Закалено стъкло за Xiaomi m3 4 5 ултра-тънък и лек протектор на екрана, за да Redmi NOTE 3 3Pro 4 4Pro 4X 5 5pro Guard

Закалено стъкло за Xiaomi m3 4 5 ултра-тънък и лек протектор на екрана, за да Redmi NOTE 3 3Pro 4 4Pro 4X 5 5pro Guard

BGN 2.00
-21 %
BGN 2.54

Брой продукти


1. 100% Нов Висок Квалитет Калено Стакло За Xiaomin м3 4 5 Ултра-тенок и лесен Екран Заштитник За Redmi ЗАБЕЛЕШКА 3 3 Pro 4 4 Pro 4 X 5 5 Pro Гарда .
2. Во Парк + Безбедно Пакет + Навремена Испорака
Имаме и други додатоци За Xiaomi Redmi во нашата продавница. Ако треба, ве молиме да пребарувате во нашата продавница.


Подробности

Цвят:
За Xiaomi m4, за Xiaomi m5, за Redmi NOTE 3, за Redmi NOTE 3 Pro, за Redmi NOTE 4, за Redmi NOTE 4 Pro, за Redmi NOTE 4X, за Redmi NOTE 5 Pro, за Redmi NOTE 5, за Xiaomi m3
Материал:
закалено стъкло
Воспользуйся:
мобилен телефон
Покритие от край до край:
ДА
Съвместим Телефон Марка:
xiaomi
Характеристики:
Ултра тънък, устойчив на надраскване, лесна за инсталиране
С Дребно Опаковка:
No
Тип:
Предната Филм
Съвместима Модел, Xiaomi:
Redmi 3s
Пакет:
No
търговска марка:
МАКИСС
със силна коробчатой опаковка:
Има
взривозащитен:
Поддръжка

Избор на купувачи

Устойчиво на надраскване 0,26 mm 9H днешно закалено закалено стъкло за Huawei Ascend Y511 Premium Protective Guard Screen Protector Film
 • Новинка

Устойчиво на надраскване 0,26 mm 9H днешно закалено закалено стъкло за Huawei Ascend Y511 Premium Protective Guard Screen Protector Film

2.70 BGN 2.00

Отпорно на гребење 0.26 mm 9 H Вистински Зајакнато Калено Стакло За Huawei Искачи Y511 Премиум Заштитна Guard Екран Заштитник ФилмОпис : 1.Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти.2.Целосно поврзување, автоматски адсорпција може да се повтори, да се постават.3.Целосно транспарентна : многу тенка, хемиски третирана транспарентен калено стакло.4.Површинска цврстина : површината има тврдост од 89h,Тоа е 9 пати посилно од обични очила...

2.5 D 0.26 mm 9h твърдост мобилен телефон отпред закалено стъкло закалено Стъкло Cristal за Huawei P9 Lite Mini P9Lite
 • Новинка

2.5 D 0.26 mm 9h твърдост мобилен телефон отпред закалено стъкло закалено Стъкло Cristal за Huawei P9 Lite Mini P9Lite

7.97 BGN 6.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

Екран Протектор За Oneplus One Two Three X Закалено Стъкло За One Plus 1 2 3 A0001 A2001 Закалена Взрывозащищенная Филм
 • Новинка

Екран Протектор За Oneplus One Two Three X Закалено Стъкло За One Plus 1 2 3 A0001 A2001 Закалена Взрывозащищенная Филм

7.25 BGN 6.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

Евтини най-добрите анти-надраскване 2.5 D 0.26 mm 9H телефон предната закалено закалено стъкло за Sony Soni Xperia Experia Xpera Experi C3 Dual
 • Новинка

Евтини най-добрите анти-надраскване 2.5 D 0.26 mm 9H телефон предната закалено закалено стъкло за Sony Soni Xperia Experia Xpera Experi C3 Dual

7.97 BGN 6.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

0.26 mm qwerty на цял екран темперирано стъкло фолио за iPhone 7 Screen Protector Gorilla Protective Стъкло за iPhone 6 6S X 8 Guard Plus 9H
 • Новинка

0.26 mm qwerty на цял екран темперирано стъкло фолио за iPhone 7 Screen Protector Gorilla Protective Стъкло за iPhone 6 6S X 8 Guard Plus 9H

