Fit 6 mm Отвор малка пластмасова спойка по-винт за запазване на скоби за Honda Auto Plastic Fastener Клип Retainers

Fit 6 mm Отвор малка пластмасова спойка по-винт за запазване на скоби за Honda Auto Plastic Fastener Клип Retainers

BGN 15.00
-15 %
BGN 17.60

Брой продукти


Опис :
Авто Fastener Занитвам Push-Тип Retainer Клипови автомобил Проширување на Завртка црна мали универзална тока за Хонда
Fastener Занитвам Push-Тип Retainer Клипови За Хонда, Toyota, Mazda
Автомобил Завртка Тип Клип Retainer Fastener Занитвам
Fastener Занитвам Клипови за G-M Toyota, Mazda
За Авто Хонда Toyota, Mazda Fastener Задржување На Клипот
Спецификација :
• Состојба : Нова
• Боја : Црна
• Големина Приближно :
• Глава Дијаметар : 14mm
• Матични Должина : 10мм
• Се вклопува Во 6mm Дупка
Примена : За Хонда Универзална (Одговара За Големина)
Пакетот Вклучува :
• 100 Парчиња Пластични Завртки Тип Клип Retainer Fastener Занитвам
Перформанси : огноотпорни изолација, не е лесно да стареењето, висока температура, ниска температура отпор. (Температурата на работа : -10-45 степени)
Цели : 1) : се користи во автомобилската на врати, прозорци, багажникот, предната маска за внатрешни работи седишта, со фиксна.
2) : механички индустриски делови линкови и фиксно.
3) : линкови до други видови на одборот и фиксна со
Употреба : еден клик, само го користите прстите за да се заврши работата. Едноставен и лесен.
Ве молиме проверете ја големината пред да се купи.
За Нас
Нашата компанија започна во јануари 2012 година. Од тогаш ние сме биле посветени на обезбедување на потрошувачи и трговци во светот, со директен пристап до стотици фабрика shopfloors околу Азија преку нашата интернет канали. Ние додадете професионални вредност во процесите на мало купување, фабрика директни извори, производ презентација, контрола на квалитет, и цел исполнување.
Имаме над 300 колеги развој и управување на оваа платформа. Нашиот менаџерски тим има над 10 години меѓународно искуство во производство на работење, менаџмент консалтинг и e-commerce.
Ние сме биле наградени со импресивен раст. Ние се служи во текот на милиони корисници ширум светот, и ние сме ракување илјади на мало и трговија на големо наредби секојдневно.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на .com како Pay Pal, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна , и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Превозот
1). Превозот цена и Време во транзит : Кликнете на "Превозот Време и Цена" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.


Подробности

Тип Елемент:
Закопчалката И Стяга
Вид На Материала:
Пластмаси
Името На Модела:
119-3 пластмасови крепежни скоби
Широчина На Елемента:
0.6cm
Дължина На Продукта:
1.4cm
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
търговска марка:
KE LI MI
Височина На Продукта:
1cm
Тегло На Продукта:
0.1kg
Цвят:
Черен
Състояние:
чисто нов
Работна Температура:
-10-45 градуса
Подмяна на 1:
За Хонда и т.н.
Името На Модела:
Автоматично Пластмаса Тип Стопорное Устройство Натиск Винт За Затягане
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes
MOQ:
100 бр. / лот

Избор на купувачи

BBQ@FUKA 20x найлон регулируема рамка, която да отрежете лентата с хонорар клип 1H0868243B подходящи за VW Golf
 • Новинка

[email protected] 20x найлон регулируема рамка, която да отрежете лентата с хонорар клип 1H0868243B подходящи за VW Golf

6.86 BGN 6.00

"ФОЛКСВАГЕН" Прилагодливи Вратата Трим Панел КлипТен и Бела Најлон RetainerГлава Дијаметар : 28.5 mmМатични Дијаметар : 9.5 mmМатични Должина : 11mmВкупна Должина : 31mmОдговара За Ауди, "ФОЛКСВАГЕН" Голф 19932002Го заменува "ФОЛКСВАГЕН" : 1 H0868243БПакетот вклучува : 20 Компјутери "ФОЛКСВАГЕН" Голф Прилагодливи Вратата Трим Панел Клип Retainer1...

