Високо качество на оригинален проектор крушка SP-LAMP-076 SHP114 200 W за IN1126 IN1124

Високо качество на оригинален проектор крушка SP-LAMP-076 SHP114 200 W за IN1126 IN1124

BGN 134.00
-5 %
BGN 140.80

Брой продукти

Оригиналниот Proje ctor Светилка SP-ЛАМБА-076
Број На Модел :
SP-ЛАМБА-076
Сијалица Тип :
SHP114 200 W
Живот време :
2000-3000 часа
Fittable проектор модели :
Инфо задржи IN1124/In Fo задржи IN1126
Пакување :
Картонска кутија со пена
Минимална Oder количина :
1 парче
Превозот Термини :
DHL, UPS-ОТ, FEDEX, EMS
Време на испорака :
Во рок од 24 часа по уплатата
Начин На Плаќање :
Стр aypal, T/T, Western Union
Гаранција : Шест месеци гаранција по породувањето, со исклучок на човечките штети, штети предизвикани од не успеа работата на проектори.
Answer : ___________________________ Note : Сите проектор светилки/светилки во фотографии се оригинални со 180-ден гаранција.
Детални Слики
Нашите Услуги
Она што можеме да ви понудиме :
1. Оригиналниот светилка модул(НП)
2. Оригиналниот светилка со домување(O B H) и оригинални гола сијалица(ОБ)
3. Компатибилен светилка со домување( БЛАГАЈНИЧКИ H) и компатибилен гола сијалица(ОБ)
4. Замена на проектор светилка режач(AC и DC)
5. Далечински Контроли за сите брендови.
6. Други проектор додатоци : напојување, боја тркала, DMD чип, итн.
7. Други проектор слични производи : ласерски пен, таванот планината, проектор екран, документ камера, аудио-визуелна опрема
8. Проектор одржување
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : имам само инсталирани светилки и јас сум уште се добива без слика. Дали е ова проблем со мојата ламба?
A : Можеби. Ве молиме проверете дали светилка е правилно да се седи и да се вклучени во, и дека поклопецот е зезнав безбедно над тоа, како што повеќето проектори и телевизии нема светлина со капак за да се отвори како безбедносна функција. Ако сè уште не оган по проверка на сите овие фактори, таа може да биде проблем со вашата светилка или вашиот телевизор/проектор; ве молиме контактирајте со вашиот производителот техничка поддршка линија за повеќе информации.
П : јас само инсталирано мојата ламба и тоа е ефтина. Дали е ова проблем со мојата ламба?
A : Можеби. Како што е живата во внатрешноста светилка, таа ќе биде gasified кога светилка е вклучен. Во текот на процесот на гасификација, светилка може да трепери, но треба да престане по неколку минути. Ако тоа продолжува и по неколку минути, може да биде проблем со светилка.
П : јас само инсталирано мојата ламба и таму е мирисот на горење пластика. Дали е ова проблем со мојата ламба?
A : Можеби. Мало горење мирис може да биде нормална за првите неколку часа на употреба, сепак, ако мирисот опстојува или да се влоши, тоа би можело да биде светилка прегревање, ве молиме да се затвори вашата единица да се спречи понатамошни проблеми.
П : број на бели точки не се појави на екранот. Дали е тоа проблемот со светилка?
A : Не, најверојатно. Проверете објективот на вашиот лцд проектор/телевизија и светилка прво за сите остатоци кои може да се предизвикува сликата прашања.


Подробности

търговска марка:
ГЕЙИНГ
Номер На Модела:
SP-ЛАМПА-076
Модел лампа:
SP-ЛАМПА-076
Тип Лампа С Нажежаема Жичка.:
ШП114
време на живот:
2000-3000 часа работа
ПОДХОДЯЩ ЗА:
IN1124/IN1126
Гаранция:
6 месеца
Доставка:
в рамките на 24 часа след плащането
Условия на доставка:
DHL, UPS, FEDEX, И EMS
условия на плащане:
Пайпал, Т/Т, Изложение Връзка
Опаковка:
Картонена кутия с пяна

Избор на купувачи

Съвместима гола крушка VLT-HC3LP VLTHC3LP HC3LP за Mitsubishi Hc3 LVP-Hc3 проектор, лампа с нажежаема жичка, без черупка
 • Новинка

