Нов САЩ в ЕС AC Power Plug пътуване конвертор адаптер битови вилици адаптер

Нов САЩ в ЕС AC Power Plug пътуване конвертор адаптер битови вилици адаптер

BGN 2.64

Брой продукти


НОВА со НАС за Да го ЕУ AC Power Plug Патување Конвертор Адаптер за Домаќинство Приклучок адаптер
Pecifications :
Компактен дизајн за патник или Домашна Употреба
Мала тежина,Plug and play топла замена, лесен за инсталација и употреба
Излез : (2 рамни pin)НИ женски socket
Се конвертира AC plug од НАС да Евра
НИ ЕУ plug adapte
Влез : (2 круг pin) и ЕУ Plug Иглички


Подробности

Цвят:
Бял, Черен
Тип Штепсельной Вилици:
EU
Източник На Захранване:
USB
Съвместим Марка:
SONY, blackberry, LG, Meizu, Nokia, ZTE, универсалия, xiaomi, HTC, Lenovo, Huawei, други, apple, Samsung, Motorola
USB портове:
1
Сертифициране на качеството:
CE, CCC, RoHS
Тип:
Пътуване
Изход:
5V/1A
търговска марка:
effelon
Изходен Интерфейс:
USB
Поддръжка На Технологията За Бързо Зареждане:
No
Въвеждане:
100-240V/0.15 A
Номер На Модела:
вилица за европейския стандарт
Номер На Модела:
штепсельная корона на ЕС
Цвят:
Бял
Име:
САЩ штепсельной вилката мощьности импулс на ЕС
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
вилица за европейския стандарт
Тип:
САЩ штепсельной вилката мощьности импулс на ЕС
Стил:
штепсельная вилица стени на ЕС
Воспользуйся:
САЩ в ЕС plug
Характеристика:
пътен адаптер

Избор на купувачи

Използва се оригинална дънна платка 1G RAM+8G ROM на дънната платка за DOOGEE Turbo DG2014 MTK6582 Quad Core 5.0 1280x720 Безплатна доставка
 • Новинка

Използва се оригинална дънна платка 1G RAM+8G ROM на дънната платка за DOOGEE Turbo DG2014 MTK6582 Quad Core 5.0 1280x720 Безплатна доставка

35.18 BGN 32.00

Користи Оригиналната плоча 1 G RAM меморија+8 G ROM Плоча за DOOGEE Турбо DG2014 MTK6582 Quad Core 5.0" 1280x720 Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Стъкло Xiaomi Redmi 5A закалено стъкло за Xiaomi Redmi 5A протектор на екрана, за да Xiaomi Redmi 5A стъкло защитно HD тънък слой ^
 • Новинка

Стъкло Xiaomi Redmi 5A закалено стъкло за Xiaomi Redmi 5A протектор на екрана, за да Xiaomi Redmi 5A стъкло защитно HD тънък слой ^

3.18 BGN 3.00

Упатства за употребаЧекор 1 : Чистење на LCD екран со clearning крпа предвидено темелно.Step2 : Излупете off маска со налепница внимателно...

0.26 mm взрывозащищенная темперирано стъкло филм за ASUS Zenfone 2 Laser ZE550KL 5.5 Z00LD LCD Screen Protector pelicula de vidro
 • Новинка

0.26 mm взрывозащищенная темперирано стъкло филм за ASUS Zenfone 2 Laser ZE550KL 5.5 Z00LD LCD Screen Protector pelicula de vidro

BGN 2.85

Добредојдовте на нашиот продавница : Шопинг Совети >>Цел ≥ 2 Парчиња 5% Попуст !!Првиот е КИНА ПОСТ Нормално Mail, (tracker број само следење во кина), што значи следење Бр...

За ZTE Blade L4 A460 закалено стъкло високо качество 9H защитно фолио взривозащитен протектор на екрана за ZTE Blade L4 A460
 • Новинка

За ZTE Blade L4 A460 закалено стъкло високо качество 9H защитно фолио взривозащитен протектор на екрана за ZTE Blade L4 A460

3.17 BGN 3.00

За ZTE Сечилото L4 A460 Калено Стакло со Висок Квалитет 9 H Заштитна Фолија Експлозијадоказ Екран Заштитник за ZTE Сечилото L4 A460 Карактеристики : 1.Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти...

