да се залепи 2...

0.26 mm взрывозащищенная темперирано стъкло филм за ASUS Zenfone 2 Laser ZE550KL 5.5 Z00LD LCD Screen Protector pelicula de vidro
 • Новинка

0.26 mm взрывозащищенная темперирано стъкло филм за ASUS Zenfone 2 Laser ZE550KL 5.5 Z00LD LCD Screen Protector pelicula de vidro

BGN 2.85

Добредојдовте на нашиот продавница : Шопинг Совети >>Цел ≥ 2 Парчиња 5% Попуст !!Првиот е КИНА ПОСТ Нормално Mail, (tracker број само следење во кина), што значи следење Бр...

CAFELE закалено стъкло за iphone 5s протектор на екрана 0.3 mm 2.5 D ультратонкая защитно фолио за iphone5 SE
 • Новинка

CAFELE закалено стъкло за iphone 5s протектор на екрана 0.3 mm 2.5 D ультратонкая защитно фолио за iphone5 SE

6.77 BGN 6.00

Превозот : Нарачката е под $5, нема следење на информации.Цел е до $5, ќе има целосно следење на информации.Услуги На Клиентите И Повратни Информации : Ако сте задоволни со нашите производи / услуги, ве молиме да остави добар фидбек.Петѕвезда повратни информации ќе бидат ценети.Ако имате било какви проблеми / жалбата , ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви понуди задоволително решение.Ние ќе бидеме тука да помогнеме сите заедно.Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации директно.

XMXCZKJ магнитен CD слот кола 360 градуса Универсален магнитен държач за мобилен телефон за iPhone Samsung поддръжка на GPS планина
 • Новинка

XMXCZKJ магнитен CD слот кола 360 градуса Универсален магнитен държач за мобилен телефон за iPhone Samsung поддръжка на GPS планина

15.98 BGN 14.00

XMXCZKJ Магнетни CD Слот Автомобил Планината Носителот 360 степени Универзална Магнетни Мобилен Телефон Држач За i Phone, Samsung Поддршка GPS ПланинатаОпис На Производот Универзална Магнетен Држач може да се одржи речиси секој паметен телефон уреди...

За ZTE Blade L4 A460 закалено стъкло високо качество 9H защитно фолио взривозащитен протектор на екрана за ZTE Blade L4 A460
 • Новинка

За ZTE Blade L4 A460 закалено стъкло високо качество 9H защитно фолио взривозащитен протектор на екрана за ZTE Blade L4 A460

3.17 BGN 3.00

За ZTE Сечилото L4 A460 Калено Стакло со Висок Квалитет 9 H Заштитна Фолија Експлозијадоказ Екран Заштитник за ZTE Сечилото L4 A460 Карактеристики : 1.Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти...

Безименен пръст, мобилен телефон, смартфон стойка държач за iPhone 7plus Samsung, HUAWEI смартфон, IPAD MP3 за монтиране на стойка
 • Новинка

Безименен пръст, мобилен телефон, смартфон стойка държач за iPhone 7plus Samsung, HUAWEI смартфон, IPAD MP3 за монтиране на стойка

2.53 BGN 1.00

7179879648877719 ТОПЛА парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче360 степени Прст Ѕвони Мобилен Телефон паметен Телефон Стојат Држач За i Phone 7plSamsung, HUAWEI Паметен Телефон IPAD MP3 Автомобил Планината Стојат

Екран Протектор За Oneplus One Two Three X Закалено Стъкло За One Plus 1 2 3 A0001 A2001 Закалена Взрывозащищенная Филм
 • Новинка

Екран Протектор За Oneplus One Two Three X Закалено Стъкло За One Plus 1 2 3 A0001 A2001 Закалена Взрывозащищенная Филм

7.25 BGN 6.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

iDol 3 5.5 Cases 9H 0.26 mm водонепроницаемое закалено стъкло за Alcatel One Touch Idol 3 5.5 6045 Screen Protector Film Case
 • Новинка

iDol 3 5.5 Cases 9H 0.26 mm водонепроницаемое закалено стъкло за Alcatel One Touch Idol 3 5.5 6045 Screen Protector Film Case

7.25 BGN 6.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

Alloet Универсален мобилен телефон определя скоба стабилизатор на Selfie Stick клип за монтиране на стена за сега вход S7 S8 S6, забележка 4, Забележка 5
 • Новинка

Alloet Универсален мобилен телефон определя скоба стабилизатор на Selfie Stick клип за монтиране на стена за сега вход S7 S8 S6, забележка 4, Забележка 5

22.16 BGN 18.00

Карактеристики : 1 Направен од метал, шарени и стабилна клип;2 Погоден за selfie стап, биро tripod, рака носителот итн.;3...

I9060 закалено стъкло за Samsung Galaxy Grand Нео GT-i9082 Duos Lite i9060i i9082 i9080 i9060 i9062 Plus защитно фолио за екрана
 • Новинка

I9060 закалено стъкло за Samsung Galaxy Grand Нео GT-i9082 Duos Lite i9060i i9082 i9080 i9060 i9062 Plus защитно фолио за екрана

3.02 BGN 3.00

Известување Пред Цел : Ако изберете " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ", ќе може да го пратите по што парцела лево Кина, Но овој начин ќе заштедите вашите пари...