Взрывозащищенное премия 9H ултра прозрачно закалено стъкло за Apple iPhone 6S 4.7 без пръстови отпечатъци 0.26 mm Arc Edge Screen Protector

Взрывозащищенное премия 9H ултра прозрачно закалено стъкло за Apple iPhone 6S 4.7 без пръстови отпечатъци 0.26 mm Arc Edge Screen Protector

BGN 2.00
-16 %
BGN 2.37

Брой продукти


Експлозија Доказ Премиум 9 H Ултра Јасно Калено Стакло За Apple i Phone 6 S 4.7" Нема Отпечатоци 0.26 MM Лак Работ на Екранот Заштитник
Опис :
1.Површината е анти-масло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти.
2.Целосно поврзување, автоматски адсорпција може да се повтори, да се постават.
3.Целосно транспарентна : многу тенка, хемиски третирана транспарентен калено стакло.
4.Површинска цврстина : површината има тврдост од 8-9h,Тоа е 9 пати посилно од обични очила. Алатка и копчињата не се сече.
5.Нежен допир : задниот дел од силна лепила, лесно да го инсталирате, и затоа не влијае на допир чувствителност на допир.
6.Експлозија-доказ, да се загрози отпорни на стаклото се скрши во мал дел од остри, побезбеден отколку други производи од стакло.
7.Ултра-тенок стакло(T≈0.26 mm) можат да се третираат од страна toughening под висока температура на 420.
8.Screen protector ќе биде совршено се совпаѓа со вашиот Уред ,ве молиме потврдете го вашиот модел пред да се изврши плаќање. ако не сте сигурни ако екранот
заштитник вклопува со вашиот Уред ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви помогнеме ќе одговараат совршено.
вид забелешка : ве молиме потврдете го вашиот модел на вашиот уред пред да се изврши плаќање.
Пакет Се Вклучени :
1 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник без мало пакување .
1 X Сува Ткаенина За Чистење
1 X Влажна Ткаенина за Чистење со алкохол
Превозот :
1. Пакет брод да повеќето земји на светот,трошоците За превозот за сите земји кои се исти.
2. Овој пакет ќе биде пратена од Кина Пост или Singore Пост .
3. Предмети ќе се провери внимателно пред да бидат испратени надвор
4.Ние треба 1-3 дена време да се справи со вашата цел
5. Превозот време ќе биде разновидна, бидејќи на времетраењето на обичајот проверка и вашата локална скопска обработка на време.
6. Ако не се добие пакет за повеќе од 4 недели, ве молиме контактирајте со нас навремено. Услови на продажба 1. Сите производи пред пратката, ние ќе бидеме 100% квалитет! 2. Сите производи, ние ќе оцени пакување пред продажбата, имаат силна картон за заштита на производи, за да се избегне оштетување во процесот на транспорт 3. Ако добиете производот, постојат неисправни, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта по прв пат!Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа! 4. Ние ќе го најдете најдоброто решение, да го реши вашиот проблем! 5. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта!6. Никаква Царина или надомест обвинет од страна на земјата на дестинација на Царинските ќе биде купувачот одговорност Зошто да го одберете НАС? Две Години Производство Искуство на Телефон и Таблет додатоци Професија и искуство што ни овозможува да се разбере она што ви треба лесно и прецизно Брз време на испорака Ниска цена е важна работа за која ние се обидуваме да се направи тоа толку ниска што е можно Висок квалитет секогаш е нашата душа Гаранција
01.


Подробности

Воспользуйся:
мобилен телефон
търговска марка:
XSKEMP
Характеристики:
Ултра тънък, устойчив на надраскване, лесна за инсталиране
С Дребно Опаковка:
No
Тип:
Предната Филм
Съвместима модел на iPhone:
iPhone 6s
Пакет:
No
Покритие от край до край:
No
Съвместим Телефон Марка:
Apple iPhone
Материал:
закалено стъкло
Цвят:
Почистване
Радиан:
2.5 D
Мыслительность:
0,26 mm
коефициент на пропускливост на светлина:
99.9%
Твърдост:
9h+
Характеристика:
Взривозащитен, анти -- скрест, ултра ясен, ултратънък
Съвместима Модел 1:
За Apple iPhone 6S 4.7

Избор на купувачи

Наем На Притежателя На Мобилен Телефон Водоустойчив Сензорен Екран Калъф Чанта За Samsung Z3 Corporate Edition, Galaxy J2 Pro () / Pro On5
 • Новинка

