GEUMXL 2Port USB Car Charger 3 ФУТ Type C USB 3.1 кабел за пренос на данни комплект за Chuwi Vi10 Plus Hi10 Pro Vi8 Plus USB Quick Charger

GEUMXL 2Port USB Car Charger 3 ФУТ Type C USB 3.1 кабел за пренос на данни комплект за Chuwi Vi10 Plus Hi10 Pro Vi8 Plus USB Quick Charger

BGN 6.00
-25 %
BGN 8.00

Брой продукти


2 Port USB Автомобил Полнач & 3 FT Тип C USB 3.1 Полнење Кабел Поставен за Chuwi Vi10 Плус Hi10 Про Vi8 Плус Брз USB Конектор за Кабел
Пакетот вклучува : 2 парчиња / многу = 1 x 2-Портен USB Автомобил Полнач + 1 x 3 Feet Тип C USB Кабел


Подробности

Цвят:
Злато, Сребро
Тип Штепсельной Вилици:
Универсален
търговска марка:
GEUMXL
USB портове:
1
Изходен Интерфейс:
USB, Тип C
Изход:
5V/2A
Сертифициране на качеството:
CCC,CE
Съвместим Марка:
LG,Samsung,HTC,Motorola,Huawei,xiaomi,Nokia,Meizu
Поддръжка На Технологията За Бързо Зареждане:
USB PD
Източник На Захранване:
USB, слот за автомобилна запалка
Номер На Модела:
USB CHAGRER
Тип:
Пътуване
Въвеждане:
5V/2A
Тип:
U3. 1VCCSet-Vi8
Съвместима Модел A:
за Galaxy Note 7 / Asus Zenpad S 8.0 Z580 / Zuk Z1 USB зарядно за кола
Съвместима Модел B:
за LG G5 / HTC 10 / Lumia 950/950xl за Cube i9 USB зарядно за кола
Съвместима Модел C:
за Apple the New Mackbook 12inch / Meizu Pro 6 5 USB зарядно за кола
Съвместима Модел D:
за Huawei P9 / P9 Плюс за Xiaomi mi5 4C 4и USB зарядно за кола
Съвместима Модел E:
за Google Nexus 5X 6P, Pixel C /Gigaset ME pro/pure USB зарядно за кола
Съвместима Модел F:
за ZTE Axon Max, ZTE Nubia X8/Z9 Max Elite USB зарядно за кола
Съвместима Модел G:
за OnePlus 2, 3 USB зарядно за кола
Съвместима Модел H:
за LeTV Le 1S, Letv Le 1 Pro, Letv Le Max X900, Le 1 USB зарядно за кола

Избор на купувачи

Устойчиво на надраскване 0,26 mm 9H днешно закалено закалено стъкло за Huawei Ascend Y511 Premium Protective Guard Screen Protector Film
 • Новинка

Устойчиво на надраскване 0,26 mm 9H днешно закалено закалено стъкло за Huawei Ascend Y511 Premium Protective Guard Screen Protector Film

2.70 BGN 2.00

Отпорно на гребење 0.26 mm 9 H Вистински Зајакнато Калено Стакло За Huawei Искачи Y511 Премиум Заштитна Guard Екран Заштитник ФилмОпис : 1.Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти.2.Целосно поврзување, автоматски адсорпција може да се повтори, да се постават.3.Целосно транспарентна : многу тенка, хемиски третирана транспарентен калено стакло.4.Површинска цврстина : површината има тврдост од 89h,Тоа е 9 пати посилно од обични очила...

Евтини най-добрите анти-надраскване 2.5 D 0.26 mm 9H телефон предната закалено закалено стъкло за Sony Soni Xperia Experia Xpera Experi C3 Dual
 • Новинка

Евтини най-добрите анти-надраскване 2.5 D 0.26 mm 9H телефон предната закалено закалено стъкло за Sony Soni Xperia Experia Xpera Experi C3 Dual

7.97 BGN 6.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

Актуализация водоустойчив под наем на Притежателя на телефона подкрепа телефон за iPhoneX 8 7 6s плюс GPS мотоциклет Притежателя на телефона Suporte Para Celular
 • Новинка

Актуализация водоустойчив под наем на Притежателя на телефона подкрепа телефон за iPhoneX 8 7 6s плюс GPS мотоциклет Притежателя на телефона Suporte Para Celular

18.05 BGN 17.00

2018 Универзална Надградба На Верзија Отпорен На Вода Торба Мотоцикл Телефон НосителотПоради секој компјутер / телефон прикаже различни, фотографии и предмети ќе биде нешто малку боја...