KEYSION 2 USB порта-C PD бързо зарядно за кола за iPhone X 8 8 Plus QC 3.0 бързо зареждане зарядно за Samsung S8 S9 N8 за Xiaomi
 • Новинка

KEYSION 2 USB порта-C PD бързо зарядно за кола за iPhone X 8 8 Plus QC 3.0 бързо зареждане зарядно за Samsung S8 S9 N8 за Xiaomi

39.97 BGN 18.00

KEYSION 2 Порт USBC PD Брз Автомобил Полнач за i Phone X 8 8 Плус КК 3.0 Брзо Полнење Автомобил Полнење за Samsung S9 S8 N8 за XiaomiФункција : KEYSION USBC PD Брз Полнач+ КК 3.0 USB Автомобил Полнач PD Port : Поддршка за USB PD 2.0 Моќ Испорака + КК 3.0 + за Huawei FCP Брз Полнач, 27.6 W Max Smart Излез КК 3.0 Порт : Поддршка КК 3.0 + КК 2.0 + за Huawei FCP Брз Полнач, 18 W Max Smart Излез...

2.5 D 0.26 mm 9H премия от закалено стъкло за Huawei Mate 10 Lite протектор на екрана закалена защитно фолио за Huawei Mate 10 Lite
 • Новинка

2.5 D 0.26 mm 9H премия от закалено стъкло за Huawei Mate 10 Lite протектор на екрана закалена защитно фолио за Huawei Mate 10 Lite

3.18 BGN 3.00

02.5 D 0.26 mm 9 H Премиум Калено Стакло За Huawei Колега 10 Лајт Екран Заштитник Зајакнато со заштитен филмПакување за безбедност доволно ! најдобра Цена! Ќе ви се допадне нив! >>>Ние сме посветени да; секое парче чекиран пред превозот повторно; употреба добар пакување; да обезбеди најдобра услуга!Опис На Производот : Оваа Калено Стакло екран заштитник е мора да се има за секој склони кон постојано намалувањето на нивните телефон.Откако опремени го штити екранот на Телефонот од scuffs, гребнатини, пукнатини и вода.Карактеристики>>> 9 H ЦврстинаСупер Тешко, дури и остри предмети, како што се ножеви и копчињата нема да изгребат калено стакло филм. Oleophobic СлојЈа спречува од отпечатоци од прсти и други загадувачи...

50 бр. / лот кръг безименен пръст, мобилен телефон, смартфон стойка държач за iPhone 7plus Samsung смартфон, IPAD MP3 за монтиране на стойка
 • Новинка

50 бр. / лот кръг безименен пръст, мобилен телефон, смартфон стойка държач за iPhone 7plus Samsung смартфон, IPAD MP3 за монтиране на стойка

56.88 BGN 52.00

50pcs / многу 360 степени Прст Ѕвони Мобилен Телефон паметен Телефон Стојат Држач За i Phone 7plSamsung, HUAWEI Паметен Телефон IPAD MP3 Автомобил Планината Стојат Количина : педесет компјутери / многу купат две многу имаат 10% попуст! Драги пријатели : Ако сакате иста боја, ве молиме да се земе директен истрел...

Мобилен телефон превръзка, фитнес зала работи превръзка калъф за Samsung Galaxy J7 Prime Full Cover Protect Phone регулируема превръзка на ръката
 • Новинка

Мобилен телефон превръзка, фитнес зала работи превръзка калъф за Samsung Galaxy J7 Prime Full Cover Protect Phone регулируема превръзка на ръката

5.20 BGN 5.00

Мобилен Телефон Armband Салата Работи Спорт Рака Бенд Случај За Samsung Галакси J7 Премиер Целосно Покривање Заштита на Телефонот Прилагодливи Рака бендРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, било nondelivery нема да биде одговорен од страна на нас, ако клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачка.Превозот и Ракувањето со : Ние ќе се определи превозот курир, во секој оглас, најчесто ние брод од воздухопловната...

iDol 3 5.5 Cases 9H 0.26 mm водонепроницаемое закалено стъкло за Alcatel One Touch Idol 3 5.5 6045 Screen Protector Film Case
 • Новинка

iDol 3 5.5 Cases 9H 0.26 mm водонепроницаемое закалено стъкло за Alcatel One Touch Idol 3 5.5 6045 Screen Protector Film Case

7.25 BGN 6.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

0.26 mm тънък анти-Разбивающаяся темперирано стъкло филм за Huawei Honor V8 Arc Edge High Transparent Toughened Ultra-thin Screen Protector
 • Новинка

0.26 mm тънък анти-Разбивающаяся темперирано стъкло филм за Huawei Honor V8 Arc Edge High Transparent Toughened Ultra-thin Screen Protector

2.70 BGN 2.00

0.26 мм Тенок Антида се Загрози Калено Стакло Филм За Huawei Чест V8 Лак Работ Висока Транспарентен Зајакнато Ултратенок Екран ЗаштитникОпис : 1.Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти.2.Целосно поврзување, автоматски адсорпција може да се повтори, да се постават.3.Целосно транспарентна : многу тенка, хемиски третирана транспарентен калено стакло.4.Површинска цврстина : површината има тврдост од 89h,Тоа е 9 пати посилно од обични очила...

За xiaomi mi6 закалено стъкло Nillkin Amazing H / H+PRO Anti-Explosion закалено стъкло протектор на екрана, за да Xiaomi 6 (5.15 инча)
 • Новинка

За xiaomi mi6 закалено стъкло Nillkin Amazing H / H+PRO Anti-Explosion закалено стъкло протектор на екрана, за да Xiaomi 6 (5.15 инча)

18.56 BGN 12.00

За xiaomi mi6 Калено Стакло Nillkin Неверојатни H / H+PRO Калено Стакло Екран Заштитник За Xiaomi 6 (5.15 инчи) 1 супер јасно, антиотпечаток, антинула, 9 H тешко, ultrathin лесно да се залепи 2...

2 USB порта на зарядното устройство адаптер + найлон метална запушалка Тип c usb кабел за Xiaomi mi a1 mi5 Mi6 Sony Xperia XA1 XA2 L2 lg g5 G6 htc u11
 • Новинка

2 USB порта на зарядното устройство адаптер + найлон метална запушалка Тип c usb кабел за Xiaomi mi a1 mi5 Mi6 Sony Xperia XA1 XA2 L2 lg g5 G6 htc u11

BGN 3.74

Ние сме 100% доверливи и искрен Ве молиме контактирајте со нас слободно ако не ја прими стоката во 60 дена и ќе го препрати сте нов еден или рефундирање на целосна исплата до вас...

2017 hot Mobile phone signal shielding bag, против radiation bag, cell против radaition cover против radiation sticker (10 бр. / лот)
 • Новинка

2017 hot Mobile phone signal shielding bag, против radiation bag, cell против radaition cover против radiation sticker (10 бр. / лот)

BGN 128.00

За 19.5 * 10 cm максимум може да се стави 5.8 инчен екранМобилен телефон сигнал оклопна торба е примена на напредни нанотехношка и nanomaterials од рафинирани, додека мобилен телефон или PHS торба, нано бариера layerspecial автоматски ќе го блокира бранови, така што ќе внесете DND на услуга под услов без исклучување; заедно со диверзификација на модерниот живот, некои сопственици,менаџери и стручњаци ангажирани во трговијата, работа во односите со јавноста personalleisure време се помалку и помалку, под посебни околности, ако исклучување, ќе bemisunderstood намерно да ги избегнува, дури и да предизвика шеф, колеги, пријатели, љубовник,сопруга, бизнис партнери и сомневање, со мобилен телефон остатокот торба, додека други користат било какви алатки за комуникација за да го направи вашиот мобилен телефон или PHS, ќе добиете ", претплатникот ќе повикани не може да биде поврзан за момент, ве молиме повторно бирање подоцна." совети,било слободно време можете да ги под услов без исклучување команда ви се надвор, на работа, бидејќи не постои причина од без исклучување и донесе unnecessarytrouble, ќе донесе победи на сите удобноста на вашиот живот и работа.Работи на принцип.Мобилен телефон остатокот торба користење нано материјали на повеќе компоненти на мобилен телефон и за PHS електромагнетни сигнал интерференција на бранови, на електромагнетни waveshielding ефект на аблација и да сигнал truncation, мобилен телефон и PHS направи тоа во состојба на "хибернација".Технички параметри : Сигнал слабеењето на сигналот : 90d BЕфикасност : 99.9%1 анти електронски објавување на информации2, анти degaussing : Сите видови на мемориската картичка со складирање медиум, и други електронски производи во безбедност на информации торба, може да ги заштитите податоците на информации, за да се елиминира статички електрицитет, намалување на пречки на магнетното поле за складирање содржина, за да се спречи загуба на податоци...