BGN 5.58

0.26 mm цел Екран Калено Стакло Филм За i Phone 7 Екран Заштитник Горила Заштитна Стакло За i Phone 6 6 S X 8 Плус Guard 9 HФункција : Brand Name Morn Rise Име на Производот Стакло Филм Заштита 100% Полн Екран Дебелина 0.26 мм, Ултра тенок Раб 2.5 D Боја Црна, Бела транспарентност HD Јасно КомпатибиленЗа i Phone 7 7 ПлусЗа i Phone 6 6 S ПлусЗа i Phone 5 5 S SEЗа i Phone 8 8 ПлусЗа i Phone X Цврстина 8~9 H, нула доказ Функција експлозија доказ, Отпечатоци ДоказПакет : 1 x Калено Стакло1 x Чистење на СобатаЗа "ПРАШАЊА и одговори" / "Плаќање" / "Пратка" / "Гаранција" Страница : Ако имате било каков проблем со вашата нарачка, ве молиме кликнете тука.

Използва се оригинална дънна платка 1G RAM+8G ROM на дънната платка за DOOGEE Turbo DG2014 MTK6582 Quad Core 5.0 1280x720 Безплатна доставка
 • Новинка

Използва се оригинална дънна платка 1G RAM+8G ROM на дънната платка за DOOGEE Turbo DG2014 MTK6582 Quad Core 5.0 1280x720 Безплатна доставка

35.18 BGN 32.00

Користи Оригиналната плоча 1 G RAM меморија+8 G ROM Плоча за DOOGEE Турбо DG2014 MTK6582 Quad Core 5.0" 1280x720 Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Marsnaska нов сладък дизайн кучета слушалки прахоустойчив включете прахозащитен мъничета аксесоари за мобилни телефони за всеки 3,5 мм plug за слушалки
 • Новинка

Marsnaska нов сладък дизайн кучета слушалки прахоустойчив включете прахозащитен мъничета аксесоари за мобилни телефони за всеки 3,5 мм plug за слушалки

1.42 BGN 1.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Тоа не е мобилен телефон dustproof приклучокот, а тоа е, исто така, елегантна декорација...

2.5 D 0.26 mm 9H премия от закалено стъкло за Huawei Mate 10 Lite протектор на екрана закалена защитно фолио за Huawei Mate 10 Lite
 • Новинка

2.5 D 0.26 mm 9H премия от закалено стъкло за Huawei Mate 10 Lite протектор на екрана закалена защитно фолио за Huawei Mate 10 Lite

3.18 BGN 3.00

02.5 D 0.26 mm 9 H Премиум Калено Стакло За Huawei Колега 10 Лајт Екран Заштитник Зајакнато со заштитен филмПакување за безбедност доволно ! најдобра Цена! Ќе ви се допадне нив! >>>Ние сме посветени да; секое парче чекиран пред превозот повторно; употреба добар пакување; да обезбеди најдобра услуга!Опис На Производот : Оваа Калено Стакло екран заштитник е мора да се има за секој склони кон постојано намалувањето на нивните телефон.Откако опремени го штити екранот на Телефонот од scuffs, гребнатини, пукнатини и вода.Карактеристики>>> 9 H ЦврстинаСупер Тешко, дури и остри предмети, како што се ножеви и копчињата нема да изгребат калено стакло филм. Oleophobic СлојЈа спречува од отпечатоци од прсти и други загадувачи...

5D закалено стъкло за Huawei P10 Lite P 10 Plus Mate 10 P8 P9 Lite 2017 За Честта 9 8 Pro 9i Nova 2и V9 > 3D 4D защитно стъкло
 • Новинка

5D закалено стъкло за Huawei P10 Lite P 10 Plus Mate 10 P8 P9 Lite 2017 За Честта 9 8 Pro 9i Nova 2и V9 > 3D 4D защитно стъкло