Смяна на 2 бутона Keyless Entry Remote Flip Folding Car Key Fob Shell Case and Button Pad е съвместима с VW Volkswagen Gol
 • Новинка

Смяна на 2 бутона Keyless Entry Remote Flip Folding Car Key Fob Shell Case and Button Pad е съвместима с VW Volkswagen Gol

BGN 3.42

2 КопчињаНајдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.Совршена замена за оригиналната мотори и да се направи вашиот клуч изгледа како нова.НЕМА внатрешни работи (remote / електроника / transponder чип)единица внатре.Само намали на копчето нож, да ги преземе внатрешни електронски(вклучуваат immobilizer / transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка, тогаш сте подготвени!Овој објект не е далечинскиот клуч и тоа е само далечинскиот клуч школка случај замена да го заштитите вашиот immobilizer.Завршна Површина : ЦрнаПроизвод Големина : 7.0 * 3.5 * 1.5 cm / 2.8 * 1.4 * 0.6 воПроизвод Тежина : Околу...

Панел за превключване на главния прозорец bezel за 2002-2005 г. Dodge Ram 1500/2500/3500 (само от страна на водача, Quad / Crew/Extended Cab)
 • Новинка

Панел за превключване на главния прозорец bezel за 2002-2005 г. Dodge Ram 1500/2500/3500 (само от страна на водача, Quad / Crew/Extended Cab)

36.80 BGN 31.00

Референтните Броеви : 5 HZ71 WL5 AE, 5 HZ71 WL5 ADТочно одговара директна заменаДизајниран за тешки и изработени од најквалитетни материјали

100x формоване врати и отрежете ленти клипове RUBSTRIP с облицовки за VW GOLF MK2 за седалки на OPEL за PEUGEOT за CITOREN
 • Новинка

100x формоване врати и отрежете ленти клипове RUBSTRIP с облицовки за VW GOLF MK2 за седалки на OPEL за PEUGEOT за CITOREN

30.38 BGN 27.00

Бела Најлон Со Сива GrommetВрвот на Главата Дијаметар : 12mmДното Глава Дијаметар : 18mmМатични Дијаметар : 10ммМатични Должина : 16mmОдговара За ГолфОдговара За JettaОдговара За PassatОдговара За SciroccoЗа "ФОЛКСВАГЕН" го Замени 357853575За "Опел" Замени 174854За Peugeot го Замени 6991 W4За Седиште го Замени 191853585 AЗа Citroen Го Замени 95667895

Аксесоари истински въглеродни влакна кола auto remote ключ за носене капачка и ключодържател притежателя на кожата Shell за INFINITI G G25 G35 G37 Q40 Q50 Q60
 • Новинка

Аксесоари истински въглеродни влакна кола auto remote ключ за носене капачка и ключодържател притежателя на кожата Shell за INFINITI G G25 G35 G37 Q40 Q50 Q60

142.40 BGN 130.00

Објектот Fitment : Одговара за INFINITI G G25 G35 G37 Q40 Q50 Q60Опис : Состојба : 100% Сосема нови во КутијаВклучува : 1pcsМатеријал : Висок квалитет на КАРБОНСКИ ВЛАКНАНаправен во една ISO 9001 објектот за да се обезбеди Висок квалитет.Лесна инсталацијаИспорака детали Сите пратки имаат следење на број, вообичаено трае 1020 дена...

