Nano взривозащитен мек протектор за МТС Smart Start 2 Start2 закалена LCD прозрачен филм (без стъкло)

Nano взривозащитен мек протектор за МТС Smart Start 2 Start2 закалена LCD прозрачен филм (без стъкло)

BGN 2.54

Брой продуктиПодробности

Материал:
Нано-покрит с темперирано стъкло филм
Воспользуйся:
мобилен телефон
търговска марка:
Байквери
Пакет:
ДА
С Дребно Опаковка:
ДА
Характеристики:
Ултра тънък, устойчив на надраскване, лесна за инсталиране
Покритие от край до край:
No

Избор на купувачи

Nillkin Xiaomi Redmi Note 4X Screen Protector прозрачно / матова пластмаса защитно фолио за Xiaomi Redmi Note 4X
 • Новинка

Nillkin Xiaomi Redmi Note 4X Screen Protector прозрачно / матова пластмаса защитно фолио за Xiaomi Redmi Note 4X

BGN 9.57

Nillkin Xiaomi Redmi Забелешка 4 X Екран Заштитник Јасно / Мат Пластика со некоја заштитна Фолија за Xiaomi Redmi Забелешка 4 XВе молиме потврдете го моделот на вашиот телефон, ви благодарам.

1 м найлон плитка USB Type C cable адаптери, метален кабел USB Type-c, бързо зареждане на Макс 2.1 A Ток C USB към USB кабел USB2. 0 адаптер
 • Новинка

1 м найлон плитка USB Type C cable адаптери, метален кабел USB Type-c, бързо зареждане на Макс 2.1 A Ток C USB към USB кабел USB2. 0 адаптер

1.23 BGN 1.00

1m Најлон плетенка USB Тип C кабел,Метал USB Типc кабел,брзо Адаптер за полнење max 2.1 тековната USB C за да го USB Кабелот USB2.0 АдаптериКарактеристики : 1 трајни најлон плетенка кабел, убава и не заврзана2 алуминиум легура школка, се чувствуваат добро3 интегрирани приклучок, Користете 10.000 пати нема да се оштети4.106 поцинкуван бакар јадро, полнење брзина се зголеми за 30%5 максималната струја низ 2.1 А за поддршка на трансфер на податоциза TpyeC кабел : ги Поддржува сите TYPEc интерфејс уреди ,поддршка за максимална 2.1 На струја, поддршка за пренос на податоци(Горенаведените полнење тековни е под влијание на мобилен телефон, полнач, мобилен телефон негативни ограничување и други фактори, не претставува на конечните податоци...

0.26 mm тънък анти-Разбивающаяся темперирано стъкло филм за Huawei Honor V8 Arc Edge High Transparent Toughened Ultra-thin Screen Protector
 • Новинка

0.26 mm тънък анти-Разбивающаяся темперирано стъкло филм за Huawei Honor V8 Arc Edge High Transparent Toughened Ultra-thin Screen Protector

2.70 BGN 2.00

0.26 мм Тенок Антида се Загрози Калено Стакло Филм За Huawei Чест V8 Лак Работ Висока Транспарентен Зајакнато Ултратенок Екран ЗаштитникОпис : 1.Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти.2.Целосно поврзување, автоматски адсорпција може да се повтори, да се постават.3.Целосно транспарентна : многу тенка, хемиски третирана транспарентен калено стакло.4.Површинска цврстина : површината има тврдост од 89h,Тоа е 9 пати посилно од обични очила...

Универсален Завъртане На 360 Градуса Черен Мобилен Телефон, Автомобилен Скоба Притежателя Поставяне На Предното Стъкло На Колата От Дългата Ръка На Смартфон Кола
 • Новинка

Универсален Завъртане На 360 Градуса Черен Мобилен Телефон, Автомобилен Скоба Притежателя Поставяне На Предното Стъкло На Колата От Дългата Ръка На Смартфон Кола

14.03 BGN 13.00

Универзална 360 Степени Ротација На Црна Мобилен Телефон За Во Автомобил Планината Заградата Носителот Стојат Автомобили Шофершајбната Долго Рака Паметен Телефон Автомобили НосителотКарактеристики На Производот : ...

