Съвместима лампа на проектора за EPSON ELPLP03/V13H010L03 / EMP-5000/EMP-7000

Съвместима лампа на проектора за EPSON ELPLP03/V13H010L03 / EMP-5000/EMP-7000

BGN 119.00
-5 %
BGN 124.80

Брой продукти


Замена светилка модул за следниве проектор/TV :
EPSON ПРОЕКТОТ ЗА МОДЕРНИЗАЦИЈА НА ОБРАЗОВАНИЕТО-5000, ПРОЕКТОТ ЗА МОДЕРНИЗАЦИЈА НА ОБРАЗОВАНИЕТО-5000 XB, ПРОЕКТОТ ЗА МОДЕРНИЗАЦИЈА НА ОБРАЗОВАНИЕТО-5100, ПРОЕКТОТ ЗА МОДЕРНИЗАЦИЈА НА ОБРАЗОВАНИЕТО-7000, ПРОЕКТОТ ЗА МОДЕРНИЗАЦИЈА НА ОБРАЗОВАНИЕТО-7000 XB, ПРОЕКТОТ ЗА МОДЕРНИЗАЦИЈА НА ОБРАЗОВАНИЕТО-7100
Дел Број : ELPLP03, ELPLP04, V13 H010 L03, V13 H010 L04 Wattage : 150 W Светилка Живот : 2000 часа
Оваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ


Подробности

търговска марка:
Чиста
Номер На Модела:
ELPLP03/V13H010L03

Избор на купувачи

Нова оригинална гола крушка OSRAM P-VIP 240/0. 8 E20. 8 проектор BenQ / Optoma / Mitsubishi / Viewsonic лампа с нажежаема жичка
 • Новинка

Нова оригинална гола крушка OSRAM P-VIP 240/0. 8 E20. 8 проектор BenQ / Optoma / Mitsubishi / Viewsonic лампа с нажежаема жичка

89.60 BGN 85.00

Внимание : ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите компатибилен листата пред да конкурираат на овој објект.Ние не прифаќаме никакви пари назад поради погрешното наддавање...

Подмяна на лампата лампата ЕО.J1202.001 за проектори ACER PD113P / PD123 / PD123D / PH110 / PH113P
 • Новинка

Подмяна на лампата лампата ЕО.J1202.001 за проектори ACER PD113P / PD123 / PD123D / PH110 / PH113P

52.64 BGN 50.00

Функција : Замена Голи СветилкаСветилка Модул : EC.J1202.001Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 200 WПроектор / Проектори : За ACER PD113 P / PD123 / PD123 D / PH110 / PH113 PОписЗамена на Проектор Крушка Светилка на ЕЗ.J1202.001 за ACER PD113 P / PD123 / PD123 D / PH110 / PH113 P ПроекториСветилка МоделЕК.J1202.001Проектор : За ACER PD113 P / PD123 / PD123 D / PH110 / PH113 PWattage200 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Замена на Проектор светилка без домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Оригинална лампа на проектора ЕО. JCQ00. 001 / P-VIP 180/0. 8 E20. 8 за ACER X1111 X1111A X1211 X1211A X1311KW
 • Новинка

Оригинална лампа на проектора ЕО. JCQ00. 001 / P-VIP 180/0. 8 E20. 8 за ACER X1111 X1111A X1211 X1211A X1311KW

83.20 BGN 77.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Съвместима гола крушка SHP132 5J.J0A05. 001 проектор BENQ MP515 MP515ST лампа с нажежаема жичка, без черупка
 • Новинка

Съвместима гола крушка SHP132 5J.J0A05. 001 проектор BENQ MP515 MP515ST лампа с нажежаема жичка, без черупка

BGN 96.00

Компатибилен Гола сијалица SHP132 5 J.J0 A05.001 светилка за Проектор BENQ MP515 MP515 ST Проектор крушка Светилка без домување КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : 5 J.J0 A05.001 За Ben Qis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за Ben Q MP515 / MP515 STСе користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : без домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Оригинална лампа на проектора ЕО. J9000. 001 за ACER X1130 / X1130K / X1130P / X1130PA / X1130S / X1230 / X1230K / X1230S / X1237
 • Новинка

Оригинална лампа на проектора ЕО. J9000. 001 за ACER X1130 / X1130K / X1130P / X1130PA / X1130S / X1230 / X1230K / X1230S / X1237

