beler Carbon Fiber Car Panel Gear Shift защитно покритие стикер за Chevrolet Holden Malibu 2012 2013 2014 2015 2017

beler Carbon Fiber Car Panel Gear Shift защитно покритие стикер за Chevrolet Holden Malibu 2012 2013 2014 2015 2017

BGN 2.00
-37 %
BGN 3.18

Брой продукти

Автомобил Карбонски Влакна Панел Опрема Shift Заштитна Маска Налепница За Chevrolet Holden Malibu 2012+
Точка име : Автомобил на Карбонски Влакна Панел Опрема Shift Заштитна Маска Налепница За Chevrolet Holden Malibu 2012+ Состојба : 100% нови Боја : Црна Точка се вклучени :
Опрема Shift Заштитна Маска Налепница x 1
Компатибилен :
Компатибилен со Chevrolet Holden Malibu 2012+
Карактеристики :
1) оригиналниот автомобил мувла одлуки, совршено се вклопуваат.
2) Материјал : 3 D Стерео висок квалитет на јаглерод влакна материјал,
3) 100% водоотпорни, сончање и анти-висока температура.
4) Таписерии и издржливи. Сјаен изглед да го подобри квалитетот на вашиот автомобил.
5) Силен визуелен ефект. Деталите се одрази на благородни квалитети. Направете вашиот автомобил повеќе домот.
Инсталација
Чекор 1 : урне назад лента.
Чекор 2 : Усогласување на инсталација позиција.
Чекор 3 : се Прилагоди на позицијата или кривина врз основа на фактичката состојба на телото.
Ве молиме не го чисти тоа во рок од 3 дена.


Подробности

търговска марка:
Белер
Година:
2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014
Името На Модела:
-
Дължина На Продукта:
20.5cm
Широчина На Елемента:
14cm
Тегло На Продукта:
0.023kg
Вид На Материала:
Въглеродни Влакна
Тип Елемент:
Вътрешна Гипс
Състояние:
100% чисто нов
Цвят:
Черен
Точка е включена в комплекта:
Защитно покритие на скоростния стикер x 1
Съвместим:
За Chevrolet Holden Malibu 2012 2013 2014 2015 2016

Избор на купувачи

Хромирани покриване на предната противотуманной фарове за Mitsubishi Asx RVR Outlander Sport 2013
 • Новинка

Хромирани покриване на предната противотуманной фарове за Mitsubishi Asx RVR Outlander Sport 2013

BGN 44.80

Одговара за Мицубиши ASX / RVR / Outlander sport 2013Состојба : 100% Сосема нови во КутијаМатеријал : Изработени Од АБС , хром мазна огледало финиш.Вклучува : 2 парчиња во собаталесно installtion,3 M лента е прикачена на задната страна,само треба Паста

2*стоманена вътрешна украса високочестотен говорител на говорителя високи честоти за BMW 7 Series G11 / G12 -2018
 • Новинка

2*стоманена вътрешна украса високочестотен говорител на говорителя високи честоти за BMW 7 Series G11 / G12 -2018

BGN 65.68

ОписЗа BMW Серија 7 G11 / G12 20162018Состојба : 100% Сосема нов Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Вклучуваат : 2 buc / Set Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет.Лесна Инсталација

покриване на автомобилни седалки седалки кожени калъфи за honda hrv XRV XR-V URV UR-V stream pilot Avancier 2013 2012 2011 2010
 • Новинка

покриване на автомобилни седалки седалки кожени калъфи за honda hrv XRV XR-V URV UR-V stream pilot Avancier 2013 2012 2011 2010

383.81 BGN 345.00

Информација за производот : 1,материјалот е вештачка кожа,лесно да се чисти 2,Тоа е многу лесно да се поправи, не треба професионално искуство...

ABS матиран климатик отдушник изходната пръстен капак завърши украса за Nissan Patrol Armada Infiniti QX56 QX80 2017 2018
 • Новинка

ABS матиран климатик отдушник изходната пръстен капак завърши украса за Nissan Patrol Armada Infiniti QX56 QX80 2017 2018

27.41 BGN 23.00

ДобредојдеДобредојдовте на нашата продавница ! Се надевам да се постави долгорочни деловни односи со вас!Објектот Состојба100% Сосема Нов , Најдобар Квалитет .C ompatible Модел( Овој Производ Е Автомобил Додатоци )За Nissan Армада Патрола Royale Infiniti QX56 / QX80 Nismo Y62Ставка ОписМатеријал : Висок Квалитет ABS Мат Вклучуваат : 2 p кс / set за 1 автомобил ...

