Кафяви 3pins car waterproof auto connector (white zip 6918-1595) жена 2.2, клеми и печат водоустойчив мъжки 6189-7710

Кафяви 3pins car waterproof auto connector (white zip 6918-1595) жена 2.2, клеми и печат водоустойчив мъжки 6189-7710

BGN 32.00

Брой продукти


Браун 3pins автомобил водоотпорен авто конектор (бела zip 6918-1595) женски 2.2, терминали и печат водоотпорен приклучување 6189-7710
Опис на производот :
10 X 3 дупка водоотпорен конектор
30 X метал терминал
30 X кабел печат водоотпорен приклучување
Производ слика :


Подробности

Тип Елемент:
Захранващи Кабели, Адаптери И Контакти
Тегло На Продукта:
1kg
Размер На Елемента:
NO
специални характеристики:
произведено в Китай
Напрежение:
12V
Името На Модела:
3 шипове
Вид На Материала:
Найлон, мед
Интерфейс:
Micro SD/TF карта
Изходна Мощност:
NO
Марка На Автомобила:
Малки автомобили

Избор на купувачи

XiDaDa 12V DC Power Relay кондензатор / филтър / преси-waling аксесоари за резервна камера за обратно виждане на автомобила стабилизирани
 • Новинка

XiDaDa 12V DC Power Relay кондензатор / филтър / преси-waling аксесоари за резервна камера за обратно виждане на автомобила стабилизирани

BGN 11.18

За снабдување на стабилизира 12 V DC моќност за да ther задна камера, за Да се реши прашањето на "екран cyclowarp" или "црниот екран" кога користите задна камера наназад.Автомобил Заден Поглед Назад До Камерата Стабилизира 12 V DC Моќност Реле / Capacitor / Filter / RectifiersЗа Германија Автомобил СеријаЗа АУДИ Автомобил Серија / За Автомобил БМВ Серија / За БенцЗа "ФОЛКСВАГЕН" Автомобил Серија / За Автомобил "шкода" Серија / За Автомобил Порше СеријаНапомена : ве Молиме, не купувајте ако вашиот автомобил е негермански и Американски Автомобил Серија, бидејќи постојат различни струи за различни автомобил серија, непулсова сигнал пречки, користете го овој филтер линија е погрешен!За Плаќање : Ние ги прифати повеќето од најпопуларните методи за плаќање преку Ali Express ЗАЧУВАМ.За Превозот Пратката ќе се организира во рок од 3~7 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена...

Интерфейс USB конектор зарядното устройство за Isuzu 5V 2.1 A USB конектор таблото телефон ChargerSocket таблото
 • Новинка

Интерфейс USB конектор зарядното устройство за Isuzu 5V 2.1 A USB конектор таблото телефон ChargerSocket таблото

BGN 13.50

Автомобил 2.1 USB Приклучок Адаптер за Полнач паметен Телефон Voltmeter За I / SUZUОпис : 1.Ние обезбедуваме 1 година гаранција за овој производ.2.Уникатен дизајн, лесен за употреба.3.2 во 1 комбинација на voltmeter и USB полнач.4.Направен од огноотпорни и за животната средина, АБС материјал.5.Погоден за H / onda модели, широко се користи на модифицирани делови на автомобили или камиони.Боја : црна.Материјал : PA + ABS.Вкупна големина : за 59 x 38 x 2 3 мм.Индикатор : СИНА LED диода.Оперативен напон : 12 V.Излез : DC 5 V 2.1 A (максимална).Напон display mode : дигитален дисплеј (грешка од ±0.5 V).Осигурач : F4 AL250 V.Производство според 1 : 1 сооднос на оригиналниот автомобил интерфејс.Answer : ___________________________ Note : 1.Производот ќе аларм кога напонот е помал од 9 V или поголема од 15 V.2.Ве молиме проверете ја големината на производот пред купување.Пакетот Вклучува : 1 x USB контактот со voltmeter

shhworldsea 5/30 / 100sets New 30A 600V Power Battery Connector Plug+Shell Connectors комплекти мотокар электрокар на мотокар
 • Новинка

shhworldsea 5/30 / 100sets New 30A 600V Power Battery Connector Plug+Shell Connectors комплекти мотокар электрокар на мотокар

16.80 BGN 15.00

5 / 30 / 100sets Нови 30 A 600 V Моќ Конектор за Батерија Приклучок+обвивка Конектори колекции за лифт electrocarза 16 AWG12 AWGпакување : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Joying теглене кабели за Toyota Hilux само за Joying android устройства
 • Новинка

Joying теглене кабели за Toyota Hilux само за Joying android устройства

BGN 79.98

Toyota Camry е корола Автомобил Автоматски Стерео Аудио Радио Инсталација на Жици се Подигнат Кабел Ако купите со joying единица,само $16.99 Посебно за Joying е радио за автомобил па ве молиме контактирајте со нашиот продавачот пред да се одржи редот...