107.20 BGN 102.00

Функција : Оригинални Голи СветилкаСветилка Модул : EC.J9000.001Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 189 WПроектор / Проектори : За ACER X1130 / X1130 P / X1130 S / X1230 / X1230 K / X1230 S / X1237ОписОригиналниот Проектор Крушка Светилка на ЕЗ.J9000.001 за ACER X1130 / X1130 K / X1130 P / X1130 PA / X1130 S / X1230 / X1230 K / X1230 S / X1237Светилка МоделЕК.J9000.001Проектор : За ACER X1130 / X1130 K / X1130 P / X1130 PA / X1130 S / X1230 / X1230 K / X1230 PK / X1230 PS / X1230 S / X1237Wattage189 WattsСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Оригинални Проектор светилка без домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Топка 59.J9901.CG1 репроектора за BENQ PB6110 / PB6115 / PB6120 / PB6210 / PB6215 / PE5120 с горелка лампа на Финикс Япония първоначално
 • Новинка

Топка 59.J9901.CG1 репроектора за BENQ PB6110 / PB6115 / PB6120 / PB6210 / PB6215 / PE5120 с горелка лампа на Финикс Япония първоначално

152.00 BGN 144.00

Функција : Висок квалитет на Проектор сијалицаСветилка Модул : 59.J9901.CG1Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 200 WПроектор / Проектори : За BENQ PB6110 / PB6115 / PB6120 / PB6210 / PB6215 / PE5120ОписПроектор сијалица 59.J9901.CG1 за BENQ PB6110 / PB6115 / PB6120 / PB6210 / PB6215 / PE5120 со Јапонија феникс оригинални светилка burne рСветилка Модел 59.J9901.CG1Проектор : За BENQ PB6110 / PB6115 / PB6120 / PB6210 / PB6215 / PE5120Wattage200 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проектор сијалица со Јапонија феникс оригинални светилка режач1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Търговия на едро с проектор цветното колело за Benq PE8700 Безплатна доставка
 • Новинка

Търговия на едро с проектор цветното колело за Benq PE8700 Безплатна доставка

88.00 BGN 84.00

Основни Детали : Проектор Боја Тркала за B e n п PE8700 Компатибилен со PE8700Услови на купувањеГаранција : 180 дена од денот на превозот фактураПлаќање : ТТ однапред, Western UnionИспорака : 2~3 дена по банка лизга или плаќањеКурир : DHL, UPSот, FEDEX, EMSНие можеме да снабдување : 1...

Нова оригинална гола крушка OSRAM P-VIP 230/0. 8 E20. 8 проектор BenQ / Optoma / Mitsubishi / Viewsonic лампа с нажежаема жичка
 • Новинка

Нова оригинална гола крушка OSRAM P-VIP 230/0. 8 E20. 8 проектор BenQ / Optoma / Mitsubishi / Viewsonic лампа с нажежаема жичка

86.40 BGN 82.00

Внимание : ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите компатибилен листата пред да конкурираат на овој објект.Ние не прифаќаме никакви пари назад поради погрешното наддавање...

Оригинална лампа на проектора 5J. 01201. 001 за BENQ MP510
 • Новинка

Оригинална лампа на проектора 5J. 01201. 001 за BENQ MP510

251.20 BGN 239.00

Функција : Оригинални Проектор СветилкаСветилка Модул : 5 J.01201.001Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 160 WПроектор / Проектори : За BENQ MP510ОписОригиналниот Проектор Светилка 5 J.01201.001 за BENQ MP510Светилка Модел 5 J.01201.001Проектор : За BENQ MP510Wattage160 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Оригинални Проектор светилка со домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Висококачествена лампа на проектора 5J. J0405. 001 за BENQ MP776 / MP776ST / MP777 с японски оригинален горелка phoenix
 • Новинка

Висококачествена лампа на проектора 5J. J0405. 001 за BENQ MP776 / MP776ST / MP777 с японски оригинален горелка phoenix

121.60 BGN 116.00

Функција : Висок квалитет на Проектор светилкаСветилка Модул : 5 J.J0405.001Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 280 WПроектор / Проектори : За BENQ MP776 / MP776 ST / MP777ОписВисок квалитет на Проектор светилка 5 J.J0405.001 за BENQ MP776 / MP776 ST / MP777 со Јапонија феникс оригинални светилка режачСветилка Модел 5 J.J0405.001Проектор : За BENQ MP776 / MP776 ST / MP777Wattage280 WattsСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проектор светилка со Јапонија феникс оригинални светилка режач1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Оригинална лампа на проектора ЕО. J2101. 001 за ACER PD100 / PD100D / PD100P / PD100PD / PD100S / PD120 / PD120D / PD120P, PD120PD
 • Новинка

Оригинална лампа на проектора ЕО. J2101. 001 за ACER PD100 / PD100D / PD100P / PD100PD / PD100S / PD120 / PD120D / PD120P, PD120PD