Многофункционален мобилен телефон устойчива на плъзгане тампон за Land Rover discovery 2 3 4 freelander defender аксесоари стикер на кола-стайлинг
 • Новинка

Многофункционален мобилен телефон устойчива на плъзгане тампон за Land Rover discovery 2 3 4 freelander defender аксесоари стикер на кола-стайлинг

10.85 BGN 10.00

1)Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност...

Колата styling1PCS ABS интериор Предни централна AC таблото switch капак завърши 3D стикери за Jeep Compass 2017
 • Новинка

Колата styling1PCS ABS интериор Предни централна AC таблото switch капак завърши 3D стикери за Jeep Compass 2017

31.98 BGN 26.00

ABS Внатрешни работи Пред Централната AC Цртичка Одбор Покрие Намали За Jeep Compass 2017 Состојба : 100% Сосема new Material : ABS Пластика Вклучуваат : 1 buc / Set Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет.Лесна Инсталација,3 M автомобилската селотејп е во прилог.1...

LUCKEASY високо качество кожен калъф за дистанционно на ключа калъф за употреба за серия Renault
 • Новинка

LUCKEASY високо качество кожен калъф за дистанционно на ключа калъф за употреба за серия Renault

27.18 BGN 24.00

Сосема Нов Висок Квалитет Cowhide Кожа Далечинскиот Клуч Торба Случај Фоб Носителот Синџир За "Рено" СеријаПакет Содржина : 1* Точно Одговара На Далечинскиот Клуч Случај За Рено СеријаКарактеристики : Направени од Премиум Top class е Вистински Cowhide Кожа со sportly во потрага нишка завршиОригиналниот 1 : 1 Точно одговара за Вашиот автомобил Далечинскиот КлучЗаштита на Далечинскиот Клуч од Нула,Прашина100% сосема нов, ист како на сликите подолу(Клучот не е вклучен)Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил копче е исто како и нашата сликаВи благодаримеПлаќање Информации : 1...

Плета от кожа Напа и синтетични влакна върху капака на волана за Buick Senvision Verano Tampa do volante carro do
 • Новинка

Плета от кожа Напа и синтетични влакна върху капака на волана за Buick Senvision Verano Tampa do volante carro do

93.31 BGN 70.00

Загреан" е нашиот бренд, и нашите производи не може да се загрее, но ние се надеваме дека нашите производи може да се донесе "heat" за да купувачи околу светот...

Протектор броня капак на перваза на прозореца, за да Benz X204 GLK300 GLK350 2010 -2013
 • Новинка

Протектор броня капак на перваза на прозореца, за да Benz X204 GLK300 GLK350 2010 -2013

BGN 108.80

Одговара за Бенц X204 GLK300 GLK350 2010 2012Состојба : 100% Сосема нови во КутијаМатеријал : Изработени Од Нерѓосувачки челик ,Сребро Четка завршувањетоВклучува : 1pcs во еден сетлесно installtion,3 M лента е прикачена на задната страна

За BMW 1 series F20 предната Централна и страничен капак абитуриентски дупки отдушник 2012- 7шт
 • Новинка

За BMW 1 series F20 предната Централна и страничен капак абитуриентски дупки отдушник 2012- 7шт

41.41 BGN 35.00

За BMW 1 Series F20 Пред Центарот & Странични Воздушни Пропустливи Штекер Покрие 20122016 7pcsОдговара За BMW 1 Series F20 20122016 само се вклопуваат со прилагодување на копчетоПред поставување на цел, ве молиме потврдете го овој производ е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме !! Состојба : 100% Сосема новМатеријал : Направен Од Високо П uality Нерѓосувачки челикБоја : Исто Како СликиНаправен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет...

Аксесоари истински въглеродни влакна кола auto remote ключ за носене капачка и ключодържател притежателя на кожата Shell за INFINITI G G25 G35 G37 Q40 Q50 Q60
 • Новинка

Аксесоари истински въглеродни влакна кола auto remote ключ за носене капачка и ключодържател притежателя на кожата Shell за INFINITI G G25 G35 G37 Q40 Q50 Q60

142.40 BGN 130.00

Објектот Fitment : Одговара за INFINITI G G25 G35 G37 Q40 Q50 Q60Опис : Состојба : 100% Сосема нови во КутијаВклучува : 1pcsМатеријал : Висок квалитет на КАРБОНСКИ ВЛАКНАНаправен во една ISO 9001 објектот за да се обезбеди Висок квалитет.Лесна инсталацијаИспорака детали Сите пратки имаат следење на број, вообичаено трае 1020 дена...

