Effelon 5V 2A 3 порта USB зарядно устройство ac адаптер за iPhone 6S & 6S Plus / iPad 2 Air & Air / Samsung Galaxy S7 / S6 / S5/S3

Effelon 5V 2A 3 порта USB зарядно устройство ac адаптер за iPhone 6S & 6S Plus / iPad 2 Air & Air / Samsung Galaxy S7 / S6 / S5/S3

BGN 7.00
-10 %
BGN 7.81

Брой продукти


3 Ports 5 V 2 A USB Полнач за Преносни Мобилни телефони Полначи за Патување USB Ѕид Полнач за i Phone, Samsung, Huawei Xiaomi LG
Карактеристики :
100% Нов Висок Квалитет.
Пренослив, идеална за патување.
Висока ефикасност и ниска потрошувачка на енергија.
Обезбедува стандарден USB 5 V во до 3.1(max).
Одлично за полнење на мобилни телефони, камери, MP3 плеери.
Компатибилен за i Pad, за iphone и за i Pod и други паметни телефони
3 USB напојување пристаништа бесплатно до 3 мобилни уреди истовремено преку само еден ѕиден штекер.
Answer : ___________________________ NOTE : 3.1=Порта 1 + Порт 2 + Порта 3 Вистинска 1А)
Спецификации :
Боја : Црна, Портокалова, Сина, Зелена, Црвена Роза
Приклучок тип : Plug ЕУ
Излез : 5 V 3.1(За USB х 3)
Големина : 6.8 x 5x 2.8 cm
Излезна моќност : 15.5 W
Текст : 100 V-240 V AC 50/60 Hz
Пакетот вклучува :
1 x 3 USB Порти НИ plug AC Полнач (без мало пакет)


Подробности

Цвят:
Черен, Зелен, Син, Оранжев
Тип Штепсельной Вилици:
EU
Съвместим Марка:
SONY, Blackberry, LG, Meizu, Nokia, HTC, Lenovo, Samsung, Motorola, ZTE, Universal, xiaomi, Huawei, Other, Apple
Сертифициране на качеството:
CCC, CE, RoHS
Тип:
Пътуване
Въвеждане:
100-240V/0.2 A
Номер На Модела:
usb зарядно устройство за монтаж на стена
Изходен Интерфейс:
USB
Източник На Захранване:
USB, Източник на A. C.
USB портове:
3
Изход:
5V/2A
търговска марка:
effelon
Поддръжка На Технологията За Бързо Зареждане:
No
Име на продукта:
USB зарядно устройство
Функция 1:
3 порта USB plug eu ac зарядно
Статус:
В наличност
Капацитет на батерията(ма):
1001-2000
Името на елемент :
Travel AC Carregador
Функция 2:
3 порта usb зарядно устройство за ЕС
Изход:
5V 3.1 A(за USB x 3)
функция 3:
Зарядно Устройство За Телефон
Цвят:
Черен, Зелен, Син, Оранжев

Избор на купувачи

0.26 mm 9H 2.5 D взрывозащищенное закалено стъкло за Asus Zenfone 2 Laser 5.0 inch ZE500KL ZE500KG Protector Film закалено стъкло
 • Новинка

0.26 mm 9H 2.5 D взрывозащищенное закалено стъкло за Asus Zenfone 2 Laser 5.0 inch ZE500KL ZE500KG Protector Film закалено стъкло

7.25 BGN 6.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

2 бр. / лот оригинален нов заден обектив на задната камера смяна на стъкло за Huawei Honor 5C 5X honor5c honor5x със стикер високо качество
 • Новинка

2 бр. / лот оригинален нов заден обектив на задната камера смяна на стъкло за Huawei Honor 5C 5X honor5c honor5x със стикер високо качество

11.01 BGN 10.00

2 парчиња / многу Оригинални Нови Назад Задните леќи на Камерата стакло замена за Huawei Чест 5 C 5 X honor5c honor5x со Налепница со врвен квалитетОглас Опис 1...

За ZTE Blade L4 A460 закалено стъкло високо качество 9H защитно фолио взривозащитен протектор на екрана за ZTE Blade L4 A460
 • Новинка

За ZTE Blade L4 A460 закалено стъкло високо качество 9H защитно фолио взривозащитен протектор на екрана за ZTE Blade L4 A460

3.17 BGN 3.00

За ZTE Сечилото L4 A460 Калено Стакло со Висок Квалитет 9 H Заштитна Фолија Експлозијадоказ Екран Заштитник за ZTE Сечилото L4 A460 Карактеристики : 1.Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти...