Marsnaska нов сладък дизайн кучета слушалки прахоустойчив включете прахозащитен мъничета аксесоари за мобилни телефони за всеки 3,5 мм plug за слушалки
 • Новинка

Marsnaska нов сладък дизайн кучета слушалки прахоустойчив включете прахозащитен мъничета аксесоари за мобилни телефони за всеки 3,5 мм plug за слушалки

1.42 BGN 1.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Тоа не е мобилен телефон dustproof приклучокот, а тоа е, исто така, елегантна декорација...

XMXCZKJ магнитен CD слот кола 360 градуса Универсален магнитен държач за мобилен телефон за iPhone Samsung поддръжка на GPS планина
 • Новинка

XMXCZKJ магнитен CD слот кола 360 градуса Универсален магнитен държач за мобилен телефон за iPhone Samsung поддръжка на GPS планина

15.98 BGN 14.00

XMXCZKJ Магнетни CD Слот Автомобил Планината Носителот 360 степени Универзална Магнетни Мобилен Телефон Држач За i Phone, Samsung Поддршка GPS ПланинатаОпис На Производот Универзална Магнетен Држач може да се одржи речиси секој паметен телефон уреди...

Безименен пръст, мобилен телефон, смартфон стойка държач за iPhone 7plus Samsung, HUAWEI смартфон, IPAD MP3 за монтиране на стойка
 • Новинка

Безименен пръст, мобилен телефон, смартфон стойка държач за iPhone 7plus Samsung, HUAWEI смартфон, IPAD MP3 за монтиране на стойка

2.53 BGN 1.00

7179879648877719 ТОПЛА парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче360 степени Прст Ѕвони Мобилен Телефон паметен Телефон Стојат Држач За i Phone 7plSamsung, HUAWEI Паметен Телефон IPAD MP3 Автомобил Планината Стојат

Оригиналната таксата за зареждане USB Plug за ELEPHONE S2 HD 5.0 MTK6735 Quad Core 1280x720 Безплатна доставка
 • Новинка

Оригиналната таксата за зареждане USB Plug за ELEPHONE S2 HD 5.0 MTK6735 Quad Core 1280x720 Безплатна доставка

15.98 BGN 15.00

Оригиналниот USB Приклучок за Полнење на Одборот За ELEPHONE S2 HD 5.0" MTK6735 Quad Core 1280x720 Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

За xiaomi mi6 закалено стъкло Nillkin Amazing H / H+PRO Anti-Explosion закалено стъкло протектор на екрана, за да Xiaomi 6 (5.15 инча)
 • Новинка

За xiaomi mi6 закалено стъкло Nillkin Amazing H / H+PRO Anti-Explosion закалено стъкло протектор на екрана, за да Xiaomi 6 (5.15 инча)

18.56 BGN 12.00

За xiaomi mi6 Калено Стакло Nillkin Неверојатни H / H+PRO Калено Стакло Екран Заштитник За Xiaomi 6 (5.15 инчи) 1 супер јасно, антиотпечаток, антинула, 9 H тешко, ultrathin лесно да се залепи 2...

Anti-Shatter Screen Protector за Meizu MX3 0.26 mm 2.5 D Premium Real Tempered Glass взрывозащищенная защитно фолио за екрана
 • Новинка

Anti-Shatter Screen Protector за Meizu MX3 0.26 mm 2.5 D Premium Real Tempered Glass взрывозащищенная защитно фолио за екрана

2.70 BGN 2.00

Антида се Загрози Екран Заштитник За Meizu MX3 0.26 mm 2.5 D Премиум Реална Калено Стакло Експлозија Доказ Екран Заштитна Маска ФилмПовршинска цврстина 9 H : Три пати посилен од редовните PET) филм, овој екран заштитник дури и ќе го заштитите вашиот уред од екранот против остри предмети, како што се ножеви и копчињата.Oleophobic слој : Oleophobic слој брани против отпечатоци од прсти и други загадувачи и го прави филмот лесно да се чисти.АнтиЕксплозија : Овој екран заштитник пукнатини во мали парчиња кои се одржуваат во рамките на филм (ако се скршени)...