Наем На Притежателя На Мобилен Телефон Водоустойчив Сензорен Екран Калъф Чанта За Samsung Z3 Corporate Edition, Galaxy J2 Pro () / Pro On5

13.74 BGN 13.00

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код и точно превозот addreess(мора со градот, државата име), или пакет може да не deliever успешно.Ако пакетот delievers не успеа, бидејќи на uncorrect превозот детали, ние не сме одговорни .Вода Доказ Велосипед Телефон Носителот : Направени од високо квалитетна ABS+ПластикаВода Доказ,прашина доказ,снег pfoofЕкран на допир за дизајн.Универзална случај со 4 различни големини : Големина На : 185x110x30mm,одговара за мобилен телефон големина =Големина Б : 170x93x26mm,одговара за мобилен телефон големина =Големината на C : 165x100x30mm,одговара за мобилен телефон големина =Големина D : 150x80x30mm,одговара за мобилен телефон големина =Ве молиме одберете ја точната големина врз основа на горенаведените правила.Пакетот вклучува : 1x Водоотпорен велосипед / мотоцикл случај1x Велосипед / мотоцикл стојат носителот2x ЕВА дихтунзи

AGREAL 100 бр./лот 9H 3D извити въглеродни влакна мек край закалено стъкло за iPhone 6 Plus 6s 7 7 plus на телефон защитно фолио за екрана
 • Новинка

AGREAL 100 бр./лот 9H 3D извити въглеродни влакна мек край закалено стъкло за iPhone 6 Plus 6s 7 7 plus на телефон защитно фолио за екрана

105.58 BGN 84.00

AGREAL 100 компјутери / многу 9 H 0.2 мм 3 D Криви Карбонски Влакна Мека Работ Калено Стакло За i Phone 6 Плус 6s 6 7 Телефон Екран Заштитник Филм За i Phone 7 плусЗабелешка : Овој Производ е Продажба без Мало ПакетДраг пријател,Забележите ова пред да редослед : 1.Ние не't имаат слика на некои производи.Па моделот е напишано во опција,ве молиме изберете модел на телефон што сакате.2.ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме договорот ни прво,ние ќе го реши проблемот за вас,ве молиме да не't open спорот.ви благодариме.(1)Производ Функција1.Специјални површински третман процес 2.Спречување на екранот пукна 3.Персоналните боја дизајн4.Заштита на вашиот мобилен телефон со оваа Премиум домот Калено Стакло предни екран заштитник.5...

2.5 D 0.26 mm 9h твърдост мобилен телефон отпред закалено стъкло закалено Стъкло Cristal за Huawei P9 Lite Mini P9Lite
 • Новинка

2.5 D 0.26 mm 9h твърдост мобилен телефон отпред закалено стъкло закалено Стъкло Cristal за Huawei P9 Lite Mini P9Lite

7.97 BGN 6.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

2.5 D 0.26 mm 9H премия от закалено стъкло за Huawei Mate 10 Lite протектор на екрана закалена защитно фолио за Huawei Mate 10 Lite
 • Новинка

2.5 D 0.26 mm 9H премия от закалено стъкло за Huawei Mate 10 Lite протектор на екрана закалена защитно фолио за Huawei Mate 10 Lite

3.18 BGN 3.00

02.5 D 0.26 mm 9 H Премиум Калено Стакло За Huawei Колега 10 Лајт Екран Заштитник Зајакнато со заштитен филмПакување за безбедност доволно ! најдобра Цена! Ќе ви се допадне нив! >>>Ние сме посветени да; секое парче чекиран пред превозот повторно; употреба добар пакување; да обезбеди најдобра услуга!Опис На Производот : Оваа Калено Стакло екран заштитник е мора да се има за секој склони кон постојано намалувањето на нивните телефон.Откако опремени го штити екранот на Телефонот од scuffs, гребнатини, пукнатини и вода.Карактеристики>>> 9 H ЦврстинаСупер Тешко, дури и остри предмети, како што се ножеви и копчињата нема да изгребат калено стакло филм. Oleophobic СлојЈа спречува од отпечатоци од прсти и други загадувачи...

Оригиналната таксата за зареждане USB Plug за ELEPHONE S2 HD 5.0 MTK6735 Quad Core 1280x720 Безплатна доставка
 • Новинка

Оригиналната таксата за зареждане USB Plug за ELEPHONE S2 HD 5.0 MTK6735 Quad Core 1280x720 Безплатна доставка

15.98 BGN 15.00

Оригиналниот USB Приклучок за Полнење на Одборот За ELEPHONE S2 HD 5.0" MTK6735 Quad Core 1280x720 Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

CAFELE закалено стъкло за iphone 5s протектор на екрана 0.3 mm 2.5 D ультратонкая защитно фолио за iphone5 SE
 • Новинка

CAFELE закалено стъкло за iphone 5s протектор на екрана 0.3 mm 2.5 D ультратонкая защитно фолио за iphone5 SE

6.77 BGN 6.00

Превозот : Нарачката е под $5, нема следење на информации.Цел е до $5, ќе има целосно следење на информации.Услуги На Клиентите И Повратни Информации : Ако сте задоволни со нашите производи / услуги, ве молиме да остави добар фидбек.Петѕвезда повратни информации ќе бидат ценети.Ако имате било какви проблеми / жалбата , ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви понуди задоволително решение.Ние ќе бидеме тука да помогнеме сите заедно.Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации директно.

Nillkin Xiaomi Redmi Note 4X Screen Protector прозрачно / матова пластмаса защитно фолио за Xiaomi Redmi Note 4X
 • Новинка

Nillkin Xiaomi Redmi Note 4X Screen Protector прозрачно / матова пластмаса защитно фолио за Xiaomi Redmi Note 4X

BGN 9.57

Nillkin Xiaomi Redmi Забелешка 4 X Екран Заштитник Јасно / Мат Пластика со некоја заштитна Фолија за Xiaomi Redmi Забелешка 4 XВе молиме потврдете го моделот на вашиот телефон, ви благодарам.

0.26 mm 9H 2.5 D взрывозащищенное закалено стъкло за Asus Zenfone 2 Laser 5.0 inch ZE500KL ZE500KG Protector Film закалено стъкло
 • Новинка

0.26 mm 9H 2.5 D взрывозащищенное закалено стъкло за Asus Zenfone 2 Laser 5.0 inch ZE500KL ZE500KG Protector Film закалено стъкло

7.25 BGN 6.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

Екран Протектор За Oneplus One Two Three X Закалено Стъкло За One Plus 1 2 3 A0001 A2001 Закалена Взрывозащищенная Филм
 • Новинка

Екран Протектор За Oneplus One Two Three X Закалено Стъкло За One Plus 1 2 3 A0001 A2001 Закалена Взрывозащищенная Филм

7.25 BGN 6.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

Anti-Explosion New Cheap Anti-Scratch Ultra Thin 2.5 D 0.26 mm 9H закалено стъкло екран протектор за Sony Xperia T3 T 3 D5106
 • Новинка

Anti-Explosion New Cheap Anti-Scratch Ultra Thin 2.5 D 0.26 mm 9H закалено стъкло екран протектор за Sony Xperia T3 T 3 D5106

7.97 BGN 6.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

За iPhone 5S Top Quality 2.5 D Arc Edge Anti-Spy Privacy закалено стъкло за iPhone 5 5S SE Screen Protector Film Guard Cover
 • Новинка

За iPhone 5S Top Quality 2.5 D Arc Edge Anti-Spy Privacy закалено стъкло за iPhone 5 5S SE Screen Protector Film Guard Cover

5.04 BGN 5.00

0Нов Врвен Квалитет 2.5 D Лак Работ Анти Шпионски Приватност Премиум Калено Стакло За i Phone 5 5 S SE Lcd Екран Заштитник Филм Guard Покрие ШтитПакување за безбедност доволно ! најдобра Цена! Ќе ви се допадне нив! >>>Ние сме посветени да; секое парче чекиран пред превозот повторно; употреба добар пакување; да обезбеди најдобра услуга!Опис На Производот : Оваа Калено Стакло екран заштитник е мора да се има за секој склони кон постојано намалувањето на нивните телефон.Откако опремени го штити екранот на Телефонот од scuffs, гребнатини, пукнатини и вода.Карактеристики>>> 9 H ЦврстинаСупер Тешко, дури и остри предмети, како што се ножеви и копчињата нема да изгребат калено стакло филм. Oleophobic СлојЈа спречува од отпечатоци од прсти и други загадувачи...

Нов САЩ в ЕС AC Power Plug пътуване конвертор адаптер битови вилици адаптер
 • Новинка

Нов САЩ в ЕС AC Power Plug пътуване конвертор адаптер битови вилици адаптер

BGN 2.64

НОВА со НАС за Да го ЕУ AC Power Plug Патување Конвертор Адаптер за Домаќинство Приклучок адаптерPecifications : Компактен дизајн за патник или Домашна УпотребаМала тежина,Plug and play топла замена, лесен за инсталација и употребаИзлез : (2 рамни pin)НИ женски socketСе конвертира AC plug од НАС да ЕвраНИ ЕУ plug adapteВлез : (2 круг pin) и ЕУ Plug Иглички

2 USB порта на зарядното устройство адаптер + найлон метална запушалка Тип c usb кабел за Xiaomi mi a1 mi5 Mi6 Sony Xperia XA1 XA2 L2 lg g5 G6 htc u11
 • Новинка

2 USB порта на зарядното устройство адаптер + найлон метална запушалка Тип c usb кабел за Xiaomi mi a1 mi5 Mi6 Sony Xperia XA1 XA2 L2 lg g5 G6 htc u11

BGN 3.74

Ние сме 100% доверливи и искрен Ве молиме контактирајте со нас слободно ако не ја прими стоката во 60 дена и ќе го препрати сте нов еден или рефундирање на целосна исплата до вас...

0.26 mm взрывозащищенная темперирано стъкло филм за ASUS Zenfone 2 Laser ZE550KL 5.5 Z00LD LCD Screen Protector pelicula de vidro
 • Новинка

0.26 mm взрывозащищенная темперирано стъкло филм за ASUS Zenfone 2 Laser ZE550KL 5.5 Z00LD LCD Screen Protector pelicula de vidro

BGN 2.85

Добредојдовте на нашиот продавница : Шопинг Совети >>Цел ≥ 2 Парчиња 5% Попуст !!Првиот е КИНА ПОСТ Нормално Mail, (tracker број само следење во кина), што значи следење Бр...

1 м найлон плитка USB Type C cable адаптери, метален кабел USB Type-c, бързо зареждане на Макс 2.1 A Ток C USB към USB кабел USB2. 0 адаптер
 • Новинка

1 м найлон плитка USB Type C cable адаптери, метален кабел USB Type-c, бързо зареждане на Макс 2.1 A Ток C USB към USB кабел USB2. 0 адаптер

1.23 BGN 1.00

1m Најлон плетенка USB Тип C кабел,Метал USB Типc кабел,брзо Адаптер за полнење max 2.1 тековната USB C за да го USB Кабелот USB2.0 АдаптериКарактеристики : 1 трајни најлон плетенка кабел, убава и не заврзана2 алуминиум легура школка, се чувствуваат добро3 интегрирани приклучок, Користете 10.000 пати нема да се оштети4.106 поцинкуван бакар јадро, полнење брзина се зголеми за 30%5 максималната струја низ 2.1 А за поддршка на трансфер на податоциза TpyeC кабел : ги Поддржува сите TYPEc интерфејс уреди ,поддршка за максимална 2.1 На струја, поддршка за пренос на податоци(Горенаведените полнење тековни е под влијание на мобилен телефон, полнач, мобилен телефон негативни ограничување и други фактори, не претставува на конечните податоци...

XMXCZKJ магнитен CD слот кола 360 градуса Универсален магнитен държач за мобилен телефон за iPhone Samsung поддръжка на GPS планина
 • Новинка

XMXCZKJ магнитен CD слот кола 360 градуса Универсален магнитен държач за мобилен телефон за iPhone Samsung поддръжка на GPS планина

15.98 BGN 14.00

XMXCZKJ Магнетни CD Слот Автомобил Планината Носителот 360 степени Универзална Магнетни Мобилен Телефон Држач За i Phone, Samsung Поддршка GPS ПланинатаОпис На Производот Универзална Магнетен Држач може да се одржи речиси секој паметен телефон уреди...

За ZTE Blade L4 A460 закалено стъкло високо качество 9H защитно фолио взривозащитен протектор на екрана за ZTE Blade L4 A460
 • Новинка

За ZTE Blade L4 A460 закалено стъкло високо качество 9H защитно фолио взривозащитен протектор на екрана за ZTE Blade L4 A460

3.17 BGN 3.00

За ZTE Сечилото L4 A460 Калено Стакло со Висок Квалитет 9 H Заштитна Фолија Експлозијадоказ Екран Заштитник за ZTE Сечилото L4 A460 Карактеристики : 1.Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти...

Евтини най-добрите анти-надраскване 2.5 D 0.26 mm 9H телефон предната закалено закалено стъкло за Sony Soni Xperia Experia Xpera Experi C3 Dual
 • Новинка

Евтини най-добрите анти-надраскване 2.5 D 0.26 mm 9H телефон предната закалено закалено стъкло за Sony Soni Xperia Experia Xpera Experi C3 Dual

7.97 BGN 6.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

5D закалено стъкло за Huawei P10 Lite P 10 Plus Mate 10 P8 P9 Lite 2017 За Честта 9 8 Pro 9i Nova 2и V9 > 3D 4D защитно стъкло
 • Новинка

5D закалено стъкло за Huawei P10 Lite P 10 Plus Mate 10 P8 P9 Lite 2017 За Честта 9 8 Pro 9i Nova 2и V9 > 3D 4D защитно стъкло

7.02 BGN 6.00

5 D Целосно Покривање Калено Стакло За Huawei P10 Лајт Стр 10 Плус Колега 10 Лајт Екран ЗаштитникP8 P9 Лајт 2017 Филм За Huawei Чест 9 8 Pro Lite 9i Нова 2i V9 Зајакнато СтаклоКарактеристики : АнтиНула 9 H цврстина Антиотпечатоци слој HD оптички transmittance Целосно транспарентна Експлозијадоказ Нежен допирОпис : Бендот Име : Ger Tong Материјал : Калено Стакло во Боја : Црна, Бела Дебелина : 0.38 mm Цврстина : 9 H Transparence : 99% Radian : 5 DКомпатибилен со : Калено Стакло За Huawei P10 Лајт Екран Заштитник Филм Калено Стакло За Huawei P8 Лајт 2017 Екран Заштитник Филм Калено Стакло За Huawei P9 Лајт 2017 Екран Заштитник Филм Калено Стакло За Huawei P10 P10 PlЕкран Заштитник Филм Калено Стакло За Huawei Колега 10 Лајт Екран Заштитник Филм Калено Стакло За Huawei Чест 9 9i V9 Екран Заштитник Филм Калено Стакло За Huawei Чест 8 Pro Lite Екран Заштитник Филм Калено Стакло За Huawei Нова 2i Екран Заштитник ФилмПакување вклучува : 1 x За Huawei 5 D Целосно Покривање Екран Заштитник 1 x Сува Избрише за инсталација за подготовка 1 x Алкохол Избрише за инсталација за подготовка

0.3 мм 9H 2.5 D HD закалено закалено стъкло за ZTE S291 Grand S2, S II LCD филм взривозащитен протектор на екрана на кутията гвардия 5.5
 • Новинка

0.3 мм 9H 2.5 D HD закалено закалено стъкло за ZTE S291 Grand S2, S II LCD филм взривозащитен протектор на екрана на кутията гвардия 5.5

3.17 BGN 3.00

Напомена : Ако цел 2 парчиња или повеќе , може да се добијат 5% попуст попуст !Калено Стакло Екран Карактеристики >>1...

Универсален Завъртане На 360 Градуса Черен Мобилен Телефон, Автомобилен Скоба Притежателя Поставяне На Предното Стъкло На Колата От Дългата Ръка На Смартфон Кола
 • Новинка

Универсален Завъртане На 360 Градуса Черен Мобилен Телефон, Автомобилен Скоба Притежателя Поставяне На Предното Стъкло На Колата От Дългата Ръка На Смартфон Кола

14.03 BGN 13.00

Универзална 360 Степени Ротација На Црна Мобилен Телефон За Во Автомобил Планината Заградата Носителот Стојат Автомобили Шофершајбната Долго Рака Паметен Телефон Автомобили НосителотКарактеристики На Производот : ...

0.26 mm тънък анти-Разбивающаяся темперирано стъкло филм за Huawei Honor V8 Arc Edge High Transparent Toughened Ultra-thin Screen Protector
 • Новинка

0.26 mm тънък анти-Разбивающаяся темперирано стъкло филм за Huawei Honor V8 Arc Edge High Transparent Toughened Ultra-thin Screen Protector

2.70 BGN 2.00

0.26 мм Тенок Антида се Загрози Калено Стакло Филм За Huawei Чест V8 Лак Работ Висока Транспарентен Зајакнато Ултратенок Екран ЗаштитникОпис : 1.Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти.2.Целосно поврзување, автоматски адсорпција може да се повтори, да се постават.3.Целосно транспарентна : многу тенка, хемиски третирана транспарентен калено стакло.4.Површинска цврстина : површината има тврдост од 89h,Тоа е 9 пати посилно од обични очила...