2017 hot Mobile phone signal shielding bag, против radiation bag, cell против radaition cover против radiation sticker (10 бр. / лот)
 • Новинка

2017 hot Mobile phone signal shielding bag, против radiation bag, cell против radaition cover против radiation sticker (10 бр. / лот)

BGN 128.00

За 19.5 * 10 cm максимум може да се стави 5.8 инчен екранМобилен телефон сигнал оклопна торба е примена на напредни нанотехношка и nanomaterials од рафинирани, додека мобилен телефон или PHS торба, нано бариера layerspecial автоматски ќе го блокира бранови, така што ќе внесете DND на услуга под услов без исклучување; заедно со диверзификација на модерниот живот, некои сопственици,менаџери и стручњаци ангажирани во трговијата, работа во односите со јавноста personalleisure време се помалку и помалку, под посебни околности, ако исклучување, ќе bemisunderstood намерно да ги избегнува, дури и да предизвика шеф, колеги, пријатели, љубовник,сопруга, бизнис партнери и сомневање, со мобилен телефон остатокот торба, додека други користат било какви алатки за комуникација за да го направи вашиот мобилен телефон или PHS, ќе добиете ", претплатникот ќе повикани не може да биде поврзан за момент, ве молиме повторно бирање подоцна." совети,било слободно време можете да ги под услов без исклучување команда ви се надвор, на работа, бидејќи не постои причина од без исклучување и донесе unnecessarytrouble, ќе донесе победи на сите удобноста на вашиот живот и работа.Работи на принцип.Мобилен телефон остатокот торба користење нано материјали на повеќе компоненти на мобилен телефон и за PHS електромагнетни сигнал интерференција на бранови, на електромагнетни waveshielding ефект на аблација и да сигнал truncation, мобилен телефон и PHS направи тоа во состојба на "хибернација".Технички параметри : Сигнал слабеењето на сигналот : 90d BЕфикасност : 99.9%1 анти електронски објавување на информации2, анти degaussing : Сите видови на мемориската картичка со складирање медиум, и други електронски производи во безбедност на информации торба, може да ги заштитите податоците на информации, за да се елиминира статички електрицитет, намалување на пречки на магнетното поле за складирање содржина, за да се спречи загуба на податоци...

2.5 D 0.26 mm 9h твърдост мобилен телефон отпред закалено стъкло закалено Стъкло Cristal за Huawei P9 Lite Mini P9Lite
 • Новинка

2.5 D 0.26 mm 9h твърдост мобилен телефон отпред закалено стъкло закалено Стъкло Cristal за Huawei P9 Lite Mini P9Lite

7.97 BGN 6.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

Безименен пръст, мобилен телефон, смартфон стойка държач за iPhone 7plus Samsung, HUAWEI смартфон, IPAD MP3 за монтиране на стойка
 • Новинка

Безименен пръст, мобилен телефон, смартфон стойка държач за iPhone 7plus Samsung, HUAWEI смартфон, IPAD MP3 за монтиране на стойка

2.53 BGN 1.00

7179879648877719 ТОПЛА парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче360 степени Прст Ѕвони Мобилен Телефон паметен Телефон Стојат Држач За i Phone 7plSamsung, HUAWEI Паметен Телефон IPAD MP3 Автомобил Планината Стојат

Наем На Притежателя На Мобилен Телефон Водоустойчив Сензорен Екран Калъф Чанта За Samsung Z3 Corporate Edition, Galaxy J2 Pro () / Pro On5
 • Новинка

Наем На Притежателя На Мобилен Телефон Водоустойчив Сензорен Екран Калъф Чанта За Samsung Z3 Corporate Edition, Galaxy J2 Pro () / Pro On5