Използва се оригинална дънна платка 1G RAM+8G ROM на дънната платка за DOOGEE Turbo DG2014 MTK6582 Quad Core 5.0 1280x720 Безплатна доставка
 • Новинка

Използва се оригинална дънна платка 1G RAM+8G ROM на дънната платка за DOOGEE Turbo DG2014 MTK6582 Quad Core 5.0 1280x720 Безплатна доставка

35.18 BGN 32.00

Користи Оригиналната плоча 1 G RAM меморија+8 G ROM Плоча за DOOGEE Турбо DG2014 MTK6582 Quad Core 5.0" 1280x720 Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

2017 hot Mobile phone signal shielding bag, против radiation bag, cell против radaition cover против radiation sticker (10 бр. / лот)
 • Новинка

2017 hot Mobile phone signal shielding bag, против radiation bag, cell против radaition cover против radiation sticker (10 бр. / лот)

BGN 128.00

За 19.5 * 10 cm максимум може да се стави 5.8 инчен екранМобилен телефон сигнал оклопна торба е примена на напредни нанотехношка и nanomaterials од рафинирани, додека мобилен телефон или PHS торба, нано бариера layerspecial автоматски ќе го блокира бранови, така што ќе внесете DND на услуга под услов без исклучување; заедно со диверзификација на модерниот живот, некои сопственици,менаџери и стручњаци ангажирани во трговијата, работа во односите со јавноста personalleisure време се помалку и помалку, под посебни околности, ако исклучување, ќе bemisunderstood намерно да ги избегнува, дури и да предизвика шеф, колеги, пријатели, љубовник,сопруга, бизнис партнери и сомневање, со мобилен телефон остатокот торба, додека други користат било какви алатки за комуникација за да го направи вашиот мобилен телефон или PHS, ќе добиете ", претплатникот ќе повикани не може да биде поврзан за момент, ве молиме повторно бирање подоцна." совети,било слободно време можете да ги под услов без исклучување команда ви се надвор, на работа, бидејќи не постои причина од без исклучување и донесе unnecessarytrouble, ќе донесе победи на сите удобноста на вашиот живот и работа.Работи на принцип.Мобилен телефон остатокот торба користење нано материјали на повеќе компоненти на мобилен телефон и за PHS електромагнетни сигнал интерференција на бранови, на електромагнетни waveshielding ефект на аблација и да сигнал truncation, мобилен телефон и PHS направи тоа во состојба на "хибернација".Технички параметри : Сигнал слабеењето на сигналот : 90d BЕфикасност : 99.9%1 анти електронски објавување на информации2, анти degaussing : Сите видови на мемориската картичка со складирање медиум, и други електронски производи во безбедност на информации торба, може да ги заштитите податоците на информации, за да се елиминира статички електрицитет, намалување на пречки на магнетното поле за складирање содржина, за да се спречи загуба на податоци...

Anti-Explosion New Cheap Anti-Scratch Ultra Thin 2.5 D 0.26 mm 9H закалено стъкло екран протектор за Sony Xperia T3 T 3 D5106
 • Новинка

Anti-Explosion New Cheap Anti-Scratch Ultra Thin 2.5 D 0.26 mm 9H закалено стъкло екран протектор за Sony Xperia T3 T 3 D5106

7.97 BGN 6.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

2.5 D 0.26 mm 9H премия от закалено стъкло за Huawei Mate 10 Lite протектор на екрана закалена защитно фолио за Huawei Mate 10 Lite
 • Новинка

2.5 D 0.26 mm 9H премия от закалено стъкло за Huawei Mate 10 Lite протектор на екрана закалена защитно фолио за Huawei Mate 10 Lite

3.18 BGN 3.00

02.5 D 0.26 mm 9 H Премиум Калено Стакло За Huawei Колега 10 Лајт Екран Заштитник Зајакнато со заштитен филмПакување за безбедност доволно ! најдобра Цена! Ќе ви се допадне нив! >>>Ние сме посветени да; секое парче чекиран пред превозот повторно; употреба добар пакување; да обезбеди најдобра услуга!Опис На Производот : Оваа Калено Стакло екран заштитник е мора да се има за секој склони кон постојано намалувањето на нивните телефон.Откако опремени го штити екранот на Телефонот од scuffs, гребнатини, пукнатини и вода.Карактеристики>>> 9 H ЦврстинаСупер Тешко, дури и остри предмети, како што се ножеви и копчињата нема да изгребат калено стакло филм. Oleophobic СлојЈа спречува од отпечатоци од прсти и други загадувачи...