Съвместима гола крушка VLT-HC3LP VLTHC3LP HC3LP за Mitsubishi Hc3 LVP-Hc3 проектор, лампа с нажежаема жичка, без черупка

BGN 80.00

Компатибилен Гола Сијалица VLTHC3 LP VLTHC3 LP HC3 LP За Мицубиши HC3,LVPHC3 Проектор Крушка Светилка Без Домување Бесплатен ПревозотСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : VLTHC3 LP VLTHC3 LP HC3 LP за МИЦУБИШИis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : крушка светилка за МИЦУБИШИ HC3,LVPHC3Се користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : без домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Подмяна на лампата на проектора BL-FU190E за HD25e / HD30/HD30B/HD30+ / HD131Xe/HDF520
 • Новинка

Подмяна на лампата на проектора BL-FU190E за HD25e / HD30/HD30B/HD30+ / HD131Xe/HDF520

48.00 BGN 44.00

Вие сте купување проектор крушка светилка BLFU190 E , 120 Дена ГаранцијаМодел : BLFU190 E Светилка Тип : Замена на проектор гола сијалица, го Оценувате Моќ : 190 / 160 W Делови за : HD25e / HD30 / HD30 B / HD30+ / HD131 Xe / HDF520 Живот Време : 2000hours Пакување : 1 парче / кутијаНашите Светилки биле добро примени од страна на клиентите.1...

Чисто нов оригинален h421blm проектор балластная такса за EH-TW5900 / TW5910 / TW6000 / TW6000W/TW6100 / TW6100 проектор лампа на храна
 • Новинка

Чисто нов оригинален h421blm проектор балластная такса за EH-TW5900 / TW5910 / TW6000 / TW6000W/TW6100 / TW6100 проектор лампа на храна

120.00 BGN 114.00

Бренд Нови Оригинални H421 BLM проектор баласт одбор за ЕЈTW5900 / TW5910 / TW6000 / TW6000 W / TW6100 / TW6100 проектор светилка напојувањеПревозот : Експрес КурирВреме на испорака(нормална состојба)ЗемјаDHL57 дена Соединетите американски Држави , Канада , Австралија , Велика Британија , Франција , Германија , Шпанија , Италија , Европски Земји Итн.Јужна Кореја , Обединетите Арапски Емирати , Тајланд , Јапонија , Малезија , Мексико , Сингапур И Сл...

Оригинална лампа на проектора ЕО. JCQ00. 001 / P-VIP 180/0. 8 E20. 8 за ACER X1111 X1111A X1211 X1211A X1311KW
 • Новинка

Оригинална лампа на проектора ЕО. JCQ00. 001 / P-VIP 180/0. 8 E20. 8 за ACER X1111 X1111A X1211 X1211A X1311KW

83.20 BGN 77.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Добро качество съвместима гола крушка ELPLP55 V13H010L55 за проектор Epson Powerlite Presenter EB-W8D
 • Новинка

Добро качество съвместима гола крушка ELPLP55 V13H010L55 за проектор Epson Powerlite Presenter EB-W8D

30.03 BGN 28.00

Нашата предност : 1,Ние гарантираме дека сите LUMENS компатибилен светилки се инсталирани со ОРИГИНАЛНИ ГОРИЛНИЦИ внатре, па тоа ќе имаат најдобри перформанси.2,Во исто време, ние сме 6 месеци гаранција за светилки...

Търговия на едро с проектор цветното колело за Benq PE8700 Безплатна доставка
 • Новинка

Търговия на едро с проектор цветното колело за Benq PE8700 Безплатна доставка

88.00 BGN 84.00

Основни Детали : Проектор Боја Тркала за B e n п PE8700 Компатибилен со PE8700Услови на купувањеГаранција : 180 дена од денот на превозот фактураПлаќање : ТТ однапред, Western UnionИспорака : 2~3 дена по банка лизга или плаќањеКурир : DHL, UPSот, FEDEX, EMSНие можеме да снабдување : 1...

