6 бр. / компл. аксесоари за часовници, инструменти за ремонт на антистатични пинцети, определени за часовникари ремонт на часовници

6 бр. / компл. аксесоари за часовници, инструменти за ремонт на антистатични пинцети, определени за часовникари ремонт на часовници

BGN 21.00
-19 %
BGN 25.98

Брой продукти


6pcs/set Види Додатоци Поправка алатки Анти-статички пинцети сет за watchmakers види поправка
Пакет Листата :
ESD-10 * 1
ESD-11 * 1
ESD-12 * 1
ESD-13 * 1
ESD-14 * 1
ESD-15 * 1


Подробности

Тип Елемент:
Ремонтни Инструменти И Комплекти
Тегло На Продукта:
0.2kg
Тип:
Инструменти
Номер На Модела:
Набор от пинцетов ESD ESD P0074
Характеристика:
набор от антистатических пинцетов
Дължина На Продукта:
18cm
Материал:
Бесстайльная Стомана
Височина На Продукта:
5cm
Широчина На Елемента:
5inch
Диаметъра На Продукта:
0cm
търговска марка:
WRTOR

Избор на купувачи

Търговия на едро 10 бр./много високо качество на 16 мм, 18 мм, 20 мм и 22 мм, 24 мм изкуствена кожа НАТО колани от изкуствена кожа с каишка за часовник каишка за часовник 3 цвя
 • Новинка

Търговия на едро 10 бр./много високо качество на 16 мм, 18 мм, 20 мм и 22 мм, 24 мм изкуствена кожа НАТО колани от изкуствена кожа с каишка за часовник каишка за часовник 3 цвя

28.78 BGN 27.00

Промет на големо со 10 PCS / многу Висок квалитет 16 MM 18 MM 20 MM 22 MM 24 MM СТП кожа нато ремени Имитација на кожа Види бенд види рака 3colorголемина : 16 MM ,18 MM,20 MM,22 MM,24 MMбоја : црна ,кафеава,кафедолжина : 270 MM275 MMмикс боја, големина на пакувањеЗабелешка : ако ви треба се меша големина и изберете боја за пакување ,ве молиме оставете порака во вашата нарачка ,напишете треба бојата и големината , тогаш ние ќе го испратам до тебе .ви благодариме.Најдобра ценатрговија на Големо Многу 40pcs 14mm види рака кожа имитација Бамбус жито 10 боја на располагање многу40 парчиња / многуНиска цена секој дентрговија на Големо Многу 240pcs 12mm14mm16mm18mm20mm22mm види рака кожа имитација Бамбус жито Врвен квалитет многу240 парчиња / многуНајдобра ценатрговија на Големо Многу 40pcs 18mm кожа имитација Бамбус жито Види Бендови цветен 10 боја на располагање многу40 парчиња / многу50pcs / многу 18mm20mm22mm24mm26mm види рака вистинска кожа види бенд Врвен квалитет многу50 парчиња / многуНајдобра ценатрговија на Големо Многу 40pcs 20mm Гума Види Бендови 13colors на располагањеВрвен Квалитет многу40 парчиња / многуТрговија на големо Многу 50pcs 18mm Гума Види Бендови 10colors на располагањеВрвен Квалитет многу50 парчиња / многуТрговија на големо Многу 20pcs 18mm нерѓосувачки челик Види БендовиВрвен квалитетWB1801 многу20 парчиња / многутрговија на големо многу 10 PCS 18 MM Солидна Нерѓосувачки Челик Види Бенд Рака pushbutton скриени затворач WB1866Врвен Квалитетниска цена многу10 парчиња / многу

Естествена кожа ремък за часа 16 mm 18 20 mm 22мм 24мм за Armani неръждаема пеперуда обтегач ремък наручный каишка гривна + пружини бар
 • Новинка

Естествена кожа ремък за часа 16 mm 18 20 mm 22мм 24мм за Armani неръждаема пеперуда обтегач ремък наручный каишка гривна + пружини бар

27.18 BGN 27.00

Објектот Специфики : Бенд Материјал : Исклучителна Вистинска Кожа Затворач Тип На : Нерѓосувачки Челик Пеперутка Тока Бенд Ширина(mm) : 16 18 20 22 24 Бенд Боја : Црна, Темно Кафена, Светло Кафена, ЦрвенаГолемина На : Прилагодлив Функција : Удобно да се носат со умерена мекост Пакетот Вклучува : 1 x Види Бенд, 1 x Види Алатка, 4 x Пролет БарКомпатибилен Со : за Armani со Право се Види на ЛицетоЦРНАТЕМНО КАФЕАВА БОЈАСВЕТЛО КАФЕАВАЦРВЕНА