145.60 BGN 138.00

Функција : Оригинални Голи СветилкаСветилка Модул : EC.J2101.001Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 280 WПроектор / Проектори : За ACER PD100 / PD100 D / PD120 / PD120 D / XD1270 / XD1170 / XD170 DОписОригиналниот Проектор Крушка Светилка на ЕЗ.J2101.001 за ACER PD100 / PD100 D / PD100 P / PD100 PD / PD100 S / PD120 / PD120 D / PD120 P, PD120 PDСветилка МоделЕК.J2101.001Проектор : За ACER PD100 / PD100 D / PD100 P / PD100 PD / PD100 S / PD120 / PD120 D / PD120 P / PD120 PD / XD170 D / XD1170 D / XD1250 P / XD1270 D / XD1270 / XD1170Wattage200 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Оригинални Проектор светилка без домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

истински лампа на проектора SP. 8VH01GC01/ BL-FP190D за OPTOMA HD26 / PX3166/S310E/S315/S316/стилен компактен дизайн, w300/W310/W312/W316 / X315/X316
 • Новинка

истински лампа на проектора SP. 8VH01GC01/ BL-FP190D за OPTOMA HD26 / PX3166/S310E/S315/S316/стилен компактен дизайн, w300/W310/W312/W316 / X315/X316

BGN 144.00

вистински проектор светилка СП.8 VH01 GC01 / BLFP190 D за OPTOMA HD26 / PX3166 / S310 E / S315 / S316 / W300 / W310 / W312 / W316 / X315 / X316 Карактеристики : Тип На Светилкаоригиналниот светилка со домувањеP / Н СП.8 VH01 GC01 / СП.73701 GC01 / BLFP190 DСветилка WattsPVIP 190 / 0.8 E20.8Состојба100% новиЖивот време20003000hoursГаранцијаНа сите објекти е КК тестирани и се 120 дена гаранцијаКомпатибилен со ПроекториOPTOMA BR323 / BR326 / DH1008 / DH1009 / DS340 E / DS345 / DS346 / DW333 / DW345 / DW346 / DX342 / DX345 / DX346 / EH200 ST / DT1070 X / GT1070 XE / DT1080 / GT1080e / H182 A / HD141 X / HD26 / PX3166 / S310 E / S315 / S316 / W300 / W310 / W312 / W316 / X315 / X316Превозот : MOQ : 1piece / парчиња време на Испорака : рок од 12days по примиле исплата на Превозот : Од DHL,UPSот,Fed Ex.EMS итн...

Лампа на проектора 59. J8401. CG1 за BENQ PB7110-PVIP, PB7210-PVIP, PB7230-PVIP, PE7100, PE8250 с японски оригинален горелка phoenix
 • Новинка

Лампа на проектора 59. J8401. CG1 за BENQ PB7110-PVIP, PB7210-PVIP, PB7230-PVIP, PE7100, PE8250 с японски оригинален горелка phoenix

137.60 BGN 131.00

Функција : Висок квалитет на Проектор сијалицаСветилка Модул : 59.J8401.CG1Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 250 WПроектор / Проектори : За BENQ PB7110PVIP / PB7210PVIP / PB7230PVIP / PE7100 / PE8250ОписПроектор сијалица 59.J8401.CG1 за BENQ PB7110PVIP, PB7210PVIP, PB7230PVIP, PE7100, PE8250 со Јапонија феникс оригинални светилка режачСветилка Модел 59.J8401.CG1Проектор : За BENQ PB7110PVIP / PB7210PVIP / PB7230PVIP / PE7100 / PE8250Wattage250 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проектор сијалица со Јапонија феникс оригинални светилка burne1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Оригинална лампа на проектора ЕО. J0300. 001 за ACER PD113
 • Новинка

Оригинална лампа на проектора ЕО. J0300. 001 за ACER PD113

179.20 BGN 170.00

Функција : Оригинални Проектор СветилкаСветилка Модул : EC.J0300.001Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 200 WПроектор / Проектори : За ACER PD113ОписОригиналниот Проектор Светилка на ЕЗ.J0300.001 за ACER PD113Светилка Модел на ЕЗ.J0300.001Проектор : За ACER PD113Wattage200 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Оригинални Проектор светилка со домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Високо качество на VLT-XL4LP подмяна на проектора гола крушка за Mitsubishi I SL4 / SL4SU / SL4U / XL4 / XL4U / XL8U с корпус
 • Новинка

Високо качество на VLT-XL4LP подмяна на проектора гола крушка за Mitsubishi I SL4 / SL4SU / SL4U / XL4 / XL4U / XL8U с корпус

BGN 54.38

Проектор светилка бренд Име : Компатибилни MITSHIBAПроект или светилка Модел Num биде r" VLTXL4 LPМесто на Потекло : КинаПакување Детали : во меур и кутијаВреме на испорака : рок од 24 часаНачин на плаќање : paypal, T / T, Western UnionМинимална Орде р Количина : 1 парчеСнабдување Способност : 10000 PC / M onthКвалитет Гаранција : 6 месеци гаранција Детален Опис на Производот1.Замена на VLTXL4 LP проектор светилка со домување2.Компатибилен Проектори модел : за MITSUBISH јас SL4 / SL4 SU / SL4 U / XL4 / XL4 U / XL8 U3.гаранција : 6 месеци4.Лам стр живот : 25 00 часот ние нудиме сите видови на лцд проектор светилки и да се обезбеди повеќе опции за да бидете задоволни клиенти...