Съвместима гола крушка P-VIP 150-180 / 1.0 E20. 6n TLPLV9 TLP-LV9 за проектор TOSHIBA TDP-SP1 лампа без черупка
 • Новинка

Съвместима гола крушка P-VIP 150-180 / 1.0 E20. 6n TLPLV9 TLP-LV9 за проектор TOSHIBA TDP-SP1 лампа без черупка

BGN 62.40

Компатибилен Гола Сијалица PVIP 150180 / 1.0 E20.6n TLPLV9 TLPLV9 за TOSHIBA TDPSP1 Проектор крушка светилка без домување бесплатен превозотСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : TLPLV9 TLPLV9 / PVIP 150180 / 1.0 E20.6nis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за TOSHIBA TDPSP1Се користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : без домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Проектор съвместима лампа с нажежаема жичка с корпус GT60LP / 50023151 за проектори NEC GT5000 / GT6000 / GT6000R / GT5000G
 • Новинка

Проектор съвместима лампа с нажежаема жичка с корпус GT60LP / 50023151 за проектори NEC GT5000 / GT6000 / GT6000R / GT5000G

BGN 67.20

Проектор светилка бренд Име : f или NEC Проект или светилка Модел Num биде r : GT60 LPМесто на Потекло : КинаПакување Детали : во меур и кутијаВреме на испорака : рок од 24 часаНачин на плаќање : paypal, T / T, Western UnionМинимална Орде р Количина : 1 парчеСнабдување Способност : 10000 PC / M onthКвалитет Гаранција : 6 месеци гаранција Детален Опис на Производот1.Замена GT60 LP проектор светилка со домување2.Компатибилен Проектори модел : за GT5000 / GT6000 / GT6000 R / GT5000 G3.гаранција : 6 месеци4.Лам стр живот : 25 00 часот ние нудиме сите видови на лцд проектор светилки и да се обезбеди повеќе опции за да бидете задоволни клиенти...

Висококачествена лампа на проектора 5J. 01201. 001 за BENQ MP510 с японски оригинален горелка phoenix
 • Новинка

Висококачествена лампа на проектора 5J. 01201. 001 за BENQ MP510 с японски оригинален горелка phoenix

136.00 BGN 129.00

Функција : Висок квалитет на Проектор светилкаСветилка Модул : 5 J.01201.001Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 160 WПроектор / Проектори : За BENQ MP510ОписВисок квалитет на Проектор светилка 5 J.01201.001 за BENQ MP510 со Јапонија феникс оригинални светилка режачСветилка Модел 5 J.01201.001Проектор : За BENQ MP510Wattage160 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проектор светилка со Јапонија феникс оригинални светилка режач1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Съвместима лампа на проектора за EPSON ELPLP03/V13H010L03 / EMP-5000/EMP-7000
 • Новинка

Съвместима лампа на проектора за EPSON ELPLP03/V13H010L03 / EMP-5000/EMP-7000

124.80 BGN 119.00

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : EPSON ПРОЕКТОТ ЗА МОДЕРНИЗАЦИЈА НА ОБРАЗОВАНИЕТО5000, ПРОЕКТОТ ЗА МОДЕРНИЗАЦИЈА НА ОБРАЗОВАНИЕТО5000 XB, ПРОЕКТОТ ЗА МОДЕРНИЗАЦИЈА НА ОБРАЗОВАНИЕТО5100, ПРОЕКТОТ ЗА МОДЕРНИЗАЦИЈА НА ОБРАЗОВАНИЕТО7000, ПРОЕКТОТ ЗА МОДЕРНИЗАЦИЈА НА ОБРАЗОВАНИЕТО7000 XB, ПРОЕКТОТ ЗА МОДЕРНИЗАЦИЈА НА ОБРАЗОВАНИЕТО7100Дел Број : ELPLP03, ELPLP04, V13 H010 L03, V13 H010 L04 Wattage : 150 W Светилка Живот : 2000 часаОваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

Висококачествена лампа на проектора ЕО. J2302. 001 за ACER PD115 / PD123P / PH112 с японски оригинален горелка phoenix
 • Новинка

Висококачествена лампа на проектора ЕО. J2302. 001 за ACER PD115 / PD123P / PH112 с японски оригинален горелка phoenix

102.40 BGN 97.00

Сите производи биле тестирани строго за зрак перформанси, врски, напони и runtime ,кој гарантира секој проектор светилка ќе работат беспрекорно во вашиот проекција...