Естествена кожа каишка за часовник 12 мм и 14 мм и 16 мм, 18 мм, 20 мм и 22 мм, 24 мм, за Тисо 1853 неръждаема катарама-каишка гривна на китката
 • Новинка

Естествена кожа каишка за часовник 12 мм и 14 мм и 16 мм, 18 мм, 20 мм и 22 мм, 24 мм, за Тисо 1853 неръждаема катарама-каишка гривна на китката

BGN 20.78

Објектот Специфики : Бенд Материјал : Исклучителна Вистинска Кожа ( Croco Шема ) Затворач Тип На : Нерѓосувачки Челик Pin Тока Бенд Ширина(mm) : 12 14 16 18 20 22 24 Бенд Боја : Црна, Темно Кафена, Светло Кафеава, Розова, Црвена, БелаГолемина На : Прилагодлив Функција : Домот, здрав и удобен за носење Пакетот Вклучува : 1 x Види Бенд, 1 x Види Алатка, 4 x Пролет БарКомпатибилен Со : за Tissot 1853 со соодветен конектор ( T035 / T050 / PRC 200 T055 / T097 / T099, итн.)ЦрнаТЕМНО КАФЕАВА БОЈАСВЕТЛО КАФЕАВАПИНКЦРВЕНАБЕЛА

От неръждаема стомана, каишка за часа на 18 мм и 20 мм и 22 мм, 24 мм, за MK Закопчалка за сигурност каишка контур каишка гривна черно розово злато, сребро + пружини бар
 • Новинка

От неръждаема стомана, каишка за часа на 18 мм и 20 мм и 22 мм, 24 мм, за MK Закопчалка за сигурност каишка контур каишка гривна черно розово злато, сребро + пружини бар

17.41 BGN 17.00

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за МК Michael Kors со Право се Види на ЛицетоЦрнаЗлатоРоуз ЗлатоСребро.Подарок

Естествена кожа ремък за часа 24 mm Sony Smartwatch 2 SW2 неръждаема стомана пеперуда обтегач ремък наручный каишка гривна + пружини бар
 • Новинка

Естествена кожа ремък за часа 24 mm Sony Smartwatch 2 SW2 неръждаема стомана пеперуда обтегач ремък наручный каишка гривна + пружини бар

19.18 BGN 19.00

Објектот Специфики : Бенд Материјал : Вистинска Кожа на Алигатор Жито Затворач Тип На : Нерѓосувачки Челик Пеперутка Тока Бенд Ширина(mm) : 24 Бенд Боја : Црна, Сина, Темно Кафена, Зелена, Сива, Светло Кафеава, Розова, Пурпурна, Црвено, Розово Црвена, БелаГолемина На : Прилагодлив Функција : Домот, здрав и удобен за носење Пакетот Вклучува : 1 x Види Бенд, 1 x Види Алатка, 4 x Пролет БарКомпатибилен Со : за Sony Smartwatch 2 SW2ЦРНАСИНАТЕМНО КАФЕАВА БОЈАЗЕЛЕНАСИВАСВЕТЛО КАФЕАВАПИНКВИОЛЕТОВАЦРВЕНАЦРВЕНА РОЗАБЕЛА

18 20 mm 22мм 24мм неръждаема стомана каишка за часовник Bell Ross каишка за часовник на Мъже, Жени метална каишка на китката контур каишка гривна черен
 • Новинка

18 20 mm 22мм 24мм неръждаема стомана каишка за часовник Bell Ross каишка за часовник на Мъже, Жени метална каишка на китката контур каишка гривна черен

BGN 23.81

Модел : за Bell & Рос со Соодветен Конектор (Гроздобер, Инструменти и Морските)ЦрнаСребро.ЗлатоРоуз ЗлатоПодарок

Быстроразъемный Силиконов каучук каишка за часа 20 mm 22мм 24мм за дизелови двигателя от неръждаема стомана предохранительная обтегач ремък наручный каишка гривна + и
 • Новинка

Быстроразъемный Силиконов каучук каишка за часа 20 mm 22мм 24мм за дизелови двигателя от неръждаема стомана предохранительная обтегач ремък наручный каишка гривна + и

19.18 BGN 19.00

Брзо Ослободување Силиконска Гума Watchband 20mm 22mm 24mm за Дизел Со Право се Види на Лицето4 Бои : Црна, Сина, Портокалова, ЦрвенаЦРНАСИНАПОРТОКАЛЦРВЕНАКарактеристики : Ширина : 20mm 22mm 24mm Направен од премиум силиконска гума, со природен вкус Уникатен мултипокажувач дизајн, модерен и лесно да одговараат на вашите види Со брзо ослободување пролет барови, само инсталирајте и откачете го бенд со рака Со безбедноста тока, никогаш не падне и здрав за употреба Со пот жлебот на секоја страна од бендот, добро за потење, особено во спортот Прилагодлив за индивидуални зглоб (може да се намали на бендот да се скрати)Како да се Скрати на бендот се : Забелешки : Само watchband да го продаде, го види прикажан на фотографијата НЕ се вклучени!Пакетот вклучува : 1 x Види Бенд1 x Види Алатка3 x Брзо Ослободување Пролет Барови (2 Фиксиран на Бендот, и 1 за Резервни)

