9V / 1.67 A Qi Wireless Fast Charging Pad Quick Charge Transmitter Stand Dock за SAMSUNG GALAXY S8/S7 / S7 Edge / S6 Edge Plus / Note 5

9V / 1.67 A Qi Wireless Fast Charging Pad Quick Charge Transmitter Stand Dock за SAMSUNG GALAXY S8/S7 / S7 Edge / S6 Edge Plus / Note 5

BGN 23.00
-24 %
BGN 30.38

Брой продуктиПодробности

Цвят:
Бял, Черен
Тип Штепсельной Вилици:
Безжична Бързо Зареждане
Източник На Захранване:
USB
USB портове:
1
търговска марка:
ЭЙОН
Тип:
За работния плот
Съвместим Марка:
Samsung
Сертифициране на качеството:
ССС
Изходен Интерфейс:
USB
Поддръжка На Технологията За Бързо Зареждане:
Samsung Адаптивни Fast Charge
Изход:
5V/2A
Въвеждане:
5V/2A
Номер На Модела:
Qi Wireless Fast Charger Holder
Въвеждане:
5V 2A/9V 1.67 A
Характеристика:
Безжично Зарядно Устройство С Две Макари

Избор на купувачи

Използва се оригинална дънна платка 1G RAM+8G ROM на дънната платка за DOOGEE Turbo DG2014 MTK6582 Quad Core 5.0 1280x720 Безплатна доставка
  • Новинка

Използва се оригинална дънна платка 1G RAM+8G ROM на дънната платка за DOOGEE Turbo DG2014 MTK6582 Quad Core 5.0 1280x720 Безплатна доставка

35.18 BGN 32.00

Користи Оригиналната плоча 1 G RAM меморија+8 G ROM Плоча за DOOGEE Турбо DG2014 MTK6582 Quad Core 5.0" 1280x720 Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

2.5 D 0.26 mm 9h твърдост мобилен телефон отпред закалено стъкло закалено Стъкло Cristal за Huawei P9 Lite Mini P9Lite
  • Новинка

2.5 D 0.26 mm 9h твърдост мобилен телефон отпред закалено стъкло закалено Стъкло Cristal за Huawei P9 Lite Mini P9Lite

7.97 BGN 6.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

2 USB порта на зарядното устройство адаптер + найлон метална запушалка Тип c usb кабел за Xiaomi mi a1 mi5 Mi6 Sony Xperia XA1 XA2 L2 lg g5 G6 htc u11
  • Новинка

2 USB порта на зарядното устройство адаптер + найлон метална запушалка Тип c usb кабел за Xiaomi mi a1 mi5 Mi6 Sony Xperia XA1 XA2 L2 lg g5 G6 htc u11

BGN 3.74

Ние сме 100% доверливи и искрен Ве молиме контактирајте со нас слободно ако не ја прими стоката во 60 дена и ќе го препрати сте нов еден или рефундирање на целосна исплата до вас...

AGREAL 100 бр./лот 9H 3D извити въглеродни влакна мек край закалено стъкло за iPhone 6 Plus 6s 7 7 plus на телефон защитно фолио за екрана
  • Новинка

AGREAL 100 бр./лот 9H 3D извити въглеродни влакна мек край закалено стъкло за iPhone 6 Plus 6s 7 7 plus на телефон защитно фолио за екрана

105.58 BGN 84.00

AGREAL 100 компјутери / многу 9 H 0.2 мм 3 D Криви Карбонски Влакна Мека Работ Калено Стакло За i Phone 6 Плус 6s 6 7 Телефон Екран Заштитник Филм За i Phone 7 плусЗабелешка : Овој Производ е Продажба без Мало ПакетДраг пријател,Забележите ова пред да редослед : 1.Ние не't имаат слика на некои производи.Па моделот е напишано во опција,ве молиме изберете модел на телефон што сакате.2.ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме договорот ни прво,ние ќе го реши проблемот за вас,ве молиме да не't open спорот.ви благодариме.(1)Производ Функција1.Специјални површински третман процес 2.Спречување на екранот пукна 3.Персоналните боја дизајн4.Заштита на вашиот мобилен телефон со оваа Премиум домот Калено Стакло предни екран заштитник.5...