CITALL AC 100-240V Wall Power to DC 12V Car Charger Cigarette Lighter Converter Socket Plug Adapter
 • Новинка

CITALL AC 100-240V Wall Power to DC 12V Car Charger Cigarette Lighter Converter Socket Plug Adapter

BGN 7.01

AC 110 V220 V Ѕид Моќ да DC Автомобил 12 V Конектор за запалка приклучок за Конвертор Адаптер " Спецификација на Производот Состојба : 100% нови Боја : Црна Материјал : Пластични & Метал Големина : Како на сликата покаже Тип : НИ plug / ЕУ plug Влез : 100240 V 50 / 60 HZ Излез : 12 V DC 500m A Објект се вклучени : 1 x AC да запалка приклучок за DC Адаптер Забелешка : 1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи...

Черно 2pins автомобил водоустойчив автоматично конектор (черен клип) жена, включително терминали и печат водоустойчив мъжки
 • Новинка

Черно 2pins автомобил водоустойчив автоматично конектор (черен клип) жена, включително терминали и печат водоустойчив мъжки

BGN 19.20

Црна 2pins автомобил водоотпорен авто конектор (црна клип) famale, вклучувајќи терминали и печат водоотпорен приклучокОпис на производот : 10 X 2 дупка водоотпорен конектор20 X метал терминал20 X кабел печат водоотпорен приклучувањеПроизвод слика :

Безплатна доставка оригинална енергийна кабел за VW RNS510 кабел за свързване на LCD дисплея от дънната платка на дисплея на автомобила аудио гласова навигация
 • Новинка

Безплатна доставка оригинална енергийна кабел за VW RNS510 кабел за свързване на LCD дисплея от дънната платка на дисплея на автомобила аудио гласова навигация

BGN 13.63

Бесплатен превозот оригинални Енергетски кабел за "ФОЛКСВАГЕН" RNS510 кабел за да го поврзете LCD од плоча за да се прикаже автомобил аудио гласовни навигација

Целият корпус от алуминиева сплав, зарядно устройство, адаптер dual USB DC 5V 2.1 A за зареждане на телефона счупи стъклото на прозореца на колата, в случай на необходимост
 • Новинка

Целият корпус от алуминиева сплав, зарядно устройство, адаптер dual USB DC 5V 2.1 A за зареждане на телефона счупи стъклото на прозореца на колата, в случай на необходимост

BGN 5.95

Висок Effciency Излез 5 V 2.1 Двојна USB Ports12 V24 V Автомобил запалка приклучок АдаптерКарактеристики : 1 Dual USB излез.2...

за Suzuki ABS арматурното табло, двойно USB 2 портов интерфейс мобилен телефон зарядно 5V 2.1 A адаптер за автомобилна електроника
 • Новинка

за Suzuki ABS арматурното табло, двойно USB 2 портов интерфейс мобилен телефон зарядно 5V 2.1 A адаптер за автомобилна електроника

BGN 11.04

ABS Табла Брз Полнач Двојна USB 2 Порт Брзо Паркирање на Автомобил Полнач за Телефон Адаптер за S / uzuki Автомобил ЕлектроникаОпис : Карактеристики : Направени од високо квалитетна ABS материјалСе вклопува со повеќето За S / uzuki возилаМаксимална излезна струја до 2.1 А за телефони, навигатор и таблетиКомпатибилен со сите електронски уреди кои имаат микро USB приклучокДизајниран со 2 USB порти за моќ 2 дигитални уреди во исто времеСпецификации : Тип : USB приклучок Адаптер за полнењеПогоден за S / uzukiКомпатибилен со : i Phone, i Pod, i Pad, паметни телефони, MP3, MP4Материјал : ABSБоја : ЦрнаВлезен Напон : 12 VOutpot Напон : 5 VИзлезна Струја : 2.1 AUSB Порти : 2Големина на : 4.2*2.2*5.7 cmТежина : 41gКабел Должина : 64cmЗабелешка : ве Молиме проверете ја големината на дополнителните празни switch дупка пред купување.Вклучени : 1 x Адаптер за полнење

Авто видеоинтерфейс 360 панорамна камера задна камера на Смартфон CarPlay адаптер за връзка на Peugeot Citroen
 • Новинка

Авто видеоинтерфейс 360 панорамна камера задна камера на Смартфон CarPlay адаптер за връзка на Peugeot Citroen

312.00 BGN 287.00

Автомобил Видео Интерфејс 360 Панорамска Камера Задна Камера паметен Телефон Carplay Адаптер Конекција за Peugeot CitroenОвој интерфејс може да вметнете видео, обратна камера, паркинг упатства на ОЕМ монитор...

Колата аудио женски 3.5 мм Aux жак кабел адаптер за Toyota Camry, RAV4 Corolla
 • Новинка

Колата аудио женски 3.5 мм Aux жак кабел адаптер за Toyota Camry, RAV4 Corolla

BGN 5.90

Автомобил Аудио Женски 3,5 мм Помошен Џек Кабел Адаптер за Toyota Camry RAV4 е королаВе молиме бидете сигурни дека адаптер е компатибилен со вашето возило пред купување !Карактеристики На Производот : Приклучок : 3.5 mmКабел димензии : 1.5 мБоја : ЦрнаКомпатибилни модели : 1.Camry2.Reiz 2010 6 Диск3.RAV4 Еден Диск4.Е корола 2009 година и нагореПакет Се Вклучени : 1 PCS Помошен кабел

1 комплект от 2 безжични едночипов микрокомпютри development board, за CC1101 CC1100 обучение research
 • Новинка

1 комплект от 2 безжични едночипов микрокомпютри development board, за CC1101 CC1100 обучение research

BGN 79.98

(1) која е MCU(2) што може да направи еден единствен чип(3) за тоа што може да направи еден единствен чип(4) запознаени со програмата за развој на животната средина KEIL софтвер= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =Инсталација демонстрација на KEIL2 софтвер видео : v.youku.com / v_show / id_XNz M2 MTU3 OTQw.html? Од = s1.811.2Користете keil u Vision2 да се воспостави инженеринг, изворни датотеки, и дебагирање на : v.youku.com / v_show / id_xndq4mtky.html? Од = 87.3.2 y1.211.11110= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =(запознаени со IO операции) : v.youku.com / v_show / id_XNTEw OTUx Nz Iw.html? Од = s1.811.2На главната содржина(1) едноставен одложување функција и спроведување на вода светилка (на повеќето основни постапката започнува со задоцнување и вода светилка)(2) примена на triode вози ѕвончето и реле (IO контрола е темелна)= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =Научете 51 еден чип microcomputers на крајот на денот...

3,5 мм 12V Car Auto Interface AUX-in Audio Adapter MP3 кабел, CD-ключ за Ford PUMA / MK2 / MK3/S-MAX
 • Новинка

3,5 мм 12V Car Auto Interface AUX-in Audio Adapter MP3 кабел, CD-ключ за Ford PUMA / MK2 / MK3/S-MAX

9.86 BGN 7.00

3.5 mm 12 V Автомобил Авто Интерфејс ПОМОШЕН Аудио Адаптер MP3 Кабел со CD Копче за Ford ПУМА / MK2 / MK3 / SMAXКарактеристики : За паметен телефон / MP3 плеер помошен текст адаптер за ФОРД Фокус Mondeo со quadlock конектор и CD6000 главаединици со Помошен копчето. Овој објект работи со сите аудио уред со 3.5 милиметарски џек приклучокот. Затоа што адаптер приклучок директно во помошен порта на задниот дел на headunit, тоа дава многу подобри звук од евтини ФМ Предаватели. Помошен во кабел 3,5 мм џек приклучок за Фордовите автомобили со quadlock конектор и CD6000 главаединици (стерео ќе имаат централна on / off / јачина на звук копче), поврзете вашиот паметен телефон или било MP3 плеер на вашиот ПОМОШЕН текст во вашиот автомобил. Овој адаптер ќе работи само со стерео дека имаат ПОМОШЕН копчето и НЕ CDDJ стерео .Боја : ЦрнаМатеријал : ABSИнтерфејс : ПОМОШЕНПриклучок : 3.5 mmНапон : 12 VПроизвод Тежина : 50gКомпатибилност : За Форд Фокус Mk2 : 2005 наваму За Ford CMAX Mk1 : 2003 наваму За Ford Mondeo Mk3 : 2003 наваму За Ford SMAX : 2006 година па Наваму За Ford Поврзете : 2006 2012 За Ford Transit : 2006 2012 За Fiesta & Фузија : 20052008 ГодинаПакетот Вклучува : 1 x ПОМОШЕН Кабел4 x Стерео Отстранување Клучеви

Модул за карта на четене на серийния порт, NFC модул за четене на карти ISO14443A поддържа потребителски антена
 • Новинка

Модул за карта на четене на серийния порт, NFC модул за четене на карти ISO14443A поддържа потребителски антена

BGN 24.88

Опис на модул карактеристики : 1, модулот е сериски порт модул, на дното е направено добро, само испрати читаат и пишуваат инструкции на сериски порт може да работи картичка.2 предметот е TTL ниво и 3.3 V напојување.3...