Подмяна на лампата лампата ЕО.J1001.001 за проектори ACER PD116P / PD116PD / PD521D / PD523 / PD523D / PD525 / PD525D
 • Новинка

Подмяна на лампата лампата ЕО.J1001.001 за проектори ACER PD116P / PD116PD / PD521D / PD523 / PD523D / PD525 / PD525D

47.84 BGN 45.00

Функција : Замена Голи СветилкаСветилка Модул : EC.J1001.001Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 200 WПроектор / Проектори : За ACER PD116 P / PD116 PD / PD521 D / PD523 / PD523 D / PD525 / PD525 DОписЗамена на Проектор Крушка Светилка на ЕЗ.J1001.001 за ACER PD116 P / PD116 PD / PD521 D / PD523 / PD523 D / PD525 / PD525 D ПроекториСветилка МоделЕК.J1001.001Проектор : За ACER PD116 P / PD116 PD / PD521 D / PD523 / PD523 D / PD525 / PD525 DWattage200 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Замена на Проектор светилка без домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Високо качество на VLT-XL4LP подмяна на проектора гола крушка за Mitsubishi I SL4 / SL4SU / SL4U / XL4 / XL4U / XL8U с корпус
 • Новинка

Високо качество на VLT-XL4LP подмяна на проектора гола крушка за Mitsubishi I SL4 / SL4SU / SL4U / XL4 / XL4U / XL8U с корпус

BGN 54.38

Проектор светилка бренд Име : Компатибилни MITSHIBAПроект или светилка Модел Num биде r" VLTXL4 LPМесто на Потекло : КинаПакување Детали : во меур и кутијаВреме на испорака : рок од 24 часаНачин на плаќање : paypal, T / T, Western UnionМинимална Орде р Количина : 1 парчеСнабдување Способност : 10000 PC / M onthКвалитет Гаранција : 6 месеци гаранција Детален Опис на Производот1.Замена на VLTXL4 LP проектор светилка со домување2.Компатибилен Проектори модел : за MITSUBISH јас SL4 / SL4 SU / SL4 U / XL4 / XL4 U / XL8 U3.гаранција : 6 месеци4.Лам стр живот : 25 00 часот ние нудиме сите видови на лцд проектор светилки и да се обезбеди повеќе опции за да бидете задоволни клиенти...

Съвместима гола крушка SHP135 AN-D350LP за Sharp XR-XR 50-те-50X PG-D300XA PG-D3010X PG-D2500X PG-D3510X PG-D3550W Проекторная лампа
 • Новинка

Съвместима гола крушка SHP135 AN-D350LP за Sharp XR-XR 50-те-50X PG-D300XA PG-D3010X PG-D2500X PG-D3510X PG-D3550W Проекторная лампа

BGN 104.00

Компатибилен Гола сијалица SHP135 НА D350 LP светилка за ОСТРИ СТРD300 XA СТРD3010 X СТРD2500 X СТРD3510 X СТРD3550 W XR50ТИТЕ XR50 X Проектор Светилки Светилка домување со бесплатен превозотСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : SHP135 НА D350 LP за ОСТАРis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за ОСТРИ XR50ТИТЕ XR50 X СТРD300 XA СТРD3010 X СТРD2500 X СТРD3510 X СТРD3550 WСе користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : без домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Съвместима гола крушка ЕО. J2701. 001 P-VIP 180-230 / 1.0 E20. 6 проектор Acer PD523PD PD525PW PD527D PD527W лампа без черупка
 • Новинка

Съвместима гола крушка ЕО. J2701. 001 P-VIP 180-230 / 1.0 E20. 6 проектор Acer PD523PD PD525PW PD527D PD527W лампа без черупка

BGN 64.00

Компатибилен Гола Сијалица ЕЗ.J2701.001 PVIP 180230 / 1.0 E20.6 за Acer PD523 PD PD525 PW PD527 D PD527 W Проектор Крушка Светилка без домување бесплатен превозотСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : EC.J2701.001 Osram PVIP 180230 / 1.0 E20.6 за Aceris_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за Acer PD523 PD PD525 PW PD527 D PD527 WСе користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : без домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...