Каишка за часа 20 mm 22мм 24мм стомана каишка за часовник каишка за мъже жени каишка за часовник гривна за часовници Часовници Часовници бутон Скрита закопчалка
 • Новинка

Каишка за часа 20 mm 22мм 24мм стомана каишка за часовник каишка за мъже жени каишка за часовник гривна за часовници Часовници Часовници бутон Скрита закопчалка

29.68 BGN 27.00

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетБендот Материјал : Нерѓосувачки ЧеликЗатворач Тип : Push Копчето Скриени ЗатворачБендот Боја : Црна / GoldenБендот се Повлечи Ширина : 20mm / 22mm / 24mmБендот Должина : Околу.18.5 cmТежина : Околу...

естествена кожа каишка за часовник спортен часовник каишка часовник група кафяво с бяло зашити 28 мм мъжки часовници аксесоари
 • Новинка

естествена кожа каишка за часовник спортен часовник каишка часовник група кафяво с бяло зашити 28 мм мъжки часовници аксесоари

31.84 BGN 19.00

Добредојдовте на ZBL watchband Продавница.Ве молиме изберете "Која Боја & Ширина" ви треба.Ви благодарам многу! Боја : Кафена со бела stitchedШирина : 28mmрака материјал : вистинска кожа

2017 нов дизайн за жени, луксозни кожени часовници ролка кадифе с възглавница огледало бижута, часовници, грим калъф 8 за съхранение на Пътната кутия
 • Новинка

2017 нов дизайн за жени, луксозни кожени часовници ролка кадифе с възглавница огледало бижута, часовници, грим калъф 8 за съхранение на Пътната кутия

63.98 BGN 61.00

Драги Пријатели,Добредојдовте на Нашата Фабрика Штекер продавница Идејата на нашата компанија : квалитет, услуга и взаемна корист...

Естествена кожа каишка за часовника 22 мм за Камъчето Time / Steel неръждаема стомана пеперуда обтегач ремък наручный каишка гривна + пружини бар
 • Новинка

Естествена кожа каишка за часовника 22 мм за Камъчето Time / Steel неръждаема стомана пеперуда обтегач ремък наручный каишка гривна + пружини бар

BGN 18.86

Објектот Специфики : Бенд Материјал : Вистинска Кожа на Алигатор Жито Затворач Тип На : Нерѓосувачки Челик Пеперутка Тока Бенд Ширина(mm) : 22 Бенд Боја : Црна, Сина, Темно Кафена, Зелена, Сива, Светло Кафеава, Розова, Пурпурна, Црвено, Розово Црвена, БелаГолемина На : Прилагодлив Функција : Домот, здрав и удобен за носење Пакетот Вклучува : 1 x Види Бенд, 1 x Види Алатка, 4 x Пролет БарКомпатибилен Со : за Песочни Време / ЧеликЦРНАСИНАТЕМНО КАФЕАВА БОЈАЗЕЛЕНАСИВАСВЕТЛО КАФЕАВАПИНКВИОЛЕТОВАЦРВЕНАЦРВЕНА РОЗАБЕЛА

От неръждаема стомана, каишка за часа на 18 мм и 20 мм и 22 мм за Jacques Lemans Quick Release каишка на китката, на мъже, жени контур каишка гривна сребро
 • Новинка

От неръждаема стомана, каишка за часа на 18 мм и 20 мм и 22 мм за Jacques Lemans Quick Release каишка на китката, на мъже, жени контур каишка гривна сребро

30.21 BGN 30.00

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за Жак Lemans со Право се Види на Лицето (Класичен, The Expendables, LaPassion, Nostalgie, Милано, Лондон, Ливерпул, итн.)ЦрнаСребро.ЗлатоСребро ЗлатоСребро ЦрнаПодарок

1бр голям метален корпус часа притежателя регулируеми часовщики заместник инструмент за ремонт на часовници
 • Новинка

1бр голям метален корпус часа притежателя регулируеми часовщики заместник инструмент за ремонт на часовници

42.88 BGN 41.00

производ големина : 110*80*50mm тежина : 520g пакетот вклучува : 1pcs бојата на менгеме на назад држачот може да се разликува, ве молиме бидете информирани.ПлаќањеАко имате било какви проблеми во плаќањето, ве молиме контактирајте со нас!Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу евтини, или не може да се најде во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас!Превозот1...