1 м найлон плитка USB Type C cable адаптери, метален кабел USB Type-c, бързо зареждане на Макс 2.1 A Ток C USB към USB кабел USB2. 0 адаптер
 • Новинка

1 м найлон плитка USB Type C cable адаптери, метален кабел USB Type-c, бързо зареждане на Макс 2.1 A Ток C USB към USB кабел USB2. 0 адаптер

1.23 BGN 1.00

1m Најлон плетенка USB Тип C кабел,Метал USB Типc кабел,брзо Адаптер за полнење max 2.1 тековната USB C за да го USB Кабелот USB2.0 АдаптериКарактеристики : 1 трајни најлон плетенка кабел, убава и не заврзана2 алуминиум легура школка, се чувствуваат добро3 интегрирани приклучок, Користете 10.000 пати нема да се оштети4.106 поцинкуван бакар јадро, полнење брзина се зголеми за 30%5 максималната струја низ 2.1 А за поддршка на трансфер на податоциза TpyeC кабел : ги Поддржува сите TYPEc интерфејс уреди ,поддршка за максимална 2.1 На струја, поддршка за пренос на податоци(Горенаведените полнење тековни е под влијание на мобилен телефон, полнач, мобилен телефон негативни ограничување и други фактори, не претставува на конечните податоци...

2 USB порта на зарядното устройство адаптер + найлон метална запушалка Тип c usb кабел за Xiaomi mi a1 mi5 Mi6 Sony Xperia XA1 XA2 L2 lg g5 G6 htc u11
 • Новинка

2 USB порта на зарядното устройство адаптер + найлон метална запушалка Тип c usb кабел за Xiaomi mi a1 mi5 Mi6 Sony Xperia XA1 XA2 L2 lg g5 G6 htc u11

BGN 3.74

Ние сме 100% доверливи и искрен Ве молиме контактирајте со нас слободно ако не ја прими стоката во 60 дена и ќе го препрати сте нов еден или рефундирање на целосна исплата до вас...

За iPhone 5S Top Quality 2.5 D Arc Edge Anti-Spy Privacy закалено стъкло за iPhone 5 5S SE Screen Protector Film Guard Cover
 • Новинка

За iPhone 5S Top Quality 2.5 D Arc Edge Anti-Spy Privacy закалено стъкло за iPhone 5 5S SE Screen Protector Film Guard Cover

5.04 BGN 5.00

0Нов Врвен Квалитет 2.5 D Лак Работ Анти Шпионски Приватност Премиум Калено Стакло За i Phone 5 5 S SE Lcd Екран Заштитник Филм Guard Покрие ШтитПакување за безбедност доволно ! најдобра Цена! Ќе ви се допадне нив! >>>Ние сме посветени да; секое парче чекиран пред превозот повторно; употреба добар пакување; да обезбеди најдобра услуга!Опис На Производот : Оваа Калено Стакло екран заштитник е мора да се има за секој склони кон постојано намалувањето на нивните телефон.Откако опремени го штити екранот на Телефонот од scuffs, гребнатини, пукнатини и вода.Карактеристики>>> 9 H ЦврстинаСупер Тешко, дури и остри предмети, како што се ножеви и копчињата нема да изгребат калено стакло филм. Oleophobic СлојЈа спречува од отпечатоци од прсти и други загадувачи...

Oukitel C8 закалено стъкло филм за Oukitel C8 стъкло-Екран протектор е защитен защита гвардия взривозащитени 9h твърдост 5.5
 • Новинка

Oukitel C8 закалено стъкло филм за Oukitel C8 стъкло-Екран протектор е защитен защита гвардия взривозащитени 9h твърдост 5.5

14.70 BGN 13.00

5 PCS Oukitel C8 Калено Стакло Филм За Oukitel C8 Стакло Екран Заштитник Заштитна Saver Guard Експлозија Доказ 9 H Цврстина 5.5Напомена : Ако цел 2 парчиња или повеќе , може да се добијат 5% попуст попуст !!Калено Стакло Екран Карактеристики >>1...