13.74 BGN 13.00

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код и точно превозот addreess(мора со градот, државата име), или пакет може да не deliever успешно.Ако пакетот delievers не успеа, бидејќи на uncorrect превозот детали, ние не сме одговорни .Вода Доказ Велосипед Телефон Носителот : Направени од високо квалитетна ABS+ПластикаВода Доказ,прашина доказ,снег pfoofЕкран на допир за дизајн.Универзална случај со 4 различни големини : Големина На : 185x110x30mm,одговара за мобилен телефон големина =Големина Б : 170x93x26mm,одговара за мобилен телефон големина =Големината на C : 165x100x30mm,одговара за мобилен телефон големина =Големина D : 150x80x30mm,одговара за мобилен телефон големина =Ве молиме одберете ја точната големина врз основа на горенаведените правила.Пакетот вклучува : 1x Водоотпорен велосипед / мотоцикл случај1x Велосипед / мотоцикл стојат носителот2x ЕВА дихтунзи

2 бр. / лот оригинален нов заден обектив на задната камера смяна на стъкло за Huawei Honor 5C 5X honor5c honor5x със стикер високо качество
 • Новинка

2 бр. / лот оригинален нов заден обектив на задната камера смяна на стъкло за Huawei Honor 5C 5X honor5c honor5x със стикер високо качество

11.01 BGN 10.00

2 парчиња / многу Оригинални Нови Назад Задните леќи на Камерата стакло замена за Huawei Чест 5 C 5 X honor5c honor5x со Налепница со врвен квалитетОглас Опис 1...

XMXCZKJ магнитен CD слот кола 360 градуса Универсален магнитен държач за мобилен телефон за iPhone Samsung поддръжка на GPS планина
 • Новинка

XMXCZKJ магнитен CD слот кола 360 градуса Универсален магнитен държач за мобилен телефон за iPhone Samsung поддръжка на GPS планина

15.98 BGN 14.00

XMXCZKJ Магнетни CD Слот Автомобил Планината Носителот 360 степени Универзална Магнетни Мобилен Телефон Држач За i Phone, Samsung Поддршка GPS ПланинатаОпис На Производот Универзална Магнетен Држач може да се одржи речиси секој паметен телефон уреди...

Екран Протектор За Oneplus One Two Three X Закалено Стъкло За One Plus 1 2 3 A0001 A2001 Закалена Взрывозащищенная Филм
 • Новинка

Екран Протектор За Oneplus One Two Three X Закалено Стъкло За One Plus 1 2 3 A0001 A2001 Закалена Взрывозащищенная Филм

7.25 BGN 6.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

50 бр. / лот кръг безименен пръст, мобилен телефон, смартфон стойка държач за iPhone 7plus Samsung смартфон, IPAD MP3 за монтиране на стойка
 • Новинка

50 бр. / лот кръг безименен пръст, мобилен телефон, смартфон стойка държач за iPhone 7plus Samsung смартфон, IPAD MP3 за монтиране на стойка

56.88 BGN 52.00

50pcs / многу 360 степени Прст Ѕвони Мобилен Телефон паметен Телефон Стојат Држач За i Phone 7plSamsung, HUAWEI Паметен Телефон IPAD MP3 Автомобил Планината Стојат Количина : педесет компјутери / многу купат две многу имаат 10% попуст! Драги пријатели : Ако сакате иста боја, ве молиме да се земе директен истрел...

Нов САЩ в ЕС AC Power Plug пътуване конвертор адаптер битови вилици адаптер
 • Новинка

Нов САЩ в ЕС AC Power Plug пътуване конвертор адаптер битови вилици адаптер

BGN 2.64

НОВА со НАС за Да го ЕУ AC Power Plug Патување Конвертор Адаптер за Домаќинство Приклучок адаптерPecifications : Компактен дизајн за патник или Домашна УпотребаМала тежина,Plug and play топла замена, лесен за инсталација и употребаИзлез : (2 рамни pin)НИ женски socketСе конвертира AC plug од НАС да ЕвраНИ ЕУ plug adapteВлез : (2 круг pin) и ЕУ Plug Иглички

Anti-Explosion New Cheap Anti-Scratch Ultra Thin 2.5 D 0.26 mm 9H закалено стъкло екран протектор за Sony Xperia T3 T 3 D5106
 • Новинка

Anti-Explosion New Cheap Anti-Scratch Ultra Thin 2.5 D 0.26 mm 9H закалено стъкло екран протектор за Sony Xperia T3 T 3 D5106

7.97 BGN 6.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

Взрывозащищенное премия 9H ултра прозрачно закалено стъкло за Apple iPhone 6S 4.7 без пръстови отпечатъци 0.26 mm Arc Edge Screen Protector
 • Новинка

Взрывозащищенное премия 9H ултра прозрачно закалено стъкло за Apple iPhone 6S 4.7 без пръстови отпечатъци 0.26 mm Arc Edge Screen Protector

2.37 BGN 2.00

Експлозија Доказ Премиум 9 H Ултра Јасно Калено Стакло За Apple i Phone 6 S 4.7" Нема Отпечатоци 0.26 MM Лак Работ на Екранот ЗаштитникОпис : 1.Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти.2.Целосно поврзување, автоматски адсорпција може да се повтори, да се постават.3.Целосно транспарентна : многу тенка, хемиски третирана транспарентен калено стакло.4.Површинска цврстина : површината има тврдост од 89h,Тоа е 9 пати посилно од обични очила...

Зарядно за кола USB Socket Adapter Dual USB Power Car Outlet Interface Socket Charger за Suzuki зарядно устройство за мобилен телефон, за да смартфон
 • Новинка

Зарядно за кола USB Socket Adapter Dual USB Power Car Outlet Interface Socket Charger за Suzuki зарядно устройство за мобилен телефон, за да смартфон

18.16 BGN 14.00

Топло Совети : Овој usb полначот само одговара за МИЦУБИШИ,Mazda,хонда suzukiКарактеристики : Dual USB порти, да го наплаќаат два различни уреди истовремено.Овој производ усвојува интелигентни полнење технологија, која може брзо полнење на мобилни уреди кога на власт е помалку од 5%, мазна излез кога моќ надминува 90%, ефикасно да се обезбеди животниот век на батеријата на мобилните уреди.1...

Актуализация водоустойчив под наем на Притежателя на телефона подкрепа телефон за iPhoneX 8 7 6s плюс GPS мотоциклет Притежателя на телефона Suporte Para Celular
 • Новинка

Актуализация водоустойчив под наем на Притежателя на телефона подкрепа телефон за iPhoneX 8 7 6s плюс GPS мотоциклет Притежателя на телефона Suporte Para Celular

18.05 BGN 17.00

2018 Универзална Надградба На Верзија Отпорен На Вода Торба Мотоцикл Телефон НосителотПоради секој компјутер / телефон прикаже различни, фотографии и предмети ќе биде нешто малку боја...

Стъкло Xiaomi Redmi 5A закалено стъкло за Xiaomi Redmi 5A протектор на екрана, за да Xiaomi Redmi 5A стъкло защитно HD тънък слой ^
 • Новинка

Стъкло Xiaomi Redmi 5A закалено стъкло за Xiaomi Redmi 5A протектор на екрана, за да Xiaomi Redmi 5A стъкло защитно HD тънък слой ^

3.18 BGN 3.00

Упатства за употребаЧекор 1 : Чистење на LCD екран со clearning крпа предвидено темелно.Step2 : Излупете off маска со налепница внимателно...

2 USB порта на зарядното устройство адаптер + найлон метална запушалка Тип c usb кабел за Xiaomi mi a1 mi5 Mi6 Sony Xperia XA1 XA2 L2 lg g5 G6 htc u11
 • Новинка

2 USB порта на зарядното устройство адаптер + найлон метална запушалка Тип c usb кабел за Xiaomi mi a1 mi5 Mi6 Sony Xperia XA1 XA2 L2 lg g5 G6 htc u11

BGN 3.74

Ние сме 100% доверливи и искрен Ве молиме контактирајте со нас слободно ако не ја прими стоката во 60 дена и ќе го препрати сте нов еден или рефундирање на целосна исплата до вас...

Евтини най-добрите анти-надраскване 2.5 D 0.26 mm 9H телефон предната закалено закалено стъкло за Sony Soni Xperia Experia Xpera Experi C3 Dual
 • Новинка

Евтини най-добрите анти-надраскване 2.5 D 0.26 mm 9H телефон предната закалено закалено стъкло за Sony Soni Xperia Experia Xpera Experi C3 Dual

7.97 BGN 6.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...