Целият корпус от алуминиева сплав, зарядно устройство, адаптер dual USB DC 5V 2.1 A за зареждане на телефона счупи стъклото на прозореца на колата, в случай на необходимост

Целият корпус от алуминиева сплав, зарядно устройство, адаптер dual USB DC 5V 2.1 A за зареждане на телефона счупи стъклото на прозореца на колата, в случай на необходимост

BGN 5.95

Брой продукти


Висок Effciency Излез 5 V 2.1 Двојна USB Ports12 V-24 V Автомобил запалка приклучок Адаптер
Карактеристики :
1. Dual USB излез.
2. Б reak автомобил прозорец очила Во случај на urgence.
2. Висок effciency со ниска топлина.
3. Висока компатибилност (погоден за повеќето паметни телефони/ Tabiets/ PSP/ PDA/ GPS/ MP3/ MP4).
4. Анти-оксидација третман коло дизајн со долг животен век.
Спецификации : Тип : Dual USB автомобил полнач Текст : DC12-24 V Outout : 5 V-2.1 ЕДЕН(макс) - Порта : USB 2
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на ! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.


Подробности

Изходно Напрежение:
5V
Входно Напрежение:
10-19В
Брой Изходни Интерфейси:
2 с USB порт
Материал:
Алуминиева сплав + неръждаема стомана

Избор на купувачи

Подходящ за Mazda 2.1 A изход USB адаптер, зарядно устройство за мобилен телефон 12v волтметър зарядно за кола
 • Новинка

Подходящ за Mazda 2.1 A изход USB адаптер, зарядно устройство за мобилен телефон 12v волтметър зарядно за кола

BGN 14.38

Автомобил USB Полнач за 12v Со Volt Метар Погоден За M / azda Посебен Вид На 2.1 A In Situ1.ГОЛЕМИНА : 35*22 CM 2.Брзо полнење, само тековната излез, тековната поголема и побезбедна, побрзо полнење, заштеда на време 3.Mazda автомобил посветен 12 V 4.oltage реално време следење

shhworldsea 100шт 3 pin 1157 BAY15D конектор мъжки женски автомобилна светлинна кабел PY21 / 5W автомобилна лампа гнездо led лампи тел
 • Новинка

shhworldsea 100шт 3 pin 1157 BAY15D конектор мъжки женски автомобилна светлинна кабел PY21 / 5W автомобилна лампа гнездо led лампи тел

191.97 BGN 140.00

shhworldsea 100 PCS 3 pin 1157 BAY15 D Конектор приклучок за Женски Автомобил Светлина Кабел PY21 / 5 W Автомобилската Сијалица Штекер LED Светилки ЖицаВие сте наддавање за 100% СОСЕМА НОВ керамички 1157 Сијалица Продолжување Приклучок Конектор...

Сив черен 3pins автомобил водоустойчив автоматично конектор мъжки и женски, включително терминали и печат водоустойчив мъжки
 • Новинка

Сив черен 3pins автомобил водоустойчив автоматично конектор мъжки и женски, включително терминали и печат водоустойчив мъжки

BGN 35.20

Сиво црна 3pins автомобил водоотпорен авто конектор, машки и женски , вклучувајќи терминали и печат водоотпорен приклучувањеОпис на производот : 10 X 3 дупка водоотпорен конектор (Машки)10 X 3 дупка водоотпорен конектор (женски)30 X метал терминал (Машки)30 X метал терминал (женски)60 X кабел печат водоотпорен приклучувањеПроизвод слика :

Bluetooth FM предавател Безжичен в колата FM адаптер червен led дисплей комплект за кола с USB зареждане за кола за iPhone и Android смартфони
 • Новинка

Bluetooth FM предавател Безжичен в колата FM адаптер червен led дисплей комплект за кола с USB зареждане за кола за iPhone и Android смартфони

BGN 22.38

"Bluetooth Безжични FM Предавател Во Автомобил FM Адаптер Црвени LED Екранот е сет за во Автомобил со USB Автомобил Полнење за i Phone, Android паметен Телефон* МултиИгра Режими...