Стъкло Xiaomi Redmi 5A закалено стъкло за Xiaomi Redmi 5A протектор на екрана, за да Xiaomi Redmi 5A стъкло защитно HD тънък слой ^
 • Новинка

Стъкло Xiaomi Redmi 5A закалено стъкло за Xiaomi Redmi 5A протектор на екрана, за да Xiaomi Redmi 5A стъкло защитно HD тънък слой ^

3.18 BGN 3.00

Упатства за употребаЧекор 1 : Чистење на LCD екран со clearning крпа предвидено темелно.Step2 : Излупете off маска со налепница внимателно...

Нов САЩ в ЕС AC Power Plug пътуване конвертор адаптер битови вилици адаптер
 • Новинка

Нов САЩ в ЕС AC Power Plug пътуване конвертор адаптер битови вилици адаптер

BGN 2.64

НОВА со НАС за Да го ЕУ AC Power Plug Патување Конвертор Адаптер за Домаќинство Приклучок адаптерPecifications : Компактен дизајн за патник или Домашна УпотребаМала тежина,Plug and play топла замена, лесен за инсталација и употребаИзлез : (2 рамни pin)НИ женски socketСе конвертира AC plug од НАС да ЕвраНИ ЕУ plug adapteВлез : (2 круг pin) и ЕУ Plug Иглички

iDol 3 5.5 Cases 9H 0.26 mm водонепроницаемое закалено стъкло за Alcatel One Touch Idol 3 5.5 6045 Screen Protector Film Case
 • Новинка

iDol 3 5.5 Cases 9H 0.26 mm водонепроницаемое закалено стъкло за Alcatel One Touch Idol 3 5.5 6045 Screen Protector Film Case

7.25 BGN 6.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

KEYSION 2 USB порта-C PD бързо зарядно за кола за iPhone X 8 8 Plus QC 3.0 бързо зареждане зарядно за Samsung S8 S9 N8 за Xiaomi
 • Новинка

KEYSION 2 USB порта-C PD бързо зарядно за кола за iPhone X 8 8 Plus QC 3.0 бързо зареждане зарядно за Samsung S8 S9 N8 за Xiaomi

39.97 BGN 18.00

KEYSION 2 Порт USBC PD Брз Автомобил Полнач за i Phone X 8 8 Плус КК 3.0 Брзо Полнење Автомобил Полнење за Samsung S9 S8 N8 за XiaomiФункција : KEYSION USBC PD Брз Полнач+ КК 3.0 USB Автомобил Полнач PD Port : Поддршка за USB PD 2.0 Моќ Испорака + КК 3.0 + за Huawei FCP Брз Полнач, 27.6 W Max Smart Излез КК 3.0 Порт : Поддршка КК 3.0 + КК 2.0 + за Huawei FCP Брз Полнач, 18 W Max Smart Излез...

GEUMXL 2Port USB Car Charger 3 ФУТ Type C USB 3.1 кабел за пренос на данни комплект за Chuwi Vi10 Plus Hi10 Pro Vi8 Plus USB Quick Charger
 • Новинка

GEUMXL 2Port USB Car Charger 3 ФУТ Type C USB 3.1 кабел за пренос на данни комплект за Chuwi Vi10 Plus Hi10 Pro Vi8 Plus USB Quick Charger

8.00 BGN 6.00

2 Port USB Автомобил Полнач & 3 FT Тип C USB 3.1 Полнење Кабел Поставен за Chuwi Vi10 Плус Hi10 Про Vi8 Плус Брз USB Конектор за КабелПакетот вклучува : 2 парчиња / многу = 1 x 2Портен USB Автомобил Полнач + 1 x 3 Feet Тип C USB Кабел

Anti-Shatter Screen Protector за Meizu MX3 0.26 mm 2.5 D Premium Real Tempered Glass взрывозащищенная защитно фолио за екрана
 • Новинка

Anti-Shatter Screen Protector за Meizu MX3 0.26 mm 2.5 D Premium Real Tempered Glass взрывозащищенная защитно фолио за екрана

2.70 BGN 2.00

Антида се Загрози Екран Заштитник За Meizu MX3 0.26 mm 2.5 D Премиум Реална Калено Стакло Експлозија Доказ Екран Заштитна Маска ФилмПовршинска цврстина 9 H : Три пати посилен од редовните PET) филм, овој екран заштитник дури и ќе го заштитите вашиот уред од екранот против остри предмети, како што се ножеви и копчињата.Oleophobic слој : Oleophobic слој брани против отпечатоци од прсти и други загадувачи и го прави филмот лесно да се чисти.АнтиЕксплозија : Овој екран заштитник пукнатини во мали парчиња кои се одржуваат во рамките на филм (ако се скршени)...