Хромирани покриване на предната противотуманной фарове за Mitsubishi Asx RVR Outlander Sport 2013
 • Новинка

Хромирани покриване на предната противотуманной фарове за Mitsubishi Asx RVR Outlander Sport 2013

BGN 44.80

Одговара за Мицубиши ASX / RVR / Outlander sport 2013Состојба : 100% Сосема нови во КутијаМатеријал : Изработени Од АБС , хром мазна огледало финиш.Вклучува : 2 парчиња во собаталесно installtion,3 M лента е прикачена на задната страна,само треба Паста

Кожен калъф за ключове на автомобила Peugeot 206 307 и 207 408 за Citroen C2 C3 C4 Иран кожа гумена капачка на ключа
 • Новинка

Кожен калъф за ключове на автомобила Peugeot 206 307 и 207 408 за Citroen C2 C3 C4 Иран кожа гумена капачка на ключа

6.56 BGN 6.00

Кожа Автомобил Копче Случај за Peugeot 206 307 207 408 за Citroen C2 C3 C4 Иран Кожа, Гума Копче МаскаОбјектот Специфики : Состојба : НоваБоја : ЦрнаМатеријал : КожаУниверзална одговара за : peugeotПакетот вклучува : 1 x Кожа Автомобил Копче Случај ( не вклучуваат автомобил копче)Напомена : 1.Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!2.Големи или мешани наредби се добредојдени!повеќе квантитет ќе биде подобра цена!Испорака : 1...

Оформление на автомобили, фарове и светлини радиаторна решетка предкрылки авто фарове за мъгла седалките етикети, декоративни ленти за Mercedes Benz C Class W205 аксесоари
 • Новинка

Оформление на автомобили, фарове и светлини радиаторна решетка предкрылки авто фарове за мъгла седалките етикети, декоративни ленти за Mercedes Benz C Class W205 аксесоари

41.60 BGN 40.00

Автомобил стил за магла решетката slats автоматски светла за магла опфаќа Налепници декорација ленти за Мерцедес Бенц C Класа W205 Додатоци Производ Е Само Одговара За Мерцедес Бенц C Класа W205 20152017 Година Количество :2 парчиња / Set Материјал : јаглерод влакна боја Како да го користите : 1.Чиста и сува површина каде што сакате да ги инсталирате...

Универсален калъф за столче за кола Toyota Corolla, Camry, Auris, Rav4 Prius Yalis Avensis capa banco carro автомобилни аксесоари за автомобил-стайлинг
 • Новинка

Универсален калъф за столче за кола Toyota Corolla, Camry, Auris, Rav4 Prius Yalis Avensis capa banco carro автомобилни аксесоари за автомобил-стайлинг

143.98 BGN 85.00

Ова столче корица вклопува повеќето монтажни потпирачи за глава на седиштата Тоа ќе ги заштити вашите оригинални столче! Ќе бидат прилагодени според вашите модел, и чувајте го airbag дупки и штекерите (подножјата)...

LUCKEASY за Maserati Quattroporte Леванте Ghibli нов висококачествен кожен умно дистанционно на ключа за носене на притежателя
 • Новинка

LUCKEASY за Maserati Quattroporte Леванте Ghibli нов висококачествен кожен умно дистанционно на ключа за носене на притежателя

30.38 BGN 27.00

Сосема Нов Висок Квалитет На Далечинскиот Клуч Торба Случај Фоб Носителот Синџир За Maserati Quattroporte Levante GhibliПакет Содржина : 1* Точно Одговара На Далечинскиот Клуч Случај За Maserati Quattroporte Levante GhibliКарактеристики : 1.Направени од Премиум Top class е Вистински Cowhide Кожа со sportly во потрага нишка заврши2.Оригиналниот 1 : 1 Точно одговара за Вашиот автомобил Далечинскиот Клуч3.Заштита на Далечинскиот Клуч од Нула,Прашина4.100% сосема нов, ист како на сликите подолу(Клучот не е вклучен)Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил копче е исто како и нашата сликаПлаќање Информации : 1...