VLT-XD8000LP съвместим проектор гола крушка за Mitsubishi WD8200U / XD8100U / UD8400U / UD8350U/GX-8000/ WD8200 / XD8000U проектор
 • Новинка

VLT-XD8000LP съвместим проектор гола крушка за Mitsubishi WD8200U / XD8100U / UD8400U / UD8350U/GX-8000/ WD8200 / XD8000U проектор

BGN 41.58

На VLTXD8000 LP е наменет како замена за употреба во Мицубиши бренд проектори ие замена светилки за алтернативни модели за проектирање наведени подолу : За Мицубиши WD8200 U / XD8100 U / UD8400 U / UD8350 U / GX8000 / WD8200 / XD8000 U Проектори1...

Съвместима гола крушка P-VIP 150-180 / 1.0 E20. 6n TLPLV9 TLP-LV9 за проектор TOSHIBA TDP-SP1 лампа без черупка
 • Новинка

Съвместима гола крушка P-VIP 150-180 / 1.0 E20. 6n TLPLV9 TLP-LV9 за проектор TOSHIBA TDP-SP1 лампа без черупка

BGN 62.40

Компатибилен Гола Сијалица PVIP 150180 / 1.0 E20.6n TLPLV9 TLPLV9 за TOSHIBA TDPSP1 Проектор крушка светилка без домување бесплатен превозотСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : TLPLV9 TLPLV9 / PVIP 150180 / 1.0 E20.6nis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за TOSHIBA TDPSP1Се користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : без домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Висококачествена лампа на проектора ЕО. J3901. 001 за ACER XD1150 / XD1150D / XD1150P / XD1250 с японски оригинален горелка phoenix
 • Новинка

Висококачествена лампа на проектора ЕО. J3901. 001 за ACER XD1150 / XD1150D / XD1150P / XD1250 с японски оригинален горелка phoenix

92.80 BGN 88.00

Функција : Висок квалитет на Проектор сијалицаСветилка Модул : EC.J3901.001Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 200 WПроектор / Проектори : За ACER XD1150 / XD1150 D / XD1150 P / XD1250ОписВисок квалитет на Проектор сијалица ЕЗ.J3901.001 за ACER XD1150 / XD1150 D / XD1150 P / XD1250 со Јапонија феникс оригинални светилка режачСветилка МоделЕК.J3901.001Проектор : За ACER XD1150 / XD1150 D / XD1150 P / XD1250Wattage200 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проектор сијалица со Јапонија феникс оригинални светилка режач1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Висококачествена лампа на проектора 5J. 01201. 001 за BENQ MP510 с японски оригинален горелка phoenix
 • Новинка

Висококачествена лампа на проектора 5J. 01201. 001 за BENQ MP510 с японски оригинален горелка phoenix

136.00 BGN 129.00

Функција : Висок квалитет на Проектор светилкаСветилка Модул : 5 J.01201.001Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 160 WПроектор / Проектори : За BENQ MP510ОписВисок квалитет на Проектор светилка 5 J.01201.001 за BENQ MP510 со Јапонија феникс оригинални светилка режачСветилка Модел 5 J.01201.001Проектор : За BENQ MP510Wattage160 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проектор светилка со Јапонија феникс оригинални светилка режач1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Оригиналната гол лампа на проектора ЕО.JC600.001 за Acer P1101 P1201
 • Новинка

Оригиналната гол лампа на проектора ЕО.JC600.001 за Acer P1101 P1201

92.80 BGN 86.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Подмяна на лампата на проектора BL-FU190E за HD25e / HD30/HD30B/HD30+ / HD131Xe/HDF520
 • Новинка

Подмяна на лампата на проектора BL-FU190E за HD25e / HD30/HD30B/HD30+ / HD131Xe/HDF520

48.00 BGN 44.00

Вие сте купување проектор крушка светилка BLFU190 E , 120 Дена ГаранцијаМодел : BLFU190 E Светилка Тип : Замена на проектор гола сијалица, го Оценувате Моќ : 190 / 160 W Делови за : HD25e / HD30 / HD30 B / HD30+ / HD131 Xe / HDF520 Живот Време : 2000hours Пакување : 1 парче / кутијаНашите Светилки биле добро примени од страна на клиентите.1...