Anti-Explosion New Cheap Anti-Scratch Ultra Thin 2.5 D 0.26 mm 9H закалено стъкло екран протектор за Sony Xperia T3 T 3 D5106
  • Новинка

Anti-Explosion New Cheap Anti-Scratch Ultra Thin 2.5 D 0.26 mm 9H закалено стъкло екран протектор за Sony Xperia T3 T 3 D5106

7.97 BGN 6.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

XMXCZKJ магнитен CD слот кола 360 градуса Универсален магнитен държач за мобилен телефон за iPhone Samsung поддръжка на GPS планина
  • Новинка

XMXCZKJ магнитен CD слот кола 360 градуса Универсален магнитен държач за мобилен телефон за iPhone Samsung поддръжка на GPS планина

15.98 BGN 14.00

XMXCZKJ Магнетни CD Слот Автомобил Планината Носителот 360 степени Универзална Магнетни Мобилен Телефон Држач За i Phone, Samsung Поддршка GPS ПланинатаОпис На Производот Универзална Магнетен Држач може да се одржи речиси секој паметен телефон уреди...

Закалено стъкло за Корпуса huawei y6 Honor 4A SCL-L01 SCL-L21 SCL-L04 protector защитно фолио SKLO en verre за HUAWEI Y6 Glass
  • Новинка

Закалено стъкло за Корпуса huawei y6 Honor 4A SCL-L01 SCL-L21 SCL-L04 protector защитно фолио SKLO en verre за HUAWEI Y6 Glass

3.17 BGN 3.00

Калено стакло ЗА Coque huawei y6 Чест 4АSCLL01 SCLL21 SCLL04 заштитник заштитна SKLO филм en verre ЗА HUAWEI Y6 СтаклоНапомена : Ако цел 2 парчиња или повеќе , може да се добијат 5% попуст попуст !!Калено Стакло Екран Карактеристики >>1...

Универсален Завъртане На 360 Градуса Черен Мобилен Телефон, Автомобилен Скоба Притежателя Поставяне На Предното Стъкло На Колата От Дългата Ръка На Смартфон Кола
  • Новинка

Универсален Завъртане На 360 Градуса Черен Мобилен Телефон, Автомобилен Скоба Притежателя Поставяне На Предното Стъкло На Колата От Дългата Ръка На Смартфон Кола

14.03 BGN 13.00

Универзална 360 Степени Ротација На Црна Мобилен Телефон За Во Автомобил Планината Заградата Носителот Стојат Автомобили Шофершајбната Долго Рака Паметен Телефон Автомобили НосителотКарактеристики На Производот : ...

Nillkin Xiaomi Redmi Note 4X Screen Protector прозрачно / матова пластмаса защитно фолио за Xiaomi Redmi Note 4X
  • Новинка

Nillkin Xiaomi Redmi Note 4X Screen Protector прозрачно / матова пластмаса защитно фолио за Xiaomi Redmi Note 4X

BGN 9.57

Nillkin Xiaomi Redmi Забелешка 4 X Екран Заштитник Јасно / Мат Пластика со некоја заштитна Фолија за Xiaomi Redmi Забелешка 4 XВе молиме потврдете го моделот на вашиот телефон, ви благодарам.

0.26 mm тънък анти-Разбивающаяся темперирано стъкло филм за Huawei Honor V8 Arc Edge High Transparent Toughened Ultra-thin Screen Protector
  • Новинка

0.26 mm тънък анти-Разбивающаяся темперирано стъкло филм за Huawei Honor V8 Arc Edge High Transparent Toughened Ultra-thin Screen Protector

2.70 BGN 2.00

0.26 мм Тенок Антида се Загрози Калено Стакло Филм За Huawei Чест V8 Лак Работ Висока Транспарентен Зајакнато Ултратенок Екран ЗаштитникОпис : 1.Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти.2.Целосно поврзување, автоматски адсорпција може да се повтори, да се постават.3.Целосно транспарентна : многу тенка, хемиски третирана транспарентен калено стакло.4.Површинска цврстина : површината има тврдост од 89h,Тоа е 9 пати посилно од обични очила...