7.02 BGN 6.00

5 D Целосно Покривање Калено Стакло За Huawei P10 Лајт Стр 10 Плус Колега 10 Лајт Екран ЗаштитникP8 P9 Лајт 2017 Филм За Huawei Чест 9 8 Pro Lite 9i Нова 2i V9 Зајакнато СтаклоКарактеристики : АнтиНула 9 H цврстина Антиотпечатоци слој HD оптички transmittance Целосно транспарентна Експлозијадоказ Нежен допирОпис : Бендот Име : Ger Tong Материјал : Калено Стакло во Боја : Црна, Бела Дебелина : 0.38 mm Цврстина : 9 H Transparence : 99% Radian : 5 DКомпатибилен со : Калено Стакло За Huawei P10 Лајт Екран Заштитник Филм Калено Стакло За Huawei P8 Лајт 2017 Екран Заштитник Филм Калено Стакло За Huawei P9 Лајт 2017 Екран Заштитник Филм Калено Стакло За Huawei P10 P10 PlЕкран Заштитник Филм Калено Стакло За Huawei Колега 10 Лајт Екран Заштитник Филм Калено Стакло За Huawei Чест 9 9i V9 Екран Заштитник Филм Калено Стакло За Huawei Чест 8 Pro Lite Екран Заштитник Филм Калено Стакло За Huawei Нова 2i Екран Заштитник ФилмПакување вклучува : 1 x За Huawei 5 D Целосно Покривање Екран Заштитник 1 x Сува Избрише за инсталација за подготовка 1 x Алкохол Избрише за инсталација за подготовка

CAFELE закалено стъкло за iphone 5s протектор на екрана 0.3 mm 2.5 D ультратонкая защитно фолио за iphone5 SE
 • Новинка

CAFELE закалено стъкло за iphone 5s протектор на екрана 0.3 mm 2.5 D ультратонкая защитно фолио за iphone5 SE

6.77 BGN 6.00

Превозот : Нарачката е под $5, нема следење на информации.Цел е до $5, ќе има целосно следење на информации.Услуги На Клиентите И Повратни Информации : Ако сте задоволни со нашите производи / услуги, ве молиме да остави добар фидбек.Петѕвезда повратни информации ќе бидат ценети.Ако имате било какви проблеми / жалбата , ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви понуди задоволително решение.Ние ќе бидеме тука да помогнеме сите заедно.Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации директно.

Нов САЩ в ЕС AC Power Plug пътуване конвертор адаптер битови вилици адаптер
 • Новинка

Нов САЩ в ЕС AC Power Plug пътуване конвертор адаптер битови вилици адаптер

BGN 2.64

НОВА со НАС за Да го ЕУ AC Power Plug Патување Конвертор Адаптер за Домаќинство Приклучок адаптерPecifications : Компактен дизајн за патник или Домашна УпотребаМала тежина,Plug and play топла замена, лесен за инсталација и употребаИзлез : (2 рамни pin)НИ женски socketСе конвертира AC plug од НАС да ЕвраНИ ЕУ plug adapteВлез : (2 круг pin) и ЕУ Plug Иглички

Anti-Shatter Screen Protector за Meizu MX3 0.26 mm 2.5 D Premium Real Tempered Glass взрывозащищенная защитно фолио за екрана
 • Новинка

Anti-Shatter Screen Protector за Meizu MX3 0.26 mm 2.5 D Premium Real Tempered Glass взрывозащищенная защитно фолио за екрана

2.70 BGN 2.00

Антида се Загрози Екран Заштитник За Meizu MX3 0.26 mm 2.5 D Премиум Реална Калено Стакло Експлозија Доказ Екран Заштитна Маска ФилмПовршинска цврстина 9 H : Три пати посилен од редовните PET) филм, овој екран заштитник дури и ќе го заштитите вашиот уред од екранот против остри предмети, како што се ножеви и копчињата.Oleophobic слој : Oleophobic слој брани против отпечатоци од прсти и други загадувачи и го прави филмот лесно да се чисти.АнтиЕксплозија : Овој екран заштитник пукнатини во мали парчиња кои се одржуваат во рамките на филм (ако се скршени)...

0.26 mm взрывозащищенная темперирано стъкло филм за ASUS Zenfone 2 Laser ZE550KL 5.5 Z00LD LCD Screen Protector pelicula de vidro
 • Новинка

0.26 mm взрывозащищенная темперирано стъкло филм за ASUS Zenfone 2 Laser ZE550KL 5.5 Z00LD LCD Screen Protector pelicula de vidro

BGN 2.85

Добредојдовте на нашиот продавница : Шопинг Совети >>Цел ≥ 2 Парчиња 5% Попуст !!Првиот е КИНА ПОСТ Нормално Mail, (tracker број само следење во кина), што значи следење Бр...