Черно 2pins автомобил водоустойчив автоматично конектор (черен клип) жена, включително терминали и печат водоустойчив мъжки
 • Новинка

Черно 2pins автомобил водоустойчив автоматично конектор (черен клип) жена, включително терминали и печат водоустойчив мъжки

BGN 19.20

Црна 2pins автомобил водоотпорен авто конектор (црна клип) famale, вклучувајќи терминали и печат водоотпорен приклучокОпис на производот : 10 X 2 дупка водоотпорен конектор20 X метал терминал20 X кабел печат водоотпорен приклучувањеПроизвод слика :

Автомобилен Mp3 плейър, Безжичен Bluetooth Fm предавател FM модулатор хендсфри комплект за кола A2DP 5V 2.1 A USB зарядно за iPhone Samsung T11
 • Новинка

Автомобилен Mp3 плейър, Безжичен Bluetooth Fm предавател FM модулатор хендсфри комплект за кола A2DP 5V 2.1 A USB зарядно за iPhone Samsung T11

BGN 19.18

"Автомобил Mp3 Плеер Безжична Bluetooth Fm Предавател за FM Modulator Hands Free сет за во Автомобил со A2 DP 5 V 2.1 USB Полнач За i Phone, Samsung T11* 1,Поддршка за Bluetooth handsfree телефонски повик преку своите вграден микрофон...

Joying теглене кабели за Toyota Hilux само за Joying android устройства
 • Новинка

Joying теглене кабели за Toyota Hilux само за Joying android устройства

BGN 79.98

Toyota Camry е корола Автомобил Автоматски Стерео Аудио Радио Инсталација на Жици се Подигнат Кабел Ако купите со joying единица,само $16.99 Посебно за Joying е радио за автомобил па ве молиме контактирајте со нашиот продавачот пред да се одржи редот...

Колата аудио женски 3.5 мм Aux жак кабел адаптер за Toyota Camry, RAV4 Corolla
 • Новинка

Колата аудио женски 3.5 мм Aux жак кабел адаптер за Toyota Camry, RAV4 Corolla

BGN 5.90

Автомобил Аудио Женски 3,5 мм Помошен Џек Кабел Адаптер за Toyota Camry RAV4 е королаВе молиме бидете сигурни дека адаптер е компатибилен со вашето возило пред купување !Карактеристики На Производот : Приклучок : 3.5 mmКабел димензии : 1.5 мБоја : ЦрнаКомпатибилни модели : 1.Camry2.Reiz 2010 6 Диск3.RAV4 Еден Диск4.Е корола 2009 година и нагореПакет Се Вклучени : 1 PCS Помошен кабел

1 комплект от 2 безжични едночипов микрокомпютри development board, за CC1101 CC1100 обучение research
 • Новинка

1 комплект от 2 безжични едночипов микрокомпютри development board, за CC1101 CC1100 обучение research

BGN 79.98

(1) која е MCU(2) што може да направи еден единствен чип(3) за тоа што може да направи еден единствен чип(4) запознаени со програмата за развој на животната средина KEIL софтвер= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =Инсталација демонстрација на KEIL2 софтвер видео : v.youku.com / v_show / id_XNz M2 MTU3 OTQw.html? Од = s1.811.2Користете keil u Vision2 да се воспостави инженеринг, изворни датотеки, и дебагирање на : v.youku.com / v_show / id_xndq4mtky.html? Од = 87.3.2 y1.211.11110= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =(запознаени со IO операции) : v.youku.com / v_show / id_XNTEw OTUx Nz Iw.html? Од = s1.811.2На главната содржина(1) едноставен одложување функција и спроведување на вода светилка (на повеќето основни постапката започнува со задоцнување и вода светилка)(2) примена на triode вози ѕвончето и реле (IO контрола е темелна)= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =Научете 51 еден чип microcomputers на крајот на денот...

Универсален гъвкав 32LED мотоциклет светлинна ивица задна спирачка стоп, мигач светлина регистрационен номер лампа 8 червено и Амбър светодиод
 • Новинка

Универсален гъвкав 32LED мотоциклет светлинна ивица задна спирачка стоп, мигач светлина регистрационен номер лампа 8 червено и Амбър светодиод

3.04 BGN 3.00

Универзална Флексибилни 32 LED Мотоцикл Светлина во Дресот на Опашката Кочница Престане да се Претвори Сигнал Светлина Табличка Светилка 8" Црвено и Жолто Led Боја

Две части универсална USB продълговата линия с дължина 80 см USB Data Extend кабел за свързване на автомобилния DVD на вашия компютър, лаптоп
 • Новинка

Две части универсална USB продълговата линия с дължина 80 см USB Data Extend кабел за свързване на автомобилния DVD на вашия компютър, лаптоп

BGN 12.78

Две Парчиња Универзален USB Продолжен Линија 80см долго USB Податочен се Прошири Кабел За Поврзување Автомобил DVD Компјутер ЛаптопПревозот Забелешка 1...

shhworldsea Free Shipping 20 Pcs 1156 BA15S car auto Led Light Bulb Extension Socket Connector Pre-окабеляване Plug
 • Новинка

shhworldsea Free Shipping 20 Pcs 1156 BA15S car auto Led Light Bulb Extension Socket Connector Pre-окабеляване Plug

37.57 BGN 27.00

shhworldsea Бесплатен Превозот 20 Компјутери 1156 BA15 S автомобил авто Led Сијалица Продолжување Приклучок за Полнач Преджици ПриклучокВие сте наддавање за 100% СОСЕМА НОВ керамички 1156 Сијалица Продолжување Приклучок Конектор.Тоа може да се користи на било кој стандард 1156 сијалица домување за продолжување или замена на целта.Можете исто така да поврзете на оваа приклучок конектор да било 12 V извор на енергија за да креирате нова светлина штекер.ОПИС : Ова е високо квалитетна керамика Отпорни на Топлина сијалица продолжување приклучок конекторОдговара на ОЕМ / LED / Xenon сијалица штекер 1156Добро за проширување / замена целиМоже да се користи за да се создаде екстра лесно штекерЛесно DIY инсталација; Нема механичар потребниПакетот Вклучува : 20 x 1156 Сијалица Продолжување Приклучок КонекторAnswer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

shhworldsea 2 Way 2 PIN 3,5 мм авто горивния инжектор конектор ДЮРИТ няколко конектори младши таймер захранване JPT конектор + обвивка
 • Новинка

shhworldsea 2 Way 2 PIN 3,5 мм авто горивния инжектор конектор ДЮРИТ няколко конектори младши таймер захранване JPT конектор + обвивка

19.89 BGN 15.00

shhworldsea Бесплатен Превозот 2 Начин 2 PIN 3,5 ММ Автомобил Инјектор за Гориво Штекер Plug DURITE ПОВЕЌЕ КОНЕКТОРИ ПОМЛАД МОЌ ТАЈМЕР JPT КОНЕКТОР + ОБВИВКАмашки и женски за полнење : женски комплет : машки комплет : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Micro2 ATR Automotive Fuses tap Add a Circuit Fuse Boxes Holder Piggy Back Fuses Tap for New ford/fox /mondeo /Dodge/JEEP
 • Новинка

Micro2 ATR Automotive Fuses tap Add a Circuit Fuse Boxes Holder Piggy Back Fuses Tap for New ford/fox /mondeo /Dodge/JEEP

BGN 2.80

ние, исто така, да имаат таков тип осигурачОсигурувачот не се вклучени.ние, исто така, имаат Micro2 осигурач .Нови Micro2 АТР Осигурач Допрете ДодајaКолоADDAКОЛО АТР MICRO2 ОСИГУРАЧ ДОПРЕТЕ ГОAddaОсигурач Црна осигурач приклучок со црвена жица.Осигурач Допрете За АТР Осигурач или Micro2 ОсигурачMicro2 Осигурач ДопретеПриклучок решава проблемот на прислушување во некои возилото осигурач кутии...

2 елемента 9005/9006 50 W LED CAN Fog заредете резистори-добрият декодер окабеляването
 • Новинка

2 елемента 9005/9006 50 W LED CAN Fog заредете резистори-добрият декодер окабеляването

8.18 BGN 7.00

2 ПАРЧИЊА 9005 / 9006 50 W LED МОЖЕ да Магла Оптоварување Отпорници Грешка Слободни Жици се Подигнат ДекодерОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на LED Декодер, нема повеќе OBC предупредување, да го поправи Хипер да Трепка...

3,5 мм 12V Car Auto Interface AUX-in Audio Adapter MP3 кабел, CD-ключ за Ford PUMA / MK2 / MK3/S-MAX
 • Новинка

3,5 мм 12V Car Auto Interface AUX-in Audio Adapter MP3 кабел, CD-ключ за Ford PUMA / MK2 / MK3/S-MAX

9.86 BGN 7.00

3.5 mm 12 V Автомобил Авто Интерфејс ПОМОШЕН Аудио Адаптер MP3 Кабел со CD Копче за Ford ПУМА / MK2 / MK3 / SMAXКарактеристики : За паметен телефон / MP3 плеер помошен текст адаптер за ФОРД Фокус Mondeo со quadlock конектор и CD6000 главаединици со Помошен копчето. Овој објект работи со сите аудио уред со 3.5 милиметарски џек приклучокот. Затоа што адаптер приклучок директно во помошен порта на задниот дел на headunit, тоа дава многу подобри звук од евтини ФМ Предаватели. Помошен во кабел 3,5 мм џек приклучок за Фордовите автомобили со quadlock конектор и CD6000 главаединици (стерео ќе имаат централна on / off / јачина на звук копче), поврзете вашиот паметен телефон или било MP3 плеер на вашиот ПОМОШЕН текст во вашиот автомобил. Овој адаптер ќе работи само со стерео дека имаат ПОМОШЕН копчето и НЕ CDDJ стерео .Боја : ЦрнаМатеријал : ABSИнтерфејс : ПОМОШЕНПриклучок : 3.5 mmНапон : 12 VПроизвод Тежина : 50gКомпатибилност : За Форд Фокус Mk2 : 2005 наваму За Ford CMAX Mk1 : 2003 наваму За Ford Mondeo Mk3 : 2003 наваму За Ford SMAX : 2006 година па Наваму За Ford Поврзете : 2006 2012 За Ford Transit : 2006 2012 За Fiesta & Фузија : 20052008 ГодинаПакетот Вклучува : 1 x ПОМОШЕН Кабел4 x Стерео Отстранување Клучеви

PN544 development board/RFID development board/NFC development board
 • Новинка

PN544 development board/RFID development board/NFC development board

BGN 84.78

1, име на производ : KWM544 модул / RFID модул / NFC модул2, бебе описKWM544 модул е регал електронска технологија базирана PN544 развој одбор на подобрена верзија на модулот, негова главна цел е да погодно клиенти брзо се интегрираат своите NFC функција за модулот, предметот на големината на големината на 7.7 * 7.7 см,Со четири позиционирање дупка, KWM544 модули можете да го користите одбор вграденантена, исто така може да користите надворешна NFC антена, со помош на џемпери KWM544 модул внатрешната интеграција има SIM добива заглавен, исто така, со сигурност чип и greПолесно за клиентите да ги барањата на NFC модул.Главните технички карактеристикиА големината на 7.7 * 5.7 cm, и инсталација локација дупката е околуБ...

Biurlink Media AUX, USB аудио вход кабел адаптер за Benz
 • Новинка

Biurlink Media AUX, USB аудио вход кабел адаптер за Benz

14.56 BGN 14.00

Медиумите ПОМОШЕН USB Аудио Влез Кабел Адаптер за БенцКарактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов USB : Поддршка Charing Должина : ПОМОШЕН = 1m , USB = 100 CM (Напредно двојнозаштитени кабел + оригинални AMI главата производство) На пазарот за сите телефони (i Phone 5, 6) и MP3, ПОМОШЕН мала глава, дури и со мобилен телефон заштитна маска, исто така, може да биде вметната во долниот дел...

3,5 мм жак за микрофон Bluetooth моно автомобилен Gps външен микрофон мини жични микрофони Android Wince стерео Радио кола DVD плейър HeadUnit 3M
 • Новинка

3,5 мм жак за микрофон Bluetooth моно автомобилен Gps външен микрофон мини жични микрофони Android Wince стерео Радио кола DVD плейър HeadUnit 3M

6.24 BGN 6.00

3.5 mm Автомобил Надворешен Микрофон Микрофон Автомобил Надворешен Микрофон Микрофонот е изборен надворешен микрофон за избор на Шеф, Аудио Систем во цртичка headunit со вграден Bluetooth дека функција 3.5 mm микрофон на текст...

Автомобилен комплект Аудио MP3 интерфейс за адаптер CD чейнджър AUX SD USB кабел за данни Мини 8P за VW Skoda MP3 / WMA декодер
 • Новинка

Автомобилен комплект Аудио MP3 интерфейс за адаптер CD чейнджър AUX SD USB кабел за данни Мини 8P за VW Skoda MP3 / WMA декодер

50.02 BGN 36.00

Автомобил Аудио Интерфејс, MP3 CD Адаптер Промени ПОМОШЕН SD USB Кабел за Податоци Мини 8 P За "ФОЛКСВАГЕН ""Шкода" MP3 / WMA декодерОпис : во Автомобил MP3 Интерфејс ( CMI ) е дигитална виртуелен CD промени, кои лесно може да се инсталира и користи...

Интерфейс USB конектор зарядното устройство за Isuzu 5V 2.1 A USB конектор таблото телефон ChargerSocket таблото
 • Новинка

Интерфейс USB конектор зарядното устройство за Isuzu 5V 2.1 A USB конектор таблото телефон ChargerSocket таблото

BGN 13.50

Автомобил 2.1 USB Приклучок Адаптер за Полнач паметен Телефон Voltmeter За I / SUZUОпис : 1.Ние обезбедуваме 1 година гаранција за овој производ.2.Уникатен дизајн, лесен за употреба.3.2 во 1 комбинација на voltmeter и USB полнач.4.Направен од огноотпорни и за животната средина, АБС материјал.5.Погоден за H / onda модели, широко се користи на модифицирани делови на автомобили или камиони.Боја : црна.Материјал : PA + ABS.Вкупна големина : за 59 x 38 x 2 3 мм.Индикатор : СИНА LED диода.Оперативен напон : 12 V.Излез : DC 5 V 2.1 A (максимална).Напон display mode : дигитален дисплеј (грешка од ±0.5 V).Осигурач : F4 AL250 V.Производство според 1 : 1 сооднос на оригиналниот автомобил интерфејс.Answer : ___________________________ Note : 1.Производот ќе аларм кога напонот е помал од 9 V или поголема од 15 V.2.Ве молиме проверете ја големината на производот пред купување.Пакетот Вклучува : 1 x USB контактот со voltmeter

shhworldsea 100Sets 6 pin 2.0 MM Car taillight connector plug Auto waterproof electrical male and female socket with terminal
 • Новинка

shhworldsea 100Sets 6 pin 2.0 MM Car taillight connector plug Auto waterproof electrical male and female socket with terminal

239.49 BGN 175.00

shhworldsea 100 Sets 6 pin 2.0 MM Автомобил taillight конектор приклучок Авто водоотпорен електрични машки и женски штекер со бесплатен превозот терминалпакетот вклучува : 100*6 Way Женски конектор100*6 Way машки конектор600*Женски терминали600*машки терминал1200*силиконската гума кабел фокиAnswer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Универсален комплект Katallobar Hardwire Kit Hard Wire Micro USB съвместим за автомобилна камера автомобилен видеорекордер Dash Cam зарядно за кола, кабел ACC GND
 • Новинка

Универсален комплект Katallobar Hardwire Kit Hard Wire Micro USB съвместим за автомобилна камера автомобилен видеорекордер Dash Cam зарядно за кола, кабел ACC GND

31.98 BGN 16.00

Универзална Katallobar Комплет Hardwire Комплет Тешко Жица Микро USB Компатибилен за Автомобил Камера Автомобил DVR Цртичка Cam Автомобил Држачи за Кабел ДО GNDФункција за Едноставно две жица инсталација; Конвертирај на напон од 12 V / 24 V да 5 V; Кријат жица кога инсталирате цртичка камери, го прави вашиот автомобил да изгледаат уредно; Едниот крај е microUSB, кои приклучоци во камерата, на другиот крај се поврзува со вашиот 12 / 24v автомобил електричниот систем, да обезбеди лесна интеграција; 24 Часовен Надзор и Штити Од Батеријата на Умирање; Заштита на вашето возило батеријата од тоа да биде исцедена од цртичка камерата; Ако жичен правилно, тоа исто така може да се обезбеди трајна моќ на камерата, тоа е многу корисно ако сакате тоа да се продолжи да се снима кога на автомобилот е паркиран...