0.26 mm 9H 2.5 D взрывозащищенное закалено стъкло за Asus Zenfone 2 Laser 5.0 inch ZE500KL ZE500KG Protector Film закалено стъкло
 • Новинка

0.26 mm 9H 2.5 D взрывозащищенное закалено стъкло за Asus Zenfone 2 Laser 5.0 inch ZE500KL ZE500KG Protector Film закалено стъкло

7.25 BGN 6.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

Oukitel C8 закалено стъкло филм за Oukitel C8 стъкло-Екран протектор е защитен защита гвардия взривозащитени 9h твърдост 5.5
 • Новинка

Oukitel C8 закалено стъкло филм за Oukitel C8 стъкло-Екран протектор е защитен защита гвардия взривозащитени 9h твърдост 5.5

14.70 BGN 13.00

5 PCS Oukitel C8 Калено Стакло Филм За Oukitel C8 Стакло Екран Заштитник Заштитна Saver Guard Експлозија Доказ 9 H Цврстина 5.5Напомена : Ако цел 2 парчиња или повеќе , може да се добијат 5% попуст попуст !!Калено Стакло Екран Карактеристики >>1...

Зарядно за кола USB Socket Adapter Dual USB Power Car Outlet Interface Socket Charger за Suzuki зарядно устройство за мобилен телефон, за да смартфон
 • Новинка

Зарядно за кола USB Socket Adapter Dual USB Power Car Outlet Interface Socket Charger за Suzuki зарядно устройство за мобилен телефон, за да смартфон

18.16 BGN 14.00

Топло Совети : Овој usb полначот само одговара за МИЦУБИШИ,Mazda,хонда suzukiКарактеристики : Dual USB порти, да го наплаќаат два различни уреди истовремено.Овој производ усвојува интелигентни полнење технологија, која може брзо полнење на мобилни уреди кога на власт е помалку од 5%, мазна излез кога моќ надминува 90%, ефикасно да се обезбеди животниот век на батеријата на мобилните уреди.1...

50 бр. / лот кръг безименен пръст, мобилен телефон, смартфон стойка държач за iPhone 7plus Samsung смартфон, IPAD MP3 за монтиране на стойка
 • Новинка

50 бр. / лот кръг безименен пръст, мобилен телефон, смартфон стойка държач за iPhone 7plus Samsung смартфон, IPAD MP3 за монтиране на стойка

56.88 BGN 52.00

50pcs / многу 360 степени Прст Ѕвони Мобилен Телефон паметен Телефон Стојат Држач За i Phone 7plSamsung, HUAWEI Паметен Телефон IPAD MP3 Автомобил Планината Стојат Количина : педесет компјутери / многу купат две многу имаат 10% попуст! Драги пријатели : Ако сакате иста боја, ве молиме да се земе директен истрел...

Стъкло Xiaomi Redmi 5A закалено стъкло за Xiaomi Redmi 5A протектор на екрана, за да Xiaomi Redmi 5A стъкло защитно HD тънък слой ^
 • Новинка

Стъкло Xiaomi Redmi 5A закалено стъкло за Xiaomi Redmi 5A протектор на екрана, за да Xiaomi Redmi 5A стъкло защитно HD тънък слой ^

3.18 BGN 3.00

Упатства за употребаЧекор 1 : Чистење на LCD екран со clearning крпа предвидено темелно.Step2 : Излупете off маска со налепница внимателно...

2 бр. / лот оригинален нов заден обектив на задната камера смяна на стъкло за Huawei Honor 5C 5X honor5c honor5x със стикер високо качество
 • Новинка

2 бр. / лот оригинален нов заден обектив на задната камера смяна на стъкло за Huawei Honor 5C 5X honor5c honor5x със стикер високо качество

11.01 BGN 10.00

2 парчиња / многу Оригинални Нови Назад Задните леќи на Камерата стакло замена за Huawei Чест 5 C 5 X honor5c honor5x со Налепница со врвен квалитетОглас Опис 1...