2 бр. / лот оригинален нов заден обектив на задната камера смяна на стъкло за Huawei Honor 5C 5X honor5c honor5x със стикер високо качество
 • Новинка

2 бр. / лот оригинален нов заден обектив на задната камера смяна на стъкло за Huawei Honor 5C 5X honor5c honor5x със стикер високо качество

11.01 BGN 10.00

2 парчиња / многу Оригинални Нови Назад Задните леќи на Камерата стакло замена за Huawei Чест 5 C 5 X honor5c honor5x со Налепница со врвен квалитетОглас Опис 1...

1 м найлон плитка USB Type C cable адаптери, метален кабел USB Type-c, бързо зареждане на Макс 2.1 A Ток C USB към USB кабел USB2. 0 адаптер
 • Новинка

1 м найлон плитка USB Type C cable адаптери, метален кабел USB Type-c, бързо зареждане на Макс 2.1 A Ток C USB към USB кабел USB2. 0 адаптер

1.23 BGN 1.00

1m Најлон плетенка USB Тип C кабел,Метал USB Типc кабел,брзо Адаптер за полнење max 2.1 тековната USB C за да го USB Кабелот USB2.0 АдаптериКарактеристики : 1 трајни најлон плетенка кабел, убава и не заврзана2 алуминиум легура школка, се чувствуваат добро3 интегрирани приклучок, Користете 10.000 пати нема да се оштети4.106 поцинкуван бакар јадро, полнење брзина се зголеми за 30%5 максималната струја низ 2.1 А за поддршка на трансфер на податоциза TpyeC кабел : ги Поддржува сите TYPEc интерфејс уреди ,поддршка за максимална 2.1 На струја, поддршка за пренос на податоци(Горенаведените полнење тековни е под влијание на мобилен телефон, полнач, мобилен телефон негативни ограничување и други фактори, не претставува на конечните податоци...

5D закалено стъкло за Huawei P10 Lite P 10 Plus Mate 10 P8 P9 Lite 2017 За Честта 9 8 Pro 9i Nova 2и V9 > 3D 4D защитно стъкло
 • Новинка

5D закалено стъкло за Huawei P10 Lite P 10 Plus Mate 10 P8 P9 Lite 2017 За Честта 9 8 Pro 9i Nova 2и V9 > 3D 4D защитно стъкло

7.02 BGN 6.00

5 D Целосно Покривање Калено Стакло За Huawei P10 Лајт Стр 10 Плус Колега 10 Лајт Екран ЗаштитникP8 P9 Лајт 2017 Филм За Huawei Чест 9 8 Pro Lite 9i Нова 2i V9 Зајакнато СтаклоКарактеристики : АнтиНула 9 H цврстина Антиотпечатоци слој HD оптички transmittance Целосно транспарентна Експлозијадоказ Нежен допирОпис : Бендот Име : Ger Tong Материјал : Калено Стакло во Боја : Црна, Бела Дебелина : 0.38 mm Цврстина : 9 H Transparence : 99% Radian : 5 DКомпатибилен со : Калено Стакло За Huawei P10 Лајт Екран Заштитник Филм Калено Стакло За Huawei P8 Лајт 2017 Екран Заштитник Филм Калено Стакло За Huawei P9 Лајт 2017 Екран Заштитник Филм Калено Стакло За Huawei P10 P10 PlЕкран Заштитник Филм Калено Стакло За Huawei Колега 10 Лајт Екран Заштитник Филм Калено Стакло За Huawei Чест 9 9i V9 Екран Заштитник Филм Калено Стакло За Huawei Чест 8 Pro Lite Екран Заштитник Филм Калено Стакло За Huawei Нова 2i Екран Заштитник ФилмПакување вклучува : 1 x За Huawei 5 D Целосно Покривање Екран Заштитник 1 x Сува Избрише за инсталација за подготовка 1 x Алкохол Избрише за инсталација за подготовка

Екран Протектор За Oneplus One Two Three X Закалено Стъкло За One Plus 1 2 3 A0001 A2001 Закалена Взрывозащищенная Филм
 • Новинка

Екран Протектор За Oneplus One Two Three X Закалено Стъкло За One Plus 1 2 3 A0001 A2001 Закалена Взрывозащищенная Филм

7.25 BGN 6.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...