покриване на автомобилни седалки седалки кожени калъфи за honda hrv XRV XR-V URV UR-V stream pilot Avancier 2013 2012 2011 2010
 • Новинка

покриване на автомобилни седалки седалки кожени калъфи за honda hrv XRV XR-V URV UR-V stream pilot Avancier 2013 2012 2011 2010

383.81 BGN 345.00

Информација за производот : 1,материјалот е вештачка кожа,лесно да се чисти 2,Тоа е многу лесно да се поправи, не треба професионално искуство...

CITALL 2 елемента авто интериор Acc пластмасова седалка кука на облегалката за глава на притежателя чанта закачалка за дрехи монтажни скоби
 • Новинка

CITALL 2 елемента авто интериор Acc пластмасова седалка кука на облегалката за глава на притежателя чанта закачалка за дрехи монтажни скоби

7.58 BGN 7.00

2 парчиња Автомобил Авто Пластични Седишта Кука потпирачи за глава Носителот Торба Облека Закачалка за Внатрешни Додатоци " Спецификација на Производот Состојба : 100% нови Боја : ЦрноСини / Black & Портокал / ЦрноЖолта / ЦрноСива Материјал : Пластични Големина : прибл.9.6 x 5.1 x 2.4 cm(3.78 x 2.01 x 0.94 инчи)(L x W x H) Погоден за : виси предмети, како намирници Објект се вклучени : 2 x Седиште Куки Компатибилен Со : одговара за сите автомобилиОва Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински Забелешка : 1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи...

За Toyota Land Cruiser Prado FJ150 2010-2018 ABS вътрешна предната врата на подлакътник украса капак завърши 2 елемента аксесоари за полагане на автомобили!
 • Новинка

За Toyota Land Cruiser Prado FJ150 2010-2018 ABS вътрешна предната врата на подлакътник украса капак завърши 2 елемента аксесоари за полагане на автомобили!

35.55 BGN 31.00

Објектот Fitment : Одговара за Toyota Land Cruiser Prado FJ150 20102018Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : ABS Пластика Боја : Мат Вклучуваат : 2 парчиња Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет...

На притежателя на телефона, за да вентилационни отвори за монтиране на кола поддръжка на мобилен телефон, поставка за KIA sportage rio sorento cerato k2 k3 Soul ceed е k5
 • Новинка

На притежателя на телефона, за да вентилационни отвори за монтиране на кола поддръжка на мобилен телефон, поставка за KIA sportage rio sorento cerato k2 k3 Soul ceed е k5

15.82 BGN 15.00

1 )Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност...

1 компл. аксесоари за интериора ABS червен / черен / сребрист капак на волана апликации за Jeep Wrangler Patriot, Compass 2011-2017
 • Новинка

1 компл. аксесоари за интериора ABS червен / черен / сребрист капак на волана апликации за Jeep Wrangler Patriot, Compass 2011-2017

47.98 BGN 45.00

1 Set Внатрешни Додатоци ABS Црвена / Црна / Сребрена Воланот Покрие Скратува за Jeep Wrangler Компас Патриот 20112017Објектот Fitment : Одговара за Џип 20112017Опис : 1.Состојба : 100% Сосема нов2.(Се продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимателно пред да го купите)3.Материјал : ABS Пластика4.Боја : боја е иста како во сликите.5.Вклучува : 1 SET(3pcs)6.Високи перформанси надградба на стандардниот капак.7.Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет.8.Со 3 M Зад 1...

Бизнес подаръци стайлинг наем луксозен ключодържател кожен ключодържател титуляр за Renault Lexus, Subaru, Volkswagen, Audi, Volvo, Mazda Buick
 • Новинка

Бизнес подаръци стайлинг наем луксозен ключодържател кожен ключодържател титуляр за Renault Lexus, Subaru, Volkswagen, Audi, Volvo, Mazda Buick

21.73 BGN 16.00

Бизнис Подароци Автомобил Стил на Резолуцијата Keychain Кожа Копче Прстен Држачот за "Рено" LexСубару "Фолксваген" Ауди Volvo, Mazda BuickПочитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1...