X Autohaux 40шт черни автомобилни клипове притискателния тип нитове хонорар крепежный болт 11 Х 9 мм, Диаметър на отвора 10x8 / 10x8mm | 10x9mm | 11x11mm |

X Autohaux 40шт черни автомобилни клипове притискателния тип нитове хонорар крепежный болт 11 Х 9 мм, Диаметър на отвора 10x8 / 10x8mm | 10x9mm | 11x11mm |

BGN 4.00
-7 %
BGN 4.29

Брой продукти


1.Додај Во Кошничката 2. ПОГОЛЕМИ Заштеди Во Стан
A. 40 Pcs | Вклопуваат Дупка 11x9mm | Должина 9mm | Глава Дијаметар 17mm | Пластични Автомобил Клипови Б. 40 Pcs | Вклопуваат Дупка 5x4mm | Должина 11mm | Глава Дијаметар 16mm | Пластични Автомобил Клипови C. 40 Pcs | Вклопуваат Дупка 6.5x6.5mm | Должина 21mm | Глава Дијаметар 17.5 mm | Пластични Автомобил Клипови D. 40 Pcs | Вклопуваат Дупка 7x4mm | Должина 10мм | Глава Дијаметар 12mm | Пластични Автомобил Клипови E. 40 Pcs | Вклопуваат Дупка 8x6mm | Должина 18mm | Глава Дијаметар 12mm | Пластични Автомобил Клипови F. 40 Pcs | Вклопуваат Дупка 8x8mm | Должина од 8мм | Глава Пречник од 15mm | Пластични Автомобил Клипови Г. 40 Pcs | Вклопуваат Дупка 8x8mm | Должина 25мм | Глава Дијаметар 18mm | Пластични Автомобил Клипови H. 40 Pcs | Вклопуваат Дупка 10x8.5mm | Должина 11mm | Глава Дијаметар 16mm | Пластични Автомобил Клипови I. 40 Pcs | Вклопуваат Дупка 10x8mm | Должина 11mm | Глава Дијаметар 16mm | Пластични Автомобил Клипови J. 40 Pcs | Вклопуваат Дупка 10x9mm | Должина 15mm | Глава Дијаметар 11mm x 16mm | Пластични Автомобил Клипови К. 40 Pcs | Вклопуваат Дупка 11x11mm | Должина 7mm | Глава Дијаметар 17mm | Пластични Автомобил Клипови Л. 40 Pcs | Вклопуваат Дупка 13x11mm | Должина 17mm | Глава Дијаметар 19.5 mm | Пластични Автомобил Клипови М. 40 Pcs | Вклопуваат Дупка 15x8mm | Должина 17mm | Глава Дијаметар 18mm | Пластични Клипови Автомобил
Smart Шопинг Со А | Б | В..
A. 40 Pcs | Вклопуваат Дупка 11x9mm | Должина 9mm | Глава Дијаметар 17mm | Пластични Клипови Автомобил
Б. 40 Pcs | Вклопуваат Дупка 5x4mm | Должина 11mm | Глава Дијаметар 16mm | Пластични Клипови Автомобил
В. 40 Pcs | Вклопуваат Дупка 6.5x6.5mm | Должина 21mm | Глава Дијаметар 17.5 mm | Пластични Клипови Автомобил
D. 40 Pcs | Вклопуваат Дупка 7x4mm | Должина 10мм | Глава Дијаметар 12mm | Пластични Клипови Автомобил
E. 40 Pcs | Вклопуваат Дупка 8x6mm | Должина 18mm | Глава Дијаметар 12mm | Пластични Клипови Автомобил
Ѓ. 40 Pcs | Вклопуваат Дупка 8x8mm | Должина од 8мм | Глава Пречник од 15mm | Пластични Клипови Автомобил
Г. 40 Pcs | Вклопуваат Дупка 8x8mm | Должина 25мм | Глава Дијаметар 18mm | Пластични Клипови Автомобил
H. 40 Pcs | Вклопуваат Дупка 10x8.5mm | Должина 11mm | Глава Дијаметар 16mm | Пластични Клипови Автомобил
I. 40 Pcs | Вклопуваат Дупка 10x8mm | Должина 11mm | Глава Дијаметар 16mm | Пластични Клипови Автомобил
Ј. 40 Pcs | Вклопуваат Дупка 10x9mm | Должина 15mm | Глава Дијаметар 11mm x 16mm | Пластични Клипови Автомобил
К. 40 Pcs | Вклопуваат Дупка 11x11mm | Должина 7mm | Глава Дијаметар 17mm | Пластични Клипови Автомобил
Л. 40 Pcs | Вклопуваат Дупка 13x11mm | Должина 17mm | Глава Дијаметар 19.5 mm | Пластични Клипови Автомобил
М. 40 Pcs | Вклопуваат Дупка 15x8mm | Должина 17mm | Глава Дијаметар 18mm | Пластични Клипови Автомобил
Dn 1111


Подробности

търговска марка:
X Autohaux
Височина На Продукта:
1.000cm
Тегло На Продукта:
0.019kg
Широчина На Елемента:
3.000cm
Тип Елемент:
Закопчалката И Стяга
Пластмасови Машина |:
Колата
Автомобил ||:
автомобилна закопчалката
Пластмасови Скоби |||:
Скоби Броня
Материалът.:
Пластмаса
Подходящ размер на дупки:
7 x 4 мм/ 0,28 x 0,16(Д*Ш)

Избор на купувачи

За BMW 1 series F20 предната Централна и страничен капак абитуриентски дупки отдушник 2012- 7шт
 • Новинка

За BMW 1 series F20 предната Централна и страничен капак абитуриентски дупки отдушник 2012- 7шт

41.41 BGN 35.00

За BMW 1 Series F20 Пред Центарот & Странични Воздушни Пропустливи Штекер Покрие 20122016 7pcsОдговара За BMW 1 Series F20 20122016 само се вклопуваат со прилагодување на копчетоПред поставување на цел, ве молиме потврдете го овој производ е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме !! Состојба : 100% Сосема новМатеријал : Направен Од Високо П uality Нерѓосувачки челикБоја : Исто Како СликиНаправен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет...

1 компл. аксесоари за интериора ABS червен / черен / сребрист капак на волана апликации за Jeep Wrangler Patriot, Compass 2011-2017
 • Новинка

1 компл. аксесоари за интериора ABS червен / черен / сребрист капак на волана апликации за Jeep Wrangler Patriot, Compass 2011-2017

47.98 BGN 45.00

1 Set Внатрешни Додатоци ABS Црвена / Црна / Сребрена Воланот Покрие Скратува за Jeep Wrangler Компас Патриот 20112017Објектот Fitment : Одговара за Џип 20112017Опис : 1.Состојба : 100% Сосема нов2.(Се продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимателно пред да го купите)3.Материјал : ABS Пластика4.Боја : боја е иста како во сликите.5.Вклучува : 1 SET(3pcs)6.Високи перформанси надградба на стандардниот капак.7.Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет.8.Со 3 M Зад 1...

100шт авто вратата на колата крило интересите 6 mm Отвор тласък на пластмасови нитове хонорар клип за Mazda 9926-50-625 за Toyota 90467-06017
 • Новинка

100шт авто вратата на колата крило интересите 6 mm Отвор тласък на пластмасови нитове хонорар клип за Mazda 9926-50-625 за Toyota 90467-06017

20.78 BGN 19.00

Завртка Тип Клип Retainer ЗанитвамСостојба : НоваМатеријал : Црна НајлонГолемина Приближно : Глава Дијаметар : 15mmМатични Должина : 12mmСе вклопува Во 6mm ДупкаЗа G M Замени 20426301За Mazda Го Замени 992650625За Тојота Го Замени 9046706017За Тојота Го Замени 904670601720За Тојота Го Замени 904670601741

На притежателя на телефона, за да вентилационни отвори за монтиране на кола поддръжка на мобилен телефон, поставка за Toyota corolla, camry, rav4 prius hilux avensis
 • Новинка

На притежателя на телефона, за да вентилационни отвори за монтиране на кола поддръжка на мобилен телефон, поставка за Toyota corolla, camry, rav4 prius hilux avensis

BGN 15.82

1 )Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност...

CITALL 2 елемента авто интериор Acc пластмасова седалка кука на облегалката за глава на притежателя чанта закачалка за дрехи монтажни скоби
 • Новинка

CITALL 2 елемента авто интериор Acc пластмасова седалка кука на облегалката за глава на притежателя чанта закачалка за дрехи монтажни скоби

7.58 BGN 7.00

2 парчиња Автомобил Авто Пластични Седишта Кука потпирачи за глава Носителот Торба Облека Закачалка за Внатрешни Додатоци " Спецификација на Производот Состојба : 100% нови Боја : ЦрноСини / Black & Портокал / ЦрноЖолта / ЦрноСива Материјал : Пластични Големина : прибл.9.6 x 5.1 x 2.4 cm(3.78 x 2.01 x 0.94 инчи)(L x W x H) Погоден за : виси предмети, како намирници Објект се вклучени : 2 x Седиште Куки Компатибилен Со : одговара за сите автомобилиОва Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински Забелешка : 1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи...

2*стоманена вътрешна украса високочестотен говорител на говорителя високи честоти за BMW 7 Series G11 / G12 -2018
 • Новинка

2*стоманена вътрешна украса високочестотен говорител на говорителя високи честоти за BMW 7 Series G11 / G12 -2018

BGN 65.68

ОписЗа BMW Серија 7 G11 / G12 20162018Состојба : 100% Сосема нов Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Вклучуваат : 2 buc / Set Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет.Лесна Инсталација

Универсален калъф за столче за кола Toyota Corolla, Camry, Auris, Rav4 Prius Yalis Avensis capa banco carro автомобилни аксесоари за автомобил-стайлинг
 • Новинка

Универсален калъф за столче за кола Toyota Corolla, Camry, Auris, Rav4 Prius Yalis Avensis capa banco carro автомобилни аксесоари за автомобил-стайлинг

143.98 BGN 85.00

Ова столче корица вклопува повеќето монтажни потпирачи за глава на седиштата Тоа ќе ги заштити вашите оригинални столче! Ќе бидат прилагодени според вашите модел, и чувајте го airbag дупки и штекерите (подножјата)...

Бизнес подаръци стайлинг наем луксозен ключодържател кожен ключодържател титуляр за Renault Lexus, Subaru, Volkswagen, Audi, Volvo, Mazda Buick
 • Новинка

Бизнес подаръци стайлинг наем луксозен ключодържател кожен ключодържател титуляр за Renault Lexus, Subaru, Volkswagen, Audi, Volvo, Mazda Buick

21.73 BGN 16.00

Бизнис Подароци Автомобил Стил на Резолуцијата Keychain Кожа Копче Прстен Држачот за "Рено" LexСубару "Фолксваген" Ауди Volvo, Mazda BuickПочитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1...

ABS матиран климатик отдушник изходната пръстен капак завърши украса за Nissan Patrol Armada Infiniti QX56 QX80 2017 2018
 • Новинка

ABS матиран климатик отдушник изходната пръстен капак завърши украса за Nissan Patrol Armada Infiniti QX56 QX80 2017 2018

27.41 BGN 23.00

ДобредојдеДобредојдовте на нашата продавница ! Се надевам да се постави долгорочни деловни односи со вас!Објектот Состојба100% Сосема Нов , Најдобар Квалитет .C ompatible Модел( Овој Производ Е Автомобил Додатоци )За Nissan Армада Патрола Royale Infiniti QX56 / QX80 Nismo Y62Ставка ОписМатеријал : Висок Квалитет ABS Мат Вклучуваат : 2 p кс / set за 1 автомобил ...

Хромирани покриване на предната противотуманной фарове за Mitsubishi Asx RVR Outlander Sport 2013
 • Новинка

Хромирани покриване на предната противотуманной фарове за Mitsubishi Asx RVR Outlander Sport 2013

BGN 44.80

Одговара за Мицубиши ASX / RVR / Outlander sport 2013Состојба : 100% Сосема нови во КутијаМатеријал : Изработени Од АБС , хром мазна огледало финиш.Вклучува : 2 парчиња во собаталесно installtion,3 M лента е прикачена на задната страна,само треба Паста

Високо качество! Потребителски специални стелки за Audi Q7 с 5 места 2014-2006 нескользящие водоустойчив кола килими за Q7 2012, Безплатна доставка
 • Новинка

Високо качество! Потребителски специални стелки за Audi Q7 с 5 места 2014-2006 нескользящие водоустойчив кола килими за Q7 2012, Безплатна доставка

412.80 BGN 289.00

Обичај посебен автомобил патосници за Ауди Q7 5 седишта1.Како да се изберете го вашиот автомобил модел?Becase ова е прилагодено автомобил патосници / теписи,ние може да обичај околу 1000 авто модели душеци.Па по плаќањето,ќе остави порака за вашиот автомобил модел,На пример,мојот автомобил е : Q7 5 седишта 2014 година.Тогаш ние ќе ја испрати овој производ за вас и за вашиот автомобил.2.Боја опции : Боја 1 : Црна со црна бодаБоја 2 : Црна со беж бодаБоја 3 : Црна со црвени конциБојата 4 : БраунБоја 5 : СиваБоја 6 : Вино црвено со беж бодаБоја 7 : Вино црвено со златно бода3.опис на производот : 4.За Бизнис Купувачи : 1.За Нас : Добредојдовте на нашата онлајн продавница вебсајт во прв план...

TOMEFON 2 бр. За Ford ESCAPE, KUGA 2017 ABS хром мат арматурното табло, климатик отдушник капачка апликации авто интериор оформление
 • Новинка

TOMEFON 2 бр. За Ford ESCAPE, KUGA 2017 ABS хром мат арматурното табло, климатик отдушник капачка апликации авто интериор оформление

16.93 BGN 15.00

За Ford KUGA ИЗБЕГА 2017 ABS Мат Хром Табла Климатизација Пропустливи Штекер Покрие Скратува Авто Внатрешни работи Стил 2 парчиња Објект Спецификација Бренд : TOMEFON Fitment : За Ford KUGA ИЗБЕГА 2017 Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Quality ABS Мат Хром Packeage : 2 парчиња / SET Лесно инсталирање...

100шт пластмаси авто броня калник на задно колело специален 8 мм нитове крепежни елементи за Nissan Livina TIIDA Sylphy интериора на автомобила монтажни скоби
 • Новинка

100шт пластмаси авто броня калник на задно колело специален 8 мм нитове крепежни елементи за Nissan Livina TIIDA Sylphy интериора на автомобила монтажни скоби

15.98 BGN 14.00

пластичен материјал, издржлив и долг животен век Апликација : погоден за многу автомобили Лесен за употреба...

На притежателя на телефона, за да вентилационни отвори за монтиране на кола поддръжка на мобилен телефон, поставка за KIA sportage rio sorento cerato k2 k3 Soul ceed е k5
 • Новинка

На притежателя на телефона, за да вентилационни отвори за монтиране на кола поддръжка на мобилен телефон, поставка за KIA sportage rio sorento cerato k2 k3 Soul ceed е k5

15.82 BGN 15.00

1 )Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност...

LUCKEASY високо качество кожен калъф за дистанционно на ключа калъф за употреба за серия Renault
 • Новинка

LUCKEASY високо качество кожен калъф за дистанционно на ключа калъф за употреба за серия Renault

27.18 BGN 24.00

Сосема Нов Висок Квалитет Cowhide Кожа Далечинскиот Клуч Торба Случај Фоб Носителот Синџир За "Рено" СеријаПакет Содржина : 1* Точно Одговара На Далечинскиот Клуч Случај За Рено СеријаКарактеристики : Направени од Премиум Top class е Вистински Cowhide Кожа со sportly во потрага нишка завршиОригиналниот 1 : 1 Точно одговара за Вашиот автомобил Далечинскиот КлучЗаштита на Далечинскиот Клуч од Нула,Прашина100% сосема нов, ист како на сликите подолу(Клучот не е вклучен)Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил копче е исто како и нашата сликаВи благодаримеПлаќање Информации : 1...