Силиконов каучук каишка за часа 20 mm 22мм 24мм за Montblanc на Мъже, Жени неръждаема стомана жени Закопчалката каишка на китката контур каишка гривна +инструмент
 • Новинка

Силиконов каучук каишка за часа 20 mm 22мм 24мм за Montblanc на Мъже, Жени неръждаема стомана жени Закопчалката каишка на китката контур каишка гривна +инструмент

BGN 15.81

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за Montblanc со Право се Види на Лицето (Ѕвезда, Timewalker, културно Наследство, Спорт, итн.)ЦрнаБелаПодарок

Последният кожена каишка за Bell Ross АВИАЦИОННА BR01 / BR03 първият слой на кожата 35mmx25mm аксесоари за часовници
 • Новинка

Последният кожена каишка за Bell Ross АВИАЦИОННА BR01 / BR03 първият слой на кожата 35mmx25mm аксесоари за часовници

51.20 BGN 48.00

Предмет Тип : Рака Услов : Нема нова етикета Рака материјал тип : Вистинска Кожа Проток : 35x25mm Бенд должина : 220mm Боја : Црна тока,Сребрена тока Сјај Тип : Мат Рака интерфејс тип : конвексен интерфејс најновите кожа за на рака за Бел Рос АВИЈАЦИЈА BR01 / BR03 првиот слој на кожа 35mmx25mm види додатоци Почитувани, ако ви треба многу на набавката, ве молиме да ни даде писмо, со нетрпение очекуваме да работиме со вас за вашата соработка! Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0.040 kg (0.08 lb.) Пакет Големина : x 20cm 5cm x 5cm (7.87 во x 1.97 во x 1.97 во)

MR МОЖЕ Brand 1 бр. / търговия на Едро с модерен найлонов ремък за часовника 14 мм и 16 мм, 18 мм, тъкани за колани Perlon оранжев цвят 20 мм и 22 мм
 • Новинка

MR МОЖЕ Brand 1 бр. / търговия на Едро с модерен найлонов ремък за часовника 14 мм и 16 мм, 18 мм, тъкани за колани Perlon оранжев цвят 20 мм и 22 мм

BGN 7.82

7.57Материјал : За Perlon рака, 304 од не ' рѓосувачки челик токаТехнологија : ШевовиБоја : Портокалова(Сребрена Тока)Должина на : 240mm270mm(вклучувајќи го и тока)Дебелина : 1.3 mm прибл.Дизајн На : КласичнаОдговараат : Одговара за Различни видови на часовници Packag : Watchband*1*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.*Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.*Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.**ВО СВЕТОТ НА ПРЕВОЗОТ...

Естествена кожа каишка за часовника 14 мм за Камъчето Time Round Women неръждаема обтегач ремък наручный каишка гривна + пружини бар + инструмент
 • Новинка

Естествена кожа каишка за часовника 14 мм за Камъчето Time Round Women неръждаема обтегач ремък наручный каишка гривна + пружини бар + инструмент

BGN 15.98

Објектот Специфики : Бенд Материјал : Исклучителна Вистинска Кожа ( Croco Шема ) Затворач Тип На : Нерѓосувачки Челик Pin Тока Бенд Ширина(mm) : 14 Бенд Боја : Црна, Темно Кафена, Светло Кафеава, Розова, Црвена, БелаГолемина На : Прилагодлив Функција : Домот, здрав и удобен за носење Пакетот Вклучува : 1 x Види Бенд, 1 x Види Алатка, 4 x Пролет БарКомпатибилен Со : за Песочни Време Круг 14mm ЖениЦрнаТЕМНО КАФЕАВА БОЈАСВЕТЛО КАФЕАВАПИНКЦРВЕНАБЕЛА

20 mm 22мм неръждаема стомана каишка за часовник Luminox каишка за часовник на Мъже, Жени метална каишка на китката контур каишка гривна черен сребро + жени
 • Новинка

20 mm 22мм неръждаема стомана каишка за часовник Luminox каишка за часовник на Мъже, Жени метална каишка на китката контур каишка гривна черен сребро + жени

22.21 BGN 22.00

Модел : за Luminox со Право се Види на Лицето (Море, Воздух, Земјиште, Место, итн.)ЦрнаСребро.ЗлатоРоуз ЗлатоПодарок

Най-добрият 2068 DIY & професионален часовникар каишка за часовник от неръждаема стомана регулиране на дължината на станка търговия на Едро инструмент за ремонт часа W
 • Новинка

Най-добрият 2068 DIY & професионален часовникар каишка за часовник от неръждаема стомана регулиране на дължината на станка търговия на Едро инструмент за ремонт часа W

BGN 12.78

Посебно во понудата се Види Поправка Алатка во Собата Опис : метал прилагодливи 2068 види бенд DIY расклопување рака види алаткиФункција : Види Бенд на вредноста