Новост !!! Ляв волан ABS пластмаса аксесоари вътрешен жабката дръжка капак завърши 1бр За Ford Mustang 2015-2017
 • Новинка

Новост !!! Ляв волан ABS пластмаса аксесоари вътрешен жабката дръжка капак завърши 1бр За Ford Mustang 2015-2017

36.16 BGN 30.00

Answer : ___________________________ Note : објектот е само одговара за левата рака се вози автомобил !!! Објектот Fitment : Одговара за Ford Mustang 20152017 Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема новМатеријал : Направени Од високо квалитетна ABS Пластикаinculde : 1 BUCНаправен во една ISO 9001 објектот за да се обезбеди Висок квалитет.Лесна инсталација, 3 M лента е во задниот дел.Забелешка : ве молиме користете топлина пиштол за да се загрее на селотејп пред да ја инсталирате, да се направи објектот се држи цврсто.Мат : Светла : Црвено : Сино : ​

Кожен ключодържател пръстен chttover калъф за употреба за KIA ceed е K3 K4 K5 Sportage R QL KX5 Sorento KX3 KS3 RIO Cerato Optima Frote Soul
 • Новинка

Кожен ключодържател пръстен chttover калъф за употреба за KIA ceed е K3 K4 K5 Sportage R QL KX5 Sorento KX3 KS3 RIO Cerato Optima Frote Soul

6.56 BGN 6.00

Кожа копче синџир прстен chttover случај носителот на KIA Ceed К3 K4 K5 Sportage Р QL KX5 Sorento KX3 KS3 РИО Cerato Оптима Frote ДушатаОбјектот Специфики : Состојба : НоваБоја : ЦрнаМатеријал : КожаУниверзална одговара за : KIAПакетот вклучува : 1 x Кожа Автомобил Копче Случај ( не вклучуваат автомобил копче)Напомена : 1.Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!2.Големи или мешани наредби се добредојдени!повеќе квантитет ќе биде подобра цена!Испорака : 1...

Бизнес подаръци стайлинг наем луксозен ключодържател кожен ключодържател титуляр за Renault Lexus, Subaru, Volkswagen, Audi, Volvo, Mazda Buick
 • Новинка

Бизнес подаръци стайлинг наем луксозен ключодържател кожен ключодържател титуляр за Renault Lexus, Subaru, Volkswagen, Audi, Volvo, Mazda Buick

21.73 BGN 16.00

Бизнис Подароци Автомобил Стил на Резолуцијата Keychain Кожа Копче Прстен Држачот за "Рено" LexСубару "Фолксваген" Ауди Volvo, Mazda BuickПочитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1...

Кола камион найлон за Lexus ES250 ES300 ES300h ES330 ES350 GS300 GS350 GS400 GS430 GS450h GS460 GX460 GX470 LS400 LS430 LS460
 • Новинка

Кола камион найлон за Lexus ES250 ES300 ES300h ES330 ES350 GS300 GS350 GS400 GS430 GS450h GS460 GX460 GX470 LS400 LS430 LS460

BGN 7.98

100% сосема нов и висок квалитет, Направени од најлон материјал, голема отпорност на триење Силна водат и флексибилни скалабилност Со 4 пластични куки, лесен и удобен да го инсталирате и користите Складирање објекти, спречување на оштетување на предмети, и да ја задржите вашиот автомобил уредна и чиста ве Молиме проверете форма на вашиот автомобил се подигне и да се обезбеди соодветноста пред купување Материјали : Најлон + Пластични Боја : Црна Димензии : 70 x 70cm Пакет Содржина : 1 x Товар Еластична Нето Со 4 Куки Идеален за задните товар чување во автомобили и спортски автомобили, ве Молиме проверете за вашиот 4 циклуси во багажникот пред да го купите! (Вашиот багажникот мора да има 4 циклуси) ве Молам, проверете го тоа пред да го купите!

За да Benz E-Class Coupe W207 C207 вътрешен капак подлакътник стеклоподъемника 2009- 5шт
 • Новинка

За да Benz E-Class Coupe W207 C207 вътрешен капак подлакътник стеклоподъемника 2009- 5шт

36.61 BGN 31.00

За Benz E Class Coupe W207 C207 Внатрешна Потпирач за Прозорецот за Префрлање Покрие 20092016 5pcs Одговара За Мерцедес Бенц E Class Coupe W207 C207 20092016 Само одговара за Левата Рака се Вози АвтомобилПред поставување на цел, ве молиме потврдете го овој производ е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме !!Состојба : 100% Сосема новМатеријал : Направен Од Високо П uality ABS ПластикаБоја : Исто Како СликиНаправен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет...